Франшиза «jenavi» – магазин біжутерії

0
554

Цей франчайзер понад рік не оновлював свою пропозицію.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії

Торгова марка: Etalon-Jenavi, Jenavi.Від діяльності: Роздрібна торгівля ювелірної біжутерією з кристалами Swarovski.Пріблізітельние інвестиції: від 450.000 руб.Потребность в приміщенні: від 4 м2.Компанія-правовласник: ТОВ «Женави» .Реєстрація договору концесії в Роспатенті: да.

Кількість точок / партнерів по лінії франчайзингу: 400.Колічество власних точок: 17.Паушальний внесок: 0 руб.Роялті (в рік): нет.Рекламний або маркетинговий фонд (на рік): нет.Планіруемий період окупності: від 3 мес.Телефон компанії: +7 812 622 18 18, +7 495 926 10 46.Вебсайт компанії: www.biz.

jenavi.ru.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії Компанія Jenavi ( «Женави») була заснована в 1991 році в С.-Петербурзі. Поступово сімейна фірма з випуску біжутерії виросла у велику виробничо-торговельну компанію, чисельність працівників якої складає близько тисячі осіб. У 1998 році в Санкт-Петербурзі відкрився перший фірмовий магазин-салон Jenavi. З 2001 року «Женави» починає експортувати свою продукцію в країни далекого зарубіжжя. Сьогодні Jenavi називає себе найбільшим в Росії і Європі виробником ювелірної біжутерії та продає прикраси через власні магазини, торгові точки партнерів по франчайзингу, а також через магазини третіх фірм.

Біжутерія Jenavi – це сережки, каблучки, кулони, браслети, брошки, кольє, і інші прикраси різноманітних стилів в широкому ціновому діапазоні. Біжутерія Jenavi зроблена по ювелірним технологіям зі сплавів на основі латуні з гальванічним покриттям золотом і сріблом.

У виробництві прикрас Jenavi застосовуються кристали Swarovski, шкіра, корали, перли, бурштин, емаль, бірюза, малахіт, бісер, хутро, пір’я та інші ефектні матеріали. асортимент Jena Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії vi з більш 30 тисяч прикрас об’єднаний в тематичні колекції і розділений на кілька брендів, які відповідають різним смакам і віковим групам покупців:

 • Jenavi – бренд ювелірної біжутерії, який об’єднує найрізноманітніші колекції прикрас від класики до мінімалізму.
 • Jenavi Young – колекції більш демократичною, молодіжної та стильної біжутерії.
 • Jenavi Exclusive – елітні прикраси з кристалами Swarovski.
 • Jenavi Silver – новий бренд, під яким зібрано колекції ювелірних прикрас з чистого срібла 925 проби.
 • Accessories – модні і легкі деталі, що доповнюють стиль. Колекції пірсингу, аксесуарів для волосся.
 • Jenavi Malachite – представницькі подарунки, інтер’єрні вироби, святкові сувеніри з малахітом.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії З 2005 року Jenavi розвиває франчайзингову мережу торгових точок з продажу своєї продукції. Компанія «Женави» запрошує стати частиною фірмової мережі і відкрити магазин якісної ювелірної біжутерії.

Особливості франшизи Jenavi:

 • З самого початку нашої співпраці з вами працює персональний менеджер.
 • Партнерам по франшизі Jenavi обіцяні консультації та підтримка при виборі місця для магазину біжутерії, виборі і розміщенні торгового обладнання.
 • Підтримка франчайзі в формуванні асортименту продукції та рекомендації з викладення товару. Постійне оновлення асортименту прикрас Jenavi: 2-3 колекції щомісяця.
 • Регулярне безкоштовне навчання персоналу магазину технологіям торгівлі біжутерією Jenavi.
 • Безкоштовна маркетингова та аналітична підтримка при відкритті магазину і в ході співпраці.
 • Рекламна підтримка: безкоштовний пакет іміджевих рекламних матеріалів, виготовлення Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії макетів типових рекламних матеріалів для просування магазину франчайзі, сценарії сезонних рекламних акцій, консультації по запуску рекламної кампанії при відкритті магазину Jenavi.
 • Інформаційна підтримка: розміщення інформації про торгові точки партнерів-франчайзі на фірмовому сайті Jenavi і в рекламних кампаніях ТОВ «Женави».
 • Швидкий і зручний замовлення прикрас: через Дилерський кабінет на сайті компанії ви резервуєте і замовляєте потрібні прикраси прямо зі складу.
 • Jenavi повідомляє про налагодженої логістики. Від замовлення до доставки біжутерії проходить від 2 до 7 днів. Можна подивитися статус свого замовлення на сайті.
 • Партнерам по франшизі Jenavi обіцяні максимальні знижки на продукцію компанії, можливість відстрочки платежів за замовлену біжутерію і повернення 10% продукції.
 • Компанія готова надати франчайзі сприяння в отриманні кредиту на відкриття бізнесу за програмою Ощадбанку Росії.
 • Партнер по франшизі Jenavi має пріоритет в своєму місті при замовленні продукції з нових колекцій. Є можливість ексклюзивної торгівлі біжутерією компанії «Женави» на певній території.
 • Для обміну досвідом компанія Jenavi проводить щорічні дилерські конференції.

Відеопрезентація франшизи Jenavi:

Завантажити презентацію Jenavi

Як отримати франшизу магазину біжутерії “Женави”? – Ідеї для бізнесу

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії

Як отримати франшизу магазину “Женави”?

Торгівля різноманітними ювелірними виробами – це красивий, модний і досить прибутковий бізнес. Тільки для відкриття хорошого ювелірного магазину з великим асортиментом різних виробів зі срібла, золота та інших дорогоцінних металів, потрібна велика сума вкладень.

Ось тільки не у кожного починаючого підприємця знайдуться навіть два мільйони рублів для відкриття подібного підприємства. Звичайно буде легше якщо сума витрати не перевищуватиме тисяч десять доларів.

Ця бізнес ідея для малого бізнесу дуже популярна, так само як простий магазин хенд мейд товарів.

Швидше за все кожна людина розуміє, що цієї суми не вистачить для оплати оренди приміщення, придбання обладнання та закупівлі виробів зі срібла і золота. А для того щоб відкрити магазин ювелірної біжутерії грошей буде достатньо.

Хто носить біжутерію?

Більшість людей думають, що біжутерією користуються тільки підлітки, а дорослим дамам підходять тільки вироби з золота та інших схожих металів. Це помилково – видів біжутерії безліч, і кожна жінка зможе вибрати собі прикрасу за смаком.

З великої кількості виробів, наданих на ринку, на багато з них навіть підлітки не подивляться. Є ж деякі виробники, що пропонують ювелірну біжутерію досить високого рівня.

Ці прикраси дуже часто схожі на вигляд на вироби з дорогих металів, а деякі виглядають навіть краще за них.

магазин Женави

Хорошим прикладом буде пітерська компанія Женави. Цей виробник працює на ринку більше 20 років, і є одним з провідних в Росії по виробництву ювелірної біжутерії.

При відкриття ця компанія вважалася звичайною сімейною фірмою, і займалися вони випуском різної біжутерії маленькими серіями. Зараз же на цьому підприємстві працює десь 1 000 працівників, і вважається однією з великих компаній.

У компанії Женави великий асортимент товарів, і становить понад 20 000 видів різних виробів ювелірної біжутерії. Щомісяця до цієї кількості додається 2-3 нові колекції виробів.

 • На відео: Франшиза Женави, умови співпраці
 • Відкриття першого магазину біжутерії “Женави”

Перший магазин марки Женави був відкритий в 1998 році, в 2001 році компанія з’явилася на міжнародному ринку.

Зараз у торгової марки Женави більше 20 власних магазинів, і близько 400 партнерських магазинів, які працюють за франшизою. Цифра дуже вражає, якщо врахувати і те що, франчайзингову програму запустили тільки в 2005 році.

У вас теж є можливість побудувати свій бізнес, можна відкрити магазин ювелірної біжутерії по франчайзингу Женави.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії

Багатий асортимент біжутерії Женави

У компанії Женави в асортименті різноманітні вироби такі як, кулони, сережки, браслети, кільця, кольє та інші прикраси. Крім цього в компанії безліч різних сувенірів і подарунків, в асортименті вази, олівців, настільний годинник, свічники. Розкид цін на вироби досить великий, від ста рублів до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і більш.

Прикраси зроблені з різних сплавів, основою яких є латунь. В покриття виробів використовують гальванічне золото і срібло. Також у виготовленні використовують малахіт, перли, шкіру, пір’я, корали, бірюзу і різноманітний бісер. Крім цього компанія Женави, ще й ексклюзивний виробник різної біжутерії з кристалами Сваровські.

На сьогоднішній день у компанії надана продукція в декількох напрямках. Це наприклад молодіжна лінія біжутерії – Jenavi Young. Ще лінія біжутерії в якій знаходяться кристали Сваровскі – Jenavi Exclusive. А також колекція Jenavi Silver включає в себе вироби з чистого срібла. Це тільки деякі колекції, з великого вибору товарів компанії Женави.

Головні переваги франшизи Женави

Ви отримаєте серйозні переваги в свої руки, ставши партнером одного з провідних російських брендів ювелірної біжутерії:

 • Відсутність щомісячних виплат і паушального внеску
 • Отримання знижки в розмірі 10% на наступні закупівлі продукції
 • Можлива розстрочка на оплату товару
 • Доставка безкоштовна

Ви можете отримати менеджера-консультанта, який допоможе знайти зручне місце для магазину, вибрати первоночально асортимент для торгового приміщення, і зможе навчити продавця.

Крім цього франшиза Женави надає безкоштовну рекламну підтримку. У вас буде допомога в просуванні продукції на ринку свого міста, фірмова упаковка Женави, елементи для оформлення магазину і необхідні для роботи рекламні матеріали.

До всього цього, на сайті компанії з’являється інформація про ваш магазин. І найголовніше ви станете в своєму місті унікальним представником компанії Женави. Адже відсутність конкурентів найголовніша перевага у веденні бізнесу.

І це буде вам тільки плюсом.

При відкритті магазину для роздрібної торгівлі ювелірної біжутерії по франшизі марки Женави вам буде потрібно взяти в оренду торгове приміщення, площа якого повинна бути від 4 квадратних метрів до 15.

Перевага в торгівлі прикрасами, то що великий асортимент можна розмістити на досить маленькій торгової площі.

За статистикою на сайті Женави зазначено, що середні витрати на стартовий бізнес не перевищують 200 тисяч рублів, а окупність починається в строк до півроку.

Все звичайно залежить від вашої роботи, і старання у веденні бізнесу. Варто спробувати, можливо вас чекає великий успіх в цій компанії.

Контактна інформація

г. Санкт – Петербург, Великий Смоленський пр-т, д. 10
+ 7 (812) 622-18-18, +7 (812) 412-79-82телефон в м Москві +7 (495) 926-10-46

факс +7 (495) 790-73-19

Сайт: www.jenavi.ru

E-mail:
market1@jenavi.ru
market2@jenavi.ru

market1@etalon-jenavi.com

Фінмаг – бізнес магазин

Jenavi: мережа магазинів ювелірної біжутерії

код пропозиції ID 77218

Про проект

Jenavi – найбільший в Росії виробник ювелірної біжутерії з кристалами Swarovski. 400 франчайзингових торгових точок по Росії і СНД. З 2005 року найбільше в Росії виробництво ювелірної біжутерії розвиває франчайзингову мережу фірмових торгових точок з продажу своєї продукції.

