Франшиза «33 пінгвіна»: опис, ціна, умови та відгуки

0
27

На сьогоднішній день безліч магазинів відкрито завдяки франшизі. Цей вид бізнесу дозволяє вести прибуткову торгівлю популярними брендами. Щоб відкрити кафе з морозивом, є франшиза «33 пінгвіна». Цей заклад буде прибутковим. Головне, правильно його розвивати. Про це розказано в статті.

Про компанію

Кафе з морозивом «33 пінгвіна» діють не тільки в 170 містах Росії, але і в Білорусі, Монголії, Казахстані. До 2004 року відноситься час становлення роботи компанії. Одним з керівників організації було засновано виробництво морозива в м Томську. Його мало хто брав на реалізацію через високу вартість.

франшиза

Щоб не закривати виробництво, яке випускає якісну продукцію, було прийнято рішення про відкриття мережі кафе для продажу товарів. Найменування було придумано Оленою Рибіної, яка хотіла, щоб кафе було символом радості та позитиву.

У 2006 році керівник створила 4-томну працю про відкриття кафе та організації роботи в ньому. Це стало основою для створення франшизи «33 пінгвіна». Зараз компанія має 50 точок, а також 800 франшиз. При співпраці з брендом з’явився рентабельний бізнес.

Про продукт

Морозиво бренду «33 пінгвіна» вважається якісним продуктом. В асортименті представлено 40 різних смаків, з яких клієнти можуть вибрати підходящий. Рецепти приготування цих десертів були отримані від італійських кухарів. Багато з них створювалися самостійно. Для отримання продукту використовуються різні добавки: від згущеного молока до лісових ягід.

франшиза

Морозиво продається в кульках. Співробітник торгової точки поміщає його в хрусткий вафельний стаканчик. До особливостей продукції відноситься те, що вона не тане близько години. Морозиво продають в 60-грамових стаканчиках і відрах (370 г). Також покупцям пропонуються коктейлі на різній основі. Для морозива є посипання.

особливості продукції

У кафе можна морозиво взяти з собою. Для цього є спеціальні тари. Наприклад, кульки поміщаються в термобанку. У ній продукція зберігається в відмінному стані протягом години. Ласощі бренду відрізняється унікальним складом. Його створюють з натуральних продуктів. Основою служать вершки, ягоди, фрукти, горіхи та інші смачні компоненти.

Компанія використовує посипання і топпинги, які потрібні для розкриття смаку продукту. Наприклад, кулька морозива поливається кленовим сиропом, карамеллю або посипається подрібненим мигдалем. Покупцям пропонується безліч видів доповнень до десерту.

У кафе можна придбати молочні коктейлі, створені з морозива і соку. Компанія знаходиться постійно в розвитку. Тому регулярно з’являються нові сорти десерту.

Періодично випускають нові лінійки продукції. Наприклад, в 2016 році з’явилася серія морозива без цукру з низьким вмістом жиру.

На думку керівництва компанії, величезну роль у розвитку бізнесу відіграє емоційна привабливість марки.

плюси

До переваг франшизи «33 пінгвіна» відносять наступне:

 1. Необхідні невеликі стартові вкладення.
 2. Мінімальні ризики.
 3. Франчайзер має готове рішення для малого та середнього бізнесу.
 4. Легкість керування торговою точкою.
 5. Повернення витрачених коштів з можливістю високого заробітку.
 6. Можна вибрати відповідний формат торгівлі.

Особливості

За відгуками, франшиза «33 пінгвіна» є вигідним вкладенням коштів. При співпраці індивідуальний підприємець отримує прибутковий бізнес, який потрібно лише розвивати. До особливостей відносяться:

франшиза

 1. Набуття відомого брендового назви.
 2. Висока якість продукції. Смак десерту прекрасний. Вартість товарів трохи вище іншої продукції.
 3. Супровід і напрямок франчайзером на всіх етапах роботи торгової точки.
 4. Будуть надані поради з приводу того, як необхідно організувати бізнес.
 5. Економісти допоможуть розрахувати рентабельність бізнесу, щоб знати, на які параметри потрібно звернути увагу.
 6. Франчайзер постачає продукцію в торгові точки.
 7. Для франчайзі діє система знижок і бонусів.
 8. Безкоштовне навчання співробітників.
 9. Можливість участі в рекламних акціях.

приміщення

Франчайзер пред’являє деякі вимоги до приміщення, піклуючись про рентабельність дочірньої компанії. Необхідно орендувати площу від 6 кв. м в кінотеатрі або в проході розважального центру. Для цього не потрібен дозвіл від санстанції, підведення води. Це набагато спрощує пошуки місця для торгівлі.

франшиза

Можливо кілька варіантів торгової точки:

 • кіоск;
 • торгове приміщення в кутку;
 • місце в вигляді острова;
 • формат «фудкорт»;
 • візок і парасольку;
 • біля каси супермаркету;
 • вітрина в кафе.

персонал

Для роботи кафе потрібно 2 продавця. Їм потрібно встановити оклад і відрядну частина, розмір якої буде визначено рівнем продажів. У 2015 році компанією був заснований Корпоративний університет «33 пінгвіна». З цього року продавцям в обов’язковому порядку потрібно проходити дистанційне навчання. Важливо отримати кваліфікацію бариста-айс. Процес навчання контролює франчайзі.

вартість

Яка ціна франшизи «33 пінгвіна»? Необхідно сплатити паушальний внесок в сумі 370 тис. Рублів. За роялті платити не потрібно. За 1 кульку морозива береться 60 рублів. Вартість франшизи «33 пінгвіна» обійдеться в розмірі 1,5 млн рублів. Адже саме стільки доведеться вкласти. За такі гроші з’являється готовий бізнес, який потрібно розвивати.

