Де замовити недорогий Лендінгем (Landing Page) або зробити самому?

0
105

Якщо ви шукаєте, як ефективно і просто просунути свій товар / послугу, то ця стаття – для вас. Ми розповімо, як Зробити landing page самостійно і безкоштовно різними способами. Гарантуємо, буде цікаво!

про одностранічнік

Якщо ви регулярно читаєте наш блог, то напевно вже знаєте, що таке лише однієї сторінки сайт і яка його роль в інтернет-маркетингу. Але незважаючи на всю популярність Лендінзі, досить часто ще можна зустріти олдскульних маркетологів, що вважають за краще працювати по-старому: через рекламні оголошення на радіо і в газетах, багатосторінкові сайти і листівки в поштових скриньках.

У той же час, навіть якщо ви не проти перебратися в онлайн і використовувати для цього всі сучасні техніки, ви можете банально не знати, як створити landing page, скільки це коштує і чи дійсно такий формат підходить вашій компанії.

Саме тому для початку ми пропонуємо ознайомитися з декількома визначеннями одностранічнік:

 • з точки зору технічної реалізації, Лендінгем – це веб-ресурс, який містить ті ж елементи, що і звичайний сайт (html, css, відео, текстовий контент, зображення), але складається з однієї сторінки;
 • з боку маркетингу, це ефективний інструмент для генерації лідів, або, по-простому, для отримання контактів потеціальних клієнтів;
 • з точки зору відвідувача, одностранічнік – це сайт, на який він перейшов по посиланню в пошуковику або рекламному оголошенні.

Зробити цікавий, якісний продає одностранічнік – завдання непросте, але цілком реалізовується. А для того щоб вичавити з нього максимум прибутку, дотримуйтесь наступних правил створення Лендінгем Пейдж.

Заголовок

Тема – це один з головних елементів Лендінзі, тому йому слід приділити особливу увагу. Пам’ятайте, що другого шансу виправити перше враження не буде. Хороший продає заголовок повинен:

 • чітко доносити ваше ціннісне пропозицію до користувача, даючи йому зрозуміти, що він знайде тут те, що йому потрібно;
 • описувати вигоди від придбання вашого товару, підписки на ваш сервіс або співпраці з вами;
 • виділяти ваш бренд серед безлічі конкурентів.

Іноді заголовок ще називають офферу, так як він найкраще виражає пропозицію (англ. Offer), адресований вашому потенційному клієнту. Однак оффер – це скоріше вся сукупність образотворчих, візуальних, інформаційних засобів, які допомагають описати ваш продукт і його цінність.

Для прикладу, розглянемо кілька Лендінзі з нашого магазину цільових сторінок LPStore. Кожен одностранічнік, представлений в галереї, містить заголовок, відразу дає зрозуміти, що пропонує компанія:

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому? Правильне позиціонування оффера: з точки зору вигод клієнта ( «Відчуйте себе пілотом», а не «Купіть наш квадрокоптер»). Переглянути всю сторінку.

На деяких Лендінзі в доповнення до заголовка також зустрічаються підзаголовки. Не всі одностранічнікі в обов’язковому порядку повинні містити даний елемент, проте він доречний в разі, коли необхідно пояснити складний продукт. Тоді головний заголовок часто роблять в питальній формі, а в підзаголовку – відповідають на питання або ж перераховують переваги:

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому? Підзаголовок цього Лендінзі містить перерахування переваг: «У наявності всі моделі і розміри», «стягує мінімальний податок»

Одна мета – один Лендінгем

Ваш утворять єдиний сайт повинен зосереджувати увагу відвідувача тільки на одну дію, так говорить друге правило. Це ключове завдання при створенні Лендінгем – донести до потенційних клієнтів одну ідею, розповісти про одному продукті, не перевантажуючи їх різноманітними пропозиціями.

Ось ще один приклад від наших розробників:

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому? Весь Лендінгем зосереджений на одній меті – купівлі земельної ділянки. І зображення, і кнопка призову до дії, і заголовки – все підштовхує відвідувача залишити свої контакти. Переглянути всю сторінку.

пояснення вигоди

Виділяйте вигоди, щоб зацікавити відвідувачів ще сильніше. Намагайтеся не тільки переконати користувача в необхідності замовлення послуги або покупки товару, а й спонукати його співпрацювати саме з вашою компанією.

Описувати переваги простою мовою, виділяйте їх за допомогою списків і Буллет, акцентуйте увагу на відмінностях.

персоналізація

Надайте телефону своє послання, звертайтеся до відвідувача на «Ви», використовуйте всі прийоми, щоб показати – клієнт важливий для вас:

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

правильна структура

Завжди з розумом структуруйте інформацію на Лендінзі. Іконки, списки, Буллет – підійде все, що сприяє чанкінгу контенту. Типовий користувач не буде читати довгий одноманітний текст, у нього немає на це часу. Надайте чіткі і зрозумілі описи, наочні ілюстрації, інформативні відеоролики, які спростять «життя» клієнта, а не навпаки.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Багато з тих, хто ставлять за мету самостійно зробити Лендінгем Пейдж, приділяють недостатньо уваги структурування та ієрархії контенту. Дуже важливо дотримуватися балансу між текстом і графікою, підбирати відповідні зображення, не перенасичувати сторінку ні тим, ні іншим.

соціальні докази

На продає Лендінзі обов’язково повинні бути присутніми так звані «соціальні докази» – відгуки, сертифікати якості, логотипи відомих клієнтів і будь-які інші знаки довіри (краще, якщо їх буде декілька).

Чому це важливо? У своїх рішеннях люди часто орієнтуються на досвід інших, а за допомогою відгуків ви фактично показуєте користувачеві, що чесні з ним, не збираєтеся його обікрасти або продати його контактні дані сторонньої компанії. Реальні відгуки від справжніх клієнтів підтвердять і зміцнять вашу репутацію.

Заклики до дії

Сподіваємося, що до цього моменту ви вже наблизилися до розуміння того, що ж являє собою landing page, але кажучи про те, як правильно його зробити, не можна опустити важливість закликів до дії (call-to-action або CTA).

