Франшиза «Corso Como» – магазин взуття

0
61

Переваги Corso Como:

Всі колекції дуже елегантні і створені людьми з бездоганним смаком;

Продукція витончена, лаконічна і має оригінальні декорації;

Абсолютно всі моделі взуття створені з кращих сортів замші і шкіри, постачальником яких є найкраща італійська фабрика;

Фахівці використовують найтоншу ручну роботу, яка передається з покоління в покоління кращими італійськими майстрами;

Кожна одиниця продукції проходить жорсткий контроль якості кращими експертами і відповідає стандартам з усього світу.

франшиза

Corso Como випускає жіночу і чоловічу взуття на кожен сезон і для будь-якого життєвого випадку.

Окрім взуття бренд створює сумки і чохли для гаджетів, а також різні аксесуари, серед яких можна знайти не тільки красиві і ексклюзивні прикраси, але і шкарпетки, шапки, шарфи, болеро, і навіть різні засоби по догляду за взуттям.

Придбати продукцію цього відомого бренду може кожен другий росіянин, який має стабільний середній заробіток. А скориставшись Corso Como дисконт, навіть маючи невелику заробітну плату, можна придбати пару відмінною взуття, яка прослужить багато років.

франшиза

Завдяки Corso Como дисконт можна придбати вподобану пару взуття з величезною знижкою, а на зекономлені гроші придбати ще й який-небудь аксесуар.

Так, наприклад, пара шкіряних туфель коралового кольору без знижки коштує 19 800 рублів, а з дисконтом вони будуть коштувати всього 5 900 рублів. Також з Corso Como дисконт шкіряний клатч, який коштує 12 400 рублів можна придбати всього за 5 900 рублів.

Всю продукцію бренду можна знайти і замовити на офіційному сайті https://corsocomo.com/blog, а також в магазинах країни.

Адреси магазинів, що продають продукцію Corso Como

 1. Москва, ТРЦ Афімолл Сіті Пресненська Набережна, 2;
 2. Москва, ТЦ Мисливський Ряд, Манежна Площа, 1, стор. 2;
 3. Москва, Дисконт-магазин, ТЦ Гудзон, Каширське шосе, 14;
 4. Москва, Мега Теплий Стан, 41-й км МКАД;
 5. Москва, ТРЦ Авіапарк, вул. Авіаконструктора Мікояна, 10.

Адреси магазинів по російській області можна знайти в інтернеті, а саме на офіційному сайті. Замовити продукцію в інтернеті простіше простого, особливо якщо немає часу або бажання ходити по магазинах. Всього кілька кліків мишкою і через 1-4 робочих дня замовлення буде доставлений.

Якщо розмір не підійшов, товар можна повернути, сплативши при цьому тільки доставку в розмірі 250 рублів (по Москві).

Підписавшись на новини бренду на сайті, кожен отримує знижку на перше замовлення в розмірі 1 000 рублів. Часто можна вдало потрапити на різні акції, знижки і розпродажі.

Кожен може отримати подарункову карту оригінального оформлення в конверті з золотистими смужками і ексклюзивним дизайном. Номінал подарункової карти може становити від 3 000 рублів.

Зробити оформлення подарункової карти можна в будь-якому місті, де є магазин мережі Corso Como.

У блозі бренду, який постійно оновлюється і поповнюється, можна прочитати цікаву інформацію про новини бренду, новинки моди, акціях і просто цікавих фактах.

Corso Como випустила мобільний додаток, в якому також можна знайти і замовити взуття своєї мрії.

Таке додаток стане просто знахідкою для людей, які цінують кожну хвилину свого вільного часу, але при цьому стежать за модними тенденціями.

Огляд взуттєвих франшиз в Росії

З більш ніж тисячі франчайзингових проектів в Росії взуттєвих – трохи більше двадцяти, і в цілому їх умови набагато суворіше, ніж умови франчайзерів з сегмента одягу або аксесуарів. Про те, які ці умови у різних взуттєвих брендів, розповідає Катерина Панова, директор з розвитку консалтингової компанії StartUp.

Сегмент роздрібної торгівлі одягом, взуттям та аксесуарами сьогодні займає більшу частину (48%) франчайзингового ринку. Протягом останніх п’яти років він стає дедалі більше, що залучає представників іноземних брендів: насичений європейський модний ринок дає щорічний приріст обороту в 1-2%, тоді як російський приносить близько 6-7%.

Взуттєвий ритейл відрізняється дуже сильною конкуренцією і складністю при запуску нових проектів, і, що цілком логічно, вважається максимально насиченим з точки зору товарного наповнення в різних цінових сегментах.

