Бізнес на товарах для оформлення свят: де купувати оптом в китаї

0
148

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї Анна Судак

26 січня 2018

# Бізнес з Китаєм Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Китайці часто називають російських бізнесменів «букаопу» (кит. «Який не потрапляє в ноти, ненадійний»). Але тенденції міняються, і зараз східні підприємці охоче працюють з росіянами.

 • Бізнес з Китаєм на перепродажі товарів
 • 10 кроків для старту бізнесу з КНР
 • Крок №1 – вивчення бізнес-моделей
 • Крок №2 – аналіз власних ресурсів
 • Крок №3 – що продавати
 • Крок №4 – пошук постачальників
 • Крок №5 – перевірка китайського постачальника
 • Крок №6 – доставка
 • Крок №7 – залучення клієнтів
 • Крок №8 – розрахунок рентабельності
 • Крок №9 – вимагайте у виробника зразки
 • Крок №10 – запуск
 • Бізнес з Китаєм на перепродажі популярних товарів з вкладеннями в 2019 році
 • Поради: з чого почати бізнес з Китаєм з нуля
 • Як вести легальний бізнес з Китаєм від А до Я
 • Як відкрити бізнес-виробництво з Китаєм
 • Інструкція по реалізації власного виробництва в Китаї

Стаття буде корисна починаючим бізнесменам, які планують налагодити партнерські відносини з китайськими постачальниками і виробниками. Більшість нюансів будуть детально розкриті в нашому матеріалі. Наведено покрокові інструкції, рекомендації та приклади.

Бізнес з Китаєм на перепродажі товарів

Незважаючи на те що ця ніша користується величезною популярністю і в ній не працює тільки ледачий, знайти своє місце тут може кожен. І навіть новачок легко може заробляти від 50 тисяч рублів на місяць без особливих зусиль. Звичайно, потрібно володіти підприємницькою жилкою, мати базові знання та розуміти мету кінцевого результату.

Але навіть якщо вам чогось бракує (знань, навичок або особистих якостей), це можна виправити. Бізнес на товари з Китаю невибагливий. Головне, поставити перед собою чітку мету і покроково рухатися до неї.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Найпростіший алгоритм роботи з Китаєм можна описати в трьох пунктах:

 1. Пошук ходової продукції в КНР за низькими цінами.
 2. Доставка товару в Росію.
 3. Продаж з націнкою.

Чому вигідно купувати в Китаї? Зараз якість продукції зростає, а оптові ціни залишаються на колишньому рівні.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Для прикладу розглянемо товари компанії Xiaomi – китайського бренду, миттєво завоював свого споживача не тільки всередині країни, а й у всьому світі. Чому? Тому що якість продукції, смартфонів зокрема, навіть вище ніж у розкручених брендів. А ціна нижче. За підсумками 2017 року компанія зайняла 4,4% російського ринку і продала більше 3 мільйонів телефонів на 37 мільярдів рублів.

В цілому, в 2018 році товарообіг РФ і Піднебесної перевищив 100 мільярдів доларів.

За прогнозами на цей рік, сума виросте як мінімум на 30%, а це означає, що перспективи бізнес-співпраці з Китаєм тільки розширяться.

10 кроків для старту бізнесу з КНР

Вивчіть десять простих кроків і почніть заробляти вже найближчим часом. А якщо робити всі дії і шукати постачальників з товаром вам лінь або ніколи – вивчіть безкоштовний курс Євгенія Гур’єва. За його методикою працює більшість російських підприємців.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Крок №1 – вивчення бізнес-моделей

Перш ніж зайнятися продажем товарів з Китаю виберіть оптимальну для себе модель бізнесу.

Дропшиппінг

Іншими словами, посередництво. Ви можете продавати товари вже зараз. Без вкладень. Заробіток полягає в пошуку і залученні клієнтів. Ви збираєте з них гроші, замовляєте товар у стороннього постачальника, оплачуєте його грошима клієнта і отримуєте прибуток (від 30 до 500 відсотків). Вам навіть не доведеться самостійно відправляти товар. Виходить такий собі міні-бізнес.

Спільні покупки

Це об’єднання декількох людей в групу, для покупки товару за оптовими цінами у виробника або офіційного дилера. Заробляти можна за допомогою знижок і cashback-сервісів.

Офлайн продажу оптом

Ця модель включає в себе три етапи:

 1. Пошук надійного оптового постачальника з мінімальним чеком за товар.
 2. Пошук клієнтів: магазини, приватні підприємці. Знайти їх можна на сайтах оголошень і в соціальних мережах (безкоштовно). Або опублікувати рекламу (платно).
 3. Передоплата. Вам дають гроші, ви купуєте товар у постачальника і отримуєте свій відсоток. Ціна на товар повинна бути нижчою за ту, що платить ваш клієнт своєму нинішньому постачальнику.

Продажі в роздріб

Тут так само як з товарами оптом, тільки продаєте ви не посередника, а клієнту безпосередньо, тому і ціну встановлюєте на свій розсуд.

Інтернет магазин

Такий варіант вимагає вкладень. А ось яких саме – залежить від вас. Ви можете почати з групи в соціальних мережах і одностранічнік. А можете відразу створити повноцінний магазин з широким асортиментом. Другий варіант обійдеться дорожче, але і грошей ви заробите більше.

Крок №2 – аналіз власних ресурсів

Тут все просто. Залежно від капіталу, який ви можете інвестувати в бізнес, вибираєте модель. Якщо у вас є можливість відразу вкластися в створення і розкручування інтернет-магазину, ви моментально виходите на більш високий рівень. Якщо немає, можна почати з мінімуму. Торгівля з Піднебесної доступна всім.

Від обраної моделі залежать лише його масштаби і витрати часу на розвиток справи.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Крок №3 – що продавати

Це питання задають всі новачки. Щоб зрозуміти що продавати, потрібно визначити, кому ви хочете продавати. Наприклад, жінка в декреті, вирішивши вести бізнес-торгівлю з Китаєм, вибирає товари для дітей: іграшки, одяг, підгузники і продає їх іншим матусям. І користь, і дохід.

Якщо ви не орієнтуєтеся в тенденціях ринку, відштовхніться від своїх інтересів. Вам подобаються мобільні телефони? Продавайте до них аксесуари. Якщо ви фанат онлайн-ігор, продавайте атрибути, пов’язані з ними: футболки, кепки, сумки, фігурки героїв та інше. Ну а якщо зовсім немає ніяких ідей, зробіть так:

 1. Відкрийте Яндекс.Вордстат і подивіться статистику запитів на категорії товарів. Знайдете найпопулярніші.
 2. Вибираючи продукт, зверніть увагу на те, щоб він не був надмірно конкурентним.
 3. Продавайте тільки якісні речі.
 4. Вибравши продукцію, обов’язково вивчіть її. Слідкуйте за тенденціями ринку в цій ніші.
 5. Будьте експертом. Якщо ви розбираєтеся в чому-небудь, продавайте це. Тоді ви зможете не тільки залучати нових клієнтів, але і обзавестися постійними.

Ніколи не купуйте незнайомий товар великими обсягами. Для початку візьміть пару одиниць. Ознайомтеся, спробуйте продати. Якщо вироби гарної якості і на них є попит – можете сміливо купувати в тій кількості, в якому вважаєте за потрібне.

