Франшиза «Папа Джонс» – піцерія

0
122

Піцерії по всьому світу користуються надзвичайно високим попитом, так як піца – смачна і недороге блюдо. Можна сміливо сказати, що воно подобається абсолютно всім. Саме різноманітність видів піци і можливих інгредієнтів задовольняє будь-які потреби, будь то сувора веганські дієта або, навпаки, ситна м’ясна піца до пива.

У Росії італійська кухня завжди була в пошані. У вересні 1990 року в Москві відкрилася перша піцерія. І вже тоді вона відразу стала одним з найпопулярніших місць відпочинку. Відкриття стало кульмінацією довгого п’ятирічного річного процесу переговорів між СРСР і США.

Незважаючи на те, що франшиза «Папа Джонс» відкрила свою першу піцерію тільки в 2004 році, не можна сказати, що вона запізнилася з виходом на російський ринок. Правильна рекламна кампанія, робота з репутацією і відмінний сервіс зробили свою справу. Зараз франшиза піцерій Папа Джонс – лідируюча на території РФ.

Буквально за кілька років вона обігнала всі вже існуючі мережі закусочних і міцно закріпилася на своєму місці. Та так, що вже третій рік тримає першість як за темпами відкриття нових закладів, так і за загальним доходу.

Але що ж послужило причиною такого стрімкого зростання? Відповідь на це питання одночасно простий і геніальний.

Кращі інгредієнти. Краща піца у “Папи Джонс”

Щоб зрозуміти, чому ж франшиза «Папа Джонс» так швидко обігнала всіх конкурентів, досить поглянути на її історію.

«Папа» Джон Шнаттер, засновник компанії, віддав все, що у нього було, для старту бізнесу. Продавши свій «Chevrolet Camaro», він закупив старе обладнання для піцерії, заплативши за все $ 1600..

Переобладнавши підсобне приміщення в барі свого батька, Джон-молодший став готувати і продавати піцу для гостей пивний. Приблизно через рік він перебрався в інше, більш просторе приміщення. Тоді ж Джон став орієнтуватися на простий, але зрозумілий для всіх слоган: «Кращі інгредієнти, найкраща піца».

Мета Джона-молодшого була простою і зрозумілою. Це гасло було розроблено для того, щоб відповідати на одвічне питання покупців: «Чому піца Папа Джонс така гарна?». Тоді ж, в 1984 році, піцерія Джона стала реалізовувати до 4000 замовлень на тиждень.

Але не слоганом єдиним піцерія стала популярною. Як і у багатьох успішних закладів, у «Папа Джонс» була своя «фішка» – особливий соус, розроблений особисто засновником бренду.

Франшиза «Папа Джонс» була заснована в 1993 році. Уже через рік загальна кількість закладів, відкритих за цією схемою, перевалило за 500. У 1997 році їх вже налічувалося понад 1500. Швидке зростання франшизи був обумовлений порівняно невисокою ціною її купівлі, високими стандартами, а також широкої «мережею» доставки піци на будинок.

Кумедний факт: як тільки справи компанії пішли вгору, Джон Шнаттер став замислюватися про те, щоб викупити свій «Шеви» назад.

З’явившись на телебаченні, він дав опис свого автомобіля – золотий «Камаро» з чорними смугами. Джон запропонував за нього значну винагороду – спочатку $ 25 000, а потім все $ 250 000.

Тодішній власник автомобіля був тільки радий віддати старий «Поникаров» за чверть мільйона.

Зараз франшиза «Папа Джонс» налічує понад 5000 закладів в 45 країнах світу. Компанія входить в трійку найбільших американських піцерій. У багатьох країнах вона також займає лідируючі позиції по прибутку і темпам зростання.

франшиза

У чому переваги франшизи «тато джонс» перед іншими брендами?

У всьому світі налічується понад 48,5 тис. Брендованих та місцевих піцерій. Чому ж варто вибрати саме піцерію «Папа Джонс», а не якусь іншу?

Для початку достатньо поглянути на слоган компанії, який був з нею з моменту запуску франшизи. Papa John’s раніше не афішували то, скільки інвестицій вони роблять, щоб зробити їх піцу «краще». Але недавно представники компанії повідомили, що витрачають на створення мережі і постачання екологічно чистих продуктів понад 100 мільйонів доларів на рік. І це тільки приблизна вартість!

Також бренд робить ставку на те, щоб у виготовленні піци використовувалися виключно натуральні продукти.

Незважаючи на те, що франшиза «Папа Джонс» – це американський бренд, компанія міцно закріпилася на топових позиціях не тільки в Росії, але і в Східній Європі. Цьому сприяла сама політика компанії – кожна відкрита франшиза отримує повний пакет бонусів від франчайзера (про них докладніше – далі). На тисячі відкритих закладів доводиться всього лише кілька закритих.

Ще однією перевагою перед конкурентами можна назвати сам бренд. Так, франшиза «Papa John’s» куди більш відома, ніж інші, і рідше потрапляла в скандальні новини. Покупці найчастіше йтимуть туди, де бачать знайомий бренд, а «ім’я» Папа Джонс знайоме кожному.