При цьому він досить привабливий, так як має стабільний попит і цілком стійке пропозицію, а його франчайзинговая модель – одна з найцікавіших, оскільки великі мережеві ритейлери все активніше розширюють зону впливу в регіонах на тлі поступово зникаючих окремих магазинів взуття.

І в цілому не дивно, що для заходу на роздрібний ринок взуття навіть найдосвідченіші підприємці вибирають не створення власної торгової марки, а покупку франшизи відомого бренду.

справа вибору

Сьогодні на російському ринку діє понад 1000 франчайзингових проектів, однак по-справжньому якісно опрацьованих з них навряд чи набереться хоча б половина.

Зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті і підібрати дійсно успішне і фінансово вигідну пропозицію вкрай складно, тому необхідно чітко розуміти, на що варто звернути увагу при виборі франшизи і як правильно оцінити умови тієї чи іншої франчайзингової концепції.

По-перше, при виборі франчайзингового партнера не варто поспішати з з’ясуванням фінансових умов купівлі франшизи. Для початку необхідно оцінити власні ресурси і можливості.

Активно розвивається в регіонах франчайзера будуть в першу чергу цікавити міста-мільйонники, потім міста другого ешелону з населенням від 500 000 чоловік.

Деякі франчайзери навіть не планують заходити в міста з меншим числом населення і не будуть розглядати кандидатів звідти, оскільки в таких містах може не бути торгових центрів, що забезпечують необхідну прохідність магазину.

Наступне завдання при виборі франшизи – дати максимально об’єктивну оцінку потенційних споживачів товару в даному сегменті роздробу і визначити, чи є ринкова необхідність у відкритті відповідної підприємства.

Якщо оцінка цих показників буде позитивною, то варто оцінити кількість і якість вільних торгових площ в місті а також свої фінансові можливості, особливо інвестиції в запуск і підтримку проекту на початковому етапі.

Тільки після визначення потенціалу міста та оцінки власних можливостей можна починати знайомство з франчайзерами і їх пропозиціями.

Наші строгі франчайзери

Вибираючи франшизу взуття, потенційним франчайзі не варто пред’являти до неї ті вимоги, які прийнятні в сегменті товарного франчайзингу в цілому. Адже взуттєвої ритейл будується за своїми власними правилами, відмінними від тих, які застосовуються франчайзерами в роздрібній торгівлі.

Наприклад, що працюють за схемою франчайзингу взуттєві компанії включають в свою пропозицію паушальний внесок, який зазвичай не стягується представниками ринку одягу і іншими брендами з категорії товарного франчайзингу.

Справа в тому, що поставка свого товару вже дає компанії достатньо можливостей заробити, та й на тлі інших гравців цієї категорії франчайзери, що стягують паушальний внесок, виглядають менш привабливо, що не кращим чином впливає на динаміку їх розвитку.

Однак на відміну від своїх колег франчайзери-виробники взуття не тільки стягують паушальний внесок, а й вдаються до цієї практики найчастіше після того, як марка стає відомою і затребуваною на ринку (тоді як в одежній сегменті зі збільшенням популярності марки умови надання франшизи, навпаки, пом’якшуються).

Ця стратегія поведінки взуттєвих франчайзерів, невластива загальноприйнятій практиці товарного франчайзингу, обумовлена ​​особливостями взуттєвого ринку. Він, незважаючи на відносно невелику кількість гравців, вважається насиченим, а франчайзинговий ринок навіть перенасиченим, тому великі франчайзингові ритейлери-виробники взуття можуть дозволити собі диктувати правила гри.

Складно назвати лояльними і інші умови запуску взуттєвого магазину по франчайзингу, особливо якщо порівнювати їх з умовами інших франшиз товарної категорії.

Франчайзери в сегменті торгівлі взуттям не поспішають давати своїм партнерам додаткові пільги: роялті та маркетингові внески передбачені практично в кожній концепції франчайзингових магазинів, витрати на реєстрацію договірних відносин лягають на плечі франчайзі, і, як вже було зазначено вище, з партнера стягується паушальний внесок, хоча в fashion-сегменті власники брендів давно навчилися заробляти тільки на виробництві та постачанні.

Високі вимоги взуттєвиків пов’язані з тим, що, незважаючи на динамічно зростаючий попит на взуття з боку кінцевих споживачів, попит на покупку взуттєвої франшизи ніколи не буде настільки ж масовим, як попит на покупку франшизи одягу.

У модному сегменті франчайзингового ринку взуттєвої ритейл завжди буде займати третє місце після продажу одягу і аксесуарів. І це цілком логічно: бюджетні франшизи залишаються найбільш затребуваними, і саме до них можна віднести організацію корнерів, острівних прилавків і повноцінних бутиків з продажу аксесуарів і біжутерії. Такі магазини відкриваються на невеликих площах, а необхідний для них обсяг інвестицій на порядок менше, ніж в роздробі інших секторів ринку.

Втім, деякі взуттєві франчайзери намагаються перейняти все найкраще від бюджетних франшиз аксессуарікі і впроваджують унікальні формати, що дозволяють франшизі ставитися до категорії недорогих, а франчайзеру – ефективно працювати з регіонами навіть на маленьких площах.

франшиза

В даний час на вітчизняному бізнес-поле працює трохи більше двадцяти компаній, що пропонують франшизи своїх взуттєвих брендів. Їх можна класифікувати з точки зору необхідного для запуску обсягу інвестицій: бюджетні пропозиції, франшизи із середнім рівнем необхідних вкладень і дорогі пропозиції.

До першої групи франчайзерів з порівняно бюджетними пропозиціями відносяться Crocs (від 10 тис. $), Emtoli (від 20 тис. $), Monarch (від 25 тис. $) І SOHO corner (від 25 тис. $).

Компанія Crocs, яка фактично є найбюджетнішій франшизою з точки зору загального обсягу інвестицій, пропонує незвичайний для даного ринку формат магазину – «острів» площею в 5-10 кв.м в торговому центрі.

Ця пропозиція може бути привабливо для тих підприємців, хто хоче мати саме взуттєвий бізнес, але не може дозволити його собі з точки зору необхідних вкладень. Витрати на запуск «острова» Crocs складають від 10 тис. $, Але крім цього формату компанія має франшизу повноцінних магазинів в ТЦ або окремій будівлі з абсолютно іншим рівнем інвестицій.

SOHO також пропонує бюджетний варіант відкриття острівної точки в ТЦ або мультибрендовому магазині в рамках формату SOHO corner. Тут вкладення (від 25 тис.) Будуть дещо вищі, ніж у франчайзинговому пропозиції від Crocs, оскільки ціновий сегмент товару, пропонованого компанією TMHF GROUP, відноситься до категорії «преміум», і товарна націнка в рамках цієї франшизи досягає 150%, що є досить рідкісним явищем у взуттєвому ритейлі.

До другої групи – франшиза із середнім рівнем вкладень – відносяться Thomas Munz (від 75 тис. $), Evita (від 135 тис. $), CORSOCOMO (від 115 тис. $), W2 Shoes & Accessories (від 135 тис. $) , Milana (від 100 тис. $), Tervolina (від 150 тис. $), Antonio Biaggi (від 150 тис. $), ССС (від 100 тис. $), Comforto (від 85 тис. $), Paolo Conte ( від 135 тис. $), Zenden (від 80 тис. $), Obuv.com (від 135 тис. $), Еконіка (від 100 тис. $), SOHO (від 135 тис. $).

Цікаво буде розповісти докладніше про пропозиції Comforto, Obuv.com і польському магазині CCC, які є форматами мультибренд. Мультибрендові взуттєві магазини на сьогоднішній день мають явний успіх у підприємців, які обирають франшизу, і це особливо помітно на тлі одежного ритейлу, де більш високий попит встановлений все ж на монобренд.

Хоча ще п’ять років тому формат мультібренда не був достатньо поширений навіть у взуттєвому сегменті, оскільки створити і зберегти правильне позиціонування концепції такого магазину набагато складніше, ніж в мономарке, а великі площі магазину вимагають особливої ​​асортиментної політики і максимально гнучких умов входу в мережу, інакше вони здаватимуться непідйомними потенційним інвесторам.

У взуттєвому сегменті російського ринку більшість успішних мережевих мультибренд з’явилося відносно недавно – 2-3 роки тому, – але вони швидко розвиваються і активно виходять в регіони з власними і франчайзинговими проектами.

Робота в таких форматах ефективна тільки на великій площі, тому вимоги до квадратурі приміщення вище, ніж у магазинів формату монобренду. Наприклад, Comforto готові розглянути торгові площі від 120 кв.м, Obuv.com – від 200 кв.м, а польський мультибренд ССС згоден на умови з приміщенням площею строго від 300 кв.м. Зрозуміло, зі збільшенням площі витрати на відкриття магазину також збільшуються, тому компанії намагаються зробити інші умови франчайзингу максимально вигідними для своїх партнерів.

До третьої групи франшиз з високим рівнем вкладень можна віднести Carlo Pazolini (від 250 тис. $), ЦентрОбувь (від 200 тис. $), Lisette (Россита) (від 180 тис. $), Mascotte (від 200 тис. $) І ALBA (від 250 тис. $).

Найпривабливішим і затребуваним брендом у взуттєвому франчайзинг вже багато років залишається «ЦентрОбувь».

Концепція магазинів цієї компанії адаптована під будь-який регіональний місто, а сам магазин може розміщуватися як в торгових центрах так і в окремо розташованих будинках – важлива тільки його площа і показники прохідності.

Крім того, компанія працює в сегменті «середній мінус», що цікаво для регіонів з низьким рівнем життя.

Регіональний розвиток торгового дому «ЦентрОбувь» відбувається сьогодні особливо інтенсивно: кількість точок вже перевищує 1000, але компанія продовжує розглядати пропозиції про партнерство від потенційних франчайзі. Її успіх можна обґрунтувати не тільки затребуваною у всіх регіонах Росії продукцією, але і ефективним менеджментом, прикладом якого є той факт, що магазини відкриваються два рази в рік – восени та навесні. Можливість запуску франчайзингової точки «ЦентрОбувь» в міжсезоння неможлива.

З більш ніж тисячі франчайзингових проектів в Росії взуттєвих – трохи більше двадцяти, і в цілому їх умови набагато суворіше, ніж умови франчайзерів з сегмента одягу або аксесуарів. Про те, які …

Огляд взуттєвих франшиз в Росії

франшиза

З більш ніж тисячі франчайзингових проектів в Росії взуттєвих – трохи більше 20, і в цілому їх умови ще суворіше, ніж умови франчайзерів з сектора одягу або аксесуарів. Про те, які ці умови у різних взуттєвих брендів, розповідає Катерина Панова, директор з розвитку консалтингової компанії StartUp.

Сектор роздрібної торгівлі одягом, взуттям та аксесуарами зараз займає більшу частину (48%) франчайзингового ринку. Протягом останніх 5 років він стає дедалі більше, що приваблює представників зарубіжних брендів: насичений європейський престижний ринок дає щорічний приріст обороту в 1-2%, тоді як російський приносить близько 6-7%.

Взуттєвий ритейл відрізняється дуже сильною конкуренцією і складністю при запуску нових проектів, і, що цілком логічно, вважається дуже насиченим з точки зору товарного наповнення в різних цінових секторах.

При цьому він дуже привабливий, тому що має розмірений попит і повністю стійке пропозицію, а його франчайзинговая модель – одна з найбільш захоплюючих, так як великі мережеві ритейлери все активніше розширюють зону впливу в регіонах на тлі рівномірно зникаючих окремих магазинів взуття.

І в цілому не дивно, що для заходу на роздрібний ринок взуття навіть найдосвідченіші підприємці вибирають не створення своєї марки, а покупку франшизи відомого бренду.

справа вибору

Зараз російською ринку діє понад 1000 франчайзингових проектів, але по-справжньому чудово опрацьованих з їх навряд чи набереться хоча б половина.

Зорієнтуватися у всьому цьому різноманітті і підібрати справді успішне і фінансово прибуткове пропозицію дуже важко, тому потрібно чітко розуміти, на що варто звернути увагу при виборі франшизи і як правильно оцінити умови тієї чи іншої франчайзингової концепції.

По-1-х, при виборі франчайзингового напарника не варто поспішати з з’ясуванням грошових критерій покупки франшизи. Для початку потрібно оцінити власні ресурси і можливості.

Інтенсивно розвивається в регіонах франчайзера будуть спочатку зацікавлювати міста-мільйонники, потім містечка другого ешелону з населенням від 500 000 чоловік.

Деякі франчайзери навіть не планують входити в міста з найменшим числом населення і не будуть розглядати кандидатів звідти, так як в таких містечках може не бути торгових центрів, що забезпечують потрібну прохідність магазину.

Подальша завдання при виборі франшизи – дати дуже неупереджену оцінку можливих споживачів продукту в даному секторі роздрібної торгівлі та знайти, чи є ринкова необхідність у відкритті відповідного підприємства.

Якщо оцінка цих характеристик буде позитивною, то варто оцінити кількість і якість вільних торгових площ в містечку також свої фінансові можливості, особливо інвестиції в пуск і підтримання проекту на початковому етапі.

Тільки після визначення потенціалу містечка і оцінки власних здібностей можна починати знайомство з франчайзерами і їх пропозиціями.

Наші строгі франчайзери

Вибираючи франшизу взуття, можливим франчайзі не варто пред’являти до неї ті вимоги, які застосовні в секторі товарного франчайзингу в цілому. Адже взуттєвої ритейл будується за своїми власними правилами, відмінними від тих, які використовуються франчайзерами в роздрібній торгівлі.

Наприклад, що працюють за схемою франчайзингу взуттєві компанії включають в свою пропозицію паушальний внесок, який зазвичай не стягується представниками ринку одягу і іншими брендами з категорії товарного франчайзингу.

Справа в тому, що поставка власного продукту вже дає компанії досить здібностей заробити, ну і на тлі інших гравців цієї категорії франчайзери, що стягують паушальний внесок, виглядають найменш презентабельно, що не дуже добре впливає на динаміку їх розвитку.

Але не в приклад своїм співробітникам франчайзери-виробники взуття не тільки стягують паушальний внесок, та й вдаються до цієї практики в більшості випадків після того, як марка стає відомою і потрібної на ринку (тоді як в одежній секторі з підвищенням популярності марки умови надання франшизи, навпаки, пом’якшуються).

Ця стратегія поведінки взуттєвих франчайзерів, нехарактерна до загальноприйнятої практики товарного франчайзингу, обгрунтована особливостями взуттєвого ринку. Він, незважаючи на відносно невелику кількість гравців, вважається насиченим, а франчайзинговий ринок навіть наднасичене, тому великі франчайзингові ритейлери-виробники взуття можуть дозволити собі диктувати правила гри.

Важко назвати лояльними і інші умови пуску взуттєвого магазину по франчайзингу, особливо якщо порівнювати їх з критеріями інших франшиз товарної категорії.

Франчайзери в секторі торгівлі взуттям не поспішають давати своїм партнерам додаткові пільги: роялті та рекламні внески передбачені фактично в кожної концепції франчайзингових магазинів, витрати на реєстрацію договірних відносин лягають на плечі франчайзі, і, як вже було зазначено вище, з напарника стягується паушальний внесок, хоча в fashion-сегменті власники брендів здавна навчилися заробляти лише на виробництві та постачанні.

Високі вимоги взуттєвиків пов’язані з тим, що, незважаючи на жваве зростаючий попит на взуття з боку кінцевих споживачів, попит на покупку взуттєвої франшизи ніколи не буде настільки ж масовим, як попит на покупку франшизи одягу. У модному секторі франчайзингового ринку взуттєвої ритейл завжди буде займати третє місце після продажу одягу і аксесуарів. І це цілком логічно: економні франшизи залишаються найбільш потрібними, і саме до них можна віднести компанію корнерів, острівних прилавків і повноцінних бутиків з продажу аксесуарів і біжутерії. Такі магазини відкриваються на маленьких площах, а необхідний для їх обсяг інвестицій на порядок менше, ніж в роздробі інших секторів ринку. Втім, деякі взуттєві франчайзери намагаються перейняти все найкраще від економних франшиз аксессуарікі і вводять унікальні формати, що дозволяють франшизі ставитися до категорії дешевих, а франчайзеру – відмінно працювати з регіонами навіть на маленьких площах.

До вподоби або по кишені

В даний час на російському бізнес-поле працює трохи більше 20 компаній, що пропонують франшизи власних взуттєвих брендів. Їх можна систематизувати з точки зору потрібного для пуску обсягу інвестицій: економні пропозиції, франшизи із середнім рівнем потрібних вкладень і дорогі пропозиції.

До першої групи франчайзерів з порівняно економними пропозиціями відносяться Crocs (від 10 тис. $), Emtoli (від 20 тис. $), Monarch (від 25 тис. $) І SOHO corner (від 25 тис. $).

Компанія Crocs, яка практично є найбільш економною франшизою з точки зору загального обсягу інвестицій, пропонує незвичайний для даного ринку формат магазину – «острів» площею в 5-10 кв.м в торговому центрі.

Ця пропозиція може бути презентабельно для тих бізнесменів, хто бажає мати конкретно взуттєвий бізнес, але не може дозволити його для себе з точки зору потрібних вкладень. Витрати на пуск «острова» Crocs складають від 10 тис. $, Але крім цього формату компанія має франшизу повноцінних магазинів в ТЦ або окремо розташованій будівлі з зовсім іншим рівнем інвестицій.