Товарний бізнес через Китай відкриває широкі можливості. Використовуйте їх по максимуму.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Крок №4 – пошук постачальників

Якщо ви хочете купувати товар оптом, робіть це безпосередньо у виробника або офіційного дистриб’ютора. Для дрібної роздробу підійдуть і посередні сайти. Щоб працювати з Піднебесної, необов’язково їздити туди і шукати постачальника самостійно. Але якщо у вас є можливість, робіть це.

Щорічно в КНР проводиться понад 1000 виставок, на яких ви можете знайти виробника і партнера, самостійно робить закупівлі і відправляє вам товар. Також візит допоможе надихнутися новими ідеями і обзавестися корисними контактами.

Замовлення можна робити через інтернет. Якщо у вас є страх, що ви не впораєтеся з цим завданням – делегуйте її фірмам, які допоможуть в організаційних моментах і розкрутці магазину.

Для початку діяльності в цьому бізнесі (дрібний і середній опт) ми рекомендуємо використовувати такі майданчики.

Назва Особливості плюси мінуси
Aliexpress Є опт (дрібний) і роздріб Фінанси клієнтів захищені, можна створювати безлімітне кількість адрес доставки Іде багато часу на пошуки потрібного товару за мінімальною вартістю
Alibaba Для середнього і великого опту Ціни мінімум в два рази нижче, ніж на інших майданчиках Не передбачена роздріб
Tmart різноманітність товарів Передбачено російськомовний інтерфейс і розрахунки QIWI Товари коштують дорого
Focalprice різноманітність товарів Можна працювати по Дропшиппінг Інтерфейс не заточений під російськомовну аудиторію

Крок №5 – перевірка китайського постачальника

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Перш ніж почати щільне співробітництво з постачальником, перевірте його документи. Обов’язково пошукайте реальні відгуки від тих, хто з ним працює. А ще краще, поспілкуйтеся особисто. Обговоріть штрафні санкції обох сторін за невиконання зобов’язань. Якщо ви не прийміть запобіжні заходи, можете просто потрапити на гроші або отримати нервовий зрив. З поширених махінацій ми виділили такі:

 • Поставки неякісної продукції. Навіть при укладенні офіційного договору з виробником, ви можете отримати неякісний товар, зроблений у підпільних міні-цехах. Такий продукт – не більше ніж копійчаний ширвжиток. А ви заплатите за нього повну вартість.
 • Фірми-одноденки. Будь-яка фіктивна організація може зареєструвати домен, зробити сайт і провести дорогу рекламну кампанію, зібрати гроші з підприємців і канути в небуття. Будьте обережні!
 • Злом комп’ютера. Ваші персональні дані можуть потрапити в руки зловмисників. Це може привести до втрати грошей з діючих рахунків.

Щоб не допустити подібного, краще постійно тримати вухо гостро і перевіряйте постачальників. І пам’ятайте, знайти що купувати в Китаї простіше, ніж шукати варіанти, як збути ширвжиток.

Крок №6 – доставка

На всіх ресурсах вказані терміни доставки товару, але ви можете вибрати кращий для себе варіант. Поговоріть з продавцем і відразу позначте свою позицію.

Крок №7 – залучення клієнтів

Розберемося, як налагодити бізнес з Китаєм через інтернет і створити чергу з клієнтів. Тут варіантів маса. Безкоштовне залучення зажадає від вас багато сил, часу і енергії. Платне – фінансів.

Для пошуку клієнтів ви можете скористатися наявними можливостями соціальних мереж: створити групу, розповідати в тематичних спільнотах про свою діяльність, залучати до покупок друзів і знайомих. Також існує багато форумів і дощок оголошень.

Крок №8 – розрахунок рентабельності

Чи не дійте зопалу. Навіть якщо ви не вкладаєте в бізнес гроші, час – ще більш дорогий ресурс. Для початку проведіть елементарні розрахунки: якщо продаж дає вам 50-300% від вартості товару – є резон продовжувати. Якщо ж ви отримуєте копійки, слід оптимізувати свою діяльність.

Крок №9 – вимагайте у виробника зразки

Проведіть власне тестування на якість і відповідність заявленим характеристикам. Якщо вам не подобається товар, він не сподобається вашому клієнтові.

Крок №10 – запуск

Організація оптових поставок з Китаю як бізнес з нуля

Додано в закладки: 0

Китай – один з безперечних лідерів з виробництва товарів різного призначення. Але оскільки сектор роздрібних продажів більшості затребуваних товарів досить наповнений, для сучасних бізнесменів хорошим варіантом початку власної справи буде організація оптових поставок з Китаю.

Як відкрити бізнес: організація оптових поставок з Китаю

Більшість товарів, якими наповнені сучасні ринки, особливо одягу і різних побутових товарів, надходять з Китаю. Ця країна випускає величезний асортимент продукції, ніж може скористатися будь-який підприємець, який планує почати організацію оптових поставок.

На відео: Як купувати в Китаї оптом без обману

Існує кілька варіантів такої торгівлі. Наприклад, створивши підприємство і офіційно його зареєструвавши, його засновник може самостійно або через посередників завозити товар з-за кордону і потім шукати подальших покупців.

Простіший, а тому самий популярний на сьогодні варіант поставок китайських товарів – дропшіппінг. Цей метод передбачає, що сам підприємець виступає як посередник між виробником і покупцем у своїй країні.

При цьому власник компанії, що займається Дропшиппінг, не закуповує і не завозить товар оптом, а лише організовує доставку в онлайн-режимі, за допомогою спеціальних інтернет-сайтів, що діють за принципом інтернет-магазинів.

Клієнт отримує товар за допомогою кур’єрської доставки, доставка може здійснюватися безпосередньо на будинок або в магазин замовника.

Дропшиппінг зручний для всіх сторін угод з оптового продажу: підприємцю, організовувати таку торгівлю, не потрібно безпосередньо займатися поїздками за кордон і перевезеннями товару, що може бути пов’язане з певними труднощами і нюансами в питаннях збору документації і деяких інших аспектах.

Кінцевий покупець також в більшості випадків залишається задоволений такою співпрацею, оскільки процес доставки відбувається дуже швидко, а замовлення товару можна здійснити в мінімальні терміни в онлайн-режимі, подібно до звичайних інтернет-магазинах.

Виробнику також вигідно і зручно працювати віддалено, особливо при наявності постійних покупців.

На відео: Як шукати якісні товари в Китаї

В цілому почати організацію оптових поставок з Китаю на основі Дропшиппінг буде досить просто з фінансової точки зору. Це пов’язано з мінімальними витратами, які потребують вхід в цей сектор бізнесу.

Наприклад, для організації дропшіппінг-поставок не знадобиться орендувати склад, що дозволить істотно заощадити на стартових інвестиціях і регулярних витратах.

Ще один важливий плюс такого роду діяльності з фінансової точки зору – можливість найняти мінімальний штат: співробітники для розвантаження, навантаження і упаковки товару не знадобляться, що також дасть можливість заощадити кошти в бюджеті фірми.

З огляду на всі переваги Дропшиппінг в оптових поставках, слід пам’ятати і про деякі недоліки такого методу. Зокрема, вони приносять трохи менший прибуток в порівнянні зі звичайними оптовими закупівлями.