Докладніший і офіційний перелік розміщений на офіційному сайті бренду:

франшиза

Репутація цієї компанії на ринку – вже незаперечний аргумент для того, щоб купити саме цю франшизу. Але важливо не тільки те, наскільки пропозиція підійде вам. Також важливо, щоб ви підійшли на роль франчайзі.

Що потрібно, щоб стати франчайзі піцерії “Папа Джонс”?

В кінці 2017 року президент франшизи в СНД заявив, що бренд до 2022 задумав відкрити ще +450 нових закладів. Як це слід трактувати франчайзі? Компанія «Папа Джонс» ще сильніше закріпиться на першому місці, і інші бренди піцерій навіть не зможуть її нагнати.

Наймудрішим рішенням в цій ситуації було б «осідлати хвилю» і допомогти франшизі, відкривши свій заклад, як франчайзі.

Цілком ймовірно, що в майбутньому бренд вирішить зменшити вартість покупки франшизи, але хто знає напевно? Давайте розглянемо всі вимоги, які представлені в компанії до франчайзі в 2018 році.

а) Вступний внесок

Паушальний внесок складе $ 35 000 – приблизно 2 420 000 рублей. Розмір вступної плати не змінюється від міста до міста. Проте компанія «Папа Джонс» вимагає, щоб в радіусі 600 км був центр контролю якості (ЦКК). Якщо ж його немає – необхідно побудувати свій. А це вже додаткові витрати на старт бізнесу.

франшиза

Франшиза пропонує кожному партнеру купити ексклюзивні права, що зроблять його єдиним франчайзі в регіоні. Вартість таких прав – $ 7000. Купівля зовсім не обов’язкова, але вона позбавить вас від конкуренції з боку інших партнерів франчайзера.

Саме можливість покупки ексклюзивної ліцензії дала поштовх розвитку франшизи в Росії. Завдяки їй партнер може не обмежуватися відкриттям одного закладу. У компанії нерідкі випадки, коли франчайзі має більше 10 ресторанів у власній мережі.

Це вимагає значних капіталовкладень, але і доходи від такої мережі можна порівняти з власною невеликою франшизою.

б) Відкриття свого ресторану

Для відкриття свого ресторану «Папа Джонс» потрібно вивчити ринок і потреби в регіоні, а також підрахувати витрати на запуск.

Компанія пропонує 3 формату закладу:

 • Delivery & Carry Out, або ж Delco – такий формат закладу передбачає тільки послуги з доставкою та самовивозом. Посадочні місця в ресторані відсутні. Відповідно, стартові інвестиції складають 10 000 000 рублів. Для відкриття піцерії досить приміщення в 80-100 кв. м.
 • Delivery with Seats, т.зв. DWS-формат – це те ж саме, що і Delco, але з невеликою кількістю посадочних місць. Заклад все так же передбачає самовивіз і доставку, як основний формат роботи. Через наявність залу і відповідного обладнання вартість відкриття закладу складе до 20 000 000 рублів.
 • Restaurant Based Delivery (RBD) – повноцінний ресторан з великою кількістю засобів і послугами з доставки. Основний упор робиться на реалізацію продукції прямо в залі, але послуги з доставки все так же надаються. Найбільш дорогою і об’ємний формат. Він потребує значних інвестицій – від $ 300 000. Передбачається наявність приміщення до 200 кв. м.

в) Прибутковість і окупність

Бізнес в сфері громадського харчування завжди був досить прибутковою нішею. Собівартість піци «Папа Джонс», приготовленої з дотриманням всіх стандартів якості, складе 35-40%. Це дуже високий показник! Завдяки цьому окупність ресторану складе, в середньому, 24 місяці. Для франшизи з такими перевагами – це дуже швидко.

Якщо відкрите заклад – перший в місті, компанія надає пільгові умови для бізнесу. Перші півроку франчайзі не платить роялті взагалі, в період з 6-го до 24-го ме-сяца – 6%. Саме в цей період відбувається повна окупність закладу. У наступні місяці роялті складе вже 7,5%. Вище відрахування вже не піднімуться.

Варто відзначити, що відсоток виплати з доходу буде відрізнятися від міста до міста. Наприклад, в густонаселених мегаполісах роялті «Папа Джонс» досягне максимального значення вже через рік роботи ресторану. Але і в невеликих містах, навіть з пільговими умовами, окупність досягається за 3 роки.

франшиза

Чи варто ставати партнером бренду піцерії “Папа Джонс”?

Звичайно, варто. Франшиза «Папа Джонс» в даний момент найбільш швидкозростаюча і прибуткова мережа піцерій в Російській Федерації. Вона ж замикає трійку лідерів в усьому світі.

Франшиза «Додо Піца» – вигідна ідея чи ні?

Маючи вже більше 70 закладів в 25 містах Росії, бренд за 4 роки планує збільшити їх кількість до 450. Це означає, що з такими планами компанія завжди буде шукати нових партнерів.

Якщо ви до цих пір сумніваєтеся, чи варто «шкурка вичинки» – настійно рекомендуємо прочитати відгуки про «Папа Джонс». Люди, які вклалися в бізнес, із задоволенням розповідають, що стало з їх справою через кілька років. Багато з них встигли за цей час відкрити кілька ресторанів.

