Франшиза «Мегаполіс-сервіс» – агентство нерухомості

0
84

Корпорація Ріелторів «Мегаполіс-Сервіс» заснована в 1995 році і на сьогоднішній день є одним з лідерів російського ринку нерухомості. В об’єднання входять більш 80 агентств нерухомості Росії і зарубіжних країн, з них 25 франчайзі.

Всі учасники Корпорації здійснюють свою діяльність відповідно до прийнятого Кодексом етики і Стандартів якості ріелторських послуг. Чинний Комітет із захисту прав споживачів, створений компенсаційний фонд і колективне страхування професійної відповідальності учасників є надійним захистом інтересів всіх клієнтів Корпорації.

Основні напрямки діяльності компанії: послуги продавцям і покупцям нерухомості, іпотечний брокеридж, міжрегіональний обмін, юридичні консультації, послуги орендарям і власникам житла, операції із зарубіжною нерухомістю. Корпорація ріелторів «Мегаполіс-Сервіс» є членом Російської Гільдії Ріелторів та Гільдії ріелторів Московської області. франшиза

Франшиза Мегаполіс-Сервіс запущена в 2012 році

ДЛЯ АГЕНТІВ: 1.Вводний курс навчання для агентів Даний курс навчання для агентів розповідає про можливості, що надаються брендом «Мегаполіс-Сервіс». У процесі навчання всі служби Корпорації розповідають про сервіси, які агенти можуть використовувати в своїй роботі. Участь безкоштовна. 2.

Очний двотижневий курс «Швидкий старт» і два місяці стажування для агентів в Навчальному відділі продажів «Мегаполіс-Сервіс» в м Електросталь Даний курс призначений для агентів з «нульовою підготовкою». Заняття проходять у формі тренінгів.

Головна мета – розвиток навичок активної роботи у агентів: самостійний пошук об’єктів і укладення договору з продажу об’єкта, ведення переговорів, вивчення необхідних діалогів і технології активних продажів ріелторських послуг, холодні дзвінки. При цьому стажери отримують мінімум юридичних знань і вивчають договірну базу.

«Курс молодого бійця» розрахований на 2 тижні або 70 навчальних годин. Навчання відбувається в очній формі. Після навчання у «курсантів» є можливість проходження стажування на території навчального відділу продажів. Термін стажування 1-2 місяці. 3. Безкоштовне навчання агентів в Школі ріелторів «Мегаполіс-Сервіс»: двотижневий курс з тестовим іспитом і видачею свідоцтва.

В ході занять слухачі навчаються азам ріелторського справи. Курс розрахований на стажистів і ріелторів, які працюють менше 1 року. Заняття проходять у формі лекцій та семінарів, присутні на них можна за допомогою Skype, також ведеться відеозапис.

Список тем навчального курсу Школи ріелторів включає: – ринок нерухомості і роль ріелтора; – правові основи ріелторської діяльності / іпотека; – договірна база / обгрунтування ексклюзиву (для агента); – активний пошук клієнтів; – телефонні переговори з клієнтом; – етапи роботи з продавцем / обгрунтування ексклюзиву (для власника); – продаж новобудов.

Після закінчення навчання всі слухачі «Школи ріелторів» проходять обов’язкове тестування і отримують свідоцтв про закінчення курсу підготовки фахівців в сфері нерухомості. 4.Углубленний курс для агентів «Академія професійного зростання« Мегаполіс-Сервіс »(участь безкоштовна); Даний курс передбачає підвищення кваліфікації професійних ріелторів.

Головна мета – підвищення ефективності роботи успішних професіоналів. Як грамотно планувати свій робочий час, як працювати зі своєю клієнтською базою, що зробити, щоб до вас зверталися знову і рекомендували друзям і знайомим, ці та багато інших знань містяться в авторському курсі Володимира Дімітріадіс.

Курс складається з 12 занять по 1,5 години, навчання проводиться тільки дистанційно у формі вебінару. ДЛЯ КЕРІВНИКІВ: 1.Вводний курс навчання для керівників Даний курс навчання керівників роз’яснює принципи побудови успішної ріелторської компанії і розповідає про можливості, що надаються брендом «Мегаполіс-Сервіс».

Всі служби Корпорації розповідають про послуги надаються партнерам і франчайзі в рамках своєї компетенції. Участь безкоштовна. 2.Углубленний курс для керівників «Академія менеджменту” Мегаполіс-Сервіс »(участь безкоштовна); Даний курс передбачає навчання керівників агентств і власників бізнесу.

Головне завдання курсу – розповісти, як створити успішне агентство нерухомості. Оскільки успіх ріелторського бізнесу на 90% залежить від персоналу, головний упор в навчанні робиться на роботу з агентами компанії.

Як правильно залучати агентів, як проводити співбесіду, чому навчати, які тренінги давати, як мотивувати, як утримувати через мотивацію і визнання їх заслуг, розкажуть досвідчені бізнес-тренери. Крім цього, мова йде і про передачу бізнес-моделі. У рекомендаційному плані даються регламенти та посадові інструкції. 3.

Поглиблений коучинг-курс (участь безкоштовна) Для відпрацювання практичних прийомів і оволодіння необхідними керівнику навичками, безкоштовно проводиться шестимісячний коучинг з бізнес-тренером, розрахований на 12 занять по 1,5 години в мікрогрупах по 4-5 чоловік.

Даний курс враховує потреби як новачків ринку нерухомості, так і тих, хто вже відпрацював в цьому бізнесі більше десяти років. Курс побудований на зворотний зв’язок – в кінці кожного заняття слухачі отримують завдання, які перевіряються до початку наступного заняття.

