Дебетова карта Тінькофф Блек: огляд, умови і відсотки, реальний відгук від клієнта

0
105

Вітання! Дебетовою карткою Тінькофф Блек я користуюся вже кілька місяців. За цей час я зміг скласти власну думку про це банківський продукт і зараз я поділюся їм з вами.

Це буде простенький огляд умов і особистий досвід. Давайте починати! 👇

зміст

 1. Дебетова карта – що це?
 2. Тінькофф Блек – найкраща дебетова карта 2020
 3. Умови і можливості Тінькофф Блек
 4. Тарифи Тінькофф Блек
 5. Мобільний банк і онлайн-кабінет
 6. Кешбек
 7. овердрафт
 8. Додаткові послуги
 9. Як оформити і замовити дебетову карту Tinkoff Black
 10. Переваги та недоліки карти Тінькофф Блек
 11. висновок

Дебетова карта – що це?

Детальніше про те, що таке дебетова карта я розповідав в окремій статті. Рекомендую ознайомитися.

Тут же я нагадаю, що дебетова карта – це карта з вашими власними коштами , які ви можете витрачати на свій розсуд. Банк при цьому може брати плату за обслуговування і додаткові послуги, комісію за перекази і зняття.

У деяких випадках банк може давати позику на дебетову карту. Про це я розповідав в статті про «Овердрафт» . Також цікаво почитати.

Тінькофф Блек – найкраща дебетова карта 2020

Тінькофф Блек – це флагманська дебетова карта від Тінькофф Банку, яка користується шаленою популярністю. Вона приваблює своїми умовами, Кешбек, відсотком на залишок і відсутністю комісії за перекази і зняття в певних межах.

Багато закривають картки інших банків і переходять виключно на Тінькофф Блек. Давайте подивимося на умови цієї карти.

Оформити картку Tinkoff Black

Умови і можливості Тінькофф Блек

Найсмачнішим тут є Кешбек : 30% на покупки в партнерських магазинах і сервісах; 3-15% на три обрані категорії і 1% на всі покупки.

Зовнішній вигляд карти Тінькофф Блек

Багато хто вибирає Тінькофф Блек саме через таких крутих умов по Кешбек. В принципі, я і сам задоволений цією фішкою. На другий місяць використання мені прийшло майже 500 рублів з Кешбек , тому що все покупки в обраних категоріях я роблю через цю карту. Мені повертається 5% з кожної покупки.

Я б і так робив ці покупки, але з картою Блек я можу повернути частину грошей собі, а значить заробити.

Крім Кешбек тут є й інші вигідні особливості:

 • 5% на залишок по рахунку щомісяця на суму до 300 000 рублів;
 • Безкоштовне обслуговування при наявності 30 000 рублів на рахунку або відкритому внесок від 50 000 рублів;
 • При недотриманні умов – обслуговування 99 рублів на місяць ;
 • Переклади на картки інших банків без комісії до 20 000 рублів на місяць;
 • Поповнення без комісії в банкоматах Тінькофф і з карт інших банків;
 • Поповнення без комісії в партнерських банкоматах до 150 000 рублів на місяць;
 • Зняття до 500 000 рублів на місяць без комісії в банкоматах Тінькофф Банку;
 • Зняття від 3 000 до 100 000 рублів без комісії в банкоматах по всьому світу.

Тарифи Тінькофф Блек

Для тих кому потрібна додаткова інформація, я підготував таблицю з тарифами по карті Tinkoff Black .