Щоб відправити заявку на укладення партнерства по франшизі, вам потрібно відвідати офіційну сторінку: https://www.papajohns.ru/franchaizing/svyazatsya-s-nami

франшиза

Франшиза Papa John`s

Франшиза: Papa John`s. Головна компанія: Papa Johns pizza ltd. Країна походження: США. Рік заснування: 1984. Вид діяльності: мережа кафе громадського харчування.

Рік початку франчайзингу: 2003. Вартість франшизи (паушальний внесок): $ 10 000. Роялті: 0% спочатку. Сума мінімальних вкладень: & 170 000 рублей. Термін окупності: 1 рік.

Перша піцерія «Папа Джонс» була відкрита в 1984 році. За цей час керуючому персоналу компанії вдалося налагодити всі бізнес-процеси до такої міри, що сформована модель змогла легко поширитися на міжнародний ринок.

Станом на 2017 рік мережа нараховує 5000 ресторанів, включаючи 1600 міжнародних в 45 країнах.

За незалежними оцінками в рейтингу задоволеності споживачів та якості продукту серед піцерій «Папа Джонс» займає впевнену першу позицію.

Як купити франшизу

Головний офіс Папа Джонс перебуває в Америці, і умови відкриття ресторанів в іншій країні обговорюються в індивідуальному порядку. Сам процес полягає їх восьми кроків:

 1. заповнення заявки
 2. Дзвінок з співробітниками компанії Папа Джонс
 3. Надання додаткової інформації (резюме, фінансове становище та ін.)
 4. Відвідування штаб-квартири Papa John`s
 5. Відвідування цільового ринку з представником компанії
 6. Узгодження умов франчайзингу Папа Джонс
 7. Підписання договору
 8. Виконання умов договору

Даний процес проходять підприємці з тих країн, в яких бізнес ще не представлений. Так як в Російській Федерації є представництво в Москві, то механіка придбання франшизи обмовляється на локальному рівні.

Ресторани Papa John`s вже відкриті в 23 містах: Ангарськ, Єкатеринбург, Зеленоград, Іркутськ, Кемерово, Корольов, Краснодар, Красноярськ, Москва, Новосибірськ, Нижній Новгород, Самара, Твер, Тольятті, Тюмень, Щелково і інші.

Якщо власник франшизи в місті має ексклюзивні права на точку, то розвиток мережі в ньому виключено.

Важливо! Перед покупкою франшизи слід упевнитися, що місто включене в перелік регіонів, в яких можливе відкриття піцерії Папа Джонс.

франшиза

На вибір франчайзі представлені три формату ресторанів Papa John`s.

 1. Великий ресторан припускає розміщення з повноцінним залом на 100 посадочних місць, де при бажанні опціонально може бути розміщена або дитячий майданчик, або бар з міцними напоями. Площа приміщення повинна бути не менше 170 квадратних метрів, а середньомісячний оборот першої моделі може досягати 5 000 000 рублів.
 2. Середній ресторан передбачає наявність посадкового залу для 20-50 осіб і функцією доставки їжі додому. Для нього достатньо площі в 130-170 квадратних метрів, здатних забезпечити оборот в районі 4 000 000 рублів.
 3. Маленький ресторан не має на увазі під собою посадочні місця, а працює на доставку або на винос готового продукту. Займана таким варіантом площа не перевищить 130 квадратних метрів, а середньомісячний оборот становитиме суму в 3 000 000 рублів.

Важливий рада! На стадії вибору формату ресторану, необхідно правильно розраховувати свої фінансові та організаторські здібності.

Незважаючи на велику підтримку і сприяння франчайзера в старті і розвитку, успіх багато в чому залежить від здібностей керівника.

Від франчайзі очікують вразливого резюме, досвіду роботи в сфері послуг або ритейлі, наявність менеджерських якостей. Всі дані з’ясовуються в процесі інтерв’ювання та спілкування.

Менеджер разом з усією командою проходить попередній курс навчання, пов’язаний з маркетингом, управлінням, освітою цін.

франшиза Секрет готового бізнесу – як відкрити піцерію

Умови роботи по франшизі

Основні пункти угоди з приводу придбання франшизи Папа Джонс строго визначені, проте в залежності від міста, в індивідуальному порядку можуть обумовлюватися окремі пункти, в тому числі, ціни. Існує три варіанти співпраці, докладний опис яких представлено в таблиці:

Класичні условіяУсловія для малонаселених міст (менше 500 000 чоловік) Пільгові умови для густонаселених міст (понад 500 000 чоловік)

Роялті, в місяць 0.075
6 місяців після відкриття – 0%
6-24 місяці – 3,5%
Через два роки – 6%
0.06
Паушальний внесок, $ 35 000 10 000 17 500
Ціна ексклюзивних прав на точку, $ 7000 7 000 7 000
Сума інвестицій на одну точку, $ 170 000 – 200 000 170 000 – 200 000 170 000 – 200 000
Середня окупність одного ресторану 1.5 – 3 роки 1 – 2 роки 1 – 2 роки

Значною сумою витрат є паушальний внесок. У вартості франшизи Papa John`s він включає в себе наступне:

 1. Навчання. Франшиза Папа Джонс передбачає, що всі співробітники в ієрархії однієї точки проходять спільне навчання в спеціально призначених для цього тренінг центрах Москви.
 2. Сприяння у відкритті. Безпосередньо в період запуску точки, на місце дії виїжджає команда з головного московського офісу. Крім того, в режимі 24/7 здійснюється професійна технічна підтримка.
 3. Стратегія. Разом з правами використання бренду, власник франшизи Papa John`s отримує дорожню карту розвитку ресторанів: бізнес модель, маркетингова стратегія, формування цін.
 4. Оформлення. У вартість включена вже готова планування місця, а також всі супутні стильові атрибути у вигляді вивіски і повноцінного фірмового стилю.