З урахуванням досягнутого, кожен керівник,, отримує індивідуальні коригувальні практичні рекомендації, що забезпечують досягнення запланованого результату. Даний коучинг-курс є дорожньою картою щоденних, практичних кроків і дій власника бізнесу, спрямованих на сталий отримання прогнозованого прибутку і створення масштабованої бізнес моделі.

Безкоштовне надання пакету договірної бази Корпорації Ріелторів «Мегаполіс-Сервіс», що пройшла судову перевірку і відмінно захищає інтереси компанії в питанні гарантованості оплати праці ріелтора. Навчання фахівців технології її використання;

Безкоштовна участь в круглих столах, бізнес турах в офіси найбільш успішних учасників Корпорації та закритому форумі керівників; .Можливість безкоштовного використання власної відео-бібліотеки;

Участь на пільгових умовах в семінарах і майстер-класах, що проводяться запрошеними бізнес-тренерами;

Звертаємо увагу, що всі вебінари, що проводяться в рамках співробітництва, безкоштовні.

Вимога до покупця

Потенційний франчайзі повинен стати учасником Некомерційного Партнерства «Корпорація ріелторів« Мегаполіс-Сервіс ». На даному етапі компанія не тільки зберігає повну самостійність і незалежність у веденні бізнесу, а й продовжує працювати під своїм власним ім’ям.

Новий учасник користується всіма можливостями та послугами Корпорації. При цьому у нього є час, щоб оцінити її переваги і прийняти зважене рішення про придбання франшизи.

Франшизу від «Мегаполіс-Сервіс» придбали вже 11 ріелторських компаній

франшиза

«Сьогодні ринок послуг в сфері нерухомості перебуває в стані гострої конкуренції. До 2008 року будь-який ріелтор, який почав самостійну діяльність, був фактично приречений на успіх, не вдаючись до будь-чиєї допомоги. Частково цьому сприяла і мала фінансова ємність бізнесу – витрати окупалися протягом 3-4 місяців.

Однак після кризи 2008 року ситуація кардинально змінилася, і багато агентства, особливо невеликі, стали працювати або «в нуль», або зазнають збитків », – ці слова президента Некомерційного партнерства« Корпорація ріелторів «Мегаполіс-Сервіс», колективного члена Гільдії ріелторів Московської області , Сергія Власенка як не можна точно відображають стан справ на сучасному ринку нерухомості.

А якщо сюди приплюсувати загальне подорожчання нерухомості, а також недорозвиненість іпотечної системи і ряд інших факторів, які призвели до зниження обсягів продажів житла в Росії, то стає очевидним, що невеликі ріелторські компанії на даному етапі можуть і зовсім згорнути свій бізнес. Якщо, звичайно, не будуть використовувати рятувальним кругом франчайзингу.

У розвинених країнах світу франчайзинг давно увійшов в сферу ріелторського бізнесу. Наприклад, в США працюють понад три десятки франчайзингових ріелторських мереж, за допомогою яких здійснюється майже половина угод на ринку нерухомості.

Ріелторський франчайзинг активно розвивається і в Європі, де через франчайзингові агентства нерухомості відбувається практично третина угод. До речі, статистика Європи і США показує, що з 100 малих фірм в перші три роки залишаються на плаву лише 15, а інші, на жаль, стають банкрутами.

Що ж стосується компаній-франчайзі, то вони в 86 випадках з 100 продовжують роботу.

Тож не дивно, що франчайзинг в сфері ріелторського бізнесу поступово стає все більш популярним і в нашій країні, де вже успішно працюють понад десятка франчайзингових ріелторських мереж. З недавніх пір впізнаваним гравцем на цьому ринку став бренд «Мегаполіс-Сервіс», який активно розвивається в Підмосков’ї.

До слова, в грудні ця мережа вийшла кордону Московського регіону, завдяки новим власникам франшиз в містах Твер і Улан-Уде. Не випадково, що минає став досить успішним для франчайзингової мережі «Мегаполіс-Сервіс».

Так, на сьогоднішній день під цим брендом вже відкрито 22 офісу, з яких 11 – франчайзингові (в містах Одинцово, Подольск, Реутов, Серпухов, Ивантеевка, Орехово-Зуєво, Литкаріно, Єгорьєвськ, Твер, Улан-Уде).

Останніми підмосковним ріелторськими компаніями, якими в 2013 році була придбана франшиза від «Мегаполіс-Сервіс», стали АН «Престиж-плюс» з Орехово-Зуєво (це вже другий франчайзі «Мегаполіс-Сервіс» в цьому місті), АН «Єгор’євський будинок нерухомості »і АН« Литкарінскій Міський Центр Нерухомості ».

Компанія «Престиж-плюс» (г.Орехово-Зуєво, вул.Леніна, 67; тел. +7 (499) 709-89-46) працює на ринку нерухомості вже 17 років. Основний напрямок діяльності – вторинний ринок житла.

«Престиж-плюс» є номінантом регіонального конкурсу професійного покликання «Зірка Підмосков’я 2011» ( «Кращий сайт брокерської фірми на ринку нерухомості Московської області»), «Зірка Підмосков’я 2008″ ( “Краща брокерська фірма на ринку іпотечних угод Московської області») , «Зірка Підмосков’я-2007» ( «Краща брокерська фірма на ринку іпотечних угод Московської області»). Керівник агентства нерухомості Андрій Плавскій в 2006 році був нагороджений Подякою Губернатора Московської області за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі та великий внесок у розвиток іпотечного житлового кредитування в Підмосков’ї. Крім того, заслуги компанії і її генерального директора були відзначені Почесною грамотою Президента Гільдії ріелторів Московської області.

Генеральний директор АН «Єгор’євський будинок нерухомості» (м Єгорьєвськ, вул. Радянська, 126, тел. +7 (496) 404-40-83) Олена Симко створила свою власну ріелторську компанію в 1999 році, що також свідчить про величезний досвід роботи агентства на ринку нерухомості.