Платіжні системи Visa, MasterCard, МИР
Валюта картки Рублі, Долари, Євро
Час дії 5 років
вартість перевипуску 0 руб.
обслуговування Безкоштовно при залишку від 30 000 рублів, внесок від 50 000 рублів, наявності кредитів. В інших випадках 99 руб. у місяць. Для інших валют – безкоштовно.
Комісія за зняття готівки у партнерів 90 рублів при сумі до 3 000 руб, 3 $ і 3 € при сумі до 100 $ / €. Без комісії при сумі від 3 000 до 100 000 рублів і від 100 до 5 000 $ / €, в інших випадках 2%.
Комісія за зняття готівки в банкоматах Тінькофф Безкоштовно при сумі до 500 000 рублів, або 5 000 $ і €, в інших випадках 2%.
Комісія за переклади з карти Блек на карту іншого банку через сервіси Тінькофф Безкоштовно до 20 000 рублів на місяць, 1,5% від перевищення, але менше 30 руб. при перекладі понад ліміт. Для інших валют послуга недоступна.
Поповнення внутрішнім або зовнішнім банківським переказом Безкоштовно при перекладі в валюті Картрахунку. При перекладі з карт в різних валютах перші 4 рази – без комісії, з 5-го разу – 0,01 $ і € для карт в цих валютах, для рублевої карти – завжди без комісії.
Поповнення в банкоматах Тінькофф безкоштовно
Поповнення з карт інших банків через сервіси Тінькофф Рублева карта без комісії, для інших послуга недоступна.
Поповнення карти готівкою через партнерів за розрахункових період Без комісії до 150 000 рублів, 10 000 $ і € в місяць, 2% при перевищенні лімітів. При поповненні в іншій валюті комісія 0,01 $ і €, починаючи з 5-го разу, для рублевої карти – без комісії.
Кешбек До 30% у партнерів, 3-15% за трьома обраними категорії (вибирати кожен місяць), 1% за інші покупки.
Відсоток на залишок 5% річних для рублевої карти на залишок до 300 000 рублів при сумі операцій від 3 000 рублів за місяць. 0,1% $ і € на залишок до 10 000 при оплаті з карти. В інших випадках відсотки не нараховуються.
Онлайн-банк безкоштовно
мобільний банк Безкоштовно. Мобільні додатки для iOS, Android, Windows Phone.
інформування безкоштовно
Сповіщення про операції 59 руб. / 1 ​​$ / 1 € в місяць

Мобільний банк і онлайн-кабінет

Якщо я хочу купити щось в одній зі своїх категорій, щоб отримати Кешбек, я можу через мобільний банк з будь-якої своєї карти перекинути гроші на Тінькофф Блек без комісії і зробити цю покупку. Ніяких додаткових витрат, чиста вигода.

Мобільний банк Тінькофф

Через мобільний банк можна оплачувати послуги, відстежувати статистику по поповненням і витрат, конвертувати валюту, отримувати довідки та виписки, переводити гроші на інші карти (які, до речі, можна прив’язати прямо до мобільного банку) і навіть знімати готівку в банкоматах Тінькофф по QR-коду .

У мобільному банку є онлайн-чат зі службою підтримки. Користувачі відзначають виняткову компетентність цього рішення і операторів, які там працюють. Будь-які питання вирішуються дуже швидко.

Ще є онлайн-банк, в якому приблизно аналогічні можливості.

Оформити картку Tinkoff Black

Кешбек

Вище я вже говорив про відсотки по Кешбек. Тримачі Тінькофф Блек можуть розраховувати на повернення до 30% за покупки у партнерів банку, 3-15% на вибрані категорії і 1% на всі інші покупки. Але цей момент варто розглянути трохи докладніше, бо не все так просто.

Почнемо ми з Кешбек в 1%, який по ідеї повинен нараховуватися за будь-які покупки. Насправді це не так, є винятки. Серед них: оплата мобільного, поповнення електронних гаманців, платежі через мобільний і онлайн-банк, оплата послуг ЖКГ. Ці правила також вказані на сайті банку.

На всі інші покупки ви дійсно зможете отримувати Кешбек в розмірі 1%.

Тепер поговоримо про «улюблені» категорії і Кешбек в 3-15%. Щомісяця в додатку Тінькофф або на сайті ви можете вибрати три улюблені категорії із запропонованих.