Заклик до дії – це ще один фундаментальний елемент одностранічнік, який зазвичай міститься в хедері, а також в самому кінці сторінки. За бажанням можна розмістити CTA і в інших частинах Лендінзі, разом з лід-формою, наприклад.

Ми найчастіше вибираємо варіант з кнопками, які робимо контрастними.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Не менш важливий текст кнопки. Дослідження говорять, що потрібно складати напис таким чином, ніби її вимовляє користувач, як би озвучуючи своє бажання:

Лід-форми

При самостійному створенні landing page, обов’язково потрібно передбачити місце для лід-форми. Цей елемент бажано робити максимально простим, без зайвих полів, які можуть викликати труднощі або питання у відвідувачів. Пам’ятайте, що ви розраховуєте на довгострокове співробітництво, і отримання контактних даних – це перший крок назустріч.

Все Лендінзі, розроблені командою LPgenerator, як правило, містять відкриті лід-форми:

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Кілька слів про розміщення цього елемента. Багато розробники вибирають для цього хедер.

Такий варіант має право на існування, але ми рекомендуємо все-таки зупинитися на другому-третьому екрані Лендінзі, а саму форму краще розміщувати з правого боку.

Це пов’язано з особливістю сприйняття інформації – ми читаємо зліва направо, а значить, лід-форма з закликом сприйметься краще, якщо буде завершувати вашу історію, а не нав’язуватися завчасно.

Таймери зворотного відліку

Лічильники – незамінний елемент одностранічнік. Таймери створюють так званий «ефект терміновості», який мотивує користувачів швидше робити вибір і приймати рішення.

І ще кілька порад, як самому зробити landing page:

 • робіть «говорить» дизайн – це допоможе користувачеві краще сприйняти інформацію і вашу пропозицію;
 • орієнтуйте один Лендінгем на одну цільову аудиторію;
 • вибирайте правильний сервіс для створення Landing Page, про що ми і поговоримо далі.

Назад до змісту

Варіанти самостійного створення Лендінзі

Так як одностранічнікі сьогодні – досить популярний інструмент маркетингу, способів, як самостійно і безкоштовно створити свій Лендінгем в Мережі можна знайти безліч. Один з них – зробити landing page на wordpress, для цього у CMS є спеціальний плагін:

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Особливості створення одностранічнік в даній системі наступні:

 • всі настройки російськомовні;
 • можна знайти безліч відеоуроків з підказками;
 • велика кількість готових кнопок (соціальних мереж, вставки аудіо-, відео контенту, «Замовити», «Купити», відгуки, таймери, роздільники і багато іншого);
 • можливість проводити спліт-тестування;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Крім того, можна зробити безкоштовний Лендінгем своїми руками в фотошопі, заверстані його, використовуючи мінімальну кількість коду, наприклад, за допомогою програми dreamweaver, і розмістити на власному домені.

Досить створити файл index.html, style.css і папку з картинками. На такий веб-сторінці можна розмістити будь-які картинки з продуктом, відео-матеріали, короткий опис, кілька call-to-action кнопок.

І нічого зайвого.

Сторінка, створена таким чином, буде максимально простий, але якщо вона відповідає меті, то чому б і ні? Головне – відповідність перерахованим вище характеристикам, а також точне попадання в цільову аудиторію, чого можна домогтися, правильно налаштувавши контекстну рекламу на Лендінгем.

Однак у даного способу є істотний недолік: не дивлячись на простоту, він все ж вимагає від свого творця мінімальних знань в області програмування і дизайну, а також копірайтингу.

І тут на допомогу приходить ще один варіант самостійної розробки Лендінзі, без звернення до веб-студію і за мінімальну вартість або зовсім безкоштовно – онлайн-генератори.

Деякі з них дозволяють створити беспллатний одностранічнік з базовим набором функцій, при цьому за додаткові можливості вам доведеться доплатити, інші – пропонують тільки платні послуги, але з пробним періодом, як LPgenerator, наприклад.

Протягом 7-ми днів вам дається можливість оцінити повний функціонал платформи, вибравши будь-який безкоштовний шаблон з галереї і налаштувавши його під себе в інтуїтивному і зручному редакторі Лендінзі.

За цей час ви можете попрацювати з величезною кількістю макетів, широким набором віджетів і постійної допомогою технічної підтримки.

Такий варіант підійде як для професіоналів, так і для новачків, які шукають способи, як зробити landing page своїми руками. Реєструйтеся в системі і спробуйте самі!

Як зробити Landing Page самому і безкоштовно

Для тих, кого цікавить як зробити Лендінгем, ми вирішили підготувати велику і корисну статтю. Якщо ви вже знайомі з перевагами Лендінгем Пейдж і бажаєте створити Лендінгем безкоштовно, рекомендуємо присвятити 20 хвилин свого вільного часу і прочитати наші цінні рекомендації. Чи готові? Поїхали!

У цій статті ви дізнаєтеся що собою являє Лендінгем Пейдж з програмної і маркетингової боку, ми розповімо про структуру посадкової сторінки і необхідних блоках, які відрізняють її від інших видів створення сайтів, а також впливають на поведінкові фактори відвідувача, конвертуючи їх в клієнтів. Але про це по порядку.

Коротко від landing page

Перед тим, як ми розповімо як створити Лендінгем, коротко розкриємо зміст сайту. Лендінгем (цільова, посадкова сторінка) – одностранічнік, головним завданням і метою якого є рекламувати тільки один товар або послугу, зробити відвідувачеві сайту привабливе комерційну пропозицію.

Леднінг пейдж є по черзі розташований набір інструментів, які здатні зацікавити споживача і підштовхнути його до дії. Як дії може бути абсолютно будь-яка мета, необхідна вам, як керівнику компанії.

Споживачеві може бути запропоновано купити або замовити товар, завантажити або встановити софт, підписатися на інфорассилку і багато-багато іншого.

Якщо розглядати сайт з технічної точки зору, то він нічим не відрізняється від інших. При його створенні використовується HTML, CSS і контент. Однак фішка сайту в тому, що він завжди є одностранічнік.

З боку маркетингу, Лендінгем Пейдж – це можливість отримання нових замовлень, спосіб продажу товарів і послуг, залучення клієнтів і розширення клієнтської бази. Для відвідувача цільова сторінка представляється одностранічнік, на який він перейшов за допомогою контекстної реклами або посилання в пошуковій системі.

