Франшиза «Бебі-клуб» – дитячий клуб раннього розвитку

0
89

“Бебі клуб” – навчальне-ігровий простір для дітей від 8 місяців до шести років. Ми допомагаємо малюкам розвивати мову, мислення, увагу, логіку і творчі здібності. Соціалізуємо дітей в групах

Франшиза «Бебі-клуб» – ціна внеску, огляди різних

франшизафраншизафраншизафраншиза
інвестиції

2790000 2 790 000 RUB Р – 6000000 6 000 000 RUB Р

“Бебі клуб” – навчальне-ігровий простір для дітей від 8 місяців до шести років. Ми допомагаємо малюкам розвивати мову, мислення, увагу, логіку і творчі здібності. Соціалізуємо дітей в групах.

За шістнадцять років досвіду ми розробили унікальні методики роботи. Нами написано 400 тисяч сценаріїв для навчання, соціалізації і розвитку дитини. Їх основа – 7,5 тисячі вправ, ігор та інших завдань.

Бізнес затребуваний в Росії. Черги в державні дитячі сади збільшуються на 20% щороку, тому більше 6 млн. Батьків віддають своїх дітей в приватні дитячі центри та клуби. У країні проживає понад 13 млн. Дітей від нуля до семи років, а щорічна народжуваність додає ще по 2 млн. Ці діти – потенційні клієнти компанії. Тому дана галузь бізнесу актуальна.

Випускниками центрів стали 20 тисяч дітей. У наших садах навчаються 15 тисяч дітей. Дохід від роботи центрів – 414 млн. Рублів.

опис франшизи

Пропонуємо роботу за двома форматами франшизи: “Бебі клуб”, “Бебі сад”.

В “Бебі клубі” заняття з малюками проходять двічі на тиждень по півтори години.

Клуб розрахований для дітей від восьми місяців до шести років. Організуємо одну-дві групи по вісім дітей. Працюємо з батьками – навчання батьківського майстерності.

в “Бебі саду” заняття проходять п’ять днів на тиждень по повному дня. Організуємо дві-три групи по п’ятнадцять дітей. Вік – від трьох до шести років. Додаткові уроки для батьків – батьківському майстерності (за бажанням).

До даних форматам можна придбати навчальні методики англійської мови. Тобто

в вашому клубі або сад буде присутній функція навчання дітей іноземної мови. Ми не обмежуємо вашу творчість в оформленні центрів – партнери беруть участь у розробці сайту, оформлення інтер’єру. Дозволяємо застосовувати ідеї і власні відпрацьовані методики за погодженням c керівництвом компанії.

Додаткові інвестиції на початковому етапі знадобляться на оренду, рекламну кампанію (150 тисяч рублів), оформлення освітньої ліцензії (7,5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), технічне оснащення (700 тисяч), ремонт (10 тис на 1 кв. М).

У центрах ми практикуємо систему абонементів. Кількість замовлень на перший час в середньому – 50-80 абонементів (відвідування занять двічі на місяць). Вартість – 6-12 тисяч в Москві і 4-6 тисячі рублів в регіонах. Наповнюваність центрів в весняно-літній період – 40-60%. Максимальна кількість абонементів на місяць – 150 штук. Педагоги навчають по 5 груп в день.

Навчання та підтримка

Підготуємо бізнес-стратегію з урахуванням особливостей регіону. Надамо спеціальні методики навчання і розвитку дітей, брендбук. Особистий сайт від студії Артемія Лебедєва. Сторінка на корпоративному сайті компанії. Допоможемо найняти персонал. Доступ до цілодобового call-центру для клієнтів.

Корпоративний портал для обміну досвідом. Очне навчання партнера керівниками компанії (200 годин). Тренінги Master of Baby Administration (поглиблений курс за 10 днів) і потім тричі на рік – поліпшення кваліфікації. Корпоративна система обліку і ПЗ “Бебі Софт”.

Участь у федеральних рекламних і маркетингових кампаніях. Щорічні зустрічі франчайзі, вебінари, конференції. Консультації з питань юриспруденції, реклами, бухгалтерії та інших питань. Закріплення за вашим центром особистого фахівця.

Просування центру за рахунок книжкових проектів: публікації партнерів, конференцій, нових методик.

Вимоги до франчайзі

Любов до дітей і наявність бажання працювати з ними. Фінансові засоби. Досвід підприємництва.

