Франшиза «expetro!» – магазин емоційних подарунків та іграшок

0
261
 • Каталог франшиз
 • Подарунки
 • Франшиза «Експетро»

франшиза Інвестиції: від 350 000 р. Вступний внесок: немає Роялті: немає

 • ОПИС КОМПАНІЇ
 • Експетро-це федеральна мережу подарункових магазинів, асортимент яких заснований на продукції.
 • RELAX-ANTISTRESS: дизайнерські іграшки-подушки, валики, підголовники, вібромасажери, тактильні тренажери.
 • ОПИС ФРАНШИЗИ

Франшиза Експетро – одна з найдоступніших і успішних подарункових франшиз в Росії! Інвестиції близько 350 000 рублів. Окупність від 3-х місяців:

 1. – Спеціальні умови з постачання розробленого нами асортименту товарів,
 2. – Єдині стандарти відкриття, роботи, викладення, обслуговування,
 3. – Забезпечення промо-матеріалами на відкриття магазину,

– Просування магазину в рамках загальної програми просування бренду в інформаційних ресурсах, виданнях, міжнародних виставках і т.д.

– Супровід та підтримка франчайзі на всіх етапах діяльності магазину.

 • – Франчайзор супроводжує партнера на всіх етапах співробітництва,
 • – Допомога в переговорах з торговими центрами,
 • – Франчайзор надає матеріали з навчання.

франшизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншиза

Інформація про франшизу надається компанією-франчізером або знаходиться у відкритому доступі в інтернеті. Каталог франшиз Франшізи.ком не несе відповідальності за повну достовірність наданої інформації, повністю актуальну інформацію можна дізнатися у компанії франчізера.

Від іграшок до генетики: 15 способів почати свій бізнес прямо зараз. фото

франшизафраншизафраншизафраншизафраншиза

5 з 12

Артема Голощапова для Forbes

франшизафраншизафраншизафраншиза

9 з 12

Марії Савельєвої для Forbes

франшиза

Магазин антистресових іграшок

«Штучки, до яких тягнуться ручки»

 • Франчайзингові точки: більше 55
 • Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 • Обіцяний термін окупності: 5-6 місяців

Магазини «антистресових» іграшок, подушок і сувенірів; всередині товарів дрібнозернистий полістирол. Власник франшизи, іванівська компанія «Союз виробників іграшок», існує з 1999 року, але таку продукцію почала випускати тільки в 2008 році, а потім відкрила франчайзингову програму. Для запуску точки досить 8-12 кв. м – це може бути острівної або пристінковий павільйон в жвавому торговому центрі. Партнери закуповують товари зі знижкою 30% від оптового прайс-листа і зобов’язані встановлювати в магазинах єдині ціни. У компанії стверджують, що понад 60% франчайзі згодом відкривають кілька торгових точок.

Expetro

 1. Франчайзингові точки: 80
 2. Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 3. Обіцяний термін окупності: 3-9 місяців

Франчайзі Expetro також торгують «антистресової» продукцією, крім м’яких іграшок і подушок в магазині можна знайти пледи, парасолі, нічники і інші подарунки. Націнка на частину асортименту складає 130-150%. Зараз у компанії немає власних точок – Expetro відкривала їх на початку проекту, а потім зосередилася на розвитку франчайзингу. Середньомісячна виручка франчайзі, за даними компанії, становить 200 000 рублів, а середня прибуток – 40 000 рублів.

Магазин солодощів

«Смачна допомога»

 • Франчайзингові точки: більше 90
 • Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 • Термін окупності: 2-4 місяці

Мережа магазинів «Смачна допомога» починала з продажу мармеладу в баночках з оригінальними написами, тепер в її асортименті є й інші подарунки.

Майбутнім франчайзі в компанії радять встановлювати торговельну точку в місцях з високою прохідністю – не менше 10 осіб на хвилину. Запуск точки займає від трьох тижнів до двох місяців. Товари «Смачної допомоги» продаються не тільки у партнерів, але і в магазинах книг і подарунків, всього більш ніж в 1500 точок по Росії.

Але своїм франчайзі в компанії обіцяють відпускати товар за цінами нижче оптових.

Магазин розвиваючих іграшок

«Вундеркінд»

 1. Франчайзингові точки: 260
 2. Стартові інвестиції: 200 000 рублів
 3. Обіцяний термін окупності: 6-10 місяців

Магазини «Вундеркінд» продають розвиваючі дерев’яні іграшки для дітей від півроку до 9 років – більше 350 найменувань власного виробництва. Франчайзі можуть відкрити торгову точку в форматі «острова» від 3 кв. м або павільйону від 10 кв. м. Запуск магазину займає 3-4 тижні. За даними компанії, близько 60% партнерів поєднують управління «Вундеркіндом» з основним місцем роботи.

Туристична агенція

«Велл»

 • Франчайзингові точки: понад 415
 • Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 • Термін окупності: 3-6 місяців

«Велл» – мережа агентств пляжного відпочинку. Партнери отримують доступ до пошукової системи, що містить більше 1,5 млрд турів.

Близько 50 туроператорів пропонують «Велл» спеціальну комісію, тому представники компанії запевняють – доходи їхніх партнерів в середньому на 25-35% вище, ніж у одиночних агентств. Керівники і менеджери партнерських офісів проходять обов’язкове навчання по продажах, країнознавства і документообігу.

Щомісячне роялті для Москви становить 10 000 рублів, для регіонів – від 2000 до 6000 рублів залежно від чисельності населення.

«Мережа магазинів горящих путівок»

 1. Франчайзингові точки: понад 450
 2. Стартові інвестиції: 300 000 рублів
 3. Термін окупності: 7-12 місяців (вихід на беззбитковий рівень)

Найстарша франшиза на російському туристичному ринку продається з червня 1998 року.

Партнером може стати і починаючий підприємець, і власник чинного туристичного агентства. В такому випадку він не повинен бути франчайзі іншої туристичної мережі. Паушальний внесок в «Мережі магазинів горящих путівок» відсутній, роялті для кожного регіону індивідуально – від 6000 до 48 000 рублей щомісяця.

Для початку роботи необхідно приміщення від 15 кв. м і не менше двох співробітників.

