9 помилок при веденні спільнот в ВКонтакте

0
344

Однією з найпопулярніших соціальних мереж вважається ВКонтакте. Складно знайти людину, яка б не мала профілю в цій соціальній мережі, тому наявність популярної групи ВКонтакте з численними активними передплатниками – обов’язкова умова успішного існування будь-якого сучасного бренду. Зараз вже існує дуже багато спільнот в ВКонтакте на різну тематику.

Сьогодні я зібрав 9 помилок, які не потрібно здійснювати в ході просування співтовариств .

Якщо ви хочете вивести компанію на новий рівень в ВКонтакте, то рекомендується розміщувати контент 1-2 рази на день.

Якщо ви розкручуєте ЗМІ або інший медійний проект, то кількість постів можна збільшити до 5-10 в день.

Складіть графік публікацій, який не буде дратувати вашу цільову аудиторію.

Найчастіше ті, хто займаються маркетингом в соціальних мережах, забувають про те, що працюють з живими людьми, у яких часом можуть бути дурні питання. Але навіть на такі питання потрібно відповідати. Якщо ви не будете взаємодіяти з передплатниками – це буде ознака неповаги до них.

Розподіліть між співробітниками хто і на які питання відповідає, а так само в які терміни має бути дана відповідь.

Бувають моменти, коли передплатники чимось роздратовані і починають свої невдоволення виставляти на загальний огляд. У таких випадках не варто вступати з ними в конфлікти – відповідайте в офіційному тоні, спокійно, без будь-яких емоцій.

У вашій роботі повинні бути чітко визначені дії для вирішення «гострих» ситуацій.

Якщо передплатник залишив негативний коментар – не видаляйте його. Це може спонукати залишити передплатника негативні відгуки і на інших ресурсах, де з ними доведеться так само працювати. Тому, ніколи не видаляйте негативні коментарі.

Читайте також: Аудит: як психологу знайти собі клієнтів ВКонтакте

Визначте в компанії, як ваші співробітники будуть працювати з негативними коментарями.

При проведенні різних конкурсів та інших заходів в соціальних мережах, варто дотримуватися всі формальності. Для цього, ознайомтеся з політикою конфіденційності та іншими регулюючими документами соціальної мережі, також не забувайте і про федеральні закони.

Перед проведенням конкурсів та інших заходів – затвердите регламент їх підготовки та проведення.

Варто публікувати різноплановий контент – відео, звук, текст і фотографії, щоб залучити більше цільової аудиторії, у якій, до речі, може відрізнятися метод сприйняття інформації.

При плануванні публікацій – зробіть розбивку на різний тип контенту, виходячи з переваг передплатників.

На сьогоднішній день ВКонтакте має широкий спектр інструментів, щоб ви могли залучати і утримувати передплатників. Тому варто використовувати всі інструменти соціальної мережі, щоб домогтися найбільшого результату.

Проведіть дослідження маркетингових можливостей в різних соціальних мережах, після чого розробіть план роботи з використанням цих можливостей.

Навіть не будучи передплатниками вашої спільноти, користувачі соціальної мережі можуть згадувати ваш бренд / компанію.

Ці згадки можуть містити відгук, запитання, думка і так далі. Своєчасний відповідь від представника компанії істотно підвищить лояльність до компанії і приверне нових передплатників.

Налаштуйте моніторинг згадок компанії / бренду в соціальних мережах і намагайтеся відповідати на всі згадка не пізніше, ніж через 6 годин.

Багато маркетологи вважають, що використовувати соціальні мережі потрібно лише для залучення клієнтів, після чого їх потрібно перенаправляти на корпоративний сайт. Якщо ви постійно будете перенаправляти клієнтів на сайт – вони швидко розбіжаться. Давайте посилання на сайт або окрему його категорію тільки в тому випадку, якщо цього попросив передплатник.

Читайте також: В лохотрони вже не вірять? Перевіряємо гіпотезу ВК

Прийміть правила комунікації, в яких можна публікувати посилання на зовнішні ресурси.