Створення леднінг пейдж самому – завдання не з легких. Адже головна мета сайту – не гарний дизайн, а привернення уваги відвідувача і його мотивація до цільового дії. Тому будь-який одностранічнік повинен розроблятися по певній структурі.

Сказати конкретну послідовність розташування блоків і, вже тим більше, надати шаблон структури – неможливо з точки зору моделі поведінкових факторів. Вона залежить виключно від виду діяльності компанії і цільової аудиторії.

Отже, структура розробляється тільки після проведення глибокого маркетингового аналізу.

Однак жодна продає структура Лендінзі не позбавлена ​​деяких блоків і тригерів, які повинні бути включені в неї. Саме вони мотивують відвідувача стати клієнтом, м’яко підводячи до цільового дії. Про них і поговоримо далі.

Що потрібно знати, щоб створити Лендінгем безкоштовно

Важливо розуміти, що леднінг створюється тільки для одного продукту або послуги для того, щоб максимально сконцентрувати увагу споживача на них. Тому, вирішивши зробити леднінг, пам’ятайте: один ленгдінг = одна чітка мета.

важливість заголовка

Перший заголовок, він же унікальна торгова пропозиція, є найголовнішим складовим Лендінзі, тому йому дуже важливо приділити йому окрему увагу. При написанні заголовка важливо розуміти, що від нього залежить інтерес відвідувача до вашого офферу. Тому він повинен:

 • Давати чітке розуміння що пропонується потенційному клієнту;
 • Виділяти вашу компанію серед конкурентів;
 • Демонструвати ключову вигоду.

Наприклад, ви працюєте в дуже конкурентному сфері – продаєте пластикові вікна в Києві. Щоб виділити свою компанію заголовком, подумайте, які страхи або потреби присутній у потенційного клієнта.

Це може бути бажання отримати замовлення протягом 1 дня або з доставкою додому, страх в низьку якість товару або високою ціною (страхи і потреби визначаються цільовою аудиторією).

Тому при побудові заголовка вкажіть оффер з приставкою, яка буде тиснути на страхи або пропонувати вигоду: «Продаж пластикових вікон з доставкою додому» або «Пластикові вікна від 1000 грн» і т.д. Потрапивши на сторінку, споживач бачить що йому запропоновано і яку вигоду він отримує.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Заголовок не завжди можна оформляти як оффера. Можна привернути увагу будь-яким гаслом або мотиваційним закликом. Наприклад: «У вашому будинку буде тепло». При цьому під першим заголовком важливо помістити другий, який буде розкривати вашу пропозицію.

Таким чином, ви повинні зацікавити відвідувача, щоб він вирішив перегорнути сторінку вниз, де його чекає новий інформаційний блок.

Переваги + вигоди

Логічно, що відвідувач повинен знати які переваги компанії або товару він отримує. Адже ті ж вікна продають сотні компаній в столиці, отже, споживачеві важливо донести, що ваш товар краще.

Говоріть про переваги доступною і зрозумілою мовою, робіть акцент на них за допомогою списків, щоб вони простіше сприймалися на око.

Для підвищення лояльності до товару і зміцнення інтересу, важливу роль відіграють вигоди. Демонструйте їх з максимальною цінністю, щоб відвідувач зрозумів – йому дійсно тут і зараз потрібен продукт, який ви пропонуєте.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Персоналізація дуже важлива в тригерах. Спілкуйтеся з клієнтом на «ви», ніби він єдиний для вас. Відвідувач повинен зрозуміти, що він для вас дуже важливий. Завжди надайте телефону звернення, замість «Замовити» пишіть «Замовте», замість «Заповнити» – «Заповніть» і т.д.

Максимальна увага структурі кожного блоку

Що собою являє правильний Лендінгем? 60% успіху одностранічнік залежить від грамотності подачі інформації.Спростіть життя споживачеві, викладіть інформацію, доповнивши її Буллет, іконками, списками, відеофайлами. Не ставте довгий і одноманітний текст, від якого читача поведе в сон. Викладайте вичерпну інформацію, але намагайтеся при цьому максимально скоротити її.

Дуже багато, хто вирішує створити Лендінгем самому, не приділяють достатньо часу, структуризації, ієрархічним розташуванню блоків і способу демонстрації Інфоконтент. В результаті посадкова сторінка не отримує високу конверсію. Намагайтеся знайти щось середнє і потімальное між текстом і графічними файлами, що не перенасичуючи сайт ні тим, ні іншим.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або зробити самому?

Блок відгуків не є необхідними на Лендінзі, але дуже добре, якщо вони будуть. Чому?Та тому що вони допоможуть сформувати споживачеві позитивне враження про офферу. А позитивні враження завжди підштовхують до дії.

Як соціальних доказів можуть виступати відгуки від клієнтів в текстовому форматі або відео (останній варіант – найбільш ефективний, так як наживо передаються емоції щасливого клієнта), відеозвернення керівника компанії, реальні фотографії директора, фахівців, менеджерів, а також різні сертифікати, дипломи і т . Д. Ви можете викласти відео вашого товару в дії. Загалом, все, що може викликати довіру у людини, яка вперше зіткнулася з вашою компанією.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або зробити самому?

Вид соціальних доказів залежить від діяльності компанії. Якщо є можливість поєднати два види – чудово.

Важливо!Завжди розміщуйте реальні відгуки покупців з їх реальними фотографіями. Фотки людей, взяті з Інтернету, моментально говорять про присутність якогось підступу, викликаючи недовіру у відвідувача.

Леднінг пейдж без призову до дії – не Лендінгем, а даремний сайт. Адже саме СТА є «гачком» для споживача, за допомогою якого він може стати клієнтом. Заклики до дії – основа, фундамент одностранічнік, тому, замислюючись, як зробити або створити Ледінг пейдж самостійно, ОБОВ’ЯЗКОВО створіть СТА.

Що він собою являє? Це може бути лідогенерірующая форма (залежить від виду діяльності вашої компанії і цілей створення Лендінзі), активна лідогенерірующая кнопка, за допомогою якої спливає вікно для заповнення контактних даних.