франшиза

За твердженням франчайзера, окупність франшизи «33 пінгвіна» настає за 6 місяців, після чого буде надходити солідна прибуток. За 1 день точка обслуговує від 50 до 2,5 тис. Покупців.

У літній період продається від 200 кг до 0,5 т морозива в місяць. Щоб не було збитків, необхідно контролювати щоденну виручку, яка не повинна бути менше 10 тис. Рублів в будній день і 15 тис.

– у вихідний.

Таким чином, франшиза «33 пінгвіна» дозволяє відкрити прибутковий бізнес. З нею гарантується допомога команди професіоналів, які знають, як правильно вести справи. Вкладаючи кошти у вигідний бізнес, стабільний і високий дохід можна отримати навіть в кризовий період.

Франшиза морозива 33 пінгвіна: відгуки про співпрацю, ціна і умови в Росії

франшиза

Бізнес в сфері громадського харчування, кафе і ресторанів приносить своєму власнику гарантований стабільний дохід. Оптимальний варіант для починаючого підприємця – це покупка франшизи морозива, так як самому нічого нового вигадувати не потрібно.

З франшизою готового, «розкрученого» бренду можна отримувати дохід уже з перших днів запуску проекту. На ринку франчайзингу добре зарекомендувала себе мережу кафе-морожених «33 пінгвіна».

Довідка про компанію 33 пінгвіна

Власником торгового знака «33 пінгвіна» є фірма «Еста» (Томськ), яка працює на ринку морозива більш десяти років. Ключовий напрям діяльності – виробництво і просування преміального морозива.

Над розробкою асортиментного ряду потрудилися досвідчені майстри з Італії і Росії. На початковому етапі розвитку в їх завдання входило створення 33-х фірмових сортів морозива, відповідним за смаком та якістю преміальним стандартам.

Фахівцям вдалося скласти унікальну колекцію з класичних і власних рецептів, які стали згодом візитною карткою компанії. Оригінальна лінійка сирних сортів викликала небувалий ажіотаж серед відвідувачів, а сорти з лісовими ягодами і кедровими горішками надали продукції національне забарвлення.

Перші кафе мережі «33 пінгвіна» заробили в Томську, а незабаром і в інших містах Сибірського федерального округу: Новосибірську, Кемерово, Барнаулі та Новокузнецьку.

Хочете дізнатися, як відкрити свою кондитерську з нуля і скласти грамотний покроковий бізнес-план? Читайте цю статтю.

особливості виробництва

Народження нової смакової палітри фірма зобов’язана кваліфікованим технологам, які з успіхом поєднують сучасні технології, нові гастрономічні віяння і кращі традиції світового виробництва. Компанія співпрацює з італійською групою ESTA, тому технологічну базу представляє переважно італійська лінія.

франшиза Особливості виробництва морозива компанією 33 пінгвіна.

Франшиза «33 пінгвіна»

Франшиза морозива з’явилася на ринку в 2006 році: російським підприємцям відкрився доступ до нового, переосмисленого проекту.

Переваги співпраці з «33 пінгвіна» очевидні:

 • Невисокі вкладення на відкриття при високій якості продукту;
 • Різноманіття форматів торгівлі;
 • Економічна ефективність проекту;
 • Швидкі темпи розвитку мережі.

Перше кафе по франшизі відкрилося в Барнаулі. До кінця 2010 року мережа «33 пінгвіна» вже налічувала 400 точок по всій Росії.

У 2011 році компанія стала головною франшизою виставки BuyBrand і разом з тим – першої нестоличною франшизою, яка удостоєна звання «Золота франшиза року».

Міжнародний статус франчайзингу мережі присвоєно в цьому ж році, коли відкрилося перше кафе в Казахстані.

На сьогоднішній день франшиза морозива «33 пінгвіна» – це розвинена бізнес-схема, по якій за дев’ять років реалізовано понад 1000 проектів.

Про те, як відкрити свій бізнес по франшизі популярної мережі ресторанів громадського харчування Бургер Кінг, ви можете прочитати тут.

концепції франчайзингу

Торговий знак «33 пінгвіна» – це поєднання незабутнього бренду, смачного морозива і високої якості обслуговування. Купівля франшизи дає право на відкриття в своєму місті кафе-морозива під брендом компанії.

Продукція «33 пінгвіна» – це натуральне преміальне морозиво. В асортименті представлено понад 40 сортів всілякого морозива, яке виготовляється з коров’ячого молока і вершків, вершкового масла, згущеного молока, ягід, фруктів і горіхів.

У кафе також можна замовити смачні молочні коктейлі, фруктово-ягідні фризи з соку і морозива, доповнення до морозива у вигляді фруктово-ягідних соусів і горіховою посипання.

Переваги франшизи 33 пінгвіна:

 • Невеликий стартовий капітал;
 • Низькі ризики;
 • Готова ідея для малого і середнього підприємництва;
 • Короткі терміни окупності;
 • Растіражірованность бізнесу;
 • Різноманіття форматів реалізації;
 • Система бонусів і скидів;
 • Регулярні поставки від виробника, включаючи доставку, упаковку і витратні матеріали;
 • Спільна участь в рекламних акціях з просування бренду.

Крім усього іншого, компанія активно підтримує нових партнерів у вигляді навчання і наставництва:

 • Комплексне ведення франчайзі на всіх етапах відкриття торгової точки;
 • Допомога в підрахунку рентабельності проекту;
 • Поради щодо вибору місця розташування кафе;
 • Консультування стосовно необхідного обладнання;
 • Рекомендації з оформлення кафе;
 • Програма навчання персоналу.