Як відкрити дитячий розвиваючий центр по франшизі – читай в нашому блозі!

Інформація про франшизу Вступний внесок 790 000 – 1 000 000 Р Роялті 7% від обороту Рекламні відрахування Немає Окупність франшизи від 24 до 36 міс. Вимоги Персонал 4 – 12 Площа 85 – 200 кв.м. Мережа Власні 1 Франчайзингові 238 Деталі Початок роботи 2000 рік Початок франчайзингу 2009 рік
Написати представнику компанії

Як відкрити дитячий центр по франшизі

Ми продовжуємо цикл статей про франшизах: розповідаємо, як в Росії відкривають бізнес під чужим товарним знаком, скільки це коштує і під що виливається.

Вже написали про піцу і кав’ярні, сьогодні на порядку дитячі центри, а в майбутньому – торгівля, послуги та багато іншого. Підписуйтесь на Тінькофф-журнал в Телеграма, щоб не пропустити нові розповіді підприємців: @tinkoffjournal.

франшиза Олена Боронина, керівник центру розвитку дітей «Бебі-клуб» в Хімках

 • Герой: Олена Боронина, «Бебі-клуб»
 • Місце: Химки
 • Що дає франшиза: 500 сценаріїв занять і 12 000 ігор для всіх вікових груп, методику підбору персоналу, навчання фахівців по роботі з дітьми, навчання веденню бізнесу, єдиний колцентр для клієнтів, чек-листи відкриття і роботи, зонування приміщення, брендбук, базу знань з матеріалами з ведення бізнесу, запрошення на з’їзди-конференції для партнерів і фахівців мережі
 • Початковий внесок: від 790 000 рублів
 • Окупність: від 2 років

«Бебі-клуб» запускає дитячі сади і центри раннього розвитку дітей. Сценарії занять розроблені на кожну вікову категорію – від 8 місяців до 7 років.

Бренд «Бебі-клуб» з’явився в 2000 році, а франшиза мережі запустилася в 2009. Керуюча компанія підтримує і консультує партнерів у всіх питаннях: від пошуку приміщення до підбору і підготовки персоналу на весь 6-річний термін договору. У 2017 році у компанії діє 238 франчайзингових точок.

франшиза

Олена працювала у відділі кадрів державної компанії, але задоволення не отримувала. Дитяча тема здавалася ближче. Раніше Олена їздила працювати вожатою в дитячі табори, підробляла нянею, а потім сама народила двох дочок. У підсумку вона пішла з роботи, щоб відкрити дитячий центр.

Дізнавшись про «Бебі-клубі» в 2009 році, Олена приїхала в головний офіс в Москві знайомитися з керівниками. Їй відразу сподобалася панувала там сімейна атмосфера. Потім Олена відвідала кілька «Бебі-клубів» і вирішила купити франшизу.

Олена виявилася в числі перших партнерів, які запускали «Бебі-клуб» за франшизою. Першопрохідникам допомагали порадами засновники – Євгенія і Юрій Белонощенко. Так як у Олени в 24 роки ще не було управлінського і підприємницького досвіду, це стало в нагоді.

Олена вирішила відкриватися в Хімках – в своєму рідному місті. Одноразова виплата власнику бізнесу на старті (паушальний внесок) і навчання Олени і команди в 2009 році обійшлися в 500 000 рублів. Оренда і ремонт приміщення площею 130 м² – в 2 млн рублів.

Олена найняла чотирьох фахівців і чотирьох помічників, а сама поєднувала ролі адміністратора, фахівця і директора.

франшиза Щоб зібрати команду, Олена переглянула резюме ста кандидатів. Допомогли напрацювання у відділі кадрів, особистий досвід пошуку няні для своїх дітей і система підбору персоналу «Бебі-клубу»

Клуб запустився в березні 2010 року. На відкриття прийшли 120 осіб, в перший же тиждень батьки записали на заняття 50 дітей.

Олена чекала учнів від 1 року, але слово «бебі» в назві збивало батьків з пантелику. Вони приводили 6-місячних малюків, і вікові рамки посунулися. Запрацювало сарафанне радіо, виник попит на групи по підготовці до школи. До малюкам додалися дошкільнята п’яти і шести років.

Вартість занять залежить від часу, який дитина проводить в клубі. Стартовий цінник – 3500 рублів на місяць.

