Facebook спрощує додавання людей в відеочати в Messenger

0
44

З ростом популярності групових відеочатів в Facebook Messenger додає новий спосіб полегшення групових відеозаписів, з спрощеним варіантом додавання більшої кількості користувачів в груповий відеозаговор, коли він виконується.

 

Читайте також: 7 прихованих функцій Facebook Power Editor

 

Як пояснюють це в Facebook Messenger:

 

«В настоящее время, чтобы превратить индивидуальный видео или аудио-чат в групповой чат, вам нужно повесить трубку, начать новый разговор из своего почтового ящика — либо создав совершенно новое сообщение, либо выполнив поиск старого — и затем переведите этот разговор в вызов. Но с помощью этой новой функции вы можете просто превратить видео-чат или голосовую связь «один на один» в групповой вызов — без прерывания разговора ».

 

Процесс добавления людей в групповой видеочат довольно прост — как показано в приведенном выше видео, когда вы находитесь в видеочате или голосовом вызове, коснитесь экрана и выберите значок «Добавить человека», а затем выберите, кого вы хотите присоединить.

«І, звичайно ж, всі ваші улюблені фільтри і ефекти все ще доступні. Крім того, після закінчення чату продовжуйте розмову в автоматично створюваному груповому чаті в папці «Вхідні».

Всі фільтри для особи і візуальні ефекти залишаються в системі – оскільки стрімко розвиваються в соціальних мережах.

 

Читайте також: 8 міфів про Facebook, яким не варто вірити

 

Групові відеочати стали одним з найбільш популярних способів підключення, особливо серед молодого покоління користувачів, з такими інструментами, як Houseparty, швидко набирає силу.

Facebook звернув увагу на цю тенденцію, коли вони почали працювати в режимі реального часу. Instagram в кінці 2016 року, а менеджер продукту Instagram Live Шилпа Саркар сказав:

 

«Випадок, який привернув нашу увагу, це люди, які просто базікають на живих сторіз, особливо молодь. Після школи вони стрибають, бігаю і знімають це в живіе сторіз. Це використання живих відео особливо цікаво для нас ».

 

Відчуваючи потенційного конкурента за увагу, Facebook швидко запустив як Instagram Live, так і групові відео чати для Messenger приблизно в той же час, а відео-взаємодія в Messenger виявилося популярним.

 

Згідно Facebook, відео-чати на Messenger подвоїлися в 2017 році.

В даний час ви можете додати до шести чоловік в відчути групи Messenger, в той час як до 50 осіб можуть налаштуватися на розмову (але не будуть відображатися на екрані).

Що стосується маркетингового прецеденту, існує можливість використовувати чати для обміну повідомленнями Messenger в якості засобу для проведення навчальних занять або розмов, хоча Facebook Live більше підходить для такої взаємодії.

Проте, чат-чат Messenger забезпечує потенціал в сенсі підтримки клієнтів, а можливість додавати інших до розмови може полегшити задачу персоналізації вашої компанії і додати додаткову персоналізацію для ваших взаємодій.