6 акаунтів Instagram, на які слід звернути увагу

0
17

Щоб стати успішним маркетологом в соцмережах, слід працювати на різних соціальних платформах і проводити різні маркетингові кампанії. І один з найбільш ефективних способів – це використання Instagram. На відміну від інших соцмереж, Instagram – це, в основному, мультимедійний контент. І саме ця особливість дозволяє брендам домагатися значних успіхів.

Сьогодні я зібрав для вас 6 профілів, на які просто необхідно підписатися кожному фахівцю з маркетингу в соціальних мережах. Стежачи за ними, ви зможете залишатися в курсі останніх новин і почерпнути багато нового для своєї професійної діяльності.

6 профілів Instagram для фахівців

Однією з головних причин активного використання соціальних мереж брендами є можливість збільшення ефективності роботи незалежно від розміру компанії. Підписавшись на @socialglims , ви зможете більше дізнатися про маркетинг в соціальних мережах. Власники цього аккаунта пропонують підтримку і навіть навчальні курси, але, крім цього, у них ви завжди можете знайти масу цікавої та корисної інформації.

Як маркетологу, що працює в соціальних мережах, вам повинні бути добре знайомі різні інструменти аналізу профілів. Але вам також обов’язково слід знати різні техніки і методи пошукової оптимізації.Контент-маркетингвкрай важливий для будь-якої кампанії в соціальних мережах, оскільки саме контент буде залучати до вас нових передплатників і потенційних клієнтів. Підписка на цей аккаунт дозволить вам дізнатися багато нового про особливості контент-маркетингу.

Будучи визнаним експертом області соціальних мереж, Кім Гарст може багато вам розповісти в своєму Instagram-акаунті. Підписавшись на неї, ви зможете дізнатися унікальні секрети, які відомі тільки кращих фахівців соціального маркетингу. А фотографії, які вона публікує в своєму профілі, можуть мотивувати вас працювати ще старанніше. Крім того, ви отримаєте масу корисної інформації про те, як соціальні мережі допомагають малому бізнесу.

Читайте також: Instagram для малого бізнесу: 5 відмінних прикладів

Цей акаунт особливо цікавий великою кількістю зображень, які можуть допомогти вам стати більш ефективним маркетологом. Якщо ви шукаєте надихаючий контент або корисні поради, @thesocialagencyllc – це те, що потрібно.

Це звичайний аккаунт незвичайного користувача. Емілі працює маркетологом в соціальних мережах і за допомогою фотографій в профілі дає різні корисні поради колегам. Ви здивуєтеся, як багато чудової інфографіки можна знайти на її сторінці. Вся інформація оновлюється відповідно до останніх трендів, що значно полегшує вам пошук потрібних даних.

На цій сторінці розміщено безліч картинок з підказками. Крім того, тут можна знайти фотографії з мотивуючими висловлюваннями і інформацією, необхідної кожному маркетологу.

Підписавшись на ці сторінки в Instagram, ви дізнаєтеся масу корисних речей не тільки про маркетинг в соціальних мережах, але і про те, як стати висококласним фахівцем.