 • Асортимент товару понад 30 000 найменувань
 • 2-3 нові колекції щомісяця
 • Головний офіс і завод в Санкт-Петербурзі
 • Гарантія якості і приємні ціни
 • Широкий діапазон прикрас – на будь-який вік і вкуc.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії франчайзингова пропозиція

поушального внесок немає
роялті немає
початкові інвестиції від 300 000 рублей
Період окупності 3-6 місяців
кредит програма Ощадбанку

опис франшизи

Jenavi – найбільше підприємство з виробництва ювелірної біжутерії в Росії.

Основна концепція компанії – стильний дизайн і ювелірний підхід до виготовлення біжутерії. Для виробництва прикрас використовується гіпоалергенні гальванічне покриття дорогоцінними металами (золото 24 карати, срібло 999,9 проба, родій).

Щомісяця компанія Jenavi випускає 2-3 нові колекції. Дизайн прикрас, розробляється кращими дизайнерами Північної столиці, а асортимент виробів налічує вже понад 30000 найменувань.

Jenavi запрошує Вас стати частиною фірмової мережі і відкрити свій магазин з продажу високоякісної ювелірної біжутерії. Гарний бізнес з Jenavi – і 7 причин діяти прямо зараз

Причина №1 – передбачуваний результат. Від початку роботи до окупності інвестицій в середньому необхідно 6 місяців. Хоча багато наших партнерів, вдало обравши момент, в 2-3 рази скорочували цей термін і отримували прибуток раніше. Ви отримуєте для цього всі інструменти.

Причина №2 – персональний підхід до ваших потреб. З самого початку нашої співпраці з вами працює персональний менеджер. Ви отримуєте оперативну інформацію з усіх питань від пошуку торгового місця, оформлення юр.лица і вибору торгового обладнання до замовлення продукції і навчання персоналу.

Причина №3 – комплексна рекламна підтримка: безкоштовний пакет іміджевих рекламних матеріалів, безкоштовне виготовлення макетів типових рекламних матеріалів для просування магазину франчайзі, сценарії сезонних рекламних акцій, консультації по запуску рекламної кампанії для відкриття магазину.

Причина №4 – пріоритет у вашому місті, право працювати під торговою маркою Jenavi, а також перевага при замовленні продукції з нових колекцій. Ви встигаєте раніше конкурентів і пропонуєте більший вибір своїм клієнтам.

Причина №5 – швидкий і зручний замовлення прикрас – через Дилерський кабінет ви резервуєте і замовляєте потрібні вам прикраси прямо зі складу на сайті компанії. Оперативно ви можете знайти будь-яку прикрасу, подивитися новинки. Ви – завжди в тренді.

Причина №6 – робота без перебоїв. У Jenavi налагоджена логістика – і прикраси швидше порадують ваших клієнтів. Від замовлення до доставки проходить від 2 до 7 днів. Ви завжди можете подивитися статус свого замовлення на сайті. І заощадити.

Причина №7 – вигідні умови без початкових платежів та роялті. Знижки до 20% при закупівлі від 250 000 рублів, відстрочки платежів після 4 місяців співпраці, кредит за програмою Ощадбанку Росії до 3 000 000 рублів до 3,5 років на відкриття бізнесу – все це ми пропонуємо вам як нашого партнера.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії Підтримка для франчайзі

 • Консультації та підтримка у виборі торгового місця (Надання Методології оцінки та вибору місця, презентаційних матеріалів, тактика ведення переговорів і укладення договору оренди, аналіз економічної моделі організації торговельної точки)
 • Консультації на вибір торгового обладнання для магазину, надання ескізів фірмових секцій для можливості замовлення торгового обладнання на місці
 • Підготовка макетів оформлення для Вашої торгової точки
 • Регулярне безкоштовне навчання Вашого персоналу технологіям успішних продажів прикрас
 • Переважне право на придбання і замовлення нових колекцій
 • Можливість отримання відстрочки платежу за продукцію
 • Можливість 10% повернення продукції
 • Можливість отримання права ексклюзивної торгівлі на певну територію
 • Допомога у формуванні асортименту Вашої торгової точки і рекомендації з викладення товару
 • Доступ до on-line резервування продукції на складі компанії за допомогою Кабінету клієнта Jenavi
 • Максимальні знижки від оптових цін на всі види продукції
 • Можливість придбання прикрас, популярних серед бомонду обох столиць Безкоштовна і постійна маркетингова та аналітична підтримка вашого бізнесу
 • Рекламні кампанії в підтримку франчайзингових торгових точок
 • Безкоштовне постачання іміджевими рекламними матеріалами
 • Сертифікат Swarovski, що підтверджує справжність кристалів у виробах, а також спеціальні рекламні матеріали та матеріали для викладки від бренду Swarovski
 • Участь у щорічній конференції для партнерів.

Jenavi

 • Рік заснування компанії – 1991 г;
 • Кількість франшизних підприємств – понад 300;
 • Вартість франшизи – інвестиції от 450 000 рублів;
 • Роялті – відсутній.

Російська компанія Jenavi – це найбільший виробник біжутерії з кристалами Сваровські.

Біжутерія проводиться з використанням натуральних напівкоштовних каменів: бірюзи, перлів, бурштину, а також кристалів Swarovski. В якості основи для прикрас використовується посріблена або позолочена латунь, а в якості додаткових матеріалів виступає емаль, дерево, шкіра і пластик.

Перевага франшизи Женави в тому, що вона безкоштовна, широкий асортимент виробів (понад 30 тисяч найменувань) розрахований на різні вікові групи, на різний смак і гаманець.

