Франшиза «mail boxes etc» – експрес-доставка вантажів

0
339

франшизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншиза

Інвестиції 1 500 000 – 2 500 000 ₽

 • Про компанію
 • опис
 • Новини
 • презентація
 • адреси

Вартість франшизи і ціна володіння

Про компанію

Mail Boxes Etc. – світовий лідер в сфері експрес-доставки, логістики, друку, маркетингу і комунікацій. Відкрито понад 1 600 центрів в 44 країнах по всьому світу. Річний оборот франчайзингової мережі перевищує $ 940 млн.
Mail Boxes Etc.

( “MBE”) була заснована в Сан-Дієго, Каліфорнія (США) в 1980 році. У 2001 році UPS Inc. купила Mail Boxes Etc., а в 2003 році почала ребрендинг в США і Канаді, де центри мережі MBE перетворилися в центри «The UPS Store».

У 2009 році MBE Worldwide SpA, холдингова компанія, розташована в Мілані (Італія), придбала всесвітню мережу центрів MBE (крім Центрів в Північній Америці).

У 2017 році MBE Worldwide придбала дві компанії в США, PostNet International Franchise і AlphaGraphics, щоб розширити мережу своїх центрів обслуговування в США, Канаді, Південній Африці та інших країнах.
У 2017 році MBE Worldwide також придбала контрольний пакет акцій логістичного ринку Spedingо.

Як цікавий факт, варто відзначити відкриття як мінімум одного нового центру MBE кожен робочий день.

Головна інформація

опис франшизи

Звертаючись до компанії Mail Boxes ETC., Ви можете бути впевнені: в оперативному виконанні замовлення, найвигідніших цінах, уваги до ваших побажань, першокласному сервісі, і дотриманні обумовлених термінів.

Ознайомтеся з нашими послугами для бізнесу і виберіть ті, які необхідні Вам! • Експрес-доставка Співробітники компанії підберуть найбільш зручний і економічний спосіб доставки ваших відправлень. Ми забезпечуємо оперативний розрахунок вартості, швидкий паркан кореспонденції і посилок, акуратну упаковку і доставку.

Вам не доведеться ходити на пошту і стояти в черзі або думати, як упакувати. Ви зможете самі в режимі онлайн стежити за переміщенням вашого листа або бандеролі. • Поліграфія У нас ви можете отримати цілий пакет послуг: різні види друку, постдрукарського обробку, копіювання, верстку і дизайн.

Поліграфічна продукція в нашому виконанні відрізняється бездоганною якістю, високою передачею кольору, унікальним дизайнерським рішенням і стислими термінами виготовлення. • Професійна упаковка Упакуємо красиво, дбайливо, надійно. Розробимо індивідуальний дизайн конверта з логотипом компанії. Гарантуємо повне збереження вмісту посилки, виключаючи будь-які пошкодження.

Підберемо оптимальний варіант заповнювач або ущільнювача. Ви також можете замовити у нас матеріал для самостійної упаковки. • Оренда абонентських скриньок Ящики знаходяться в кожному центрі MBE, мають індивідуальні номери. Додатково до фізичної тарі ви можете замовити віртуальний ящик, який забезпечує цілодобовий доступ до кореспонденції і швидке отримання пошти.

Ви перевіряєте надходження листів і посилок прямо в телефоні. • Пункти видачі замовлень Завдяки величезній кількості центрів по всьому світу, ви вибираєте найбільш підходящий пункт отримання товару з інтернет-магазину. Розширення географії щодня забезпечує ще більше можливостей і зручностей для вас. • Грошові перекази Western Union • 3D-друк

Завдамо друк на сувенірну продукцію, виготовимо промислові 3D моделі, виконаємо будь-які замовлення по 3d моделювання і друку. Краще обладнання для виготовлення продукції і друку завжди готові до роботи. Завжди якісно і в короткі терміни.

представник франшизи

 • ТОП-100

Mail Boxes Etc: найкраща в світі франшиза в сфері бізнес послуг

СТВОРЮЙТЕ БІЗНЕС РІШЕННЯ

Топ 100 франшиз

Ви шукаєте вигідну франшизу і готові кинути виклик самому собі? – приєднуйся до однієї з найуспішніших мереж франчайзингу в світі!

Франшиза Mail Boxes ETC пропонує Вам можливість стати частиною однієї з найбільших в світі франчайзингової мережі. Цей глобальний охоплення компанії робить нас широко визнаним брендом з понад 1600 центрами по світу.

Наша концепція єдиного вікна пропонує поєднання експертних послуг, які допоможуть задовольнити повсякденні потреби людей. Наші клієнти варіюються від членів широкої громадськості до малих підприємств, студентів, зарубіжних гостей нашої країни і людей зі сфери мистецтва і антикварних виробів.

