Франшиза «Крихітка картопля» – кафе швидкого харчування

0
92

Ресторан страв на основі печеної картоплі з безліччю апетитних наповнювачів.

«Крихітка Картопля» – одна з найвідоміших мереж швидкого харчування. У нас унікальний формат – ми пропонуємо страви з печеної картоплі з різними наповнювачами.

Сьогодні на території Росії діє понад триста ресторанів. Вони розташовуються на фудкорти ресторанів, ТЦ, а також в форматі окремих приміщень. Велика частина з них – відкриті за принципом франчайзингового розвитку і успішно розвиваються під нашим наглядом.

Сьогодні по всій території Росії відкрито більше трьохсот ресторанів, розташованих як на фудкорти торгових центрів, так і в окремо розташованих будинках. Більше половини ресторанів були відкриті за системою франчайзингу, що говорить про фінансову стабільність концепції і її популярності у споживачів.

У нас є перевірена система розвитку франчайзі, ми знаємо як підтримувати бізнес і допомагати швидко розвиватися на ринку фаст-фуду.

франшиза

 • популярний бренд
 • Продукт, який оцінений покупцями
 • Готовий формат і схема розвитку
 • РУ департаменту САТ ДПА
 • Підбір персоналу
 • Юридичну допомогу по всім напрямками

франшиза

прибутковість

 • Без необхідності створення власного виробництва, витрати значно знижуються.
 • Прийнятні інвестиції – до 1,5 млн рублів для швидкого старту
 • Повна окупність всіх витрат протягом недовгого часу в рамках цього бізнесу.

маркетинг

 • Загальний сайт, федеральна реклама в соціальних мережах.
 • Комплексна рекламна підтримка
 • Загальні промо-акції

франшизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншиза

 • Інвестиції: від 1 800 000 руб.
 • Паушальний внесок: 500 000 рублів
 • Роялті: до 5% від товарообігу

Міні-юніт:

 • Витрати до 1,5 млн. ₽
 • Робоча зона 15 м²

павільйон:

 • Витрати до 2,5 млн. ₽
 • Робоча зона 25 м²

стаціонарне:

 • Витрати до 5,5 млн. ₽
 • Робоча зона 50 м²

Відкриваємо «Крихітку Картоплю» по франшизі

франшиза

Придбання франшизи ресторанного бізнесу є порятунком від ризиків і страхів перед невідомістю. Викуповуючи права на знаменитий бренд, підприємець гарантує собі впізнаваність закладу, за рахунок якої формується попит клієнтів. Прикладом служить «Крихітка Картопля» – одна з провідних мереж кафе швидкого харчування в Росії, має більше 300 представництв в містах нашої країни. Продумана до дрібниць бізнес-модель, з перевіреним і популярним серед народу продуктом, дасть бізнесменові можливість заробляти російською фастфуді. Як відкрити «Крихітку Картоплю» в своєму місті, дізнаєтеся в нашій сьогоднішній статті.

Інформація про компанію

Перший заклад популярної мережі «Крошка Картошка» з’явилося в 1998 році. Її творці Андрій Конончук і Віталій Науменко вклали всі свої кошти у відкриття картопляного стрітфуда, яке працювало в форматі автокафе. Технологія «Крихітки Картоплі» була запозичена з Туреччини, там вони спробували фарширований картопля, який став надалі основою для меню «Крихітки».

франшиза

Головна страва мережі – фарширований картопля, рецепт якого був запозичений з Туреччини

Уже через рік підприємці продали свою першу франшизу товаришам, які оплатили вартість обладнання для 6 фірмових фургонів, 4 з них вони забрали собі, оплачуючи лише орендну плату.

У 2001 «Крихітка Картопля» вийшла на фудкорти, розширивши власну меню. Щоб уникнути ризиків розорення, підприємці звернулися за допомогою до фахівця з «Макдоналдс». Він допоміг збудувати роботу стаціонарного формату кафе, і вже в 2003 році в Москві працювало 15 фудкорти «Крихітки Картоплі».

У 2011 власниками компанії була викуплена мережу закладів «Пан Картофан», що складається з 18 мобільних точок, 1 павільйону і 2 стаціонарних кафе. Ця покупка стала єдиним винятком у роботі франчайзингу «Крихітки», все представництва відкриваються по виробленої схемою.

Сьогодні в мережі компанії задіяно понад 4 тисяч співробітників, функціонує 357 закладів, її вартість перевищує 60 мільйонів доларів за нинішнім курсом.

«Крихітка Картопля» працює в трьох форматах: стаціонарне кафе, павільйон, міні-кафе. Перший варіант передбачає наявність великої площі, більше 80 квадратних метрів. У ньому використовується повноцінне меню кафе, працює відразу кілька кухарів.

Павільйон займає менше місця, може вміститися на 30 квадратних метрах. Такий формат закладу має усічений меню, в ньому зазвичай працює 1 або 2 кухаря.

Міні-юніт є найпростішим видом «Крихітки», для нього буде потрібно всього 15 квадратних метрів площі і 1 повар, який буде готувати страви спрощеного меню.

