Бізнес для жінок на дому і не тільки – 10 ідей з нуля

0
177

Щоб відкрити свій бізнес не обов’язково мати мільйонні капітали, якщо у вас є компетенція, бажання і завзятість, то ви маєте всі шанси обійтися мінімальними вкладеннями. Малий бізнес, який не потребує великих вкладень стає все популярнішим і популярнішим, особливо в нинішніх реаліях, коли кризи один за іншим б’ють по великим гравцям, прибираючи їх з ринку і розчищаючи дорогу новачкам.

Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Бізнес, який потребує мінімальних вкладень, зазвичай є і швидко окупається, приносячи непоганий прибуток вже в перші місяці. Тому, перш ніж починати, варто провести аналіз ринку товару і послуг і задуматися чого не вистачає споживачеві. Потрібно зробити вибір на користь найбільш дохідної та перспективній галузі.

Щоб ваш бізнес не зазнав невдачі ще на самому старті, потрібна грамотна організація, тобто бізнес план.

Будь-який проект починає з бізнес-плану і хоча сам по собі він не представляє великої цінності, але вміння ставити цілі, аналізувати свої дії дуже важливо – будь-яка успішна компанія має план досягнення поставлених цілей.

Саме тому після аналізу ринку, потрібно скласти бізнес-план, який стане в нагоді не тільки вам, але і вашим майбутнім інвесторам.

Якщо коротко, щоб ваша бізнес ідея принесла 100% доход, вона повинна відповідати наступним вимогам:

 • базуватися на улюбленій справі;
 • бути затребуваною на ринку;
 • відповідати законодавчим і етичним нормам;
 • містити унікальні переваги.

Фарбування дисків автомобіля світиться фарбою Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Про бізнес:
Витрати на організацію – 30 000руб.
Щомісячні витрати – 10 000руб.
Прибуток з одного клієнта – ок. 10 000 руб.

 • Окупність – 1 місяць.
 • сухий туман Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Про бізнес:
Витрати на організацію – 50 000 руб.
Щомісячні витрати – 5 000 руб.
Щомісячний прибуток – 30 000 руб.

 1. Окупність – 2 місяці.
 2. Виготовлення весільних аксесуарів Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Про бізнес:
Витрати на організацію – 50 000 руб.
Щомісячні витрати – 5 000 руб.
Щомісячний прибуток в сезон – 30 000 руб.

 • Окупність – 2 місяці Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля Малюнки з піску

Про бізнес:
Витрати на організацію – 30 000 руб.
Щомісячні витрати – 3 000 руб.
Щомісячний прибуток – 30 000 руб.

 1. Окупність – 1 місяць.
 2. сонячні колектори Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Про бізнес:
Витрати на організацію – 20 000 руб.
Щомісячні витрати – 3 000 руб.
Прибуток за одного клієнта-ок 15 000 руб.

 • Окупність – 1 місяця.
 • Виготовлення декоративних нашийників Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Про бізнес:
Витрати на організацію – 30 000 руб.
Щомісячні витрати – 3 000 руб.
Щомісячний прибуток – 5 000 руб.

 1. Окупність – 6 місяців. Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля Свічки з кольоровим полум’ям

Про бізнес:
Витрати на організацію – 50 000 руб.
Щомісячні витрати – 5 000 руб.
Щомісячний прибуток – 30 000 руб.

 • Окупність – 2 місяці. Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля Установка кнопок на одяг

Про бізнес:
Витрати на організацію – 20 000 руб.
Щомісячні витрати – 3 000 руб.
Щомісячний прибуток – 5 000 руб.

 1. Окупність – 6 місяців.
 2. вирощування зелені Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Супер 39 Ідей Бізнесу з нуля і без вкладень + Вдома чи селі

Багато людей готові відкрити бізнес і працювати на себе, але не у всіх є гроші. У цій статті ми покажемо вам купу ідей для бізнесу без вкладень. Є багато варіантів як відкрити свій бізнес без вкладень або з мінімальними витратами. Існує маса прикладів, коли люди засновували цілі бізнес-імперії, маючи на початку шляху лише пару доларів в кишені.