‘Експрес доставка – сама швидко розвиваюча сфера, а Mail Boxes Etc і створив саму концепцію одного вікна для експрес-доставок.

Бренд Mail Boxes Etc. – франчайзинг з 30 річною історією. MBE має бездоганну репутацію та широко відомий у всьому світі. Компанія MBE була заснована в 1980 році в Сан-Дієго (Каліфорнія, США). Зараз штаб-квартира MBE розташовується в Мілані (Італія).

Місія MBE – оптимізувати ділове спілкування і скорочувати відстані по всій земній кулі. У своїй оцінці фахівці враховують темп зростання, стійкість, розмір мережі. Зростає MBE стрімко, криз не боїться, і сьогодні компанія – це понад 1600 центрів по всьому світу.

Такий вражаючий ріст був би неможливий без постійного розвитку: вдосконалення бізнес-процесів, спектра пропонованих товарів і послуг, постійних маркетингових досліджень. Висока рентабельність Центрів та суттєве зростання ринку в кожному із сегментів пропонованих послуг це те, що робить Центри MBE привабливими для потенційних покупців франчайзингу.

Центри MBE орієнтовані на споживача. Ми задовольняємо конкретні потреби і максимально персоналізіруем кожну послугу. З нами зручно працювати, тому багато клієнтів стають постійними, зокрема, представники малого та середнього бізнесу.

«Сьогодні почати бізнес і досягти успіху – непросте завдання. Однак, використання досвіду MBE, допомагає економити час і гроші, які в іншому випадку знадобилися б якби ви вчилися всьому самі ».

Паоло Фіореллі, генеральний директор МВЕ Worldwide

Франчайзинг Mail Boxes Etc., на БІБОСС

Приходьте в Mail Boxes Etc на день відкритих дверей

 • Москва, БЦ Омега Плаза, вул. Ленінська Слобода, 19
 • МБІ Омега
 • з 15:30 до 17:00
 1. 148
 2. МБІ Санкт-Петербург
 3. з 16:00 до 17:30
 • Москва, БЦ Омега Плаза, вул. Ленінська Слобода, 19
 • МБІ Омега
 • з 15:30 до 17:00
 1. Москва, м. Калузька, БЦ “NEO GEO”,
 2. МБІ Санкт-Петербург
 3. з 16:00 до 17:30

франшизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншизафраншиза

Ми пропонуємо наступні види франшиз Mail Boxes Etc .:

Ми даємо право на відкриття центру Mail Boxes Etc на території Російської Федерації. Будьте впевнені разом з Mail Boxes Etc ви не зупинитеся на одному місці і з нашою підтримкою будете дуже швидко розвиватися.

Дає право на викуп певної території та розвитку мережі Mail Boxes Etc в ній. Якщо ви амбітний підприємець і у вас вже є досвід в бізнесі, тоді цей продукт підходить саме вам.

франшизафраншиза

Ви не одні починаєте будувати бізнес Mail Boxes Etc.

франшиза

Кур’єрська служба доставки Санкт-Петербурзі від MBE

 • франшиза Ласкаво просимо в MBE – Mail Boxes Etc.
 • франшиза Безпечні та надійні кур’єрські та поліграфічні послуги
 • франшиза Ласкаво просимо в MBE – Mail Boxes Etc.
 • франшиза Безпечні та надійні кур’єрські та поліграфічні послуги

З MBE ви можете відправляти будь-які товари, листи або посилки в будь-яку країну світу. І кожен раз можете бути впевнені: з доставкою все буде в порядку.

Наші співробітники знайдуть для вас оптимальне рішення: щоб доставка була здійснена строго в термін, а вартість послуг вписувалася в ваш бюджет. Наші фахівці з пакування подбають про те, щоб навіть самі тендітні і цінні вантажі були надійно захищені і доставлені в повній цілості.

Ви можете як відправити одну посилку, так і доручити MBE всю роботу з доставками і логістикою для вашої компанії. Ми однаково уважно ставимося до всіх клієнтів і замовленнями.

Ви також можете замовити послуги з поштової розсилки «під ключ»: MBE також пропонує друк, упаковку, адресацію і відправку ваших маркетингових матеріалів. Все, що вам потрібно зробити – один раз розмістити замовлення і погодити всі необхідні додаткові послуги з менеджером.

Ми завжди уважно ставимося до всіх вимог і побажань клієнта, сміливо приймаємо виклики і робимо неможливе можливим, задаючи високу планку і підтримую бездоганний імідж надійного партнера, який міцно закріпився за MBE у всьому світі.

Ідеально підходить для приватних осіб, малих / середніх підприємств, а також корпорацій. Люди в усьому світі, а також компанії всіх розмірів використовують друковані та кур’єрські послуги MBE. Адже вони точно впевнені в надійності MBE і знають, що отримають те, що їм потрібно.