Ще один важливий аспект, який також буде дуже важливий: низький поріг входу в бізнес, крім переваг, несе в собі і суттєвий недолік – високу конкуренцію.

Тому вирішальним моментом в цій галузі бізнесу буде рекламна активність і правильність маркетингових стратегій.

 • На відео: Бізнес з Китаєм, оптові поставки
 • Якщо підприємець, який організовує такий бізнес, вирішує почати оптові поставки в звичному форматі, також слід ознайомитися з основними законодавчими нормами і приділити увагу реєстрації юридичної особи.
 • Оскільки будь-які оптові поставки мають певні законодавчі основи, важливо, щоб будь-який з обраних форматів торгівлі відповідав чинним нормам.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Організація опту товарів з Китаю

Починаючи будь-який з видів поставок товарів з Китаю оптом, слід розрахувати приблизні стартові витрати і зробити прогноз щодо прибутку.

У цьому аспекті важливо продумати, якою має бути націнка на товари, що поставляються: як правило, в середньому при Дропшиппінг цей показник не буде складати більше 40 відсотків.

Якщо поставити націнку вище, компанія може стати незатребуваною серед клієнтів, оскільки є ймовірність, що конкуренти запропонують більш вигідні умови.

Конкретні цифри же будуть залежати від виду товару, обсягів поставок і обраної стратегії постачальника: якщо він націлений на максимально швидкий оборот товару, краще встановити меншу націнку, що також приверне більшу кількість клієнтів і дозволить обійти конкурентів. При цьому чистий прибуток від продажу буде значно меншою, тоді як доведеться зробити більше операцій.

Як показує практика, для успішного початку бізнесу і його швидкого розвитку при встановленні націнки в розмірі 40% слід прагнути до реалізації товару в розмірі 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, для чого в середньому щомісяця знадобиться залучати приблизно 350 клієнтів за умови, що середній чек буде дорівнює 1000 рублів . При таких умовах підприємство не тільки окупиться в перший же рік, але і почне приносити стабільний прибуток.

Організація оптових поставок з Китаю: етапи бізнесу

Якщо бізнесмен вибирає варіант поставок по Дропшиппінг, він може звернутися до існуючих сервісів, що дозволяє в мінімальний час створити спеціальний сайт з нуля.

Грошові вкладення на створення і обслуговування сайту будуть мінімальними: 4 тисяч рублів на рік буде достатньо для регулярної оплати хостингу і домену, а покупка відповідного ресурсу обійдеться приблизно в 900 – 2400 доларів.

Створенню сайту варто приділити максимальну увагу, оскільки саме він буде і основним офісом, через який відбуватиметься співпраця з клієнтами, і головним рекламним інструментом.

Тому слід доручити ведення сайту професіоналу, який буде своєчасно наповнювати сайт інформацією про товари, умови придбання та доставки і цінах. Безпосередньо офіс підприємству, що працює тільки на основі Дропшиппінг, не знадобиться – всі організаційні питання можна вирішувати прямо з дому, в онлайн-режимі.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купувати оптом в Китаї

Прямі поставки оптом з Китаю

Займаючись Дропшиппінг, для бізнесмена буде досить просто знайти постачальників. Як правило, зі спеціалізованими сайтами працюють певні китайські виробники, з яких і належить вибирати.

У тому ж випадку якщо будуть організовані звичайні поставки будь-якого товару оптом, слід дуже ретельно вибирати китайського виробника, укладаючи договори тільки з перевіреними підприємствами, якість товару яких перевірено і відповідає існуючим нормам.

У цьому допоможуть відгуки на спеціалізованих сайтах і досвід інших підприємців.

Штат співробітників, що займаються оптовими поставками з Китаю, може включати як одного-двох співробітників, так і більш широкий колектив. Це залежить від обсягів поставок і клієнтської бази.

Для успішної діяльності насамперед необхідно знайти менеджерів, які знають технологію оптової та роздрібної торгівлі, техніки продажів, основи маркетингу, а також мають навички в діяльності подібного спрямування.

Загальний успіх компанії залежатиме багато в чому саме від професіоналізму співробітників. Тому при підборі штату буде важливо не кількість, а професіоналізм кожного члена колективу.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купувати оптом в КитаїРекламна кампанія в справі продажів в форматі Дропшиппінг буде першочерговим завданням. Якщо звичайні оптові поставки не потребують реклами як такої – в цьому випадку більш актуальним буде створення якісного сайту і адресні пропозиції потенційним клієнтам, то продажі на підставі Дропшиппінг зажадають активних маркетингових дій. Основним полем діяльності і в цьому випадку буде інтернет-простір, де можна давати рекламу на різних форумах, соцмережах і сайтах відповідного профілю.

Як відкрити бізнес по організації оптових поставок з Китаю: документи, оформлення

Дропшиппінг за російським законодавством не має власного визначення і не розглядається законами як якийсь особливий вид бізнесу. Тому ніяких спеціальних ліцензій і статусів підприємцю, зайнятися такою схемою торгівлі, оформляти не потрібно.

Але оскільки діяльність будь-якого підприємства, незалежно від його специфіки, повинна бути зареєстрована у Федеральній податковій службі, без чого вона буде вважатися нелегальною, офіційне оформлення стане обов’язковою умовою. Фактично з точки зору закону дропшіппінг є дистанційну торгівлю.

У зв’язку з таким визначенням його діяльність буде регулюватися законами «Про основи державного регулювання торговельної діяльності» та «Про захист прав споживачів». Саме з цими нормативними актами необхідно ознайомитися кожному підприємцю перш ніж починати свою діяльність.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Що стосується реєстрації однієї з існуючих юридичних форм, цілком відповідним для Дропшиппінг буде індивідуальне підприємництво.

Цей формат дозволить максимально швидко відкрити бізнес, не приділяючи увагу складанню ряду установчих документів і зайвих витрат у вигляді статутного капіталу, який буде обов’язковим при створенні ТОВ.

Все, що потрібно для реєстрації ІП – заповнити заяву, надати в орган ФНС копії паспорта та ІПН і сплатити держмито, що також підтверджується подачею квитанції.

Якщо бізнес все ж буде полягати в класичних оптових поставках товару з Китаю, краще відразу подбати про оформлення ТОВ. Цей формат дає більше можливостей для співпраці з іноземними компаніями і дозволяє уникнути різних проблем при поставці товару.

бізнес

Потрібні постійні послуги на основі контракту на території Китаю? Хочете перевірити постачальника в Китаї, замовити тестові зразки? Необхідно забезпечити сировиною і комплектуючими Ваше виробництво?

Вам важливі швидкі терміни поставки? Потрібні офіційні документи, біла розмитнення, сертифікати? Необхідно викупити товар на внутрішньому ринку Китаю і здійснити експорт з Китаю в вашу країну? Переводите ваш бізнес на прямі поставки з Китаю? Перший раз купуєте оптом в Китаї? Це до нам.Честное юридична особа в Китаї. Реальну адресу офісу одно юридична адреса. Ніяких агентів і посередників, працюємо від свого імені через свою експортну ліцензію.Вистраіваем відмовостійкі алгоритми роботи.

Націлені на довгострокове співробітництво.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Коли у вашій компанії є постійні потреби в поставках товарів, в замовленнях на виробництві, в контролі виробництва і відвантаження ви можете укласти з нами контракт на виконання всіх цих послуг на всій території Китаю.

Вам не буде потрібно: – вивчати місцеве законодательство- враховувати традиційні празднікі- організовувати внутрішні перевезення всередині Китаю-шукати представників окремо для кожного регіону КітаяВи скоротіть або виключіть витрати: – на перекладачів- на поїздки в Китай

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Бізнес ніколи не стане великим, якщо він побудований на сірих схемах.

Коли ви впевнені, що за вашою компанією немає темного минулого, у неї завжди буде світле будущее.У вас немає страху рекламувати свій бізнес в будь-яких масштабах.Ви займаєтеся бізнесом, а не чекаєте раптових проблем.

Пропонуємо повний комплект закривають документів.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї

Ваш бізнес виріс і ви вирішили закуповувати товар у Китаї?

Ми супроводимо вам на кожному кроці вашого нового напряму бізнесу! Розповімо порядок розміщення замовлень, оплати, перевірки якості, доставки та митного оформлення.

Допоможемо вам добитися нових ринків і нових успіхів

Кожен вид співпраці з нами ми описали в кроках.

Для вашого бізнесу потрібно знайти постачальника в Китаї. Ви передали нам ваші вимоги до товару: якісні характеристики, цінову групу.

Ми підібрали для вас список постачальників і умови роботи з ними. При потребі замовили для вас тестові зразки, організували відвідування постачальників при потребі.

У вас вже партнерські відносини з китайськими постачальниками. Ви звернулися до нас, щоб ми супроводжували вам бізнес в Китаї

Ми вивчали ваш бізнес, підібрали кращі умови співпраці з вами.

Ви знайшли дрібних постачальників в Китаї, для вас потрібно організувати закупівлі у кожного з них, а потім відправити всі однією партією вам. Ви передали інформація по замовленнях нам.

Ми від свого юридичної особи викупили товари для вас, погодили з вами упаковку і доставку

Вам треба було виготовити товари саме під ваші вимоги, під ваш бренд. Ви підготували всі технічні вимоги і передали нам

Ми підготували для вас список компаній, де можна розмістити замовлення для виготовлення вашого товару

Підбираємо для роботи тільки кращих контрагентів з відмінною репутацією

Працюємо з вами тільки безпосередньо, ніяких агентів і сторонніх фірм.

Ми відправляємо вам товар від свого імені, що гарантує відсутність помилок в документах та інших непорозумінь.

Ми контролюємо кожен етап кожної угоди.

Завжди встигаємо в зазначений термін і з позначеним якістю, тому що самі контролюємо всі процеси

© 2018 All rights reserved.

Як і де замовити товари з Китаю оптом – покрокове керівництво + корисні поради для початківців бізнесменів

Хочете займатися торгівлею і шукаєте перспективні способи? Почніть купувати товари з Китаю оптом і продавати їх через інтернет-магазин. Повірте, рівень доходу вас приємно здивує.

Такий бізнес відрізняється не тільки мінімальними ризиками, але порівняно малими витратами коштів і часу. Вам не буде потрібно торгове приміщення, не потрібно буде містити часто «роздутий» персонал. А бухгалтерію неважко вести самому.

Товари з Китаю оптом – почни свій бізнес прямо зараз

Для споживача словосполучення «китайський продукт» вже перестало неминуче асоціюватися зі словом «поганий». Люди зрозуміли, що речі зі сходу відрізняються не тільки своєю дешевизною, але і прийнятною якістю.

Покупці все частіше замовляють азіатські товари найрізноманітніших категорій: від дитячої або спортивної одягу до еротичного нижньої білизни і суконь для собак.

Що російській людині добре – то йому китаєць продав.

Народна мудрість

Сьогодні Китай лідирує за обсягами зовнішнього торгового обороту. Його економіка носить експортно-орієнтований характер. Тобто Піднебесна продає більше, ніж споживає. Так чому б і нам на цьому не заробити?

Суть в тому, що ви робите закупівлі, перебуваючи в Росії, безпосередньо без посередників у китайських виробників за оптовими цінами, а потім продаєте в роздріб. Вся маржа – ваша.

Такий бізнес не вимагає офісного чи виробничого приміщення. Вам не знадобляться наймані робітники: ви легко впораєтеся самі. Єдине, що потрібно, це підключення до Інтернету, банківський рахунок (картка, що дозволяє платити через мережу) і велике бажання.

Чому це актуально

Щороку товарообіг РФ і Китаю стрімко зростає, і його пік буде досягнутий не скоро. Згідно з останніми дослідженнями, 40% всіх підприємців Росії мають бізнес-зв’язку зі східним сусідом.

Хоча електронна комерція в Піднебесній почала розвиватися пізніше, ніж в інших розвинених країнах, сьогодні Китай змусив весь світ повірити в easy china business.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї 40% всіх підприємців Росії – ділові партнери «східних сусідів»

Цікавий факт: своє виробництво має кожен десятий житель КНР, і кожен третій займається рукоділлям.

Завдяки багатьом рокам наполегливої ​​праці, стрімкому розвитку економіки і найширшим перспективам, ринок китайської електронної торгівлі здатний розширюватися ще багато років. Ось в цю нішу нам і потрібно проникнути.

Але чому заробити по-крупному можна тільки купуючи оптом? Давайте розбиратися.

Що мається на увазі під оптом

Фахівці виділяють два основних види торгівлі: роздріб і опт. У чому особливість оптової торгівлі і чим вона відрізняється від роздрібної – розглянемо нижче.

Оптом називають купівлю або продаж товарів не поштучно, а партіями. Оптові закупівлі мають на увазі великі партії товарів або послуг, без яких неможливе саме підприємницька діяльність. А ось роздріб має на увазі продаж безпосередньо кінцевому споживачеві (приватній особі) обмеженої кількості продукції.

Виділимо основні принципи оптової торгівлі:

 1. Ідентифікація продавця і покупця – бізнесмени, що займаються оптом, практично завжди оформлені як ІП або юрособи, що дає їм право укладати договори. Тому труднощів з ідентифікацією зазвичай не виникає.
 2. Особливі товарні відносини – метою є подальший перепродаж або споживання в процесі власного виробництва.
 3. Юридична і фінансова відповідальність – закон захищає всі сторони договору і покладає на них додаткові права і обов’язки.

З чого почати бізнес з Китаєм – покрокова інструкція

 • Будь-які взаємини з Пекіном (або іншими містами КНР) починається з того, що бізнесмен вивчає всі правила і особливості роботи з східними постачальниками.
 • Не обов’язково знати все звичаї, звичаї і свята Піднебесної (хоча орієнтування в датах вихідних днів допоможе вам спрогнозувати терміни доставки), але розуміння місцевого менталітету полегшить взаємовідносини.
 • Давайте розглянемо основні кроки, які доведеться зробити.

Крок 1. Шукаємо постачальників

Звичайно, краще самому поїхати в країну Мао, побродити по місцевих ринків (торговельних майданчиків), помацати товар своїми руками, провести особисті зустрічі. Але це не наш варіант.