Чи може бути бізнес без вкладень, з повного нуля?

Відповідь на це питання залежить від того, що розуміється під виразом «з нуля» і «без вкладень». Наприклад, почати свою справу, не вкладаючи фінансові кошти і не маючи знань – це можливо. Проте, будь-які ресурси вам доведеться вкласти все одно, це можуть бути:

 • Час – в першу чергу, адже як можна створити що-небудь, не доклавши зусиль і достатньої кількості годин для здійснення задуманого.
 • Сили – ваш особистий ресурс, виражений в увазі, нервах, контактах з людьми, дисципліни, виконання однотипних завдань і рутині.
 • Інтелектуальні ресурси – сюди входить ваше раніше отриману освіту, навички і т.д., в які по суті були також вкладені час, сили, гроші, але з іншою метою.

Для тих, хто не готовий вкладати нічого – краще зосередитися на пошуку стабільної роботи за наймом. Так буде простіше, спокійніше і надійніше.

Але насправді не все так страшно. Є маса способів почати бізнес з нуля – ідеї без вкладень (або з мінімальними вкладеннями) численні і різноманітні. Тому є шанс спробувати себе в багатьох областях.

Проблеми більшості людей, які вважають, що бізнес без вкладень і з нуля неможливий, полягають в наступному:

 1. Вони не до кінця розуміють, що таке бізнес. Підприємництво за своєю суттю і є ідеєю, як практично з нічого робити гроші. Справжні підприємці знаходять контакт з людьми, клієнтів, так званих «лидов».
 2. Вони намагаються відокремити бізнес від так званого «ремісництва». На перший погляд таке розмежування здається розумним, але саме ремісництво є початковою стадією будь-якого бізнес-процесу. В теорії йому просто не вистачає масштабування.
 3. Вони перебільшують необхідні ресурси. Як правило, починають вважати вартість оренди офісу, закупівлі товарів, коли почати перепродувати продукцію можна і без цього, будучи в більш простому розумінні – агентом.

Так чи інакше, існують сотні найрізноманітніших ідеї для бізнесу без вкладень. Досить зробити перший крок і вибрати те, що ближче до душі.

Як знайти ідею бізнесу без вкладень – каже Раміт Мережі та 5 кроків від Business Insider

Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Існує маса рецептів і мінлива, присвячених цій темі, але мало які з них працюють по-справжньому. Тому краще відразу зосередитися на радах учасників рейтингу Forbes і подібних. Ці люди досягли чималих висот у своїй справі і це вже само по собі може стати непоганою оцінкою їхніх рекомендацій. Наприклад, ось 5 простих порад від знаменитого CEO Раміта Мережі:

 1. Не намагайтеся бути революційним. Вам не потрібно придумувати таку Amazon або Paypal або LinkedIn. Насправді, найкраще почати з того, що ви добре знаєте і вмієте. Головне – придумати як застосувати це і зробити цікавим для інших.
 2. З’ясуйте, за що ви платите іншим. Ми вже платимо людям за безліч різних речей. Чи можна перетворити одну з цих речей в свій власний бізнес? Безумовно, так. Потрібно тільки знайти ту саму родзинку, яка дозволить виділитися із загального числа конкурентів і залучити аудиторію.
 3. Проведіть «ревізію» своїх знань, навичок і умінь. Кращий спосіб – взяти альбомний аркуш, розділити його на дві колонки і в одній з них перерахувати всі свої навички та вміння, а в іншій – привести можливі варіанти їх використання. Приклади: вільне володіння іноземною мовою, знання програмування, навички кулінарії і т. Д.
 4. Визначте ніж ви корисні своїм друзям і близьким (на їхню думку). Цей пункт може бути неймовірно показовим. Приклади: ефективна допомога в спортивних тренуваннях, поради по відносинам, відмінне почуття моди, і т. Д. Якщо це допомагає вашим друзям і близьким, то напевно буде корисним і іншим людям.
 5. Простежте, чому ви присвячуєте вільний час. Це також може бути неймовірно показовим. Адже захоплення, на які ви витрачаєте свій час, можуть принести користь. Приклади: перегляд веб-сайтів моди, лагодження та догляд за автомобілем, заняття спортом і т. Д.