Друкуйте візитні картки. Плакати. Флаєри. Журнали. Незалежно від того, що вам потрібно роздрукувати, ви знайдете технологію для його створення в вашому місцевому центрі MBE.

MBE пропонує професійну цифрову, офсетний та фотодруку під замовлення, а також дотримується вимог по кількості і якості.

Додайте поширення через свій список розсилки і багато іншого. Покладіться на управління і моніторинг вашого проекту від і до. Надайте список розсилки і отримаєте упаковку, адресацію і поширення ваших маркетингових матеріалів. Ваші банери будуть доставлені в будь-яке місце призначення згідно з вашим чітким вказівкам.

Іміджеві сувеніри, набори для промоакцій, корпоративні та ділові подарунки преміум-брендів і демократичних марок – в центрах MailBoxesEtc. ви можете замовити будь-яку сувенірну продукцію.

Коли справа доходить до бізнес-продуктів і послуг, MBE може запропонувати все, що вам необхідно. Поговоріть з експертами в вашому місцевому центрі MBE про процеси, які вам необхідно передати на аутсорсинг.

Ви завжди можете звернутися до місцевого центру MBE і можете бути впевнені, що ваше замовлення буде опрацьовано і виконано у відповідності з усіма стандартами, прийнятими в компанії.

Ми все робимо самі: від друку до кур’єрської доставки – і незалежно від обсягу замовлення завжди працюємо швидко і ефективно.

Кожне замовлення проходить сувору перевірку на відповідність високим стандартам якості MBE. Ми піклуємося про свою репутацію і заслужено пишаємося рівнем якості наших послуг.

MBE працює вже майже 40 років. Ви працюєте ні з черговим друкованим центром, а з міжнародною компанією.

франшиза

франшиза

З MBE все можливо.

Ми повністю беремо на себе доставку в будь-яку країну світу, формуємо маршрут і підключаємо локальних партнерів, щоб забезпечити оптимальну вартість і максимально швидкі терміни доставки. Як по Росії, так і в будь-яку країну світу.

Документи, важкі та негабаритні посилки, навіть меблі і транспортні засоби – ви можете відправити що завгодно, і MBE доставить це в цілості й схоронності.

Підберемо кращих партнерів для перевезення. Служба доставки MBE працює безпосередньо з місцевими перевізниками: скільки б партнерів ми не задіяли, ви оплачуєте послуги один раз, коли звертаєтеся в MBE. Вам не потрібно продумувати логістику і домовлятися з різними службами самостійно.

Ви можете застрахувати вашу посилку. MBE SafeValue покриває не тільки вартість вашої посилки або товару, а й вартість доставки. Це особливо актуально для цінних і дорогих відправлень.

Виберіть відповідну упаковку. Наші фахівці допоможуть упакувати посилку, щоб забезпечити схоронність вмісту протягом усього шляху слідування.

Покладіться на наш досвід і знання. MBE візьме на себе всі завдання з доставки. Ви отримуєте повний звіт про всі послуги і завжди можете бути впевнені в надійності MBE.

Зверніться в найближчий центр MBE або зв’яжіться з нами по телефону, щоб розмістити ваше замовлення на доставку. Ваші клієнти отримають товари в термін!

Потрібно доопрацювати матеріали для рекламної кампанії, зробити банер або розтяжку, провести ребрендинг всієї компанії? MBE пропонує послуги графічного дизайну – від ваших ідей до фінальної реалізації проекту. Незалежно від складності та обсягу замовлення ви отримуєте послуги високої якості за оптимальною вартістю.

Завдяки комплексному підходу ви можете зробити все необхідне в рамках одного замовлення. І навіть більше: ми візьмемо на себе упаковку, доставку або розсилку ваших матеріалів клієнтам. І все це з неухильним дотриманням термінів і строго в рамках вашого бюджету.

Оформіть замовлення один раз. Все інше візьмуть на себе фахівці MBE. Вам залишиться тільки прийняти результати роботи.

Зміцніть репутацію свого бізнесу і отримуйте будь відправлення: посилки, важливі документи – навіть якщо не можете зробити це особисто. Послуга оренди поштових скриньок від MBE ідеально підходить як невеликим компаніям, так і приватним особам.

Скористайтеся послугами пересилання пошти: фахівці MBE доставлять всі листи і посилки у зручний для вас місце в слушний час.

Отримуйте пошту цілодобово. Наші фахівці на місці 24/7 і завжди готові прийняти і розписатися в отриманні вашої посилки.

Поштова адреса в престижному районі працює на репутацію вашого бізнесу і допомагає завойовувати довіру клієнтів.

Ви можете отримати свою поштову скриньку вже сьогодні. Зв’яжіться з нами для уточнення вартості та оформлення заявки будь-яким зручним для вас способом.

