15 кращих тем для блогу на WordPress 2020

0
114

Гарне оформлення, висока швидкість завантаження і власний інструментарій для настройки. Все це ознаки хорошого шаблону для Вордпресс. Що ж, не буду мучити, і представляю вам найкращі теми для блогу на WordPress 2020.

Кожна з них відмінно підійде для створення власного блогу, тому не варто упускати їх з поля зору. Давайте ж починати.

зміст

 1. Кращі теми для блогу на ВП
 2. Root
 3. JournalX
 4. Voice
 5. Hueman
 6. Best
 7. Newspaper
 8. The REX
 9. Sahifa
 10. Valenti
 11. Paperback
 12. Journo
 13. Neori
 14. PenNews
 15. Xnews
 16. Cook It
 17. висновок

Кращі теми для блогу на ВП

А перед тим, як ми почнемо, я уточню, що це топ платних тим, вартість яких варіюється від 40 до 70 доларів.

Ви, звичайно, можете пошукати нуллкі, але я б радив вам саме придбати тему (т.к апдейти, підтримка і т.д). Та й 40-50 баксів – не така вже й велика ціна за якісний шаблон. Все, тепер точно починаємо.

Root

Root - SEO-оптимізований шаблон WordPress

А почнемо ми з Root – шикарною теми від вітчизняних розробників. Зараз шаблон активно набирають аудиторію, і це обумовлено не тільки його красою і пошуковою оптимізацією. Root – дуже швидка тема.

Якщо ви захочете використовувати її для свого блогу, то вам безумовно сподобається швидкість завантаження по PageSpeed ​​від Google. Ваші читачі теж оцінять цей факт.

Трохи про Root :

 • Висока швидкість завантаження по PageSpeed: 91 бал для ПК, 70 для мобільних,
 • SEO-оптимізація, валідність коду, вбудовані інструменти для поліпшення видимості в ПС,
 • Багатофункціональний настроювач,
 • Вбудовані інструменти для роботи з рекламою,
 • Спеціальні поля для введення метрик, кодів підтвердження і т.д,
 • Порівняно низька ціна: всього 3800 за ліцензію для 1 сайту. Включає в себе довічні оновлення.

демо купити

JournalX

journalX - журнальна тема для WordPress

Журнальна тема WordPress. Підійде для блогів, журналів або інформаційних порталів. Елегантний дизайн, висока швидкість завантаження, валідність коду та інші аспекти роблять цей шаблон одним з кращих. Навіть Роман Пузата – відомий веб-майстер – використовував JournalX для свого проекту.

Тема була розроблена WPShops – студією, яка спеціалізується на створенні шаблонів для інфо-сайтів на Вордпресс.

Як і в попередньому продукті, вони додали багато різних додаткових фішок: кольорові інформаційні блоки, різні інструменти для приховування посилань і т.д.

Трохи про JournalX :

 • Висока швидкість завантаження
 • «Нескінченна прокрутка»
 • Кольорові інформаційні блоки
 • хороша типографіка
 • Сітка статей
 • Оптимізація під SEO
 • адаптивність
 • Функціонал для розміщення реклами
 • чистий код
 • Низька ціна
 • нескінченні поновлення

демо купити

Voice

Voice - хороша SEO тема Вордпресс

Тема, яку я використовую на декількох своїх сайтах. Навіть на цьому, якщо ви не читаєте цю статтю через пару років, коли я вже написав свій шаблон. В общем-то, крутий продукт, який дуже швидко завантажується на ПК і мобільних пристроях.

Є вбудовані функції мініфікаціі CSS і JS кодів. Разом з тим, шаблон має власний настроювачем на базі Redux Framework. Він дозволяє зробити з Voice практично унікальний шаблон.

Трохи про Voice :

 • Висока швидкість завантаження: більше 90 балів для ПК, 84 для мобільних пристроїв,
 • Зручний настроювач на базі Redux Framework,
 • Інструменти для перекладу елементів на російську мову,
 • Кілька стандартних демо,
 • Модульна головна сторінка.

