Франшиза «farfor» – ресторан доставки суші, піци і локшини-wok

0
391

франшиза

Франшиза «Суші Сет» має на увазі організацію фірми по доставці страв японської кухні. Щоб ознайомитися з деталями і відгуками про цю франшизу, читайте далі.

франшиза

Якщо вам цікава франшиза Суші Wok, то вам слід мати на увазі деякі її особливості, а саме: вкрай суворий контроль над дотриманням стандартів до

франшиза

Франшиза Sushi Love – це магазин японської кухні в форматі «візьми з собою». Щоб ознайомитися з усіма важливими моментами і відгуками, читайте далі.

франшиза

Франшиза Суші Шоп – плюси і мінуси бізнесу під ключ, франшиза в області фастфуду окупиться мінімум за 4 місяці з мінімальними вкладеннями. Залишайте власні коментарі та читайте рекомендації професіоналів про цій франшизі.

франшиза

Франшиза «Автосуші» заснована на організації кафе з доставкою страв японської кухні. Щоб вивчити подробиці та відгуки про цю франшизу, читайте далі.

франшиза

Франшиза «Якіторія» – це можливість відкриття традиційного японського ресторану. Щоб дізнатися відгуки та інші подробиці про цю франшизу, читайте далі.

франшиза

Франшиза «Воккер» – це бізнес, заснований на приготуванні і продажу фастфуду. Щоб докладніше ознайомитися з цією франшизою і побачити про неї відгуки, читайте далі.

франшиза

Франшиза «Суші Фуд» передбачає відкриття магазину японської кухні і фастфуду. Щоб дізнатися більше подробиць і ознайомитися з відгуками про цю франшизу, читайте далі.

франшиза

Франшиза «Суші-Маркет» актуальна для тих, хто зацікавлений у відкритті магазину японської кухні. Щоб ознайомитися з деталями і відгуками, читайте далі.

франшиза

Франшиза «ПіццаФабріка» – це можливість відкрити заклад з доставкою страв додому. Щоб ознайомитися з усіма нюансами і відгуками про цю франшизу, читайте далі.

Франшиза «Танукі» підійде тим, хто хоче відкрити ресторан і доставку страв з японської кухні. Щоб ознайомитися з відгуками і деталями цієї франшизи, читайте далі.

Франшиза «Суші Майстер» передбачає організацію невеликого ресторану японської кухні. Щоб детально ознайомитися з франшизою і відгуками про неї, читайте далі.

Франшиза MYBOX представляє собою організацію суші-маркету з можливістю доставки та організації невеликого кафе. Щоб дізнатися відгуки та деталі, читайте далі.

Франшиза Farfor – це бізнес з доставки ролів і піци. Щоб ознайомитися з відгуками та інші подробицями, читайте далі.

Франшиза «СУШІМАГ» передбачає бізнес на продажу страв японської та європейської кухні. Щоб з’ясувати всі деталі і ознайомитися з відгуками про франшизу, читайте далі.

Франшиза «СушіStore» являє собою бізнес з продажу страв паназиатской кухні. Щоб з’ясувати всі нюанси і подивитися про неї відгуки, читайте далі.

Франшиза «ЖІШІ» передбачає відкриття суші-бару з можливістю доставки. Щоб з’ясувати всі деталі і ознайомитися з відгуками про дану франшизі, читайте далі.

Франшиза «Сицилія» передбачає відкриття ресторану-піцерії. Щоб з’ясувати все в деталях і подивитися відгуки про цю франшизу, читайте далі.

Франшиза «СушіВесла» – це бізнес, який передбачає заробіток на приготуванні страв японської кухні. Щоб ознайомитися з ціною і відгуками про франчайзі, читайте далі.

Франшиза «Їж суші і піцу» передбачає відкриття бізнесу з доставки страв японської та європейської кухні. Щоб дізнатися всі деталі і відгуки, читайте далі.

Франшиза «ТОКІО-CITY» має на увазі відкриття великого ресторану з можливістю доставки готових страв. Щоб з’ясувати ціну і подивитися відгуки, читайте далі.

Франшиза «АЛЛО! ПІЦА »має на увазі відкриття кафе-піцерії зі службою доставки. Щоб дізнатися ціну і побачити відгуки про неї, читайте далі.

