10 причин, чому ви ніколи не станете мільйонером

0
198

Люди зазвичай дуже нескладні: ми говоримо, що хочемо чогось, але ми робимо дії, які повністю відділяють нас від того, чого ми хочемо досягти.

Це має місце в декількох аспектах нашого життя, включаючи фінансовий аспект.

Очевидно, що ніхто не хоче мати проблеми з грошима. Насправді, ми розуміємо, щогрошіє дуже важливим інструментом в сучасному суспільстві, тому їх наявність дозволяє нам досягати різних цілей і бажань, як особистих, так і професійних. Однак більшість людей стикаються з фінансовими проблемами протягом усього свого життя, тому що їх дії і звички заважають їм прогресувати.

Реальність така, що «Ви не вирішуєте своє майбутнє. Ви самі вирішуєте, ваші звички, ваші звички і вирішити своє майбутнє ».

Якщо ви відчуваєте себе застрягли у фінансовому відношенні, ми поділимося з вами основними шкідливими звичками і помилками, які люди роблять щодо управління своїми грошима і які заважають їм будувати процвітання і багатство в своєму житті. Визначте, які помилки ви робите, і почніть працювати над кожним з них.

Помилки, які заважають вам стати мільйонером

1. Ви витрачаєте більше, ніж заробляєте

Якщо ви використовуєте всі гроші, Які ви заробляєте, для оплати боргів або підтримання образу життя, який вам не по кишені, ви ніколи не зможете домогтися фінансового прогресу. Це може здатися очевидним, але це, ймовірно, найпоширеніша помилка з усіх.

Жити, щоб прогресувати, а не з’являтися. Борги зберігають не тільки вашігроші, Але і вашу енергію. Коли ви витрачаєте весь місяць на роздуми про те, як ви збираєтеся платити, ви повинні в кінцевому підсумку відчувати стрес і втому, не маючи сил вкладати кошти в розвиток ваших проектів.

Багатство багато в чому залежить від дисципліни і терпіння. Виробіть звичку накопичення і навчитеся відкладати задоволення. Якщо ви хочете поліпшити свій спосіб життя, збільште свій дохід, а не борги.І якщо ви збираєтеся брати кредити, нехай це будеінвестувати, А не витрачати .

Якщо у вас зараз є борги і фінансові прблеми, перший крок, який ви повинні зробити, – це «перестати працювати на банки». Розробіть план оплати, продайте те, що вам не потрібно, і погасіть свої борги якомога швидше.

Пам’ятайте: «Без мотивації немає жертви. Без жертви немає заощаджень. Без заощаджень немає вкладень. Без вкладень не буде зростання ».

2. Ви не знаєте, як управляти своїми грошима

Як ви хочете поліпшити фінансово, якщо ви не знаєте, скільки ви заробляєте, скільки ви витрачаєте і як поводяться ваші гроші?

Прибери свою фінансову інформацію . В даний час є кілька інструментів, таких як Excel, наслідки роботи програмного забезпечення, які дозволяють вам ефективно організувати і керувати вашим грошовим потоком, вашими боргами і вашими інвестиціями. Використовуйте метод або інструмент, який вам подобається найбільше, але завжди тримайте своїфінанси під контролем.

Читайте також: Як не відкладати «нове життя до понеділка»

Завдяки організованим фінансів вам буде набагато простіше встановлювати бюджети, складати плани заощаджень, оптимізувати свої витрати і створювати інвестиційні портфелі.

3. Ви багато працюєте, але не розумно

Сам по собі важка праця не гарантує фінансового успіху.

На шляху до багатства ви повинні навчитися не тільки управляти своїми грошима, а й часом і енергією.

Перестаньте працювати на кілька годин і почніть працювати для досягнення цілей. Продуктивність вимірюється не в годинах, а в результатах.

Визначте чіткі цілі, які будуть направляти ваші дії і дозволять вам рухатися вперед в розробці ваших особистих, професійних і фінансових планів.

Вчіться розставляти пріоритети. Визначте, які з ваших повсякденних занять приносять найкращі результати, і сфокусуйтеся на них, щоб ви відчували більше задоволення від своєї роботи, і ваш прогрес буде набагато швидше.

Скористайтеся перевагами технології. Використовуйте інструменти, які допоможуть вам організувати, автоматизувати і оптимізувати процеси, щоб у вас було більше часу для продовження реалізації ваших планів.

«Справа не в тому, що у нас мало часу, а в тому, що ми багато втрачаємо», – підтвердив філософ і письменник Сенека.

4. Ви не вкладати в себе

Щоб позбутися від бідності, спочатку потрібно позбутися від невігластва.

Бенджамін Франклін сказав: «Пусти свої кишені в розумі, щоб твій розум наповнив твої кишені».

Успішні мільйонери – ненаситні учні. Читайте, навчайте, спілкуйтеся з іншими підприємцями і йдіть по життю з менталітетом учня, щоб ви могли розвинути навички і знання, необхідні для ефективного управління вашим бізнесом і вашими інвестиціями.

Дізнайтеся про продажі, економіці, переговорах, технологіях і будь-який інший темі, яка дозволить вам підвищити свій фінансовий інтелект.

Деякі книги, рекомендовані для вашого особистого і фінансового зростання: «Думай і багатій» Наполеона Хілла; «Розумний інвестор» Бенджаміна Грема; «Баффеттологія» Уоррена Баффета; «Квадрант потоку грошей» Роберта Кіосакі; і «Імператор – це спосіб життя» Карлоса Нави Кондарко і багатьох інших.

5. Ви не будувати активи

Хто біжить від інвестицій, біжить від прибутку. Якщо ви хочете бути багатим, ви повинні змусити свої гроші працювати на вас.