демо купити

Hueman

Hueman - безкоштовний SEO-шаблон WordPress

Безкоштовний SEO-оптимізований шаблон. Hueman буде відмінним вибором для тих, хто поки не хоче витрачати гроші на преміум-шаблон. При всій своїй безкоштовності ця тема має всі функції і особливостями платних продуктів.

Це кастомний настроювач, можливість вмикати / вимикати якісь блоки і складові частини. Тут же вбудовані опції для мініфікаціі CSS, JS. В общем-то, дуже хороший шаблон, який користується великою популярністю в співтоваристві вебмайстрів.

Трохи про Hueman :

 • Висока швидкість завантаження,
 • Широкі можливості по унікалізації,
 • Сучасний зовнішній вигляд,
 • Підтримка російського перекладу,
 • Проста установка через адмінку,
 • Можливість індивідуалізації кожної сторінки сайту.

демо купити

Best

Кращі теми для блогу на WordPress 2018

Приємна, швидка і оптимізована під пошукові системи тема оформлення для WordPress. Відмінно підійде для блогів і журналів. Я використовував її в кількох своїх проектах, і можу сказати з упевненістю: шаблон варто своїх грошей.

Крім зручного доповнення всередині адмінки (де можна налаштувати буквально все), ви отримуєте кілька преміум-плагінів. По-окремо вони стоять куди дорожче, тому я настійно рекомендую звернути увагу.

Як я вже сказав, Best має дуже високу швидкість завантаження. При правильному налаштуванні сайт буде завантажуватися буквально за частки секунд. Тут же відразу зазначу і оптимізацію під SEO укупі з чистим кодом. Тема написана досвідченими програмістами, які підтримують її і до цього дня.

демо купити

Newspaper

Newspaper - зручна тема для блогу на WordPress

Один з найпопулярніших шаблонів на Themeforest (найбільший магазин тим WordPress). Як і в попередньому випадку, я активно використовую його в своїх проектах. В общем-то, знаю що рекомендую.

Newspaper – багатофункціональний шаблон. З нього ви можете виліпити буквально все. Навіть лендос. Разом з цією темою ви отримаєте власний Page Builder, і з його допомогою можна пиляти красиві та унікальні дизайни.

У Newspaper є свій менеджер налаштувань. Він простий і інтуїтивно зрозумілий, але, правда, англомовний. Я думаю, що розібратися там не складно. Одним з головних плюсів цього шаблону є внутрішній функціонал рекламних блоків.

Ви легко зможете управляти рекламою на своєму сайті завдяки зручному інтерфейсу. Потрібно лише розкидати кілька віджетів, причому де захочете.

І після цього без особливих проблем вставляти потрібний код в менеджер налаштувань; він буде інтегруватися в код вашого веб-ресурсу автоматично.

демо купити

The REX

The-Rex в топі найкращих тем для WordPress 2018

Ще одна тема оформлення, що прийшла до нас з ThemeForest . Підійде як для блогів, так і для разносортних інтернет-видань. В іншому ж тут все як і у інших: висока швидкість завантаження, чистий код і пошукова оптимізація.

Відрізняється лише ціна – аж 79 доларів, що для російськомовного сегмента досить відчутна різниця. Чи варто його купувати чи ні – тут вже вирішуйте самі.

Я ж скажу, що разом з темою ви також отримаєте кілька плагінів (як авторських, так і сторонніх). З їх допомогою ви зможете зробити зі свого дітища справжній витвір мистецтва.

демо купити

Sahifa

Топ кращих тем для WordPress 2018

Sahifa відмінно підійде для новинарів. Тема дійсно красива і цілком собі оптимізована. СЕО, швидкість завантаження по PageSpeed, власний настроювач і багато іншого.

У шаблоні більше 200 різних особливостей. Знайти її можна все там же на земфорест (лінк нижче). Ціна, до речі, не така велика як у попередньої. Полазити по демке, я зрозумів, що не дарма ця тема є однією з найбільш продаваних в онлайн магазині.

Зовнішній вигляд і компонування елементів реально залишають враження. Досить позитивне враження. Я думаю, вам неодмінно варто подивитися самим.