SOHO також пропонує економний варіант відкриття острівної точки в ТЦ або мультибрендовому магазині в рамках формату SOHO corner. Тут вкладення (від 25 тис. $) Будуть дещо вищі, ніж у франчайзинговому пропозиції від Crocs, так як ціновий сегмент продукту, пропонованого компанією TMHF GROUP, відноситься до категорії «преміум», і товарна націнка в рамках цієї франшизи домагається 150%, що є досить рідкісним явищем у взуттєвому ритейлі.

До 2-ої групи – франшиза із середнім рівнем вкладень – відносяться Thomas Munz (від 75 тис. $), Evita (від 135 тис. $), CORSOCOMO (від 115 тис. $), W2 Shoes & Accessories (від 135 тис. $), Milana (від 100 тис. $), Tervolina (від 150 тис. $), Antonio Biaggi (від 150 тис. $), ССС (від 100 тис. $), Comforto (від 85 тис. $), Paolo Conte (від 135 тис. $), Zenden (від 80 тис. $), Obuv.com (від 135 тис. $), Еконіка (від 100 тис. $), SOHO (від 135 тис. $).

Цікаво буде розповісти докладніше про пропозиції Comforto, Obuv.com і польському магазині CCC, які є форматами мультибренд. Мультибрендові взуттєві магазини на сьогодні мають очевидний успіх у бізнесменів, які обирають франшизу, і це особливо помітно на тлі одежного ритейлу, де більш високий попит встановлений все таки на монобренд.

Хоча ще 5 років тому формат мультібренда ні досить поширений навіть у взуттєвому секторі, так як зробити і зберегти правильне розміщення концепції такого магазину набагато важче, ніж в мономарке, а величезні площі магазину вимагають особливої ​​асортиментної політики і дуже гнучких критерій входу в мережу, по інакше вони будуть здаватися непідйомними потенційних інвесторів.

У взуттєвому секторі російського ринку велика частина вдалих мережевих мультибренд з’явилося відносно недавно – 2-3 роки тому, – але вони стрімко розвиваються і інтенсивно виходять в регіони з своїми і франчайзинговими проектами. Робота в таких форматах ефективна лише на великій площі, тому вимоги до квадратурі приміщення вище, ніж у магазинів формату монобренду. Наприклад, Comforto готові розглядати торговельні площі від 120 кв.м, Obuv.com – від 200 кв.м, а польський мультибренд ССС згоден на умови з приміщенням площею строго від 300 кв.м. Очевидно, з підвищенням площі витрати на відкриття магазину також ростуть, тому компанії намагаються зробити інші умови франчайзингу дуже прибутковими для своїх партнерів.

До третьої групи франшиз з найвищим рівнем вкладень можна віднести Carlo Pazolini (від 250 тис. $), ЦентрОбувь (від 200 тис. $), Lisette (Россита) (від 180 тис. $), Mascotte (від 200 тис. $) І ALBA (від 250 тис. $).

Самим симпатичним і потрібним брендом у взуттєвому франчайзинг вже багато років залишається «ЦентрОбувь».

Концепція магазинів цієї компанії пристосована під будь-який регіональний місто, а сам магазин може розташовуватися як в торгових центрах так і в окремо розташованих будинках – важлива лише його площа і характеристики прохідності.

Крім того, компанія працює в секторі «середній мінус», що цікаво для регіонів з низьким рівнем життя.

Регіональний розвиток торгового дому «ЦентрОбувь» відбувається зараз особливо активно: кількість точок вже перевищує 1000, але компанія продовжує розглядати пропозиції про партнерство від можливих франчайзі. Її успіх можна довести не тільки потрібної в усіх регіонах Росії продукцією, та й дієвим менеджментом, прикладом якого є той факт, що магазини відкриваються двічі на рік – восени та навесні. Можливість запуску франчайзингової точки «ЦентрОбувь» в міжсезоння неможлива.

CORSOCOMO

CORSOCOMO – заснована в 2004 році компанія, що займається випуском колекцій взуття та модних аксесуарів. Бренд неодноразово визнавався кращим у своїй сфері і заслужив безліч нагород.

Покупців виробів торгової марки приваблює якість застосовуваних матеріалів і пошиття, стильний дизайн, використання строгих форм і оригінальних декоративних елементів.

Франшиза CORSOCOMO стане вигідним придбанням, яке дозволить отримувати високий дохід.