Основні переваги співпраці по франшизі з відомим брендом Кава Лайк – в цій публікації.

Франшиза 33 пінгвіна: ціна і умови співпраці в Росії

Підприємцям пропонуються наступні умови:

 • Початковий внесок (право працювати під брендом протягом п’яти років) – 370000 рублів;
 • Вкладення – від півтора мільйонів рублів;
 • Роялті – відсутній;
 • Комісії за рекламу – відсутні;
 • Термін окупності – півроку;
 • Поширення франшизи – Росія і країни СНД.

франшиза Франшиза 33 пінгвіна: умови і вартість в Росії.

Мінімальна площа приміщення становить 6 м2. Воно повинно розташовуватися в кінотеатрі або торгово-розважальному центрі. Торгові точки (або міні-кафе) можуть бути представлені в пристінному, кутовому форматі або по типу «фудкорт».

До допоміжних форматам відносяться:

 • Літній (пересувний візок);
 • Морозильна камера з розфасованої продукцією (прикасові зони супермаркетів);
 • Бренд-вітрина (діючі кафе, ресторани, місця громадського харчування).

Власник франшизи морозива може відкрити скільки завгодно точок на ввіреній ним території, але на цій же території можуть купити франшизу і інші підприємці. Продукцію, а також необхідні пристосування (столи, стільці, візки, посуд і т. Д.) Франчайзі купує тільки у фірми «ескімосів».

рекомендації франчайзера

Керівництво компанії рекомендує своїм потенційним колегам починати відразу з двох точок. В такому випадку початковий платіж разом з іншими витратами розподіляється між двома кафе, і проект окупиться швидше.

Первинні вкладення на відкриття двох кафе становлять близько мільйона рублів (включаючи початковий внесок). На меблі й устаткування йде близько 360000 рублів, на закупівлю партії продукції і оплату оренди – 270000.

Перед підписанням договору франчайзингу необхідно знайти місце для торгівлі та укласти договір оренди. Компанія, таким чином, забезпечує собі страховку.

Після проходження перевірки для франчайзі складається план розвитку на два-три роки. Якщо володар франшизи не справляється з виконанням плану, фірма може знайти іншого франчайзі на ввірену територію.

Цікаві факти про компанію

Що говорять цифри:

 • Фізичний обсяг ринку морозива в РФ становить близько 380000 тонн;
 • Фінансовий обсяг ринку – 41 мільярд рублів;
 • 324 мільйони рублів довелося на обсяги реалізації «ескімоси» в 2014 році;
 • 60 рублів – середня роздрібна вартість кульки морозива;
 • 1500 точок працюють під торговою маркою «33 пінгвіна»;
 • Більше половини російських любителів морозива віддають перевагу пломбіру.

Франшиза 33 пінгвіна: відгуки франчайзі

Велика частина опитаних «РосБізнесКонсалтинг» франчайзі стверджують, що виходять на окупність за два-три місяці, а іноді – навіть за один. Власники франшиз зійшлися на думці, що доходи переважно залежать від потоку, а знайти потрібне місце не так-то просто. Ускладнюють ситуацію такі фактори, як швидка псування продуктів, перепади температур.

Деякі франчайзі воліють відкривати одну велику крапку, ніж кілька дрібних. В цьому є свій резон, оскільки повноцінні кафе приваблюють відвідувачів більше.

Франшиза 33 пінгвіна: відгуки та вартість кафе-морозива

Сьогодні споживача якого б то не було продукту харчування цікавлять такі його показники: він повинен бути натуральним, смачним, приємним і цікавим на вигляд. Ну а якщо вже мова йде про такий важливий продукт, як морозиво, то воно ще й має подобатися дітям!

Вступ

Морозиво – головний товар на вітринах країни починаючи з перших місяців весни і до середини осені. А в таких місцях, куди народ вирушає розважатися – кінотеатр, розважальний центр, клуб сімейного дозвілля або просто супермаркет – дорослі і дітвора із задоволенням поглинають його круглий рік.

франшиза

Це явище – неослабним любов до морозива всіх – від малого до великого дала початок безпрограшного бізнесу. Саме в таких багатолюдних місцях розташовуються представництва – точки компанії «33 пінгвіна» – вітчизняного виробника і франчайзера високоякісного морозива, яке готується за рецептами кращих майстрів італійських десертів.

За склом холодильної вітрини розташовуються ряди металевих ванночок – всього понад 50 найменувань.

Покупець бачить це різноманіття, може сам вибрати будь-яке поєднання кульок морозива (кожен з яких коштує 50 рублів!), Додати до нього фриз зі свіжих фруктів, посипати горішками, полити шоколадним топінгом і обов’язково повернутися ще і розповісти про це чудо свої знайомим! Іншими словами – конкуренти просто роззброєні!

Чому саме «33 пінгвіна»?

 • Це одна з небагатьох франшиз, де не доведеться платити роялті – періодичні внески за її використання. Все обмежиться лише одноразовим паушальним внеском;
 • паушальний внесок є фіксованою сумою (про неї нижче) і заплативши її одного разу, можна відкривати необмежену кількість торгових точок;
 • безоплатне користування фірмовими холодильними вітринами;
 • компанія безкоштовно навчить персонал, якому належить працювати на новостворених робочих місцях, для досягнення зростання продажів;
 • фахівці зроблять попередній розрахунок рентабельності відкриття тієї чи іншої точки, порекомендують альтернативи, в разі можливих невисоких показників.