Покладіться на досвід фахівців MBE в зовнішній рекламі та широкоформатного друку. Банери, розтяжки, білборди – досвід наших фахівців та спеціальне обладнання дають можливість гарантувати: ваша зовнішня реклама витримає навіть найсуворіші і жорсткі погодні умови.

Створіть все, що потрібно для виставки в одному місці. Від візитних карток і листівок до стендів і брендованих пакетів – MBE повністю бере на себе підготовку, друк та доставку всіх матеріалів. Ви розміщуєте одне замовлення – і отримуєте все необхідне. Бездоганна якість – точно в термін.

Створіть новий бренд або проведіть ребрендинг за допомогою MBE. Ви можете замовити всі послуги «під ключ» – від професійної консультації по бренду та іміджу компанії до розробки нового бренду, логотипу, слогану, дизайну і друку всієї необхідної поліграфічної продукції. Підходить як для стартапів і молодих компаній, так і для бізнесів, що існують уже давно.

Отримайте перші результати вже сьогодні. Зверніться особисто в найближчий центр MBE, зв’яжіться з нами по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом – все інше ми беремо на себе.

франшизафраншизафраншизафраншиза

Купити франшизу Mail Boxes Etc

 • Казахстан
 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза

Історія Mail Boxes Etc. (MBE) почалася в 1980 році в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, США. Саме там була заснована компанія. Ідея засновників MBE була оцінена по достоїнству, і більш, ніж за 35 років існування компанії в 40 країнах світу, відкриті вже 1 600 центрів, що пропонують послуги для бізнесу. Центри Mail Boxes Etc. надають комплекс бізнес-послуг для оптимізації витрат, необхідних абсолютно кожному бізнесу.

Особливості ведення бізнесу:

Mail Boxes Etc. надає унікальний сервіс «СУПЕРМАРКЕТ БІЗНЕС-ПОСЛУГ» і з задоволенням надасть комплексне обслуговування вашої Компанії по всіх позиціях:

 • експрес-відправлення по всьому світу;
 • професійна упаковка відправлень;
 • виготовлення будь-яких видів поліграфічної та сувенірної продукції;
 • послуги E-Commerce: замовлення і доставка товарів з Taobao, Amazon, eBay, Ozon;
 • продаж канцелярських товарів;
 • оренда поштових скриньок з додатковими послугами (повідомлення, пересилання, доставка).

Як це працює

Накопичивши великий досвід роботи на логістичному ринку і вивчивши всі можливі варіанти, компанія Mail Boxes Etc. відібрала для вас кращих операторів кур’єрської доставки по місту, країні і світі. Mail Boxes Etc. має довгострокові контракти з такими гравцями ринку, як: UPS, DHL, FedEx, DPD, Pony Express, EMS.

Ми підберемо для клієнтів тільки найвигідніші або необхідні умови по кожному експрес-відправлення, дозволивши заощадити до 30-40% коштів і до 90% часу.

Тому для кожного відправлення ми надамо найоптимальнішого і гарантованого перевізника, з огляду на всі озвучені клієнтом умови по ціні і сервісу.

Особливості франшизи:

MBE є єдиним експертом-аналітиком в області експрес-відправлень з контрактами від провідних гравців ринку: UPS, DHL, FedEx, DPD, PonyExpress, EMS. У будь-кур’єрської компанії є сильні і слабкі сторони.

У одного чудово виходить працювати з міжнародною поштою, у другого – прекрасно доставляються відправлення по містах України, третій робить внутригородскую доставку краще і швидше інших. У кожного оператора різні ціни та сервіс. Працювати з декількома постачальниками складно, легко помилитися.

Саме тому Mail Boxes Etc. і пропонує вам вже готові і вигідні рішення для кожного з напрямків.

На сьогоднішній день MBE пропонує вам створення власного бізнесу за двома сценаріями:

 1. Купівля індивідуальної франшизи і відкриття центрів MBE.
 2. Купівля територіальної франшизи в зручному для вас місті і розвиток власної мережі на обраної території.

Вимоги до потенційного франчайзі:

 • наявність «підприємницької жилки»;
 • бажання працювати і заробляти;
 • досвід управлінської роботи;
 • наявність приміщення у власності або довгостроковій оренді;
 • наявність власних або позикових оборотних коштів;
 • готовність дотримуватися технологію, стандарти і вимоги «MBE»;
 • вміння розвивати свій бізнес і продавати послуги;
 • вміння працювати в команді.

Вимоги до приміщення:

 • місце розташування – центральні вулиці, великі перехрестя, поблизу бізнес центрів, банків, великих університетів. В якості альтернативи – район з дорогим житлом, але обов’язково – наявність бізнес середовища;
 • приміщення повинно розташовуватися на першому поверсі, має добре проглядатися з найближчої магістралі або великої торговельної вулиці. Дуже важливо, щоб була можливість установки вторинних вікон. Висота стель від 2,80 м;
 • наявність парковки;
 • площа від 35 до 120 м2;
 • електрична потужність не менше 5 кВт;
 • можливість провести широкосмуговий доступ в Інтернет;
 • необхідно передбачити розміщення зовнішньої вивіски (повинна підсвічуватися).