 • Інвестиції від (грн.): 4000000
 • Окупність від (місяців): 12
 • Вступний внесок (руб.): 11800
 • Роялті: Відсутній
 • Основна категорія: Торгівля

Секрет успіху бренду в тому, що в створенні сезонних колекцій беруть участь запрошені дизайнери, які працюють для Tom Ford, Roberto Cavalli, Alexander McQueen і інших модних будинків. Власні магазини і франчайзингові павільйони мережі відкриті в Росії, Казахстані, європейських країнах. Їх основна аудиторія – покупці 20-45 років із середнім і високим доходом.

Продукція CORSOCOMO – втілення елегантності і бездоганного виконання. Її відрізняють витончені лінії, лаконічний силует, зі смаком підібраний модний декор. Більшість виробів бренду виконано професіоналами вручну з використанням інноваційних методик і м’якої шкіри, що поставляється найстарішим італійським підприємством Bonaudo.

Франчайзингова пропозиція CORSOCOMO

Фірмовий дизайн CORSOCOMO формує яскрава динамічна концепція, націлена на активних і успішних покупців. Магазини оформлені в сучасному запам’ятовується стилі. Тут продуманий кожен нюанс, щоб красиво піднести відвідувачам модне взуття та аксесуари. Володіючи правами на бренд, можна легко домовитися про оренду площі в будь-якому сучасному торговому центрі.

Франшиза CORSOCOMO гарантує продаж унікальної продукції від кращих модельєрів Європи, якість якої тестується на кожному етапі виробництва.

Придбання права працювати від імені знаменитої торгової марки не вимагає оплати паушального внеску, роялті, інших поточних платежів.

Всі кошти здобувач вкладає в оренду (купівлю) торгових площ, старт бізнесу і модні колекції. Причому окупність вкладень становить приблизно 14 місяців.

CORSOCOMO надає своїм франчайзі всебічну підтримку. це:

 • професійний підбір торгового приміщення і допомогу при відкритті точки;
 • інформаційна підтримка в рекламних кампаніях;
 • тренінги керівництва і навчання персоналу;
 • своєчасні поставки модних колекцій;
 • індивідуальні рекомендації щодо формування асортименту товарів;
 • допомога у вирішенні будь-яких питань по діяльності магазину, маркетингу, ведення бізнесу.

Вимоги до претендентів

Робота по франшизі CORSOCOMO вимагає наявності майданчика в 100-150 м², розташованої в торговому Молле середнього і високого цінового сегмента. Додатковою умовою стає наявність складу розміром 30% від загального простору, а також ефектних вітрин.

Наш портал зібрав десятки привабливих франчайзингових пропозицій. Серед них ви зможете підібрати оптимальну модель ведення бізнесу, відповідну вашим інтересам і фінансовим можливостям.

Франшиза Corso Como – відгуки, як купити

На що звертають увагу жінки в першу чергу? На взуття. Саме вона, за визнанням психологів, є першочерговим фактором в оцінці зовнішності людини.

І європейські черевики, туфельки, босоніжки і чобітки є визнаним авторитетом у цій області. Однак і російський виробник при належному підході зможе завоювати серця не тільки своїх, але і зарубіжних покупців.

Так сталося і з російським підприємством «Corso Como».

Заснована в 2004 році, фабрика швидко знайшла свого покупця, і стала нарощувати потужності, перетворившись сьогодні в лідера взуттєвої промисловості Росії, Білорусі та України. Представництва в 36 регіонах, 24 власних і 35 франчайзингових магазинів – це гідно поваги.

За рахунок чого? Секрет простий (якщо так можна висловитися): всі колекції створюються визнаними майстрами світової взуттєвої індустрії. Ви можете зустріти такі брендові імена, як Alexander McQeen, Roberto Cavalli, Tom Ford, Salvatore Ferragmo, і не тільки.

Перевага віддається взуття ручної роботи, що тим не менш органічно поєднується з високими технологіями виробництва, плюс – сировина: постачальником давно є італійське підприємство по переробці шкіри Bonaudo.

Це ще не все, адже визнають бренд не тільки покупці, в 2011 році компанія завоювала приз телеканалу Fashion-TV в номінації «наймодніший бренд аксесуарів і взуття».

Тепер і ви можете стати частиною російського бренду, відомого у всьому світі. Франшиза Corso Comoсможет стати відправною точкою в світ Fashion-індустрії. Початкові інвестиції передбачають вкладення близько 3 500 000 рублів.

Однак ці кошти виправдані, адже невід’ємною частиною франшизи стає ексклюзив для франчайзі у всьому регіоні, єдина система дисконтних знижок, загальна програма лояльності покупця, що представляє собою можливість залучати клієнта з усіх регіонів Росії.

