10 найуспішніших підприємців в історії

0
309

Бути підприємцем безумовно непросто, для цього потрібно досить мужності і хоробрості, але не хвилюйтеся, це те, чого не може зробити людина. Ось список десяти найбільш успішних підприємців нашого часу, продовжуйте і не бійтеся втілювати свої мрії, може бути, одного разу ви опинитеся в цьому списку, вам просто потрібно підготуватися і знати, як домогтися успіху в бізнесі

успішні підприємці

Світ підприємців виділяється тільки тими, хто знає, чого вони хочуть, нижче я покажу вам список 10 найуспішніших підприємців в історії, супроводжуйте мене читанням і знайомтеся з надихаючими історіями кожного з цих підприємців.

підприємницький дух

Предприниматель — это тот человек, который берет на себя инициативу по созданию бизнеса или проекта, и правда в том, что у всех нас есть предпринимательская иллюзия, однако, несмотря на то, что у многих есть бизнес-идеи и большие проекты, они никогда не пытались воплотить их в жизнь.

От предпринимателей к предпринимателям

Мы боимся преследовать наши цели и мечты из-за боязни провала, и осознание истины, быть предпринимателем — непростая задача, требующая дисциплины, решимости, настойчивости и, прежде всего, воли, потому что, как сказал бы Альберт Эйнштейн, «есть более мощная движущая сила, чем пар, электричество и атомная энергия: воля ».

Успешные предпринимателисовременной истории

Каждый год журнал Fortune рассказывает о предпринимателях, которые в наше время совершили революцию в ведении бизнеса, потому что недостаточно иметь идею, вы должны претворить ее в жизнь, и здесь я представляю вам список 10 самых успешных предпринимателей, которые сделали историю :

Стив Джобс с Apple

Стів Джобс з Apple

Его основные черты, вдохновляющие и блестящий провидец, делают его наиболее существенным предпринимателем всех времен, что, несомненно, привело Apple к тому, чтобы стать брендом номер один в мире.Для Джобса, который умер в прошлом году в возрасте 56 лет, он был убежден, что для того, чтобы изобрести продукт, вам не нужно было проводить исследование рынка.Однажды, когда его спросили об этом у журналиста, он ответил: «Александр Грэм Белл проводил исследование рынка, прежде чем изобрести телефон?».Без сомнения, у него было нетрадиционное видение ведения бизнеса, он следовал своей интуиции, чтобы обнаружить новые технологии и определить курс Apple.

 

Билл Гейтс, с Microsoft

Білл Гейтс, з Microsoft

Это один из самых ярких умов в мире бизнеса, который помог не меньше и не больше, чем ознаменование революции персонального компьютера, и теперь он принимает на себя социальную ответственность, которая соответствует его как компании, решает сложные проблемы глобального здравоохранения и государственное образование как самый щедрый в мире филантроп.

Фред Смит с FedEx:

Фред Сміт з FedEx

Он является одним из основателей крупнейшей в мире логистической компании.Он приобрел необходимые навыки, когда служил руководителем стрелкового отряда морской пехоты США, а затем авиадиспетчером.Именно здесь он приобрел опыт, необходимый для того, чтобы дать старт своим идеям для начала бизнеса.

Джефф Безос с Амазон:

Джефф Безос з Амазонкою

Він людина, яка революціонізував спосіб покупки онлайн. Не звертаючи уваги на поради свого боса і звільнившись з роботи в Нью-Йорку, Безос виявився в Сіетлі, заснувавши найбільшу компанію електронної комерції, в якій працює 56 200 чоловік.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін з Google:

Ларрі Пейдж і Сергій Брін з Google

Найвідоміша пошукова система всіх часів, кожен день люди в усьому світі використовують Google з 2,5 мільярдами пошукових запитів. В даний час Google вже не просто відмінна пошукова система завдяки розробці безлічі продуктів, від веб-додатків і бізнес-інструментів до програмного забезпечення та мобільного зв’язку. Ці два підприємця є доказом того, що для досягнення успіху вам потрібно мріяти про зміну світу.

Говард Шульц зі Старбакс:

Говард Шульц зі Старбакс

Він відновив свою посаду генерального директора на початку 2008 року після восьмирічного відсутності. Коли він повернувся, доходи і виручка Starbucks різко впали, як і ціна акцій. Однак Шульц приніс з собою фінансову дисципліну, ефективність і більш цікавий підхід, що в кінцевому підсумку врятувало компанію.

Читайте також: Нарощування вій як прибутковий бізнес

Марк Цукерберг з Facebook:

Марк Цукерберг з Facebook

У свої 28 років засновнику найбільшої в світі соціальної мережі вдалося продати свою компанію за першим публічного пропозицією, яке спіткнулася, але виявилося відносно успішним. Facebook змінив те, як ми спілкуємося і взаємодіємо, живемо і навіть більше, він змінив те, як ми ведемо бізнес. Деякі вважають, що ця соціальна мережа справила таке ж зміна, що і промислова революція того часу.

Джон Маккі з Whole Foods:

Джон Маккі з Whole Foods

Хто б міг подумати, що в 1978 році Джон Маккі і його тодішня подруга Рене Лоусон відкрили свій перший магазин вегетаріанської їжі в старому вікторіанському будинку в Остіні. У них були скромні амбіції: заробляти на життя, розважаючись і допомагаючи деяким людям вести більш здоровий спосіб життя. Зараз в магазинах «Whole Foods» понад 300 супермаркетів і більше 56 000 співробітників.

Трава Келлехер з Southwest Airlines:

Він є засновником Southwest Airlines, найбільшої авіакомпанії в підприємецьСША, яка відзначила свій 39-й рік поспіль прибутковістю в 2011 році. Він домігся успіху компанії, зберігши надзвичайно низькі витрати і зосередившись на наданні відмінного обслуговування клієнт. Одного разу він поділився в одному з інтерв’ю: «Бізнес-школи створюють загадку. Вони сказали: «Ну, хто на першому місці? Ваші співробітники, ваші акціонери або ваші клієнти? Але це не загадка. Ваші клієнти на першому місці. І якщо ви правильно ставитеся до своїх співробітників, вгадайте що? Вони добре працюють, їхні клієнти задоволені, і вони повертаються, і це радує їх акціонерів. Почніть з співробітників, а решта прийдуть поодинці.

Нараяна Мурті з Infosys:

Нараяна Мурті з Infosys

Він побудував одну з найбільших компаній в Індії. Будучи одним з шести співзасновників і генеральних директорів Infosys протягом 21 року, Мурті допоміг ініціювати революцію в сфері аутсорсингу, яка принесла мільярди доларів багатства для індійської економіки і перетворила його країну в задню частину світу.

Читайте також: Відкриття автомийки самообслуговування

Безсумнівно, є десять зразкових підприємців, які є джерелом натхнення для подолання страхів і прийняття такого рішення раз і назавжди для здійснення наших бізнес-проектів. Хотілося б дізнатися вашу думку про це і не забути поділитися цією інформацією.