франшиза У групах максимум по 8 дітей, щоб фахівці могли приділити час кожному

У якийсь момент лист очікування розтягнувся на 120 чоловік, тому що у клубу не вистачало ресурсів, щоб прийняти всіх. Одного разу до Олени прийшли конкуренти, що відкрилися неподалік, зі словами: «Ви заважаєте нам працювати! До нас ніхто не йде ».

Дітей привозили навіть із сусідніх Зеленограда і Куркіна. Пізніше там з’явилися свої «Бебі-клуби» – деякі з них відкрили клієнти Олени. Навчивши своїх дітей, батьки надихалися досвідом підприємниці і купували франшизу. Сама Олена відкрила ще два клуби в Старих Хімках, а пізніше – сад повного дня.

У «Бебі-клубі» діти проводили по чотири години максимум: приходили на заняття без перерв на сон і обід. Батьки хотіли залишати дітей на більш тривалий час. Через п’ять років після запуску першого клубу Олена відкрила сад повного дня.

франшиза

При запуску першого клубу в Хімках зонування приміщення і керівництво по дизайну надала керуюча компанія. При ремонті не обійшлося без помилок.

Розетки Олена вирішила поставити внизу, а проводку провести по підлозі. Але щоб отримати дозвіл на відкриття, їх довелося підняти на висоту 170 см, а проводку простягнути поверху.

Ліцензія на освітню діяльність спершу не вважалася обов’язковою, оскільки клуб здійснював тільки нагляд і догляд за дітьми. Але в 2015 році ситуація змінилася: ліцензія стала обов’язковою, а вимоги до приміщень стали більш жорсткими. Щоб відповідати, багатьом клубам довелося шукати нові майданчики. Хтось навіть закрився.

Зміни в законі доставили Олені додатковий клопіт, але ліцензію вона отримала.

У 2014 та 2017 років Олена продала два клуби партнерам. Тепер їй цікаво запускати більш масштабні історії – з приміщенням від 1000 м². Олена з’їздила в США і Європу, щоб вивчити досвід місцевих приватних освітніх установ.

Поки у Олени як і раніше працюють один клуб і один дитячий садок. У клуб на заняття ходять 150 дітей, в сад – 45.

Бережіть репутацію. Купуючи франшизу, ви добровільно вибираєте собі «старшого брата». Від вашої репутації залежить і репутація мережі. Франчайзинг – це командна гра.

Відкривайтеся на території, обстановку якої розумієте. Якщо запускаєте дошкільний освітній проект, не бійтеся приходити на дитячі майданчики і спілкуватися з мамами. Чи вистачає їм садів? Чи потрібен дитячий клуб?

Любіть те, що робите. Перші два роки Олена практично жила в клубі, поєднуючи різні ролі. Траплялися й складні періоди: на час третє пологів їй довелося піти з управління проектом. Але потім Олена все одно повернулася.

Скільки коштує франшиза «Бебі клубу» і чи варто її купувати

франшиза Ви подумки уявляєте свій бізнес як щось красиве і прибуткове? Значить, відкриття дитячого садка або центру раннього розвитку – це якраз те, що вам потрібно!

Бебі-клуб – це компанія, основна діяльність якої спрямована на розвиток дитячого інтелекту і підготовку дитини до дорослого життя за допомогою ігор. Клуб приймає на заняття дітей у віці від 8 місяців до 7 років.

Трохи про компанію

Сучасна шкільна програма буде дуже важко даватися першокласнику без спеціальної підготовки. Відвідування клубу допомагає формуванню самостійності у дитини і дозволяє визначити життєву мету навіть в такому юному віці.

Компанія успішно працює на протязі більш ніж 14 років і за цей час відкрила більше 140 філій по всьому світу. Сучасний тренінговий центр регулярно проводить навчання персоналу, а також займається розробкою і своєчасним оновленням методик. А рейтинг франшизи має достатній рівень для того, щоб входити до складу Топ-25 Forbes.

Вимоги до приміщення і франчайзі

Компанія «Бебі-клуб» бачить свого ідеального партнера:

 • захопленим ідеєю, спрямованої на ранній розвиток дітей;
 • націленим на тривалу співпрацю;
 • стабільно підтримує і розвиває культуру, що лежить в основі компанії;
 • готовим «з головою» зануритися в робочий процес;
 • який розуміє, що «Бебі-клуб» – це не окремий бізнес, а клуб, що входить в велику мережу;
 • погоджує будь-методичне нововведення, придбання поліграфічної продукції і прийом на роботу нового співробітника з головним офісом;
 • які забезпечують нормальну життєдіяльність клубу в повній відповідності з чек-листом.