Про спеціальні сайти, де «мешкають» десятки тисяч торговців, ми поговоримо трохи пізніше.

А поки давайте визначимося з критеріями, якими повинен володіти наш ідеальний постачальник:

 • низька вартість доставки (або взагалі відсутність плати за неї);
 • приваблива ціна;
 • можливість купувати товар невеликими обсягами (для деяких оптовиків і 1000 одиниць – дрібне замовлення);
 • використання електронних систем розрахунку;
 • чітко встановлені умови повернення (обміну) бракованої продукції або тієї, що не відповідає заявленим властивостям;
 • право замовити зразок.

Крок 2. Вибираємо спосіб доставки

Доставка – найважливіший аспект, з яким нам усім доведеться зіткнутися. Звичайно, торгувати безпосередньо вигідно, але віддаленість виробника накладає свій відбиток і на кінцеву вартість.

Розглянемо всі способи доставки, назвемо їх переваги та недоліки:

Спосіб доставки плюси мінуси
1. морським транспортом Найнижча вартість Вимагає часу більше, ніж всі інші
2. авіацією Найшвидший спосіб найбільш дорогий
3. залізницею Перевезення великих обсягів Довга доставка
4. Послугами автомобільного транспорту Порівняно низька вартість і досить швидка доставка обмежений обсяг

Крок 3. Замовляємо пробну партію

Перш ніж замовляти великий обсяг, обов’язково дізнайтеся у продавця про можливості замовлення пробної партії (одиниці). По-перше, це вкаже на ваші серйозні наміри, а по-друге – багато що скаже про продавця.

Пам’ятайте! Добросовісний продавець обов’язково погодиться надати вам зразок товару до його оптової купівлі.

Після отримання зразка переконайтеся, що він вас влаштовує. Обговоріть, що наступні товари не повинні від нього відрізнятися. А якщо і буде якась невідповідність, то постачальник повинен поставити вас до відома.

Навіщо потрібен пробний замовлення

Товар на зображенні і в реальності може сильно відрізнятися, а опис продавця не завжди необ’єктивно. Часто не збігаються і реальні терміни доставки з декларованими.

На жаль, нерідкі випадки, коли потенційний постачальник займається шахрайством і нічого не продає в принципі. Ви зрозумієте це тоді, коли він почне ухилятися від вашого прохання відправити зразок.

Пробна партія дозволить вам відсіяти непотрібні або неякісні екземпляри, що не тільки заощадить вам нерви і гроші, але і збереже партнерські відносини з постачальником.

Прямі поставки мають на увазі складну логістику, проходження не однієї митниці, тому ретельно відстежуйте шлях вашого пробника на сайті продавця, відзначайте місця, де він затримався. Потім ви з точністю до кількох днів спрогнозуєте час його прибуття.

Оптові китайські сайти

Якщо ви зважитеся самі відвідати китайські фабрики, то на це буде потрібно близько тижня і приблизно 120 000 рублів, які доведеться віддати за візу, квитки, проживання, харчування та послуги перекладача. Виходить, що товар сильно додасть в ціні, що знизить його конкурентну перевагу.

Ми ж з вами поговоримо про більш простому і менш витратному способі пошуку постачальників – торгових онлайн-майданчиках.

Розглянемо перевірені ресурси, що займаються оптовою торгівлею:

 1. Buybuyseller – вартість пропонованої продукції практично не відрізняється від цін виробників. Замовлення приходять в оригінальних упаковках.
 2. Tradehong – лідируюча B2B торгова платформа. Тут пропонується продукція відмінної якості за конкурентними цінами.
 3. Volumerates – великий інтернет-ринок. Наголос робиться на електронних гаджетах і електрообладнанні. Майданчик співпрацює зі службою безкоштовної доставки Delivery.
 4. Nobodybuy – ще один хороший ресурс, який працює по всьому світу.
 5. Bingotrans – найбільший ринок весільних суконь і аксесуарів. Представлена ​​і електронна продукція.
 6. Chinawholesaletown – один з найстаріших (працює з 2003 року) і надійних постачальників.
 7. Chinatraderonline – провідний експортний постачальник продукції з Піднебесної. Працює з магазинами по всьому світу.
 8. Aliexpress – універсальна платформа з величезним вибором якісної продукції за прийнятними цінами.

Є й інші майданчики, де представлені майже всі китайські постачальники абсолютно будь-якої продукції – Alibaba, Uvip, Rightwholesale, Dhgate, Chinatronic, Okbuynow, Tradetang, Linkchina, Ec51 і т.д., але перераховані вище найбільш надійні і популярні.

Де продавати куплені товари

Ви виконали велику роботу, і ось ваше замовлення прийшов. Що ж робити далі, як реалізувати отримані вироби?

Кращий, найперспективніший і зручний спосіб продажу – власний сайт.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї Для продажу товару використовуйте особистий веб-сайт

Для цього слова «хостинг», «домен», «HTML-програмування» повинні бути для вас не простим звуком.

Але якщо вони вводять в ступор, то за скромну плату можна знайти на дошках оголошень людей, які не тільки допоможуть вам створити свій сайт, інтегрувати в нього скрипт інтернет-магазину, але і повністю автоматизувати процес продажу. Варто заплатити один раз, і ваш бізнес буде працювати на зовсім іншому рівні.

Важливо! Якщо ви не розбираєтеся в способах розкрутки сайту і не збираєтеся платити за це професіоналам, то і не варто його створювати: ваш ресурс навряд чи знайдуть серед мільйона подібних.

Коли немає коштів, спеціальних знань або бажання відкрити повноцінний онлайн-маркет, виручить одностранічнік (Landing Page). Це сайт, що складається всього з однієї сторінки і створений суто з комерційною метою.

Серед основних завдань одностранічнік виділяють:

 • прискорення процесу купівлі-продажу;
 • збір необхідної контактної інформації;
 • створення клієнтської бази.

Якщо ж і цей спосіб реалізації вам не підходить, скористайтеся спеціальними торговими сайтами. Основними міжнародними ресурсами вважаються Amazon, eBay, Craigslist. Особливою популярністю в Рунеті користуються Avito, «З рук в руки», «Дзига».

Корисні поради для початківців бізнесменів

Новачків в інтернет-бізнесі з кожним днем ​​стає все більше, але люди часто навіть не знають, як правильно вести таку діяльність.

Дамо кілька корисних порад, які допоможуть уникнути багатьох помилок.

Рада 1. Не замовляйте продукт, якщо бачили його тільки на зображенні

Часто початківці торгувати з Піднебесної головну свою увагу звертають на ціну і вартість доставки. А інформацію про товар черпають з Інтернету.

Порада! Перш ніж замовляти, знайдіть необхідний продукт в роздрібному продажі і уважно його вивчіть.

Слід розуміти, що товар, який ви бачите на зображенні сайту, не завжди відповідає нашим очікуванням. Не виключено, що у нього будуть абсолютно інші техніко-експлуатаційні характеристики і вже не такий презентабельний зовнішній вигляд.

Рада 2. Не дозволяйте постачальникам обманювати вас

Не всі бізнесмени відрізняються порядністю. На жаль, китайці не виняток. Серед них теж досить людей, які прагнуть заробити на простак.