Автомийка

Fast & Shine

 • Франчайзингові точки: понад 230
 • Стартові інвестиції: 240 000 рублів
 • Термін окупності: 2-4 місяці

Fast & Shine – мережа безводних автомийок, від пилу і бруду машини очищають спеціальними хімічними засобами власного виробництва. У вартість франшизи включені витратні матеріали для обслуговування 1000-1500 автомобілів (далі кошти поставляються франчайзі за оптовими цінами). Початківцям франчайзі в компанії рекомендують звернутися в регіональний Центр розвитку малого підприємництва та подати заявку на безоплатну державну субсидію. Представники Fast & Shine допомагають із захистом бізнес-плану для конкурсу і декларують, що гранти партнерам компанії зазвичай схвалюють. Автомийки по франшизі вже працюють в країнах СНД, Ізраїлі, Грузії, Сербії та ОАЕ.

мобільний фудкорт

«Кукурай»

 1. Франчайзингові точки: більше 50
 2. Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 3. Термін окупності: 3-12 місяців

Воронежская компанія «ЕмЕль» починала бізнес з продажу гарячої кукурудзи з добавками, розфасованої в стаканчики. Пізніше її засновники помітили, що продаючи разом з кукурудзою ще всього один продукт, солодку вату, можуть отримувати на 25% більше прибутку. Тепер в асортименті 8 позицій – морозиво, попкорн, піца і т. Д. Торгують ними через оригінальний кіоск у вигляді ретромобіля із захованим всередині обладнанням. Кіоск вимагає всього 3-4 кв. м в місцях з хорошою прохідністю – в кінотеатрах, торгових центрах, парках розваг. Паушального внеску, роялті та рекламних зборів у франшизи «Кукурай» немає, відкрити мобільний фудкорт можна в містах з населенням від 30 000 жителів.

Магазин електронних сигарет

eStyler

 • Франчайзингові точки: понад 110
 • Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 • Термін окупності: 3 місяці

Магазини електронних сигарет під маркою eStyler відкрилися в 2009 році, але активно розвиватися мережа стала з середини 2013 року, після прийняття закону «Про заборону куріння в громадських місцях». У компанії відзначають, що після цієї події рівень продажів в мережі зріс у кілька разів. Для франчайзі розроблені кілька варіантів стартових пакетів, бонусом до них стає товарне наповнення на певну суму. Бажаний розміщення – модуль в торговому центрі на шляху потоку відвідувачів або магазин в жвавій частині міста.

Меблевий салон

Komandor

 1. Франчайзингові точки: понад 400
 2. Стартові інвестиції: 210 000 рублів
 3. Термін окупності: 3-6 місяців

Komandor виробляє і продає шафи-купе і меблі для гардеробних кімнат.

При відкритті магазину франчайзі може скористатися піврічний розстрочкою на оформлення виставкової експозиції. Без використання пільги мінімальні витрати для салону 30-40 кв. м складуть 300 000 рублей. Підтримка роботи такого салону в компанії-франчайзера оцінюють в 80 000 рублей щомісяця.

Паушальний внесок для вступу в мережу Komandor не потрібно, також партнери не платять роялті.

tamm’antimebel

 • Франчайзингові точки: більше 70
 • Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 • Термін окупності: від 10 місяців

Під маркою tamm’antimebel продається безкаркасні меблі – крісла, пуфи, дивани, наповнені полістиролом.

Стартовий пакет «Ексклюзив» за 350 000 рублів включає в себе торгове обладнання та устаткування для наповнення крісел, рекламу і знижку в 35% на закупівлю чохлів, які перетворюються в меблі. Але стати франчайзі можна і за меншу суму – наприклад, почати бізнес на дому, купивши за 25 000 рублів пакет «Стартовий».

У нього входять лише каталоги продукції, зразки тканин, рекомендації від франчайзера і знижка в 25% на чохли для меблів.

Студія музичних кліпів

Sugar Dance

 1. Франчайзингові точки: понад 200
 2. Стартові інвестиції: 350 000 рублів
 3. Термін окупності: 3-12 місяців

У студіях Sugar Dance відвідувач може стати героєм музичного кліпу і відразу ж отримати записаний диск.

Франчайзі можуть працювати в різному режимі – наприклад, обслуговувати заходи і вечірки або встановлювати студію влітку в парках або на набережних. У хороший сезон щасливі франчайзі можуть окупити інвестиції навіть за місяць.

За використання ліцензійного відеоконтенту партнери платять головної компанії 45 рублів за кожен записаний кліп.

Служба експрес-доставки

СДЕК

 • Франчайзингові точки: 215
 • Стартові інвестиції: 330 000 рублів
 • Термін окупності: 6-12 місяців

Новосибірська компанія СДЕК надає послуги експрес-доставки пошти, вантажів, товарів і квітів.

Франшиза продається з 2009 року, і зараз партнерські представництва працюють майже в 200 містах Росії. Франчайзинговий офіс може бути відкритий в приміщенні не менше 20 кв. м на першому поверсі будівлі в центральній частині міста, поруч обов’язково повинна бути зручна парковка.

Майбутні партнери проходять обов’язкове стажування в Новосибірську. Роялті від 7 до 10% виплачується щомісяця.

Салон друку на дрібних предметах

Art-Printers

 1. Франчайзингові точки: понад 165
 2. Стартові інвестиції: 120 000 рублів
 3. Термін окупності: 2-5 місяців

Компанія Art-Printers спеціалізується на нанесенні малюнків на нігті, квіти та сувеніри.

Для франчайзі розроблені три стартові пакети – відрізняються вони за типом принтерів (для квітів, нігтів і універсальний). Головними плюсами своєї франшизи в Art-Printers називають низьку собівартість створення малюнків і одночасно високу маржинальність послуг. Займатися таким бізнесом можна на дому, в торговому центрі, салоні краси або квітковому магазині.

Як обіцяє франчайзер, через півроку партнер напрацює базу постійних клієнтів і рекламні витрати зведуться до нуля.

тестування здібностей

Genetic-test

 • Франчайзингові точки: понад 2500
 • Стартові інвестиції: 200 000 рублів
 • Термін окупності: 1-3 місяці

Genetic-test – це бізнес з тестування здібностей людини за допомогою аналізу відбитків пальців.

Компанія декларує, що в основі її програмного забезпечення лежить аналіз наукових робіт на тему дерматоглифики і база відбитків сотень тисяч людей. Процедура тестування займає не більше трьох хвилин, в результаті клієнт отримує 17-сторінковий звіт c характеристиками своєї особистості.

У компанії стверджують, що точність результату досягає 95%. Щоб почати роботу, партнеру Genetic-test потрібно небагато – комп’ютер, принтер, стіл, вивіска і комплект для тестування. Проводити тести можна і в режимі мобільного офісу – вдома у клієнтів, в школах, дитячих садах, спортивних секціях і т. Д.

За кожного клієнта франчайзі сплачує роялті в 33 рубля.

Франшиза магазину подарунків EXPETRO!

Цей франчайзер понад рік не оновлював свою пропозицію.

франшиза

Торгова марка: EXPETRO !, Експетро! .Пріблізітельние інвестиції: від 300.000 руб.Потребность в приміщенні: від 4 м2.

Торгова марка: «EXPETRO!», «Експетро!».
Вид діяльності: Роздрібна торгівля дизайнерськими антистрес-подарунками.
Позиціонування: EXPETRO! – це мережа магазинів, асортимент яких заснований на продукції Relax-antistress: дизайнерські іграшки-подушки, валики, підголовники, вібромасажери, тактильні тренажери.

У магазинах подарунків представлений величезний вибір незвичайних подарунків до будь-якого свята і свята, вечірці і т.п. Подарунки від EXPETRO! можна дарувати кожен день – коханим, колегам і друзям.
Найменування компанії-правовласника: Група компаній «Руян».
Чи полягає договір комерц. концесії з реєстрацією в Роспатенті: немає.

Кількість точок по лінії франчайзингу: 120.
Кількість власних точок: 2.
Приблизні необхідні інвестиції: від 300 000 руб.
Паушальний внесок (вартість франшизи): немає.
Роялті: немає.
Рекламний або маркетинговий фонд: немає.
Планований період окупності: 6-9 міс.
Потреба в приміщенні: 4-6 м2.

Телефон: +7 (495) 745-75-73, +7 985 640 33 69.
Сайт: expetro.ru.

франшиза EXPETRO! ( «Експетро!») – новий проект групи компаній «Руян», власника бренду «Експедиція». EXPETRO! – це фірмовий відділ подарунків, в широкому сенсі відносяться до категорії «релакс-антистрес». Їх розробники ставили собі за мету створення продукції, яка несе в собі позитивні емоції. Подарунки від EXPETRO! задумані, як дають своєму власнику в прямому сенсі зворушливе задоволення, тобто такими, щоб їх було приємно тримати в руках і притискати до себе.

Асортимент «Експетро!» – м’які іграшки, антистресові подушки і валики, симпатичні підголовники, магнітні головоломки, вібромасажери, брелоки та інші речі, які можна чіпати, знімаючи напругу і покращуючи свій настрій.

EXPETRO! повідомляє, що її речі, універсальні подарунки для людей будь-якого віку та професії, привабливі своєю багатофункціональністю, зовнішнім виглядом і високою якістю. Зовнішній матеріал іграшок – поліестер, а точніше – 85% поліестеру і 15% спандекса – для міцності і ніжності тканини.

франшиза Наповнювач іграшок – спінений полістирол. Дрібні невагомі гранули наповнювача викликають задоволення від дотику до подарунка. Незвичайні речі від EXPETRO! не вимагають спеціального догляду, їх можна прати в пральній машині.

«Експетро!» обіцяє покупцям:

 • яскравий позитивний прокату побутової техніки,
 • приємні тактильні і візуальні емоції,
 • персонажів, героїв зі своєю історією і ставленням до світу,
 • ціновий діапазон подарунків EXPETRO! від 150 до 2500 рублів.

«Експетро!» будує франчайзингову мережу магазинів подарунків і товарів проти стресу, а також займається оптовою дистрибуцією товарів, більшість з яких – власні ексклюзивні розробки «Експетро!».

Особливості франшизи EXPETRO! :

 • франшиза Єдині для торгових точок по франшизі стандарти відкриття, роботи, викладення і обслуговування. Торгова точка EXPETRO! – це «острів» площею 4-6 кв.м., що знаходиться в галереї жвавого торгового центру. Для зручності покупців доступ до подарунків абсолютно відкритий. Мобільний торгове обладнання «Експетро!» само по собі є арт-об’єктом.
 • Обіцяні супровід та підтримка франчайзі на всіх етапах діяльності магазину подарунків EXPETRO !, допомогу в переговорах з торговими центрами.
 • Франчайзер надає партнеру-франчайзі навчальні матеріали, промо-матеріали.
 • Партнерам обіцяно унікальне корпоративне співтовариство і навіть можливість стати акціонером компанії.
 • Магазини партнерів просуваються в рамках загальної програми розвитку бренду в ЗМІ, на міжнародних виставках і т.д.
 • У «Експетро!» готові піти назустріч з багатьох питань, довіряючи партнеру і цінуючи його участь.

франшиза У EXPETRO! повідомляють, що симпатичні подарунки компанії – це реальна можливість оточити увагою тих, хто вам доріг, подарувавши яскраві враження від продукції, яка гарантовано припаде до душі як дорослому, так і дитині.

Презентація франшизи EXPETRO! {Filelink = 146}

Завантажити презентацію Експетро!

Франшиза магазину оригінальних подарунків «Експетро»

Якщо ви любите все яскраве і веселе і готові дарувати всім радість, то франшиза «Експетро» для Вас!

Найдоступніша франшиза в світі!

франшиза

Відкрий яскравий магазин емоційних подарунків та іграшок, який притягує покупців. Експетро – федеральний бренд з 2010 року.

Щомісяця в мережі магазинів Експетро продається більше 30 000 антистрес-подарунків. За чотири роки товари Експетро з’явилися як мінімум в 1 000 000 будинків!

Підтримка і навчання франчайзі «Експетро»

Твій слухняний бізнес: досвідчені бізнесмени і новачки легко освоюють його за допомогою поетапних інструкцій і рекомендацій!

 • Все автоматизовано і мобільно! Кожен бізнес-процес, починаючи від закупівлі товару і закінчуючи аналітикою продажів, доступний 24/7 з будь-яких електронних пристроїв.
 • Персональна підтримка.
 • Персональний менеджер навчить вас всім технікам продажів і тонкощам роботи магазину, а також допоможе домовитися з ТЦ. Вам потрібно буде лише транслювати цей досвід на своїх співробітників.
 • Унікальний асортимент корисних подарунків. Ми створюємо кращі дизайнерські антистрес-іграшки і подарунки, використовуючи інноваційні матеріали.
 • Невисокі початкові інвестиції, дозволяють запустити франшизу EXPETRO в короткий термін
 • 150 000 рублів – перша закупівля товара60 000 – 90 000 рублів – торгове оборудованіе30 000 рублів – технічне оснащення Разом: 240 000 – 270 000 рублів.
 • Висока націнка 130-150% на більш ніж 500 найменувань товару, що гарантує вам швидку окупність вже через 6 – 9 місяців.
 • Наша цільова аудиторія – життєрадісні, активні люди з почуттям гумору різного віку, які купують подарунки на свята і просто так – щоб подарувати посмішку близькій людині або зробити приємне своїй половинці.
 • відправити запит

Вимоги до покупців франшизи оригінальних подарунків «Експетро»

 • Наявність стартового капіталу,
 • Бажання продуктивно працювати і розвиватися,
 • Дотримання умов співпраці.

Вимоги до приміщення «Експетро»

 • Острів площею 6 кв.м., що знаходиться в галереї жвавого торгового центру.

Перевага франшизи магазину EXPETRO

Наші франчайзингові партнери отримують все і відразу:

 1. Бізнес без проблем. Апробована модель бізнесу, яка щомісяця доводить свою ефективність.
 2. Представник в регіоні. Право бути представником бренду в регіоні і права на всі канали збуту.
 3. Тусовка успішних. Членство в клубі кращих російських підприємців і круті виїзні заходи.
 4. Вічне развітіе.Персональная програма навчання і актуальна база знаній.Площадка для реалізації власних ідей.

франшизафраншизафраншиза

Магазин дитячих іграшок по франшизі

Дитячі товари постійно знаходяться в попиті незалежно від пори року. Кожен батько бажає дати своїй дитині найкраще. Тому магазин дитячих іграшок може стати цікавим рішенням для вкладення коштів.

Однак відкривати бізнес з нуля досить проблематично. Причиною тому широка конкуренція. Необхідно отримати увагу за боку клієнтів. Ось тільки домогтися цього не розкрученому бренду складно.

Франшиза дитячих іграшок – це прекрасний варіант для заробітку. Головне, відшукати хорошу компанію.

Тому при наявності фінансової можливості краще подумати про придбання франшизи. Адже чого тільки варта магазин іграшок дитячий світ – отримав неймовірну популярність. Причому цінники на товар тут вище середнього, але покупці все одно знаходяться.

Магазин дитячих іграшок: переваги і недоліки

Будь-яка справа має плюси і мінуси, тому перед стартом завжди варто серйозно зважити обидві сторони. Головними перевагами є:

 • готовий бізнес, який гарантує постійний дохід;
 • хороший варіант відкрити справу в короткі терміни;
 • наявність розкрученого бренду;
 • не потрібно витрачати час на розкрутку невідомого бренду;
 • стабільний фінансовий результат;
 • початкова клієнтська база;
 • наявність хороших знижок від постачальників.

франшиза

Запускати перевірене завжди легше, ніж починати з нуля. Однак франшиза дитячих іграшок має свої недоліки:

 • відсутність самостійності. Завжди слід дотримуватися наявних правил і вимог;
 • дорога ціна;
 • необхідність виплачувати роялті.

Щоб купити магазин дитячих іграшок необхідно мати хороший стартовий капітал. Без початкового внеску не вийде організувати прибутковий бізнес. Але можна почати справу на виробництві іграшок з дерева.

Франшиза дитячих іграшок: основні умови

Вирішивши зв’язати свою справу з франчайзером необхідно розуміти, щомісяця доведеться платити роялті. Це особлива орендна плата власнику бренду.

Крім цього сама франшиза дитячого магазину іграшок варто певну суму, що не повертається. Однак такі серйозні витрати при правильному вкладенні швидко окупаються.

Адже головною перевагою є бренд, який не доводиться розкручувати.

Магазин дитячих іграшок здатний стати відмінним справою для вкладення великих сум. Головне не помилитися з компанією. Варто докладніше розглянути найвідоміші фірми, що пропонують подібні співпраці.

франшиза

Франшиза магазину іграшок «Бегемотик»

Це не дешевий магазин дитячих іграшок. Однак відсутністю клієнтів бренд не страждає. Компанія стартувала в 2008 році і продовжує користуватися широким попитом серед населення. Тут клієнтам пропонує величезний асортимент іграшок на будь-який смак, колір, вік і фінансову можливість.

Франшиза дитячого магазину іграшок на старті вимагає близько 1 500 000 рублів вкладень. Ця сума зможе окупитися вже через півроку торгівлі. Величезний плюсом є відсутність роялті. Головною вимогою є приміщення, площа якого буде понад 50 м.кв.

Ще можна купити міні-заводи для малого бізнесу, якщо не хочеться зв’язуватися з франшизи. Такий варіант підійде для власників промислових цехів або інший великий площі.

Магазин іграшок Expetro

Мережа магазинів представляють не тільки іграшки, але і широкий вибір подарунків та товарів для дому. Укладаючи контракт людина, отримує ретельно розроблений бізнес план і програму навчання співробітників. Головними перевагами компанії є:

 • відомий бренд;
 • невеликі вкладення;
 • великий асортимент унікальних товарів;
 • швидкий термін окупності;
 • суміщення відразу декількох видів продажів.

Це досить дешевий магазин дитячих іграшок, адже початкові витрати не перевищують 300 000 рублей. Максимальний термін окупності – 9 місяців. Досягається він завдяки високій націнки.

Компанія пропонує хороший бізнес, якому ретельно навчає. Тому впоратися з поставленим завданням зможе навіть новачок.

Франшиза магазину «Штучки»

Компанія активно продає м’які іграшки. Крім цього в магазині також можна знайти величезний вибір подушок. За основу виготовлення продукції береться трикотаж, який наповнюють полістиролом. Завдяки чому продукція виходить м’якою і приємною на дотик. Вся продукція має сертифікати якості. Придбання франшизи дає ряд переваг:

 • можливість працювати під відомий брендом;
 • підтримка досвідченими фахівцями, готовими допомогти в будь-яких організаційних моментах;
 • широкий асортимент товару.

Первинні вкладення – 300 000 рублів, час окупності півроку. Звичайно, якщо говорити про те, як заробити гроші студенту, то цей варіант не дуже підходить.

франшиза

Лего – відмінний магазин для бізнесу

Одна з найпопулярніших і відомих компаній. Франчайзингову співпрацю практикується з 1980 року. За цей час у багатьох містах успішно відкрилося величезна кількість торгових точок. Попит на товар завжди є. У вартості договору входить:

 • підготовка бізнес-плану;
 • відомий бренд;
 • допомога в підборі співробітників;
 • придбання продукції і техніки за вигідною ціною.

Стартові вкладення – 400 000 рублей, крім того доведеться платити паушальний внесок – 150 000 рублів. Організовуючи своє підприємства, обов’язково цікавтеся теорією ведення бізнесу. Слід прочитати корисні книги для керівника.

Сказати однозначно, що вигідніше – самостійно піднімати фірму або взяти за основу вже розкручений роками бренд, складно. Багато що залежить від особистого настрою підприємця. Адже успіх будь-якої справи залежить від ретельної і уважної роботи. Тому виходити потрібно від особистих переваг і своїх фінансових можливостей.

Ще актуальною залишається покупка франшизи квестів. Такі компанії популярні у великих містах.

Франшиза Expetro! в Росії: ціна, окупність і відгуки

Франшиза магазину емоційних подарунків та іграшок

франшиза

Франшиза Expetro! має на увазі відкриття магазина оригінальних подарунків і антистресових іграшок. Expetro! – це мережа острівних магазинів антистресових подарунків, іграшок, товарів для будинку, подорожей і багато іншого. Для найвимогливіших клієнтів мережу пропонує можливість індивідуально створити унікальну іграшку (ідея, дизайн, виготовлення).

Кожна іграшка-антистрес містить спеціальний гранульований наповнювач, приємний на дотик, здатний подарувати кожному незабутні приємні відчуття. Іграшки виконані з особливого матеріалу, який тривалий час не мажеться, не рветься, і не втрачає свої якості. Над створенням колекцій працюють кращі російські дизайнери.

Бренд Expetro !, що належить групі компаній Руян, з’явився в 2010 році і розвивається донині. На сьогодні мережа налічує понад 80 франчайзингових філій, а територія присутності охоплює Росію, Казахстан, Україну, Білорусь, Вірменію і Азербайджан.

франшиза

Як відкрити бізнес по даній франшизі

Якщо ви бажаєте придбати франшизу Expetro! і відкрити свою острівну точку з продажу антистресових іграшок і емоційних подарунків, залиште замовлення на нашому сайті.

Натисніть кнопку «Написати франчайзеру» і далі заповніть невелику форму, де потрібно вказати свої контактні дані.

Ваша заявка буде розглянута представниками мережі, які найближчим часом зв’яжуться з вами, щоб обговорити питання, що цікавлять вас деталі і умови придбання франшизи.

Компанія пропонує своїм партнерам не тільки бренд і продукцію, але також і успішний комерційний досвід і комплексну підтримку своїм франчайзі у відкритті та веденні бізнесу, включаючи допомогу на закінчення договору оренди з ТЦ, бізнес-план, навчання, підтримку персонального менеджера і промо матеріали.

Франшиза Expetro! дозволить вам почати свій бізнес при низьких витратах і швидко окупити вкладені кошти. Острівні точки займають мінімум місця, завдяки чому витрати на оренду будуть мінімальні, при цьому приносячи хороший прибуток за рахунок високої роздрібної націнки на товар.

 • Наявність стартового капіталу;
 • Прагнення продуктивно працювати і розвиватися;
 • Готовність слідувати єдиним правилам роботи мережі;
 • Острів площею від 4 до 6 кв. м, що знаходиться в галереї жвавого торгового центру.
 • Низький рівень вкладень в бізнес
 • Висока роздрібна націнка від 120% до 170%
 • Можливість поєднувати кілька видів доходу: опт, інтернет та роздрібна торгівля
 • Членство в клубі кращих російських підприємців і продуктивні виїзні заходи
 • Досить висока конкуренція в галузі
 • Можливі проблеми з поставками продукції

EXPETRO – FRANCHISINGinfo.ru – франчайзинг, франшиза

franchisinginfo.ru
Каталог франшиз
торгівля
Подарунки, квіти, аксесуари для дому, книги

франшиза

інформація про франчайзера

Ви можете відкрити власний магазин подарунків та іграшок з допомогою франшизи від Експетро.

На підставі угоди франчайзингу ми надамо Вам право використання нашого комерційного досвіду, продукції, обладнання для магазину і товарного знака на певних умовах. З Експетро відкрити магазин подарунків та іграшок дуже просто, а головне – вигідно! І, звичайно ж, варто відзначити, що франшиза подарунків та іграшок від Експетро не має паушального внеску і роялті!

Компанія пропонує успішний комерційний досвід, бренд, продукцію і підтримку своєму франчайзинг-партнера у відкритті та веденні бізнесу:

 • Право на використання ТМ «Експетро», а значить унікального назви, стилю, оформлення;
 • Спеціальні умови з постачання розробленого нами асортименту товарів;
 • Єдині стандарти відкриття, роботи, викладення, обслуговування
 • Забезпечення промо-матеріалами на відкриття магазину
 • Просування магазину в рамках загальної програми просування бренду в інформаційних ресурсах, виданнях, міжнародних виставках і т.д .;
 • Супровід і підтримка франчайзі на всіх етапах діяльності магазину.

Власний точок

франчайзингових точок

120

інформація для франчайзі

 • Франчайзер супроводжує партнера на всіх етапах співробітництва;
 • Допомога в переговорах з торговими центрами;
 • Франчайзер надає матеріали з навчання;
 • Унікальна корпоративне співтовариство.

від 300 000 рублей

Найвища вимога

 • Наявність стартового капіталу;
 • ,
 • Бажання продуктивно працювати і розвиватися;
 • Дотримання фінансової дисципліни та інших умов співпраці (єдині стандарти роботи і обслуговування клієнтів магазину EXPETRO).

читати статті

читане

перегляньте інші статті франшиза

Інформація, розміщена в каталозі, надана представниками франчайзингових та партнерських систем. Перед підписанням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем в каталозі і оновлення інформації, що міститься в ньому. У разі недостовірності або неактуальність даних в каталозі просимо повідомити про це office@FranchisingINFO.ru.

франшиза EXPETRO – магазин подарунків

Додано в закладки: 0

франшиза

Франшиза магазину подарунків «EXPETRO!»

Найменування торговельної марки: «EXPETRO!», «Експетро!».

Комерційна діяльність, здійснювана компанією: Роздрібний продаж креативних подарунків і товарів проти стресу.

Як компанія себе позиціонує: EXPETRO! Являє собою абсолютно новий формат роботи магазину подарунків, отримання якого здатне принести найбільш зворушливе насолоду.