Наші партнери

Партнери – найважливіша складова компанії МБІ-Подольск і всієї мережі Mail Boxes Etc.
Наші партнери – це компанії зі світовим ім’ям, з багатою історією, і які надають величезний спектр послуг.

Всі ці послуги ви можете отримати, звернувшись в МБІ-Подільськ.

франшиза

UPS – відома міжнародна компанія, кур’єрська служба, глобальний лідер в галузі поштового логістики.
Компанія була заснована в далекому 1907 році, а штаб-квартира UPS знаходиться в м Атланта, США.

Абревіатура UPS розшифровується як «United Parcel Services», представлені більш ніж в 220 країнах світу.
Понад 400 тисяч робочих доставляють майже 16 млн. Посилок в день по всій планеті.

UPS – найсильніший гравець ринку експрес-доставки, при бажанні він може купити все компанії, представлені нижче.

www.ups.com

франшиза FedEx Corporation – американська компанія, була заснована в 1971 році в Літтл-Рок (Арканзас).
Мають в штаті більше 600 вантажних літаків для відправлень по всьому світу.

У США слово «Fedex» вже давно перетворилося на дієслово, що означає «відправляти пошту».

www.fedex.com

франшиза TNT – найбільша компанія індустрії експрес-доставки, входить в п’ятірку кращих в світі кур’єрських служб. У Росії компанія TNT з’явилася в 1989 році. У TNT Express працюють більш ніж 83 000 співробітників, а штаб-квартира розташовується в Нідерландах.

www.tnt.com

франшиза Konica Minolta Holdings Inc. – Група компаній, базуються в Японії. Один з провідних світових виробників копіювальної техніки, МФУ-пристроїв, факсових апаратів, медичного, вимірювального, оптичного устаткування. Даний холдинг виник після злиття японських компаній Konica та Minolta в 2003 році. Як пов’язані Mail Boxes Etc. і Konica Minolta? Konica Minolta поставляє практично в усі центри МБІ свою техніку, на якій ми виконуємо замовлення по оперативної поліграфії.

www.konicaminolta.ru

франшиза Компанія ТОВ «ФРЕЙТ ЛІНК» (торговий знак PONY EXPRESS) є провідним російським перевізником в галузі кур’єрських послуг, експрес-пошти. Компанія була заснована в 1992 році і обслуговувала тільки три міста. Пропонують широкий спектр послуг з доставки пошти, вантажів і кореспонденції. Чому «Поні Експрес»? У XIX столітті так називалася поштова кінна служба невеликої американської кур’єрської компанії Central Overland California and Pikes Peak Express Company.

www.ponyexpress.ru

франшиза Компанія Кур’єр Сервіс Експрес працює з 1997 року. Сьогодні вона є однією з найбільших кур’єрських компаній в Росії з філіями в більшості регіонів країни і мережею партнерів по всьому світу. Найкраще співвідношення ціни, якості, і термінів перевезення. Величезний штат – 1000 тільки піших кур’єрів в Москві. Кур’єр Сервіс Експрес – офіційний партнер всесвітньої кур’єрської служби Aramex International Couriers. У Білорусії і на Україні ця служба представлена ​​дочірніми підприємствами.

www.cse.ru

франшиза Компанія СДЕК (Служба доставки «Експрес-Кур’єр») працює на російському ринку кур’єрських послуг і поштової логістики з 2000 р Здійснює доставку вантажів і документів більш ніж у 2000 міст по всьому світу, в тому числі для інтернет-магазинів. Має понад 100 підрозділів і представництв в містах Росії, також розвивається за системою франчайзингу, як і Mail Boxes Etc.

Головний офіс СДЕК базується в Новосибірську.

www.edostavka.ru

франшиза Група компаній Круг – один з провідних гравців на сувенірному ринку Росії, входить до трійки найбільших російських компаній. Визнання з боку європейських партнерів – лідерів сувенірного ринку. Ексклюзивні права на багато європейських бренди. Найбільший склад бізнес-сувенірної продукції в Росії. Гнучка система знижок, маркетингова підтримка для всіх партнерів, навчання клієнтів. У МБІ-Подольск ви можете замовити сувенірну продукцію для вашого бізнесу.

www.krugcorp.ru

франшиза Компанія «Самсон» – динамічно розвивається, одна з лідерів на канцелярському ринку дистрибуції товарів для офісу, школи, будинки.