Дуже важливо оформити заклик мотивуючим текстом. Він може демонструвати вигоду, наприклад, говорити про те, що якщо відвідувач клацне на кнопку або заповнить форму замовлення, то отримає ваш продукт зі знижкою або йому буде запропоновано окремий бонус. Загалом, що завгодно, здатне підштовхнути користувача до дії.

Тут також варто враховувати правило персоналізації, а також важливо враховувати сумісність заголовка лідогенерірующей форми з активною кнопкою.

Наприклад, якщо заголовок говорить: «Замовте щось і отримаєте це», то кнопка повинна мати слово «Замовити», але ніяк не «Купити».

Також можна посилити бажання зробити дію за допомогою слів, які демонструють бажання споживача, наприклад «Хочу замовити».

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Кілька слів про розміщення цих елементів. В цілому, не існує конкретних вимог до розміщення закликів до дії.

Але, з огляду на категорії покупців (ті, хто зайшов подивитися, ті, хто хоче купити, але сумнівається і ті, хто хоче купити тут і зараз), краще розміщувати лідогенерірующіе форми під кожним блоком, починаючи з першого розвороту. Також СТА необхідний в самому низу сторінки.

Практика показує, що краще розміщувати форми з правого боку сторінки, так як ми читаємо зліва направо, тому лід-форма сприймається краще, якщо вона буде стояти в кінці вашої «історії».

Таймери можуть стати прекрасним способом мотивації клієнта. Тому, вирішуючи зробити Лендінгем Пейдж самостійно, приділіть їм увагу. Лічильники можуть мати на увазі обмежену кількість товару, що підсвідомо говорить потенційному клієнту про необхідність зробити покупку тут і зараз. Ефект терміновості завжди посилює мотивацію перейти до дії, що для вас вкрай вигідно.

Як зробити Лендінгем Пейдж безкоштовно

Створення Лендінзі в Україні сьогодні вкрай популярно, тому існує велика кількість сервісів і способів, що дозволяють створити леднінг самому і абсолютно безкоштовно.

Одним з таких способів є створення Лендінзі на WordPress. Перевагами для вас стануть:

 • Російськомовні настройки в CMS;
 • Зрозуміле управління і простий інтерфейс;
 • Величезна кількість готових кнопок, за допомогою яких можна розмістити відео або Інфоконтент;
 • Можливість проведення спліт-тестування;
 • Широке коло користувачів, які завжди підкажуть рішення проблеми, якщо така утворюється.

Якщо ви володієте Photoshop, то створити лендінговую сторінку для вас стане простіше простого. Створіть простенький дизайн, зверстати сайт і розмістіть його на хостингу. Так, сайт буде досить простим, але якщо ви застосуєте всі рекомендації, наведені нами вище, він буде не менш ефективним. До того ж, ви завжди зможете переробити дизайн, набравшись досвіду або нових ідей.

Якщо дизайн Лендінзі – складність для вас, то можете завантажити або дешево придбати шаблон будь-якого дизайну, який вам до душі. Головне, щоб дизайн відповідав вашому офферу, а також цільової аудиторії.

Якщо у вас є невелика сума грошей, можна скористатися, умовно, платно-безкоштовними сервісами. Що це таке? Такі сервіси дозволяють використовувати готові шаблони дизайну і структури. По суті, щоб зробити одностранічнік, досить вибрати потрібний шаблон із запропонованих, і розбавити його продають контентом.

Як правило, такі сервіси припускають ряд зручних налаштувань, вони прості в інтерфейсі, тому розібратися в ньому зможе навіть новачок. Найчастіше, стандартний набір функцій передбачає безкоштовне користування, а ось за додатковий функціонал доведеться заплатити невелику суму.

В якості рекомендацій, наведемо два сервісу, за допомогою яких вдасться зробити Лендінгем самому і недорого.

Створення Лендінзі за допомогою LPgenerator

LPgenerator – це великий сервіс, за допомогою якого вдасться зробити леднінг самостійно, а також налаштувати рекламну кампанію, керувати нею та проводити необхідну аналітику для контролю поведінкового фактора і внесення корективів, позитивно впливають на конверсію.

Даний сервіс дуже популярний серед тих, хто планує створити одностранічнік. LPgenerator передбачає простий і зручний інтерфейс, що дозволяє навіть тим, хто вперше стикається з такою роботою, швидко розібратися в налаштуваннях і функціях. До слова, про функції і про цінову політику. Функції розбиті на пакети: стандарт і «необмежені» набори.

Використання стандартного пакету функцій обійдеться близько 800 гривень на місяць. Якщо хочете використовувати необмежений функціонал на своєму Лендінгем Пейдж, готуйтеся заплатити близько 7000 грн. Також сервіс дозволяє скористатися спеціальною пакетної програмою, підготовленою для створення Лендінзі.

Купили таку програму за 8000 грн, створили одностранічнік і все.

Як бачите, використання такого сервісу підійде тим, у кого є однозначне бажання зробити Лендінгем Пейдж самостійно, так як вартість оптимального пакету приблизно дорівнює створенню посадкової сторінки в веб-студії.

Створення Лендінзі за допомогою сервісу Tilda

Пару років тому російські розробники запустили проект під назвою Tilda. Це універсальний, креативний і зручний конструктор, за допомогою якого запросто можна зробити одностранічнік самому. Інтерфейс і можливості конструктора виглядають вражаюче. Всі запропоновані дизайни виглядають стильно, свіжо, цікаво. Жодне готове рішення не пропонується в «бабусиному» стилі.

Тут переважає мінімалізм і стиль – те, що потрібно для дійсно крутого Лендінзі. На окрему увагу заслуговує функціонал сервісу. Конструктор пропонує шаблони, в яких виконаний акцент на гарне, привабливе і запам’ятовується оформлення контенту.

За допомогою Tilda вдасться створити смачний невеликий сайт, який зможе повноцінно конкурувати на ринку і привертати увагу відвідувачів.