Раміт Мережі стверджує, що досить присвятити 10-20 хвилин в день вивчення кожного з перерахованих вище пунктів і вже зовсім скоро ваша голова буде просто ломитися від потенційних бізнес-ідей.

Які ще є думки? Якщо попередні поради не дали бажаного результату, можна скористатися мануалом від редакції відомого західного видання Business Insider. Їх рецепт виглядає так:

 • Крок 1 – проведіть мозковий штурм ідей. Краще робити це не самостійно, а в компанії. Можна просто зібратися з друзями за келихом пива і поміркувати, яким бізнесом було б непогано зайнятися. Саме в такій обстановці найчастіше і народжуються самі незвичайні і «чіпляють» концепції.
 • Крок 2 – подумайте про речі, які вас цікавлять в першу чергу. Це, по крайней мере, скоротить ваш вибір в певних галузях, послуги, товари і т. Д. Або принаймні ви не будете думати про тих областях, які не мають нічого спільного з вашими інтересами.
 • Крок 3 – подумайте, в чому суспільство потребує зараз. Які послуги, товари або їх комбінація відсутні або погано зроблені на сьогоднішній день? З якими проблемами або незручностями ви самі стикаєтеся в своєму повсякденному житті, на роботі, відпочинку або в подорожах. Якщо такі моменти знайшлися, потрібно придумати, як їх можна було б виправити.
 • Крок 4 – ознайомтеся з існуючими тенденціями. Нові ідеї, ніші і можливості постійно формуються. Чи є способи витягти з них прибуток, поки вони ще нові і не дуже відомі? Звичайно, деякі з них будуть ризикованими, але саме першопрохідці часто збирають всі вершки. Тенденції надають можливості для пошуку чудових бізнес-ідей на поле, де ще немає сильних конкурентів.
 • Крок 5 – постійно вчіться у інших людей. Читайте книги, статті та інші матеріали, а також вивчайте приклади успіху ділових людей, якими ви захоплюєтеся. Досліджуючи їх підходи до розробки та реалізації бізнес-ідей, можна знайти масу надихаючого і корисного для себе.

Ці нехитрі, на перший погляд, поради допоможуть направити розум на пошук бізнес-ідей, які мають непоганий потенціал для реалізації.

Бізнес ідеї без вкладень – 12 цікавих можливостей

Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Бізнес Ідея # 1. Перепродати щось

Принаймні, саме таку ідею пропагує Кріс Гіллебо, автор бестселера «Стартап за 100 доларів».

За його оцінкою топ робітників і актуальних ідей для бізнесу без вкладень (до $ 100) становить проста перепродаж товарів. Товарний ринок постійно поповнюється новинками, тому завжди можна поставити на нього.

Для підприємців, які починають майже з нуля, основним способом є dropshipping (пряма поставка).

Суть його полягає в оформленні онлайн-магазину або продає сторінки в соціальних мережах, наповненні віртуальної вітрини товарами магазинів-партнерів, пошуку потенційних клієнтів і безпосередньо самому прийомі і перенаправлення замовлень. Простіше кажучи dropshipping – це посередництво між клієнтом і кінцевим відправником товару.

Сьогодні справжнім золотим дном для підприємливих людей є постачальники з Китаю. Тут раз у раз з’являється маса цікавих новинок, які можуть стати основою для малого бізнесу з нуля. Те, що китайські товари – це непотріб, не більше ніж міф.