Компанія володіє ексклюзивними правами на поширення відомих торгових марок – Brauberg, STAFF, Galant, Піфагор, під якими випускається широкий асортимент товарів для офісу і школи. ТОВ «МБІ-Подольск» є офіційним дилером компанії в місті Подольську.
www.samsonopt.ru

Bringo – сучасна і молода компанія, що спеціалізується на турбо-доставки по Москві день-у-день за 90 хвилин за ціною звичайної, добової доставки. Утворилася в 2013 році, мають в штаті більше 100 піших кур’єрів. Це своєрідний аналог таксі, для перевезень вантажів виділеним для вас кур’єром.

З Bringo24 / 7 доставка по Москві – легко і просто!

bringo247.ru

Кур’єрська служба – Mail Boxes Etc

франшиза

Міжнародна компанія MBE (Mail Boxes Etc.) з центральним офісом в Сан-Дієго (США) працює на російському ринку кур’єрських послуг з 2005 року.

А датою її заснування в Північноамериканських штатах став 1980 рік. Більше тридцяти років компанія підтверджує свої лідерські позиції і розширює географію присутності.

Сьогодні офіси MBE присутні в декількох десятках країн, а їх кількість – більше 7 000.

Суть основної діяльності компанії – надання послуг з доставки письмової кореспонденції, цінних документів та інших поштових відправлень по всьому світу в найкоротші терміни і за дуже вигідними цінами.

Для здійснення своєї діяльності MBE співпрацює з такими відомими кур’єрськими службами, як UPS, FedEx, TNT express, DPD, Кур’єр сервіс експрес, підбираючи для своїх клієнтів оптимальні напрямки в спектрі надаваних ними послуг.

Додаткові послуги

Основну діяльність компанії MBE дуже зручно для клієнтів доповнює цілий комплекс супутніх сервісів: • Гідна упаковка. Ви завжди можете розраховувати на те, що ваше відправлення, яким би тендітним, негабаритним, цінних воно не було, найкращим чином упакують перед перевезенням.

Для цього використовуються щільні конверти, коробки різних форм і обсягів, бульбашкова плівка, лати та інші види пакувальних матеріалів, включаючи найостанніші винаходи в цьому напрямку. За вашим бажанням пересилаються предмети можуть бути упаковані у вигляді красивого подарунка.

• Абонентські скриньки. Компанія Mail Boxes Etc. надає своїм клієнтам можливість орендувати абонентські скриньки в своїх представництвах зі збереженням реального поштової адреси. При цьому вся пошта буде надходити туди, незалежно від того, через якого оператора зв’язку вона пересилається.

Більш того, до фізичного прикріплюється віртуальний абонентський ящик, за допомогою якого клієнти можуть переглядати свою кореспонденцію в будь-який час (всі листи скануються і дублюються в електронному вигляді).

І можна навіть доручити працівникам компанії складати і відправляти за вас відповіді на листи, що надійшли на вашу адресу.

• Поліграфічні послуги. Клієнти можуть замовити сканування, копіювання і друк різних форматів в кольорі або ч / б, а також друк візитки, презентації, буклети та інші види рекламних матеріалів.

 • франшиза
 • франшиза
 • франшиза

знижки

Якщо уважно розглянути ціни на кур’єрські послуги компанії Mail Boxes Etc., виникає питання: чому вони настільки привабливі, у порівнянні з тарифами інших подібних служб? Вся справа в тісній співпраці компанії з надійними іменитими партнерами, що дозволяє закладати в тарифи знижки до 35%.

Для постійних клієнтів, які відправляють кореспонденцію не менше, ніж 3 рази на місяць, надається індивідуальна схема оплати послуг на ще більш вигідних умовах. Більш того, Mail Boxes Etc. іноді запускає цікаві спеціальні пропозиції.

За умовами одного з них, наприклад, клієнти, які відправляли листи і посилки з Росії в інші країни, отримували пристойні знижки на послуги туроператорів.

Офіційний сайт: www.mbe-city.ru

Пакети послуг при відправленні вантажу

 1. 1) Відстеження вантажу – да2) Калькулятор вартості на сайті – да3) Страхування вантажу – да4) Виклик кур’єра – так
 2. 5) Міжнародні відправлення – так

Особистий листоноша

Паушальний внесок для відкриття точки Mail Boxes Etc. в містах з населенням до 500 тис. становить 650 тис. руб., до 700 тис. – 750 тис. руб., понад 700 тис. – 900 тис. руб. До 2014 року франшиза коштувала $ 28 тис.

але в зв’язку з девальвацією рубля «МБІ-Євразія» зафіксувала внесок в рублях. Франчайзі також зобов’язаний платити роялті – 7% виручки.

Договір концесії також передбачає внесок в 2% від виручки в загальний маркетинговий фонд, але, за словами Осташево, «МБІ-Євразія» поки його не стягує.