 • Назва компанії, яка виступає в якості правовласника: ГК «Руян».
 • Чисельність точок, що діють за франчайзинг лінії: 20.
 • Чисельність точок, що знаходяться в безпосередній власності компанії: 3.
 • Приблизний розмір необхідних інвестицій на початковій стадії: від 400000 рублів.
 • Паушальний внесок (ціна франшизи): відсутній.
 • Роялті: відсутній.
 • Фонд для реклами і маркетингу: відсутній.
 • Планований час окупності проекту по франшизі: від 3 місяців.
 • Необхідна площа приміщення: 6 – 10 м2.
 • Номер телефону: 7 (495) 7457573.

Адреса сайту: expetro.ru.

Вони знають, що таке справжня іграшка

EXPETRO! ( «Експетро!») Являє собою новий проект, заснований групою «Руян», яка також є власником мережі магазинів «Експедиція». Проект EXPETRO! є фірмовим відділом подарунків, у великому сенсі належать до категорії «релакс-антистрес».

Розробники цих сувенірів в якості своєї мети ставлять створення продуктів, які несуть в собі позитивні емоції.

Сувеніри від EXPETRO! задумані таким чином, щоб давати своїм власникам безпосереднє зворушливе задоволення, а значить такими, щоб їх приємно було тримати в руках, а також притискати до себе.

Асортимент продукції від «Експетро!» складається з м’яких іграшок, антистресових подушок і валиків, симпатичних підголівників, магнітних головоломок, hand gum (жуйок для рук) і інших речей, до яких можна торкатися і при цьому знімати напругу і покращувати свій настрій.

У компанії EXPETRO! запевняють, що їх речі, багатофункціональні подарунки для людей різного віку і професій, приваблюють своєю універсальністю, зовнішнім виглядом і чудовою якістю. В якості зовнішнього матеріалу іграшок виступає поліестер, точніше – 85% поліестер та 15% спандекс – для того, щоб тканина була міцнішою і ніжною.

В якості наповнювача для іграшок використовується спінений полістирол. Для унікальних подарунків EXPETRO! не потрібно особливий догляд, вони легко стираються в звичайній пральній машині.

Своїм покупцям франшиза «Експетро!» обіцяє:

 • Позитивний і яскравий дизайн із сувенірами та подарунками,
 • Океан приємних візуальних і тактильних емоцій,
 • Персонажів, що мають свою історію і ставлення до світу,
 • Оновлений діапазон сувенірів EXPETRO !, який варіюється від 150 до 2500 рублів.

Компанія «Експетро!» займається будівництвом франчайзингової мережі магазинів антистресових подарунків і товарів, а також працює в сфері оптової дистрибуції товарів, велика частина з яких є власними ексклюзивними розробками «Експетро!».

Що особливого у франшизі EXPETRO

Особливості, якими володіє франшиза EXPETRO !:

 • Наявність єдиних для торгових точок по франшизі стандартів відкриття, діяльності, викладки, а також обслуговування. Точка торгівлі EXPETRO! являє собою «острів», чия площа становить 6-10 кв.м., який знаходиться в галереї відвідуваного торгового центру. Для більшої зручності клієнтів доступ до всіх подарунків є абсолютно відкритим. Торговельне обладнання легке і мобільне, яке саме по собі може вважатися арт-об’єктом.
 • Також власники франшизи отримують підтримку і супровід на всіх стадіях роботи магазину сувенірів EXPETRO !, надання допомоги при переговорах з керівництвом торгових центрів.
 • Франчайзер зобов’язується надати партнерам-франчайзі освітні матеріали, промо матеріали, безкоштовно підготувати дизайн для торгового обладнання магазина подарунків.
 • Магазин франчайзі буде просуватися в рамках загальної програми розвитку торгової марки «Експетро!».
 • У компанії «Експетро!» завжди йдуть назустріч з усіх питань і довіряють партнерам, цінуючи їх участь.

Співробітники EXPETRO! обіцяють, що милі подарунки від їх компанії є реальною можливістю оточити турботою і увагою всіх тих, хто вам дуже дорогий, подарувавши їм море яскравих вражень від продукції, яка однозначно зможе припасти до душі як дорослим, так і дітям.

Франшиза “Експетро”

франшиза Expetro! – це прибуткова федеральна мережа острівних магазинів емоційних подарунків і м’яких іграшок.
Робоча бізнес-модель дозволяє досягати успіху як досвідченим бізнесменам, так і молодим підприємцям,

відкриває свій бізнес вперше.

Твій слухняний бізнес

Досвідчені бізнесмени і новачки легко освоюють його за допомогою поетапних інструкцій і рекомендацій

Експетро! – федеральний бренд з 2010 року

Щомісяця в мережі магазинів Експетро! продається більше 30 000 антистрес-подарунків.

За 5 років товари Експетро! з’явилися як мінімум в 1 000 000 будинків!

Мета формату – «Максимум виручки на мінімум площі»

Середня виручка на один м2 торгової площі:

 • Москва 58 000 – 250 000 руб
 • Санкт-Петербург 42 000 – 158 000 руб
 • Новосибірськ 40 000 – 89 000 руб
 • Магнітогорськ 34 000 – 85 000 руб
 • Новоросійськ 35 000 – 85 000 руб
 • Наші партнери отримують відразу безліч переваг
 • Прогнозований бізнес: Перевірена бізнес-модель, яка щомісяця доводить свою ефективність
 • Представництво в регіоні: Ви стаєте нашим представником на закріпленій за Вами території і в інтернет-просторі!
 • Успішне співтовариство: Участь в клубі кращих російських підприємців і цікавих виїзних заходах.

Навчання і розвиток: індивідуально сплановану програму навчання та актуальна база знань. Майданчик для реалізації власних ідей.

Чому нашу франшизу вибирають не тільки досвідчені підприємці, а й новачки в бізнесі?

Вона доступна!

Інвестиції у відкриття:

 1. 150 000 руб – перша закупівля товару
 2. 60 000 – 90 000 руб – торгове обладнання
 3. 30 000 руб – технічне оснащення
 4. 10 000 руб – паушальний внесок
 5. 2 000 крб / міс – роялті
 6. Разом: 255 000 – 285 000 руб
 7. Висока націнка 130-150%
 8. На більш ніж 500 найменувань товару, що гарантує вам швидку окупність вже через 6-9 місяців.
 9. Все автоматизовано і мобільно!
 10. Кожен бізнес-процес, починаючи від закупівлі товару і закінчуючи аналітикою продажів, доступний 24/7 з будь-яких електронних пристроїв.
 11. Персональна підтримка

Персональний менеджер навчить вас всім технікам продажів і тонкощам роботи магазину, а також допоможе домовитися з ТЦ. Вам потрібно буде лише транслювати цей досвід на своїх співробітників.