Сьогодні в Піднебесній можна купити товари чудової якості і пристойно на цьому заробити. А для того щоб увійти в цей бізнес навіть не буде потрібно великих інвестицій.

Працюючи за формою дропшіп можна обійтися без закупівлі великих партій товару і витрат, пов’язаних з його зберіганням і транспортуванням.

Ідея бізнесу з нуля і без вкладень # 2. Готель для кішок

Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Чому не собаки? Собаки потребують вигул, крім цього вони крупніше і їм потрібно більше місця. Собаки в незнайомої обстановки можуть бути небезпечні. Це додаткові складності, хоча такі послуги можуть бути і дорожче.

Ідея бізнесу # 3. Прибирання приміщень

Звичайно ж, в даному випадку мова йде не про те, щоб хапати швабру і орудувати нею самому – за цим напрямком вистачає і готових вакансій. Професійне прибирання офісів і приватних будинків – це найвигідніший напрям в бізнесі, яке можна освоїти маючи мінімальні стартові накопичення. Хороший приклад – історія однієї з найбагатших жінок Америки Керрі Х.

Джонсон, яка після розлучення з чоловіком і переїзду на знімне житло була змушена зайнятися цією не найпривабливішою роботою. Щоб прогодувати себе, вона зібрала декількох своїх подруг по нещастю і почала займатися прибиранням, рекламуючи свої послуги через інтернет.

Згодом справа пішла, штат працівників під її початком розширився до 165 чоловік, а загальний дохід від бізнесу став обчислюватися мільйонами.

Ідея # 4. Створення текстового контенту для сайтів і блогів

Заробіток на копірайтингу – це постійний попит на нові тексти. Цей бізнес успішно ведуть деякі люди і їх приклад заразливий. Для початку вам потрібно зареєструватися на біржах з копірайтингу, де ви зможете продавати ваші статті. Найбільші і вигідні з них, це:

 1. ETXT.
 2. CopyLancer.
 3. TextSale.
 4. Advego.

Звичайно, самостійно писати тексти не повинні. У вітринах деяких продавців є більше 1000 статей, і їх фізично не може написати один чоловік за короткий час. На цій же біржі ви можете знайти копірайтера, який буде писати тексти по не дорогою ціною.

Ви будете давати йому замовлення на написання статей, наприклад 50 статей на тему ремонту будинку. Після цього вам потрібно просто виставити ці статті на продаж на своєму акаунті, тільки не багато дорожче. Чим більше статей ви запропонуєте на продаж, тим більше буде продажів.

Ідея бізнесу з нуля # 5. Аеродизайн

Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

З 20 замовлень на місяць можна отримувати приблизно 25 000 рублів чистого прибутку з урахуванням витрат. Розширення можливо, але залежить від масштабів міста, в великих містах закономірно більше замовлень.

Переваг у ідеї багато, адже на початковому етапі не потрібно практично нічого, крім насоса і кульок, куплених на передоплату. Надалі вже потрібно докуповувати обладнання і в перспективі орендувати склад. В цілому аеродизайн користується попитом вже багато років, але ніша може бути досить конкурентною через низький поріг входу.

Ідея # 6. Команда по ремонту квартир і будинків

Якщо ви розбираєтеся в будматеріалах, то це хороший бізнес без вкладень, адже для цього потрібно зовсім не багато. Вам потрібно визначитися з вашим напрямком – косметичний ремонт, капітальний, люксовий і подібний. Зібрати команду з 2-4 чоловік, дати рекламу і відправляти їх на об’єкти.

Вам потрібно буде приймати замовлення, домовлятися про ціну і матеріалах, контролювати працівників. Але з вкладень можуть знадобитися тільки ваші вміння, так як інструментами можуть володіти ваші працівники, за матеріали і роботу будуть платити клієнти. Звичайно, це стадії початкових етапів.