Умови та вартість франшизи Вкуснолюбов

У що обійдеться почати бізнес

 • Будь-яка франшиза починається з паушального (початкового) внеску – плати за те, що володар торгової марки дозволяє ведення бізнесу під його брендом. Франшиза «33 пінгвіна» як ім’я буде коштувати 350 000 рублів одноразового внеску свого майбутнього власника;
 • компанія рекомендує для якнайшвидшої окупності проекту відкривати якомога більшу кількість торгових представництв одночасно. Вартість меблів для однієї точки становить в середньому 70 000 рублів (холодильне обладнання купувати не доведеться, компанія дає його в оренду безкоштовно);
 • в залежності від того, де розташується кафе-морозиво – торгово-розважальний центр в столиці або кінотеатр в маленькому містечку буде коливатися вартість оренди. Можна лише врахувати, що для нормальної точки досить 6 м2;
 • ну і одна і найбільш витратних статей – закупівля самого морозива, фруктово-ягідних смузі, різних коктейлів – асортимент дуже широкий. Тут для початку знадобитися близько 250 000 рублів.

франшиза

Разом, вартість франшизи 33 пінгвіна на старті складе близько 800 000 рублей для свого франчайзі.

Де і як краще розмістити точку

Важливою перевагою як для громадського харчування є той факт, що за нормами, місце, де буде здійснюватися торгівля морозивом, не потребує ні в будь-яких дозволах від санепідемстанції, ні в стаціонарному водопостачанні та каналізації.

Для організації торговельної точки розроблено кілька форматів, застосовувана в залежності від площі приміщення, технічних умов, прохідності і інших чинників:

 1. Точка пристенного типу. Розташовується біля стіни і відкрита з трьох сторін. Має площу від 6м2 до 25м2. Потрібно потужність 5кВт.
 2. Точка острівного типу. Відкрита з усіх боків ( «острівець»). Всі сторони – фасад, немає «тилу». Має площу 10 – 20 м2. Потрібно потужність 5кВт.
 3. Точка типу «Фуд-корт». Дві сторони межують з сусідніми точками, покупцеві відкритий тільки фасад. Має площу 6 – 20 м2. Потрібно потужність 6 кВт. Може знадобитися водопостачання в разі укомплектованості столиками для гостей.
 4. Точка кутового типу. Розташовується в кутку, відкритими є дві сторони. Має площу 6 – 20 м2. Потрібно потужність 5кВт.
 5. Лайт-куля. Куля, що світиться, мають у своєму розпорядженні в найбільш високодохідних місцях. Має площу 16 м2. Потрібно потужність 6 кВт.

«33 пінгвіна» – франшиза кафе-морозива, яка вже понад 12 років реалізує свої проекти. З цієї бізнес-моделі успішно розвиваються близько півтори тисячі торгових представництв.

Відгуки провідних бізнес-видань, нагороди в галузі франчайзингу та багаторічний досвід в 180 міста Росії, Білорусі, Казахстану та Монголії – ось підтвердження того, що пропозиція працювати і заробляти з «33 пінгвінами» – рентабельно.

Франшиз 33 пінгвіна: умови – вартість, відгук

Літо набирає обертів. Не за горами той час, коли настануть спекотні дні і задушливі ночі. Скоро натовпи жителів міської та сільської місцевості помчать в найближчі супермаркети і магазини. Їм потрібно буде освіжитися і з’їсти щось таке дуже смачне і дуже холодне.

А який продукт можна назвати лідером річного попиту? Звичайно – морозиво! Ось де простір для бізнесу! Традиційне морозиво, м’яке морозиво, біомороженое – все буде в лічені години зметено з прилавка.

У цій статті ми розповімо про те, як скористатися літнім попитом на морозиво і заробити гроші за допомогою цього улюбленого в народі ласощі.

Вступ

Знайомтеся, франшиза 33 пінгвіна. Ця компанія професійно просуває на російський ринок чудовий продукт. Морозиво «преміум» класу.

Ласощі виготовлене за класичними італійськими рецептами, а в Італії знають толк в десертах. Точки з продажу «33 пінгвінів» успішно зарекомендували себе в російських мегаполісах.

Кафе, супермаркети, кінотеатри – всюди, де дуже багатолюдно, громадяни охоче купують такий продукт, як морозиво.

Умови співпраці та вартість франшизи 33 пінгвіна

Насправді відкрити такий бізнес по франшизі 33 пінгвіна, не так вже й складно. Вам необхідно виконати 4 умови.

 1. Приготуйте гроші для того, щоб внести паушальний внесок. Він становить 350 тисяч рублів.
 2. Закупити меблі та необхідне обладнання для вашої точки з продажу морозива. Тут розкид сум може бути від 30 тисяч рублів до 70. Якщо припускаєте розвернутися широко, можна відкрити відразу 3-5 точок.
 3. У вас ще повинні бути гроші на закупівлю самого морозива і на те, щоб запустити рекламу продукту. Фахівці з «33 пінгвінів» кажуть, що на 3-4 точки з продажу необхідно буде вкластися на суму близько 200 тисяч рублів.
 4. Орендуйте для бізнесу людні місця в вашому місті. Для однієї точки вам знадобиться не менше 6 кв. метрів. Така оренда за вартістю може істотно відрізнятися. Місце в людному супермаркеті, звичайно, буде набагато дорожче, ніж метри в заміському кафе. Але враховувати треба попит. Попит дасть оборот, а оборот принесе дохід. Майте це на увазі, коли будете складати бізнес-план.

Ще одна франшиза кафе-морозива – Баскін Роббінс.

Якщо підрахувати всі витрати, то для старту бізнесу з продажу смачного продукту, який можна віднести до розряду елітних, буде потрібно сума близько 800 тисяч рублів.