Тепер про цінову політику. Тільда ​​- комерційний ресурс, отже, за послуги доведеться платити. При першій реєстрації вам в подарунок пропонується двотижневе тестування конструктора. По проходженню часу, вступає ряд обмежень: піддомен project12345.

tilda.ws, який не можна безкоштовно змінити, 50 сторінок, 50 мегабайт вільного місця, сервісний копірайт і можливість створення всього одного Лендінгем Пейдж. Ряд функцій також заблоковані.

Щоб розширити свої можливості, слід купити один із запропонованих тарифів:

 • Тариф «Персональний (3300 грн на рік) – 1 Лендінгем, 1 гігабайт вільного місця, 500 сторінок, домен в подарунок, без обмежень на фунціонал;
 • Тариф «Бізнес» (6700 грн на рік) – 5 Лендінзі, 1 гіг на диску, по 500 сторінок на кожен сайт, домен в подарунок, необмежений функціонал і можливість експортувати вихідний код з будь-яких проектів.

Логічніше купувати другий пакет, так як створення одного Лендінзі обійдеться всього в 1300 гривень – бюджетний варіант для тих, кому хочеться зробити леднінг самому і при цьому заощадити

У цій статті ми розповіли як правильно зробити Лендінгем. Як бачите, для цього досить небагато часу, фантазії і загального розуміння про принципи створення посадкової сторінки. Якщо, прочитавши інформацію, ви зрозуміли, що самостійне створення продає сторінки – не ваше, ви завжди можете замовити Лендінгем Пейдж з високою конверсією в нашому агентстві інтернет-розробок.

3 способи зробити Лендінгем Пейдж (landing page) своїми руками швидко і безкоштовно

За останні роки, попит на Лендінгем пейдж (односторінкові сайти) сильно виріс. Використовують їх практично скрізь, починаючи від початківців веб-майстрів і закінчуючи великими корпораціями. Електронну комерцію Лендінзі теж не обійшли стороною.

Їх часто використовують для різного роду акцій і розпродажів, а також вони популярні серед початківців інтернет-підприємців, які продають невеликий асортимент, наприклад, це може бути дуже вузька ніша.

У сьогоднішній статті, я поділюся трьома способами, як зробити лише однієї сторінки сайт самостійно, при цьому, максимально швидко і безкоштовно.

№1. Створення Лендінгем Пейдж за допомогою безкоштовних конструкторів

Це найпростіший спосіб зробити Лендінг безкоштовно і швидко. Досить великий ряд конструкторів на просторах інтернету – це конструктори сайтів, тобто що дозволяють робити не тільки Лендінзі, а й класичні сайти-візитки і більш того, навіть магазини. Особливо це справедливо для великих гравців цього ринку.

Тут потрібен мінімальний набір знань для того щоб зробити собі лише однієї сторінки сайту. Як правило, все робиться через простий інтерфейс, в якому ви задаєте розташування блоків сторінки, їх типи (слайдер, відгуки, форма замовлення), кольору і розміри шрифтів, і т.д. При цьому є можливість вибирати з безлічі вже готових шаблонів (дизайнів) свій майбутній Лендінгем.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Однак, незважаючи на свою простоту, конструктори мають і ряд підводних каменів, які не всім очевидні на перший погляд. І пов’язано це якраз з безкоштовністю.

Розробникам, природно цікаво, щоб ви платили їм гроші за можливість створення Лендінгем і тому частина розробників обмежує можливості конструктора на безкоштовних тарифах, або надають повний функціонал, але обмежений за часом (trial-версія).

Тому красива кнопка «спробувати безкоштовно», нехай не вводить вас в оману. Платні тарифи є практично у будь-якого конструктора.

Тут потрібно виважено підходити до вибору конструктора, і вивчати його можливості і безкоштовний функціонал до того, як почнете створювати свій Лендінгем. «Сюрпризи» можуть чекати в самому кінці, коли ви вже витратили свій час і сили на конструювання. У всіх запити різні до односторінковим сайтам, тому вивчайте вистачить вам базового безкоштовного функціоналу того чи іншого конструктора.

До речі, не зайвим відразу буде подивитися можливість інтеграції / синхронізації з сервісами розсилки, CRM-системами і т.д., в разі, якщо ви плануєте ними користуватися або вже використовуєте.

Крім поширених онлайн-конструкторів, є і спеціальні програми, за допомогою яких можна конструювати сайти, наприклад, Adobe Muse. Правда ця програма вважається швидше професійним інструментом, ніж призначена для новачків, тому може піти чимало часу на її вивчення. І процес створення Лендінзі вже не буде швидким …

№2. Створення Лендінгем Пейдж за допомогою готових HTML шаблонів

Другий, досить простий спосіб зробити свій landing page безкоштовно – це знайти на просторах інтернету вже готові HTML шаблони. Тут природно вже будуть потрібні деякі знання HTML і CSS, щоб швидко розібратися що до чого і мати можливість робити потрібну модифікацію готових шаблонів.

І тут варто пам’ятати, що реалізація нестандартного для цього шаблону функціоналу, може вилитися в досить велику проблему для людини, погано розбирається в сайтобудування. Але як простий Лендінгем, в якому ви поміняєте демо-інформацію і картинки на свої – це досить простий, швидкий і звичайно безкоштовний варіант.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

При виборі шаблону, не забувайте, що переглядати його будуть користувачі не завжди на комп’ютері, тому варто вибирати шаблон з адаптивним дизайном, щоб їм було зручно користуватися як на великому екрані комп’ютера або планшета, так і на маленькому витягнутому екрані сматрфона.

До цього, другим способом, я б відніс ще й самостійне створення Лендінзі в HTML-редакторі. Оскільки суть приблизно однакова, за винятком того, що ви не використовуєте готовий шаблон, а робите його з нуля.

Як правило, шаблон односторінкового сайту складається з горизонтальних блоків з інформацією всередині них – іншими словами, структура не дуже складна. Якщо вам дозволяють знання і навички, то це теж один з варіантів.

По крайней мере, простий Лендінгем, без наворотів, можна зробити досить швидко.

№3. Створення landing page на CMS WordPress

Третім, завершальним способом зробити Лендінгем безкоштовно – це використання CMS WordPress. Чому саме Вордпресс, запитаєте ви ?! Насправді, це не обов’язково повинен бути саме цей движок, можна використовувати і зовсім інший, наприклад – Joomla, OpenCart т.д.