Звичайно, електронні майданчики стежать за своїми торговцями, але до того, як їх заблокують, шарлатани встигають обдурити десятки довірливих підприємців.

Обманюють того, хто хоче бути обдуреним.

Народна мудрість

Тому, як ми говорили раніше в п.5, обов’язково робіть пробний замовлення, по отриманню якого багато питань відпадуть самі собою. Не приймайте відмовки про складність доставки одиничного екземпляра. Це – виверт!

Рада 3. Не погоджуйтеся на ризиковані і незнайомі способи оплати

Будь-яка угода закінчується отриманням грошової винагороди. Але як перевести гроші громадянину Китаю так, щоб ні у нього, ні у вас не виникло проблем з їх отриманням (відправленням)?

Для здійснення транзакцій нам найкраще підійдуть засоби електронного розрахунку.

Вони відрізняються:

 1. Швидкістю.
 2. Надійністю.
 3. Відносної конфіденційністю.
 4. Малими відсотками.

У мережі існує велика кількість різноманітних електронних гаманців. І у кожного є свої переваги і недоліки. У контексті цієї статті ми не будемо про них говорити, а лише порадимо вам максимально відповідну для розрахунків з Пекіном. Це система PayPal. Користуючись нею, ви виключіть багато ризиків, та й постачальник буде радий працювати з вами на цій платформі.

Рада 4. Не купуйте продукцію низької якості

Багато бізнесменів думають, що купивши що-небудь в Китаї за 5 рублів, у нас це можна продати за 30. І в чомусь вони мають рацію. Все тому, що підприємці, женучись за своєю вигодою, часто забувають про клієнта.

Купуючи новорічні, рибальські, господарські товари для дому та ін., Вони звертають увагу тільки на цінник, а якість для них відходить на останнє місце. Так бути не повинно! Купуючи партію низькосортної продукції, ви неминуче зіткнетеся з проблемою її реалізації.

Уміння і праця будь-який бренд сопрут.

Китайська народна мудрість

Ми не говоримо, що купувати варто тільки брендові і трендові речі. Піднебесна славиться своїми підробками, тому завжди можна знайти хороше співвідношення ціни, якості та впізнаваності.

Рада 5. Не витрачайте на першу партію все гроші

Від помилок і «кидалова» ніхто не застрахований. А коли ваш постачальник знаходиться на іншому краю планети, то і пред’явити йому претензії або повернути свої гроші важко.

Дамо раду, який вбереже вас від банкрутства на початковому етапі. Ніколи не витрачайте всі свої гроші на першу ж партію! Іншими словами -, не кладіть всі яйця в одну корзину!

 1. Краще після отримання першого прибутку Реінвестуйте кошти (використовуйте їх для наступних закупівель), тоді ваші «кровні» будуть у відносній безпеці.
 2. У висновку радимо подивитися ролик про те, як правильно купувати в Китаї:

висновок

Як ви могли переконатися, заробити на реалізації китайської продукції не так складно.

І якщо ви будете дотримуватися наших порад, то бізнес, який ви затіяли, обов’язково увінчається успіхом!

( 3

Як відкрити магазин речей з Китаю з нуля

Продаж речей з Китаю – актуальний і швидко розвивається з кожним роком бізнес.

Це цілком зрозуміло, адже товари з Китаю міцно увійшли в наше життя і вже складно уявити собі речі без підпису “Зроблено в Китаї”.

Китай займає лідируюче положення в світі з експорту товарів за кордон. З появою величезних інтернет-магазинів китайських товарів стала очевидна вигода в покупці їх продукції.

Покупці китайських речей розділилися на два табори. Одні не проти чекати від 2 тижнів до 2 місяців замовлені товари, при цьому заощадивши на їх вартості. Інші, навпаки, не готові чекати так довго. Ця категорія покупців не проти витратити більше грошей на товар, зате отримати його відразу.

Багато людей не готові замовляти безпосередньо з Китаю через тривале очікування посилки і велику ймовірність, що прийде бракований або неякісний товар. Їм простіше заплатити більше, але особисто переконатися в якості і зовнішній вигляд продукції.

Офлайн-магазин речей з Китаю стане якраз таким місцем, де товари можна отримати одразу після оплати. Для організації бізнесу важливо вибрати вірну модель бізнес-процесу і товари, які будуть продаватися в магазині.

Найбільш поширена модель бізнесу – перепродаж з націнкою куплених заздалегідь речей.

Крім продажів основного товару (наприклад, одягу) додатковий прибуток принесе:

 • Продаж аксесуарів (ременів, сумок, біжутерії)
 • Підгонка купленої одягу по фігурі (як додаткова послуга, яка з’явиться з часом)

Витрати і прибуток

Для початку бізнесу важливі точні розрахунки. Для відкриття магазину в Санкт-Петербурзі буде потрібно приблизно 171 000 ₱. У цю суму включені витрати на:

реєстрацію ВП 6 000
купівлю обладнання 65 000
Оренду приміщення площею 20 м² 25 000
оформлення магазину 15 000
рекламу 25 000
зарплату співробітникам 35 000

Щомісячні витрати:

Орендна плата 25 000
Комунальні платежі 2 000
закупівля товару 20 000
Зарплата співробітників 35 000
Реклама 3 000
Непередбачені витрати 3 000
податки 5 000

Дозволи і документи

Що потрібно при відкритті магазину товарів з Китаю:

 1. Документи про відкриття ІП
 2. Документи на товари: сертифікати якості, гарантії
 3. Договір оренди торговельної точки
 4. Договору з персоналом
 5. Сертифікати відповідності на товари

вибір приміщення

Приміщення для магазину має відповідати стандартним вимогам для експлуатації за призначенням. У ньому має бути електрику, опалення, вентиляція, каналізація.

Крім цього, приміщення повинно знаходитись в людному, добре прохідному місці, щоб забезпечувати постійний приплив покупців. Ідеальним варіантом буде оренда приміщення в торговому комплексі в центральній частині міста.

Вартість квадратного метра буде вище, ніж на околицях, а й покупців буде значно більше, а значить і прибутку.

Площа магазину повинна бути не менше 20 м². У цьому приміщенні виділіть: зону безпосередньо під магазин з вітринами, куди зможуть заходити покупці, зону для складу і під підсобне приміщення для співробітників.

Докладний перелік документів, обладнання та витратних матеріалів

Офіційне оформлення ІП 6 000
Ремонт приміщення (косметичний) 20 000
Закупівля товару (пробна партія) 5 000
Закупівля товару (основна партія) 30 000
оформлення магазину 15 000
Меблі, оргтехніка 10 000
Реклама 25 000
РАЗОМ 111 000 ₱

Вибір постачальника

Вибір постачальника – найскладніша і найважливіша частина в організації даного бізнесу. Серед китайських виробників дуже поширене шахрайство і до сих пір працюють підпільні фабрики.

Недосвідченому підприємцю складно з першого разу визначити сумлінність майбутнього партнера.

