Де купити шаблони для WordPress – добірка магазинів

0
69

На нашому порталі вже виходили статті про шаблони на WordPress. Там я намагався підбирати найбільш якісні продукти, які будуть корисні для вебмайстрів. Проте, мої матеріали не позбавлені суб’єктивізму.

Цілком можливо, що ви хотіли б собі купити преміум-тему, але те, що пропонував я, не зовсім підходило. Тепер я вирішив розповісти про магазини, де можна купити шаблони для WordPress. Така добірка зі списком ВПшних магазинів. Сподіваюся вам сподобається.

зміст

  1. WPShop
  2. MyThemeShop
  3. Themeforest
  4. TemplateMonster
  5. магазини WordPress.org
  6. висновок

WPShop

WPShop – магазин преміум-шаблонів і плагінів для WordPress від російськомовних розробників. Продукти від цих авторів популярні, навіть імениті вебмастера, типу того ж Пузата, використовують продукти WPShops на своїх проектах.

Wpshop - магазин преміум-тим і плагінів для WordPress

В основному розробники з WPShops орієнтуються на власників інформаційних проектів. Вони пропонують користувачам SEO-оптимізовані шаблони WordPress, в яких є додатковий функціонал для розміщення якісних матеріалів.

Читайте також: ТОП-10 кращих SEO-оптимізованих шаблонів для WordPress 2020

У тому ж Root є спеціальні інфо-блоки, які позбавляють вас необхідності додавати в текст непотрібні картинки. Там же є функціонал для закриття зовнішніх посилань і редиректів.

Інші шаблони також володіють усіма необхідними функціями для створення якісного сайту-статейніка. За допомогою кнопки нижче ви можете перейти на головну сторінку магазину:

Перейти на сайт

MyThemeShop

MyThemeShop – англомовний магазин, який також пропонує продукти для WordPress. Там можна знайти круті шаблони і плагіни. Частина з них доступна безкоштовно, частина доведеться купити.

Mythemeshop - теми і плагіни для WP

Ціни, до речі, не особливо високі. Якщо порівнювати з вітчизняних ВПшопс, то тут теми мають приблизно таку ж вартість. Хоча, є відмінності в плані ліцензії. Тут ви можете купити шаблон за ~ 4000 рублів і використовувати його на 5 різних сайтах. У WPShops близько 4к коштує ліцензія для одного сайту.

Також у MyThemeshop є ряд відмінних плагінів. Ви можете самостійно ознайомитися з усім спектром продуктів на сайті магазина.

Перейти на сайт

Themeforest

Themeforest – найбільший магазин тим Вордпресс. Тут їх тисячі. Багато магазинів, крім продажу через свій власний сайт, заливають шаблони сюди. Так що, земфорест можна вважати найбільшим агрегатором тим на WP.

Themeforest - найбільший магазин шаблонів на ВП

Ціни тут різні: від 20 до 200 доларів. Хоча, в основному, більшість шаблонів мають вартість в 40-50 доларів. Ліцензія тут не дуже приємна. Одна покупка = один сайт.

Якщо ви захочете використовувати шаблон для установки на велику кількість різних сайтів, доведеться або купувати розширену ліцензію (ціна може перевалювати за 1000 баксів), або купувати продукт для кожного сайту окремо.

Перейти на сайт

TemplateMonster

TemplateMonster – великий російськомовний магазин, який, в основному, має в своєму асортименті продукти для комерційних сайтів на WordPress. Тут, звичайно, є щось для блогів, але це взагалі не в ту хвіртку. Зате творці Лендінзі або інтернет-магазинів зможуть знайти тут дуже круті продукти, які, як правило, володіють розширеним функціоналом.

Templatemonster - великий російськомовний магазин тем для WordPress

Тут, крім тем для ВП, є й інші продукти. Наприклад, плагіни, PSD-макети або шаблони для інших CMS. За допомогою зручного пошуку можна легко знайти потрібний продукт. А якщо виникають якісь труднощі, то завжди можна звернутися до консультанта. Він допоможе вам визначитися з вибором, надавши кілька варіантів.

Якщо у вас є гроші, і ви не хочете витрачати свій особистий час, то тут навіть можна замовити установку і настройку шаблонів. Фахівці TemplateMonster все зроблять, вам же залишиться тільки все перевірити.

Перейти на сайт

магазини WordPress.org

Розробники WordPress зацікавлені в тому, щоб люди робили різні теми і плагіни для їх платформи. Тому вони організували такий собі список з сервісів, які займаються розробкою продуктів для ВП. Природно туди не можна потрапити просто так – в списку ви знайдете тільки найкращі магазини.

Комерційні теми WordPress org

Всі теми і плагіни, поширювані через ці сервіси, пройшли перевірку від розробників WP. Це джерело можна вважати достовірним.

Перейти на сайт

висновок

Тепер ви знаєте, де купити шаблони для WordPress. Кожен з перелічених магазинів продає гідні продукти, які обов’язково припадуть до смаку вам і вашим відвідувачам. Ви можете особисто відвідати кожен сервіс і подивитися демо-версії пропонованих тем.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )