Франшиза «concept club» – магазин жіночого одягу

0
218

Concept Club

Торгова марка Concept Club входить в портфель компанії Concept Group (Acoola, Concept Club, Infinity Lingerie, Bestia). Concept Club це відома мережа магазинів модного жіночого одягу. У колекціях бренду представлені найбільш затребувані категорії: романтичні сукні для побачень, ефектні, яскраві комплекти для вечірок, зручна, повсякденний одяг в casual стилі, а також аксесуари, нижня білизна і взуття. Всі колекції бренду створюються ексклюзивно власною командою дизайнерів, тому асортимент відповідає світовим модним тенденціям. Оновлення асортименту в магазинах відбувається кожні два тижні. Вперше торгова марка Concept Club була представлена ​​на ринку в 2005 році. На даний момент мережа налічує понад 200 діючих магазинів, половина з яких-франчайзингові.

0 RUB

франшизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншиза

 • Матеріалів поки немає
 • Матеріалів поки немає

франчайзингова пропозиція

 • Вступний внесок 0 руб.
 • Витрати на запуск 4 500 000 руб. – 5 500 000 руб.
 • Термін окупності 18 місяців
 • Рік заснування компанії 2005
 • Рік запуску програми франчайзингу 2006
 • Кількість франшизних підприємств 110
 • Кількість власних підприємств 100

Торгова марка Concept Club входить в портфель компанії Concept Group (Acoola, Concept Club, Infinity Lingerie, Bestia). Concept Club це відома мережа магазинів модного жіночого одягу. У колекціях бренду представлені найбільш затребувані категорії: романтичні сукні для побачень, ефектні, яскраві комплекти для вечірок, зручна, повсякденний одяг в casual стилі, а також аксесуари, нижня білизна і взуття. Всі колекції бренду створюються ексклюзивно власною командою дизайнерів, тому асортимент відповідає світовим модним тенденціям. Оновлення асортименту в магазинах відбувається кожні два тижні. Вперше торгова марка Concept Club була представлена ​​на ринку в 2005 році. На даний момент мережа налічує понад 200 діючих магазинів, половина з яких-франчайзингові.

Concept Club- відома мережа магазинів модного жіночого одягу. З відкриття першого магазину в 2005 році і по сьогоднішній день бренд динамічно розвивається: сьогодні на території Росії і ближнього зарубіжжя відкрито понад 200 магазинів. Concept Club- це подіу

– Професійні консультації з вибору торгового місця, обладнання, оформлення магазину і ТО, надання готового індивідуального дизайн-проекту – Безкоштовне виготовлення макетів рекламних матеріалів: модулі, листівки, банери тощо. – Консультації з проведення рекламних акцій, надання ефективних рекламних і маркетингових механік – якісна рекламна та інформаційна підтримка – Мерчендайзинг, навчання персоналу. – Професійний супровід на всіх етапах відкриття магазину – Наявність необхідних обігових коштів; – Активна життєва позиція; – Готовність працювати у відповідність фірмовими стандартами торгової марки Concept Club. Монобренди Concept Club відкриваються у великих, популярних торгових комплексах з концептуальними магазинами і високою прохідністю. Оптимальна площа для відкриття магазину в містах з чисельністю: – 100- 300 тис. Людина-від 150 кв.м .; – більше 300 тис. Чоловік-170- 250 кв.м. Можлива часткова зайнятість (є можливість поєднувати бізнес з іншою роботою)
франшиза
Відеорепортажі Дивитися всі

Про франшизі

09 травня 2019 о 22:37

Питання експертам Дивитися всі

Ольга, 03 листопада 2016 о 12:41

, 25 лютого 2016 в 11:54

Анатолій, 25 лютого 2016 о 11:48

20 лютого 2016 в 12:09

Володимир 05 липня 2016 в 17:12

Задати питання експерту

франшиза

Concept Club (Концепт Клаб) – жіночий одяг, взуття, аксесуари, нижня білизна різних стилів з Росії. Де купити в Україні | Ves4i.com.ua – офіційний сайт в Україні

франшиза

Concept Club (Концепт Клаб) – російський бренд жіночого одягу, взуття, аксесуарів і нижньої білизни.

Історія створення бренду Concept Club (Концепт Клаб)

Молода російська торгова марка Concept Club займається виробництвом одягу і аксесуарів.

Компанія з’явилася тільки в 2005 році, як результат активної співпраці між підприємцями з Росії та Швеції.

Компанія Concept Club, разом з брендами Infinity Lingerie, Bestia і Acoola, є частиною концерну Concept Group, який по оборотам продажів лідирує на російському ринку.

Спочатку, ще з моменту створення бренду, керівництво компанії прийняло рішення в роботі використовувати систему франчайзингу, що сприяло успішному розвитку бізнесу.

Так, наприклад, до 2008 року в Москві було відкрито 11 магазинів бренду, в Санкт-Петербурзі – 10, а ось в регіонах – понад шістдесят. Але до 2010 року ці показники зросли в два рази. Це свідчить про те, що інтерес покупців до продукції торгової марки значно виріс.

Товари компанії продаються за дуже доступними цінами, тому їх можна віднести до низької цінової категорії.

Торгова марка асоціюється у багатьох з веселощами і романтикою, з класикою і бізнес-стилем. Компанія займається виробництвом одягу, аксесуарів і жіночої нижньої білизни. Перш за все, їх основною аудиторією є молодь.

Але клієнтки торгової марки говорять, що орієнтир на молодь – це не яскраві футболки та незрозумілі безформні балахони. В асортименті товарів бренду можна знайти спідниці, толстовки, сукні, брюки, шорти, джемпери, блузки, куртки, рукавички, ремені, сумки і ще багато іншого одягу та аксесуарів.

При цьому, тут можна зустріти речі як в класичному стилі, так і в діловому, а також в романтичному.

Для завоювання своєї молодіжної аудиторії, в компанії використовують не тільки традиційні комерційні методи, але також маркетингові рекламні акції в магазинах.

Крім того, бренд Concept Club широко представлений у багатьох соціальних мережах, де його співробітники ведуть активну переписку зі своїми шанувальниками. Саме так торгова марка намагається стати не просто черговою компанією на ринку, а справжнім способом життя.

Широкий асортимент продукції, починаючи від нижньої білизни, і закінчуючи верхнім одягом, дозволяє стильно і недорого повністю оновити свій гардероб в магазинах бренду Concept Club.

Всі товари торгової марки поділені на такі колекції, як Street Casual (повсякденний одяг), Classic (класичний одяг), Romantic (одяг для романтичного випадку), Party (одяг для вечірок) і Infinity Lingerie Concept club (лінія повсякденного білизни і ексклюзивних корсетів) .

Різноманітні кольори і стилі дозволяють кожній дівчині знайти для себе щось модне і відповідне тільки їй. Незважаючи на доступність цін, продукція торгової марки відрізняється якістю і зручністю. Особлива увага також приділяється і вибору тканин. Тут намагаються знаходити оптимальне поєднання між штучними і натуральними матеріалами.

Понад 70 відсотків виробів в колекціях – це вироби з натуральних матеріалів.

Фахівці Concept Club намагаються створювати свій одяг так, щоб дівчина в будь-якій життєвій ситуації відчувала себе справжньою королевою.

У компанії працюють справжні професіонали, які уважно стежать за всіма модними тенденціями, а потім впроваджують їх у свої колекції.

Потім продукція передається до відділу контролю якості, які перевіряють її на відповідність усім необхідним стандартам.

Відео колекції осінь / зима 2013:

Де купити жіночий одяг, взуття, аксесуари і нижню білизну торгової марки Concept Club (Концепт Клаб) в Україні:

Сьогодні в Росії кількість магазинів торгової марки налічує близько 170. В Україні придбати товари компанії можна в багатьох інтернет-магазинах. Фірмових бутіків поки немає на території нашої країни.

Офіційний сайт бренду Concept Club: http://www.conceptclub.ru

Франчайзинг Concept Club • PRIVBIZ.RU

 • Франчайзинг Concept Club
 • Вид діяльності: магазин модного одягу
 • ОПИС
 • ТМ Concept Club – це мережа роздрібних магазинів, які торгують молодіжної жіночим одягом, об’єднаних єдиною зареєстрованою торговою маркою, єдиним фірмовим стилем і стандартами фірмового обслуговування, рекламної та мерчендайзингових політикою.
 • Марка жіночого одягу Concept, що продається в магазинах Concept Club, створена спільно російськими і європейськими дизайнерами спеціально для продажу на російському ринку.
 • Торгова марка і дизайн

Concept – модний одяг для дівчат (15-25 років), які прагнуть до індивідуальності і самовираження, що вважають за краще зручність, комфорт і функціональність. Високий рівень вимог до дизайну і якості, в поєднанні з ціновою доступністю відрізняє підхід сучасних дівчат до вибору одягу.

Нашою компанією буде вироблено три колекції, кожна з них буде складатися з декількох ліній: Classic basic, Casual, Denim, Sports, Evening Fashion.

Починаючи з лютого 2006 р в продаж будуть надходити щомісячні колекції Concept.

ціновий рівень

Демократичний. Середня ціна вироби в роздрібній торгівлі складає 800 рублів. Сума середньої покупки – 1200 рублів.

Конкурентні переваги

Основні марки – конкуренти – SELA, Froggi, Jennifer. Перебуваючи в одній ціновій ніші з такими відомими торговими марками, щодо одних Concept має більш високу якості товару, щодо інших має власне обличчя як марка з більш гостро вираженими модними тенденціями, як за колірною гамою, так і по дизайнерським рішенням.

 1. Програма співпраці по системі франчайзингу
 2. принципи партнерства
 3. Основоположними принципами побудови системи стратегічного партнерства є:
 4. рівноправність і незалежність партнерів,
 5. визнання зростання і прибутковості як мети діяльності кожного з партнерів.
 6. Пакет послуг, що надаються Concept Club для організації бізнесу партнера:
 7. Надання права користування зареєстрованим товарним знаком Concept Club, що має мережу власних магазинів в Москві і Санкт-Петербурзі без вступних внесків (оплати роялті).
 8. Сприяння в пошуку торгових площ та надання юридичної допомоги в укладанні договорів оренди.
 9. Розробка індивідуального дизайн – проекту і архітектурного проекту магазину на основі типового дизайн-проекту Concept Club.
 10. Надання організаційного сприяння в ремонті торгових приміщень.
 11. Можливість поставки на умовах продажу або лізингу:
 12. – торгового обладнання,
 13. – електро-освітлювального обладнання,
 14. – системи захисту від крадіжок,
 15. – контрольно-касової техніки,
 16. – програмного забезпечення для автоматизації обліку,
 17. – зовнішньої вивіски.
 18. – елементів реклами і фірмового стилю (в тому числі фірмових вішалок і пакетів), як для відкриття магазинів, так і для оформлення сезонних колекцій,
 19. – форменого одягу для персоналу,
 20. – добірки музичного супроводу відповідно до корпоративних стандартів,
 21. Регулярна поставка товару зі складу в Санкт-Петербурзі,
 22. Забезпечення партнера повним комплектом документів, що регламентують ефективні технології ведення бізнесу,
 23. Сприяння в навчанні вищої управлінської та торгового персоналу,
 24. Автоматизація (за бажанням партнера) обліку і контролю руху товару (послуги з постачання програмного забезпечення, обладнання, монтаж і обслуговування)
 25. Постійна інформаційна, консультаційна та юридична підтримка в процесі роботи,
 26. Впровадження фірмової дисконтної програми,
 27. Рекламна підтримка, спільні промо-акції та методична допомога в проведенні заходів по стимулюванню продажів.
 28. Надання додаткових знижок в період сезонних розпродажів.
 29. Пакет документів, що регламентують роботу фірмового магазину Concept Club:
 30. Стандарти фірмового обслуговування Клієнтів торговельної мережі Concept Club,
 31. Документація по фірмовому стилю,
 32. Документи, які регламентують усі бізнес-процеси торгового підприємства,
 33. Плани зонування торгового залу і розміщення товару,
 34. Правила візуального мерчандайзингу та оформлення торгового залу,
 35. План заходів щодо відкриття магазину,
 36. Документи по товарно-кредитної політики,
 37. Перелік компаній, які обслуговують обладнання, що поставляється.
 38. Умови відкриття магазину Concept Club за системою франчайзингу

Наявність у претендента власних або орендованих на тривалий термін торгових приміщень площею не менше 70 кв.м. з окремим входом і вітринами.

Місцезнаходження майбутнього магазину в безпосередній близькості від жвавих транспортних і пішохідних потоків. Це може бути окремий магазин або знаходиться на площі великого універмагу або торгового центру не вище 2 поверху.

 • Технічні вимоги до приміщення:
 • – висота стель не менше 2,5 м,
 • – електроенергія не менше 5 кВт,
 • – трифазне електроживлення,
 • – телефонна лінія.

Наявність власних оборотних коштів для інвестування в проект не менше 400 $ на кв.м ..

 1. Дотримання фінансової дисципліни та умов договору з Concept Club.
 2. Дотримання вимоги про закупівлю товару для магазину тільки торгової марки Concept Club, неприпустимість наявності залученого товару.
 3. Неможливість оптового продажу товару іншим компаніям.
 4. Участь партнера в єдиних маркетингових акціях, що проводяться компанією.
 5. Термін відкриття магазину – в середньому 2 місяці з моменту подання планів приміщення.
 6. Розрахунковий середній термін окупності – 15 місяців.
 7. Таким чином, Concept Club пропонує Вам, як потенційному партнеру ретельно розроблену бізнес-систему, яка дозволить розвивати власний, незалежний прибутковий бізнес на основі готових технологій, за допомогою кваліфікованих фахівців, зацікавлених в спільному комерційному успіху.
 8. Будемо раді взаємовигідного партнерства.

Concept Club

 • Москва Манежна площа, 1, м. Мисливський Ряд, пов. -1
 • Москва і область Манежна площа, д. 1. Мисливський ряд
 • Москва Комсомольський проспект, 24, 1 поверх, ст.м. Фрунзенська
 • Москва і область вул. Велика Тульська, вл. 13. Єреван Плаза
 • Москва Велика Тульська вулиця, 13, 3 поверх
 • Москва вулиця Земляний Вал, 29, т.м. Курська, -1 поверх
 • Москва вулиця Вавілова, 3, 2 поверх, ст.м Ленінський проспект
 • Москва і область 3-й Крутицький провулок, 18 Метромаркет на Пролетарській
 • Москва і область вул. Спартаківська, д. 24. Єлоховському пасаж
 • Москва Пресненська набережна, 2, 0 поверх, ст.м. Виставкова
 • Москва і область Пресненська набережна, буд.2 Афімолл Сіті
 • Москва проспект Андропова, 23, м. Коломенська, пов. 2
 • Москва і область Ленінградський проспект, д. 62А Галерея Аеропорт
 • Москва просп. Миру, 211, корп.2, ТК Золотий Вавилон
 • Москва Каширське шосе, 26, 2 поверх
 • Москва вулиця Декабристів, 12
 • Москва і область вул. Декабристів, 12. Золотий Вавилон Відрадне
 • Москва і область Рязанський проспект, д. 2, к. 2. Місто на Рязанке
 • Москва Кантемирівська вулиця, 58, 1 поверх
 • Москва Полярна вулиця, 33, м. Медведково, пов. 2
 • Москва Профспілкова вулиця, 102, 2 поверх, ст.м. Бєляєво
 • Москва Кіровоградська вулиця, 13А
 • Москва і область вул. Профспілкова, д. 102А / 47А. ареал Бєляєво
 • Москва вул. Червоного Маяка, 2б
 • Москва Головинское шосе, 5, пов. 2
 • Москва МКАД, 84 км, перетин з Алтуфьевского шосе, 1 поверх
 • Москва МКАД, 84-й кілометр, 1
 • Москва Новоясеневскій проспект, 1 поверх, ст.м. теплий Стан
 • Москва Новоясеневскій проспект, 1, 1 поверх, ст.м. теплий Стан
 • Москва і область Горіховий бульвар, д. 22А Хмари
 • Москва Горіховий бульвар, 22А, 2 поверх, ст.м. Домодєдовському
 • Московська область Митищі, вулиця Миру, стор. 51, 2 пов.
 • Москва Планерна вулиця, 7, 2 поверх, ст.м. Планерна
 • Московська область Митищі, Шараповскій проїзд, 2, пов. 2
 • Москва і область Шараповскій проїзд, вл. 2. Червоний Кіт
 • Московська область Люберці, вулиця Побратимів, 7, 2 пов.
 • Московська область Красногорськ, вулиця Леніна, 2, 2 поверх, ТРЦ Червоний кит
 • Московська область Люберці, Жовтневий проспект, 366, пов. 2
 • Москва і область г. Балашиха, шосе Ентузіастів, д. 1Б. світлофор Балашиха
 • Московська область Красногорськ, вулиця Леніна, 2 ПОВЕРХ, ТРЦ Червоний кит
 • Московська область міської округ Красногорськ, селище Відрадне, вулиця Декабристів, 12, 2 поверх, ст.м. Відрадне
 • Московська область Литкаріно, Паркова вулиця, 2
 • Московська область Одинцово, вулиця Маршала Недєліна, 6, 1 пов.
 • Московська обл. Залізничний р, вул. Радянська, 9
 • Москва і область вул. Радянська, буд.9. Едельвейс
 • Московська область Щелково, Пролетарський проспект, 4, корп. 3, пов. 2
 • Московська область Жуковський, вулиця Баженова, 2А
 • Москва і область Зеленоград, Крюковська площа, 1 Ірідіум
 • Москва Зеленоградский адміністративний округ, Крюковська площа, 1, 1 поверх
 • Калуга вулиця Кірова, 19, пов. 2
 • Тульська обл. Новомосковський р-н, Новомосковськ м, вул. Комсомольська, 17а
 • Твер Жовтневий проспект, 105, пов. 1
 • Рязань Московське шосе, 21, 1 поверх
 • Рязань Першотравневий проспект, 70, 3 поверх
 • Ярославська обл. Рибінський р-н, Рибінськ р, вул. Герцена, 62
 • Володимир Великий Московський вулиця, 19А
 • Ярославль вулиця Перемоги, 41, 2 пов.
 • Орел Московська вулиця, 41А
 • Орел Комсомольська вулиця, 15
 • Липецьк Радянська вулиця, 66, 2 поверх
 • Кострома Красносільське шосе, 1, 1 поверх
 • Тамбовська область Мічурінськ, Радянська вулиця, 202
 • Вологда Пошехонське шосе, 22
 • Вологда Благовіщенська вулиця, 4, ЦУМ
 • Курськ вул. Карла Маркса, 10, пов. 3
 • Воронежская область Рамонский район, селище Сонячне, Паркова вулиця, 3, 1 пов.
 • Курськ мікрорайон Північно-Західний, Студентська вулиця, 1, 2 пов.
 • Воронеж Московський проспект, 129
 • Володимирська область Муром, вулиця Куликова, 7А
 • Тамбов Радянська вулиця, 99А, 1 поверх
 • Білгород проспект Богдана Хмельницького, 137Т, пов. 3
 • Білгород мкр-н Приміський, п. Дубове, вул. Щорса, 64. Сіті Молл Бєлгородський
 • Смоленськ вулиця 25 Вересня, 35А, пов. 2
 • Смоленськ Ново-Московська вулиця, 2/8
 • Смоленськ проспект Гагаріна, 1
 • Нижній Новгород вулиця Бетанкур, 1, 1 поверх
 • Республіка Карелія Петрозаводск, проспект Леніна, 14, 2 поверх
 • Республіка Карелія Петрозаводск, Лісовий проспект, 47, 1 поверх
 • Новгородська область Великий Новгород, Велика Санкт-Петербурзька вулиця, 25
 • Республіка Мордовія Саранськ, Волгоградська вулиця, 71, 4 поверх
 • Пенза проспект Будівельників, 1В, 1 пов.
 • Пенза вул. Московська, 83. Пасаж Пенза
 • Пенза Московська вулиця, 83, 2 поверх
 • Ростовська область Каменськ-Шахтинський, проспект Карла Маркса, 83
 • Санкт-Петербург Колпіно, Жовтнева вулиця, 8, літера А, 1 поверх
 • Санкт-Петербург Колпіно, Пролетарська вулиця, 36, літера А
 • Санкт-Петербург вулиця Коллонтай, 3, 2 поверх
 • Санкт-Петербург Балканська площа, 5Е
 • Санкт-Петербург Заневський проспект, 67/2, 1 пов.
 • Санкт-Петербург Зоряна вулиця, 1, 2 поверх
 • Санкт-Петербург Бухарестська вулиця, 32, 2 поверх
 • Санкт-Петербург Пулковської шосе, 25, 2 поверх
 • Санкт-Петербург Ліговський проспект, д. 30А. Галерея
 • Санкт-Петербург вул. Кубинська, 75, корп.2
 • Санкт-Петербург Полюстровскій проспект, 84А, 2 поверх
 • Санкт-Петербург бульвар Новаторів, 11/2, 2 поверх, ст.м. Ленінський проспект
 • Санкт-Петербург вул. Рентгена, 5а
 • Санкт-Петербург вулиця Васі Алексєєва, 6, 2 поверх, ст.м. Кіровський завод
 • Санкт-Петербург Каменноостровский проспект, 37А, вхід з вулиці, м. Петроградська
 • Ростовська область Шахти, провулок Червоний Шахтар, 78
 • Санкт-Петербург проспект Енгельса, 154, літера А, 3 поверх, м. Проспект Просвітництва
 • Санкт-Петербург проспект Просвітництва, 19, 3 пов.
 • Санкт-Петербург Байконурской вулиця, 14
 • Санкт-Петербург Петергофському шосе, 51, м. Ленінський Проспект, пов. 1
 • Ростовська область Таганрог, площа Миру, 7, 2 пов.
 • Ростов-на-Дону Пр. М.Нагібіна, 32/2 Горизонт
 • Ростов-на-Дону Омська вулиця, 2К
 • Архангельська область Северодвинск, вулиця Ломоносова, 81, пов. 2
 • Архангельськ Троїцький проспект, 3
 • Саратов Вольський тракт, 2
 • Саратов 3-тя Дачна вулиця, 2 поверх
 • Саратов просп. 50 років Жовтня, ТРЦ Тау Галерея
 • Саратов площа Орджонікідзе, 1, павільйон А36, 1 пов.
 • Саратов вулиця Танкістів, 1, пов. 1
 • Ростовська область Волгодонськ, Весняна вулиця, 56
 • Саратовська область Енгельс, площа Леніна, 4
 • Псков Ювілейна вулиця, 68
 • Чуваська Республіка Чебоксари, Ленінградська вулиця, 22
 • Чуваська Республіка Чебоксари, проспект Тракторобудівників, 1/34
 • Волгоград вулиця В.І. Леніна, 54Б, антресольний поверх
 • Волгоград вулиця Землячки, 110Б, 1 поверх
 • Волгоград Університетський проспект, 107, 1 поверх
 • Волгоградська область Волзький, вулиця Александрова, 18А, 1 поверх
 • Республіка Марій Ел Йошкар-Ола, вулиця Кірова, 6
 • Архангельська область Котлас, проспект Миру, 18
 • Краснодарський край Кавказький район, Кропоткін, Червона вулиця, 172
 • Краснодар вул. В. Головатого, д. 313. Галерея Краснодар
 • Краснодар вул. Головатого, 313, ТЦ Галерея
 • Ульяновськ Московське шосе, 108, пов. 1
 • Краснодар Пашковський мікрорайон, Крилата вулиця, 2
 • Саратовська область Балаково, Трнавському вулиця, 24
 • Самарська область Сизрань, проспект 50-річчя Жовтня, 54А, 2 поверх
 • Краснодарський край Армавір, вулиця Халтуріна, 105
 • Республіка Татарстан Казань, Петербурзька вулиця, 1, 2 поверх
 • Ставрополь проспект Карла Маркса, 53
 • Краснодарський край Туапсе, Сочинська вулиця, 2
 • Самарська область Тольятті, Революційна вулиця, 52А, 2 пов.
 • Ставропольський край Невинномиськ, вулиця Гагаріна, 1
 • Краснодарський край Сочі, мікрорайон Донська, вулиця Нова Зоря, 7, 2 і 3 поверх
 • Карачаєво-Черкеська Республіка Черкеськ, проспект Леніна, 25
 • Самарська область Новокуйбишевськ, проспект Перемоги, 1Ж
 • Ставропольський край Мінеральні Води, проспект XXII Партз’їзду, 4
 • Самара Ново-Садова вулиця, 160М, 1 поверх
 • Самара Аеродромна вулиця, 47А, 3 поверх
 • Ставропольський край Єсентуки, Жовтнева вулиця, 339
 • Самара Заводське шосе, 111, 1 поверх
 • Ставропольський край Кисловодськ, вулиця Горького, 14
 • Ставропольський край П’ятигорськ, Ессентукская вулиця, 29Г
 • Самара Московське шосе, 24-й кілометр, 5, ТЦ МЕГА Самара
 • Ставропольський край П’ятигорськ, проспект Кірова, 65, 3 рівень
 • Кабардино-Балкарська Республіка Нальчик, вулиця Кірова, 1Д
 • Астрахань Бойова вулиця, 25
 • Республіка Північна Осетія – Аланія Владикавказ, вулиця Кесаєва, 2А
 • Владикавказ вул. Кесаєва, 2а
 • Республіка Татарстан Набережні Челни, проспект Сююмбике, 2/19
 • Удмуртська Республіка Іжевськ, вулиця Холмогорова, 11
 • Удмуртська Республіка Іжевськ, вулиця Михайла Петрова, 31
 • Республіка Башкортостан Жовтневий, вулиця Островського, 55
 • Республіка Башкортостан Нефтекамськ, Комсомольський проспект, 40
 • Республіка Комі Ухта, Будівельна вулиця, 2А
 • Оренбург вулиця Дзержинського, 23, 1 поверх
 • Оренбург Нова вулиця, 4, пов. 1
 • Оренбург Шарликское шосе, 1, 1 поверх
 • Оренбург вулиця 8 Березня, 42, 1 поверх
 • Оренбург Салмишская вулиця, 71, 1 поверх
 • Республіка Башкортостан Уфа, Рубежная вулиця, 174
 • Республіка Башкортостан Стерлітамак, мікрорайон Сонячний, вулиця Артема, 96, пов. 2
 • Республіка Башкортостан Уфа, вулиця Ентузіастів, 20, -1 поверх
 • Республіка Башкортостан Салават, вулиця Леніна, 42
 • Перм вулиця Миру, 41/1
 • Перм вулиця Куйбишева, 16
 • Перм вулиця Революції, 13
 • Пермський край Березники, вулиця Миру, 82
 • Оренбурзька область Орськ, мікрорайон Новий місто, проспект Миру, 15Г, 1 поверх
 • Челябінська область Магнітогорськ, проспект Карла Маркса, 153, 2 поверх
 • Свердловська область міської округ Нижній Тагіл, селище Вісім-Уткінскій, вулиця Леніна, 22
 • Свердловська область Нижній Тагіл, проспект Леніна, 59
 • Челябінська обл. Міас р, просп. Автозаводцев, 65, ТРК Слон, пов. 2
 • Свердловська область Єкатеринбург, вулиця Металургів, 87, 1 поверх
 • Свердловська область Єкатеринбург, вулиця Рєпіна, 92, 1 поверх
 • Єкатеринбург вул. 8 Березня, 46, ТРЦ Грінвіч
 • Свердловська область Єкатеринбург, вулиця Щербакова, 4, 1 поверх
 • Челябінськ вулиця Молодогвардійців, 7
 • Челябінськ вул. Праці, 203, ТРК Родник, пов. 2
 • Челябінськ вулиця Цвіллінга, 25
 • Челябінськ Артилерійська вулиця, 136, 2 поверх
 • Курган вулиця Пушкіна, 25
 • Тюмень вулиця Орджонікідзе, 63А, 1 поверх
 • Тюмень вулиця Максима Горького, 42, 2 поверх
 • Ханти-Мансійський автономний округ Ханти-Мансійськ, вулиця Миру, 43
 • Омськ вулиця Діанова, 14
 • Омськ бул. Архітекторів, 35, ТЦ МЕГА Омськ
 • Омськ вул. 70 років Жовтня, 25, ТЦ Континент-2
 • Омськ вул. Станційна 6-я, 2/3
 • Омськ мікрорайон Московка, 6-я Станційна вулиця, 2/3, 3 поверх
 • Ханти-Мансійський АО Сургут р, нефтеюганск ш., 1, ТЦ Аура
 • Ханти-Мансійський автономний округ Нижньовартовськ, вулиця 60 років Жовтня, 52А
 • Ямало-Ненецький автономний округ Новий Уренгой, вулиця Подшибякина, 38
 • Новосибірськ Військова вулиця, 5, 2 пов.
 • Барнаул Павловський тракт, 251В, ТЦ Європа
 • Томськ вул. Навчальна, 48
 • Томськ Комсомольський проспект, 13Б, 3 пов.
 • Алтайський край Бійськ, вулиця Іллі Мухачева, 200
 • Кемерово проспект Шахтарів, 54Б
 • Кемеровська область Новокузнецьк, вулиця Кірова, 55
 • Кемеровська область Междуреченськ, проспект Будівельників, 19
 • Красноярський край Норильськ, площа Металургів, 10, 1 пов.
 • Республіка Хакасія Абакан, вулиця Щетинкина, 61
 • Красноярськ вулиця 9 Травня, 77, 1 пов.
 • Красноярськ проспект імені Газети Красноярський Робочий, 120
 • Іркутська область Братськ, вулиця Янгеля, 120
 • Іркутська область Ангарськ, 192-й квартал, 12
 • Іркутськ вулиця Сергєєва, 3/5, 2 поверх
 • Іркутськ Верхня набережна, 10
 • Іркутськ Партизанська вулиця, 36, 2 поверх
 • Забайкальський край Чита, Амурська вулиця, 84, вхід з Ленінградської
 • Амурська область Благовєщенськ, вулиця Мухіна, 114, секція Е9
 • Республіка Саха (Якутія) Якутськ, вулиця Лермонтова, 62/4, пов. 2
 • Республіка Саха (Якутія) Якутськ, вулиця Дзержинського, 32, 3 поверх
 • Приморський край Уссурійськ, вулиця Суханова, 52, 3 поверх
 • Приморський край Знахідка, проспект Миру, 65
 • Хабаровський край Комсомольськ-на-Амурі, проспект Леніна, 30
 • Сахалінська область Південно-Сахалінськ, 2-я Центральна вулиця, 1Б, пов. 3
 • Магадан проспект Леніна, 30

Concept Club – магазин жіночого одягу

Про компанію

Concept Club – магазин модного жіночого одягу. Концепція компанії – подіумні тренди за доступною ціною.

Це означає, що за розумні гроші ви можете купити стильний одяг практично на всі випадки життя, будь то робота в офісі, зустріч з друзями, побачення або вечірка.

Дизайнери Концепт Клаб створюють нові колекції регулярно, і ви будете виглядати сучасно і модно, якщо будете стежити за новинками.

Ціни і знижки

Ціни на одяг в роздрібних магазинах Concept Club – середні. Вони цілком адекватні і повністю відповідають якості. В рамках програми лояльності в магазинах часто діють знижки та розпродажі.

Щоб дізнатися, на які моделі одягу діє знижка сьогодні, зверніться до продавця-консультанта в торговому залі. Зазвичай товари з розпродажу мають спеціальні цінники і / або виставлені в окремій секції.

В інтернет-магазині conceptclub.ru в кожній категорії одягу є сортування по знижкам, за допомогою якої товари за зниженими цінами будуть показані в першу чергу.

Для постійних покупців в магазинах жіночого одягу Concept Club діє дисконтна система.

Дисконтні карти

При здійсненні покупки на суму 2500 рублів вам буде видана дисконтна карта, по якій ви отримуєте 3%.

Так як карта є накопичувальною, ваша знижка буде зростати разом із загальною сумою покупок з моменту отримання дисконтної картки.

Так, якщо загальна сума покупок складе 5000 рублів, знижка по карті збільшиться до 5%. При досягненні суми накопичень розміром 10000 рублів, ваша знижка складе 10%.

Дисконтна карта Concept Club не діє на товари, які вже продаються зі знижкою в рамках акцій і розпродажів.

Додаткова знижка 10% в День Народження

Власники дисконтної картки мають право на додаткову знижку 10% на нову колекцію протягом 7 днів до Дня Народження і 7 днів після нього. Для отримання знижки необхідно пред’явити документ, що підтверджує дату народження, наприклад, паспорт.

Подарункова карта Concept Club

Якщо ви не знаєте, що піднести жінці на День Народження або інше свято, подарункова карта Concept Club буде відмінним рішенням. Ви, таким чином, подаруйте можливість їй самій вибрати відповідний одяг.

Подарункові карти бувають наступних номіналів: 500, 1000, 2000 і 3000 рублів.

Її можна використовувати багаторазово до вичерпання номіналу, що вигідно відрізняє карту від сертифікатів одноразової дії інших мереж з продажу жіночого одягу.

Якщо номіналу карти буде недостатньо для оплати товару, залишок можна доплатити готівкою, банківською картою або іншими подарунковими картками Концепт Клаб.

Термін дії карти составляет3 року з моменту активації. Її можна передавати друзям, так як вона не є іменною. Придбати подарункову карту можна в роздрібних магазинах Concept Club.

Каталог товарів Concept Club

На офіційному сайті компанії Concept Club (вказано в кінці статті) є онлайн каталог товарів з цінами . Це не просто каталог, ви можете замовити будь-який товар, не виходячи з дому, вибравши зручний спосіб доставки та оплати.

Кожна модель одягу в каталозі супроводжується докладною інформацією, такий як: опис, склад, фотографії, доступні розміри, рекомендації по догляду. Також є таблиця розмірів і інструмент перевірки наявності моделі в магазинах Concept Club.

Якщо говорити, у цілому, про асортимент, каталог товарів включає такі види жіночого одягу, як: верхній одяг (пальто, куртки), жакети, блузки, жилети, светри, джемпери, спідниці, джинси, футболки, топи, сукні, брюки, взуття (напівчеревики).

У магазинах Concept Club можна також купити також білизну та аксесуари: бюстгальтери, пеньюари, труси, грації, купальники, комплекти, піжами, нічні сорочки, пляжний одяг, пояси для панчіх, колготки, шкарпетки і т.п.

Адреси магазинів Concept Club

У зв’язку з тим, що постійно відкриваються нові магазини мережі, а деякі зі старих можуть закриватися або переїжджати, найактуальнішу і точну інформацію про адреси магазинів Concept Club варто дивитися в спеціальному розділі на офіційному сайті: conceptclub.ru/stores.

На зазначеній вище сторінці необхідно вибрати країну Росія і ваше місто. З’являться магазини на карті і додаткова інформація по кожному з них: адреса, режим роботи, телефон. Спеціальним значком будуть позначені ті магазини, в яких можна купити і використовувати подарункові карти.

Ви можете скористатися послугами інтернет-магазину.

Інтернет магазин

Інтернет-магазин Concept Club (посилання нижче в розділі «Офіційний сайт») працює цілодобово без вихідних. Ви можете замовити модний жіночий одяг, не виходячи з дому за доступною ціною.

Способи доставки товару : кур’єрські служби DPD, SPSR, RED Express, EMS Пошта Росії, доставка в постамат PickPoint. При замовленні від 3000 рублів доставка по Росії – безкоштовна (по Москві і Санкт-Петербургу безкоштовна доставка при замовленні від 1500 рублів).

 • Способи оплати товару : готівкою кур’єру; оплата на сайті за допомогою банківських карт VISA і MasterCard, а також за допомогою електронних грошей (Яндекс Гроші, Qiwi Wallet).
 • Детальніше про доставку до вашого міста при замовленні в інтернет-магазині Concept Club читайте на офіційному сайті.
 • міста присутності
 • На момент написання цієї статті роздрібні магазини Concept Club були в наступних великих містах: Абакан, Армавір, Архангельськ, Астрахань, Балаково, Барнаул, Білгород, Бійськ, Великий Новгород, Владикавказ, Володимир, Волгоград, Волгодонськ, Волзький, Вологда, Вороніж, Єкатеринбург, Іваново, Іжевськ, Іркутськ, Йошкар-Ола, Казань, Калуга, Кемерово, Кострома, Краснодар, Красноярськ, Курган, Курськ, Липецьк, Магнітогорськ, Москва, Набережні Челни, Нальчик, Нижній Новгород, Нижній Тагіл, Новокузнецьк, Новосибірськ, Омськ, Орел , Оренбург, Пенза, Перм, Петрозаводськ, Пс ів, Ростов-на-Дону, Рязань, Самара, Санкт-Петербург, Саранськ, Саратов, Смоленськ, Сочі, Ставрополь, Сургут, Таганрог, Тамбов, Тольятті, Томськ, Тюмень, Ульяновськ, Уфа, Чебоксари, Челябінськ, Черкеськ, Чита, Енгельс, Ярославль.
 • Офіційний сайт

Вся найдокладніша інформації про магазини і асортименті знаходиться на офіційному сайті. Там ви знайдете: адреси магазинів Concept Club в вашому місті; онлайн каталог товарів з актуальними цінами; вакансії; інформацію про повернення або обмін товару і багато іншого.

Офіційний сайт магазинів жіночого одягу Concept Club: conceptclub.ru

Крім статті «Concept Club – магазин жіночого одягу» ви можете ознайомитися з іншими матеріалами:

Одяг та взуття Concept Club

Топ Concept Club. Колір синій. Сезон: Весна-літо 2018.

1 499 ₽

Спідниця Gafr, колір: чорний. 10200180303_100. Розмір XXS (40)

 • 2 999
 • 2 090 ₽
 • (-30%)

Штани жіночі Chek, колір: темно-сірий. 10200160362_2000. Розмір M (46)

 1. 2 299
 2. 1 590 ₽
 3. (-31%)

Стильна футболка від Concept Club виконана з еластичної бавовни. Модель вільного крою, з круглим вирізом горловини і розкльошені рукавами …

 • 999
 • 499 ₽
 • (-50%)

Елегантна спідниця від Concept Club виконана з якісного матеріалу. Модель міді-довжини, ззаду виріб застібається на потаємну блискавку.

 1. 1 799
 2. 989 ₽
 3. (-45%)

Блузка з фактурної бавовняної тканини в клітку. Вільний крій, V-подібний виріз горловини, укорочений рукав з манжетами на гудзику.

 • 1 299
 • 649 ₽
 • (-50%)

Футболка Concept Club Salty виконано з поліестеру. Модель з круглим вирізом горловини і короткими рукавами застібається на застібку-блискавку. На талії модель доповнено поясом.

2 499 ₽

Джемпер жіночий Jetta, колір: зелений. 10200100212_2300. Розмір L (48)

1 399 ₽

Стильна футболка від Concept Club виконана з еластичної бавовни. Модель вільного крою, з круглим вирізом горловини і розкльошені рукавами …

 1. 999
 2. 400 ₽
 3. (-60%)
 • Джемпер дружин. Border чорний
 • 2 049
 • 1 430 ₽
 • (-30%)

Коротка спідниця з бавовняного сатину яскравого забарвлення з контрастним принтом, декорована складкою спереду. Застібка на блискавку ззаду. Без підкладки.

 1. 1 299
 2. 520 ₽
 3. (-60%)

Блузка жіноча Erco, колір: білий. 10200260288_200. Розмір XXS (40)

1 599 ₽

Джемпер жіночий Girion, колір: сірий. 10200310188_1900. Розмір XL (50)

1 339 ₽

Джемпер жіночий Tilda, колір: бежевий. 10200310191_800. Розмір L (48)

1 159 ₽

Футболка Farin, колір: світло-сірий. 10200200548_1800. Розмір XXS (40)

 • 2 999
 • 2 090 ₽
 • (-30%)

Спідниця-олівець довжини міді, виконана з щільного еластичного трикотажу з ефектом шкіри. Талія на резинці.

1 399 ₽

Джемпер жіночий Briz_2, колір: блакитний. 10200310196_400. Розмір XXS (40)

 1. 2 299
 2. 1 590 ₽
 3. (-31%)

Джемпер жіночий Bombur, колір: блакитний. 10200310195_400. Розмір L (48)

 • 2 599
 • 1 810 ₽
 • (-30%)

Светр жіночий Vassa2_18, колір: блакитний. 10200320043_400. Розмір M (46)

1 399 ₽

Туніка Concept Club Lepus виконана з віскози та поліестеру. Модель з круглим вирізом горловини і рукавами 3/4 доповнена з боків декоративними розрізами.

 1. 1 299
 2. 714 ₽
 3. (-45%)

Джемпер з еластичного меланжевого трикотажу, декорований басків. Прямий крій, круглий виріз горловини, довгий рукав.

 • 1 299
 • 714 ₽
 • (-45%)

Довга спідниця з гладкого тканого матеріалу, декорована розрізами з боків. Талія на гумці і куліске. Без підкладки.

 1. 1 799
 2. 720 ₽
 3. (-60%)

Трикотажний світшоти, декорований контрастним принтом з деталями з паєток. Вільний силует, круглий виріз горловини, занижена лінія плеча з довгим рукавом. Еластичні манжети і пояс.

1 799 ₽

Відверту сукню міді з фактурної еластичної тканини, з расклешенной донизу спідницею. Модель без рукавів, з круглим вирізом горловини і застібкою-блискавкою на спинці. Лінія талії декорована плетеним поясом з фурнітурою зі штучної шкіри …

2 499 ₽

Жіноча джинсова сорочка виконана з бавовни. У моделі комір-а худобу і стандартні довгі рукава. Планка і манжети доповнені гудзиками.

 • 2 079
 • 1 039 ₽
 • (-50%)

Топ оверсайз з м’якого еластичного трикотажу з об’ємним принтом. Круглий виріз горловини, короткі рукава з вилогами, подовжена спинка.

 1. 1 299
 2. 645 ₽
 3. (-50%)

Спідниця прямого крою, виконана з еластичної костюмної тканини на підкладці. Талія декорована збірками і знімним поясом. Ззаду модель доповнена застібкою-блискавкою.

 • 1 799
 • 720 ₽
 • (-60%)

Яскрава сукня від Concept Club займе гідне місце у вашому гардеробі! Модель довжини міді з круглим вирізом горловини і без рукавів оформлена ефектним квітковим принтом. Поділ декорований широкими оборками.

 1. 1 999
 2. 1 299 ₽
 3. (-35%)

Блузка від Concept Club виконана з м’якого фактурного трикотажу, декорована короткими плісированими рукавами з крепу. Вільний крій, V-подібний виріз горловини, занижена лінія плеча.

 • 1 099
 • 659 ₽
 • (-40%)

Блузка від Concept Club виконана з м’якої еластичної сітки з яскравим набивним принтом. Прямий крій, круглий виріз горловини, короткі рукава-крильця.

 1. 849
 2. 424 ₽
 3. (-50%)

Спідниця міді з щільної бавовняної тканини з вишивкою. Талія на гумці і куліске зі стрічками по боках. Прорізні кишені з боків. На підкладці.

2 499 ₽

Стильна блузка, виконана з комбінованого матеріалу, відмінно доповнить ваш образ. Модель з довгими рукавами і відкладним коміром спереду застібається на гудзики …

 • 1 799
 • 720 ₽
 • (-60%)

Жіноча блузка Concept Club Grimly 1 виконана з віскози. Модель з короткими суцільнокроєними рукавами і відкладним коміром застібається на гудзики. Рукава доповнені декоративними вилогами. На грудях розташований накладна кишеня …

 1. 1 499
 2. 974 ₽
 3. (-35%)

Трикотажний джемпер з рукавами з бавовняного попліну. Рукава довжиною три чверті, декоровані регульованими стрічками, що зав’язуються на бант. Модель вільного силуету з круглим вирізом горловини і заниженою лінією плеча.

 • 1 799
 • 720 ₽
 • (-60%)

Жіноча блузка Concept Club Bruno виконана з еластичного поліестеру. Модель з короткими рукавами і коміром-човником оформлена декоративною перфорацією.

 1. 999
 2. 400 ₽
 3. (-60%)

Стильна блузка, виконана з 100% поліестеру, відмінно доповнить ваш образ. Модель вільного крою з довгими рукавами і круглим вирізом горловини.

 • 1 499
 • 600 ₽
 • (-60%)