Якщо весь ваш дохід безпосередньо залежить від вашого часу і зусиль, ви витратите всю свою жизнь, працюючи на гроші.

Ви повинні інвестуватив створення активів, які приносять постійний дохід незалежно від того, що ви робите або де ви знаходитесь. Ці джерела доходу відомі як «пасивний дохід» . Наприклад, якщо ви купуєте нерухомість і здаєте її в оренду, ця власність буде приносити періодичний дохід, який не залежить від того, чи працюєте ви на них постійно. Це також відбувається, коли ви інвестуєте в акції компаній і отримуєте частину прибутку цих компаній.

Чим більше будуть працювати ваші гроші, тим менше вам доведеться працювати і тим більше свободи ви будете вкладати в нові проекти.

Існують різні типи активів, в які ви можете інвестувати, Але якщо ви дійсно хочете отримати результати, ви повинні бути готові до навчання і навчання. Інвестувати без підготовки – це все одно що купувати лотерейний квиток, тому що в підсумку ми просто залежимо від випадковості.

6. Ви боїтеся брати на себе відповідальність

Як правило, люди бояться грошей, тому що це має на увазі велику відповідальність.

У міру того, як ви будете рости у фінансовому відношенні, ви почнете брати на себе більшу податкове навантаження, число людей, що працюють з вами, буде збільшуватися, і вам доведеться постійно стикатися з новими проблемами.

Не кожен готовий протистояти емоційним впливом і стресу, викликаним процесом фінансового зростання, тому більшість людей вважають за краще вести спокійніший спосіб життя.

7. Інвестуйте в бізнес, який ви не розумієте

Багато людей, прагнучи швидко і легко отримати гроші, в кінцевому підсумку вкладають гроші в незрозумілі їм підприємства просто тому, що хтось запевнив їх, що це безпомилковий метод.

Уоррен Баффет , один з найбагатших людей в світі, говорить один з ключів до його успіху «ніколи не вкладати гроші в бізнес, який не розуміє» .

У вас більше шансів на успіх в тих галузях, де у вас вже є досвід або ваші природні таланти; Тоді замість того, щоб шукати «модний бізнес» або «найприбутковіший бізнес», шукайте компанії, в які ви можете інвестувати не тільки свої гроші, але і свої знання, таланти, захоплення і досвід.

8. Ви чіпляєтеся за свою зону комфорту?

Створення багатства має на увазі всілякі ризики і означає, що ви повинні бути готові піти на багато жертв, тому цілком ймовірно, що кожен раз, коли ви думаєте про інвестування або пробуєте щось нове, ви чуєте в своїй голові той голос, який говорить: « І що якщо це не працює?

Якщо ви продовжите робити те, що завжди робили, ви продовжите отримувати ті ж результати, що і завжди. Тоді вам вирішувати, чи залишитеся ви в комфорті відомих вам людей або ризикуєте залишити свою зону комфорту, щоб піти на набагато більші цілі.

За словами Джона Ф. Кеннеді : «Конформізм – це тюремник свободи і ворог зростання».

9. У вас немає плану

Багатство не будується за одну ніч, тому важливо, щоб ви були дуже терплячі і збудували плани, які допоможуть вам на вашому шляху.

Вам не потрібно ускладнювати своє життя складними форматами планів, але важливо, щоб ви приділяли час обліку, постановці цілей, розробці стратегій та формування шляху, який дозволить вам рости фінансово.

З хорошим фінансовим планом ви будете почувати себе більш впевнено, щоб почати подорож за маршрутом, який приведе вас до досягнення ваших цілей.

10. Ви одержимі тільки грошима

Джон Д. Рокфеллер, один з найбагатших людей в цілій історії, сказав тоді: «Якщо єдина мета у вас є в житті, щоб стати багатим, ніколи не його» .

Читайте також: Криза ідей, або що робити, коли скінчився контент

Замість того, щоб питати: «Як я можу заробити $ 1 млн?» , Краще запитати: «Як я можу допомогти 1 мільйон людей?» . Якщо вам вдасться створити цінність для мільйонів людей, ці люди захочуть заплатити вам і зроблять вас мільйонером.

Наприклад, Сергій Брін і Ларрі Пейдж були покликані «організувати світову інформацію і зробити її загальнодоступною і корисною». Сьогодні у кожного є стан, що перевищує 50 мільярдів доларів.

Тим часом Білл Гейтс повинен був встановити операційну систему своєї компанії на кожному комп’ютері в кожному будинку і офісі. Сьогодні його статки перевищують 100 мільярдів доларів.

І, Джон Рокфеллер, мета полягала в тому, щоб висвітлити всі американські будинки гасом, виробленим його компанією. Потім було запропоновано завдання управління сучасними транспортними засобами з використанням виробленого палива. В даний час його стан складе близько 340 мільярдів доларів.

Яку велику мету ви переслідуєте? Що вас переслідує і здатне вплинути на життя мільйонів людей?

Припиніть зациклюватися на грошах і захоплюйтеся додаванням цінності до життя інших. Тут є справжнє багатство.

висновок

На закінчення, шлях до багатства – нелегкий або швидкий шлях. Створення багатства має на увазі, що ви готові повністю змінити своє мислення і роботу; це має на увазі багато зобов’язань, зусиль, жертв і дисципліни; це означає, що ви знаходите велику і більш потужну мету, ніж гроші; і це має на увазі, що ви кидаєте виклик своїм власним обмеженням, щоб ви росли на особистому і професійному рівні. Багатство – це доля, до якої багато хто прагне, але по шляху якої мало хто хоче йти.

За словами Джима Рона :

 

«Найбільша нагорода за те, що ти став мільйонером, це не сума грошей, яку ти отримуєш; він той тип людини, яким потрібно стати, щоб стати їм ».