Коли ви зможете приймати більше замовлень ніж встигає одна бригада, ви можете наймати нових людей, закуповувати інструменти, проводити навчання і так далі.

Переваги очевидні: вам не потрібні майже ніякі вкладення, а за послуги можна брати пристойну суму грошей в залежності від складності роботи.

Тим не менш, не у всіх є достатньо навичок і схильності до такої справи, але успіх в цій ніші реальний.

Ми багато разів зустрічали приклади на практиці, як будівельник-самоучка без освіти досягав доходу понад 150-200 000 в місяць на подібному бізнесі.

Ідея # 7. Виготовлення тортів на замовлення

На перший погляд торти на замовлення здаються малоперспективною бізнес-ідеєю, але в дійсності потенційний дохід в цій ніші дуже високий. Люди часто витрачаються на свята, намагаючись здивувати гостей творами мистецтва в кулінарії.

Як відомо, в продуктовому бізнесі націнки можуть становити понад 500%.

Суть ідеї: робите кілька тортів і ретельно їх фотографуєте і знімаєте відео для портфоліо; викладаєте оголошення на Avito, створюєте сторінку в соціальних мережах, можна додати невеликий Лендінгем і рекламу в соц. мережах при можливості; зв’язуєтеся з клієнтами і берете замовлення.

Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Переваг у даній ніші дуже багато. Основна помилка криється в низькому потенційному доході, але ви тільки погляньте, чого досягають такі люди, як Ренат Агзамов. Його послуги користуються попитом і ціна на них відповідна, адже Ренат оформляє торти на весілля і банкети знаменитостей, навіть в інших країнах.

Ідея бізнесу # 8. Відеоблоги

Заробити гроші на Youtube може кожен. Або безпосередньо з реклами на цьому сайті, або з сторонніх контрактів з партнерами.

Приклад: якщо людина володіє чудовою фізичною формою він може створити канал, присвячений спортивним тренувань і правильного харчування. Ультра-геймер може робити професійні стрім і огляди касових ігор.

Знаменитий геймер PewDiePie, наприклад, робить ~ 4 мільйони доларів на своєму каналі.

Для багатьох це може стати чудовою ідеєю бізнесу без вкладень. Все що потрібно – це зробити запис і озвучку, як ви граєте на комп’ютері, встановлюєте програми, коментуєте події і так далі.

Ідея # 9. Промисловий альпінізм

Актуально і прибутково, звичайно, для тих, у кого вже є хоча б якісь навички та базове спорядження. Суть же роботи очевидна – косметичний догляд за фасадами багатоповерхових будівель.

Фахівці даного роду – цінні кадри, тому проявивши кмітливість і працьовитість можна сколотити непоганий стан. Тим більше, що у бізнесу є потенціал до розширення (взяти під початок декількох тлумачних помічників і збільшити свою клієнтську базу).

Просувати справу можна в інтернеті або залишаючи візитки там, де такого роду послуги будуть затребуваними.

Ідея # 10. садівнича служба

Надання садівничої послуги для багатьох може здатися дивною ідеєю, але вони здивуються, коли дізнаються, що більшість прекрасних галявин і клумб перед офісами, торговельними центрами та іншими будівлями – це справа рук професійних садівників. Почати можна з мінімальним набором інвентарю (все для роботи плюс оренда авто, якщо немає свого транспорту).

Ідея # 11. Кур’єрські послуги

Кур’єрські послуги прекрасні для новачків тому, що цей бізнес без вкладень дуже легко почати. Потрібно найняти кількох помічників, які будуть «на побігеньках», а також обладнати місце, де можна приймати замовлення. Робити це можна хоч удома, якщо є комп’ютер з інтернетом і телефон.

Ідея бізнесу з нуля # 12. Запуск комерційного сайту або блогу

Незважаючи на величезну кількість сайтів і персональних блогів, вони є прибутковим бізнесом.