Якщо грубо, то суть в тому, що ви на CMS прикручуєте шаблон Лендінзі, який всього лише відрізняється поданням (дизайном / структурою) від класичного шаблону. Движок WordPress використовується досить часто при створенні Лендінгем, тому приклад приведу саме на ньому.

До того ж, я сам використовую періодично цей варіант.

Цей спосіб в порівнянні з попереднім, дозволяє робити Лендінгем більш професійними та функціональними (якщо так можна висловитися). Звичайно, хоча б початкові знання HTML і CSS тут будуть теж не зайвими. Також будуть потрібні знання установки CMS на хостинг. Як правило в цьому немає великої складності.

Для тих, хто вже користувався Вордпресс, знають, що функціонал сайту дуже просто розширюється за допомогою плагінів, які в більшості своїй безкоштовні. Я коротко опишу один з варіантів, як за допомогою WordPress зробити досить гарний і функціональний Лендінгем.

Для того, щоб отримати якусь подобу конструктора Лендінзі, потрібно плагін «Page Builder від SiteOrigin», який дасть можливість робити макет сторінки Лендінзі та інших сторінок.

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

З його допомогою ви зможете створити основну розмітку – тобто ті самі горизонтальні блоки, в яких і буде розміщений контент вашого Лендінзі. Там же можна задати колір фону, картинку фону, розмір блоку, відступи та інші атрибути.

Наступним етапом – потрібно в цих блоках створити контент. Для цього нам потрібні готові плагіни до Page Builder’у, зокрема «SiteOrigin Збірник Віджетів», який розширить функціонал і додасть спеціальні віджети, які можна використовувати в цьому конструкторі.

Який хостинг краще вибрати для сайту інтернет-магазину

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Наприклад – заголовки, кнопки, слайдери зображень, додавання іконок, відео, гугл-карти і т.д. Загалом, необхідний мінімум який може знадобиться при створенні свого Лендінзі.

Плюс до всього, ніхто не заважає додавати будь-які інші плагіни і віджети, які можна використовувати на одностранічнік – таймери зворотного відліку, інтеграція з соціальними мережами, форми для прийому заявок з сайту і безліч інших.

У загальному і цілому, все досить просто, особливо для користувача, який вже знайомий з Вордпресс. Для тих, хто жодного разу не користувався цією CMS, доведеться трохи вивчити її базовий функціонал, перш ніж приступати до створення Лендінзі. Благо інформації в інтернеті більш ніж достатньо, для самостійного і безкоштовного навчання.

Також цей спосіб дозволяє робити інтеграцію з рядом сервісів, наприклад, з CRM-системами, сервісами для email-розсилок та ін. Правда, це може бути не завжди безкоштовно (розробники плагінів можуть включати цей функціонал тільки в платні версії плагінів).

резюме

Підводячи підсумок всього вище описаного, можна сказати, що в самостійному створенні Лендінгем Пейджа немає нічого складного. Особливо, якщо у вас є хоча б невеликі пізнання в HTML і CSS.

Залежно від того, наскільки складний і функціональний Лендінгем вам потрібен, можна вибрати той чи інший спосіб його створення.

Однак, варто розуміти, що обмеження в функціоналі все ж є – реалізувати нестандартний функціонал або дизайн без фахівців може не вийти … Благо він потрібен далеко не завжди і в більшості випадків зробити власний Лендінгем безкоштовно і досить швидко цілком під силу кожному.

Замовити Лендінгем дорого, або замовити Лендінгем дешево?

Ми здійснимо вашу мрію! Створимо ексклюзивний «острівець», що приносить Вам прибуток!

Де замовити недорогий Лендінгем (landing page) або сделать самому?

Чи залежить якість цільової сторінки від її ціни?

Є речі, на яких можна і навіть потрібно економити. Багатьом відомо про те, що відомі бренди випускають продукти, гідні аналоги яких можна знайти і у менш знаменитих марок. Гідну якісну річ можна придбати в будь-якому ціновому сегменті, потрібно лише мати інформацію.

Все це стосується різних речей, гаджетів і продуктів. Але як бути з послугами по виконанню чогось? Чи стосується правило економії і на них? З послугами все набагато складніше. В їх вартість входить відсоток від праці людини.

Чим вище ціна послуги, тим більше дохід у людини, що надає Вам послуги, а чим вищий дохід – тим більший стимул робити свою роботу з максимально можливим завзятістю. Можливо, це звучить егоїстично і неправильно, але найкраще потенціал співробітника в роботі розкривається саме при грошовому стимулі.

Чи є сенс стверджувати, що найдорожчі послуги будуть самими якісними по виконанню? І якщо замовити Лендінгем Пейдж в Москві за кілька тисяч доларів, то він обов’язково виправдає себе і принесе Вам шестизначні суми прибутку? Найімовірніше немає, тому що крім фінансового чинника, потрібно враховувати і десятки інших: як мінімум професіоналізм співробітників і репутацію компанії.

Спеціально для Вас, ми розробили кілька типових ситуацій, які можуть виникнути, якщо Ви гонитві за дешевизною. Отже, що можна очікувати, якщо Ви хочете замовити Лендінгем дешево:

 • шаблонний сайт, з примітивними штампами, які Ви вже напевно бачили не на одному сайті;
 • елементарний дизайн, і безграмотне текстове наповнення сайту;
 • неполадки в роботі сайту (постійно «зависає», вимагає оновити сторінку);
 • створення цільової сторінки без врахування інтересів компанії, поверхневий аналіз Вашого бізнесу, незнання потреб ринку;
 • помилкові обіцянки величезного відсотка конверсії, не підкріплені ніякої гарантією;
 • відсутність техпідтримки і тестування ефективності сайту, вже після розміщення сторінки на хостингу;
 • співпраця закінчиться рівно тоді, коли Ви заплатите гроші і отримаєте Лендінгем Пейдж. Професійний супровід сторінки не входить в послуги компанії.

Перспектива не дуже райдужна, чи не так? У той же час, що варто очікувати, якщо замовити Лендінгем дорого?