франшиза Farfor

Farfor (Фарфор) – сервіс доставки готової їжі (суші і піци) ресторанного рівня додому або в офіс за демократичними цінами.

Франшиза ресторану доставки суші і піци Farfor дозволить Вам з мінімальними витратами організувати прибутковий і стабільний бізнес з доставки готової їжі ресторанного рівня додому або в офіс клієнтам.

Про мережу ресторанів доставки суші і піци Farfor

Засновник мережі Farfor (Фарфор) Панюшкін Данило: «Перший ресторан доставки суші і піци Farfor ми відкрили в 2010 році в Уфі.

Концепція закладу представляла собою зручний для клієнта сервіс доставки готової їжі ресторанного рівня додому або в офіспо демократичними цінами.

Наш бізнес мав успіх і вже в 2011 році ми почали розвивати мережу ресторанів доставки, використовуючи такий відомий інструмент як франшиза.

На сьогоднішній день закладу мережі вже успішно працюють в 24 містах Росії, а в найближчому майбутньому будуть відкриті ще в 9 містах Росії (Брянськ, Ханти-Мансійськ, Набережні Челни, Черкеськ, Тольятті, Новоалтайск, Перм, Єкатеринбург, Казань), які будуть пропонувати не тільки піцу ».

Що дає франшиза ресторану доставки суші і піци Farfor

Компанія-франчайзер «БРК Груп» пропонує Вам відкрити власний ресторан доставки Farfor у Вашому регіоні. А також можна доповнити існуючий ресторан опцією «доставка їжі додому» (суші і піца).

Франчайзинг ресторану доставки суші і піци Farfor (Фарфор) дає наступні переваги:

 • Мінімальні витрати на бізнес, тому що не треба обладнати зал зі столиками для гостей;
 • Готове різноманітне меню – забезпечує попит і швидку окупність (тому що доставка піци користується попитом);
 • Організувати бізнес досить просто – Вам не потрібно шукати дороге приміщення в прохідному місці;
 • Ви отримуєте право використання бренду Farfor (Фарфор);
 • Пакет готових інструкцій по запуску сервісу доставки (суші і піци);
 • Допомога в пошуку і підборі приміщення під кухню і склад;
 • Надання документації для внутрішнього документообігу;
 • Допомога фахівця компанії Farfor (Фарфор) в процесах закупівель, логістики, підбору і навчання персоналу, підбору партнерів, контролю якості;
 • До Вас приїде наш шеф-кухар, щоб навчити Ваш персонал і налагодити виробничі процеси (робота кухні, гігієна), а також передасть всі технологічні та калькуляційні карти приготування страв (суші і піци);
 • Регулярну рекламну підтримку (ми робимо і доставляємо Вам рекламні матеріали;
 • Розробку та постійну оптимізацію меню, супутню документацію по меню;
 • Можливість обмінюватися досвідом з іншими власниками точок доставки мережі.

Відгуки діючих франчайзинг-партнерів про франшизу Farfor:

франшиза «Отфильтровав найцікавіші пропозиції, вибрав з 4 залишилися саме франшизу ресторану доставки Farfor і можу її охоче рекомендувати і іншим. Мені подобаються перспективи бізнесу, люди з якими я працюю і прибуток, звичайно ». – Тимур Ханбіков, франчайзі Farfor в м Уфа

франшиза «Спочатку я турбувався з приводу високої конкуренції, але завдяки франчайзингу ресторану доставки Фарфор все вдалося. Особливо хочу відзначити відмінну підтримку з боку франчайзера.

На початку роботи завжди складно, і за допомогу на цьому і наступних етапах я дуже вдячний компанії. Моя робота мене радує і приносить дохід, це ж здорово! »- Сергій Шеко, франчайзі Farfor в Омськ

франшиза «У мене вже був досвід роботи в вигляді франчайзі в іншій сфері і я вирішив знову піти по перевіреної дорозі. Дуже приємно те, що фірма-франчайзер складається з людяних людей, відмінно розбираються в своєму бізнесі. Нам допомагали і допомагають завжди, коли є необхідність.

Так, можу сміливо сказати, що для мене ресторан доставки Фарфор – сенс життя. Франчайзинг з Фарфор – не просто гроші, а соціальна відповідальність і цікавий бізнес, який приносить моральне задоволення ». – Ілля Бобовников, Farfor в м Пенза

Щоб купити франшизу і відкрити свій ресторан доставки Farfor, будуть потрібні:

 • Інвестиційні кошти в розмірі від 789 тис.рублей;
 • Приміщення у власності або оренді під кухню і склад;
 • Бажання заробляти і готовність чітко дотримуватися фірмові стандарти роботи мережі.