Різні типи «Крихітки-картоплі» на фото

франшиза

павільйон

франшиза

Міні-кафе

франшиза

велике кафе

переваги франшизи

Купуючи франшизу «Крихітки Картоплі», підприємець отримує відточений бізнес-план, який вдосконалювався протягом 17 років. Він дозволить виключити зайві витрати, допоможе правильно організувати роботу кафе та вибудувати структуру між персоналом.

Бренд, знайомий мільйонам росіян дозволить з перших днів успішно реалізовувати продукцію, так як бажаючих спробувати страви з меню «Крихітки Картоплі» буде досить.

Витрати на просування кафе не знадобляться, потрібно буде тільки оповістити людей про відкриття представництва відомої компанії.

Компанія буде надавати підтримку франчайзі на будь-якому етапі розвитку, так як вони зацікавлені в прибутковості кафе. Підприємець зможе отримувати консультації маркетологів, піарників, юристів центральної «Крихітки».

Це мінімізує можливі ризики і прискорить процес отримання прибутку. На центральному сайті www.kartoshka.com відразу після відкриття з’являється адреса нового представництва, що служить потужною рекламою.

При необхідності маркетологи компанії нададуть макети всіх рекламних матеріалів (флаєри, банери, розтяжки, відеоролики).

Умови співпраці та вартість

Щоб придбати франшизу «Крихітки Картоплі» необхідно виконати ряд умов. Підприємець повинен мати:

 • досвід у підприємницькій діяльності;
 • інвестиції для покупки франшизи і відкриття закладу;
 • позитивна кредитна історія;
 • згоду на щомісячні виплати роялті.

Вартість франшизи залежить від формату закладу.

Фудкорт обійдеться покупцеві приблизно в 3,5 мільйона рублів, з них 700 тисяч будуть паушальним внеском, а решта інвестиції покриють оренду, ремонт та купівлю необхідного обладнання.

Роялті може бути фіксованою сумою, прописаної в договорі, або становитиме 7 відсотків від обороту кафе. Інвестиції окупаються протягом 1,5-2 років.

Особливості ведення бізнесу

Всі заклади «Крихітки Картоплі» розташовуються на жвавих вулицях, біля торгових і бізнес-центрів, метро, парків, тобто в місцях, де ймовірний людський потік.

Вивіску кафе нічого не винні заступати дерева, лінії електропередач, інші будівлі.

«Крихітка» повинна бути видна з дороги, мати зручні під’їзні шляхи і достатню кількість паркувальних місць (якщо це стаціонарне кафе).

франшиза

До підбору персоналу потрібно підходити з особливою уважністю, від якості роботи і обслуговування буде залежати репутація всієї мережі. Тому центральний офіс стежить за відгуками і скаргами клієнтів, що побували в представництвах «Крихітки Картоплі».

Кухарі повинні виготовляти страви і напої по рецептурі, даної їм керівництвом компанії. Кожен клієнт має бути вислухана і при необхідності проконсультирован.

Співробітники зобов’язані віддавати здачу клієнтам строго по чеку, робити знижку в разі акцій і при наявності дисконту.

Доходи і витрати

Підіб’ємо підсумки проекту та порахуємо обсяг необхідних інвестицій і потенційні доходи підприємця, який планує купити франшизу «Крихітки Картоплі». Початкові інвестиції при покупці стаціонарного кафе становлять близько 3,7 мільйона рублів, в них включені: перший внесок, оренда приміщення, ремонт, закупівля меблів, обладнання та первинної продукції.

Щомісяця підприємець повинен виплачувати зарплату співробітникам – близько 170 тисяч рублів, оплачувати оренду приміщення – приблизно 100 тисяч, інтернет і телефон – 5 тисяч, роялті – 7 відсотків від обороту. Середні щомісячні витрати складають близько 310 тисяч рублів.

Доходи «Крихітки Картоплі» площею 100 квадратних метрів варіюються від 500 до 700 тисяч, в залежності від регіону. Окупність проекту займає від 1,5 до 2 років.

Темп життя змушує мільйони людей харчуватися на швидку руку, тому відкриваючи кафе швидкого харчування, підприємець вкладає гроші в свідомо вигідна справа. Однак будь-який заклад потребує просування, яке займає тривалий проміжок часу, і бізнесмен найчастіше зазнає збитків.

Щоб уникнути цього, можна придбати франшизу вже популярного закладу і отримати клієнтів з перших днів роботи. Одним з таких популярних кафе є «Крихітка Картопля», страви і напої цієї мережі люблять по всій Росії.

Тому відкривши представництво цього бренду в своєму місті, можна бути впевненим в тому, що бізнес буде рости і розвиватися.

Крихітка Картопля – франшиза ресторанів швидкого харчування:

Не дарма франчайзинг називають «суперметодом ведення бізнесу». Саме ця модель випробувана роками. Вона дає гарантований результат. І дозволяє почати перспективну діяльність практично з нуля.

Ідеальний приклад – крихта картопля. Франшиза даного бренду користується винятковою популярністю у споживачів і потенційних франчайзі.

Всі, хто готовий приступити до відкриття кафе під цією торговою маркою, відчувають захват від зручної концепції, продуманої стратегії. Як правило, будь-який стартап по франшизі в містах Росії окупається практично за 2 роки роботи.