 • персональний дизайн, і креативне оформлення сторінки, унікальні тексти, написані фахівцями в області копірайтингу;
 • ретельно налагоджений механізм роботи сайту, функціонування на вищому рівні, без неполадок і проблем;
 • гарантія в мінімальної конверсії в кілька відсотків;
 • глибинний аналіз інтересів компанії, співвідношення потреб ринку і Вашого бізнесу, опрацювання клієнтів і конкурентів;
 • тестування цільової сторінки на ефективність роботи, усунення недоліків для більш успішного функціонування Лендінгем Пейдж;
 • грамотна технічна і підтримування високих показників сайту після розміщення на хостингу.

Наша компанія Mnogoland пропонує Вам послуги по створенню Лендінгем Пейдж, дотримуючись гідного співвідношення «ціна-якість». Замовити Лендінгем Пейдж в Москві Ви можете в нашому офісі, також це можна зробити, залишивши заявку на Лендінгем на нашому сайті.

Ми гарантуємо Вам ефективність наших продають сторінок, завдяки яким, Ваш бізнес буде приносити більшу кількість прибутку, ніж раніше. Якщо Ви хочете, щоб Ваша компанія вийшла на новий рівень продажів, то ми з радістю допоможемо Вам в цьому.

Бізнес-ідея: як заробити на створенні Landing Page

Важливо розуміти, що на відміну від звичайних сайтів з розгалуженою структурою, Лендінг простий і зрозумілий. У ньому не може бути декількох товарів, не може бути великих текстів (насправді може, але це поганий Лендінг). Інформація розташовується невеликими блоками і фактично веде користувача поетапно за ручку до того самого дії.

Landing Page – зараз дуже популярний інструмент. Його використовують для лідогенераціі, для реклами тимчасових заходів, для захоплення уваги аудиторії і для багатьох інших речей. Тому попит на виготовлення Лендінзі великий.

Але постає питання – хто сьогодні на ринку цим займається? Чи є сенс заходити в цей сегмент, скільки з цього можна заробити, і будь-що доведеться вкластися?

Хто займається розробкою Лендінзі

 1. фрілансери
 2. Сайти «зроби сам»
 3. професійні агентства

Почнемо з другого, тому що зі списку – це єдиний варіант, де замовник майже не взаємодіють з людьми.

Фактично, такі сайти є каталог шаблонів. Шаблони ці можна «крутити і вертіти» як заманеться, наповнювати власним контентом. Все залежить від того – для чого клієнтові посадкова сторінка потрібна.

Начебто зручно, начебто легко. І досить популярно, тому що витрати невеликі, фахівці не потрібні, часу займає небагато. Вибирай собі, міняй і користуйся. Ціна починається з 15 доларів. І це дуже дешево. Однак є кілька суттєвих мінусів у такого підходу.

 • По-перше, шаблонні Лендінзі ніколи не будуть індвідуально. Чим ви їх не наповніть. І це відчувається. Відчувається як відвідувачами сайту, так і пошуковими-роботами.
 • По-друге, невелика ціна за покупку шаблону може обернутися великою ціною при складнощах. Наприклад, при зміні шаблону потрібно буде доплачувати, а потреба в цьому іноді з’являється, коли картинки і текст, що називається «пливуть» на конкретному шаблоні.
 • По-третє, ніхто не буде клієнту гарантувати хорошу конверсію. А Лендінг саме для неї і потрібен.

Вартість розробки Лендінзі

Залишається два варіанти – замовити у фріланесера, або у агентства. І тут вже питання стоїть скоріше в ціні і якості. Якщо дуже грубо – то фрілансер може зробити дешево і сердито.

А агентство – дорого, але дуже якісно.

Якщо трохи докладніше – то фрілансер – це одна людина, яка ніколи не зможе зробити роботу декількох різних фахівців, а й грошей за це візьме відповідно в рази менше.

Середня ціна за розробку посадкової сторінки одним фрілансером варіюється в межах від 100 до 500 доларів. Якщо знайти досвідченого розробника, то можна отримати якісний результат за невелику в порівнянні з цінами агентств вартість. Але знайти саме такого – справа нелегка, і ніхто гарантій вам не дасть. Зате можна буде спілкуватися з виконавцем безпосередньо.

У разі ж агентства цінник на розробку буде вже зовсім іншим. Від 1000 до 3000 доларів. Але результат буде гарантований. Більш того, це єдиний варіант, коли укладається договір. Над одним проектом працює близько 5 чоловік, кожен з яких – фахівець в своїй сфері.

І ось тут вже можна задуматися над тим, чи варто підприємцю лізти в цю сферу. Для того щоб отримати відповідь, потрібно розібратися, що для цього потрібно.

Так як можливість будувати бізнес на розробці Landing Page ми будемо розглядати тільки в рамках третього варіанту – коли задіяна група фахівців (бо тут найбільші чеки), то подивимося уважніше на роботу самої групи. У чому вона полягає.

Хто потрібен для розробки Landing Page

Займається він первинним збором інформації. Обговорює з клієнтом всі деталі, побажання і бачення результатів. Після чого він же буде виставляти іншим членам команди завдання і контролювати процес роботи. Вартість його роботи – близько 15 доларів за годину.

Ця людина займається отриманням картини бізнесу клієнта. Він аналізує сам бізнес, конкурентів. А ще розробляє маркетингову структуру сайту і дає рекомендації копірайтер зі складання УТП (унікальної торговельної пропозиції), так як отримує уявлення про цільову аудиторію, на яку буде розрахований сайт. Вартість роботи – близько 20 доларів за годину.

Цей цінний співробітник займається написанням продають текстів, зачіпок заголовків, УТП, закликів до дії. Загалом – наповнюємо сторінку текстовим контентом. Вартість роботи – близько 15 доларів за 1 годину.

Дизайнер отрісовиваєт екрани Лендінгем, становить композицію, вибирає шрифти, образи та інші візуальні складові. Вартість – близько 25 доларів за годину.

Ця людина займається версткою по макетах, розробляє адаптивну версію, працює з CMS, впроваджує анімацію і вивантажує сайт на хост. Вартість роботи – близько 25 доларів за годину.