FARFOR.RU – досьє франшизи

ХТО МИ?

«Ресторан« Фарфор »народився, як і багато різні бізнеси з бажання і потреб його творців 21 грудня 2010 року в Уфа.

На носі Новий рік! 31 грудня ми готувалися до завалу замовленнями, хоча і не дуже зрозуміло чому ми так вирішили !? Просто дуже хотілося 😉 Цього не сталося. Однією тільки «списку бажань» не обійшлися.

Ось з того моменту почалася історія компанії FARFOR.

Конкурентам в цей день вдалося напрацювати виручку до 300 тис.рублей. Нам же вдалося зробити виручку всього 8 тис. Рублів. Ми знати не знали, що це був тільки розгін. Але на те воно і початок … – згадує засновник Франч.

мережі FARFOR Данило Панюшкін – Через рік компанія ми запускаємо франшизу, а разом з тим перший франчайзинговий підприємство.

Першу франшизу в Росії в форматі доставки готових страв, доставки суші і піци запустили саме ми, це був FARFOR »

Визначивши нішу окремим сектором в бурхливому аллом океані громадського харчування. FARFOR висунув ключові показники – 4 головні стовпи, як основи цінності і підходи. Так компанія відкрила позаконкурентна можливість блакитного океану. Підтвердженням цьому стала зростаюча виручка давно вже випередила конкурентну, а також зростаюча кількість міст-партнерів.

Ми часто говоримо, що шукаємо не покупці нашої франшизи, а ПАРТНЕРІВ готових створювати ЯКІСНИЙ БІЗНЕС потрібний людям. Бізнес зі змістом, з можливістю зростаючого заробітку, саморозвитку і душевного комфорту – все це збалансована невід’ємна складова у справі. Ми цілимося, прицілюємося і досягаємо мети.

НАШЕ ЗАВДАННЯ БУДУВАТИ міцний, надійний МЕРЕЖА І висококласних БРЕНД. Модель франчайзингу стандартна, тому і тут у нас виникло бажання застосовувати, використовуваний нами підхід, заснований на 4-х фундаментальних стовпах. Упакований підхід у франшизі працює більш ніж в 40 містах. Бізнес повинен бути яскравим, зрозумілим і запальним. Це ми також постаралися вкласти у франшизу.

Що ми пропонуємо? Варіант мультіфраншізи за кількома напрямками:

 1. Доставка Задоволень FARFOR – формат доставки готових страв додому і в офіс. Це кілька точок офіс-кухонь з приготування суші, ролів, піци і локшини ВОК;
 2. FARFOR street – авторський стріт-фуд. Формат сучасних, що набирають оборот закладів швидкого обслуговування. Розміщення закладів на фуд-кортах, вулицях, в окремо розташованих будинках.

КОМУ 100% ПІДХОДИТЬ ФРАНШИЗА:

 1. Чинним кафе і ресторанах для охоплення більшої аудиторії;
 2. Чинним ресторанам доставки для збільшення кліентопоточності;
 3. Чинним підприємцям, які мають бізнес і досвід в ньому.

«Чинним кафе і ресторанах, а особливо мережевим дана пропозиція мабуть найвигідніше з усіх пунктів з точки зору оптимізації витрат на персонал, деяке обладнання, витрати на програмне забезпечення, організацію всіх необхідних бізнес-процесів таких, як сайт, колл-центр, пуско налагодження, відпрацювання дій, бонусні системи, просування в інтернеті, соц.сетях ітд. Я повторюся і скажу, що ми займаємося цим бізнесом і ставимося до нього настільки серйозно, що сама серйозність нервує, стикаючись з нашим підходом! Справа в тому, що багато бізнесменів, ресторатори не помічають активності даного зростаючого сектора. Ну, як би, несерйозно. А в ньому, до речі, близько 150-170 млрд рублів щорічного обороту в Росії і ця цифра зростає, очевидно сектор розвивається. У деяких ресторанах доставки, таких як ми наприклад, виручка набагато перевищує виручку стандартного ресторану з залом обслуговування. Чи це жарт !? Є одне АЛЕ – діючі ресторани неохоче йдуть на партнерство в основному з двох причин: перша – менталітет. Друга – Его. Але тим не менше ми ведемо в деяких регіонах переговори, і, думаю, наші доводи нададуть свою плідність і сенс. Адже переговори почалися … »- Данило Панюшкін, засновник франч.сеті FARFOR

Початківцям підприємцям, людям, охочим вести сімейний бізнес також підходить дана модель побудови ресторану доставки по франшизі. Проект розрахований навіть на людей взагалі не знайомих з бізнесом. У будь-якій справі максимально намагатися і викладатися по повній необхідна реальність, також як і вкладати початкові інвестиції.

ЧОМУ САМЕ МИ? А хто ще?

 • Системне відкриття нових ресторанів доставки:

Наш підхід в бізнесі системний і зрозумілий будь-якому здоровому людині. Це підтверджується тим, що не ОДИН з діючих партнер не був пов’язаний перш за громадським харчуванням.

ДВА діючих в даний час партнера в минулому співробітники нашого головного підприємства в Уфі – перший – кур’єр, який бажав підробити, інший кухар, який прийшов до нас стажистом.

Ми ростемо! Для цього ми працюємо не покладаючи рук.

 • Постійна маркетингова підтримка:

Центральний офіс веде постійну роботу по розробці рекламних компаній та акцій. Постійний маркетинг – це частина рецепта успіху яким ми користуємося, як пиріжками, поки вони гарячі, що бути на хвилі ринку! Сайт, контекстна реклама, смс-розсилки, роботи в соціальних мережах (SMM) – це тільки частина списку того чим займається відділ маркетингу компанії FARFOR.

Брендовані аксесуари закуповуються централізовано і доставляються до кожного партнера по його запитам. Палички “хасі”, серветки, жуйки, пакети ПНВД, коробки для піци і локшини-wok, сувенірна та інша продукція. Великі обсяги дозволяють досягати вигідних умов для всієї мережі.

Наш підхід має на увазі оптимізацію витрат на виробництво, ми використовуємо різні управлінські та технологічні ноу-хау, які допомагають нашим партнерам бути ефективними! Наше завдання забезпечувати лідерські показники в умовах високої продуктивності праці.

 • Власне програмне забезпечення

Ми розробили і ведемо постійне вдосконалення нашої нервової системи – нашого програмного забезпечення «FARFOR-system».

Власне ПО дозволяє виходити за рамки стандартного маркетингу та управління, і застосовувати передові технології! Ми були змушені відмовитися від стандартних ПО, так як їх розробники відмовляли нам у необхідних для нас функціях. А вартість деяких перевищувала розумна межа.

 • Постійна робота над меню

Меню – це також частина рецепта успіху нашого ресторану. Наше меню це не просто їжа, це в тому числі пророблений інструмент маркетингу, це сукупність різних інструментів ефективності, що утворюють стиль, підхід і поведінку на ринку.

Ми міняємо / освіжаємо меню 1-2 рази на пів року, адаптуючи його до поточних умов ринку, природно, не завдаючи шкоди як партнерської мережі, так і дорогому нам клієнту. Це по-справжньому сильне перевага, так як робота над меню займає багато часу, вельми трудомісткий і витратною по грошах. Багато просто копіюють чужі меню.

Наявність бренд-відділу, постійного складу бренд-кухарів і лабораторії розробок дозволяють створювати шедеври меню для всієї мережі.

Єдина мережа ресторанів доставки – єдині стандарти обслуговування і якість страв. Завдання таке, щоб клієнт в Омську і Калінінграді отримав блюдо одного якості, розміру, смаку і т.д. Навчання в Бренд-школі, стажування персоналу відбувається як в Центральному Офісі в місті Уфа, так і на місці роботи з виїздом нашого бренд-шефа.

Робота в єдиній мережі накладає на кожного партнера відповідальність, а значить зобов’язання слідувати єдиними правилами роботи. Це захищає інтереси кожного міста в недопущенні репутаційних ризиків.

Різні виїзні планові та позапланові перевірки міст прерогатива Центрального офісу.

Ми позитивні і демократичні в підходах управління, але коли справа стосується якості – ми стоїмо на своїх принципах – працювати на добре і відмінно.