Дорогі читачі! Наші статті розповідають про типові способи вирішення юридичних питань, але кожен випадок носить унікальний характер.

Якщо ви хочете дізнатися, як вирішити саме Вашу проблему – звертайтеся в форму онлайн-консультанта зліва або телефонуйте

8 (499) 350-44-96

Це швидко і безкоштовно!

Про переваги для споживача

Хто одного разу відвідав кафе відомої торгової марки, залишився задоволений. Споживача приваблює різноманітне меню, що підкреслює колорит російської кухні. Тільки тут можна насолодитися смачним борщем, апетитною солянкою або покуштувати наваристий грибний суп.

франшиза Покупця вражає можливість самостійно вибирати основу для другого блюда і наповнювач за смаком (бекон, гриби, кріп, по-італійськи).

Для тих, хто бажає отримати комплексний обід з мінімальними витратами, є можливість замовити комбо-ланч. І, нарешті, від анімованого меню, яскраво-соковитого кольору, неможливо відірвати очей.

Їжа, яка пропонується під торговою брендом, відрізняється відмінним смаком. Тут подаються тільки свіжі і цікаво оформлені страви. А про користь картоплі годі й казати! У загальному і цілому, кафе швидкого харчування в будь-якій області Росії знайде свого споживача.

Про вартість франшизи

Будь-яка компанія-франчайзер укладає договір на умовах тісної співпраці. Натомість ритейлер надає рекламні вивіски, стелажі для демонстрації і роздачі їжі, посуд і навіть докладно описану рецептуру страв.

франшиза

Натомість новий дискаунтер зобов’язаний виплачувати паушальний внесок і роялті. Паушальний внесок носить одноразовий характер.

Роялті – це щомісячні платежі. Вони можуть становити 1000 доларів або 6 відсотків від щомісячного обороту. Крім цього, франчайзі сплачує щоквартальні внески в рекламу компанії: їх розмір не перевищує одного відсотка в квартал.

Ті інвестиції, які потрібні для відкриття кафе відомої торгової марки, – це лише «крапля в морі», в порівнянні з тими засобами, які залучає сам франчайзер. Якщо цікавить франшиза Крихітка картопля, вартість необхідна для старту по мінімуму, складе всього два з половиною мільйона рублів. Максимальна межа ціни – 4 мільйони рублів.

Втім, остаточна сума залежить від безлічі факторів.

Площа приміщення

Приміщення під роздрібну точку продажів підбирається спільно з новоспеченим підприємцем. Необхідна площа – від 15 до 100 квадратних метрів. Це повинно бути «жваве», жваве місце. Наприклад – станція метро, ​​автобусна зупинка, у аеропорту, у великому торговому центрі.

Вимоги до приміщення:

Міні-юніт павільйон стаціонарна точка
Площа робочої зони 15 кв. метрів 25 кв. метрів 50 кв. метрів
Підключення до електрики Потужність – 17 кВт 25 кВт 60 кВт
додаткові приміщення Складське приміщення Складське приміщення Складське приміщення
витрати До 1,5 мільйонів До 2,5 мільйона До 5,5 мільйона

концепція

франшиза

 • Міні-юніт – невелика торгова точка з простим меню, круглими столами, лавками і столами уздовж стін. Така концепція вимагає мінімум інвестицій.
 • Павільйон – середня одиниця з обмеженим меню, але з більшою площею залу. Передбачено кілька місць для гостей.
 • Стаціонарна точка роздрібних продажів передбачає іншу концепцію. У ній використовується розширене меню і великі приміщення до 100 квадратних метрів. Прикладом може послужити фудкорт, розташований у великому торговому центрі.

Про переваги придбання франшизи

Погодьтеся, що почати бізнес з нуля в умовах кризи практично неможливо. Але, якщо є франшиза крихта картопля, ціна якої вважається низькою, то можливо реалізуватися як успішний підприємець. Майже всі філії, тобто дочірні точки завдяки вмілому керівництву не тільки виживали, а й розширювалися в сегменті меню, кількості точок громадського харчування на один бренд.

В даний час під брендом «Крихітка картопля» відкрито 300 кафе. Деякі території величезної Росії залишаються ще не охопленими. Так як навчання персоналу проходить в Москві, то за цей час можна зрозуміти, наскільки перспективно така співпраця. Тому варто спробувати, будь-які ризики будуть виправдані справдженими надіями.

Особливості роботи з головним офісом

франшиза

На початковому етапі клієнт, який купив франшизу, не має права використовувати свої технології і власну регіональну продукцію. Більш того, на всі продуктові товари узгоджується націнка в 18 відсотків.

Що стосується картоплі, то і тут до продукції пред’являється ряд вимог. Використовувати місцевий картопля можна. Але і він повинен пройти контроль якості у фахівців головного офісу.

Головними постачальниками торгової мережі Крихітка картопля є:

 • Компанія Coca-Cola;
 • СанІнБев (виробник пива «Сибірська Корона»);
 • Unvеnco (виробник кави).

Всі партнери поставляють продукцію в рефрижераторах, де підтримується температурний режим. Поставки здійснюються зі складів Москви і Санкт-Петербурга.

Частина продуктів доставляються в умовах сильної заморозки, тобто -18 градусів Цельсія. Інші продуктові позиції краще зберігаються при оптимальному температурному режимі, рівному +4 градуси Цельсія.