Ювелірна біжутерія поповнюється новими колекціями 2-3 рази на місяць, а гарантовану якість продукції задовольнить найвимогливішого покупця.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії

Що входить в пакет франчайзингу

 1. Jenavi надає зареєстрований в Роспатенті договір концесії, при цьому франчайзі не оплачує роялті та паушальний внесок.
 2. Схема організації бізнесу по франшизі біжутерії Женави, яка дозволить в максимально короткі терміни почати отримувати стабільний прибуток.
 3. Розробка спеціального проекту дизайну приміщення.
 4. Робота з персональним менеджером з початку відкриття.
 5. Консультування щодо вибору місця розташування магазину і обладнання.
 6. Консультація з відкриття торгової точки.
 7. Надання безкоштовного пакету рекламних матеріалів, виготовлення рекламних банерів і макетів.
 8. Безкоштовна маркетингова та аналітична підтримка при відкритті.
 9. Безкоштовне навчання персоналу магазина.
 10. Розміщення на сайті Женави і в рекламних акціях компанії інформації про діючі магазинах.

Навчання та підтримка в процесі роботи

 1. Навчальні програми. В ході роботи надається постійне безкоштовне навчання продавців, проводяться дилерські конференції для обміну новинами та досвідом. Персональний менеджер буде курирувати весь процес, і допомагати вирішувати виникаючі питання.
 2. Реєстрація на сайті. На сайті компанії можна зробити замовлення через кабінет дилера зі складу. Зручно відстеження свого замовлення в кабінеті онлайн, а доставка відбувається протягом двох – семи днів.
 3. Система знижок. Франшиза магазину біжутерії передбачає отримання максимальних знижок, можливість відстрочки платежів і повернення частини товару.

Вимоги до покупця франшизи

 1. Оформлення магазину відповідно до корпоративних стандартів фірми.
 2. Розвивати продажу і підвищувати впізнаваність компанії.
 3. Інвестування в власний бізнес в розмірі 450 000 рублей на відкриття фірми і придбання устаткування.
 4. Відвідування заходів, що влаштовуються компанією і участь в рекламних акціях.

Вимоги до приміщення

 • Щоб працювати по франшизі магазину біжутерії Jenavi, необхідно приміщення розміром від 4 кв. м, острівного типу.
 • Магазин повинен розташовуватися на нижніх поверхах будівлі, не вище другого поверху.
 • Приміщення повинно бути розташоване у великому ТРК, де велика прохідність.
 • Наявність грошових коштів на придбання обладнання. Якщо їх недостатньо, співробітники Jenavi можуть посприяти в отриманні кредиту в Ощадбанку.

Відкрити свій магазин з біжутерією та аксесуарами по франшизі легше, ніж придумувати щось самим. Тут вже є всі напрацювання, потрібно всього лише ними скористатися.

(Visited 349 times, 1 visits today)

Як отримати франшизу магазину біжутерії “Женави”? ???? Бізнес ідеї 2019

Як отримати франшизу магазину “Женави”?

Торгівля різноманітними ювелірними виробами – це красивий, модний і досить прибутковий бізнес. Тільки для відкриття хорошого ювелірного магазину з великим асортиментом різних виробів зі срібла, золота та інших дорогоцінних металів, потрібна велика сума вкладень.

Ось тільки не у кожного починаючого підприємця знайдуться навіть два мільйони рублів для відкриття подібного підприємства. Звичайно буде легше якщо сума витрати не перевищуватиме тисяч десять доларів.

Ця бізнес ідея для малого бізнесу дуже популярна, так само як простий магазин хенд мейд товарів.

Швидше за все кожна людина розуміє, що цієї суми не вистачить для оплати оренди приміщення, придбання обладнання та закупівлі виробів зі срібла і золота. А для того щоб відкрити магазин ювелірної біжутерії грошей буде достатньо.

Хто носить біжутерію?

Більшість людей думають, що біжутерією користуються тільки підлітки, а дорослим дамам підходять тільки вироби з золота та інших схожих металів. Це помилково – видів біжутерії безліч, і кожна жінка зможе вибрати собі прикрасу за смаком.

З великої кількості виробів, наданих на ринку, на багато з них навіть підлітки не подивляться. Є ж деякі виробники, що пропонують ювелірну біжутерію досить високого рівня.

Ці прикраси дуже часто схожі на вигляд на вироби з дорогих металів, а деякі виглядають навіть краще за них.

магазин Женави

Хорошим прикладом буде пітерська компанія Женави. Цей виробник працює на ринку більше 20 років, і є одним з провідних в Росії по виробництву ювелірної біжутерії.

При відкриття ця компанія вважалася звичайною сімейною фірмою, і займалися вони випуском різної біжутерії маленькими серіями. Зараз же на цьому підприємстві працює десь 1 000 працівників, і вважається однією з великих компаній.

У компанії Женави великий асортимент товарів, і становить понад 20 000 видів різних виробів ювелірної біжутерії. Щомісяця до цієї кількості додається 2-3 нові колекції виробів.

 • На відео: Франшиза Женави, умови співпраці
 • Відкриття першого магазину біжутерії “Женави”

Перший магазин марки Женави був відкритий в 1998 році, в 2001 році компанія з’явилася на міжнародному ринку.

Зараз у торгової марки Женави більше 20 власних магазинів, і близько 400 партнерських магазинів, які працюють за франшизою. Цифра дуже вражає, якщо врахувати і те що, франчайзингову програму запустили тільки в 2005 році.

У вас теж є можливість побудувати свій бізнес, можна відкрити магазин ювелірної біжутерії по франчайзингу Женави.

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії

Багатий асортимент біжутерії Женави

У компанії Женави в асортименті різноманітні вироби такі як, кулони, сережки, браслети, кільця, кольє та інші прикраси. Крім цього в компанії безліч різних сувенірів і подарунків, в асортименті вази, олівців, настільний годинник, свічники. Розкид цін на вироби досить великий, від ста рублів до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і більш.

