5 причин, чому Instagram маркетинг підходить для бізнесу

0
34

1 | Темп зростання Instagram

Instagram зростає із загрозливою швидкістю з моменту його запуску, причому приблизно на 15% більше користувачів підписується щороку. Коли мільйони користувачів приєднуються щороку і неухильно ростуть, зростання Instagram не вказує ніяких ознак уповільнення. Поточна статистика з 2016 року показує, що він вміщує 400-500 мільйонів активних користувачів на місяць.

Люди обробили більше 30 мільярдів фотографій на сайті в цілому, і стрибок в 70 мільйонів знімків ділиться в день, не включаючи відеоконтент! Це саме по собі повинно бути достатньою підставою для того, щоб Instagram високо піднявся в списку пріоритетів в соціальних мережах.

Instagram также является местом, где индустрия моды в Соединенных Штатах добилась больших успехов. Согласно статистике, 96% всех успешных модных брендов США имеют учетную запись Instagram.

Многие другие отрасли открывают глаза на визуальную силу Instagram, и вы тоже должны учитывать ее включение в маркетинговую стратегию 2017 года.

Ваша база аудитории значительно возрастет на Instagram, и вы сможете охватить пользователей в международном масштабе. 30% пользователей Instagram — из Америки. Прогнозируется, что к 2017 году 51,8% пользователей социальных сетей будут на Instagram, превосходя все остальные платформы с точки зрения участия и последователей. В настоящее время он не лидирует, но, безусловно, он будет создан в будущем, особенно с ростом населения, который планета переживает в 21 веке.

2 | Визуальные образы лучше обрабатываются нашими мозгами

Одна из причин, по которой Instagram возьмет на себя другие платформы социальных сетей будущего, объясняется тем, как наши мозги обрабатывают информацию. Выражение «картины стоят тысяч слов» здесь очень ярко проявляется.

Человеческий мозг обрабатывает визуальную информацию примерно в 60 000 раз быстрее, чем он пишет информацию. Даже если вы просто просматриваете изображение при прокрутке канала, ваш ум был запечатлен этой информацией и сохраняет его лучше, чем текст.

Ваш мозг также, вероятно, помнит 80% визуального ввода, который он получает, в то время как он будет сохранять только около 20% того, что он читает, и 10% того, что он слышит, согласно статистике пользователя.

Визуальный контент в сочетании со звуком в формате видео удерживает еще больший вес в мозге, поскольку дополнительный дополнительный стимул звука помогает лучше сохранить информацию.

40% пользователей лучше реагируют на визуальную информацию, и 90% информации, которую мозг принимает в среднем, визуально (люди в основном обоснованы тем, что они видят перед собой).

Понимать это не так сложно, когда вы уже знаете, насколько популярна Instagram. Более того, можно добавить намного больше информации в информационную или графическую информацию, которая имеет отношение к пользователю. Часто людям проще интерпретировать изображения по тексту.

 

Читайте также:5 причин для запуска рекламы в Instagram

 

Існує також досить велика кількість населення світу, якому кидають виклик слова або неосвічені – картини, безумовно, мають для них набагато більшу цінність, ніж слова. Instagram – це і зараз, і шлях вперед!

Ви можете доповнити свою маркетингову стратегію, купуючи справжніх симпатій, які протягом короткого часу збільшують ваш трафік на 200%.

3 | Статистика показує Instagram націлює молодь і майбутнє

Статистика показує нам, що Instagram користується популярністю серед молоді у віці 18-34 років, на частку якої припадає 65% її користувальницької бази. Статистика США показує, що 32% тисячолітніх користувачів думали, що Instagram є найпопулярнішою і важливою платформою для соціальних мереж в даний час.

В майбутньому це покоління молоді буде домінувати на бізнес-сцені, і цей світ, який зараз розквітає, стане наступним стандартизованим вихованням для них. Це означає, що якщо ваш бренд хоче пережити цей стрибок до наступного покоління, вам краще потрапити на Instagram і швидко!

Крім того, що в даний час, можливо, краще розуміють і вважають за краще молодь, у Instagram немає інших статистичних предвзятостей. Гендерна розподіл становить близько 50-50 чоловік, чоловіки – 51%, а жінки – 49%. Це більш-менш рівномірний розподіл користувачів означає, що ваш бренд можна просувати в ширшу аудиторію, а не тільки в один вибір аудиторії.

4 | Instagram – «Clean» і, таким чином,

Ще одна причина, по якій Instagram швидко стає кращою платформою для соціальних мереж, полягає в тому, що вона чиста. Що це означає? Інші платформи, такі як Facebook і Twitter, дозволяють компаніям спамити посилання і хештеги всередині своїх повідомлень. Багато користувачів вважають за краще дивитися на гарний образ, ніж читати прохід, повний брудного синього тексту гіперпосилання.

Instagram має тільки ОДИН МІСЦЕ для інтерактивної посилання всередині вашої біостраніци. Цей елемент чистоти дає Instagram верхньому краю для користувача, що робить його більш продуманим рішенням, якщо вони повинні перейти на ваш основний сайт чи ні.

Маючи це на увазі, повністю використовуйте сторінку свого портфоліо і зробіть свою єдину посилання на свою сторінку, яку люди захочуть клацнути!

Публікація якісного контенту і збереження ваших повідомлень в чистоті від спаму або рекламних акцій допоможуть вам в найкоротші терміни разом з Instagram. Hashtags все ще використовуються в Instagram і мають важливе значення, але спробуйте додати від 5 до 7 хештегов в кінці повідомлення.

Просто пам’ятайте, що все, що покращує досвід для ваших послідовників, обов’язково збільшить вашу популярність. Чистота запорука здоровя!

5 | Інтерактивний дизайн – це шлях вперед

Незважаючи на те, що Instagram є провідною майбутньої платформою для соціальних мереж через всіх перерахованих вище причин, Instagram відповідає технології майбутнього. Ви можете використовувати Instagram тільки на смарт-пристроях, таких як смартфони і планшети. Це відволікає користувачів від акценту на комп’ютерах, але що ще більш важливо.

Це спонукає користувачів до взаємодії в реальному часі і мобільності! Прив’язка фотографій ваших вражень, коли вони відбуваються або в дорозі, заохочуючи інтерактивний дизайн і включає в себе більше елементів нашого життя в соціальних мережах.

Подальше майбутнє технологій полягає в ослабленні кордонів між повсякденним фізичним світом та Інтернетом за допомогою інтерактивного дизайну. Інтернет більше не буде обмежуватися технологією, але буде легко поєднуватися з навколишнім середовищем. Оскільки технологія сама по собі неминуча, Instagram зможе залишатися в силі – через її візуального характеру вона може легко пережити перехід на більш інтерактивні медіа і технології.

Читайте також: IGTV: що потрібно знати брендам про новий інструмент Instagram