Реальні відгуки споживачів

Відмінний сніданок, смачний обід та апетитний вечерю – ось, що може гарантувати кафе «Крошка картопля». Їжа готується дуже швидко (найчастіше її потрібно просто розігріти).

франшиза

Крім того, споживачі задоволені іншими новомодними «фішками»:

 • Асортимент продукції оновлюється зв’язку з сезонністю. Залежно від пори року (літо-зима) додаються нові товари, нові наповнювачі. При цьому рецептура наповнювачів змінюється при колегіальному вирішенні відділу продажів, технологічного та маркетингового відділу.
 • Асортимент продукції змінюється з року в рік. Серед продукції є і класичні хіти, і оригінальні новинки під торговою маркою крихта картопля.

Відгуки, франшиза де вважається досить ефективною, свідчать того, що населення вважає за краще щось нове, розрекламоване.

висновки

Крошка-картошка – це бренд, який себе зарекомендував як вигідний захід. Щоб відкрити бізнес, необхідно мінімум зусиль.

По-перше, потрібно зареєструватися в податковій інспекції. По-друге, необхідно вкласти фінансові кошти в розмірі від півтора мільйонів рублів.

По-третє, слід пройти 45-денний курс навчання в Москві.

По-четверте, рекомендує також навчити менеджера і весь найманий персонал. Це займе всього лише 30 днів. Далі – сміливо дотримуйтесь інструкцій власник франшизи! Успіх гарантований!

Франшиза фастфуду Крихітка картопля

Франшиза фаст-фуду – це той бізнес, яким віддають перевагу багато підприємців. Це пояснюється тим, що сфера громадського харчування займає лідируючі позиції на російському ринку послуг, а вести бізнес по франшизі набагато легше, ніж відкривати свою справу з нуля. Якщо ви теж замислюєтеся про це, то зверніть увагу на «Крихітку Картоплю».

Історія бренду

франшиза

Чому саме картопля? В основу ідеї лягло турецьке блюдо, яке представляє собою фарширований картопля. Саме це блюдо і увійшло в меню популярної сьогодні мережі. Особливістю «Крихітки Картоплі» було те, що блюдо враховувало побажання клієнта. Він сам вибирав начинку для картоплі.

Перше автокафе з’явилося в 1998 році. У день відкриття виручка була настільки мала, що отриманої суми не вистачило навіть за придбання нової партії продуктів.

Всі гроші Конончук і Науменко витратили на реалізацію проекту, персоналу їм платити було нічим. Тому протягом кількох місяців кухарями-продавцями працювали їхні дружини. Пізніше їм стала допомагати навіть теща Конончука, яка готувала наповнювачі на знімній квартирі.

Андрій і Віталій часу не втрачали, вони займалися підбором якісної картоплі на ринках, шукали надійних постачальників і орендували овочесховища.

Така активність дозволила підприємцям запустити франшизу вже в 1999 році. Її першими покупцями стали друзі Андрія і Віталія, які займалися з ними продажем одягу. Мережа почала поступово розширюватися.

У 2001 році «Крихітка Картопля» змінила формат. Мережа стала функціонувати на фудкорти торгових центрів і в форматі павільйонів. Змінилося і меню. У нього були додані салати, гарячі страви, супи, десерти і напої.

Як відкрити кав’ярню Starbucks по франшизі?

Відкриття першого павільйону зажадало великих фінансових вкладень. Крім того, тепер «Крихітка Картопля» конкурувала з великими компаніями. Справитися з проблемами допоміг фахівець з «Макдональдса», якого підприємці найняли для підвищення продажів.

До 2003 року число точок на фудкорти значно збільшилася. Їх стало 15, хоча два роки тому було всього лише 3. На сьогоднішній день більше 300 кафе розташовуються в декількох містах Росії і Києві.

франшиза

Керівництво компанії підкреслює, що картопля – це не тільки смачно, але і корисно. Адже запечена картопля зберігає свої властивості, що роблять сприятливий вплив на організм.

картка франшизи

Рік заснування мережі 1998
Рік запуску франчайзингового формату 1999
Кількість торгових точок більше 300
паушальний внесок 480 000 рублей
роялті 6% від обороту
Рекламний збір 1% від обороту в квартал
Необхідна площа приміщення від 15 кв. м
Мінімальний стартовий капітал 1 500 000 рублів
Термін окупності інвестицій 30 місяців
Розмір щомісячної чистого прибутку 50 000 рублів
Територія, в межах якої поширюються точки Росія і Україна
Офіційний сайт www.kartoshka.com
Електронна пошта kroshka@kartoshka.com

Крихітка Картопля франшиза вартість

франшиза Вартість франшизи «Крихітки Картоплі» залежить від формату закладу. Існують наступні види торгових точок:

Він розташовується на фудкорті і являє собою розбірну конструкцію. Мінімальна необхідна площа – 15 кв. м. При цьому обов’язкова наявність складу. Інвестиції на відкриття міні-юніта складуть близько 1 500 000 рублів.

Це невелике кафе. Для нього необхідна площа від 25 кв. м. Також необхідний склад. Сума, необхідна для відкриття павільйону, становить приблизно 2 500 000 рублів.