Прикраси зроблені з різних сплавів, основою яких є латунь. В покриття виробів використовують гальванічне золото і срібло. Також у виготовленні використовують малахіт, перли, шкіру, пір’я, корали, бірюзу і різноманітний бісер. Крім цього компанія Женави, ще й ексклюзивний виробник різної біжутерії з кристалами Сваровські.

На сьогоднішній день у компанії надана продукція в декількох напрямках. Це наприклад молодіжна лінія біжутерії – Jenavi Young. Ще лінія біжутерії в якій знаходяться кристали Сваровскі – Jenavi Exclusive. А також колекція Jenavi Silver включає в себе вироби з чистого срібла. Це тільки деякі колекції, з великого вибору товарів компанії Женави.

Головні переваги франшизи Женави

Ви отримаєте серйозні переваги в свої руки, ставши партнером одного з провідних російських брендів ювелірної біжутерії:

 • Відсутність щомісячних виплат і паушального внеску
 • Отримання знижки в розмірі 10% на наступні закупівлі продукції
 • Можлива розстрочка на оплату товару
 • Доставка безкоштовна

Ви можете отримати менеджера-консультанта, який допоможе знайти зручне місце для магазину, вибрати первоночально асортимент для торгового приміщення, і зможе навчити продавця.

Крім цього франшиза Женави надає безкоштовну рекламну підтримку. У вас буде допомога в просуванні продукції на ринку свого міста, фірмова упаковка Женави, елементи для оформлення магазину і необхідні для роботи рекламні матеріали.

До всього цього, на сайті компанії з’являється інформація про ваш магазин. І найголовніше ви станете в своєму місті унікальним представником компанії Женави. Адже відсутність конкурентів найголовніша перевага у веденні бізнесу.

І це буде вам тільки плюсом.

При відкритті магазину для роздрібної торгівлі ювелірної біжутерії по франшизі марки Женави вам буде потрібно взяти в оренду торгове приміщення, площа якого повинна бути від 4 квадратних метрів до 15.

Перевага в торгівлі прикрасами, то що великий асортимент можна розмістити на досить маленькій торгової площі.

За статистикою на сайті Женави зазначено, що середні витрати на стартовий бізнес не перевищують 200 тисяч рублів, а окупність починається в строк до півроку.

Все звичайно залежить від вашої роботи, і старання у веденні бізнесу. Варто спробувати, можливо вас чекає великий успіх в цій компанії.

Контактна інформація

г. Санкт – Петербург, Великий Смоленський пр-т, д. 10 + 7 (812) 622-18-18, +7 (812) 412-79-82 телефон в м Москві +7 (495) 926-10- 46

факс +7 (495) 790-73-19

Франшиза «jenavi»

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії

Загальна інформація про бренд Jenavi: історія, асортимент

Історія бренду Jenavi починається в 1991 році в Санкт-Петербурзі. Якщо раніше це було приватне підприємство, то сьогодні кількість точок продажів ювелірної біжутерії Jenavi перевищує 400 об’єктів по лінії франчайзингу на всій території Росії і за кордоном.

В асортимент магазину входять всі стандартні найменування біжутерії, такі як: кільця, сережки, кольє, кулони, прикраси для волосся.

Jenavi орієнтований на всі вікові сегменти, і може запропонувати як молодіжний варіант прикрас, так і більш солідні вироби для дам постарше. Розкид в ціновому діапазоні дозволить підібрати річ на будь-який смак і гаманець.

У виготовленні ювелірної біжутерії Jenavi використовуються кристали Swarovski, натуральні камені виробів (бурштин, перли, бірюза), шкіра і пластик, емаль і дерево, інші матеріали. Основою для більшості виробів служить гіпоалергенна посріблена або позолочена латунь.

Умови придбання франшизи і вимоги компанії до партнера-франчайзі

 • Окупність франшизи: від 2 до 6 місяців.
 • Роялті: відсутній.
 • Вартість франшизи (паушальний внесок): відсутній.
 • Необхідні початкові інвестиції: від 300 тисяч рублів.
 • Рекомендована площа приміщення: від 4 до 15 кв. метрів.
 • Готовність дотримуватися встановлених компанією стандарти роботи мережі Jenavi.

У тому випадку, якщо є бажання і готовність відкрити магазин біжутерії, але грошей для початкового вкладення не вистачає, є можливість отримати кредит від Ощадбанку на спеціальних вигідних умовах.

Підтримка бізнесу партнерів-франчайзі

Компанія Jenavi готова підтримати підприємців і пропонує:

 • допомога в підборі персоналу;
 • допомога в пошуку відповідного приміщення для магазину і в створенні дизайн-проекту;
 • навчання персоналу за спеціальними програмами;
 • пільги при придбанні продукції;
 • можливу відстрочку платежів;
 • надання рекламних матеріалів, ведення рекламних кампаній, загальних для всіх франчайзі.

Вимоги до партнера-франчайзі

 • приміщення для магазину має розташовуватися на перших поверхах торгових центрів з ціновою категорією рівній або вище середнього;
 • регулярних характер закупівель продукції у компанії-постачальника і підтримку актуального асортименту магазину;
 • сумлінність при виконанні кредитних зобов’язань;
 • участь в рекламних заходах, що проводяться компанією.

Франшиза біжутерії Jenavi – Франшиза

Франшиза біжутерії Jenavi, умови, інформація про франчайзера

Франшиза «jenavi» - магазин біжутерії

Інвестиції від: 450000 Р
Інвестиції до: 700000 Р
Термін окупності: 2-8 місяців
Регіон продажу: Росія

Детальніше про франчайзера:

Jenavi – найбільший в Росії виробник ювелірної біжутерії з кристалами Swarovski. 300 франчайзингових торгових точок по Росії і СНД.

