Божевільні бізнес-ідеї, які вас здивують

0
252

Людські істоти за своєю природою породжують багато ідей протягом всього нашого життя. Багато з них блискучі і геніальні, але, з іншого боку, є й такі, які можуть бути абсурдними. Хоча важко повірити, що багато хто з цих абсурдних ідей перемогли, і завдяки технологічним досягненням і розвитку Інтернету вони стали ідеями мільйонерів для своїх творців. Тут ми представляємо серію досить цікавих і успішних бізнес-моделей:

Абсурдні ідеї, які стали успішними

Сайт за мільйон доларів

Созданный молодым Алексом Теу в 2005 году, который в 21 год превратил свою идею в решение экономических проблем. Идея заключалась в том, чтобы создать веб-страницу рекламы, на которой многие бренды распространяли бы свои продукты и услуги. Сайт был настолько успешен, что за пять месяцев с момента его создания Алекс смог собрать 1,03 млн долл.

Смайлик

Знаменитый Смайлик сумел стать одной из самых представительных икон цифровой культуры нашего времени. Он был создан Бернардом и Мурриа Испанией в 1963 году, когда они отправили его к одному из своих клиентов, увидев большое признание они решили зарегистрировать его как бренд. Став миллионерской идеей, которая принесла более 500 миллионов долларов.

AntennaBalls

Идея, которая не нуждалась в интернете, так как ее создатель Джейсон Уоллс (Jason Walls) спроектировал мяч с улыбающимся лицом для антенн автомобилей в 1997 году. Его большой успех пришел несколько лет спустя, когда в 2006 году Wallmart предложил продавать эти мячи во всей своей сети магазинов по всей территории Соединенных Штатов, сумев превратить Уоллс в предприимчивого миллионера.

Санта-Мейл

Еще одна абсурдная идея, которая привлекла миллионы долларов и была сохранена в течение 13 лет, заключается в том, чтобы отправить письмо, подписанное Дедом Морозом, любому ребенку, за эту услугу тысячи родителей заплатили до 10 долларов и сделали это одним из самых прибыльных, каждый год 300 000 тысяч персонализированных писем отправляют

Читайте также: Ваши мысли – семена богатства или бедности

Письма, чтобы пропустить работу

Особая идея для тех, кто любит не ходить на работу, компания Excuse Absence Network позволяет оправдать наше отсутствие на работе за 25 долларов, компания предоставляет письмо, которое идеально может быть получено профессиональным врачом. Эта идея была основана на 300 долларах, и в настоящее время ее создатель получает 15 000 тысяч запросов в месяц.

Сумасшедшие идеи о продуктах

Всегда есть люди, которые могут иметь сумасшедшие идеи, которые во многих случаях могут быть объектом смеха или насмешек, самым удивительным является то, что достаточно найти группу людей, достаточно эксцентричных, чтобы иметь прибыльный бизнес с большими преимуществами, именно поэтому мы предлагаем вам пять продуктов, которые родились от сумасшедшей идеи, и которые сумели оказать влияние на нашу культуру:

Рок-талисман

Ця ідея виникла одного разу вночі серед друзів в 1975 році, креативний директор, відомий як Гарі Даль, придумав ідею домашнього каменю. Після того, як поділився з друзями, де все скаржилися на те, наскільки вони брудні, Гарі вирішив покласти камінь в коробку і навіть створити керівництво, щоб вони не померли, Pet Rock був проданий за 3,95 долара, а через півроку вже продали 10 000 одиниць.

Штучні щасливі кістки

Кен Ахроні – творчий розум, що стоїть за штучними щасливими кістками, ці пластикові кістки були задумані для традиції Дня подяки, де тільки дві людини можуть брати участь, щоб спробувати зламати їх, тому Кен вирішив створити багато з них і поширювати їх так, щоб будь-хто міг брати участь , а не залишатися з бажанням. Продаж цих кісток перевищує 2,5 мільйона в рік.

Машина для пукання

У 2008 році, коли смартфони тільки досягали свого піку, розробник Joel Comm запустив додаток з трохи божевільною ідеєю, функція цього додатка полягала в тому, щоб пердеть одним натисканням кнопки. iFart був проданий за $ 0,99 і через кілька місяців після його запуску він виставляв рахунок в розмірі $ 10 000 в день.

Читайте також: Завантажити Windows 10 безкоштовно

Б / у коробки за один долар

Американський Marty Metro після невдалого бізнесу, де він продавав старі коробки за ціною в десять разів вище, вирішив надати ідеї родзинку і створити сайт, де ви продаєте ці коробки під яскравим гаслом: «Ви хочете врятувати дерева?» – і це принесло йому успіх, так як Wallmart вирішив продавати їх в своїх магазинах і перетворив Marty Metro в мільйонера.

Цікавий і успішний бізнес

Реєстрація інтернет-імені

Це компанії, які створюють і реєструють назви веб-сторінок, а потім продають їх за вищою ціною, ніж вартість передплати. Цікава ідея, яка виявилася дуже успішною і прибутковою.

Сильний дощ

Вона складається з системи ризику для грунтів, схильних до різних кліматичних змін під дією гранульованого гелю. Його творець був мексиканським інженером, і в даний час тонна може коштувати $ 77.

Салон краси-бар

Відмінна ідея для всіх жінок, які проводять годинник в салоні кожного тижня, багато країн запровадили її, і це було успіхом це поєднання, яке пропонує догляд за красою і веселощів.

Ангел охоронець

Це послуга для тих, хто п’яний і не вміє водити машину. Система коштує 6 доларів і складається з відправки запасних водіїв всюди, де вони потрібні, і транспортування клієнтів в безпечне місце призначення.

Похорон домашніх тварин

Більше 10 років тому в Мексиці була придумана похоронна служба для домашніх тварин, де їх пам’ятають з гідністю і з можливістю кремації або поховання. Ця ідея була дуже добре прийнята і популярна серед любителів домашніх тварин.

Якщо ви вже придумали кілька божевільних бізнес-ідеєю, але стали збентеженими, тому що думаєте, що вони можуть зазнати невдачі, може бути, ви повинні оцінити їх і створити хороший план дій, щоб зробити їх реальністю. Коли ви приймаєте рішення зайнятися бізнесом в нетрадиційному бізнесі, все скажуть вам, що ви божевільний і нічого не доб’єтеся, але це ніколи не повинно відмовляти вас від руху вперед.

Читайте також: Як реагувати на грубу критику: метод Стіва Джобса

«Ти повинен бути божевільним». Божевілля схоже на рай ». Джиммі Хендрікс