Створює акаунти в аналітичних сервісах, налаштовує можливість відстежувати конверсію. Вартість роботи – близько 20 доларів. У разі, якщо замовник планує сам зайнятися цими справами, то аналітик не буде потрібно.

Фігура, яка перевіряє працездатність готового продукту, правильне відображення сторінки на різних пристроях і в різних браузерах. Знову ж таки, при бажанні, клієнт це може зробити сам. Умови обговорюються. Вартість роботи – близько 20 доларів за 1 годину.

Ось такий набір фахівців потрібен для створення ексклюзивної, а головне – дійсно працює посадкової сторінки. І якщо ви плануєте побудувати бізнес, який буде приносити хороший прибуток саме на дорогих якісних послугах, то варто зайнятися пошуком саме такої команди (останні два фахівця – на старті бізнесу не обов’язкові).

Скільки можна заробити на розробці Landing Page

Прогноз робити важко, тому що факторів, що впливають на результат як мінімум кілька. Чи багато у вас замовлень, або велика частина клієнтів проходить повз в сусідні двері конкурента? Які витрати ви терпите, оплачуючи оренду приміщення. Скільки отримують ваші фахівці.

Щоб було зрозуміліше – в нашому розрахунку вище можна знайти приблизну вартість роботи кожного фахівця за одну годину. Це за умови, що фахівець дійсно фахівець, а не сусід зі сходового майданчика, який колись читав самовчитель по веб-дизайну.

Оплата роботи вашої команди може проходити і за фіксованою ставкою. Але якщо проект береться індивідуальний, набагато простіше оплачувати роботу по годинах, так як легше буде розрахувати вартість всієї роботи, закласти туди витрати і виставити клієнту рахунок.

Якщо брати приблизну мінімальну вартість такої роботи, то виходить, що з одного замовлення можна отримати близько 60 000 – 100 000 рублів. Більше половини цієї суми піде на оплату заробітної плати і витрати фірми. Відсотків 80%. Відповідно виручка складе 20 000 рублів.

Якщо виконувати 10 таких замовлень в місяць, то вдасться заробити близько 200 000 рублів. Фірми, які мають хорошу репутацію, досвід і можливість гарантувати якісну роботу заробляють інші суми. У них і цінник вище і кількість замовлень більше.

Оформлення підприємницької діяльності

У разі створення веб-сторінок на замовлення клієнтів спеціалізованих дозволів не потрібно. Буде потрібно узаконити своє підприємницьке право, зареєструвавшись в державних органах як підприємець або юридична особа.

 • Що стосується системи оподаткування, то найпростіші варіанти будуть оптимальними. Як варіант – використовувати ССО, вибравши найбільш вподобаний податок з двох запропонованих:
 • 6% від прибутку або ж
 • 15% від різниці між прибутком і витратою

Також доведеться вибрати коди КВЕД:

 • 72.10 – консультування з апаратних засобів обчислювальної техніки.
 • 72.20 – розробка програмного забезпечення та консультування в цій області.
 • 72.30 – обробка даних
 • 72.40 – діяльність по створенню і використанню баз даних та інформаційних ресурсів.
 • 72.60 – інша діяльність, пов’язана з використанням обчислювальної техніки та інформаційних технологій.
 • 74.14 – консультування з питань комерційної діяльності та управління.

Що потрібно для старту

Команда. Від того, хто буде задіяний у виконанні замовлень, буде залежати успіх вашої компанії в цілому, і кількість замовлень в майбутньому. Природно на старті бізнесу наймати професіоналів найвищого класу не обов’язково. Тому що їхні послуги будуть коштувати занадто багато.

Приміщення. Це не обов’язкова умова. Теоретично все можуть працювати віддалено, проте невеличкий, але офіс допоможе вам швидше виконувати роботу, команді – налагоджувати процес, а також при необхідній зустрічі із замовником дасть свою частку довіри.

Устаткування. У кожного задіяного в команді людини повинен бути відповідний для задач комп’ютер з виходом в інтернет.

Власний сайт. Це важлива частина. Саме по сайту буде створюватися перше враження про вас, як про команду професіоналів. І якщо ви зможете створити якісний Лендінгем собі, то зможете переконати потенційних клієнтів, що відмінно справляєтеся з власною роботою.

інвестиції

У разі веб-розробки можна при належному бажанні обійтися мінімальними вкладеннями. Фактично сума інвестицій буде 20 000 рублів, які підуть на реєстрацію ВП.

Але щоб вийшло почати бізнес з такого «низького» старту, доведеться постаратися. Ви як-мінімум, повинні будете знайти замовлення «по знайомству». Тобто знайти клієнта, який просто довіритися вам, враховуючи, що ні репутації, ні прикладів роботи, крім своєї сторінки у вас немає.

Якщо таке замовлення знайдеться, то можна буде відкласти на час оренду приміщення, а всю роботу фахівців організувати дистанційно. При цьому кожен буде працювати зі свого комп’ютера віддалено. А винагорода за фактом виконаної роботи отримає з гонорару від клієнта. Це ідеальний варіант, але Важкореалізовані.

В інших випадках, для пошуку замовлень вам знадобиться вкластися в рекламу. Це 40 – 60 тисяч рублів.

Оренда приміщення обійдеться також приблизно в 40 000 рублів. При бажанні можна знайти офіс поменше.

Устаткування, якщо ви вирішили купувати його відразу для кожного співробітника буде найдорожчою статтею витрат на старті. На кожен комп’ютер потрібно буде закладати від 40 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Разом, середня сума інвестицій може варіюватися від 20 000 до 600 000 рублей.

У разі ідеального розкладу, окупність настане відразу після першого замовлення. Але саме тоді вам потрібно буде думати про вкладення в повноцінний офіс.

У разі реального розкладу, окупності можна буде досягти протягом 3-4 місяців старанної роботи і хорошого клієнтопотік.

висновок

Більшою мірою такий бізнес схожий на організацію повноцінної веб-студії, де працюють над створенням сайтів, займаються просуванням і іншими видами робіт.

Однак така студія вимагає набагато більшого досвіду, кваліфікації фахівців і звичайно ж вкладень. Створення ж тільки Лендінгем – це частина роботи веб-студії, але така частина, яка має самостійну нішу.

І, що головне – це затребуваний зараз продукт.