50 безкоштовних шаблонів для WordPress 2020

0
64

Сьогодні я вирішив присвятити статтю топу безкоштовних шаблонів для WordPress. Маю велику надію, що вся надана інфа допоможе вам знайти дійсно вартий продукт, який так чи інакше буде відповідати всім вимогам по оформленню вордпресс. Отже, поїхали.

зміст

 1. Hueman
 2. Hestia
 3. SociallyViral
 4. Crypto News
 5. GeneratePress
 6. Envo Magazine
 7. Donovan
 8. Head Blog
 9. OceanWP
 10. OnePress
 11. Materialis
 12. Envo Business
 13. Tortuga
 14. Education Hub
 15. VT Blogging
 16. Hiero
 17. Envo Blog
 18. Customizr
 19. Orfeo
 20. Iconic One
 21. Envo Store
 22. VW Startup
 23. Balanced Blog
 24. Mesmerize
 25. Tiny Hestia
 26. WorkPress
 27. Noteblog
 28. Rara Academic
 29. Proficient
 30. Gridbox
 31. Clean Commerce
 32. Vice
 33. FreshWP
 34. Blogger Hub
 35. Webart
 36. hikaru
 37. Madd Magazine
 38. News Portal Lite
 39. ColorMag
 40. HealthPress
 41. VioMag
 42. Buzmag
 43. Health care
 44. Drizzle Mag
 45. Eggnews
 46. News Vibrant
 47. Anarcho Notepad
 48. Blog Era
 49. Travelera Lite
 50. Sparkling
 51. висновок

Hueman

Hueman в топі найкращих безкоштовних шаблонів для WordPress

Почнемо з Hueman – безкоштовної теми вордпресс від Presscutomizr. Напевно, цей шаблончик єдиний з усіх безкоштовних має такий багатофункціональний вбудований настроювач. Ви дійсно можете створити з нього все, що тільки захочете.

Змінити кольори, розташування елементів або розмір шрифту? Тьху! Расплюнуть! Hueman дуже популярний, навіть на СНГшних сайтах його можна зустріти досить часто. Однією з головних плюшечек цієї теми є її оптимізація під пошукові системи.

Читайте також: ТОП кращих SEO-оптимізованих шаблонів для WordPress

За допомогою вбудованих інструментів ви легко зможете налаштувати мініфікацію, чим неодмінно збільшите швидкість завантаження сторінок. Природно тема має ПРО-версію, в якій є кілька додаткових функцій.

Однак зі свого досвіду можу сказати, що безкоштовної версії цілком вистачить (викуповував Hueman-PRO, після чого розчаровувався і запитував рефандов).

демо завантажити

Hestia

Hestia - безкоштовний шаблон вордпресс

Ще одна популярна тема для вордпресс – Hestia. На цей раз можливостей тут поменше, проте за зовнішнім виглядом даний шаблон не тільки не поступається попередньому, але і навіть в чомусь перевершує його. Любителі мінімалізму точно оцінять стиль Hestia.

Тема є багатофункціональною. Тобто з її допомогою ви зможете створити сайт будь-якого типу: блог, Лендінгем або проста візитка. У розширеній версії навіть є можливість зробити інтернет-магазин.

демо завантажити

SociallyViral

SociallyViral - безкоштовна тема ВП від MyThemeShop

Приємна оку безкоштовна тема від MyThemeShop. Виконана в грідовом, мінімалістичному стилі, який відмінно підійде для створення блогу або онлайн журналу.

У безкоштовної базової версії не так багато налаштувань, але тема все ще залишається досить функціональним інструментів в руках знаючого майстра.

демо завантажити

Crypto News

Crypto News - безкоштовна тема WordPress для блогу про криптовалюта

Дизайн, який підійде для створення блогу про криптовалюта . Тема доступна для завантаження і установки прямо з каталогу WordPress. Налаштувань в ній не так багато (як і у всіх безкоштовних шаблонів), але виглядає вона все одно непогано.