Що дає франшиза

Гроші, які вносяться в рамках паушального внеску, це не тільки пропуск в бізнес по франшизі 33 пінгвіна. Заплативши, ви купуєте наступне:

 • за умовами франшизи вам безкоштовно доставлять все обладнання;
 • також вам, крім обладнання, безкоштовно будуть доставляти рекламні матеріали, продукцію (крім морозива в цю франшизу входять різні коктейлі, фруктово-ягідні соуси і фризи фруктові);
 • всебічну допомогу в просуванні бізнесу від менеджерів «33 пінгвінів».

Думаю, багатьом буде цікаво почитати про франшизу Шоколадниця.

Чому слід вибрати саме франшизу «33 пінгвіна»

Саме морозиво виставляється на вітрині-холодильнику в особливих ванночках з металу. Виглядає це просто приголомшливо.

Відразу виникає бажання спробувати! Ласощі продається кульками, вага яких 50 гр. Один кулька-порція коштує 45-50 руб. Звичайно, на узбережжі ціна вище.

Якщо врахувати різноманітність смаку цих кульок, то конкуренти зі звичайним товаром можуть відпочивати. У них проти вас немає жодних шансів!

франшиза

Детально вивчити програму партнерства франшизи можна на офіційному сайті компанії. Ось його адреса: 33pingvina.ru. Зверніть увагу, що за останні роки в житті знаменитих продавців італійського морозива відбулися приємні події. Такі престижні премії, як «Золотий бренд», «Золота франшиза» стали гідною нагородою співробітникам «33 пінгвінів».

У 2011 році компанію взагалі визнали найбільш рентабельною в області франчайзингу. Варто сказати, що на всіх великих виставках і у всіх серйозних номінаціях «33 пінгвіна» із завидною постійністю бере тільки призові місця. Думайте, аналізуйте, порівнюйте і робіть свої висновки.

Вже сьогодні ви можете стати партнером успішного проекту з продажу смачних ласощів.

33 пінгвіна

 • Рік заснування компанії – 2004;
 • Кількість франшизних підприємств – 1450;
 • Паушальний внесок – 370 000 рублей на 5 років;
 • Інвестиції – від 630 000 до 5 000 000 рублів;
 • Роялті – відсутній.

33 пінгвіна – мережа кафе-морожених, розташованих в кінотеатрах і торгових центрах. Компанія продає і сама виробляє преміальне морозиво, яке має натуральну основу.

У технології виробництва продукту особливо досягли успіху італійці, тому їх виробнича лінія є базою ТОВ Еста.

Торгова марка томської Еста, належить Олегу Федченко. Виробництво було відкрито в 2004 році. На сьогодні мережа кафе-морожених в 170 містах Росії, Білорусі, Казахстані, Монголії, – це і є 33 пінгвіна.

В даний час покупцям пропонуються:

 • 50 видів морозива з різними смаками;
 • 15 видів натурального топпіга для поливання;
 • 5 видів посипань;
 • 5 видів термоупаковок, що дозволяють взяти морозиво з собою;
 • 10 видів молочних коктейлів.

франшиза

Переваги франшизи 33 пінгвіна

 • Бізнес морозива, з брендовим чином пінгвіна, викликає позитивні емоції, сприймається як позитивний, що дарує людям радість.
 • Модель для розвитку своєї справи перевірена часом, універсальна, стандартизована, що позбавляє її власника від помилок в роботі.
 • Стартувати можна при невисоких інвестиціях, відкриваючи відразу 2 точки продажів.
 • Висока якість продукції, при використанні класичних італійських і власних рецептур, робить продукцію бренду унікальною, всесезонной, що продається.
 • Можливість вибору формату торгівлі (від мобільних конструкцій до кафе) дозволяє правильно визначитися з фінансовими вкладеннями, виключити ризики.
 • Економічна ефективність бізнес-моделі сприяє виживанню підприємця в умовах імпортозаміщення та посилення конкуренції.

Що входить в пакет франчайзингу

Близько 5 років знадобилося Есте, щоб її франшиза стала самим рентабельним проектом року, а в 2015 – другий у рейтингу ділового потенціалу франчайзингових компаній Golden Brand.

Компанія надає право користування брендом на умовах франшизи 33 пінгвіна, вартість якої дозволяє франчайзі отримати:

 • право вести свою справу під відомим брендом;
 • перевірену часом бізнес-модель;
 • маркетинговий супровід;
 • дизайн-проект приміщення;
 • брендбук – правила використання фірмових стандартів.

Інвестиції підприємець вкладає в наступне:

 • морозиво;
 • упаковку;
 • фірмове обладнання, відразу для 2 кафе.

Франчайзер обіцяє своїм партнерам, що якщо все правильно влаштувати, то справа стає прибутковим в перші 1-3 місяці, повернути інвестиції можна за півроку.

Підтримка та навчання

Консультації – частина роботи головної компанії з підприємцями, які купили франшизу 33 пінгвіна, відгуки багатьох з них говорять про те, що їх не кинули напризволяще. Багато консультують на старті тих, хто не має досвіду в цьому сегменті ринку.

В процесі роботи встановлюється щомісячна зв’язок з персональним менеджером, він відстежує залишки на складі і обсяг продажів. При необхідності проводиться аудит торгового місця.

Франчайзі отримує від франчайзера:

 • консультації з просування;
 • нові інформаційні матеріали;
 • pos-матеріали;
 • рекламні розробки.

Щоб стати потенційним франчайзі, необхідно виконати умови, які є основними.

Вимоги до покупця франшизи 33 пінгвіна

Підписати договір концесії з продавцем франшизи морозива 33 пінгвіна можна в разі, якщо франчайзі доведе свою компетентність:

 • знайде місце для точки продажу;
 • укладе договір оренди;
 • орендує склад;
 • буде слідувати стандартам ведення бізнесу.