Користувачі відзначають, що банк часто пропонує неходові категорії. Тобто такі, які не користуються особливою популярністю, як «Супермаркети», «Аптеки» і т. Д.

Читайте також: ТОП кращих кредитних карт з Кешбек і безкоштовним обслуговуванням

Але от особисто мені відразу попалася категорія «Ресторани». А так як я дуже часто їдять саме в ресторанах (і замовляю в них теж), то мені це було дуже до речі. Які будуть далі – не знаю, але сподіваюся теж щось корисне і ходове особисто для мене.

Що стосується партнерських спецпропозицій з Кешбек до 30% така ж історія. Багато хто відзначає, що банк пропонує дорогі послуги, які не мають великого попиту. У мене в даний момент є Sunlight, Burger King і iHerb. В принципі, не так погано, подивимося що буде далі.

Щоб отримувати найбільшу вигоду потрібно постійно моніторити пропозиції банку в додатку або в особистому кабінеті на сайті. Там часто з’являються непогані варіанти.

Якщо ви часто купуєте на AliExpress або в інших онлайн-магазинах, то ви можете отримувати подвійний Кешбек.Один – з дебетової картки, інший – через спеціальний Кешбек-сервіс. Я вже розглядав популярні Кешбек-сервіси для АліЕкспресс , рекомендую ознайомитися.

овердрафт

Тримачі Tinkoff Black можуть підключити овердрафт на індивідуальних умовах.Це дозволить їм йти в мінус і оплачувати покупки за рахунок банку. Безвідсотковий період тут приблизно 25 днів.

Всі умови за дозволеним овердрафтом можна побачити в особистому кабінеті на сайті або в мобільному банку.

Також тут передбачений технічний овердрафт. Наприклад, якщо у вас буде низький баланс і спишуться гроші за обслуговування, то ви також можете піти в мінус. У разі непогашення боргу мінус може стати ще більше.

Додаткові послуги

У Тінькофф Блек є кілька додаткових послуг. Частина з них – безкоштовні. Це онлайн-банк, мобільний банк, інформування про дії з вашою карткою.

Але є і платна послуга – СМС-оповіщення про операції та трансакції. Коштує це 59 руб. у місяць. Не дуже велика ціна, але разом з цією послугоюпри недотриманні умов безкоштовного обслуговування щомісяця з вас будуть списувати по 158 рублів.

Сповіщення про операції можна відключити, але я б не рекомендував цього робити. В майбутньому при виникненні якихось проблем це може заощадити вам куди більше грошей, ніж 59 рублів на місяць.

Побачили підозрілу операцію, відразу ж зателефонували в службу підтримки і заблокували картку. Далі її можна буде безкоштовно перевипустити і ніяких проблем.

Читайте також: ТОП-10 найкращих і вигідних дебетових карт з Кешбек і безкоштовним обслуговуванням

Як оформити і замовити дебетову карту Tinkoff Black

Оформити і замовити дебетову карту Тінькофф Блек можна через спеціальну форму на сайті.

Послідовність дій приблизно така:

 1. Переходимо на спеціальну форму заявки .
 2. Заповнюємо всю необхідну інформацію. Потрібно буде ввести ім’я, адреса, телефон і паспортні дані.
 3. В процесі заповнення потрібно буде вибрати адресу, а також дату і час доставки карти.
 4. Приблизно через 10 хвилин прийде відповідь на вашу заявку.
 5. Після схвалення заявки на ваш телефон і електронну пошту прийде інформація з датою і часом доставки.
 6. У день доставки вам прийде ще одна напоминалка. А ще десь за годину-дві подзвонить сам кур’єр, щоб уточнити деталі.
 7. Кур’єр приїде, сфотканная ваш паспорт, вас разом з договором і дасть заповнити папери. Також він буде пропонувати різні додаткові послуги. Кредитну карту Тінькофф Платинум , додаток для брокерів Тінькофф Інвестиції і т. Д. Від усього цього ви можете відмовитися і просто отримати свою карту.

