Бізнес-план: Виготовлення дієтичних тортів на замовлення

0
40

Стартовий капітал – 18 тис.
Прибуток в місяць – 20 тис.
Термін окупності – 1 міс.

Найкращий бізнес завжди виходить в тому випадку, коли підприємець намагається задовольнити існуючу потребу.

Звичайно ж, в історії чимало випадків, коли сам підприємець створював нову нішу для свого продукту або послуги. Але, все-таки, простіше, швидше і з мінімальними ризиками можна побудувати бізнес в тій ніші, де вже є готові, чекають вирішення своїх проблем, клієнти. І чим більш глобальну проблему вирішує підприємець і його продукт, тим більше шансів створити по-справжньому успішний бізнес.

Посмотрите на мир вокруг вас, на обстановку в стране или в мире, на людей. Чего все они хотят? Люди хотят многого. Но есть такие потребности и желания, удовлетворить которые люди желают в первую очередь. Любой человек всегда хочет быть сытым, одетым и иметь крышу над головой.

Тому, незалежно від економічної обстановки в країні і світі, все люди будуть купувати продукти харчування, одяг і, як мінімум, орендувати житло (а, як максимум, купувати його у власність). Все це первинні потреби, і людство завжди буде намагатися задовольнити їх в першу чергу.

Але є й інші, не менш глобальні проблеми, які люди завжди будуть намагатися вирішити. Наприклад, практично всі бажають виглядати привабливо. Або намагаються вразити оточуючих ювелірними прикрасами. Загалом, довгий час люди намагалися виглядати краще за рахунок якихось предметів одягу та аксесуарів. Але сьогодні все змінюється.

В тренді не дорога одяг і дрібнички, а власне тіло. Тому багато зайнялися спортом. І не тільки.

Тому зараз саме час запускати бізнес в цих та суміжних областях. І наша сьогоднішня публікація познайомить вас з перспективною і поки ще не поширеною ідеєю бізнесу в сфері дієтичного харчування. Йтиметься про виготовлення дієтичних тортів на замовлення.

Читайте також: 5 приголомшливих бізнес-ідей для початківців

Торт може бути дієтичним?

Виявляється, для цього потрібно лише використовувати правильні інгредієнти.

Наприклад, в якості основи, найкраще, використовувати бісквіт, а не листкове або пісочне тісто. Він не такий важкий. А значить, він менш калорійний і не такий шкідливий.

Як просочення (щоб тісто було не таким сухим і прісним) багато хто використовує згущене молоко, неймовірно солодкі і шкідливі сиропи і варення. Щоб зробити торти і тістечка менш калорійними, потрібно як просочення використовувати кави, фруктові соки і пюре. Все це дозволить зробити десерт більш легким і, що важливо, корисним.

Те ж саме стосується і крему. Оптимальний варіант – вершковий або заварний крем. А ось шоколадні та масні прошарку краще не використовувати.

Ну і, нарешті, варене згущене молоко, цукрові декоративні деталі, консервовані фрукти, мастику, безе, горіхи, суфле і сухофрукти, які використовують в якості прошарку і для прикраси десерту, краще замінити свіжими фруктами, желе, драже, кокосовою стружкою і фруктовими чіпсами.

Шляхом простої заміни одних (більш звичних) продуктів іншими (більш корисними або, хоча б, менш шкідливими), можна отримати смачний і красивий низькокалорійний торт. Або будь-який інший десерт.
Як навчитися готувати низькокалорійні торти?

Якщо ви маєте уявлення про кулінарній майстерності взагалі, вмієте готувати, і знайомі зі світом десертів, то для вас не стане проблемою навчитися створювати дієтичні торти та інші «корисні» солодощі. Як завжди, у вас маса варіантів для придбання необхідних навичок.

Можна проявити власну фантазію і пробувати придумати власні рецепти. Кілька днів експериментів з різними інгредієнтами і добавками, і незабаром ви зможете створити кілька вдалих варіантів.