Заповнивши анкету потенційного партнера, можна отримати індивідуальний план співробітництва від франчайзера.

Вимоги до приміщення

33 пінгвіна розглядає оренду площ від 6 кв. м, розташованих у великих торгових центрах, кінотеатрах.

Формати точок продажів розрізняються, це можуть бути:

 • кафе-морозиво без посадочних місць – 6-12 кв. м.
 • кафе з місцями – від 12 кв. м.

Мобільні та сезонні стаціонарні міні-версії обумовлюються з франчайзером.

Франшиза 33 пінгвіна

Франчайзер: 33 пінгвіна. Різновид франшизи: громадське харчування, морозиво. Вступний (паушальний) внесок: 390 000 рублів. Роялті: відсутній. Розмір інвестицій: від 1 200 000 рублів. Площа приміщення: від 6 квадратних метрів. Окупність: від 6 місяців.

вартість

Якщо вас цікавить покупка франшизи 33 пінгвіна, то перший і, мабуть, самий важливі питання, з яким ви зіштовхнетеся, буде питання ціни.

Під загальною вартістю франшизи 33 пінгвіна слід розуміти не одноразовий платіж, а загальний обсяг інвестицій, в які входять і оренда відповідного приміщення і найм та підготовка персоналу.

На сьогоднішній день, щоб купити франшизу 33 пінгвіна і відкрити бізнес по цій франшизі вам знадобляться інвестиції в розмірі від 1 200 000 рублів.

Жоден сайт-каталог франшиз не зможе вам точно сказати, скільки коштує франшиза 33 пінгвіна. Адже вартість франшизи дуже сильно залежатиме від міста, в якому ви збираєтеся працювати по франшизі.

Орендна плата і вартість робочої сили в різних містах Росії може відрізнятися в рази. Саме тому, якщо ви вирішили купити франшизу 33 пінгвіна, радимо вам безпосередньо звернутися до фахівця з франчайзингу 33 пінгвіна за допомогою зручної форми на нашому сайті.

Тільки так, у вас з’явиться більше точне розуміння вартості і строків.

умови

 • Мінімальна площа приміщення – 6 квадратних метрів.
 • Відкриття бізнесу по франшизі можливо в торгових центрах або кінотеатрах.
 • Бажане наявність водопостачання та водовідведення в приміщенні.
 • Дозвіл СЕС не потрібно.
 • Робота по франшизі 33 пінгвіна з дотриманням всіх пунктів договору франшизи.

Зв’яжіться з франчайзером 33 пінгвінанапрямую!

Пам’ятайте, жоден сайт каталог франшиз не зможе вам надати вичерпну інформацію про Вас франшизі. Саме тому ми настійно рекомендуємо дізнаватися подробиці про франшизах безпосередньо у франчайзерів. Їх контакти можна без проблем знайти в Інтернеті.

Продавці кульок

 • Цифри «33 пінгвінів»
 • 340-380 тис. Т – фізичний обсяг ринку морозива в Росії в 2010-2013 роках
 • 41 млрд руб. – ден ежний обсяг ринку морозива в 2013 році
 • 324 млн руб. – продажу компанії «ескімоси» в 2013 році
 • 112 договорів комерційної концесії уклали «33 пінгвіна»
 • 1500 точок працюють під брендом «33 пінгвіна»
 • 370 тис. Руб.
 • паушальний внесок
 • 60 руб. – роздрібна вартість однієї кульки морозива
 • 58% російських споживачів морозива воліють пломбір
 • Джерело: дані компанії, Роспатент, Союз виробників морозива Росії

Морожена економіка: погляд франчайзера

Головний офіс рекомендує майбутнім франчайзі починати як мінімум з двох точок. «У цьому випадку паушальний внесок разом з операційними витратами розподіляється між точками і повернення інвестицій відбувається швидше», – пояснює Рибіна.

На сьогоднішній день початкові інвестиції на відкриття двох кафе-морожених становлять 1 млн руб. (Разом з паушальним внеском). На меблі і необхідний інвентар піде 360 тис. Руб., На закупівлю першої партії товару і перші платежі за оренду – ще 270 тис. Руб.

У «33 пінгвінів» кілька форматів: від невеликого кафе з посадочними місцями на площі 30 кв. м до пересувного візка для вуличної торгівлі. Поставки товару і витратних матеріалів відбуваються з Томська не рідше одного разу на місяць, на одній з точок франчайзі повинен мати склад.

За стандартами франчайзера, на оплату оренди повинно входити не більше 20% виручки точки.

Перш ніж підписати договір концесії з потенційним франчайзі, «33 пінгвіна» вимагає від нього знайти місце для точки і укласти договір оренди. «Це свого роду страховка з нашого боку, – пояснює директор по франшизі. – Наші партнери повинні перш довести свою компетентність в цьому питанні ».

Після того як франчайзі пройшов перевірку, для нього складається план розвитку в місті на два-три роки. «Щоб клієнт розумів ємність міста, бачив, скільки точок він повинен відкрити за цей час, – розповідає Рибіна. – Хто виконує план, той молодець ».

Суворих покарань за невиконання плану немає, але власник франшизи може знайти ще одного франчайзі на цю територію.

Роздрібна вартість однієї кульки морозива (вагою 65 г) складає близько 60 руб. Рибіна стверджує, що одне кафе-морозиво може обслужити в день від 50 до 2500 покупців. У літній період, за розрахунками франчайзера, в місяць кафе продає від 200 кг до 1,5 т морозива, що дає виручку мінімум 340 тис. Руб.