Франчайзі повинен:

 • любити дітей;
 • відкрито мислити;
 • бути легкообучаемая, ініціативним і відповідальним;
 • орієнтуватися на розвиток дитячого інтелекту і досягнення високих результатів;
 • мати досвід роботи в даній сфері і прагнути до самореалізації.

Як вимоги до приміщення можна виділити тільки площа, вона повинна бути не менше 70 кв. м.

Детальну інформацію про франчайзера ви можете почерпнути з наступного відео:

Можливі формати співпраці

Перш ніж починати пошук всіх необхідних складових, яких вимагає бізнес, слід визначитися з форматом діяльності:

 • Бебі-клуб. Його діяльність передбачає заняття, спрямовані на дбайливе розвиток дитячого інтелекту і на навчання батьків правильній поведінці. Діти приймаються у віці від 8 місяців до 7 років. Вартість франшизи такого формату включає в себе внесення капітальних вкладень – приблизно 1,8 млн. Руб. і оплату паушального внеску – 1 млн. руб. Термін окупності такого бізнесу варіюється від 1,5 до 2 років.
 • Бебі-сад. Кількість дітей в дитячому садку не повинно перевищувати 45 осіб. На повний день (10 годин) дитина приймається з 3-х річного віку. Вартість: капітальні вкладення – 4 млн. Руб. , Розмір паушального внеску – 1,3 млн. Руб. Окупається такий бізнес протягом 1,5-2 років.

франшиза Якщо ви хочете відкрити дитячий сад по франшизі, ознайомтеся з цим матеріалом.

Які франшизи магазинів дитячого одягу в Росії найбільш популярні і вигідні – читайте тут.

Інші умови

франшиза Якщо здійснення діяльності планується в Москві, то фінансова сторона початкових інвестицій складе 3,5 млн. Руб., Якщо в іншому регіоні країни – то 3,1 млн. Руб. Розмір початкового внеску дорівнює 1,1 млн. Рублів, величина щомісячного роялті – 15 тис. Руб.

Потенційний партнер повинен:

 • розуміти, наскільки важливим є ранній інтелектуальний розвиток дитини;
 • легко сприймати будь-якого роду новизну;
 • володіти хорошим почуттям гумору;
 • шанобливо ставитися до правил і традицій «Бебі-клубу».

Діяльність компанії базується:

 • на накопичених методичних розробках і довгостроковому плануванні;
 • на ефективний спосіб підбору і підготовки співробітників;
 • на різноманітних корпоративних тренінгах, на яких можуть бути присутніми як партнери, так і працівники;
 • на постійно оновлюваною методичної базі;
 • на багаторічному досвіді і ретельно опрацьованих бізнес-процесах.

Головна компанія гарантує кожному франчайзі наявність:

 • федеральної маркетингової підтримки, а саме: просування в соціальній мережі, публікацію в провідних друкованих виданнях і т. д .;
 • допомоги від профільного фахівця, що є професіоналом у своїй галузі .;
 • всебічних консультацій від особистого менеджера-куратора;
 • доступу до CRM-системи, що носить ексклюзивний характер.

франшиза

Вигідні сторони співпраці

Старт по цій франшизі є вигідним, тому що кожен франчайзі:

 • отримує готову бізнес-модель;
 • не повинен оплачувати ніякі додаткові послуги;
 • стає володарем унікальних методик, пов’язаних з раннім розвитком дітей;
 • починає діяльність під ім’ям відомого бренду і при федеральної підтримки головної компанії;
 • може працювати в згуртованій команді, якою керує Євген Белонощенко.

Спільнота партнерів «Бебі-клубу» може порадувати учасників:

 • щорічним з’їздом всіх франчайзі;
 • корпоративним форумом, основна мета якого – обмін досвідом;
 • онлайн-конференціями та вебінарів;
 • загальномережевого корпоративними заходами;
 • можливістю відвідати будь-який клуб для того, щоб перейняти його ефективні методи роботи.