Основні напрямки діяльності – новобудови, вторинний ринок житла, заміська і комерційна нерухомість. «Єгор’євський будинок нерухомості» неодноразово визнавався лауреатом регіонального конкурсу професійного визнання «Зірка Підмосков’я». Так, в 2012 р

агентство стало першим в номінації «Кращий сайт брокерської фірми на ринку нерухомості Московської області», в 2011р. – «Краща брокерська фірма на ринку житла Московської області».

Компанія і її керівник за активну і професійну роботу на ринку нерухомості Московської області нагороджені Почесною грамота Президента Російської Гільдії Ріелторів, а також за високий професіоналізм і великий внесок у розвиток цивілізованого ринку нерухомості Підмосков’я – Почесною Грамотою Президента Гільдії ріелторів Московської області. А за участь у виставці-презентації підприємств Егорьевского району «Підприємець-2013» «Єгор’євський будинок нерухомості» був нагороджений дипломом.

АН «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості» (м Литкаріно, вул. Леніна, 3, тел. +7 (495) 669-43-66) засновано в 2010 році. У порівнянні з вищеназваними франчайзі – зовсім не давно. Але за цей термін «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості» зумів стати на ноги, заробити авторитет серед клієнтів. Основні напрямки діяльності компанії –

новобудови, вторинний ринок житла, заміська і комерційна нерухомість, оренда і сприяння в отриманні іпотечних кредитів, а також юридична допомога клієнтам і супровід угод.

За словами генерального директора АН «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості» Сергія Баринова, всі основні досягнення у компанії попереду і керівник напряму пов’язує їх з придбанням франшизи від «Мегаполіс-Сервіс».

Саме про ставлення до франшизі в ріелторському бізнесі, а також про те, чому вони зупинили свій вибір на бренд «Мегаполіс-Сервіс» ми і запитали новачків-франчайзерів

Олена Симко, генеральний директор АН «Єгор’євський будинок нерухомості», м Єгорьєвськ:

– Що стосується франчайзингу в ріелторському бізнесі, то, переконана, що його час, у всякому разі в Підмосков’ї, прийшло. Занадто багато складнощів сьогодні стоїть перед ріелторськими компаніями, які хочуть вести свою діяльність, чесно, прозоро і гідно.

І тут впізнаваність бренду дійсно здатна допомогти пройти цей тернистий шлях з найменшими втратами. До того ж франшиза – це готова бізнес-модель, яку нам цікаво було б порівняти зі своїми напрацюваннями.

Саме тому наша компанія, твердо вирішивши придбати франшизу, не збирається відмовлятися від свого нинішнього бренду, вже розкрученого в Єгор’євському і сусідніх районах.

Навпаки, виступаючи новою командою професійних ріелторів як франчайзі, ми прагнемо самі собі створити здорову конкуренцію, без якої, як відомо, всі починання не мають сенсу. На жаль, на місцевому ринку нерухомості практично немає компаній, які прагнуть до політики цивілізованих і прозорих відносин.

А уподібнюватися слабейшим – не наш шлях. Чому ми вибрали франшизу від «Мегаполіс-Сервіс»? Все дуже просто – АН «Єгор’євський будинок нерухомості» вже більше року є учасником Некомерційного партнерства «Корпорація ріелторів« Мегаполіс-Сервіс ».

За цей час ми встигли оцінити ефективність бізнесу у компаній, що працюють під цим брендом протягом майже двох десятків років. Тому вибір у кого купувати франшизу, по суті, перед нами і не стояло. Тим більше, що великі гравці цього ринку у нас в районі практично не відомі. Тому логічніше було взяти за основу те, що ти вже «скуштував» і що збігається з твоїм власним розумінням методів ведення ріелторського бізнесу.

Андрій Плавскій, генеральний директор АН «Престиж-плюс», м Орехово-Зуєво, віце-президент НП «Корпорація ріелторів« Мегаполіс-Сервіс »:

– Ми в ріелторському бізнесі аж ніяк не новачки. За плечима чимало досягнень і успіхів. Але, чим більше розвивається наш ринок нерухомості, тим стає очевиднішим, що час звершень і боротьби з вітряними млинами в поодинці йде. Причому, йде безповоротно.

Сьогодні вже дуже важко домогтися нових висот без інноваційного та системного підходу до ріелторському бізнесі. А для цього потрібно постійно вдосконалювати бізнес-систему відповідно до трендами галузі і випереджаючи очікування клієнтів. Тому для мене стало очевидним, що без придбання франшизи далі рухатися буде неймовірно складно.

Потрібно або самому приводити свій бізнес до нових стандартів, а значить зовсім залишитися без вільного часу і забути про сімейні цінності, або довіритися професіоналам. Я вибрав друге. І на відміну від колег з Егорьевска мені це рішення далося складніше, так як новий офіс відкривати наша компанія поки не буде.

Ми свідомо пішли на цей крок, по суті, приносячи в жертву розкручений за 17 років власний бренд. Сталося це багато в чому через те, що, будучи учасником КР «Мегаполіс-Сервіс», я на власні очі побачив усі конкурентні переваги, які надає своїм членам партнерство.

Можна довго і по пунктах всі їх перераховувати, але я б виділив головні для себе: ефективність пропонованої бізнес-моделі і вживання HR-технологий в роботі і навчанні співробітників. Саме це стало визначальним у виборі франчайзингової мережі.

Бренд «Мегаполіс-Сервіс» не просто стрімко розвивається, він дозволяє власникам ріелторського бізнесу вирішити основну проблему сучасного агентства нерухомості – рекрутувати і безперервно навчати персонал, що в нинішніх умовах, коли потрібні агенти нової формації, просто безцінне.

