10 кращих курсів по інтернет-маркетингу для новачків і професіоналів 2020

0
44

Деякими вміннями інтернет-маркетолога повинні володіти та інші фахівці: копірайтери, SMM-щики, таргетологі і т. Д. Курси по інтернет-маркетингу – гарне рішення для тих, хто хоче освоїти цю професію і почати заробляти більше. Вони підійдуть як фрілансерам, так і офісним працівникам.

У цій статті ми підібрали 10 кращих онлайн-курсів по інтернет-маркетингу для новачків і професіоналів. Всі вони досить гарні і мають свої особливості. Але про це далі.

зміст

 1. Трохи про онлайн-курси
 2. Список найкращих курсів інтернет-маркетингу
 3. Професія Інтернет-маркетолог від Skillbox
 4. Курс Інтернет-маркетолог від Нетологія
 5. Курс Інтернет-маркетолог від Convertmonster
 6. Онлайн-курс Інтернет-маркетолог від TexTerra
 7. Факультет Інтернет-маркетингу GeekBrains
 8. Курс Інтернет-маркетолог від Ingate
 9. Інші курси по інтернет-маркетингу
 10. висновок

Трохи про онлайн-курси

Чи варто довіряти онлайн-курсів чи ні – справа ваша. Але потрібно відзначити, що в добірку увійшли популярні онлайн-університети з хорошими відгуками. Не одне покоління учнів вийшло з цих шкіл і багато хто з них вже давно працюють і заробляють на фрілансі або у великих компаніях.

До сумнівним продуктам від інфоциган ми і самі ставимося з недовірою. Тому вони в добірку не ввійдуть. Тільки найкращі продукти від практикуючих фахівців.

Список найкращих курсів інтернет-маркетингу

Ще варто відзначити, що це саме список, а не рейтинг. Кожен онлайн-курс по-своєму гарний і підійде для окремих фахівців краще за інших. Ознайомтеся з усіма і вирішіть для себе – який з них буде корисніше саме вам.

Професія Інтернет-маркетолог від Skillbox

Skillbox – величезна онлайн-школа, яка готує різних IT-фахівців. Їх курс по інтернет-маркетингу по праву можна вважати одним з кращих. Він не тільки пропонує повне освоєння професії на рівні професіоналів, а й гарантує працевлаштування після повного проходження програми.

Професія Інтернет-маркетолог від Skillbox

Головна перевага курсів від Skillbox – можливість внести перший платіж через півроку з початку навчання. Також можна оформити кредит без відсотків на 3 роки в найнадійніших банках-партнерах на хороших умовах.

Кому підійде курс:

 • Новачкам. Тим, хто хоче освоїти професію і почати заробляти на фрілансі або знайти роботу.
 • Рядовим маркетологам. Тим, хто вже має базові знання (можливо навіть працює), але хоче рости професійно і управляти цілим відділом.
 • Підприємцям. Тим, у кого є власний бізнес, але хочеться контролювати весь процес просування без зайвих витрат.

На курсі ви будете освоювати теоретичну частину і виконувати практичні завдання. Ще тут є домашки, виконання яких дає доступ до крутого унікальному контенту. На весь процес навчання вам буде достатньо 3-5 годин в тиждень.

Тривалість навчання: 2 роки Ціна 213 500 ₽ Детальніше про курс Читайте також: Кращі курси по SMM-маркетингу для новачків

Курс Інтернет-маркетолог від Нетологія

Онлайн-курс з інтернет-маркетингу від Нетологія. Ви зможете освоїти одну з найбільш затребуваних IT-професій з нуля і отримати практичний досвід на реальних проектах. Навчати вас будуть справжні фахівці, які працюють у великих digital-компаніях.

Курси по Інтернет-маркетингу від Нетологія

Ви навчитеся складати маркетингову стратегію, працювати з аналітикою, проводити дослідження ринку, управляти командою і користуватися різними рекламними платформами. Після навчання ви отримаєте допомогу в складанні резюме та працевлаштування.

Тут також передбачена можливість оплати частинами. Приблизно по 10% від всієї вартості курсу на місяць.

Кому підійде курс:

 • Новачкам. Зовсім зеленим, які хочуть освоїти перспективну digital-професію.
 • Офлайн-маркетологам. У кого вже є якісь знання, але потрібно все систематизувати і отримати додаткові навички.
 • Підприємцям. Бажаючим контролювати просування свого бізнесу.
 • Фахівцям суміжних digital-професій. Хто хоче навчитися чомусь новому і підвищити свою професійну цінність.

У процесі навчання ви будете дивитися відеолекції, брати участь в вебінарах, виконувати практичні завдання, отримувати допомогу від менторів та викладачів. В кінці вас чекає дипломна робота.

Тривалість навчання: ~ півроку Ціна: 49 900 ₽ Детальніше про курс

Курс Інтернет-маркетолог від Convertmonster

Практичний курс для інтернет-маркетологів від Convertmonster. Тут готують висококваліфікованих фахівців з іспитом і сертифікатом. Курс відрізняється зручним форматом (живі вебінари 2 рази в тиждень), орієнтацією на практику (98% практики, 2% теорії) і досвідченими викладачами.