Згідно з підрахунками, до 85% сайтів не приносять прибутку своїм власникам і перестають ними підтримуватися протягом першого року існування.

Адже комерційний блог – це не розвага, а важка праця, який теж вимагає витрат часу і зусиль. Більшість блогерів не в змозі заробити чималі гроші, тому що не розглядають своє заняття саме як бізнес.

Як створити сайт або блог, який приносить самі реальний дохід? Рецепт успіху виглядає приблизно так:

 1. Визначитися зі способом заробітку (реклама, просування реальних товарів і т. Д.);
 2. Вибрати тему, що дає максимальну конверсію з користувачів;
 3. Створити сайт самостійно або за допомогою професіоналів;
 4. Написати цікаві тексти про товари, додати зображення і просувати сайт в пошукових системах.

Бізнес для жінок – ТОП-53 ідеї для старту своєї справи з нуля + 5 основних кроків до успіху та поради для початківців бізнес-вумен

Невелика квартирка, мізерний бюджет і нудні домашні клопоти – мабуть, подібна депресивна обстановка в стані занапастити життєвий запал навіть у самій амбітної і креативної феміни. Якщо темні фарби безнадії вже почали псувати яскраву перспективу ваших планів на життя, стало бути, терміново потрібно щось змінювати.

Зрозуміло, змінити зачіску або форму манікюру – це майже фундаментальний переворот, але спробуйте піти далі: надихнути новою ідеєю, виберіть цікаве професійне терені, станьте тієї героїнею, якою ви себе бачили в найсміливіших фантазіях.

Ми розуміємо, що у вас дуже мало грошей і часу. Ви не можете ризикувати тими невеликими заощадженнями, які відкладені на чорний день. І не маєте права позбавляти сім’ю і дітей необхідної уваги. Але ми також знаємо, що фінансовий успіх і творча реалізація для жінки можливі навіть на десяти квадратних метрах з початковими інвестиціями – 100 доларів.

Що придумати? Як розкрутитися без вкладення? Який бізнес для дівчини найперспективніший? У даній статті ми постараємося максимально докладно відповісти на ці та на ряд інших важливих питань на тему жіночого домашнього бізнесу.
Бізнес для жінок на дому і не тільки - 10 бізнес-Ідей з нуля

Бізнес для жінок: фантастика чи реальність?

Сьогодні жінки домоглися успіху практично у всіх сферах діяльності. Навіть в інформаційних технологіях вони розбираються не гірше чоловіків. І леді-керівників повно. Результати їх роботи і їх колективів нічим не гірше, а часто навіть краще, ніж у босів-чоловіків.

Так, чому ж думка про те, що «бізнес – доля сильної половини населення планети» залишається головним і в 2017 році?

Задовольнятися роллю хранительки сімейного вогнища і тільки – сучасні леді не бажають. Їх прагнення – професійне зростання. А що краще успішного бізнесу допоможе досягти вершин?

Власний бізнес – сама собі начальник і сама собі господиня. Така ідея нерідко виникає в голові жінки. Але найчастіше залишається просто мрією через побоювання, які не мають під собою серйозних підстав. Щоб досягти неабиякого успіху, головне – підійти до справи ґрунтовно.

Про що слід пам’ятати на старті бізнесу: ідеї та поради

Існують очевидні і всім відомі істини, про які варто згадати перед тим, як зануритися з головою в бізнес-океан.