Франшиза мережі хімчисток SpeedClean

Переваги та недоліки франшизи

Будь-які інвестиції сильно пов’язані з ризиками. Механізм франчайзингу сильно їх нівелює, але навіть він не здатний виключити їх повністю. Головним мінусом франшизи Papa John`s є ряд умов, які не здатні бути прорахованими навіть компаніями з великим інвестиційним досвідом. При цьому суму інвестицій навіть в ресторан маленького формату не можна назвати незначною.

Франшиза Pizza Mia

Проте, перелік позитивних моментів перевищує перелік негативних.

 • По-перше, складні фінансові умови, пов’язані з місцевими та світовими кризами, не змогли похитнути стійкість мережі Papa John`s. На відміну від конкурентів Папа Джонс продовжив відкривати все нові піцерії по всій Росії. Це є одним з найбільш достовірних свідчень оптимальності всіх доданків даної бізнес-моделі.
 • По-друге, за роки присутності на російському ринку команді вдалося знайти партнерів в особі агентств нерухомості. Така підтримка дозволяє в короткі терміни, з найменшими витратами знаходити місця в містах, що відповідають умовам договору.
 • По-третє, маркетингова активність бренду Papa John`s робить позитивний вплив на всій території країни. Раніше інших мережа почала впроваджувати інноваційні рішення в вигляді мобільних додатків і некласичних способів оплати. Обличчям бренду Papa John`s в Росії став Олександр Овечкін – особистість впізнавана навіть у найвіддаленіших від Москви регіонах.

Важливий рада! Інвестуйте в маркетинг і PR проекту, адже саме він дозволив бренду вийти на міжнародний ринок.

франшиза

Розрахунок інвестицій у відкриття піцерії в деяких містах Росії

Рівень інвестицій і одержуваної з них прибули варіюється від населення міста, рівня життя, місцевого рівня цін. Далі наведено приклад розрахунку інвестицій для деяких міст Росії.

Сочі 411 524/37 647 8 480 000 6 480 000
Перм 1 048 011/32 053 8 480 000 8 648 640
Набережні Челни 529 797/30 555 8 480 000 6 756 480
Воронеж 1 039 801/30 109 8 480 000 7 862 400
Уфа 1 130 000/27 744 8 480 000 8 255 520

Франшиза Папа Джонс показала себе як працює інструмент ведення бізнесу. Отримання необхідних гарантій можливо тільки після розрахунку своєї персональної моделі, що залежить від таких факторів, як місто, сума інвестицій, формат точки.

Франшиза Папа Джонс: ціна в Росії, розрахунок інвестицій

Франшиза Папа Джонс, що це таке і, як працює? Не секрет, що клієнти закладів швидкого харчування, так і в принципі ресторанів, різних кафе, набагато частіше увагу приділяють саме розкрученим брендам, ніж маловідомим компаніям. Зв’язку з чим, відносно не великі заклади, намагаються якось конкурувати з гігантами на ринку, становище у них досить скрутне, адже складно витримувати конкуренцію з мережевою компанією.

франшиза

Зв’язку з чим, досить велика кількість підприємців середньої руки, намагаються оформити партнерство з великим закладом, так звана франшиза, тобто можливість використання бренду того чи іншого «гравця» ринку. І коли мова заходить про заклади швидкого харчування, ті ж ресторани, звичайно, одним з лідерів в цьому напрямку є Papa Johns. Загалом, про франшизах сьогодні належить поговорити детальніше.

Опис франшизи Папа Джонс

Франшиза піцерії Папа Джонс відноситься до розряду середніх або навіть високих по доходу. Вартість франшизи досить велика, але це компенсується практично гарантованим доходом від інвестицій.

На сьогоднішній день, Папа Джонс має у власності більше 62 ресторанів, ще 47 відкриті по так званій партнерській програмі.

Причому тільки за останній рік, кількість франчайзерів збільшилася на 26 представництв в різних містах.

Якщо дивитися статистику, то за станом на кінець 2018 року, Papa Johns займає третю сходинку світового рейтингу серед служб доставки їжі. Причому немає певної класифікацій страв, тут, як традиційні для піцерії піци, різні бургери, суші або ролли, так і доповнення, в якості закусок, десертів і, звичайно ж, напоїв.

Як купити франшизу Папа Джонс

Як би на перший погляд не здавалося, але придбати франшизу не так просто, як багато хто думає. Безумовно, компанії Папа Джонс вигідно мати якомога більше партнерів, але при цьому основним фактором є, рейтинг і повагу серед клієнтів.

Якщо ваш заклад користується «поганий» славою, мало популярно, то отримати партнерство, практично нереально. Про що власне говорить і статистика, за останні роки, партнерство було схвалено всього 7 претендентам з більш ніж 100 заявок.