Для відкриття необхідно мати в розпорядженні 50 кв. м, це мінімум. Розмір інвестицій може досягати 5 500 000 рублів.

Статутний капітал ТОВ

Для відкриття міні-юніта витрати будуть такими:

разові витрати періодичні витрати Постійні витрати
Стаття витрат Сума (рублів) Стаття витрат Сума (рублів) Стаття витрат Сума (рублів)
паушальний внесок 480 000 Відрахування в рекламний фонд 5 000 Орендна плата 40 000
Купівля та встановлення обладнання 400 000 Закупівля партії продуктів і витрати на заробітну плату 300 000
Вивіска та оформлення приміщення 220 000 роялті 30 000
Разом 1 100 000 Разом 5 000 Разом 370 000

Вимоги до приміщення

В даний час «Крихітка Картопля» вважає за краще розміщуватися на фудкорти в торгових центрах. Вимоги до мінімальної площі кожного з формату були описані вище.

Однак формат павільйонів теж поширений. Якщо ви вибрали саме його, то віддавайте перевагу місцям з високою прохідністю. При цьому торгова точка повинна добре проглядатися з усіх боків. Не варто розташовувати павільйон у дворах.

особливості франшизи

франшиза Покупцеві на вибір пропонуються різні інгредієнти

Основну частину продукції франчайзі купує у франчайзера. При цьому націнка не повинна становити більше, ніж 18%. Є кілька федеральних компаній, з якими співпрацює «Крихітка Картопля». З ними франчайзі взаємодіє самостійно. Картоплю можна купувати у місцевих виробників. Але важливо, щоб він відповідав усім вимогам компанії.

При отриманні франшизи компанія допомагає в складанні дизайн-проекту приміщення. Надалі франчайзі може звернутися за допомогою на будь-якому етапі ведення бізнесу.

Щоб купити франшизу, рекомендується відкрити ВП. В якості системи оподаткування краще вибрати ССО. Договір з «Крихіткою Картоплею» можна розірвати без проблем. Але при цьому франчайзі не повинен використовувати технологічні процеси, про які він дізнався в компанії, протягом двох років.

Для уточнення всіх умов отримання франшизи необхідно зателефонувати. Також на офіційному сайті можна задати керівництву будь-які питання, що цікавлять.

Для функціонування однієї торгової точки знадобляться два продавці-кухаря і менеджер.

Як відкрити квітковий магазин

«Крихітка Картопля» безкоштовно проводить курс навчання для директора торгової точки і менеджера. Для цього необхідно приїхати в Москву. Період навчання для директора становить 45 днів, для менеджера – 30 днів.

Прибуток і рентабельність

Чистий прибуток в цьому бізнесі становить близько 50 000 рублів на місяць. Вона не така велика, але стабільна.

Для повернення інвестицій знадобиться в середньому 2,5 – 3 роки. Однак якщо бізнес буде розвиватися швидко і успішно, то розмір щомісячного прибутку збільшиться. Як наслідок, зменшиться і термін окупності первісного капіталу.

Переваги і недоліки

переваги:

 • Франчайзер допомагає як на початковому етапі створення бізнесу, так і в подальшому;
 • Частина продуктів можна закуповувати у місцевих постачальників;
 • Невеликий стартовий капітал.

недоліки:

 • Великий термін окупності.

Франшиза Крошка-картошка: вартість і відгуки бізнесменів, умови роботи по франшизі в Росії

франшиза

Відкриття кафе «Крошка-картошка» на умовах франшизи – вигідне і рентабельне вкладення власних коштів в перспективний бізнес. Даний бренд успішно розвивається на всій території країни і багато підприємців хочуть з ним співпрацювати.

Про компанію «крихта-картопля»

Сьогодні у «Крихітки-картоплі» понад 250 власних точок громадського харчування і компанія активно розширюється, пропонуючи своїм партнерам вигідні і оригінальні умови франшизи.

Переваги роботи по франшизі з «Крошка-картошка»

Сьогодні ресторанний бізнес є найбільш прибутковим. Робота під брендом «Крошка-картошка» дає підприємцю масу переваг і дозволяє підприємцю вигідно виділитися серед конкурентів.

Відомий дизайн і легко запам’ятовується назва кафе залучають клієнтів і без додаткової реклами, проте, купуючи франшизу, ви отримаєте і:

 • маркетингову і юридичну підтримку;
 • практичну допомогу у виборі та навчанні працівників;
 • можливість мінімізувати витрати.

Чим пояснюється така висока популярність бренду «Крошка-картошка»?

Дані переваги роблять роботу з проектом кафе настільки простий, що отримати прибуток зможе навіть бізнесмен, ніколи не працював в сфері громадського харчування.

Особливості франшизи «Крошка-картошка»

По франшизі «Крошка-картошка» підприємець має можливість відкрити кафе на ту суму вкладень, яка є у розпорядженні.