Також кур’єр попросить вас встановити мобільний додаток і через нього ви зможете активувати свою картку. Усе. Тепер можна в повній мірі користуватися цією крутий дебетовою карткою, поповнити її без комісії, вибрати категорії для Кешбек.

У додатку ви зможете встановити пін-код і ввести інші дані, які убезпечать ваш рахунок.

Перед підписанням договору обов’язково ознайомтеся з усіма умовами. Можливо якісь моменти вам не сподобаються і тоді ви зможете скасувати заявку. Ще ви можете уточнити у кур’єра якісь незрозумілі моменти. Він повинен все в подробицях вам показати і розповісти.

Оформити картку Tinkoff Black

Переваги та недоліки карти Тінькофф Блек

У Тінькофф Блек, як і у будь-якого банківського продукту, є свої плюси і мінуси. Давайте їх розглянемо.

плюси:

 • Легко оформити і отримати. Всього-то й потрібно перейти на сайт , швидко оформити заявку і дочекатися кур’єра в зазначену вами дату.
 • Великий Кешбек. Якщо вам пощастить, то можна непогано заробити на повернення коштів. А ще можна отримувати подвійний Кешбек за покупки в онлайн-магазинах, вище я розповідав як.
 • Можна зробити безкоштовною. Якщо у вас буде 30 000 рублів на балансі і більше, то ви зможете взагалі не платити за карту. Аналогічно при наявності вкладів на 50 000 рублів або кредитів в Тінькофф Банку.
 • Зняття і поповнення без комісії. Дуже вагомий плюс, адже він допомагає відчутно економити на комісії. Особливо якщо десь поруч є банкомат Тінькофф.
 • Переклади з карт і на картки інших банків без комісії. Ще один плюс, який економить ваші гроші при перекладах між банками.
 • Круте мобільний додаток і онлайн-банк. Через них ви зможете відслідковувати свої витрати, бачити всю історію поповнень, переглядати спецпропозиції і т. Д. Дуже зручні сервіси, та ще й безкоштовні.
 • Адекватна служба підтримки. Ви завжди можете задати питання в чаті і отримати допомогу. Вам все розкажуть і покажуть, допоможуть при будь-яких проблемах. Служба підтримки працює цілодобово.

мінуси:

 • Висока вартість обслуговування. При недотриманні умов безкоштовного обслуговування ви будете змушені платити 99 рублів щомісяця. І через це ви можете піти в мінус (овердрафт).
 • Зміни в тарифах. Коли я тільки замовив карту відсоток на залишок дорівнював 6%, зараз він вже 5%. За всіма тарифами необхідно самостійно стежити і вивчати інформацію на ресурсах банку.
 • Платне СМС-інформування. Воно важливе для безпеки рахунку, але обійдеться в 59 рублів за місяць. Висока ціна, хоча і у конкурентів не менше.
 • Не завжди відповідні категорії в Кешбек. На жаль, банк сам пропонує користувачам перелік категорій для підвищеного Кешбек. І не завжди там є потрібні клієнтам варіанти.
 • Округлення Кешбек на користь банку. І це дуже сумно. При виникненні спірних ситуацій Кешбек буде нарахований з округленням в меншу сторону. Але різниця не така велика.

Деякі мінуси актуальні тільки для окремих категорій клієнтів, але я все одно вирішив їх вказати, щоб у вас склалося повне розуміння продукту.

Оформити картку Tinkoff Black

висновок

Я сподіваюся, що вам сподобався цей огляд. Сам я дуже задоволений картою Тінькофф Блек і я дійсно вважаю її одним з кращих банківських продуктів. Тарифи, умови, відсотки на залишок і Кешбек – все це робить цю дебетову карту дуже вигідною пропозицією.

Пишіть свої думки з приводу Тінькофф Блек в коментарях. На цьому все.

Відео на десерт: Які Пранк Робляться в Японії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 7 оцінок, середнє 5 з 5 )