Сергій Барінов, генеральний директор АН «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості», м Литкаріно:

– Ріелторський бізнес з кожним роком стає все більш високо конкурентним. Не здивуюся, що нинішні умови його ведення уже через кілька років здадуться учасникам ринку нерухомості і зовсім «тепличними».

Тому для мене на даний момент абсолютно очевидно: маючи невелике агентство нерухомості, ти або борешся за виживання, або знаходиш собі партнера в особі сильного і розкрученого бренду. Тому питання купувати чи франшизу для мене не актуальний вже давно.

Спочатку мій вибір припав на великого столичного гравця на ринку франшиз. Начебто, все мене влаштовувало, багато було в новинку, враховуючи, що в ріелторському бізнесі я не так уже й давно. Але … до придбання франшизи справа так і не дійшла.

А причина тому – проведення декількох операцій з колегами з агентств в сусідніх містах, що носять горде ім’я цього відомого бренду. Сказати, що вони повелися некоректно, значить, нічого не сказати.

А якщо права рука, широко роздає франшизи, не знає що роблять її нові власники і закриває очі на репутаційні втрати, завдають прямої шкоди бренду, то, питається, чи потрібно з цим брендом співвідносити розвиток власної компанії? Звичайно ж ні! І я дуже радий, що не зробив необачних кроків.

Щоб не сидіти склавши руки і спробувати привести бізнес до сучасних стандартів, наша компанія звернула свій погляд на стрімко розвивається Корпорація ріелторів «Мегаполіс-Сервіс». Ні, в той час цей бренд ще не пропонував свої послуги в якості франчайзингової ріелторської мережі.

Під його крилом збиралися як невеликі, так і досить відомі компанії, які також як і ми хотіли разом вчитися всьому новому і сучасному у ріелторському ремеслі. І знаєте, з кожним місяцем нашого членства в партнерстві я все більше приходив до висновку, що, ось воно, то до чого я прагнув і шукав.

По-перше, у мене з’явилася прекрасна можливість відкрито обмінюватися досвідом з колегами по Корпорації. По-друге, моя невелика компанія завдяки загальній базі даних об’єктів нерухомості змогла пропонувати клієнтам партнерські об’єкти.

По-третє, існуючий в партнерстві єдиний рекламний фонд багаторазово збільшив наші рекламні можливості, що не могло не позначитися на впізнаваності компанії. По-четверте, ми отримали професійну юридичну підтримку з усіх питань ведення бізнесу.

По-п’яте, виявляється, наші клієнти дуже оцінили той факт, що діяльність компанії застрахована на крупну суму, чого б ми не змогли собі дозволити, розвиваючись самостійно.

По-шосте, мені стали доступні всі сучасні напрацювання в області рекрутингу в ріелторському бізнесі, а мої нові і старі агенти тепер не просто зайняті проведенням угод, а паралельно знаходяться в постійному процесі навчання.

Можна продовжити перерахування і далі, але вже і так стає зрозумілим, що всі ці конкурентні переваги тільки посилилися після того, як «Мегаполіс-Сервіс» став пропонувати власну франшизу. Для мене це якісний продукт, заснований на роками перевіреної бізнес-схемою. А враховуючи, що бренд «Мегаполіс-Сервіс» вельми розкручений в східному Підмосков’ї, не сумніваюся, що незабаром він буде не менш пізнаваний і в інших містах і районах області.

Ну а в світлі можливого об’єднання міст Литкаріно, Дзержинський і Котельники в нове місто Угрешу і зовсім стає зрозумілим, що ні загубитися на новому місцевому ринку нерухомості буде під силу тільки енергійному і стрімко розвиває агентству нерухомості, наприклад такому, як «Мегаполіс-Сервіс» .

До речі, в Корпорації ріелторів «Мегаполіс-Сервіс», членство в якому для власників однойменних франшиз стало обов’язковою умовою, успішно працює Комітет з прав споживачів і Етиці. І поряд з Радою партнерства працює ефективно.

Напевно тому випадкові компанії, вступивши до лав партнерства і викриті в непорядні вчинки, негайно залишаються за бортом Корпорації.

І це абсолютно правильно, тому що репутація в сучасному бізнесі, якщо не все, то одна з найголовніших складових!

Франшизу від «Мегаполіс-Сервіс» придбали вже 11 ріелторських компаній

«Сьогодні ринок послуг в сфері нерухомості перебуває в стані гострої конкуренції. До 2008 року будь-який ріелтор, який почав самостійну діяльність, був фактично приречений на успіх, не вдаючись до будь-чиєї допомоги. Частково цьому сприяла і мала фінансова ємність бізнесу – витрати окупалися протягом 3-4 місяців.

Однак після кризи 2008 року ситуація кардинально змінилася, і багато агентства, особливо невеликі, стали працювати або «в нуль», або зазнають збитків », – ці слова президента Некомерційного партнерства« Корпорація ріелторів «Мегаполіс-Сервіс» Сергія Власенка як не можна точно відображають стан справ на сучасному ринку нерухомості. А якщо сюди приплюсувати загальне подорожчання нерухомості, а також недорозвиненість іпотечної системи і ряд інших факторів, які призвели до зниження обсягів продажів житла в Росії, то стає очевидним, що невеликі ріелторські компанії на даному етапі можуть і зовсім згорнути свій бізнес. Якщо, звичайно, не будуть використовувати рятувальним кругом франчайзингу.

У розвинених країнах світу франчайзинг давно увійшов в сферу ріелторського бізнесу. Наприклад, в США працюють понад три десятки франчайзингових ріелторських мереж, за допомогою яких здійснюється майже половина угод на ринку нерухомості.

Ріелторський франчайзинг активно розвивається і в Європі, де через франчайзингові агентства нерухомості відбувається практично третина угод. До речі, статистика Європи і США показує, що з 100 малих фірм в перші три роки залишаються на плаву лише 15, а інші, на жаль, стають банкрутами.