 • Асортимент товару понад 30 000 найменувань
 • 2-3 нові колекції щомісяця
 • Головний офіс і завод в Санкт-Петербурзі
 • Гарантія якості і приємні ціни
 • Широкий діапазон прикрас – на будь-який вік і вкуc

Концепція франчайзингу компанії:

Ми пропонуємо Вам ефективну схему ведення бізнесу, що дозволяє швидко і без втрат розвивати свою справу.

Отримуючи право працювати під брендом Jenavi і всебічну підтримку з боку компанії, наші партнери по франчайзингу не платять при цьому вступних і щомісячних внесків! При розвитку і відкриття нових магазинів біжутерії франчайзі отримують додаткові пільгові умови співпраці і підтримку компанії.

Переваги та переваги франшизи:

Jenavi запрошує Вас стати частиною фірмової мережі і відкрити свій магазин з продажу високоякісної ювелірної біжутерії. Гарний з Jenavi – і 7 причин діяти прямо зараз

Причина №1 – передбачуваний результат. Від початку роботи до окупності інвестицій в середньому необхідно 6 місяців. Хоча багато наших партнерів, вдало обравши момент, в 2-3 рази скорочували цей термін і отримували прибуток раніше. Ви отримуєте для цього всі інструменти.

Причина №2 – персональний підхід до ваших потреб. З самого початку нашої співпраці з вами працює персональний менеджер. Ви отримуєте оперативну інформацію з усіх питань від пошуку торгового місця, оформлення юр.лица і вибору торгового обладнання до замовлення продукції і навчання персоналу.

Причина №3 – комплексна рекламна та інформаційна підтримка: безкоштовний пакет іміджевих рекламних матеріалів, безкоштовне виготовлення макетів типових рекламних матеріалів для просування магазину франчайзі, сценарії сезонних рекламних акцій, консультації по запуску рекламної кампанії для відкриття магазину. Організація спільних локальних рекламних проектів. Безкоштовні спеціалізовані навчальні вебінари від Навчального центру Женави.

Причина №4 – пріоритет у вашому місті, право працювати під торговою маркою Jenavi, а також перевага при замовленні продукції з нових колекцій. Ви встигаєте раніше конкурентів і пропонуєте більший вибір своїм клієнтам.

Причина №5 – швидкий і зручний замовлення прикрас – через Дилерський кабінет ви резервуєте і замовляєте потрібні вам прикраси прямо зі складу на сайті компанії. Оперативно ви можете знайти будь-яку прикрасу, подивитися новинки. Ви – завжди в тренді.

Причина №6 – робота без перебоїв. У Jenavi налагоджена логістика – і прикраси швидше порадують ваших клієнтів. Від замовлення до доставки проходить від 2 до 7 днів. Ви завжди можете подивитися статус свого замовлення на сайті. І заощадити.

Причина №7 – вигідні умови без початкових платежів та роялті. Знижки до 20% при закупівлі від 250 000 рублів, відстрочки платежів після 4 місяців співпраці, кредит за програмою Ощадбанку Росії до 3000000 рублів до 3,5 років на – все це ми пропонуємо вам як нашого партнера.

Навчання та підтримка:

 • Навчальні спеціалізовані вебінари на всіх етапах співробітництва
 • Консультації та підтримка у виборі торгового місця (Надання Методології оцінки та вибору місця, презентаційних матеріалів, тактика ведення переговорів і укладення договору оренди, аналіз економічної моделі організації торговельної точки)
 • Консультації на вибір торгового обладнання для магазину, надання ескізів фірмових секцій для можливості замовлення торгового обладнання на місці
 • Підготовка макетів оформлення для Вашої торгової точки
 • Регулярне безкоштовне навчання Вашого персоналу технологіям успішних продажів прикрас
 • Переважне право на придбання і замовлення нових колекцій
 • Можливість отримання відстрочки платежу за продукцію
 • Можливість 10% повернення продукції
 • Можливість отримання права ексклюзивної торгівлі на певну територію
 • Допомога у формуванні асортименту Вашої торгової точки і рекомендації з викладення товару
 • Доступ до on-line резервування продукції на складі компанії за допомогою Кабінету клієнта Jenavi
 • Максимальні знижки від оптових цін на всі види продукції
 • Можливість придбання прикрас, популярних серед бомонду обох столиць Безкоштовна і постійна маркетингова та аналітична підтримка вашого бізнесу
 • Рекламні кампанії в підтримку торгових точок
 • Безкоштовне постачання іміджевими рекламними матеріалами
 • Сертифікат Swarovski, що підтверджує справжність кристалів у виробах, а також спеціальні рекламні матеріали та матеріали для викладки від бренду Swarovski
 • Участь у щорічній конференції для партнерів

Вимоги до франчайзі:

 • Бажання займатися красивим бізнесом, слідувати місії компанії «Прикрашати життя людей і залучати їх до світу Прекрасного»
 • Готовність виконувати корпоративні стандарти з оформлення магазину, викладенні продукції та обслуговування покупців
 • Прагнення розвивати продажу, підвищувати впізнаваність бренду Jenavi і збільшувати коло лояльних покупців
 • Наявність прохідного торгового місця 4-10 кв.м на 1-2 поверсі ТРК
 • Інвестиції від 300 тис.руб. на закупівлю продукції та виготовлення торгового обладнання

Франшиза Jenavi – Біжутерія / Юв. вироби / Годинники

Ведення бізнесу під брендом Jenavi є вигідним, тому що ми не вимагаємо від Вас ніяких внесків і додаткових платежів, крім того при відкритті торгової точки Jenavi франчайзі отримують від компанії підтримку нашої компанії і безліч інших привілеїв.

Наші переваги:

Фірма Jenavi запрошує Вас вступити в наші ряди, відкривши власний магазин з розповсюдження біжутерії високої якості. Ми пропонуємо Вам гарний бізнес і не бачимо причин зволікати з рішенням!