 • Міні-юніт – являє собою невелику розбірну конструкцію, що розташовується на фудкорті. Робоча зона становить всього 15 метрів, що дозволяє істотно економити на оплаті орендної плати. Для зберігання продуктів необхідний додатковий склад. За відкриття такого варіанту закладу підприємець заплати 1 500 000 російських рублів.
 • Павільйон – являє собою повноцінне кафе з місцями для розміщення гостей, але невеликого розміру. Робочий простір займає близько 25 квадратних метрів, а для зберігання продуктів буде потрібно орендувати додатковий склад. Вартість відкриття такого кафе – 2 500 000 рублів.
 • Кафе площею понад 50 квадратних метрів. Цей заклад має місця для розміщення гостей, що прийшли і продуктовий склад. Такий заклад обійдеться власнику дорожче попередніх – в 5 500 000 рублів.

франшиза Франшиза «Крошка-картошка»: вартість і умови для підприємців-початківців.

Ціна франшизи «Крошка-картошка» цілком доступна для підприємця середнього рівня:

 1. Вступний внесок – 480 000 рублів;
 2. Роялі – залежить від прибутку і становить від 5 до 6%;
 3. Реклама обійдеться бізнесменові в 1% від отриманої в квартал прибутку.

Умови франшизи «Крошка-картошка»

За що відвідувачі кафе і ресторанів цінують «Крихітку-картоплю»?

 • грамотну цінову політику;
 • оригінальність пропонованих страв;
 • якісне обслуговування.

Компанія пропонує партнерам вже готовий бізнес-план, реалізувати який можна в найкоротші терміни.

Що дає співпраця з «Крихіткою картоплею» власнику франшизи?

 1. можливість працювати під відомим брендом;
 2. знизити витрати на піар;
 3. не платити за вироблення концепції кафе і його дизайну;
 4. відзначити свій заклад на сайті kartoshka.com.

Нюанси роботи по франшизі «Крошка-картошка»

Компанія допомагає своїм франчайзі в закупівлі товару, поставляючи з найбільш близьких складів. При цьому, не заперечується можливість закупівлі бізнесменом картоплі у місцевих виробників.

На федеральних умовах можна купувати продукцію:

 • Сан Ін Бев (пиво Сибірська Корона);
 • Coca-Cola;
 • Uvenco.

Особливими умовами, прописаними в договорі є:

 • Неможливість користуватися унікальними технологіями компанії за умови розірвання договору. Заборона триває 2 роки з моменту розриву партнерських відносин.
 • У продажу можуть бути виключно продукти, надані франчайзером, а націнка на них не повинна бути відмінною від 18%.

Але, варто зазначити, що такий тотальний контроль за найманими працівниками встановлюється тільки при відкритті кафе, в подальшому відповідальність за наймання співробітників лягає на підприємця.

франшиза Франшиза «Крошка-картошка»: відгуки російських бізнесменів про роботу по франшизі.

Франшиза «Крошка-картошка»: відгуки підприємців

Велика частина бізнесменів, що працюють під брендом «Крошка-картошка», відгукуються про франшизу позитивно, наприклад:

«Я відкрив заклад вуличного типу, мої витрати становлять 4 000 000 рублів. Роялі в моєму випадку буде становити 7% від загального обороту або фіксовану суму – 1 000 американських доларів, я вибрав семивідсотковий варіант. Перед відкриттям закладу зробив паушальний внесок в розмірі 15 000 американських доларів (ціна франшизи «Крошка-картошка» цілком адекватна).

В мої щомісячні витрати входять наступні позиції:

 • зарплата працівникам;
 • оплата оренди;
 • виплати податкових внесків.

Моє заклад розташовується на площі 25 квадратних метрів і окупиться, за моїми власними розрахунками протягом 2 років. »

Для покупки франшизи підприємець може звернутися в компанію по телефону або залишити заяву на офіційному сайті. Купуючи франшизу Крихітки-картоплі майбутній власник точки громадського харчування може бути впевнений у безпеці вкладених коштів і отримання непоганих дивідендів незабаром.

Франшиза «Крихітка Картопля»: з чого почати співпрацю?

Популярна мережа ресторанів швидкого харчування «Крошка Картошка» почала свою роботу 20 років тому – в 1998 році. На сьогоднішній момент мережа розрослася настільки, що має більше 300 ресторанів по всій країні та входить в десятку найуспішніших компаній громадського харчування в Росії.

Половина всіх закусочних компанії було на умовах франчайзингового співробітництва. У цій статті ми розповімо, скільки коштує франшиза «Крихітка Картопля» і скільки буде потрібно грошей на стартові інвестиції.

Історія успіху мережі «Крошка Картошка»

Перші торгові точки мережі працювали в пересувному режимі. Це були фургончики, які пропонували зголоднілим покупцям картопля з різними начинками. Через 5 років після появи на ринку, в 2003 році, двері для відвідувачів відкрив перший стаціонарний кафе в Москві.

Торгова марка відкрило можливість купувати франшизу бренду з 2002 року. Саме завдяки цьому мережа інтенсивно розвивалася, причому не тільки в Росії, але також в країнах СНД, Східної і Західної Європи. За перші вісім років роботи було відкрито понад 200 точок фаст-фуду в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Челябінську, Кургані, Сургуті і інших містах Росії.

Як ми вже позначили, головним блюдом закладів є запечений картопля зі всілякими добавками.

Але, крім цього, в меню на вибір покупця надані інші страви:

 • супи,
 • гарячі страви,
 • бургери,
 • хот-доги,
 • салати,
 • десерти, а також напої.