Що ж стосується компаній-франчайзі, то вони в 86 випадках з 100 продовжують роботу.

Тож не дивно, що франчайзинг в сфері ріелторського бізнесу поступово стає все більш популярним і в нашій країні, де вже успішно працюють понад десятка франчайзингових ріелторських мереж. З недавніх пір впізнаваним гравцем на цьому ринку став бренд «Мегаполіс-Сервіс», який активно розвивається в Підмосков’ї.

До слова, в грудні ця мережа вийшла кордону Московського регіону, завдяки новим власникам франшиз в містах Твер і Улан-Уде. Не випадково, що минає став досить успішним для франчайзингової мережі «Мегаполіс-Сервіс».

Так, на сьогоднішній день під цим брендом вже відкрито 22 офісу, з яких 11 – франчайзингові (в містах Одинцово, Подольск, Реутов, Серпухов, Ивантеевка, Орехово-Зуєво, Литкаріно, Єгорьєвськ, Твер, Улан-Уде).

Останніми підмосковним ріелторськими компаніями, якими в 2013 році була придбана франшиза від «Мегаполіс-Сервіс», стали АН «Престиж-плюс» з Орехово-Зуєво (це вже другий франчайзі «Мегаполіс-Сервіс» в цьому місті), АН «Єгор’євський будинок нерухомості »і АН« Литкарінскій Міський Центр Нерухомості ».

Компанія «Престиж-плюс» (м Орехово-Зуєво, вул. Леніна, 67; тел. +7 (499) 709-89-46) працює на ринку нерухомості вже 17 років. Основний напрямок діяльності – вторинний ринок житла.

«Престиж-плюс» є номінантом регіонального конкурсу професійного покликання «Зірка Підмосков’я 2011» ( «Кращий сайт брокерської фірми на ринку нерухомості Московської області»), «Зірка Підмосков’я 2008″ ( “Краща брокерська фірма на ринку іпотечних угод Московської області») , «Зірка Підмосков’я 2007« ( «Краща брокерська фірма на ринку іпотечних угод Московської області»). Керівник агентства нерухомості Андрій Плавскій в 2006 році був нагороджений Подякою Губернатора Московської області за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі та великий внесок у розвиток іпотечного житлового кредитування в Підмосков’ї. Крім того, заслуги компанії і її генерального директора були відзначені Почесною грамотою Президента Гільдії ріелторів Московської області.

Генеральний директор АН «Єгор’євський будинок нерухомості» (м Єгорьєвськ, вул. Радянська, 126, тел. +7 (496) 404-40-83) Олена Симко створила свою власну ріелторську компанію в 1999 році, що також свідчить про величезний досвід роботи агентства на ринку нерухомості.

Основні напрямки діяльності – новобудови, вторинний ринок житла, заміська і комерційна нерухомість. «Єгор’євський будинок нерухомості» неодноразово визнавався лауреатом регіонального конкурсу професійного визнання «Зірка Підмосков’я». Так, в 2012 р

агентство стало першим в номінації «Кращий сайт брокерської фірми на ринку нерухомості Московської області», в 2011р. – «Краща брокерська фірма на ринку житла Московської області».

Компанія і її керівник за активну і професійну роботу на ринку нерухомості Московської області нагороджені Почесною грамота Президента Російської Гільдії Ріелторів, а також за високий професіоналізм і великий внесок у розвиток цивілізованого ринку нерухомості Підмосков’я – Почесною Грамотою Президента Гільдії ріелторів Московської області. А за участь у виставці-презентації підприємств Егорьевского району «Підприємець-2013» «Єгор’євський будинок нерухомості» був нагороджений дипломом.

АН «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості» (м Литкаріно, вул. Леніна, 3, тел. +7 (495) 669-43-66) засновано в 2010 році. У порівнянні з вищеназваними франчайзі – зовсім не давно. Але за цей термін «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості» зумів стати на ноги, заробити авторитет серед клієнтів.

Основні напрямки діяльності компанії – новобудови, вторинний ринок житла, заміська і комерційна нерухомість, оренда і сприяння в отриманні іпотечних кредитів, а також юридична допомога клієнтам і супровід угод.

За словами генерального директора АН «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості» Сергія Баринова, всі основні досягнення у компанії попереду і керівник напряму пов’язує їх з придбанням франшизи від «Мегаполіс-Сервіс».

Саме про ставлення до франшизі в ріелторському бізнесі, а також про те, чому вони зупинили свій вибір на бренд «Мегаполіс-Сервіс» ми і запитали новачків-франчайзерів …

франшиза

Олена Симко, генеральний директор АН «Єгор’євський будинок нерухомості», м Єгорьєвськ:

– Що стосується франчайзингу в ріелторському бізнесі, то, переконана, що його час, у всякому разі в Підмосков’ї, прийшло. Занадто багато складнощів сьогодні стоїть перед ріелторськими компаніями, які хочуть вести свою діяльність, чесно, прозоро і гідно.

І тут впізнаваність бренду дійсно здатна допомогти пройти цей тернистий шлях з найменшими втратами. До того ж франшиза – це готова бізнес-модель, яку нам цікаво було б порівняти зі своїми напрацюваннями.

Саме тому наша компанія, твердо вирішивши придбати франшизу, не збирається відмовлятися від свого нинішнього бренду, вже розкрученого в Єгор’євському і сусідніх районах.

Навпаки, виступаючи новою командою професійних ріелторів як франчайзі, ми прагнемо самі собі створити здорову конкуренцію, без якої, як відомо, всі починання не мають сенсу. На жаль, на місцевому ринку нерухомості практично немає компаній, які прагнуть до політики цивілізованих і прозорих відносин.