 • Унікальний асортимент корисних подарунків.
 • Ми створюємо кращі дизайнерські антистрес-іграшки і подарунки, використовуючи інноваційні матеріали.
 • Відгуки партнерів про франшизу Експетро:
 • Юлія Корсик, Вологда, 1 магазин

«Відкриття магазину Expetro! обійшлося мені в 250 тис. руб. Вкладення окупилися за 5 місяців. Важливо відкрити магазин перед початком сезону і постаратися зробити так, щоб про нього дізналося якомога більше людей. »

Стати партнером просто:

 • відправити запит
 • Вивчити умови співпраці
 • підібрати приміщення
 • Замовити торгове обладнання по готовому дизайн-проекту
 • Підключитися до мобільного IT – системі
 • Замовити товар Відкрити магазин
 1. Зателефонуйте менеджеру відділу франчайзингу
 2. +7 (916) 109-60-02
 3. leonova_t@expetro.ru
 4. Леонова Тамара
 5. Весь каталог франшиз >>

франшиза Expetro

Компанія «Руян», розвиваюча мережа магазинів антистресових іграшок, подарунків і сувенірів під єдиним брендом «Expetro», шукає партнерів для відкриття нових точок продажу мережі на території Росії і країн СНД за договором франчайзингу.

Ми пропонуємо Вам купити франшизу «Expetro» і з нашою допомогою відкрити Ваш власний магазин іграшок та подарунків в складі нашої мережі у Вашому регіоні.

Франшиза магазину іграшок і подарунків «Expetro» – дає Вам право на відкриття і роботу одного або декількох магазинів у Вашому регіоні під брендом нашої мережі.

А також включає персональну програму навчання, бізнес-план, консультації на всіх етапах розвитку , докладні інструкції, документацію і всебічну підтримку наших досвідчених професіоналів у всіх питаннях відкриття магазину антистресових товарів, його управління, реклами та інше.

Товари від «Expetro» – це яскраві та креативні подарунки для кожного

«Expetro» – це мережа острівних магазинів антистресових подарунків, іграшок, товарів для будинку, подорожей і багато іншого. Для найвимогливіших клієнтів мережу пропонує можливість індивідуально створити унікальну іграшку (ідея, дизайн, виготовлення).

Іграшки від «Expetro» – це зворушливі і веселі персонажі, в яких закохуєшся з першого погляду. При погляді на них вони викликають позитивні емоції , їх неймовірно приємно тримати в руках, обіймати, гладити. Стрес і неприємні емоції йдуть.

Кожна іграшка-антистрес містить спеціальний гранульований наповнювач, приємний на дотик, здатний подарувати кожному незабутні приємні відчуття. Іграшки виконані з особливого матеріалу, який тривалий час не мажеться, не рветься, і не втрачає свої якості.

Завдяки цьому іграшки від «Expetro» люблять як дорослі, так і діти . Ми самі створюємо і втілюємо в життя наші і Ваші ідеї, іграшки «Expetro» справді унікальні.

У магазинах мережі «Expetro» великий асортимент різних товарів:

 • М’які антистресові товари (іграшки зі спеціальним наповнювачем у вигляді лісового звіра, морського мешканця або ж подушки);
 • Товари для дому (нічники, пледи, подушки, піжами);
 • Подарунки (шоколадні набори, листівки, 3D світильники, ігри);
 • Гаджети (квадракоптер, портативний акумулятор);
 • Сувеніри (магніти, брелоки);
 • Аксесуари (біжутерія, браслети);
 • Тренажери для рук;
 • І багато іншого.

Бренд «Expetro» почав свою історію в 2010 році і розвивається донині. Наша мережа зараз налічує більше 78 франчайзингових філій по всій Росії і СНД. В середньому один острівної магазин подарунків та іграшок «Expetro» за один місяць продає 30 000 антистрес-подарунків. Ціновий діапазон від 150 до 3000 рублів.

Франшиза магазину іграшок «Expetro» – це острівні точки в торгових комплексах. Острівні точки займають зовсім небагато місця, завдяки чому витрати на оренду мінімальні, але приносять гарний прибуток за рахунок високої маржі на товар.

Ми із задоволенням допоможемо і Вам відкрити магазин іграшок та подарунків «Expetro» у Вашому регіоні , включаючи допомогу на закінчення договору з ТЦ, бізнес-план і навчання, підтримку персонального менеджера, промо матеріали.

Підтримка при відкритті магазину подарунків та іграшок по франшизі «Expetro»

Для впевненого старту і подальшого успішного ведення і розвитку Вашого бізнесу, ми надамо Вам:

 • Бізнес план;
 • Допомога в переговорах з ТЦ;
 • Індивідуальна програма навчання;
 • Досвід і знання перевірені часом;
 • Консультування з питань , пов’язаних з обладнанням, промо-матеріалами, властивостями товару, управління магазину;
 • Допомога в товаронаполненіі магазину;
 • Допомога в навчанні та мотивації персоналу.
 • Рекламні матеріали;
 • Членство в клубі Російських підприємців;
 • Участь в корпоративних підприємствах;
 • Дохід з продажів в ТЦ, інтернет-магазині і оптових продажів (Ви зможете продавати наш товар не тільки в своїй точці продажу, а й оптовикам в своєму регіоні, а також в інтернет-магазині);
 • Необмежена кількість консультацій на всіх етапах розвитку.

Переваги роботи по франшизі іграшок і подарунків «Expetro»

 • Низький рівень вкладень в бізнес;
 • Швидка окупність;
 • Бізнес по нашій франшизі підійде як досвідченому, так і підприємцю;
 • Унікальні товари;
 • Відомий бренд;
 • Можливість поєднувати кілька видів доходу: опт, інтернет та роздрібна торгівля;
 • Висока націнка (120% -170%);
 • Багатий асортимент товарів.

Щоб відкрити магазин подарунків та іграшок по франшизі «Expetro» Вам будуть потрібні:

 • Інвестиційний капітал;
 • Готовність слідувати єдиним правилам роботи мережі.