Курси по Інтернет-маркетингу від ConvertMonster

Головна особливість цього курсу – ви можете навчатися на власному проекті і окупити витрати через пару місяців. Також ви можете розраховувати на підтримку куратора і допомогу у виконанні практичний завдань.

Перше заняття можна відвідати безкоштовно. Ще можна отримати розстрочку на навчання через Тінькофф або Яндекс.Кассу на 3,6 або 12 місяців.

Кому підійде курс:

 • новачкам;
 • Власникам бізнесу;
 • Маркетологам з базовими знаннями.

Освоювати навички маркетолога ви будете на зручній платформі Getcourse. У ній є весь необхідний функціонал.

Тривалість навчання: ~ 5 місяців Ціна: 50 000 ₽ Детальніше про курс

Онлайн-курс Інтернет-маркетолог від TexTerra

Онлайн-курс «Інтернет-маркетолог» від digital-агентства TexTerra дозволить освоїти нову професію всього за 2,5 місяці. Ніякої води, тільки корисні знання і навички.

Курс Інтернет-маркетолог від TexTerra

Навчання не відніме багато часу – лекції будуть проходити 2 рази на тиждень по 1,5 години. По закінченню ви отримаєте диплом, рекомендательно лист, а також кілька кейсів в портфоліо.

В якості викладачів – практикуючі фахівці TexTerra, готові поділитися з вами тільки найсвіжішими знаннями.

Кому підійде курс:

 • новачкам;
 • Власникам бізнесу;
 • Фахівцям суміжних digital-професій.

Усього доступно 3 тарифу: самостійний, оптима, преміум. Два останніх – трохи розширені версії базового. Але новачкам цілком вистачить і його. Всі тарифи можна оплатити в розстрочку. Подробиці по кнопці нижче.

Тривалість навчання: ~ 2,5 місяці Ціна: від 16 000 ₽ Детальніше про курс

Факультет Інтернет-маркетингу GeekBrains

Факультет Інтернет-маркетингу в онлайн-університеті GeekBrains дозволить повністю освоїти професію маркетолога з нуля. Після навчання ви зможете працювати: інтернет / digital-маркетологом, email-маркетологом, трафік-менеджером, контент-менеджером.

Факультет Інтернет-маркетингу GeekBrains

Це проектно-орієнтований курс. Ви будете працювати на справжніх проектах, отримувати цінний досвід, який максимально наближений до реалій професії.

Викладачі – практикуючі digital-фахівці з найбільших компаній.

Ще у вас буде досвідчений наставник, який все розповість і покаже. Абсолютно по будь-яких питань ви зможете отримати допомогу.

Кому підійде курс:

 • новачкам;
 • Власникам бізнесу;
 • Фахівцям суміжних digital-професій.

Після навчання ви створите портфоліо з 4 робіт і отримаєте сертифікат, який підтверджує кваліфікацію. Також вам допоможуть у працевлаштуванні.

Тривалість навчання: ~ 14 місяців Ціна: ~ 175 000 ₽ Детальніше про курс

Курс Інтернет-маркетолог від Ingate

Онлайн-курс для інтернет-маркетологів від Skillbox і Ingate. Програма складена більше для співробітників digital-агентств, тому він ідеально підійде для вас, якщо ви хочете зробити кар’єру.

Курс Інтернет-маркетолог від Ingate

На курсі ви навчитеся працювати в команді, працювати з різними платформами, займатися менеджментом.

В якості викладачів – досвідчені фахівці з Ingate. Вони допоможуть освоїти професію і дадуть відповідь на будь-які питання.

Кому підійде курс:

 • новачкам;
 • Інтернет-маркетологам;
 • Project-менеджерам.

Після навчання ви отримаєте сертифікат, який підтверджує кваліфікацію. Також є шанс потрапити на стажування в Ingate.

Тривалість навчання: 5 місяців Ціна: 60 ​​000 ₽ Детальніше про курс

Інші курси по інтернет-маркетингу

Тут ми розмістили кілька онлайн-курсів, які також можуть вас зацікавити.

Список онлайн-курсів для маркетологів

 • Інтернет-маркетолог від А до Я Skillbox – ще один курс від Skillbox для інтернет-маркетологів.
 • Професія Performance-маркетолог Skillbox – курс зі злегка зміненою програмою для маркетологів.
 • Інтернет-маркетолог на фрілансі – програма з ухилом на пошук замовників. Підійде для тих, хто хоче почати працювати вдома.
 • Професія – інтернет-маркетолог від Skillbox, Ingate і Tagline – ще один практичний курс, складений Skillbox і декількома digital-агентствами.

висновок

Це найкращі курси по інтернет-маркетингу, які існують на даний момент. Кожен з них заслуговує на увагу і підійде для окремих людей. Не забувайте, що у всіх курсів свої умови, ціна і час навчання. Враховуйте це при виборі оптимального варіанту.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 6 оцінок, середнє 5 з 5 )