Бітрікс 24 – платформа, яка дозволяє створити сайт і об’єднати його з CRM

0
148

Поточні потреби компаній йдуть рука об руку з технологічними інструментами, які еволюціонували, щоб задовольнити більшість з них, навіть зумівши об’єднати кілька функцій в одному додатку.

Знайти ідеальний інструмент, який відповідає всім потребам компанії, – це майже що важливий крок, але, на щастя, сьогодні це не неможливо, і одним з найближчих до нього є Bitrix24, платформа, яку ви можете безкоштовно використовувати для управління практично всіма Деталі вашого бізнесу.

Бітрікс 24 – це набір інструментів, за допомогою якого ви зможете контролювати основні аспекти діяльності компанії, такі як комунікації, управління проектами, маркетинг, управління клієнтами, контакт-центр і можливість мати свій власний веб-сайт.

Створити сайт з CRM від Бітрікс24

Створи свій бізнес-сайт з Бітрікс 24

Корпоративний веб-сайт є важливим елементом будь-якої сучасної цифрової стратегії і є основоположною частиною іміджу компанії, тому ви не можете виключати факт наявності свого власного сайту, і саме тут творець веб-сайтів Bitrix24 стає Рятувальник з його великими перевагами.

Перше, на що слід звернути увагу, – це те, що ми можемо створити сайт самостійно, без необхідності бути експертами в області програмування або володіти великими технічними знаннями. Ми повинні просто покладатися на десятки доступних шаблонів, і ми можемо вибирати з різних категорій залежно від ніші нашої компанії.

Створити сайт з Бітрікс24

За допомогою Бітрікс24 ми можемо створювати з цільової сторінки для певного продукту або послуги повний інтернет-магазин з усім необхідним для роботи з самого початку завдяки широкої різноманітності інтеграцій, пропонованих для використання сторонніх сервісів, таких як системи оплата, електронна пошта, документи, чат і т . д.

На сайти, створені за допомогою безкоштовної Bitrix24 включають ряд особливостей, які роблять цю платформу один з кращих варіантів на ринку; Серед них є:

  • Безкоштовний необмежений пропускна здатність
  • Власне доменне ім’я
  • Безкоштовний електронний маркетинг
  • Безкоштовні необмежені сторінки
  • Безкоштовний сервер
  • Мобільний дружній дизайн
  • Інтеграція з третіми особами
  • шифрування SSL
  • CRM
  • API
  • Безкоштовні стокові зображення
  • Блоковий дизайн і редагування
  • підтримка відео
  • SEO готовий

Читайте також: Де взяти гроші на бізнес – ТОП-8 надійних способів

Доповніть свій сайт безкоштовної CRM

Тепер, коли у нас є веб-сайт нашої компанії, ми можемо розширити його функціональні можливості за допомогою впровадження CRM, яка дозволяє нам покращувати відносини з нашими клієнтами і що завдяки Бітрікс24 ми маємо це безкоштовно.

CRM з Бітрікс24

За допомогою цієї CRM у нас будуть всі необхідні інструменти для зміцнення нашої команди продажів, такі як воронки продажів, управління каналами, звіти про продажі, повний огляд клієнтів, підтримка повторних продажів і автоматизація продажів.

Ви можете запропонувати своїм клієнтам і відвідувачам на сайті дуже повний контакт-центр, щоб вирішити всі їх сумніви або проблеми в найкоротші терміни. З віджетом підтримки в реальному часі у вашого бізнесу завжди буде кілька каналів обслуговування, таких як чат, телефонія, електронна пошта, соціальні мережі, тікети і месенджери.

Слід зазначити, що всі ці функції доступні навіть у безкоштовній версії Bitrix24, яка дозволяє нам мати до 12 безкоштовних користувачів, 5 ГБ сховища, необмежену кількість записів в CRM, необмежений поштовий маркетинг, необмежені завдання і проекти, безкоштовний колл-центр, версію в Хмара або ваш власний сервер, мобільна CRM, API, торгова площадка і багато інших функцій.

Немає сумнівів в тому, що завдяки «Бітрікс24» і його широкому спектру функцій ваш бізнес буде покращено, щоб вийти на новий рівень, і найкраще, що вам не доведеться витрачати весь бюджет компанії на дорогі ліцензії.