франшиза

Відгуки деяких франчайзі

 1. Молоді партнери Вікторія і Тетяна: «Нас дуже надихнув корпоративний дух, а також надав азарту і сил, які дуже необхідні для подальшого продуктивного розвитку. Побувавши на щорічному з’їзді, ми усвідомили, що є справжніми «бебі-Клубівці», а побачивши, скільки креативних ідей впроваджують в свій бізнес інші партнери, тепер розуміємо, до чого нам треба прагнути! »
 2. Олександр: «Корпоративний з’їзд – це не тільки прекрасне проведення часу, але і місце, де можна почерпнути масу корисної інформації, обмінятися незамінним досвідом і поспілкуватися з однодумцями. Дуже радий, що головна компанія дбає про навчання і підвищення кваліфікації своїх франчайзі і надає всім учасникам можливість зустрітися особисто. »

Франшиза дитячого центру: ТОП-5 пропозицій

Приватні дитячі центри та сади набирають все більше популярності в зв’язку з тим, що місць в державних установах вистачає не всім. До того ж, багато батьків вважають індивідуальний підхід в приватних дитячих центрах більш успішним у вихованні їхніх чад.

Підвищений попит – благодатний грунт для розвитку власного бізнесу. Але що робити, якщо є бажання, а досвіду немає? Тут на «арену» виходить франшиза дитячого центру. Це можливість почати справу під кураторських наглядом розкрученого бренду. Інвестицій, як правило, також потрібно менше звичайного.

Ми з вами поговоримо про те, що потрібно для відкриття дитячого центру по франшизі. А саме – які переваги і недоліки має такий формат партнерства, чи варто взагалі працювати під брендовим ім’ям і що для цього потрібно.

Чому варто звернути увагу на дитячі ігрові центри?

Черги до дитячих садків розписані на роки вперед. На момент 2016 року свою чергу на вступ до дитсадка чекало понад 60 000 дітей віком 3-6 років. Черга в ясла в рази вище – майже 400 000 дітей!

І що якщо ваше чадо не змогло потрапити в групу? Залишається шукати няню, віддавати його бабусям / дідусям або подумати про дитячому центрі.

Дитячі центри раннього розвитку – це альтернатива державному дитячому саду. Забезпечення дітей в центрі коштує набагато дорожче, ніж в звичайному дитячому садку. Але за цей рахунок ви отримаєте кращі умови утримання, кваліфікованих педагогів і гнучку систему навчання малюка.

франшиза

Вимоги до відкриття дитячого центру

До будівництва та обладнання дитячих установ висувається ряд вимог. Їх необхідно дотримуватися, інакше заклад не отримає ліцензії.

Головні інстанції, на які потрібно звернути особливу увагу, це Росспоживнагляд і Госпожарнадзор.

Перед тим, як приступити до планування роботи дитячого ігрового центру, ознайомтесь із текстом:

1. СанПин 2.4.1.3049-13 Санітарно-епідеміологічні вимоги до влаштування, утримання та організації режиму роботи дошкільних освітніх організацій https://gdou97.ru/files/SanPin.pdf
2. ФБ РФ 123

мільйон граючи

«Бебі-клуби» найчастіше розташовуються усередині житлових масивів – займають 70-130 кв. м на перших поверхах будинків. «Друга-третя лінія будинків – ми ж не салон стільникового зв’язку», – пояснює Белонощенко.

Заняття проводяться в ігровій формі в групах по вісім чоловік і тривають годину-півтора.

«Бебі-клуб» має унікальну методикою донесення інформації до малюків в ігровій формі », – підтверджує франчайзі, власниця клубу в Ново-Передєлкіно Ніна Плешакова.

Середній чек мережі в Москві – 8 тис. Руб. в місяць, в регіонах – 4,5 тис. руб. Вартість абонемента залежить від розташування клубу і обраних занять. Наприклад, на сайті мережі говориться, що базовий абонемент на курс «бебіка» в московському районі Мар’їно для малюків до двох років коштує 3 тис. Руб. при відвідуванні занять раз на тиждень і 5,6 тис. руб.

при дворазовому відвідуванні. Відвідування там же «Бебі-саду» раз на тиждень обійдеться в 4,8 тис. Руб. (Тривалістю до 4 годин), два рази на тиждень – в 8 тис. Руб., Три рази – в 11,4 тис. Руб. На Кутузовському проспекті ці ціни будуть приблизно на 30% вище. Провести «Бебі-свято» буде коштувати 14 тис. Руб. для членів клубу та 16 тис. руб. для гостей.

франшиза

п’ятирічна франшиза

Вартість франшизи «Бебі-клубу» в 2015 році становить 1,1 млн руб. на «одноформатні» клуб (одночасно може займатися одна група з восьми дітей) і «двухформатний» (дві групи). Щорічно вона дорожчає на 100 тис. Руб.