«Ми рекомендуємо підтримувати виторг не менш 10 тис. Руб. в будні і 15 тис. руб. у вихідні – цього вистачить і з позиковими коштами розрахуватися, і зібрати на відкриття нової точки », – радить Рибіна.

На сайті компанії говориться, що маржа від продажу морозива становить 200%, але обговорювати цю цифру Рибіна не захотіла.

Франшиза 33 пінгвіна: опис і переваги

Шукайте відповідний бізнес у сфері харчування? Чому б не зайнятися легким і прибутковим бізнесом з продажу смачного морозива? Франшиза 33 пінгвіна підходить для таких цілей як не можна до речі.

Про компанію

На даний момент кафе з морозивом під брендовою назвою «33 пінгвіна» працюють не тільки в ста сімдесяти містах на території Російської Федерації, але також і в Білорусії, Монголії, Казахстані. У 2004 році відбувався період в становленні діяльності компанії.

Один з керівників компанії відкрив провадження елітного морозива в місті Томську, яке мало хто прагнув брати в реалізацію через його високу ціну. Щоб не закривати відмінно налагоджене виробництво, яке випускало дійсно вартий продукт, керівництво компанії вирішило відкрити свою мережу кафе, для реалізації власного продукту.

Назва компанії придумала сама Олена Рибіна, яка хотіла, щоб ці кафе стали символом радості та позитиву.

У 2006 році тієї ж Рибіної був створений чотирьох томну працю про те, як відкривати кафе і організовувати роботу в ньому. Ця робота і стала основою основ для такого важливого комерційного ходу, як франшиза 33 пінгвіна.

На даний момент у компанії є п’ятдесят власних точок, а також вісімсот, які були відкриті по франшизі.

Ще чотири роки тому франшизу від ТМ 33 пінгвіна офіційно визнали найбільш рентабельною на території Російської Федерації. А в 2012 році франчайзер 33 пінгвіна став «Золотим брендом».

Співпрацюючи саме з цією маркою, ви отримуєте все, що потрібно – сильного партнера і смачний рентабельний бізнес.

Про продукт

Морозиво торгової марки 33 пінгвіна по праву вважається продуктом преміум класу. Різноманітність з сорока різних смаків дозволяє клієнтам вибрати те, що їм більше до душі.

Рецепти для приготування всього цього смакоти бралися як у італійських кухарів, так і створювалися власні.

Добавки, які включені в цей дивовижний продукт, використовуються найрізноманітніші від загущенного молока до лісових ягід.

Це морозиво продається в кульках, які продавець поміщає в хрусткий вафельний стаканчик. Особливістю цього продукту є те, що воно не тане протягом години.

Цей продукт реалізують також і в шістдесяти грамових стаканчиках, а також в відерцях вагою в триста сімдесят грам. Крім морозива ці торгові точки пропонують також коктейлі на самій різній основі.

До морозиву тут пропонують посипання.

переваги франшизи

Майбутніх інвесторів, як правило, цікавить, що саме вони отримають від такої співпраці і за що вони сплатять гроші.

 • Вам знадобиться невеликий стартовий капітал.
 • Ризики, яким ви будете піддаватися при відкритті власного бізнесу по франшизі – мінімальні.
 • У франчайзера вже є готове рішення, як для малого, так і для середнього бізнесу.
 • Легкість в управлінні торговою точкою.
 • Ви швидко повернете всі витрачені гроші і дуже скоро станете добре заробляти.
 • Ви зможете вибрати торгівлю морозивом в тому форматі, який особисто для вас найбільш прийнятний.

Інші переваги від франчайзера

Компанії 33 пінгвіна, як вашому франчайзеру, буде чим вас приємно здивувати. Після підписання франшизи ви отримаєте наступні переваги.

 • У вашої торгової точки з’явитися легке і широко відоме брендову назву.
 • Вам однозначно не буде соромно за те, що ви будете продавати. Смак морозива 33 пінгвіна просто чудовий, а якість стоїть на порядок вище будь-який інший подібної продукції, яка продається у вітчизняних магазинах і кафе.
 • Ви зможете користуватися назвою марки 33 пінгвіна на обумовленої у франшизі території.
 • Франчайзер буде вас супроводжувати і направляти абсолютно на всіх етапах формування і функціонування вашої торгової точки.
 • Вам нададуть готові рекомендації по тому, як і в якому порядку потрібно виконувати всі підготовчі роботи.
 • Економісти від головного офісу компанії 33 пінгвіна допоможуть вам розрахувати рентабельність вашого бізнесу, щоб ви знали на які параметри краще звернути свою увагу.
 • Вам нададуть найтонші рекомендації по тому, де повинна розташовуватися ваша торгова точка. Це дуже важливо, адже від цього залежить кількість клієнтів і, відповідно, рентабельність вашого підприємства.
 • Якщо ви ніколи не стикалися з оформленням торгових точок, то ці турботи ваш франчайзер також візьме на себе. Вам порекомендують який товар вам потрібен і пояснять, як краще оформити своє торгове місце.
 • Більше ніяких переживань з приводу поставок! Вашфранчайзер бере на себе постачання продукції до вашої торгової точки, а також витратних матеріалів, без яких неможливі продажу.
 • Для своїх франчайзі компанія 33 пінгвіна розробила особливу систему знижок і всіляких бонусів. Спробуйте попрацювати в цій команді і вам точно сподобається.
 • Ваш персонал пройде абсолютно безкоштовне навчання від франчайзера, де піднімуть їх кваліфікацію і навчать методикою активних продажів.
 • Ви матимете чудову можливість взяти участь в рекламних акціях разом з франчайзером.