А уподібнюватися слабейшим – не наш шлях. Чому ми вибрали франшизу від «Мегаполіс-Сервіс»? Все дуже просто – АН «Єгор’євський будинок нерухомості» вже більше року є учасником Некомерційного партнерства «Корпорація ріелторів« Мегаполіс-Сервіс ».

За цей час ми встигли оцінити ефективність бізнесу у компаній, що працюють під цим брендом протягом майже двох десятків років. Тому вибір у кого купувати франшизу, по суті, перед нами і не стояло. Тим більше, що великі гравці цього ринку у нас в районі практично не відомі. Тому логічніше було взяти за основу те, що ти вже «скуштував» і що збігається з твоїм власним розумінням методів ведення ріелторського бізнесу.

Андрій Плавскій, генеральний директор АН «Престиж-плюс», м Орехово-Зуєво, віце-президент НП «Корпорація ріелторів« Мегаполіс-Сервіс »:

– Ми в ріелторському бізнесі аж ніяк не новачки. За плечима чимало досягнень і успіхів. Але, чим більше розвивається наш ринок нерухомості, тим стає очевиднішим, що час звершень і боротьби з вітряними млинами в поодинці йде. Причому, йде безповоротно.

Сьогодні вже дуже важко домогтися нових висот без інноваційного та системного підходу до ріелторському бізнесі. А для цього потрібно постійно вдосконалювати бізнес-систему відповідно до трендами галузі і випереджаючи очікування клієнтів. Тому для мене стало очевидним, що без придбання франшизи далі рухатися буде неймовірно складно.

Потрібно або самому приводити свій бізнес до нових стандартів, а значить зовсім залишитися без вільного часу і забути про сімейні цінності, або довіритися професіоналам. Я вибрав друге. І на відміну від колег з Егорьевска мені це рішення далося складніше, так як новий офіс відкривати наша компанія поки не буде.

Ми свідомо пішли на цей крок, по суті, приносячи в жертву розкручений за 17 років власний бренд. Сталося це багато в чому через те, що, будучи учасником КР «Мегаполіс-Сервіс», я на власні очі побачив усі конкурентні переваги, які надає своїм членам партнерство.

Можна довго і по пунктах всі їх перераховувати, але я б виділив головні для себе: ефективність пропонованої бізнес-моделі і вживання HR-технологий в роботі і навчанні співробітників. Саме це стало визначальним у виборі франчайзингової мережі.

Бренд «Мегаполіс-Сервіс» не просто стрімко розвивається, він дозволяє власникам ріелторського бізнесу вирішити основну проблему сучасного агентства нерухомості – рекрутувати і безперервно навчати персонал, що в нинішніх умовах, коли потрібні агенти нової формації, просто безцінне.

Сергій Барінов, генеральний директор АН «Литкарінскій Міський Центр Нерухомості», м Литкаріно:

– Ріелторський бізнес з кожним роком стає все більш високо конкурентним. Не здивуюся, що нинішні умови його ведення уже через кілька років здадуться учасникам ринку нерухомості і зовсім «тепличними».

Тому для мене на даний момент абсолютно очевидно: маючи невелике агентство нерухомості, ти або борешся за виживання, або знаходиш собі партнера в особі сильного і розкрученого бренду. Тому питання купувати чи франшизу для мене не актуальний вже давно.

Спочатку мій вибір припав на великого столичного гравця на ринку франшиз. Начебто, все мене влаштовувало, багато було в новинку, враховуючи, що в ріелторському бізнесі я не так уже й давно. Але … до придбання франшизи справа так і не дійшла.

А причина тому – проведення декількох операцій з колегами з агентств в сусідніх містах, що носять горде ім’я цього відомого бренду. Сказати, що вони повелися некоректно, значить, нічого не сказати.

А якщо права рука, широко роздає франшизи, не знає що роблять її нові власники і закриває очі на репутаційні втрати, завдають прямої шкоди бренду, то, питається, чи потрібно з цим брендом співвідносити розвиток власної компанії? Звичайно ж ні! І я дуже радий, що не зробив необачних кроків.

Щоб не сидіти склавши руки і спробувати привести бізнес до сучасних стандартів, наша компанія звернула свій погляд на стрімко розвивається Корпорація ріелторів «Мегаполіс-Сервіс». Ні, в той час цей бренд ще не пропонував свої послуги в якості франчайзингової ріелторської мережі.

Під його крилом збиралися як невеликі, так і досить відомі компанії, які також як і ми хотіли разом вчитися всьому новому і сучасному у ріелторському ремеслі. І знаєте, з кожним місяцем нашого членства в партнерстві я все більше приходив до висновку, що, ось воно, то до чого я прагнув і шукав.

По-перше, у мене з’явилася прекрасна можливість відкрито обмінюватися досвідом з колегами по Корпорації. По-друге, моя невелика компанія завдяки загальній базі даних об’єктів нерухомості змогла пропонувати клієнтам партнерські об’єкти.

По-третє, існуючий в партнерстві єдиний рекламний фонд багаторазово збільшив наші рекламні можливості, що не могло не позначитися на впізнаваності компанії. По-четверте, ми отримали професійну юридичну підтримку з усіх питань ведення бізнесу.

По-п’яте, виявляється, наші клієнти дуже оцінили той факт, що діяльність компанії застрахована на крупну суму, чого б ми не змогли собі дозволити, розвиваючись самостійно.

По-шосте, мені стали доступні всі сучасні напрацювання в області рекрутингу в ріелторському бізнесі, а мої нові і старі агенти тепер не просто зайняті проведенням угод, а паралельно знаходяться в постійному процесі навчання.