В щомісячні витрати франчайзі входить роялті: до недавнього часу це був фіксований платіж (в перший рік роботи – 15 тис. Руб. На місяць), зараз платежі обчислюються в залежності від площі приміщення (для Москви – 300 руб. З 1 кв. М) .

Навчання персоналу і власника франшизи здійснюється централізовано і вже включено в суму внеску.

Але на кожен клуб є певний ліміт на навчання протягом всього терміну договору: в разі великої плинності персоналу за навчання доведеться платити окремо.

Щоб цього не відбувалося, франчайзер допомагає у відборі працівників: всі вибрані на місцях кандидати повинні пройти затвердження в центральному офісі.

Власник франшизи допоможе підібрати приміщення і створити дизайн-проект майбутнього клубу, щоб правильним чином організувати простір, оптимізуючи виручку з квадратного метра.

«Ми даємо всі списки і артикули на всю необхідне обладнання і посібники», – зазначає Белонощенко.

До кінця 2015 року повинна почати працювати окрема компанія – «Бебі-клуб Production», яка буде відповідати за поставки партнерам-франчайзі матеріалів, необхідних для роботи.

Витрати на відкриття клубу оцінюються в 2,5 млн руб. для Москви і в 2,1 млн руб. для регіонів (без урахування вартості франшизи). Велика частина витрат йде на ремонт (до 30%) і закупівлю необхідного обладнання і посібників (до 25%), решта – на рекламу, реєстраційні дії (створення ІП, відкриття рахунку та ін.), Пошук персоналу.

Термін дії франшизи – п’ять років. Полягає два ліцензійних договору: на використання торгового знака (з Євгенією Белонощенко як індивідуальним підприємцем) і бізнес-системи (з ТОВ «Бебі-клуб»).

Укладаються договори не дають франчайзі виняткового права на роботу в конкретному місті: наприклад, в Москві франшизу купили більше 50 підприємців.

У 2015 році мережа поповнилася 150 новими клубами, припинили роботу 14, на кінець жовтня було 163 центру.

Белонощенко стверджує, що приблизний термін окупності франшизи – 2-2,5 року, середня рентабельність інвестицій – близько 40%. Для того щоб бізнес вийшов в нуль, досить найняти трьох фахівців, взяти їм трьох-чотирьох помічників, запросити 50 дітей. «Виручка 400 тис. Руб. в місяць дозволить окупити оренду, виплатити зарплату і податки », – зазначає вона.

Середній портрет франчайзі виглядає так: жінка 30-40 років, не має значення, з однією дитиною. Але серед власників франшизи є і чоловіки. «Франчайзі має бути цікаво займатися з дітьми, – зазначає Євгенія. – Концентрації тільки на фінансових показниках бізнесу недостатньо ».

Франшиза приватного дитячого садка «Бебі клуб»

На сьогоднішній день відкриття приватного дитячого садка – це прибутковий бізнес. Дану нішу прагнуть заповнити безліч підприємців, які добре знають, що попит на якісну освіту дитини буде завжди.

У людей, що прагнуть розвивати цей напрямок, є вибір – відкрити власну установу (що часто пов’язано з високими ризиками і паперовою тяганиною) або ж приєднатися до вже успішної мережі.

Якщо підприємець схиляється до другого варіанту, йому слід розглянути кандидатуру мережі дитячих садків Бебі-клуб – надійного партнера з відмінною репутацією.

опис франшизи

Мережа дитячих садків Бебі-клуб пропонує своїм франчайзі два формати установ:

 • Формат клубу. Передбачає методичне і поступовий розвиток розумових здібностей дитини (3 години на тиждень). Створюється одна або дві групи, до складу яких входять вісім дітей віком від 8 місяців до 6 років. Проводяться навчання батьків основам виховання дитини.
 • Формат дитячого садка. Розрахований на 30 і більше дітей, відвідування 5 днів в тиждень. Дві-три групи складаються з дітей віком від 3 до 6 років. Також проводяться заняття для батьків.

Також підприємець може скористатися комплексною пропозицією і відкрити заклад формату клуб + дитячий сад.

Бізнесмену, що набуває франшизу Бебі-клуб потрібно підготуватися до наступних витрат:

1. Для клубного формату:

 • Паушальний внесок – 1.25 мільйона руб.
 • Початкові інвестиції – від 3 млн руб.
 • Роялті – від 15 тисяч руб.