Ви хотіли б і маєте можливість відкрити свій магазин подарунків та іграшок по франшизі «Expetro»? Тоді надішліть свої контакти менеджеру по франчайзингу мережі «Expetro» – Леонової Тамарі. Вона із задоволенням проконсультує Вас по возможнстью співпраці.

Запитайте детальну інформацію у співробітника мережі «Expetro» через форму для зв’язку нижче.

Франшиза магазину подарунків «EXPETRO!»

Діяльність: роздрібна торгівля товарами проти стресу і креативними подарунками.

Торгова марка: «EXPETRO!».

Позиціонування: «EXPETRO!» є новим форматом магазинів подарунків, які приносять зворушливе задоволення.

 • Компанія-власник прав: ГК «Руян».
 • Число точок лінії франчайзингу: двадцять.
 • Число точок власних: три.
 • Необхідні інвестиції: від 400 тисяч рублів.
 • Вартість франшизи (паушальний внесок): немає.
 • Роялті: немає.
 • Рекламний фонд: немає.
 • Період окупності становить: від трьох місяців.
 • Необхідна площа приміщення: шість-десять метрів квадратних.

«EXPETRO!» є новим проектом компанії «Руян». Це відділ подарунків, які відносяться до категорії «релакс-антистрес».

Розробники ставили перед собою мету створити продукцію, яка приносила б виключно позитивні емоції.

Подарунки від даного бренду задумані для того, щоб доставляти своєму власникові зворушливе задоволення, так як їх надзвичайно приємно притискати до себе і тримати в руках.

Серед асортименту «Експетро!» є м’які іграшки, антистресові валики і подушки, магнітні головоломки, симпатичні підголовники, жуйки для рук і інші речі, які допоможуть зняти напругу і поліпшити настрій. Компанія повідомляє, що її речі є універсальними подарунками для людей будь-якої професії і будь-якого віку.

Вони приваблюють своєю багатофункціональністю, високою якістю і відмінним зовнішнім виглядом. Зовнішнім матеріалом іграшок є поліестер (вісімдесят п’ять відсотків поліестеру і п’ятнадцять – спандекса). Наповнювач іграшок – це спінений полістирол.

Іграшки від «EXPETRO!» не потребують спеціального догляду, їх можна прати безпосередньо в пральній машині.

В даний час компанія займається побудовою франчайзингової мережі.

Особливості даної франшизи:

1) єдині для всіх торгових точок стандарти роботи, відкриття, обслуговування і викладки. Торгова точка «EXPETRO! Являє собою «острів» з площею шість-десять квадратних метрів. Для зручності доступ до подарунків відкритий.

Мобільний і легке торгове обладнання «Експетро!» є само по собі арт-об’єктом; 2) партнерам обіцяна підтримка і супровід на кожному з етапів функціонування магазину, а також допомога в веденні переговорів з торговими центрами; 3) компанією надаються промо- та навчальні матеріали; 4) партнерські магазини просуваються в рамках програми розвитку бренду; 5) в компанії готові піти на зустріч, так як довіряють партнерам і цінують співпрацю з ними.

Симпатичні подарунки від «EXPETRO» – це можливість оточити увагою дорогих вам людей, подарувавши їм продукцію, яка припаде до смаку всім.

Франшиза магазину подарунків «EXPETRO!»

Ми, (ПІБ), з одного боку,

і (ПІБ), з іншого боку,

уклали цей договір про наступне:

EXPETRO

Expetro – це засноване в 2010 році підприємство, що займається розробкою, виробництвом і реалізацією через магазини мережі подарунків на всі випадки життя.

Продукція бренду користується популярністю у вітчизняного споживача, який встиг оцінити якість пошиття і матеріалів, оригінальність дизайну, прийнятну вартість.

Компанія активно розвивається за рахунок продажу франшизи і буде рада співпраці з новими партнерами.

 • Інвестиції від (грн.): 300000
 • Окупність від (місяців): 12
 • Вступний внесок (руб.): 20000
 • Роялті: 2000 рублів
 • Основна категорія: Торгівля

Expetro – найпозитивніший проект групи компаній «Руян», відомої завдяки парасолькового бренду «Експедиція» (більше 300 магазинів в різних країнах, ресторани, журнали, музичні альбоми, гоночні змагання, маса інших фірмових продуктів). Нова структура – професійний творець гарного настрою.

Основна продукція Expetro – подарункові вироби категорії relax, antistress.

це:

 • дизайнерські іграшки;
 • вібровалікі;
 • симпатичні подушки;
 • рюкзаки;
 • підголівники;
 • піжами;
 • аксесуари та ін.

Всі вироби піднімають настрій зворушливим дизайном і надзвичайно приємні на дотик. Компанія є оптовим дистриб’ютором ексклюзивних товарів, більшість з яких сама і виробляє.

У торгових точках бренду можна придбати ліцензійні вироби із зображенням героїв серіалу Sponge Bob, персонажів Warner Brothers і радянських мультфільмів.

переваги франшизи

Фірмова програма франчайзингу була запущена в момент народження самої компанії Expetro. Грандіозна популярність бренду є очевидним підтвердженням правильності обраної бізнес-моделі. На сьогоднішній день Expetro – це 78 успішних партнерських підприємств.

Базовими перевагами фірмового пропозиції вважаються:

 • надання унікального, високо затребуваного товару;
 • максимально зручна IT-система управління бізнес-процесами, завдяки якій керувати торговими операціями можна з будь-якої географічної точки в цілодобовому режимі.

Компанія бере на себе зобов’язання забезпечувати франчайзі інформаційними, освітніми та рекламними матеріалами, безкоштовно розробити дизайн торгової точки. Партнери мають право на реалізацію виробів, створених за індивідуальними замовленнями, використання каналів збуту, оптовий продаж.

При цьому у франчайзі є можливість частину часу присвячувати розвитку інших напрямків бізнесу.

Умови співпраці

Expetro об’єднує ентузіастів, налаштованих на динамічний розвиток. Бажання бути частиною такої команди і пропагувати її стандарти є основним критерієм, за яким мережевик відбирає партнерів. Для організації точки потрібно мініатюрний острівець в приміщенні торгового центру. Дизайнери Expetro перетворять його в ефектний арт-об’єкт.

Подорожуючи по каталогу нашого порталу, ви знайдете ще чимало привабливих франшизних пропозицій, зможете детально вивчити умови співпраці і зв’язатися з власниками програм.