 • Справа повинна бути по душі. Якщо все скластися вдало, вам доведеться займатися їм роки або ж все життя. Саме тому уважно прислухайтеся до себе. Що вам подобається, в чому хотілося б вдосконалюватися, яке діло не набридне? Ідея про те, що за пару років збитий капітал все одно на чому, а потім вже займуся улюбленою справою, не спрацює. Чи не спрацює і крапка. Тому що ніколи лисицю не навчиш є зелень. Їй подавай курятину!
 • Серйозний бізнес вимагає серйозних капіталовкладень. Це можуть бути власні гроші або гроші в борг. Це дуже відповідальний крок. Обов’язково потрібен професійний бізнес-план, розрахунок окупності і запасний вихід на випадок невдачі. Якщо ви єдиний капітан на кораблі, і у вас немає багатого або геніального штурмана, залиште цю ідею. Тихіше їдеш далі будеш.
 • Існує ризик серйозного провалу. Як то кажуть, бізнес – жорсткий, безликий світ. Він вимагає зібраності, енергійності, швидкості реакції. Часто тут немає місця помилкам. Іноді бувають підстави. Ви готові домагатися свого і воювати? Саме в цьому часто полягає складність ведення бізнесу для дівчини. На жаль, навіть найуспішніша починання в силу будь-яких обставин може провалитися. І до цього треба бути готовою заздалегідь.
 • Потрібно буде багато працювати. Деякі наївні дівчата вважають, що особистий бізнес – це можливість не сидіти в задушливому офісі, мати вільний графік і не підкорятися злому начальнику. Частково вірно. Але все успішні бізнесмени стають з півнями і лягають за північ без перерви на обід. Тому що час – гроші.
 • «Запам’ятай цю фразу – все буде, але не відразу!» Починаючи бізнес важливо врахувати, що до порога самоокупності може пройти пару місяців або навіть півроку, а там і до прибутку недалеко. Треба набратися терпіння і наполегливо рухатися вперед.

З чого почати бізнес дівчині: 5 основних кроків до успіху

Перш ніж перейти до розгляду рейтингу, ми пропонуємо оцінити свої стартові можливості. І вже відштовхуючись від початкових кодів приміряти на себе рекомендовані бізнес-ідеї.

Позначте межі свого особистого резерву, і ви самі зрозумієте, що він не так скромний, як здається на перший погляд. Арсенал ресурсів, який є у кожної жінки:

 • освіту (середня, спеціальна, вища, основне, додаткове і т. д.);
 • практичні навички (кулінарія, швейна справа, вміння працювати з дітьми та ін.);
 • особисті якості (цілеспрямованість, посидючість, уважність, комунікабельність, почуття смаку і стилю, начитаність і т. д.);
 • мінімальна виробнича база (власна кухня, робочий стіл, мобільний телефон і ноутбук, елементарний набір домашніх інструментів);
 • цільова аудиторія (максимальний потенціал – близько 20% жителів вашого міста чи району);
 • фінанси (за 2-3 місяці практично кожна жінка може зібрати або взяти в борг у родичів близько 500 доларів, чого цілком достатньо для старту).

Рейтинг ідей жіночого бізнесу з нуля складений з урахуванням, що в резерві у починаючої бізнес-леді є відповідні ресурси з кожного вище представленого пункту.

Для створення успішного бізнесу необхідно зробити п’ять обов’язкових кроків:

 1. Збираємо і аналізуємо найбільш цікаві бізнес-ідеї. Знайти справу до душі непросто, але треба ж з чогось почати! Випишіть на аркуш паперу: 10 справ, якими вам подобається займатися; 10 справ, якими хотіли б займатися, але для прийняття остаточного рішення чогось не вистачає (знань, грошей, досвіду); 10 сподобалися ідей з нашого бізнес-рейтингу.
 2. Вибираємо трійку лідерів. Коли кордону вже окреслені, вибирати стає набагато простіше. Знайдіть в списку з 30 ідей ті 3, які найбільше хотілося б реалізувати. І ні в якому разі не бійтеся, що на даному етапі ви не знаєте, як їх втілити в життя. Всьому свій час.
 3. Перевіряємо затребуваність ідеї. Найкраще, звичайно, звернутися в консалтингову фірму і замовити маркетингове дослідження. Але ці послуги коштують дуже дорого, тим більше що потрібно множити на три. Тому скористаємося доступними засобами. Самостійний моніторинг споживчого попиту можна здійснити в інтернеті через сервіси «Вордстат» і Adwords. Проаналізувавши запити, ви зможете зрозуміти, наскільки споживачеві цікаві ваші послуги або товари.
 4. Підготовка до старту і старт. На цьому етапі, можливо, знадобиться пройти додаткові курси, попрактикуватися і набратися досвіду, знайти надійних постачальників і почати перевіряти вашу комерційну пропозицію на близьких і родичів.
 5. Робота з клієнтами і автоматизація процесів. Це той етап, коли ви вже освоїли справу і знайшли свою цільову аудиторію. Далі необхідно продумати рекламну кампанію і маркетингові процеси, які допоможуть просувати ваш продукт, вибрати для свого бізнесу систему СRM (система взаємовідносин з клієнтами) і починати її наповнювати.

