10 порад по створенню успішного мобільного додатка

0
187

Мобільні пристрої грають все більш важливу роль у взаємодії брендів з онлайн-брендингом. Сьогодні число мобільних користувачів у всьому світі перевищує кількість користувачів настільних комп’ютерів, і, згідно з сучасними даними, додатки набагато більш популярні, ніж мобільні сайти.

Більш того, покупці все частіше використовують додаток для покупок для своїх роздрібних потреб, але це пов’язано з одним застереженням: а саме, деякі рітейлери щосили намагалися змусити покупців дійсно завантажити свій мобільний додаток.

Проте, ці факти не є обов’язковими, так як покупці практично просять поліпшення роботи мобільних додатків.

Вот 10 советов, которые помогут вам создать успешное мобильное приложение для розничной торговли, которое понравится вашим покупателям, что повысит вероятность ваших мобильных продаж снова.

1. Создайте эффективную и всеобъемлющую стратегию приложения

Чтобы добиться успеха в мобильной связи, розничная торговля должна быть приоритетом.Есть слишком много плохо продуманных приложений, поэтому так много клиентов определенно ищут лучший мобильный опыт. Разработайте стратегии для поддержки мобильных устройств в первую очередь с подробной и последовательной стратегией для ваших мобильных инициатив и усилий.

2. Выберите правильные функции для вашего приложения

Важной частью отличного опыта покупки приложений является выбор правильных функций, которые можно интегрировать в приложение.Push-уведомления являются лишь одним из примеров популярных функций приложений, поскольку потребители любят получать целевые и актуальные предложения продуктов от брендов, которые они любят.

Аналогично, вы можете увеличивать продукты, просматривать альтернативные изображения и выполнять упрощенные одноступенчатые проверки (или двухэтапные проверки).Проще говоря, эти функции помогают клиентам эффективно находить нужные продукты и экономят время.

3. Нативные приложения предлагают превосходную производительность и функциональность

Помните о скорости и удобстве и знайте, что собственная разработка приложений обеспечивает наилучшие результаты в этом отношении.

Читайте также: 5 советов по дизайну логотипа

Високоякісне нативное додаток пропонує чудову продуктивність, швидкість і функціональність у порівнянні з веб-додатками. Дані показують, що роздрібні продавці бачать більш високі показники конверсії в своїх власних додатках в порівнянні з мобільними і настільними веб-сайтами через свого середовища і додаткового контролю над купівельним процесом.

4. Знай свою цільову аудиторію

Загальним принципом успіху компанії є те, що бренди повинні знати своїх клієнтів. Не витрачайтегрошіна розробку додатків і мобільні ресурси, які не цінують ваші клієнти. Замість цього ви повинні звертатися до своїх клієнтів через соціальні мережі та аналогічні платформи, щоб дійсно почути, що хочуть ваші клієнти. Це приведе до кращого з додатком, що означає кращі результати для вашого бренду.

5. Використовуйте новітні технології

Світ мобільних пристроїв швидко змінюється, тому переконайтеся, що ваш додаток не використовує застарілі технології. Якщо ваш додаток «застаріло», це означає, що процес покупок буде гірше, ніж у конкурентів. Обов’язково зв’яжіться з експертами в цій галузі, які будуть тримати вас в курсі останніх розробок, необхідних для успіху програми для роздрібної торгівлі.

6. Менше може бути більше

Ваше роздрібне додаток має полегшити покупцям пошук того, що вони хочуть, а не складне. Тому тримайте ваше додаток простим і інтуїтивно зрозумілим.

Скорочення захаращених інтерфейсів за допомогою красиво оформленого додатку запропонує клієнтам найкращий досвід і призведе до більшої кількості конверсій.

7. Зрозумійте, що мобільні пристрої повинні ґрунтуватися на відносинах з клієнтами

Поставте клієнта на перше місце, а успіх слід в роздрібній торгівлі. Частиною цього принципу є побудова якісних відносин з клієнтом. Мобільний пристрій клієнта – це більше, ніж просто телефон. Це невід’ємна частина повсякденного життя. Витратьте час, щоб зрозуміти і оцінити споживчі переваги. Слухайте, дивіться і пам’ятайте, що покупці вашого бренду хочуть бачити через аналіз даних. Забезпечення якісної підтримки клієнтів, наприклад, в додатку, є одним із способів показати клієнтам, що їх лояльність цінується.

Читайте також: Бізнес на металевих візитках, як почати

8. Почніть з малого

Бренди, які занадто амбітні з цілями розробки додатків, можуть тільки нашкодити собі.

Набагато краще ставити досяжні цілі, ніж кидати всі функції в один додаток і дивитися, що працює. Цілком ймовірно, додаток буде тільки збивати з пантелику і / або дратувати покупця. Зосередьтеся на «одну річ», яка додає величезну цінність досвіду покупця і будує звідти

9. Зробіть весь роздрібний контент додатки зручним для клієнтів

Ніколи не розглядайте мобільні пристрої як рішення для копіювання та вставки. Ваші мобільні і настільні сайти не повинні бути шаблоном для мобільного застосування. Високоякісні додатки заслуговують рішень, які були розроблені з нуля.

10. Завжди зосереджений на великій картині

Зрештою, дилери завжди повинні стежити за загальною картиною. У багатьох випадках мобільний телефон – це просто філія рітейлера. Тому переконайтеся, що внутрішні процеси дійсно підтримують мобільний додаток. Краще додаток у світі не може компенсувати невдалі покупки. Тому ніколи не втрачайте всю роздрібну торгівлю, навіть під час розробки додатків.