франшиза

«Крихітка Картопля»: франшиза і її переваги

«Крихітка Картопля» – франшиза, яка дозволить швидко і якісно розпочати власний бізнес. Завдяки популярності на вітчизняному ринку, а також наявності успішної бізнес-стратегії розвитку закладів покупка франшизи дозволить починаючому франчайзі відкрити своє перше кафе фаст-фуду з мінімальними фінансовими ризиками.

Франшиза «Крихітка Картопля» забезпечить вам:

 1. Стабільно великий потік відвідувачів, які вже знайомі з брендом і вважає за краще його продукцію.
 2. Високу рентабельність і швидку окупність бізнесу завдяки мінімальним ризикам, економії на рекламі і високої конкурентоспроможності бренду на ринку харчового сегменту.
 3. Вигідні умови поставки продуктів від перевірених закупівельників.
 4. Консультації з розвитку кафе швидкого харчування і контроль з боку представників фірми.
 5. Допомога в підборі співробітників і навчанні персоналу:
  • директор закладу проходить в Москві навчання, яке триває 45 днів;
  • менеджер проходить навчання в Москві за 30 днів;
  • персонал проходить навчання на місці в період відкриття кафе швидкого харчування.

Вимоги до франчайзі і закладу, відкритого за франшизою «Крихітка Картопля»

Для того, щоб налагодити співпрацю, необхідно відповідати деяким вимогам компанії:

 • По-перше, необхідний досвід роботи в сфері бізнесу. Якщо у вас його немає, питання про можливість співпраці з брендом потрібно уточнювати у офіційних представників фірми.
 • По-друге, кандидат повинен мати достатню кількість коштів на банківському рахунку, щоб покрити всі необхідні витрати на відкриття кафе. Приблизна сума витрат варіюється в залежності від типу торгової точки, яку ви плануєте відкрити (міні-юніт, павільйон або стаціонарне кафе) і стартує від 1,5 мільйона рублів.
 • По-третє, концепція вашого закладу повинна повністю відповідати вимогам компанії. Це стосується площі приміщення, зовнішнього і внутрішнього дизайну, форми персоналу, страв в меню і цін.

Франчайзер дозволяє підвищувати ціни від заявлених на 18%. Порушувати планку можна, тому що в компанії впевнені, що це відлякає покупців і здатне зіпсувати репутацію всіх торгових майданчиків мережі.

Що таке франшиза в бізнесі: визначення, види, плюси і мінуси

Загальна площа приміщення, необхідного для організації пункту громадського харчування, становить від 25 кв. м. до 150 кв. м. Кількість персоналу, необхідне для нормального функціонування закладу, – від 3-х до 6 осіб.

 • Інтерв’ю з співзасновником мережі кафе «Крошка Картошка».
 • Як на звичайному картопляному бульбі побудувати фаст-фуд імперію?

Формати кафе, які пропонує бренд «Крихітка Картопля»

Міні-юніт Від 1,5 млн. 15 кв. м. Це невелика збірна торгова точка продажу, призначена для установки поблизу від офісів, на автозаправках, в рядах торгового залу. Має спрощене меню страв.
павільйон Від 2,5 млн. 25 кв. м. Подібно міні-юниту має спрощене меню. Можливо розташування на фудкорти в торгових центрах.
стаціонарне кафе Від 5,5 млн. 50 кв. м. Розташовується в окремому приміщенні. Важливо, щоб на вулиці розташування був інтенсивний потік людей.

Інші деталі співпраці обговорюються суто в індивідуальному порядку.

Зв’язатися з офіційними представниками торговельної марки ви можете за телефонами, вказаними на офіційному сайті: https://www.kartoshka.com

Також в розділі «Франшиза» є опція подачі заявки на розгляд онлайн: https://www.kartoshka.com/franchise

франшиза

Франшиза «Крихітка Картопля» пропонує своїм франчайзі вигідні умови співпраці з відносно малими витратами на запуск бізнесу. Компанія давно працює на ринку послуг, тому має високу популярність серед клієнтів.

Мінімальний перелік вимог до кандидатів дозволяє почати співпрацю з компанією по франшизі навіть підприємцям-новачкам.

Франшиза ресторану швидкого харчування «Крошка картопля»

В даний час ведення бізнесу по франшизі є одним з оптимальних варіантів відкриття і подальшого розвитку власного бізнесу.

Франшиза дає підприємцю безліч переваг, серед яких і можливість використовувати розкручений бренд, і отримання готової моделі бізнесу, і доступ до вже придбаної клієнтській базі. Особливою популярністю користуються франшизи мереж ресторанів швидкого харчування.

Це пояснюється дуже просто – закладу, які максимально швидко обслуговують клієнтів і спеціалізуються на приготуванні смачних і ситних страв завжди користуються величезною популярністю у самих широких верств населення.

Ще однією перевагою даної ніші є те, що в даний час цей ринок в Росії заповнений не до кінця, а попит не падає, а лише зростає. Зрозуміло, конкуренція в даній сфері є, однак вона не така жорстка, як в інших сферах діяльності.

Саме тому франшиза Крошка Картошка є одним з найбільш вигідних варіантів відкриття власного бізнесу в сфері швидкого харчування.

Пропозиція від власників даної мережі дає підприємцю можливість розпочати власну справу, інвестувавши в нього вельми помірну суму. При цьому, завдяки популярності Крихітки Картоплі, нового закладу гарантований успіх у клієнтів.

Зрозуміло, це суттєво знизить ризики, що є чи не головною перевагою на старті бізнесу.

опис франшизи

Крихітка Картопля організовує відкриття закладів кількох форматів:

 • Стаціонарних кафе. Подібні заклади мають постійне місця розташування і максимально розширений асортимент страв. Як правило, вони розташовуються в великих і найбільш відвідуваних ТЦ.
 • Павільйони. Їх площа дещо менша, ніж площа стаціонарних закладів.
 • Міні-юніти. Ці кафе мають мінімальну площу і найчастіше встановлюються в аеропортах або ж біля станцій метро. Такі заклади реалізують обмежений і найменший асортимент страв.

Підприємець має можливість відкрити заклад будь-якого формату, проте від нього буде залежати вартість франшизи.

Наприклад, найкомпактніший формат, міні-юніт, буде коштувати франчайзі близько 4 000 000 р., Тоді як роялті складе 1000 доларів або ж 6% від загального обороту. Термін окупності такого кафе в середньому становить близько 2-2.5 років. При цьому площа такого закладу повинна становити від 15 до 100 метрів квадратних.

Як правило, франчайзі витрачає на відкриття Крихітки Картоплі по франшизі від 2.5 до 6 000 000 р. Вступний внесок обійдеться підприємцю в 480 000 р., А роялті, як правило, становить близько 6% від обороту. Витрати на рекламу становлять приблизно 1% в квартал.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що покупка франшизи Крихітка Картопля цілком реальна для більшості підприємців.

Зрозуміло, компанія-франчайзер висуває певні вимоги своїм франчайзі. Так, потенційний партнер може реалізовувати тільки продукти, що поставляються франчайзером, а націнка на них повинна становити 18%.

Також окрема увага приділяється окремим пунктом договору. У ньому йдеться про те, що партнер не зможе використовувати технології франчайзера ще 2 роки після розірвання договору.

Зрозуміло, підприємець повинен дотримуватися всіх стандартів мережі, її особливий стиль і відповідати всім нормам продажів.

Про компанію

Мережа ресторанів швидкого харчування «Крошка Картошка» почала свою діяльність ще в кінці дев’яностих. Вже до 2001 року кількість закладів помітно збільшилася. Подібний успіх був досягнутий за рахунок популярності смачних і швидко приготовлених страв.

На сьогоднішній день компанія активно почала просувати франчайзингову лінію, відкриваючи закладу по франшизі в Уфі, Казані, Саратові і Новокузнецьку.

Однак, як стверджує керівництво, це далеко не межа, тому що компанія планує значно розширити мережу ресторанів по всій території РФ, адже лише за кілька років мережі вдалося придбати впізнаваність, заробити хороший імідж і популярність завдяки низьким цінам. А це, в свою чергу, означає, що ймовірність успіху подібного проекту дорівнює ста відсоткам.

Місця присутності франшизи

Виберіть цікавий для вас місто: Москва Санкт-Петербург – Єкатеринбург Краснодар Ростов-на-Дону – Анапа Архангельськ Балашиха Білгород Брянськ Воскресенськ Гатчина Дзержинський Дмитров Домодєдово Жуковський Зеленоград Іркутськ Калуга Коломна Котельники Красногорськ Литкаріно Люберці Митищі Новомосковськ Одинцово Орехово-Зуєво Пенза Подольск Пушкіно Реутов Рязань Саратов Сергієв Посад Сочі Ступіно Сургут Тула Тюмень Химки Щербинка Електросталь Ярославль

переваги

Купуючи франшизу Крошка Картошка, підприємець отримує наступні переваги:

 • Наявність готового і продуманого бізнес-плану, орієнтованого на якнайшвидшу реалізацію (дозволяє значно скоротити суми інвестицій і отримати прибуток в найкоротші терміни);
 • Розробка технологічного проекту конкретного закладу;
 • Індивідуальний підбір асортименту і розробка стилізації закладу франчайзі;
 • Висновок прямих контрактів із знаменитими марками виробниками напоїв, пива та кави;
 • Можливість використовувати картоплю від своїх постачальників (проте продукція обов’язково повинна відповідати стандартам мережі);
 • Можливість працювати під відомим по всій Росії товарним знаком, що зменшує витрати на відкриття закладу і подальше його рекламування;
 • Надання досвідчених співробітників компанії на період відкриття закладу;
 • Наявність перевіреної концепції діяльності закладів мережі;
 • Мінімальні ризики при відкритті закладу;
 • Швидка окупність;
 • Підтримка компанії-франчайзера на всіх етапах діяльності, включаючи етап запуску бізнесу;
 • Консультації по набору співробітників, навчання співробітників в столиці (директор навчається 1.5 місяці, менеджер – 1 місяць);
 • Можливість розмістити інформацію про власний закладі на сайті мережі www.kartoshka.com;
 • Підтримка в процесі вирішення маркетингових та іміджевих питань;
 • Надання юридичних консультацій.