Крім того, існує ряд вимог, це мінімальні умови за якими в Папа Джонс розглядають заявки. Отже, франшиза може бути надана тим, хто буде відповідати наступним критеріям:

 • Вартість франчайзингу, тобто мінімальна сума передбачуваних інвестицій від 8 100 000 р. до 12 000 000 р.
 • Сума початкового внеску в розмірі 1 100 000 р. до 2 050 000 грн.
 • Роялті 7% від обороту.

Крім того, існує ряд додаткових вимог, що стосуються приміщення піцерії:

 • Площа від 100 кв. м.
 • Місцезнаходження тільки в місцях першої лінії, з максимальним проходом, це можуть бути нижні поверхи житлових будинків.
 • Хороша візуальна доступність.
 • Власність або ж довгострокова оренда.
 • Електрифікація від 60 кВт.
 • Обов’язкова наявність парковки.
 • Висота стель мінімум 3 м.
 • Перший поверх.
 • Наявність всіх необхідних комунікацій і їх відповідність технічним нормам.

В принципі вимоги по приміщенню, цілком прийнятні і здійсненні.

Умови роботи по франшизі

Піца від Papa Johns може бути представлена ​​і партнерами, як уже з’ясували, однак, які ж умови роботи в якості партнера? По-перше, потрібно усвідомити, що компанія дозволяє працювати франчайзерам в трьох основних напрямках, а саме:

 • Delco, тобто працює доставка і самовивіз.
 • DWS, є невелика кількість посадочних місць, але в цілому, ресторан спрямований на доставку.
 • RBD, є стандартний приймальний зал для гостей, а також доступна послуга доставки їжі.

франшиза

Що стосується безпосередньо умов роботи:

 • Паушальний внесок від 1 100 000 р.
 • Роялті в залежності від обставин від 0 до 6%. Чому така різниця, уточнюйте у менеджерів, можливо, діють акції. Взагалі, різниця в обох показниках пов’язана з кількістю населення в кожному конкретному місті.

Переваги та недоліки франшизи

Як не дивно, але розбираючи відгуки, думка партнерів, співробітників і навіть клієнтів, не вдалося толком виділити недоліки, навпаки, є істотний ряд переваг у франшизі. наприклад:

 • Це всесвітньо відомий бренд, відповідно, довіру серед клієнтів на порядок вище, а звідси висновок, що доходи будуть більшими.
 • Величезний період практики франчайзингу у Папа Джонс, що говорить про досвід і успішності проекту в цілому.
 • Підтримка партнерів з різних напрямків.
 • Навчання персоналу і самого франчайзі (партнера).
 • Можливість отримати консультації по роботі.
 • Уже готове ПО для роботи.
 • Унікальні технології приготування їжі, доступні тільки через франчайзинг.
 • Великий вибір постачальників натуральних інгредієнтів.
 • Найпотужніша рекламна компанія.

Розрахунок інвестицій у відкриття піцерії в деяких містах Росії

Хочете відкрити ресторан швидкого харчування під іменитим брендом в Росії і визначаєте всі позитивні і негативні сторони, рекомендуємо скористатися калькулятором розрахунку інвестицій і доходу. Досить точна система підрахунку, яка грунтується на безлічі факторів.

Наприклад, візьмемо кілька міст, Ростов-на-Дону, Москви, Красноярська. Система формує звіт за наступними напрямками, витрати на:

 • Устаткування.
 • Ліцензійний збір.
 • Ремонт.
 • Вивіски, реклама і т.д.

Для прикладу, досить перейти по посиланню – https://franchise.papajohns.ru/cooperation-terms/, це офіційний сайт Папа Джонс. В кінці сторінки розташований калькулятор, вводите назву міста і отримуєте звіт. Потрібен повноцінний розбір, залиште свої координати, і співробітники зв’яжуться з вами для уточнення деталей. Для Ростова-на-Дону, мінімальні інвестиції від 9 350 000 руб., Для Москви від 14 000 000 руб., Для Красноярська аналогічно від 9 350 000 руб.

Навчання та підтримка

Безумовно, перший час Papa Johns проводить навчання по франшизі, це стосується, як самого франчайзі, так і персоналу. Що стосується працівників, але їх можуть відправити на курси, практику в інші ресторани, в тому числі, і за кордон.

франшиза

В першу чергу, стосується це кухарів, офіціантів, на яких більшою мірою лежить відповідальність за якість їжі та обслуговування клієнтів. По суті, це основні чинники, за якими проводиться оцінювання закладу.

Франшиза “Папа Джонс”

Сфера діяльності: міжнародна мережа піцерій (виробництво і доставка піци).

франшиза

інвестиції паушальний внесок роялті Термін окупності Рік заснування компанії
Від 8 000 000 руб. Від 1100 000 руб. 7% від обороту Від 2 років 1984 р

Про компанію

У Росії представником американської мережі Papa John’s International є компанія PJ Western, вперше прийшла на російський ринок в 2003 році. Перший ресторан “Папа Джонс” відкрився в Москві.