Увага! Не обмежуйте себе нижчепереліченими ідеями – це лише крапля в морі! Візьміть ручку і листочок, виберіть найбільш привабливі галузі та почніть копати вглиб і вшир. Влаштуйте мозковий штурм.

Бізнес-ідеї в сфері краси та здоров’я

Одне з найбільш модних жіночих бізнес-напрямків. Жінки знають про красу і здоров’я все! Їм подобається робити інших людей чарівними і квітучими.

Ідея №1. Послуги у сфері краси

Часто дівчата люблять займатися косметологією – нарощування вій, волосся, нігтів.

Манікюр, педикюр, стрижки – всього цього можна навчитися і знайти свого клієнта.

Але перш ніж вибирати це бізнес-напрям для заробітку, оцініть, наскільки ви готові акуратно і уважно працювати з кожною своєю клієнткою.

На старті вам буде потрібно: оплатити навчальні курси, придбати необхідне обладнання та сформувати альбом своїх робіт. В середньому вартість курсів – близько 20 тис. Рублів, обладнання в середній ціновій категорії обійдеться вам в 30 тис. Рублів.

Багато людей, коли починають думати про відкриття свого бізнесу, схиляються до думки, що найкращим варіантом стане – відкрити бізнес на дому. Є відразу кілька причин, чому це вигідно.

4 головних плюса надомного бізнесу:

 1. мінімум вкладень на старті – не треба витрачатися на оренду приміщення і не потрібно витрачати час і гроші на дорогу
 2. бізнес на дому значно простіше – мінімум погоджень, дозволів, спілкування з власниками торгових центрів
 3. мінімум зайвих очей, відсутність нежданих гостей з податкової та інших органів
 4. багато на перших порах навіть не реєструють ІП і не ведуть свою бухгалтерію – просто намагаються заробити перші гроші

Головна думка – не переплачувати (!) До виходу на перші гроші.

Як варіант, часто так само розглядають організацію бізнесу на своїй ділянці, а так само в гаражі, крім це, якщо вас не лякає комп’ютер – зверніть увагу на ідеї бізнесу в інтернеті, для яких вам потрібен лише комп’ютер або ноутбук.

Для деяких це малий домашній бізнес ще зручний тим, що дає можливість совмеcтіть домашні справи з заробітком грошей. Для мам в декреті це часто кращий варіант.

Величезна кількість бізнес-ідей народжуються практично з повітря, для прикладу, хтось вміє в’язати, шити або навіть смачно приготувати, комусь подобатися робити вироби з бісеру та дерева, а іншим ремонтувати автомобілі і т.д.

Але хоч як крути, домашній бізнес є той же бізнес і до нього потрібно ставитися дуже серйозно, щоб отримати більший прибуток і можливість розширення. Найголовніше – щоб ви не реалізовували у себе вдома, вам потрібні будуть певні витрати на покупку всього устаткування.

Природно, що без реклами своїх товарів або послуг зараз нікуди. З підрахунку всіх своїх витрат і доходів ви можете визначити наскільки домашній бізнес, буде рентабельний і як підвищити його ефективність.