демо купити

Valenti

Теми для блогу на WordPress 2018

Ще одна приємна тема з числа найбільш продаваних на Themeforest. Відмінно підійде для сайту з оглядами або особистого блога. Особливий упор тут робиться на поєднання елементів, як прищепив, так і самих елементів сайту.

Ознайомившись з демо шаблону, ви зрозумієте, що він просто прекрасний. І хоч останнє оновлення було майже рік тому, Valenti все ще не здає позиції, залишаючись однією з найпопулярніших (на перших місцях).

Безумовно, шаблон підійде вам, якщо ви хочете створити вражаючий сайт на WordPress. Обов’язково зверніть увагу на нього.

демо купити

Paperback

Топ кращих тем для блогу на WordPress 2018

Журнальна тема для WordPress з красивими елементами в сірих тонах. Я мав досвід у використанні цієї теми (викуплена). Можу сказати, що це дійсно крутий шаблон на WordPress.

Цілком собі заслуговує на місце в статті про кращі теми для блогу на WordPress. В общем-то, крім крутого дизайну, Paperback може похвалитися швидкістю завантаження, оптимізацією під СЕО і досить простими налаштуваннями. Зверніть увагу, ну а ми йдемо далі.

демо купити

Journo

Яку тему для WordPress вибрати в 2018

Креативна тема з дев’ятьма різними демки. Підходить як для особистого блога, так і для будь-якого невеликого журналу. Особливо на тему одягу, моди або дизайну. До речі кажучи, дизайн тут досить привабливий і чіпляє.

Думаю, що ви зможете знайти собі той варіант (з 9), який точно припаде до смаку вам і вашим відвідувачам. Всього 60 баксів за 9 різних варіантів оформлення, чистий код і SEO-оптимізацію. Непогана пропозиція, чи не так? Зацініть демку.

демо купити

Neori

Мінімалістичний шаблон для вордпресс

Безумовно, любителі мінімалізму оцінять цей топовий дизайн. Все нібито викроїти до пікселя, з турботою і любов’ю. А якщо додати до цього ще й стандартні плюшечкі, присутні в більшій частині преміум-шаблонів, то це справжня знахідка.

І всього за 49 доларів. Рекомендую звернути увагу на цей варіант, дуже навіть непоганий вибір для блогу, причому не тільки особистого, але і будь-якого корпоративного.

демо купити

PenNews

Кращі теми для WordPress - PenNews

Багатофункціональний шаблон для вп, як не можна до речі підходить для створення свого статейніка. З шаблону можна виліпити буквально будь-який дизайн. Завдяки крутому інструментарію ви можете забути про геморої з кодом.

Система Drag-and-Drop дозволить вам дати волю своїй фантазії. Неодмінно варто звернути увагу на PenNews, який, до слова, також оптимізований для пошукових систем і має вражаючі показники швидкості завантаження.

демо купити

Xnews

Тема для WordPress 2018

Ну і завершує наш топ шаблон з назвою Xnews. Головна сторінка в грідовом стилі і елегантна сіра смужка меню задають тон цього дизайну. Особисто мені він сподобався відразу ж.

Крім всіх основних фішок преміум-тим, тут також є можливість змінювати вигляд головної сторінки за допомогою вбудованих інструментів. Величезна кількість різноманітних варіантів дозволять вам вибирати на широку ногу. Ось демка:

демо купити

Cook It

Cook It - кулінарна тема для WordPress

Кулінарна тема від WPShops. Володіє усіма плюсами продуктів від цієї компанії – швидкість, краса, оптимізація під пошукові системи. Є спеціальна функція для введення рецептів. З нею дуже просто впорається, і виглядає вона пристойно.

демо купити

висновок

Кращі теми для блогу на WordPress … як голосно сказано. З упевненістю можу сказати, що хоч вони і не найкращі, але хоча б одні з. Пам’ятайте це, читаючи подібні топи і вибірки.

У будь-якому випадку, тут я постарався зібрати найбільш круті варіанти тем оформлення для WordPress, які були б актуальні при створенні блогу в 2020 році.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцініть статтю: ( 4 оцінки, середнє 5 з 5 )