За підсумками 2018 року було відкрито 84 ресторану в таких містах, як Ангарськ, Володимир, Єкатеринбург, Іркутськ, Казань, Кемерово і інші. Всього по франшизі Папа Джонс сьогодні працює 61 заклад.

Детальніше про інші франшизах читайте в нашому каталозі.

опис франшизи

В рамках підвищення лояльності і стимулювання продажу франшизи піцерії Папа Джонс компанія періодично дає потенційним франчайзі пільгові умови. Деталі можна з’ясувати у представника компанії. Останнє актуальна пропозиція включає:

 • розстрочка на паушальний внесок до 3 місяців;
 • в перші 12 місяців відраховується всього 4% роялті.

Партнери, що випереджають графік розвитку, працюють на спеціальних умовах (треба уточнювати на момент оформлення документів на франшизу Папа Джонс в Росії). Всім без винятку франчайзі надається доступ до навчання співробітників та технічна підтримка в режимі 24/7. Процедура запуску нового ресторану виглядає наступним чином:

 • колектив вирушає на навчання в тренінг-центр, розташований в Москві;
 • керівництву передається маркетингова стратегія виходу на ринок;
 • після оренди або купівлі приміщення створюється дизайн-проект майбутнього ресторану;
 • на момент запуску забезпечується виїзд команди.

Все це входить в ціну франшизи Папа Джонс, що сплачується при її купівлі (паушальний внесок). Методики охоплення ринку відпрацьовані на містах різних регіонів, що спрощує їх застосування без попереднього вивчення місцевої специфіки.

Вимоги до покупця

Всім, хто хоче продавати піцу по франшизі Папа Джонс, доведеться пройти перевірку франчайзера на відповідність основним вимогам. Компанії важливо, щоб всі торгові точки строго відповідали вимогам по корпоративній політиці.

Процедура перевірки заявників здійснюється так:

 • заповнюється анкета, де вказується місто відкриття, наявність досвіду в закладах громадського харчування, наявність і розмір активів для інвестицій, кількості співробітників на момент подачі заяви;
 • оцінюється місцевий ринок на предмет наявності прямих конкурентів, близькості від ЦКК (центру контролю якості);
 • після схвалення заявки залишається знайти приміщення, відповідне технічним вимогам: загальна площа від 90 кв. м (мінімум 75 кв. м на виробництво), лінія електропередачі від 60 кВт.

Як тільки останній пункт буде виконано, франчайзі зустріч з регіональним менеджером, розробка та підписання договору. У вартість франшизи Папа Джонс може входити право на ексклюзив (це коли в місті бренд представлений однією компанією).

окупність

Франшиза Папа Джонс характеризується відносно тривалим терміном повернення інвестицій. При чіткому дотриманні запропонованої маркетингової стратегії після закінчення двох років можна говорити про вихід спочатку на операційну, а потім поступово і на чистий прибуток.

гарантії франчайзера

Ефективність бізнесу забезпечується продуманим підходом. Понад 100 ресторанів працюють під керівництвом власника торгової марки, що є доказом фінансової спроможності компанії.

Гарантом прибутковості є і те, що компанія спокійно пережила три економічні кризи. Вони практично не вплинули на динаміку відкриття нових ресторанів по всій Росії. Експерти неодноразово підкреслювали стабільність бізнесу. Тим більше ціна франшизи Папа Джонс в Москві та інших містах конкурентоспроможна порівняно з іншими варіантами інвестицій.

франшиза

Франшиза піцерії Папа Джонс

«Папа Джонс» являє собою цілу мережу американських піцерій, які досить добре поширилися по світу. Зараз їх загальна кількість налічує більш ніж чотири тисячі закладів, які знаходяться в тридцяти п’яти країнах світу.

Про компанію

Цей заклад йде корінням до Джону шаттер, який ще тридцять років тому організував першу компанію з гаслом «Краще інгредієнти – краще піца».

Після цього клієнти звернули увагу на його продукт і стали приходити до нього юрбами.

Протягом багатьох десятиліть якість продукції «Папа Джонс» не впало, тому піцерія легко витримує і конкуренцію і економічна криза.

На території Російської Федерації ця марка працює ще 2001 року, з тих пір було відкрито цілих сорок п’ять закладів, які і нині успішно функціонують. Тут випікається піца в кращих американських традиціях: використовуються сорти борошна тільки з твердої пшениці, готове тісто ніколи не заморожується, щоб зберегти істинний смак випічки.

Франшиза, яка налічує близько 5 500 закладів в 45 країнах світу.

Компанія PJ Western, майстер-франчайзі американської мережі ресторанів Papa John’s International в Росії, СНД і Центральній Європі.

До серпня 2018 року порушено 178 ресторанів, 92 з них – у власності мережі в Росії, 86 – працюють по франшизі в різних суб’єктах Російської Федерації.

На території Білорусії відкрито 12 піцерій по франшизі. У грудні 2017 року було відкрито перший власний ресторан мережі в Варшаві і вже сьогодні мережа нараховує 4 ресторани.

У 2018 році перші піцерії Papa John’s відкрили свої двері в Казахстані і Киргизстані. І в майбутньому планується не менше 30 ресторанів, в інтервалі 5 років.