Особливо якщо врахувати, що зараз не так багато дійсно придатних шаблонів про тематику криптовалюта.

демо завантажити

GeneratePress

GeneratePress - безкоштовна SEO-тема для ВП

GeneratePress – справжня класика, яка ось уже котрий рік радує вебмайстрів своєю легкістю, оптимізацією під пошукові системи і багатоцільовий спрямованістю.

За допомогою цього шаблону можна створити не тільки блог, а й цілий Лендінгем, з хорошим сучасним дизайном. Адаптивність, SEO-оптимізація та інші плюси в безкоштовному шаблоні вордпресс.

демо завантажити

Envo Magazine

Envo Magazine - відмінна елегантна тема оформлення

Envo Magazine – відносно новий шаблон, що з’явився в каталозі ВП не так давно. Вже по скриншоту ви можете помітити нетиповий дизайн формату онлайн журналу.

Підійде як для створення особистого блогу, так і для оформлення крутого інтернет видання. ПРО-версія містить ще більше смачних, крутих функцій.

демо завантажити

Donovan

Donovan - дизайн для WP

Мінімалістичний шаблон для ВП, знову ж таки, в стилі grid. Буде чудово виглядати на сайті інформаціонніке. Самі розробники відзначають елегантний дизайн, адаптивність і досить просту компоновку елементів.

демо завантажити

Head Blog

HeadBlog - блоговая тема оформлення

Блогових шаблон, який призначений, перш за все, для використання на особистих інформаційних веб-сайтах. Можна відзначити досить приємну оку дефолтну колірну гамму і непогану типографіку.

Також ця тема має високу швидкість завантаження сторінок і оптимізацією під пошукові системи.

демо завантажити

OceanWP

OceanWP - багатоцільовий шаблон вп

Багатоцільовий безкоштовний шаблон, який підійде як для створення особистого блогу, так і для інтернет-магазину або ленду.

Відразу кидається в очі приємний дизайн кнопок, елегантні шрифти і шапка з топ баром, де і розміщені всі необхідні посилання і елементи.

Інтеграція з WooComerce дозволить вам зробити дійсно крутий, багатофункціональний і корисний для користувачів проект. І хоч на початку абзацу я сказав, що шаблон підійде для будь-якого типу сайтів. Його, все ж, краще використовувати в комерційному руслі.

демо завантажити

OnePress

OnePress - гнучкий шаблон вп

OnePress – ще один багатоцільовий гнучкий шаблон, який непогано підійде як для комерційних сайтів, так і для особистих невеликих бложіках.

демо завантажити

Materialis

Materialis - Drug

Багатоцільова Drug ” поєднується з плагінами типу Visual Comsoser, Elementor і т.д.

демо завантажити

Envo Business

Envo Business - бізнес шаблон вордпресс

Багатофункціональний бізнес шаблон, непогано підходить для створення тематичних блогів, Лендінзі або інтернет-магазинів.

демо завантажити

Tortuga

Tortuga - журнальна тема для особистого блогу

Красива і елегантна тема оформлення для особистих блогів і онлайн журналів. Тема оптимізована під пошукові системи і має свій власний стиль розташування елементів.

демо завантажити

Education Hub

Education Hub - тематична блоговая тема ВП

Тематичний шаблон для освітніх ресурсів, який може допомогти зробити по-справжньому крутий, корисний і швидкий блог. Тема оптимізована під пошукові системи і має велику популярність серед вебмайстрів.

демо завантажити

VT Blogging

VT Blogging - шаблон особистого блога вп

VT Blogging – дизайн для особистих блогів на вордпресс. Він може стати в нагоді при створенні крутого, тематичного інформаціонніка.

демо завантажити

Hiero

Hiero - дизайн для блогу на WP

Досить привабливий шаблончик для WP, який дозволить вам створити неповторний сайт-статейнік з різними прикольними доповненнями. Чого тільки варті таби у вигляді віджета, які ми можемо спостерігати в сайдбарі. Не кожна тема може похвалитися цим.