Але найголовніше – ви зможете не платити (що само по собі унікальне) початковий внесок і в подальшому користуватися повною підтримкою мережі. І підтримка ця важлива, адже рекламна компанія CorsoComo проходить по всій країні, ролики крутяться по центральних каналах, друкована реклама в популярних «глянцевих» виданнях.

Крім цього, вам буде забезпечена професійна підтримка у виборі та облаштуванні торгових площ, регулярна поставка продукції в усій її варіативності, забезпечення персоналу фірмовим одягом, його навчання і підвищення кваліфікації.

Потрібно від вас зовсім небагато: приміщення з максимальним терміном оренди, краще – що перебуває у власності, із загальною площею від 100 до 150 м.кв., наявністю складського приміщення, площею не менше 30% від загальної. Так само наявність (або в разі відсутності монтаж) вітрин з максимальним ступенем можливості виставлення товару даної категорії.

Таким чином ви зможете стати частиною франчайзингової програми Корсо Комо, яка допоможе вам і вашим клієнтам зануритися в світ високої моди, відчути себе частиною світової Fashion-індустрії, стикнутися з модними віяннями.

Італійський акцент. Історія марки CORSOCOMO

Елегантність з відтінком розкоші, незалежність і внутрішня свобода стали фундаментом успіху марки CORSOCOMO.

В Італії кожен куточок – центр особливої ​​всесвіту. Навіть найменша вуличка живе і дихає по-своєму. У той же час відчути красу і темперамент цієї дивовижної країни можна і у нас, в мережі магазинів взуття та аксесуарів CORSOCOMO.

Тут продається не просто взуття, а моделі з характером для людей активних і впевнених, що досягли життєвого успіху, знають собі ціну і вміють вибирати тільки найкраще.

Бренд існує з 2004 року і за восьмирічну історію вже встиг завоювати свою нішу в світі моди, створивши чимало масштабних колекцій.

Інтер’єр CORSOCOMO Concept Store

Для своїх шедеврів майстри-професіонали відбирають тільки ексклюзивні сорти шкіри, закуповуючи її на кращій шкіряної фабриці Bоnaudо в Італії. А колекції розробляють провідні дизайнери з урахуванням найновіших і найцікавіших світових тенденцій. У підсумку творча команда бренду дарує своїм прихильникам унікальне взуття, що поєднує високу естетику і практичність.

Босоніжки, CORSOCOMO, 11 150 руб .; Клатч, CORSOCOMO, 10 900 руб.

Крім основної лінії кожен сезон компанія представляє кілька цікавих капсульних колекцій. В їх моделях використовується тонка ручна робота, її секрети передаються з покоління в покоління кращими взуттєвими майстрами Італії.

Відмінні риси творінь CORSOCOMO – зовнішня лаконічність, витонченість ліній і вишукані стилістичні рішення. Оригінальні декоративні елементи і проста форма виробів створюють своєрідний зовнішній вигляд.

Цікавим фактом в біографії компанії можна назвати співпрацю з Європейським інститутом дизайну, в рамках якого CORSOCOMO дає можливість молодим дизайнерам брати участь в розробках колекцій.

Ескізи жіночої колекції Гаетано Перроне для CORSOCOMO

Крім юних обдарувань в створенні взуття для CORSOCOMO беруть участь такі майстри своєї справи, як Макс Верре і Гаетано Перроне.

Перший кілька сезонів поспіль відповідав за чоловічу лінію взуття Будинки Tom Ford, а другий, не дивлячись на свою молодість, ось уже кілька років є головним дизайнером лінії взуття дому Alexander McQueen.

Колекції, створені ним, наскрізь просякнуті витонченою елегантністю.

Макс Верре, дизайнер

А в минулому сезоні компанія запросила відомого дизайнера Едгардо Озорио. Раніше він співпрацював з провідними Будинками моди Roberto Cavalli, Salvatore Ferragamo і René Caovilla, а зараз розвиває власний бренд Aquazzura.

Створюючи свої колекції для CORSOCOMO, дизайнер черпав натхнення в красі вигинів жіночого тіла: оригінальний V-подібний виріз відкриває щиколотку, а плавні лінії підкреслюють всю жіночність моделей.

Абсолютно все капсульні колекції CORSOCOMO унікальні, тому в минулому році бренд удостоївся премії Fashion Summer Awards 2011 телеканалу Fashion TV в номінації «Самий модний бренд взуття та аксесуарів».