приміщення

Уже давно всі звикли до того, що у кожного франчайзера є якісь свої особливі вимоги до приміщення, де буде розташовуватися його брендовий точка. Компанія 33 пінгвіна – не виняток, хоча її вимоги складними і дурними не можна назвати. Тут вірніше відзначити, що це просто грамотний розрахунок. Франчайзер таким чином дбати про рентабельність своєї дочірньої компанії.

Вам потрібно буде орендувати площу від шести квадратних метра в кінотеатрі, або в проході великого розважального центра.В не потрібно буде ні дозвіл від санстанції, ні підведення води, що значно спрощує пошуки відповідного місця для торгової точки.

Всього можливо кілька варіантів того, як може виглядати ваша торгова точка:

 • кіоск пристенного формату;
 • торгова точка в кутку;
 • невелике місце для продажів у вигляді острівця;
 • формат «фудкорт»;
 • легко переміщується візок і парасольку;
 • біля каси супермаркету в вигляді монети з фасованим морозивом;
 • брендовий вітрина в кафе.

Грошове питання

 • Тут ми спробуємо привести всі важливі цифри цього бізнесу.
 • Ви будете сплачувати обов’язковий паушальний внесок в розмірі трьохсот сімдесяти тисяч російських рублів.
 • Роялті з вас стягувати ніхто не буде.
 • Один кулька морозива ви будете продавати по шістдесят рублів.
 • Взагалі вам доведеться проінвестувати в такий бізнес по франшизі від торгової марки 33 пінгвіна близько півтора мільйона рублів.
 • Франчайзер стверджує, що вже за півроку ця франшиза вам повністю окупиться, і ви почнете отримувати цілком солідний прибуток.
 • За день ваша точка буде здатна обслужити від п’ятдесяти до двох з половиною тисяч покупців.
 • Влітку таке кафе продає від двохсот кілограм до півтора тонн морозива на місяць.
 • Щоб кафе не було збитковим потрібно стежити за щоденною виручкою, яка не повинна бути менше ніж десять тисяч російських рублів в будній день і п’ятнадцять тисяч російських рублів у вихідний.

Франшиза 33 пінгвіна – це успіх! Поспішайте приєднатися до команди професіоналів, які досить добре заробляють. Торгівля брендовим морозивом – це весело і почесно. Такий ось легкий бізнес не змусить вас довго чекати на дивіденди. Довіряйте тільки тим, компаніям, які давно на ринку і не лопнуть, як мильна бульбашка під час кризи.

У обране

Франчайзинг 33 пінгвіна

 • Франшиза «33 пінгвіна» – робоча бізнес-модель, яка працює вже більше 8 років на вітчизняному ринку (За цей час було реалізовано понад 1100 проектів), що пропонує поєднання легкого, якісного і смачного морозива в невеликих торгових точках.
 • Франшиза отримала численні нагороди більш ніж в 170 містах Російської Федерації, Монголії, Казахстану і Білорусі, що говорить про високу рентабельність і масштабованості бізнес-пропозиції.

Умови і особливості для франчайзі:

 • щоб отримати можливість працювати під брендом «33 пінгвіна» протягом 5 років, майбутнього франчайзі доведеться віддати 370 тис. руб .;
 • всього ж витрати на запуск становлять близько 1,5 млн. руб., а в Москві – від 2 млн. руб .;
 • паушальний внесок становить 370 000 руб .;
 • рекламні відрахування відсутні;
 • роялті відсутня.

Відзначимо, що в 2011 році дана франшиза стала самим рентабельним проектом року в Росії, а в 2013 році за версією національної премії в області франчайзингу отримала нагороду «Золотий бренд».

Крім того, сам журнал Forbes в липні 2012 року помістив франшизу на друге місце свого рейтингу найпривабливіших стартових франшиз.

Відгуки франчайзинг-партнерів бренду

«100% робоча франшиза, особливо в тих містах, де по ній ще не працюють. Сам власник кількох точок в місті з населенням близько мільйона чоловік. Сама вдало розташована точка здатна принести в місяць 400-600 тис. Руб., Особливо якщо ставити націнку в 150-200%. І це все при площі в 8-12 квадратних метрів »- Еліза Юсупова.

«Шукати готові рішення для відкриття бізнесу в Хабаровську я, звичайно ж, розглядав франшизи. Бренд «33 пінгвіна» відразу привернув мою увагу, особливо з огляду на те, що морозиво у них дійсно дуже якісне.

Відкривши чотири точки в кращих торгових центрах міста перший місяць довелося працювати в умовах жорсткої економії, але на другий місяць змогли вийти на прибутковий рівень, а приблизно через 5-6 місяців змогли повністю окупити витрати »- Андрій Хопцов, м Хабаровськ.

Під франшизою продається виключно якісне морозиво, асортимент якого налічує понад 40 найменувань.

Виготовляється морозиво за класичними, власним і італійським рецептурами, тільки з натуральних продуктів: згущеного молока, вершкового масла, ягід, фруктів і коров’ячого молока.

Морозиво закочується в кульки і подається на вафельному ріжку, де морозиво може не танути близько однієї години. Пропонуються варіанти фасованого морозива по 60 і 370 гр.

Додатково покупцям пропонується придбати фризи і коктейлі, для яких створені спеціальні посипання з ягідно-фруктових соусів. Зауважимо, що якість морозива було підтверджено Золотою Медаллю «Gemma» і воно входить в «100 кращих товарів Росії».

Про бізнес “33 пінгвіна”

Ще переваги:

 • відносно невисокий стартовий капітал;
 • швидка окупність (за заявами компанії близько півроку);
 • різноманітні варіанти торгівлі;
 • легка тиражованою;
 • мінімальні ризики (вище вже згадувалося про рейтинги даної франшизи);
 • повністю готове рішення для малого та середнього бізнесу.