демо завантажити

Envo Blog

Envo Blog - блогових дизайн для WP

Блогових дизайн від Envo. Ми можемо спостерігати всі ті ж авторські вкладочку у верхній частині теми, що безумовно буде привертати увагу користувачів. Відповідно, статті в цьому ФІДЕ будуть найбільш розмітки.

демо завантажити

Customizr

Customizr - мінімалістичний тема WP

Мінімалістичний багатофункціональна тема вордпресс від творців Hueman. Як і в попередній своїй роботі, автори додали в шаблон власний крутий настроювач, який допоможе вам зробити придатний дизайн під свої потреби.

демо завантажити

Orfeo

Orfeo - мультіпурпсоная тема WP

Ще одна багатофункціональна Drug “вних. Дозволить зробити по-справжньому крутий ресурс з власної родзинкою.

демо завантажити

Iconic One

Iconic One - блог-дизайн для сайту

Ультрамінімалістічний шаблон з майже ідеальною типографікою. За словами авторів, весь дизайн вивірений до пікселя, причому на всіх пристроях.

Не можна забувати і про SEO-оптимізацію, якою даний продукт, на подив, володіє. За PageSpeed ​​тема має понад 90 балів.

демо завантажити

Envo Store

Envo Store - інтернет-магазин від Envo

Вузьконаправлений продукт від відомого в рамках цієї статті автора – Envo. Підійде для створення магазинів зі шмотками або якимись схожими мастхевнимі товарами.

демо завантажити

VW Startup

VW Startup - бізнес-тема вордпресс

Бізнес-шаблон вордпресс, який підійде для створення блогу, Лендінзі або візитки.

демо завантажити

Balanced Blog

Balanced Blog - блогових шаблон ВП

Нетипова блоговая тема оформлення, відповідна як для особистих статейніков, так і для тематичних. Елегантний дизайн, красиві і читабельні шрифти допоможуть вашим відвідувачам краще вбирати інформацію.

демо завантажити

Mesmerize

Mesmerize - мультіцелевой шаблон

Ще один мультіцелевой Drug “а зробити крутий Лендінгем або навіть блог. Як і всі дизайни з цього топа володіє адаптивностью, вивіреної типографікою і непоганий компонуванням елементів.

демо завантажити

Tiny Hestia

Tiny Hestia - дочірня тема для вп

Дочірня тема від Hestia, яка володіє всіма її функціями. Дизайн, як можна бачити з скрін і демки відрізняється, але не так сильно. Для блогу, я б навіть сказав, в кращу сторону.

демо завантажити

WorkPress

WorkPress - безкоштовний дизайн під сайт

Адаптивний шаблон WordPress, який дозволить створити крутий блог в сучасному стилі.

демо завантажити

Noteblog

Noteblog - дизайн для сайту на WordPress

SEO-оптимізований шаблон для вордпресс. З його допомогою ви створите непоганий блогових веб-сайт для особистих або комерційних потреб.

демо завантажити

Rara Academic

Rara Academic - освітній дизайн для WordPress

Ще один шаблон освітньої тематики, який може підійти для створення Лендінзі, блогу або візитки. Має стандартне розташування елементів і вельми приємний інтерфейс. Колірна гамма, виконана в м’яких тонах також радує.

демо завантажити

Proficient

Proficient - помаранчевий дизайн для сайту

Гарний багатоцільовий дизайн в помаранчевих тонах. Підійде для лендов, блогів та інтернет-магазинів (є можливість інтеграції з WooCommerce).

демо завантажити

Gridbox

Gridbox - грідовий дизайн вордпресс

Дизайн, виконаний в стилі grid. Підійде для створення сайтів з статтями або особистих блогів.

демо завантажити

Clean Commerce

Clean Commerce - тема для інтернет-магазину WordPress

Шаблон для інтернет-магазину для WordPress.