Загальну суму вкладень у відкриття офісу площею 40 кв. м в місті з населенням близько 1 млн в «МБІ-Євразія» оцінюють в 1,8-2 млн руб. (Включаючи паушальний внесок). До 600 тис. Руб. піде на меблі, оргтехніку тощо Близько 100 тис. Руб. – на рекламу: на фасад будівлі франчайзер рекомендує повісити світлову вивіску, яка обійдеться в 50-80 тис. Руб.

Близько 160 тис. Руб. доведеться витратити на початкову оренду приміщення (в 40 кв. м). Стартові вкладення франчайзі повинен окупити за 14-18 місяців, середній час виходу на окупність – один рік. У головному офісі кажуть, що щомісяця франчайзі повинен одержувати 1-1,2 млн руб.

виручки, яка на 70% формується за рахунок комісії служб експрес-доставки.

Головна компанія не допомагає франчайзі в пошуках приміщення і фінансування. Вона готує дизайн-проект офісу, дає рекомендації по обладнанню та меблів (стійка ресепшен, шафи, столи і стільці в корпоративному стилі, ваги для зважування вантажів, комп’ютери), яке замовляється централізовано у схвалених головним офісом постачальників.

Для роботи в центрі площею 40 кв. м, за словами Осташево, знадобиться один менеджер, один принт-менеджер, що володіє базовими дизайнерськими навичками, піший кур’єр, який збирає вхідну пошту клієнтів і доставляє її в офіс Mail Boxes Etc.

, І сам франчайзі, який може виконувати функції керуючого і в цьому випадку повинен щодня перебувати в офісі в перші рік або два після запуску.

Після оформлення всіх документів і планів франчайзі приїжджає в Москву на навчання. Воно безкоштовно для самого підприємця і керівника офісом (якщо такий є). Навчання складається з двотижневих курсів з теорії та практиці.

Теоретична частина знайомить з переліком послуг центру, методикою пошуку клієнтів і теорією продажів, схемою укладання договорів з клієнтами та операторами доставки. Практика включає в себе досвід роботи на всіх посадах в офісі: від кур’єра до керуючого.

«Щоденних тренувань протягом тижня цілком достатньо, для того щоб франчайзі приміряв на себе всі ролі в майбутній компанії і зміг в разі необхідності навчити або навіть замінити будь-якого співробітника», – вважає Осташева.

Під час навчання франчайзі знайомлять з усіма кур’єрськими службами, з якими він повинен самостійно укладати двосторонні договори (франчайзі також може працювати зі сторонніми компаніями). Ця схема позбавляє мережу Mail Boxes Etc. можливості отримати більші знижки за рахунок переданих кур’єрським службам замовлень.

Але франчайзі Дмитро Гераськин з Москви таким підходом задоволений. «Інакше співробітництво перетвориться в зіпсований телефон, – вважає він. – Центральний офіс допомагає домовлятися про розмір знижок з базових тарифів логістичних компаній ».

Весь запуск з моменту підписання договору до відкриття дверей офісу займає три-чотири місяці.

погляд франчайзі

Микола Лісників до відкриття центру МВЕ в Смоленську займався виготовленням торгового обладнання та працював в сфері реклами. Проаналізувавши ринок рідного міста, Лісників зрозумів, що на експрес-доставці можна заробити, але, не маючи досвіду в цій галузі, вирішив відкрити точку по франшизі.

Навесні 2013 року він підписав договір з «МБІ-Євразія» і зайнявся підготовкою до відкриття. «Труднощі почалися на самому першому етапі, – згадує Лісників. – Керуюча компанія не мала уявлення про модель ведення бізнесу в регіонах. Бізнес-план, який розробив головний офіс, був далекий від реальності ».

Лєснікова пропонували знайти приміщення на першій лінії, площею не менше ніж 90 кв. м, закупити значну кількість техніки і меблів. Микола вирішив піти іншим шляхом: знайшов офіс недалеко від центру, але на третій лінії будинків і площею 45 кв. м. «Це рішення допомогло мені уникнути великих збитків в перші місяці роботи», – вважає франчайзі.

Окупити стартові вкладення (1,8 млн руб., 750 тис. Руб. З яких – паушальний внесок) йому вдалося за два роки роботи.

Франшиза Mail Boxes Etc. – Експрес

Компанія Mail Boxes Etc. запустила франчайзингову програму в 1982 році, і до теперішнього часу обзавелася більш ніж 7000 представництв по всьому світу. Щодня в світі формується одне нове представництво.

Стрімкий розвиток мережі компанії відбувається завдяки грамотній роботі її фахівців. Аналіз маркетингу, інновації в сфері надання послуг, оновлення асортименту товару – це головні критерії успішного розвитку компанії МВЕ.

Потенційного франчайзі компанії МВЕ привертає рентабельність і високий попит на товари і послуги компанії.