Компанія прийшла на російський ринок в 2003 році. На сьогоднішній день саме в Росії найвищі показники прибутку мережі ресторанів. Жителям РФ дуже сподобалося заклад, в зв’язку з високою якістю і смачною продукціей.В світовому рейтингу компанія займає 3-е місце серед піцерій і налічує більш 4000 тис. Закладів.

Співпрацювати з таким брендом одне задоволення, компанію знають і люблять клієнти. На території Росії вже існує понад 100 закладів, і охоплюють все більше міст. Поки ця ніша все ще вільна, тому франшиза є ласим шматочком. Особливо якщо порівнювати її з іншими піцеріями, які помітно поступаються в якості.

переваги франшизи

Всім франчайзі надається доступ до авторської базі знань з відкриття та функціонування ресторану по регламентам мережі:

 • керівництво користування брендом;
 • унікальне касове ПО, розроблене спеціально для закладів мережі;
 • участь у програмі лояльності при закупівлях;
 • унікальні рецепти для виготовлення продукції;
 • онлайн продажу – найвигідніший канал продажів на сьогодні;
 • єдиний колл-центр для прийому замовлень в усі ресторани мережі;
 • модернізовані методи управління рестораном.

Оскільки франшиза від торгової марки «Папа Джонс» не рахується дешевої і швидко окупається, то багато хто замислюється над питанням – а чи варто починати?

Крім такої негативної сторони, як висока вартість, у цієї франшизи є маса позитивних сторін.

Разом з франшизою ви отримуєте права на всесвітньо відому торгову марку. Ім’я говорить сама за себе, від вас не буде потрібно значних вкладень в маркетингову компанію. На федеральному рівні цим вже займається самі власники.

франшиза

Але що крім імені пропонує компанія? Разом з ним ви отримуєте і готовий бізнес-план і стратегію ведення справ. Тут ви можете не сумніватися в обґрунтованості цих дій. Компанія має майже півстолітню історію і за такий довгий термін не тільки не втратила позицій на ринку, але і продовжує набирати їх.

Людям не дарма подобається саме піца від Папа Джонс. У них є свій власний фірмовий рецепт, до якого ви отримаєте доступ разом з франшизою.

Крім цього також ви отримуєте список постачальників і касове програмне забезпечення, розроблене спеціально для Папа Джонс.Но є і недоліки.

Франшиза не підходить для тих людей хто просто хоче вкластися і отримувати прибуток, не вникаючи в справи.

Вам доведеться чимало потрудитися і бути зацікавленим у розвитку мережі і вашого ресторану. Крім цього притаманні і стандартні мінуси. Компанія з ім’ям стежить за своєю репутацією і буде стежити за вами. Слід зважати на будь пункти договору, і обмежені у виборі інтер’єру, меню та інших умов. Плюс вам доведеться виплачувати щомісячне роялті, а це багатьом дається нелегко.

Перейти Порядок і терміни повернення товару за російським законодавством

Франшиза Папа Джонс умови і вартість

Для міст з населенням менше 300 000 чоловік паушальний внесок складає 20 000 $, для всіх інших – 35 000 $.

Франчайзер надає ексклюзивне право на регіон вартістю 7000 $. Це означає, що ви будете єдиним представником бренду в своєму регіоні.

До кінця 2018 року діють вищеописані умови. Починаючи з 1 січня 2019 року в силу вступають стандартні умови франчайзингу мережі: паушальний внесок 35 000 $ і роялті-платежі 7,5%.

На яких умовах надається франшиза? Особливих вимог немає. Перш за все, у вас повинна бути необхідна сума грошей на відкриття власної точкі.Франшіза не відноситься до дешевих і не підходить для малого бізнесу.

Але в порівнянні з іншими великими брендами, все ж вартість не така велика. Розмір паушального внеску становить 1-2 млн. Рублів. Точна сума обговорюється з кожним франчайзі в окремому порядку.

Інвестиції займуть в районі 8-12 млн. Рублів.

А ось розмір роялті досить високий – 7%. Термін окупності в середньому займе близько 2-х років. На цей показник впливає щомісячна виручка, яка залежить багато в чому від місця розташування точки і якості обслуговування.

Франшиза апріорі не ексклюзивна, тобто в вашому місті можуть відкритися та інші заклади від інших підприємців. Якщо ви хочете викупити ексклюзивні права, то доведеться додатково заплатити за це 7 тис. Доларів.

До приміщення у компанії стандартні вимоги, з яких немає нереальних і нездійсненних. Але при виборі пам’ятайте, що від розташування залежить багато чого. Звичайно, це не магазин, куди люди заскакують по дорозі, але і до ресторану ніхто не буде йти по закоулкам.Площадь приміщення повинна бути 120-2000 кв.м.

Висота стель не менше 3 метрів. Розташовуватися він повинен на першій лінії і на першому поверсі. Вивіска повинна бути великий: так щоб її було видно здалеку. Близько піцерії повинні бути паркувальні місця. Власник ви або орендар не має значення. Але договір на оренду має бути довгостроковим. Повинно бути водопостачання та каналізація, а також електрику.

Як отримати франшизу?

Для тих, кого зацікавила франшиза від ТМ «Папа Джонс» ми пропонуємо наступне керівництво по її отриманню.

 • Зв’яжіться з головним представництвом «Папа Джонс» в Росії. Подайте заявку.
 • Домовтеся про особисту зустріч або, в крайньому випадку, усвідомите всі питання по вебкамере.
 • Підберіть відповідне приміщення, параметри якого вам повідомлять при зустрічі.
 • Зустріньтеся з регіональним менеджером і уявіть йому дане приміщення. Він повинен його або схвалити, або накласти своє вето. Під час прийняття рішення старший співробітник буде звертати увагу не тільки на його площу, але також і на будівлі, що знаходяться по сусідству.
 • Розгляньте кращі кандидатури на біржі зайнятості та підберіть для себе гідний персонал, адже саме він буде робити вам касу.
 • Вашу кандидатуру розгляне керівництво «Папа Джонс» на території Російської Федерації під час одного зі своїх засідань.
 • Укладіть договір франшизи.

Перейти Стардогс франшиза ціна та умови придбання

Якщо у вас виникнуть хоч якісь проблеми з оформленням документації по відкриттю вашого закладу, наприклад, при отриманні дозволу від санітарно-епідеміологічної станції, то ви можете без зайвих докорів сумління звертатися до франчайзеру, який допоможе вам вирішити це питання.

франшиза

Щоб вибране вами приміщення сподобалося представнику з головного офісу. Пам’ятайте, що воно повинно знаходитися на одній з головних вулиць міста в першому ряду. Площа майбутньої піцерії не може бути менше ніж сто квадратних метрів.

Франшиза від всесвітньої мережі піцерій «Папа Джонс» підходить тим, хто хоче пов’язати своє життя з закладом громадського харчування. Ви будете доставляти радість людям продаючи їм смачний і якісний продукт.

Відгуки

Які проблеми виникають у підприємців, судячи з негативних відгуків? Найчастіше багато хто скаржиться на прибуток. Хтось вважає, що франшиза це золоті гори, тільки гроші вклади і далі вони вже потечуть рікою. Це не так і розраховувати на величезний прибуток з мінімальною затратою сил не варто. Це не виправдає ваших очікувань.

Вимога до приміщення

Від 100 м2 з потужністю електрики від 60 кВт. Приміщення повинно розташовуватися на 1 поверсі будівель першої лінії забудови. Вбрання розташування повинно володіти високою прохідністю і паркуванням. Висота стель повинна складати не менше 3 м.

Франшиза «Папа Джонс»: як заробити на піці? Умови лідируючої франшизи

У липні журнал Forbes опублікував Рейтинг найвигідніших франшиз в Росії в 2018 році. Лідером серед всіх операторів фастфуду стала франшиза піцерій «Папа Джонс». Вона виявилася кращою за поєднанням п’яти критеріїв: середньої річної виручки з точки, ROI, терміну окупності, рентабельності і частці мультіонеров – франчайзі, у яких дві і більше точки.

Президент компанії PJ Western (майстер-франчайзі Papa John’s в Росії, СНД і Центральній Європі) Крістофер Уїнн заявив, що до 2022 року мережа планує розширитися до 450 ресторанів – зі 180 на сьогоднішній день. Це означає, що компанія шукає нових партнерів.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як стати франчайзі мережі «Папа Джонс», що входить в паушальний внесок і роялті і чим взагалі вигідна покупка франшизи сьогодні.

Чим вигідна покупка франшизи

Відсутність досвіду – не проблема

Якщо у потенційного франчайзі немає досвіду в певній сфері бізнесу або навіть в бізнесі взагалі – франшиза допоможе його компенсувати.

Купуючи її, підприємець отримує пакет готових рішень: від зразків документації до брендингу та маркетингової стратегії.

Крім того, перед запуском точки він проходить комплексне навчання, а в перші тижні після відкриття працює разом з командою підтримки франчайзера.

Затребуваний продукт і швидкий запуск

Створити продукт, який буде затребуваний споживачами, не просто: їх лояльність вирощується роками, особливо на ринку HoReCa. Франчайзі ж отримує права на використання продукту, який вже має стабільний попит. Іншими словами, йому не потрібно заново винаходити велосипед – можна відразу «сідати на нього і їхати».

Прискорений вихід на окупність

Готовий пакет рішень економить франчайзі не тільки час, а й гроші. Підприємці без досвіду роблять багато помилок, тому 85% стартапів закривається (за даними International Franchise Association, IFA).

Серед франчайзингових бізнесів таких всього 15%.

Франшиза – це багато раз перевірена робоча модель, відповідно, фінансові ризики мінімальні, а на окупність франчайзинговий бізнес виходить відносно швидко.

Можливість взяти кредит і отримати розстрочку

Банки набагато охочіше видають кредити на покупку франшизи, ніж на стартапи. До того ж франчайзери можуть мати угоди з банком для підтримки своїх партнерів. Те ж саме стосується домовленостей з приводу розстрочки на обладнання, знижок на торговий і інтернет-еквайринг та ін.

централізовані поставки

Франчайзі зазвичай отримують доступ до централізованого постачання продукції, інвентарю та обладнання за фіксованими цінами. По-перше, це позбавляє підприємців від необхідності самим шукати постачальників і вести з ними переговори. По-друге, через великий обсяг закупівель по мережі їх вартість для кожної конкретної точки знижується.

Доступ до дорогих інформаційних технологій