Можна продовжити перерахування і далі, але вже і так стає зрозумілим, що всі ці конкурентні переваги тільки посилилися після того, як «Мегаполіс-Сервіс» став пропонувати власну франшизу. Для мене це якісний продукт, заснований на роками перевіреної бізнес-схемою. А враховуючи, що бренд «Мегаполіс-Сервіс» вельми розкручений в східному Підмосков’ї, не сумніваюся, що незабаром він буде не менш пізнаваний і в інших містах і районах області. Ну а в світлі можливого об’єднання міст Литкаріно, Дзержинський і Котельники в нове місто Угрешу і зовсім стає зрозумілим, що ні загубитися на новому місцевому ринку нерухомості буде під силу тільки енергійному і стрімко розвиває агентству нерухомості, наприклад такому, як «Мегаполіс-Сервіс» .

До речі, в Корпорації ріелторів «Мегаполіс-Сервіс», членство в якому для власників однойменних франшиз стало обов’язковою умовою, успішно працює Комітет з прав споживачів і Етиці. І поряд з Радою партнерства працює ефективно.

Напевно тому випадкові компанії, вступивши до лав партнерства і викриті в непорядні вчинки, негайно залишаються за бортом Корпорації.

Франчайзинг в нерухомості Мегаполіс сервіс

Якщо ви хочете працювати в сфері нерухомості, але не можете почати без підтримки, то обов’язково зверніть свою увагу на франшизу від “Мегаполіс сервіс”.

Умови отримання її досить прості. Якщо ви збираєтеся працювати в столиці або області, то вартість покупки (паушальний платіж) складе 152 000 рублей.

Якщо ж ви будете працювати в іншому регіоні, то ціна буде вже 62 000 рублей. Навряд чи хто-небудь зможе надати такі ж умови. Також є щомісячні платежі.

Для регіонів вони становлять 9 000 рублів, для Москви – 14. Що стосується роялті, то в перші півроку цей платіж не стягується.

Другу половину року ви оплачуєте 3 000 рублів щомісяця. Також необхідно хоча б орендувати невелике приміщення, в якому ви будете вести свою діяльність.

Для того щоб краще зрозуміти, що являє собою компанія, необхідно ознайомитися з її відгуками:

“Я ще з дитинства знав, що буду працювати в сфері нерухомості. Саме поетом, накопичивши достатню кількість грошей, і почав шукати всілякі варіанти. Самостійно відкривати свій бізнес я якось не наважувався. Тим більше що багато моїх знайомих просто збанкрутували, так і не встигнувши зрозуміти, що до чого.

Тоді я звернувся до тих, хто добре знайомий з цією справою. Я придбав франшизу від компанії Мегаполіс сервіс. Яким же було моє здивування, коли я дізнався про те, що даний бренд дуже популярний в моєму місті. Люди йшли до мене для того, щоб здійснити операцію самостійно, практично не доводилося витрачатися на рекламу.

Мені вдалося швидко окупити всі витрати і після цього почати непогано заробляти! ”

“Не так давно я відкрив свою фірму з продажу нерухомості. Чесно сказати, я був трохи розчарований замалою прибутком, яку я отримував. Все змінилося, коли я звернувся за франшизою в компанію Мегаполіс сервіс.

Найбільше нам допоміг ребрендинг, а також навчання моїх працівників. Вони, пройшовши кілька тренінгів і отримавши рекомендації від франчайзі, почали продавати набагато краще.

Також ми стали отримувати більше замовлень тому, що у компанії єдиний колл-центр, де розподіляються входять замовлення. ”

Бренд Мегаполіс-Сервіс

В принципі, від покупки франшизи гірше не буде. Вона буде працювати більш ефективно, якщо:

 • ви пройшли всі курси. Причому, як для керівників, так і для співробітників;
 • ви прямуєте всім рекомендаціям;
 • для підвищення ефективності роботи користуєтеся CRM-системою;
 • вибрали оптимальне місце для офісу з не найгіршою прохідністю.

Звичайно ж, є ще безліч нюансів, на зразок правильного підбору персоналу, оптимізації збитків і прибутку. Також тут часто реалізуються спільні інноваційні проекти, в яких бере участь велика кількість грошей.

Не можна не відзначити корпоративні заходи, які сприяють більш успішній роботі. Загалом, кооперація тут досить тісний, всі прагнуть один одному допомогти.

Мегаполіс-Сервіс – досьє франшизи

Корпорація Ріелторів «Мегаполіс-Сервіс» заснована в 1995 році.

Основні напрямки діяльності компанії: послуги продавцям і покупцям нерухомості, іпотечний брокеридж, міжрегіональний обмін, юридичні консультації, послуги орендарям і власникам житла, операції із зарубіжною нерухомістю. КР «Мегаполіс-Сервіс» є членом Російської Гільдії Ріелторів та Гільдії ріелторів Московської області.

 • Франчайзингова пропозиція:
 • Вступний внесок: 100 000- 150 000рублей.
 • Роялті : У твердій сумме- від 0рублей перші півроку і не більше 10 000 рублів щомісяця починаючи з 19 місяця.

Інші поточні платежі: Разовий платіж. Державне мито -25 000 рублей.

Разовий платіж. Вступ в Некомерційне Партнерство-3000 рублів

Щомісячні платежі. Комплекс сервісів та інструментів від 4000 до 16000 рублів.

опис Франшизи

Франчайзинг від «Мегаполіс-Сервіс» – це локомотив для бізнесу в сфері нерухомості!

Активний розвиток з 1995 року. Від невеликого агентства нерухомості в Підмосков’ї до Федеральної мережі офісів нерухомості.

Мережа власних агентств нерухомості в Подмосковье.11 успішно працюють офісів, де перевірена бізнес-модель, адаптована під Російський ринок!