Щоб не помилитися і не нарватися на шахраїв, ретельно перевіряйте постачальників за такими параметрами:

 1. Наявність повного юридичної адреси і контактів, за якими можна зв’язатися з постачальником
 2. Оцінка репутації: почитайте відгуки в інтернеті, зв’яжіться з підприємцями, які вже працювали з цим постачальником і дізнайтеся про результати роботи з ним
 3. Оцінка терміну існування сайту. Якщо він створений недавно, насторожитеся і не довіряйте подібним ресурсам
 4. Інформація про компанію постачальника на сайті ТПП Китаю, перевірте на сайтах про шахраїв
 5. Наявність або відсутність китайської версії сайту з товарами. Якщо китайську мову відсутній, то, швидше за все, перед вами шахраї
 6. Перевірка реквізитів в рахунках для оплати товарів. Якщо замість найменування та реквізитів компанії варто ПІБ співробітника, то це незаконні дії, і на вас намагаються заробити
 7. Перевірка документів на товар, сертифікатів якості, а також документів, що дозволяють вивезення продукції за кордон

Досвідчені підприємці рекомендують новачкам починати роботу з Китаєм через посередника.

Знайдіть людину, яка живе в Китаї, володіє російською та китайською мовами і буде проводити переговори з постачальниками від вашого імені.

В його обов’язки також увійде перевірка якості товару, контроль виконання термінів постачальниками. За свою роботу посередники беруть відсоток від угоди. Як правило, він коливається від 7 до 20% в залежності від обсягу замовлення.

Перша партія – пробна Не замовляйте відразу великим оптом. Спочатку перевірте схему доставки товару і його якість самостійно, а вже потім розміщуйте більш великі замовлення.

персонал

Робота офлайн-магазину неможлива без персоналу. Навіть якщо на початковому етапі функції продавця візьме на себе підприємець, в майбутньому знадобляться відповідні співробітники.

На посаду продавця шукайте відповідальну людину, у якого є досвід продажів. Середня заробітна плата продавця 25 000 ₱.

Для здачі звітів і сплати податків найміть бухгалтера. Вигідний варіант – взяти бухгалтера на віддалену роботу. Середня ціна за такі послуги – від 10 000 ₱.

Як рекламувати бізнес

Реклама бізнесу – друга за складністю частина в його організації. Ось перелік необхідних інструментів для збільшення продажів і залучення клієнтів:

 1. Сайт в інтернеті. Створіть сайт в конструкторі, якщо бюджет обмежений або замовте в сторонній фірмі. Завантажте в нього каталог пропонованої продукції з якісними фотографіями і описом
 2. Реклама в інтернеті: контекстна реклама, реклама в Гугл і Яндекс
 3. Соц мережі. Зареєструйте сторінки компанії в соціальних мережах, завантажте якісний, що привертає увагу контент
 4. Дошки оголошень. Розміщуйте рекламу товарів на різних дошках оголошень і форумах.
 5. Листівки, флаєри. Замовте в друкарні листівки з інформацією про товари та роздавайте неподалік від торгової точки або торгового центру, де знаходиться магазин.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купуваті оптом в Китаї Приклад реклами магазину товарів з Китаю

Бізнес з Китаєм не такий простий, як здається з боку. Якщо уважно розібратися з усіма нюансами роботи і налагодити систему доставки товару від перевіреного постачальника, магазин з продажу китайських речей буде приносити хороший прибуток.

Опт з Китаю. З чого почати? – Китайські інтернет магазини

Шукаєте нові можливості для бізнесу? Купівля продукції оптом з Китаю і продаж за роздрібними цінами є відмінним способом почати власний бізнес з мінімальним ризиком і витратами грошей і часу.

Проте, організацію навіть такого простого на перший погляд «домашнього» бізнесу слід продумати заздалегідь. Необхідно переконатися, що не виникне непереборних перешкод, і ви зможете стати успішним підприємцем.

По суті, в реалізації китайської продукції все просто: ви замовляєте через інтернет-ресурси китайські товари за оптовими цінами і перепродуєте їх з націнкою, яка забезпечить непоганий прибуток.

Але закупивши продукцію оптом від виробника, Китай може серйозно «попсувати» ваш бюджет, якщо не продумати заздалегідь основні умови успішної закупівлі і збуту продукції.

В іншому випадку можна забити свій гараж і сарай непотрібними предметами китайського виробництва, які ніхто не захоче купувати.

Отже, почнемо з заборон: чого не варто робити при організації такого бізнесу, як поставки з Китаю оптом.

 • Не замовляйте продукцію, якщо бачили її тільки на зображенні або читали опис. Спочатку вивчіть продукт, щоб зрозуміти наскільки він якісний і чим буде корисний і привабливий для ваших покупців.
 • Не дозволяйте постачальникам обманювати вас. Будь сумлінну оптовик в стані надіслати одиничний зразок свого продукту для оцінки. Не приймайте відмовок про складність доставки одиничного продукту.
 • Не погоджуйтеся на ризиковані і незнайомі методи оплати. Система PayPalспеціально призначена для розрахунку між торговими організаціями та покупцями. Користуючись їй, ви виключіть тонну ризику.
 • Не купуйте продукцію компаній, які не використовують систему PayPal. Це означає, що система PayPal відмовилася їх обслуговувати через частих скарг.
 • Уникайте продукцію низької якості. Навіть якщо вартість другосортних товарів в кілька разів нижче, ваш бізнес не буде довго процвітати на продажу підробок.
 • Постарайтеся в перший раз витратити мінімум коштів. Краще після першого прибутку реінвестувати гроші в подальшу закупівлю товару.

Тепер приступимо до покрокової реалізації торгового бізнесу, щоб не промахнутися і купити оптом з Китаю затребувані товари і швидко отримати виручку від їх продажу.

1. Пошук кращих постачальників в Китаї

Ви можете спробувати почати роботу з одним з інтернет-ресурсів, де пропонується доставка з Китаю оптомразлічной продукції.

 • buybuyseller.com – цей ресурс співпрацює з десятками китайських заводів і пропонує продукцію практично за цінами виробника в запечатаних оригінальних упаковках.
 • tradehong.com – це провідна в Китаї B2B торгова платформа. Тут пропонують продукцію відмінної якості за конкурентними цінами.
 • volumerates.com – це величезний оптовий інтернет-ринок в Китаї. Тут ви знайдете оптові ціни і висока якість продукції, в тому числі електронні гаджети, стільникові телефони та інше електрообладнання. Також на торговому майданчику працює безкоштовна доставка по всьому світу Delivery.
 • nobodybuy.com – оптовий ресурс китайської продукції, який працює по всьому світу.
 • bingotrans.com – оптовий китайський постачальник весільних суконь і аксесуарів, а також електронної продукції.
 • chinawholesaletown.com – один з найнадійніших оптових постачальників китайської продукції, що працює через інтернет-майданчик з 2003 року.
 • chinatraderonline.com – один з провідних експортних постачальників китайської продукції, який співпрацює з власниками малого бізнесу по всьому світу.
 • aliexpress.com – інтеренет-оптова платформа, де ви знайдете величезний вибір якісної продукції за низькими цінами.

Також можна відвідати і вивчити умови роботи таких торгових представників, як alibaba.com, uvip.com, rightwholesale.com, dhgate.com, chinatronic.com, okbuynow.com, tradetang.com, linkchina.com і ec51.com.