демо завантажити

Vice

Vice - грідовий блогових шаблон

Помаранчева тема для блогу на WordPress. Як і в більшій частині попередніх – підійде для створення гарного сайту, як особистого, так і суспільного (речі-речі, пау).

демо завантажити

FreshWP

FreshWP - журнальна тема WordPress

Ще один шаблончик газетного виду, який може припасти до смаку любителям консервативного нетипового стилю.

демо завантажити

Blogger Hub

Blogger Hub - блогових шаблон для WordPress

Дизайн для особистого блогу в приємних тонах. Можна помітити добре підібрану типографіку і уместненькій дизайн.

демо завантажити

Webart

Webart - стильна і красива тема для вп

Шаблон для фотографів. Також з його допомогою можна зробити тематичні сайти з якимись добірками фотографій. Виглядає приємно і сучасно.

демо завантажити

hikaru

hikaru - стильний мінімалістичний дизайн

Мінімалістичний шаблон WordPress, за допомогою якого можна зробити непоганий блог, онлайн журнал або навіть сайт-візитку.

демо завантажити

Madd Magazine

Madd Magazine - шаблон в стилі magazine

Новинна тема з розбивкою на три колонки. Має журнальний вид і приємний сучасний стиль.

демо завантажити

News Portal Lite

News Portal Lite - новинна тема wordpress

Ще одна новинна тема для WordPress. На цей раз виконана в синіх кольорах.

демо завантажити

ColorMag

ColorMag - новинна тема в стилі Magazine

Відома багатофункціональна тема, з якої можна зліпити буквально будь-який зовнішній вигляд сайту. Одна з кращих безкоштовних тим на теренах каталогу WordPress.

демо завантажити

HealthPress

HealthPress - медичний шаблон для WordPress

Шаблон для сайту медичної тематики, з якого можна зробити як сайт-блог, так і візитку якогось центру з надання послуг.

демо завантажити

VioMag

VioMag - новинний шаблон WordPress

Новинарів з приємним дизайном. Можна розглядати як альтернативу ColorMag.

демо завантажити

Buzmag

Buzmag - прекрасний дизайн в журнальному стилі

Журнальний шаблон в блакитних тонах. Приємні шрифти і швидка швидкість роботи.

демо завантажити

Health care

Health care - тема для дантистів вордпресс

Медичний шаблон для відповідних сайтів. Можна зробити як блог, так і Лендінгем.

демо завантажити

Drizzle Mag

Drizzle Mag - журнальна тема WordPress

Сучасний журнальний дизайн в яскравих кольорах допоможе створити неповторний проект на WordPress.

демо завантажити

Eggnews

Eggnews - новинний шаблон для сайту

Вже звичний для даної статті дизайн, який полягає в журнальному типі розташування елементів і досить крутий приємною типографике.

демо завантажити

News Vibrant

News Vibrant - новини на WordPress

Новинарів з великою кількістю елементів на сторінці. Можна зробити онлайн журнал абсолютно будь-якої тематики.

демо завантажити

Anarcho Notepad

Anarcho Notepad - тема в стилі блокнота

Тема для блогу в дуже неповторному і оригінальному вигляді. Підійде для особистих проектів будь-якої спрямованості.

демо завантажити

Blog Era

Blog Era - тема для блогу на Вордпресс

Простий дизайн у вигляді стандартного блогу, відповідний для сайтів з інформацією.

демо завантажити

Travelera Lite

Travelera Lite - шаблон для блогу про подорожі

Шаблон для блогу про подорожі.

демо завантажити

Sparkling

Sparkling - тема в стилі blog для WordPress

Ще один дизайн для блогів на WordPress. Від інших особливо ні чим не відрізняється, але можна виділити шрифти і яскравий колір, який використовується в демке.

демо завантажити

висновок

Ось такий у мене вийшов топ кращих безкоштовних тем оформлення для WordPress. Упевнений, що багато гідних теми не ввійшли в цей список через мого недогляду. Якщо це так, то вам дійсно варто розповісти про них в коментарях.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцініть статтю: ( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )