7 типів відеоконтенту, які повинні бути в компанії

0
90

Відомий pr-директор і маркетолог Чад Рейд , вважає, що будь-якої компанії в першу чергу варто створити наступні сім типів відео контенту. Вони допоможуть бізнесу досягти значного прогресу в залученні нових клієнтів.

1. Відео про компанію.

Незалежно від того, чи віддаєте перевагу ви зйомку людей або анімацію, ці відеосюжети «про нас» повинні коротко підсумувати передбачуване перевагу компанії і доносити до потенційних клієнтів переконання і цінності вашої організації.

2. Навчання клієнтів.

Незалежно від типу вашого бізнесу, ви зможете побудувати більш тісні відносини з клієнтами, якщо будете навчати їх, будь то відносно пропонованих послуг або давати поради щодо поліпшення їхнього бізнесу. Ось цікавий факт: згідно з Google, пошуки пов’язані з «інструкціями» наYouTube, Зросли на 70% з 2014 по 2015. Вгамуєте цікавість цільових клієнтів, пропонуючи навчальні відеосюжети.

 

Читайте також: Як написати сценарій для рекламного відео

 

3. Конкретні ситуації.

Відео про конкретних ситуаціях з життя є не тільки переконливим, але і чудовим способом розповісти історії ваших найбільших прихильників. Незалежно від того, скількома різними способами ви повідомляєте потенційному клієнту про те, як ваш продукт буде їм корисний, все це ніколи не буде працювати так само ефективно, як наочна демонстрація того, що ваш продукт допоміг кому-небудь добитися успіху.

4. Рекламні матеріали.

Хочете розказати світові про нову функцію або послугу? Поясніть це в 30-секундному відеоролику і масово розповсюдьте його. Відео є одним з найбільш привабливих способів демонстрації не тільки того, як працює нова функція, а й того, чому клієнт повинен її спробувати.

5. Відеоконтент для блогу.

Будь-контент, який створюється для вашого блогу, може бути видозмінений і відтворений заново в форматі відео. Можна також впровадити контент безпосередньо в блог на більш пізньому етапі, оскільки це може бути саме тим видом інформації, який ваші глядачі сприймають найкраще.

Читайте також: Як створити безкоштовний відео-блог (або «Vlog»)

Розгляньте таку можливість для постійного контенту вашого блогу, який отримує перегляди відразу після дати публікації.

6. Звернення глави компанії.

Іноді пропозиція повинна виходити від керівника, при цьому відео є найкращим способом передати таке послання.

Відео керівника, говорить безпосередньо на камеру, сприймається як одкровення. Це також є для клієнтів чудовим способом формування більш особистого ставлення до керівника компанії, а також і до неї самої.

7. Набір персоналу.

Подумайте про те, щоб використовувати для набору персоналу відео, яке демонструє культуру і основні переконання вашої компанії, а також офісні зручності і пільги для працівників.

Відеосюжети по набору персоналу можуть демонструвати співбесіди з керівником або відгуки співробітників, які говорять про те, як їм працюється в компанії.

Високоякісне відео для набору персоналу може переконає людини представити свою кандидатуру на розгляд. Таке відео можна розміщувати в розділ “Вакансії” на сайті.

відеоконтенту