Термін окупності проекту – від двох років.

2. Для дитячих садочків:

 • Паушальний внесок – 1.45 мільйона руб.
 • Початкові інвестиції – від 4 мільйонів руб.
 • Роялті – від 15 тисяч руб.

Термін окупності проекту – від двох років.

Бебі-клуб шукає потенційних партнерів, які:

 • Виявляють цікавість до методики раннього розвитку дітей;
 • Мають живим мисленням;
 • Хочуть самореалізуватися;
 • Прагнуть допомогти дітям в процесі розвитку їх особистості;
 • Чи готові слідувати стандартам мережі;
 • Чи готові сприяти розвитку мережі.

Укладаючи договір комерційної концесії з мережею Бебі-клуб, франчайзі отримує:

 • Ексклюзивне право вести бізнес під знаменитим брендом;
 • Послуги куратора на всіх етапах співпраці з франчайзером;
 • Відпрацьовану схему ведення ділової діяльності, а також так званий чек-лист – детальну інструкцію з усіх аспектів функціонування установи;
 • Професійну оцінку підібраного приміщення і розробку дизайн-проекту для кожного франчайзі;
 • Допомога в процесі пошуку співробітників, їх подальше навчання;
 • Навчання франчайзі (професійні тренінги);
 • Допомога і повне сприяння в юридичних питаннях;
 • Мінімізацію ризиків;
 • Клієнтську базу ще до відкриття установи.

франшиза

Якщо ви всерйоз задумалися про відкриття бізнесу, рекомендуємо вам прочитати статтю »Як відкрити приватний дитячий сад з нуля»

Про компанію

Бебі-клуб – це активно розвивається і успішна мережа дитячих садків. Сьогодні клуби і сади під цим брендом відкриті в шістдесяти містах по всьому світу, а вісімдесят установ знаходяться на стадії підбору відповідних приміщень.

 1. Більше третини партнерів мережі вже відкрили кілька клубів або ж планують відкриття нового саду.
 2. Мережа Бебі-клуб щорічно випускає більше 20 тисяч своїх вихованців.
 3. Всі перераховані вище факти свідчать про бездоганну репутацію і високий попит на послуги мережі, що робить її ще більш привабливою в очах потенційних партнерів.

Місця присутності франшизи

Виберіть цікавий для вас місто: Москва Санкт-Петербург – Єкатеринбург Казань Краснодар Нижній Новгород Ростов-на-Дону Самара Уфа – Альметьевск Бердськ Чільне Владикавказ Волгоград Воскресенськ Долгопрудний Зеленоград Златоуст Ивантеевка Іжевськ Істра Йошкар-Ола Калуга Каменськ-Уральський Кіров Корольов Красногорськ Лобня Митищі Набережні Челни Нефтекамськ Новоросійськ Одинцово Омськ Петрозаводськ Реутов Саратов Сестрорецк Сургут Тольятті Томськ Тюмень Ульяновськ Химки Чебоксари Щелково Ярославль

переваги

Підприємець, який зупинив свій вибір на франшизі Бебі-клуб, отримує наступні переваги:

 • Перевірену модель ведення бізнесу;
 • Відсутність будь-яких платних послуг;
 • Ефективні методичні розробки з раннього розвитку дитини;
 • Можливість працювати під успішним брендом;
 • Підтримку франчайзера протягом усього співробітництва;
 • Постійне вдосконалення методик та регулярний обмін досвідом;
 • Роботу в молодій і креативній команді мережі.

Навчання та підтримка

Придбання франшизи дитячих садків Бебі-клуб гарантує франчайзі:

 • Послуги персонального куратора, який також займається відбором співробітників;
 • Ознайомлення з методикою мережі в режимі реального часу;
 • Безкоштовне навчання п’яти співробітників дитячого саду партнера;
 • Тренінг з відбору співробітників;
 • Професійні тренінги для франчайзі;
 • Підтримку протягом усього співробітництва.

Мережа Бебі-клуб постійно коригує власну методику виховання, дозволяючи всім своїм партнерам регулярно обмінюватися досвідом і виробляти найбільш ефективні стратегії навчання і розвитку дітей.

вимоги

Якщо партнер відкриває дитячий сад клубного формату, площа приміщення повинна становити не менше 70 кв. м. Якщо ж планується відкриття саду, площа повинна складати не менше 200 кв. м.