7 приводів відкрити бізнес з Jenavi:

Привід №1: Вигідні умови співпраці. Компанія не вимагає ніяких внесків і платежів. Jenavi робить знижки від 20% при придбанні товару від 250 000 руб., Відстрочка платежів при співробітництві від 4-х місяців. Вигідний кредит за програмою Ощадбанку до 3 млн. Руб. до 3,5 років на започаткування бізнесу – це допоможе в розвитку взаємовигідного співробітництва.

Привід №2: Легко прогнозований результат. Середній термін окупності становить 6 місяців, хоча багатьом нашим партнерам вдавалося скоротити цей час в 2-3 рази, вибравши відповідний для розвитку даного бізнесу період.

Привід №3: Індивідуальний підхід. З самого початку з Вами буде спеціальний менеджер від нашої компанії, його обов’язком буде інформування з різних проблем: від пошуку підходящої торгової точки, підбору обладнання та асортименту продукції до підбору і навчання працівників.

Привід №4: Ви в перевазі. Ми надаємо Вам право працювати під брендом Jenavi, що в свою чергу дасть Вам перевагу в замовленнях нових колекцій перед конкурентами в місті. Ваші клієнти залишаться задоволені!

Привід №5: Допомога з рекламною кампанією. Все, що Вам потрібно для розкручування Вашого бізнесу і подальшого його підтримки надається безкоштовно: набір іміджевих рекламно-інформаційних даних, макетів рекламних матеріалів, сценарії рекламних акцій по сезонах, а так само консультації по запуску реклами.

Привід №6: Швидкість і зручність замовлень. У компанії є спеціальний Дилерський кабінет, який знаходиться на сайті нашої компанії. У Вас з’являється можливість легко і швидко знаходити будь-які прикраси, резервувати або замовляти потрібні Вам товари прямо зі складу. Таким чином, Ви завжди будете затребувані і популярні!

Привід №7: Безперервна робота системи. Система логістики на складах Jenavi настільки налагоджена, що у Вас ніколи не виникне проблем з поставками продукції. З моменту замовлення до привозу проходить від 2-х до 7-ми днів. Ви можете відстежувати статус замовлення через сайт компанії. Це – ще одна перевага перед конкурентами.

Jenavi

«Jenavi» – міжнародна мережа роздрібних магазинів ювелірної біжутерії. Регіонами поширення вважаються великі міста Росії і інших країн СНД.

Початком діяльності компанії вважається 1991 рік, і тільки через 14 років керівництво фірми запускає франчайзингову співпрацю. На сьогодні налічується 20 власних підприємств і 233 франчайзі.

опис франшизи

 1. Стартові інвестиції складають 250 000-700 000 рублів.
 2. Окупність бізнесу за 2-6 місяців.
 3. Паушальний внесок і роялті відсутні.
 4. Необхідна площа приміщення становить 4-10 кв.м.
 5. Мінімальна кількість співробітників – 2-3 чоловік.
 6. Розміщення в ТРЦ на першому поверсі, з хорошою прохідністю.
 7. Щомісячний дохід становить 125 000 рублей.

Привілеї для франчайзі

Мережа роздрібних магазинів ювелірної біжутерії «Jenavi» надає своїм потенційним партнерам ряд істотних переваг. До них відносять:

 1. допомога в обчисленнях рентабельності бізнесу;
 2. відсутність витрат на доставку товару;
 3. надання персонального менеджера в ході відкриття торгової точки і на протязі всього співробітництва;
 4. консультації щодо вибору приміщення та спеціального обладнання;
 5. допомога у формуванні асортименту майбутнього магазину;
 6. навчання персоналу основам мерчендайзингу і технологіям продажів;
 7. можливість відвідування щорічних дилерських конференцій.

Франшиза Женави відгуки

В основному, існують позитивні відгуки про співробітництво з компанією з продажу ювелірної біжутерії. Відмінна якість товару і велике розмаїття продукції є основними перевагами для майбутніх партнерів.

Багато потенційних франчайзі цікавляться умовами співпраці. Вони хочуть детально дізнатися про розрахунки рентабельності бізнесу, і можливості відкрити торгову точку в їх регіоні.

Олена Діппель з Серпухова, франчайзі з 2012 року, позитивно відгукується про співпрацю з компанією «Jenavi». Спочатку виникали деякі ускладнення щодо вибору підходящого приміщення і відмінного персоналу.

Але пізніше, завдяки успішній співпраці з фахівцями центрального офісу, всі проблемні питання були швидко улагоджені. Велике значення мають постійні консультації щодо ведення бізнесу.

І, через 1 рік після відкриття торгової точки, франчайзі має відмінний дохід від подібного магазину в її регіоні.

Franchay.ru

На сьогоднішній день Jenavi – найбільша і успішна компанія, яка виробляє ювелірну біжутерію, в Росії.

Натхненники компанії Вікторія і Євген Протопопова створили однойменний бренд в 1991 році в столиці ювелірного мистецтва Санкт-Петербурзі.

Назва бренду оповите ореолом любові і романтики і походить від вживання великої літери трьох імен Євгенія і Вікторії Протопопова і їх дочки Наталі.

Концепти колекцій Jenavi розробляються під керівництвом арт-директора бренду Вікторії Протопопова. Тонко відчуваючи дух часу, Вікторія створює від 2 до 3-х колекцій в місяць.

Відмітна риса колекцій Jenavi – стильний дизайн і ювелірний підхід до виготовлення прикрас.

Натхнення для створення прикрас Вікторія черпає, подорожуючи різними країнами, милуючись природою, спілкуючись з представниками різних культур.

Створенню кожної колекції передує довга творча підготовка ескізів і опрацювання найтонших нюансів. Далі кожна прикраса Jenavi проходить повний цикл виробництва на власному заводі в Санкт-Петербурзі.

Процес створення контролюється кваліфікованими технологами. Для виробництва прикрас використовується гіпоалергенні гальванічне покриття дорогоцінними металами золото (24 карата), срібло (999,9 проба), родій.

Для вставок застосовуються кристали Swarovski, перли, натуральні і вироби камені, хутро і шкіра.

За короткий період часу прикраси Jenavi набули популярності не лише в Росії, але і за кордоном. Бездоганні за своєю якістю прикраси припали до душі жінкам Європи, Америки, Азії та Австралії.

Пориньте в привабливий і привабливий світ бренду Jenavi, і Ви знайдете приголомшливий вибір дизайнерських прикрас ручної роботи високого класу.

Jenavi – мистецтво підкорювати …

БІЗНЕС З JENAVI – 7 ПРИЧИН ДІЯТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

 1. Передбачуваний результат: від початку роботи до окупності інвестицій в середньому необхідно 6 місяців. Хоча багато наших партнерів, вдало обравши момент, в 2-3 рази скорочували цей термін і отримували прибуток раніше. Ви отримуєте для цього всі інструменти.
 2. Персональний підхід до ваших потреб: з самого початку нашої співпраці з вами працює персональний менеджер. Ви отримуєте чітку відповідь протягом дня по будь-яких питань відкриття магазину, замовлення, навчання персоналу, реклами. Ви отримуєте підтримку з самого початку.
 3. Пріоритет в вашому регіоні, право працювати під торговою маркою Jenavi: а також перевага при замовленні продукції з нових колекцій. Ви встигаєте раніше конкурентів і пропонуєте більший вибір своїм клієнтам.
 4. Швидкий і зручний замовлення прикрас: через дилерський кабінет ви резервуєте і замовляєте потрібні прикраси прямо на сайті. Протягом декількох хвилин знаходите необхідне прикраса, можете подивитися новинки. Ви – завжди в тренді.
 5. Робота без перебоїв: в Jenavi налагоджена логістика – і прикраси швидше порадують ваших клієнтів. Від замовлення до доставки проходить від 2 до максимум 7 днів. Ви завжди можете подивитися статус свого замовлення на сайте.и
 6. Безпека для здоров’я: всі прикраси виготовлені із спеціального ювелірного сплаву з гальванічним покриттям дорогоцінними металами – 24 каратним золотом, сріблом 999,9 проби, а також родием і міддю. Тому не викликають алергії і зберігають свій первісний вигляд на довгі роки.
 7. Вигідні умови без початкових платежів та роялті: знижки до 20% при закупівлі від 250 тисяч рублів, відстрочки платежів після 4 місяців співпраці, кредит за програмою Ощадбанку Росії до 3 млн. Рублів до 3,5 років на відкриття бізнесу.

Франшиза Женави – відгуки, як купити і відкрити Jenavi

Краса не завжди вимагає жертв. Ні моральних, ні фінансових, якщо це стосується ювелірної біжутерії, навіть якщо вона прикрашена справжніми кристалами Swarovski. Компанія Jenavi готова все зробити для цього.

І це можуть підтвердити відгуки власників понад 300 фірмових магазинів, відкритих під цим брендом на умовах франшизи.

Завод, розташований в Санкт-Петербурзі вже давно випускає якісну і недорогу продукцію, яка незмінно радує покупців в Росії і країнах СНД.

Франчайзингова програма Женави повністю адаптована під практично будь-якого підприємця, і пропонує безліч преференцій своїм партнерам. При цьому спрощені для франчайзі всі фінансові витрати, основна частина яких буде спрямована на приміщення для торгової точки, його облаштування і закупівлю пілотної партії товарів.

Регулярне оновлення, сучасний дизайн, кількість моделей, що перевищує 30000 найменувань – все це вигідно підкреслить вас і позитивно виділить зі всього ряду конкурентів в області ювелірної біжутерії. Інвестиції не перевищать 700000 рублів, та й то, така сума буде потрібно тільки в разі відкриття великого магазину.

Хоча наявності великих торгових площ франшиза не вимагає. Достатньо лише 4 – 10 кв.м для відкриття фірмової секції Jenavi, і єдиною умовою є знаходження її на 1-му – 2-му поверхах ТЦ, де висока прохідність покупців.

Відсутність початкового внеску, роялті, щомісячних відрахувань компанії, робить покупку даної франшизи ще більш привабливою.

Зате натомість компанія пропонує величезний перелік послуг з допомоги в налагодженні і подальше ведення бізнесу. При цьому, повернення вкладених коштів буде дуже оперативний: в середньому, проект окупається за пів-року, хоча і цей термін не є мінімальним. Підприємство пропонує вам персонального менеджера, готового завжди відповісти на будь-яке питання франчайзі.

Низькі закупівельні ціни, можливість повернення до 10% нереалізованої продукції, оперативні консультації з питань асортименту, відмінно налагоджена маркетингова і рекламна політики. Приплюсуємо ще й чітко налагоджену логістику і швидкість оформлення замовлення, що дозволяє оперативно отримати будь-який новий, або просто зацікавив вас товар.

Женави завжди готова йти назустріч своєму партнеру. Регулярні семінари для франчайзі, навчання і перенавчання персоналу, пакет вже підготовленого дизайн-проекту, рекламних рішень, відстрочка платежів вже через 4 місяці співпраці. І на цьому компанія не зупиняється.

За домовленістю з «Ощадбанком» Росії, ви отримаєте право на отримання 3000000 рублів кредиту за спільною програмою.

Грамотність побудови всього бізнес-проекту, супровід на всіх етапах співробітництва – це і є відмінна риса франшизи компанії. Красивий і прибутковий бізнес, побудований спільно не може принести нічого, крім задоволення собою, і справою, якою займаєшся.