Головними критеріями вибору постачальника для кожного товару є:

 • Мінімальна вартість доставки;
 • Можливість замовити невеликий обсяг товару;
 • Низька оптова ціна, яка дозволить вам призначити розумну роздрібну ціну;
 • Можливість використовувати систему оплати PayPal;
 • Опубліковані умови повернення продукції з браком;
 • Можливість замовлення зразка продукції.

Від цих факторів буде залежати привабливість і конкурентоспроможність вашої продукції щодо інших ресурсів в інтернеті, що пропонують аналогічну продукцію, навіть якщо ви вирішите зробити своїй торговим майданчиком EBay.

2. Спілкування з постачальниками з Китаю

Якщо ви вирішили налагодити більш тісні відносини з китайськими постачальниками, ніж електронне листування та замовлення продукції через інтернет-ресурс, все буде складніше, але вигідніше.

По-перше вам доведеться відвідати майбутніх партнерів особисто, що значно зміцнить ваші стосунки. Під час поїздки ви зможете відвідати виставки нової продукції або найбільш успішних товарів виробників, що часто організовується для місцевих і іноземних підприємців.

По-друге, під час призначеної зустрічі у вас з’явиться шанс домовитися на більш вигідну угоду, коли оплату можна розділити на кілька частин і виплатити частину після реалізації закупленої продукції.

По-третє, періодичні візити до китайським партнерам дозволять вам бути на хорошому рахунку серед їх клієнтів, що явно вплине на кількість браку в оптових закупівлях.

3. Пошук оптимальних продуктів

При виборі товарів, які ви зможете успішно продати, варто звернути увагу на ряд умов:

 • Товари повинні бути невеликими і легкими, щоб доставка не вийшла дорожче вартості самого продукту;
 • Продукт повинен бути максимально простим з високою похибкою шлюбу, щоб дрібні недоліки не приводили товар в повну несправність, і клієнт завжди залишався задоволений своєю покупкою (наприклад, тенісні ракетки, дитячі іграшки, сувенірні мечі та інше);
 • Вартість товару повинна знаходитися в діапазоні від 300 до 6000 рублів, інакше можна швидко збанкрутувати на перших невдачах;
 • Не продавайте найбільш затребувані продукти, такі як електроніка, одяг або продукти харчування, тому що у вас не буде шансів конкурувати з великими і досвідченими продавцями;
 • Не продавайте сезонну продукцію, так як на ці товари попит швидко закінчується, і ви ризикуєте залишитися з масою непотрібної нікому продукції.

4. Де продавати товар

Якщо у вас немає можливості відкрити власний інтернет-магазин і розкрутити його хоча б до рівня конкурентів, краще починати торгівлю на найвідоміших і перевірених майданчиках. Основними інтернет-ресурсами збуту вважаються Amazon, eBay і Craigslist. Також можна спробувати дати оголошення на російських сайтах: Avito, «З рук в руки» і інших.

5. Відправлення замовлення

Після замовлення та оплати вашого товару вам залишиться тільки акуратно упакувати проданий товар, правильно вказати адресу і не тягнути з відправкою. Також по можливості вкладіть в упаковку лист подяки, щоб перші покупці співслужили вам службу і стали безкоштовною рекламою ваших послуг.

Єдине, що потрібно зробити зараз, якщо ви хочете організувати свій бізнес, це перший крок. Почніть діяти, і, можливо, вже скоро у вас буде гідний дохід з мінімальними стартовими вкладеннями і незначною витратою часу і сил.

Бізнес на товарах для оформлення свят: де купувати оптом в Китаї

Питання від Олександри:

Привіт, Миколо! Ось уже рік виношую ідею бізнесу і все ніяк не могла зібрати достатньо інформації і, звичайно сміливості. Тут натрапила на ваш блог і поїздку рушив з місця). За два дні занурення вивчення всієї інформації вже пухне голова і виникло багато питань.

Я хочу займатися продажем товарів для оформлення свята. Вони в основному виготовляються з паперу та пластику, недорогі, але їх дуже багато. На одній фабриці навряд чи виробляють весь асортимент, який мені потрібен і я поки хотіла б закуповувати дрібний опт.

Сайтом Аліекспресс користуюся давно в особистих цілях. Він дуже подорожчав і дуже часто якість огидне. Пару раз не отримувала товар, доводилося звертатися в підтримку Аліекспресс і вимагати повернення грошей. У зв’язку з цим закуповуватися на ньому не планую.

Підкажіть будь ласка що в моєму випадку вигідніше? З Таобао жодного разу не працювала. Він начебто на китайській мові (я знаю тільки англійську). З нього мені почати або на Алибаба шукати товар? Або все-таки витратити купу часу, сил, терпіння і знайти кілька фабрик, які мені потрібні.

Від сюди випливає ще одне питання – ваш посередник! Скажіть, він зможе мені знайти необхідну фабрику і допомогти з усім процесом замовлення товару (з попередніми ознайомленням зразків), оплати і доставки? Ваш посередник російський? Знаю, що для китайців фабрики говорять зовсім інші ціни.

Наперед дякую.

 • Відповідь від Шмідт Миколи (Автор блогу Як зарабативать.ру):
 • Привіт, Олександра!
 • По-перше радий, що мій сайт і мої статті вам виявилися корисними, власне, для цього і намагаюся;)

З приводу Аліекспресс повністю з вами згоден і навіть написав статтю «Забудьте про перепродаж товарів з Аліекспресс! Не вигідно!”. Там дійсно багато товарів стало не вигідно купувати і не тільки ми з вами це помітили. Також там стало дуже багато шахраїв, це факт!

Тепер до вашої теми. Товари ви вибрали класні! Багато людей хочуть стандартно одяг продавати, а ви молодець! Своя тема завжди цікавіше, а тим більше, якщо ви в ній добре розбираєтеся і знаєте ринок збуту.

Ну а тепер до справи! Вам би я порадив закуповуватися на Таобао для початку. Чому? Тому що фабрика не будуть вам відпускати товар в маленьких кількостях.

Звичайно, можна знайти ті, які будуть або просто знайти отповіков, але потрібно це робити тоді, коли товар випробуваний і збут налагоджений, тому що на пошуки будуть витрачатися як мінімум гроші.

Мій посередник може вам знайти фабрики, заводи і все що захочете, але для початку потрібно забезпечити хороший опт. Якщо у вас все налагоджено, то я дам контакти його вам в личку і ви по телефону з ним все обговоріть.

За сайту Таобао все просто, не потрібно знати китайську і навіть англійська! Я писав статтю про те як шукати і купувати на Таобао. Також є ще ряд статей по Таобао і прочитати ви їх можете в розділі «Бізнес з Китаєм».

Купуються товари також через посередника (Контакти дав вам в личку). Посередник російський з партнером китайцем, шукає якраз партнер по цьому ціни будуть хорошими)) Але зв’язуватися ви будете з російським, тому що так простіше і зручніше.

Якщо все-таки надумаєте працювати з фабриками, то здзвонитеся з посередником, відправте йому фото товарів, вони знайдуть, договоряться про те, щоб вам надати пробники а там вже далі спрацюєтеся.

Але ще раз повторюся, що з дрібними штучними замовленнями ви будете не цікаві фабрикам, все потрібно дивитися індивідуально.

Якщо виникли якісь запитання, пищите в коментарях!

З повагою, Шмідт Микола