Більше 30 офісів під брендом «Мегаполіс-Сервіс» та понад 100 Партнерів в Росії і за кордоном. Мережа сформувалася природним чином і за запитом Партнеров.Офіціальная продаж Франшизи стартувала в 2012 р, коли нам довіряли ті, хто нас знав в справі з 1995 р

Бездоганна репутація та дилерська позиція. Заслужене визнання учасниками ринку, РГР, ГРМО. Учасники корпорації є почесними спікерами численних Конгресів і Конференцій в сфері нерухомості в Росії і за кордоном.

Навчання та підтримка

НАВЧАННЯ З ПЕРШОГО ДНЯ СПІВРОБІТНИЦТВА

 • Керівники і власники бізнесу: від теорії створення агентства нерухомості до практичного впровадження бізнес-процесів і успішних результатів.
 • Досвідчені агенти: від особистого коучингу до мотиваційних проектів з результатом 18 угод за 6 місяців кожен.
 • Стажери: від знайомства з професією до продажу об’єктів за ексклюзивним договором.

КОМПЛЕКС СЕРВІСІВ І ІНСТРУМЕНТІВ:

 • Вивантаження об’єктів – понад 120 майданчиків «в один клік».
 • CALL-центр – цільові заявки і дзвінки на безкоштовний телефон по РФ.
 • CRM – автоматизація, статистика і аналітика, за пільговою ціною.
 • Парсер – система збору оголошень власників з інтернету.
 • Автоматизований документообіг – договірна база, листівки, звіти, бланки.
 • Бізнес-тури – в кращі офіси для обміну досвідом та встановлення особистих ділових контактів.
 • Власний КПК «ДОМ» – іпотечний кредит, позики протягом 3 днів і мотиваційна накопичувальна програма для утримання співробітників.
 • Преференції банків.

Портали для лідогенераціі з геолокації:

 • розміщення об’єктів, особистий кабінет агента, інформація про партнерів і франчайзі;
 • розміщення новобудов локального ринку за принципом «одного вікна»;
 • залучення власників;
 • партнерські угоди по ексклюзивних об’єктів з гарантованим винагородою. .

Мегаполіс-Сервіс

Заснована в 1995 році компанія «Мегаполіс-Сервіс» є найбільшою корпорацією, яка надає ріелторські послуги. У 2012-му авторитетна організація розробила програму франчайзингу. Сьогодні в різних регіонах країни успішно функціонують 13 власних фірм і 19 партнерських підприємств «Мегаполіс-Сервіс».

 • Інвестиції від (грн.): 500000
 • Окупність від (місяців): 12
 • Вступний внесок (руб.): 60000
 • Роялті: Від 3 000 рублів
 • Основна категорія: Послуги
Вступний внесок 60 000 рублів
роялті Щомісячний платіж від 3000р до 10 000 р. Детальніше про вступний внесок і роялті – в описі франшизи. Першим франчайзі надається бонус у вигляді безкоштовного пакету брендованих матеріалів для оформлення офісу і роздачі клієнтам.
Інші поточні платежі Договір комерційної концесії (франчайзингу) підлягає державній реєстрації в Роспатенті. За дане дію набувачем франшизи сплачується держмито, розмір якої становить в даний час 25 000 рублів. Щомісячні членський внесок становить 3 000 руб. для партнерів і франчайзі. Щомісячний платіж в колективний рекламний фонд становить: 6 000 руб. для регіонів, 8 000 руб. для Московської області, 11 000 руб. для Москви.

Незважаючи на високу конкуренцію в сфері посередницьких послуг на ринку нерухомості, цей вид бізнесу швидко окупається. Навіть невеликі ріелторські фірми успішно витримують кризовий період, а добре відомі компанії стабільно отримують високі доходи.

Корпорація «Мегаполіс-Сервіс» входить до складу Російської гільдії ріелторів і є володарем безлічі престижних нагород. Купівля франшизи у такій солідній організації стає серйозною підставою для успішного розвитку комерційної діяльності.

У перелік послуг, що надаються компанією, входять:

 • супровід угод з нерухомістю;
 • брокерські послуги в області іпотечного кредитування;
 • консультування;
 • юридична підтримка.

Всі фірми, що працюють під брендом «Мегаполіс-Сервіс» виконують вимоги, встановлені Кодексом етики і Стандартів якості, що регламентують діяльність ріелторів в Росії.

Співробітники франшизних організацій захищені полісами страхування колективної відповідальності.

особливості франшизи

Робота під маркою авторитетної корпорації вимагає серйозної підготовки фахівців.

Головне підприємство надає повноцінну підтримку покупцям франшизи:

 • проводиться безкоштовне навчання персоналу і керівників (окремі курси);
 • надаються програми для пошуку клієнтів в своєму регіоні, інструкції для ріелторів та інших фахівців;
 • розробляються індивідуальні рекламні матеріали;
 • надається доступ до корпоративного сайту;
 • організовується участь в мережевих проектах;
 • регулярно проводяться тренінги, семінари та вебінари;
 • успішні досвідчені ріелтори виїжджають в нову організацію для надання практичної допомоги.

Вимоги до фпанчайзі

Покупець франшизи повинен вступити в некомерційну організацію «Корпорація ріелторів». У період постановки бізнесу фірма працює під своїм власним ім’ям, але користується підтримкою «Мегаполіс-Сервіс». Якщо комерційна діяльність буде успішною, франчайзер приймає рішення про продаж бізнес-програми.

З цього моменту ріелторська контора починає працювати під авторитетним брендом. Партнери зобов’язані дотримуватися вимог Кодексу етики, мати у власності (або оренди) офісне приміщення, оргтехніку, телефонний номер багатоканального зв’язку.

На нашому порталі можна ознайомитися з безліччю актуальних франчайзингових пропозицій, представлених авторитетними і успішними мережевими компаніями. Каталог зручний і максимально вичерпно.