Франшиза ресторану швидкого обслуговування FARFOR

Переваги франшизи FARFOR

Системне відкриття нових ресторанів

https://www.youtube.com/watch?v=As3wc5Q2P3Y

Наш підхід в бізнесі системний і зрозумілий будь-якому здоровому людині. Це підтверджується тим, що не ОДИН з діючих партнер не був пов’язаний перш за громадським харчуванням.

ДВА діючих в даний час партнера в минулому співробітники нашого головного підприємства в Уфі – перший – кур’єр, який бажав підробити, інший кухар, який прийшов до нас стажистом.

У нас немає жодного закритого ресторану. Для цього ми працюємо не покладаючи рук.

Постійна маркетингова підтримка

Центральний офіс веде постійну роботу по розробці рекламних компаній та акцій. Постійний маркетинг – це частина рецепта успіху яким ми користуємося, як пиріжками, поки вони гарячі, що бути на хвилі ринку!

Сайт, контекстна реклама, смс-розсилки, роботи в соціальних мережах – це тільки частина списку того чим займається відділ маркетингу в Уфі. закупівельний клуб

Брендовані аксесуари закуповуються централізовано і доставляються до кожного партнера по його запитам.Палички “хасі”, серветки, жуйки, пакети ПНВД, коробки для піци і локшини-wok, сувенірна та інша продукція. Великі обсяги дозволяють досягати вигідних умов для всієї мережі.

Ефективне виробництво Наш підхід має на увазі оптимізацію витрат на виробництво, ми використовуємо різні управлінські та технологічні ноу-хау, які допомагають нашим партнерам бути ефективними!

Власне програмне забезпечення

Ми розробили і ведемо постійне вдосконалення нашої нервової системи – нашого програмного забезпечення. Власне ПО дозволяє виходити за рамки стандартного маркетингу та управління і застосовувати передові технології!

Постійна робота над меню

Меню – це також частина рецепта успіху нашого ресторану. Наше меню це не просто їжа, це пророблений інструмент маркетингу. Ми міняємо / освіжаємо меню 1-2 рази на пів року.

стажування персоналу

Єдина мережа ресторанів – єдині стандарти обслуговування і якість страв. Завдання таке, щоб клієнт в Омську і Калінінграді отримав блюдо одного якості, розміру, смаку і так далі. Навчання в Бренд-школі, стажування персоналу відбувається як на головному підприємстві в місті Уфа, так і на місці роботи з виїздом нашого бренд-шефа.

Контроль якості

Робота в єдиній мережі накладає на кожного партнера відповідальність, а значить зобов’язання слідувати єдиними правилами роботи. Це захищає інтереси кожного міста в недопущенні репутаційних ризиків.

Різні виїзні планові та позапланові перевірки міст прерогатива Центрального офісу.

Ми позитивні і демократичні в підходах управління, але коли справа стосується якості – ми стоїмо на своїх принципах – працювати на добре і відмінно.

Наш підхід в бізнесі системний і зрозумілий будь-якому здоровому людині. Це підтверджується тим, що не ОДИН з діючих партнер не був пов’язаний перш за громадським харчуванням.

ДВА діючих в даний час партнера в минулому співробітники нашого головного підприємства в Уфі – перший – кур’єр, який бажав підробити, інший кухар, який прийшов до нас стажистом.

У нас немає жодного закритого ресторану. Для цього ми працюємо не покладаючи рук.

мультіформат

Бренд FARFOR прийняв курс розвитку за кількома форматами. Існування кожного формату в одному регіоні підтримує один одного з точки зору впізнаваності, навіть якщо партнери різні.

Промокодом і купони «Фарфор»

  • 7

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • Все промокодом на нашому сайті перевірені і працюють. Кращі з них ми включаємо в щотижневу розсилку тільки для своїх.
  • 14

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 11

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 13

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 11

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 11

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 6

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 10

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 16

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 10
  • 14
  • 7
  • 13
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11

   Промокод діє до 30 листопада 2019, 23:59

  • 10

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

  • 12

   Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

ще купонів

 • 7

  Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

 • 14

  Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

 • 11

  Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

 • 13

  Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

 • 10

  Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

 • 10
 • 14
 • 7
 • 13
 • 11
 • 8
 • 8
 • 10

  Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

 • 12

  Промокод діє до 31 липня 2019, 23:59

Ще ніхто не залишив відгук про цей сайт.

Але його можете залишити ви 😉