Для відкриття бізнесу франчайзі повинен інвестувати від 2,25 млн.рублів до 3,5 млн. Рублів. При цьому вартість франшизи (вступний внесок) складає 750 тис.рублей. Винагорода (роялті) складає 7%, до інших витрат можна віднести сплату рекламних витрат в розмірі 2%.

Компанія Mail Boxes Etc. спеціалізується на бізнес-послуги, які підходять широкої цільової аудиторії клієнтів, при цьому залишаються якісними. Мета компанії – полегшити діяльність компаній-клієнтів і клієнтів приватних осіб.

Основні послуги компанії:

 • Прийом і відправлення посилок (документів). Компанія МВЕ піклується про надійну доставку посилок своїх замовників. Для роботи з транспортними компаніями МВЕ вибирає кращих перевізників. Персонал компанії врахує всі побажання замовника, і здійснить відправку товару найзручнішим для клієнта способом. Для делікатних, цінних, специфічних вантажів фахівці зроблять надійну упаковку. Компанія робить належних заходів щодо забезпечення схоронності вантажу, що дозволяє адресату отримати посилку в первозданному вигляді.
 • Поліграфний і копіювальний сервіс. Чорно-біла або кольоровий друк на будь-якому папері, обраним шрифтом, копіювання документів, виконання різних брошур, візиток, буклетів, обробка документів і внесення в документ корективів.
 • Послуги з оренди абонентських скриньок. Крім оренди скриньок відбуваються додаткові послуги: оповіщення адресата про прибуття посилки, переадресація посилок, розсилка. Такі ящики володіють конкурентними перевагами в порівнянні з простими поштовими скриньками. Є можливість вказати «іміджевий адреса».

Представництва МВЕ надають ще такі послуги, як:

 • – здача в оренду комп’ютера з доступом в інтернет,
 • – можливість надрукувати продукцію самостійно (клієнт сам вибирає колір друкарської фарби, розмір, шрифт),
 • – робота з факсом,
 • – доступ в мережу інтернет,
 • – можливість друку фотографії для документів,
 • – реалізація канцелярських товарів та упаковки.

Mail Boxes Etc

Головний офіс компанії Mail Boxes Etc розташований в Сполучених Штатах Америки в штаті Каліфорнія. Світовий лідер в сфері послуг доставки обслуговує клієнтів по всій земній кулі протягом більш 30 років. Кожен день в світі відкривається черговий офіс під цим брендом.

У 2005 році франшиза Майл Боксес ЕТЦ стала доступна в Росії. На сьогодні відкрито і успішно функціонує 2 власних підприємства компанії і 97 точок по франшизі.

Особливості запуску франшизи Майл Боксес ЕТЦ

Програма франчайзингу впроваджена давно і прописана до дрібниць. Для того, щоб стати партнером найбільшої світової мережі з доставки вантажів і кореспонденції необхідно виконати певні умови:

 • необхідні інвестиції від 1500000 рублів;
 • роялті становить 7% щомісяця;
 • вкладення в рекламну компанію від 2% на місяць;
 • площа приміщення, де буде розташований офіс Майл БоксесЕтц не менше 80 кв. метрів;
 • обслуговуючий персонал в кількості 2-4 людини;
 • бажане розташування офісу в центрі міста поблизу бізнес-центрів, банків, ВНЗ з хорошими під’їзними шляхами і паркувальними місцями для автомобілів.
 • Можливість встановити високошвидкісний доступ в інтернет і забезпечити електроживлення потужністю не менше 15кВт;

При правильній організації роботи окупність новоствореного підприємства настає протягом 8-12 місяців.

Переваги франшизи Майл БоксесЕтц

Незаперечною перевагою даної франшизи є широка популярність бренду у всьому світі і хороша репутація компанії. На кожному етапі співпраці франчайзер надає всебічну підтримку новим партнерам:

 • доступні програми фінансування і кредитування, що дозволяє значно скоротити ризики, пов’язані з відкриттям власного підприємства;
 • допомога у виборі місця під офіс, розробці дизайну і обладнанні приміщення;
 • навчальні тренінги та курси підвищення кваліфікації для персоналу;
 • маркетингова підтримка;
 • допомога в налагодженні партнерських відносин з новими постачальниками;
 • інформація про знову відкритому центрі Майл БоксесЕтц відразу вноситься на загальний сайт компанії.

Франшиза Майл Боксес ЕТЦ про тзиви

Відгуки франчайзі про співпрацю з компанією в основній масі позитивні.

Дмитро Гераськин з Москви раніше мав досвід роботи в службі кур’єрської доставки, а в 2012 році придбав франшизу Майл Боксес ЕТЦ. Процес відкриття пройшов гладко і зайняв 2 місяці.

Центр надає всі послуги передбачені статутом компанії. Повсюдна програма підтримки франчайзера дозволила оперативно вирішити всі нюанси.