Франшиза «Пятерочка» – мережа супермаркетів

0
128

Продуктовий бізнес вважається одним з найбільш затребуваних. Навіть якщо в країні криза – їсти людям хочеться завжди.

Але конкуренція в цій сфері дуже велика: починаючи від маленьких магазинчиків приватних підприємців до популярних мереж відомих по всій країні.

У зв’язку з цим багато бізнесменів вважають за краще працювати не з нуля, піднімаючи свою справу, а набувають франшизи – готовий бізнес з уже відомим брендом. Один з таких брендів – Франшиза Пятерочки в 2018-2019 році, про яку й піде мова в статті.

Про компанію

Перший магазин «Пятерочка» був відкритий в 1999 році. Супермаркет поруч з будинком швидко набрав популярність, і компанія відкрила ще 15 точок за рік.
У 2002 році компанія почала роботу по франчайзингу. На той момент мережа вже нараховувала сто магазинів. А в 2005 році компанія приєдналася до холдингу X5 Retail Group. На сьогоднішній день відкрито більше 6000 тис. Магазинів.

франшиза
Однак по франчайзингу працює мала кількість підприємців. Чому так? Справа в тому, що по франшизі компанія працювала до 2011 року. Зараз же компанія працює за системою зворотного франчайзингу. Таке обмеження було пов’язано з тим, що компанія вирішила розвиватися більше самостійно.

Що таке зворотний франчайзинг? Франчайзі відкриває новий магазин на власні кошти, займається ремонтом і покупкою устаткування. Також він виплачує паушальний внесок.

Компанія видає вам товарів в розмірі 5 млн. Рублів і навчає персонал. Але вся виручка йде до франчайзеру, а ви отримуєте 17% відсотків від товарообігу. До того ж за вами ведеться контроль. Такий вид співпраці не всім до душі, тому й кількість франчайзі не так високо.

Переваги та недоліки франшизи

франшиза

Тому у вашому успіху компанія зацікавлена ​​навіть більше, і вона надає потужну підтримку на будь-яких етапах. Але натомість ви отримуєте контроль.

Територіальне розташування обмежена європейською частиною Росії і Уралом. Тому відкрити магазин можна не скрізь. Всі проблеми пов’язані з приміщенням лежать на вас. Ви відповідаєте за санітарний стан приміщення, його пожежна безпека і зміст в пристойному стані.

Умови франшизи Пятерочки

франшиза

Скільки коштує франшиза

франшиза

Дохід від магазину теж залежить від багатьох факторів, в середньому ця цифра коливається від 300 тис. До 1 млн. Рублів.

У великих містах конкуренція висока, але і дохід високий. Однак ті, хто вже працюють по франшизі, кажуть що нормальний і стабільний дохід магазин приносить тільки з 3-4 місяці роботи. Також компанія надає кредити на покупку устаткування. Пропозиція вигідне, але у вас повинна бути бездоганна кредитна історія.

Вимоги до приміщення

Вимоги до приміщення у компанії також стандартні. Приміщення повинно розташовуватися в людному місці. Також поруч повинна бути паркувальна зона. франшиза Необхідний розвантажувальний вузол з окремим входом і складське приміщення. Розмір приміщення повинен бути 450-1100 кв.м. З них на торгову площу має бути виділено 300-800 кв.м. У будівлі повинні бути всі необхідні комунікації і потужна енергетична система. Ще знадобиться 2-3 телефонних лінії. франшиза

Відгуки франшизи Пятерочки

Весь недолік в зворотному франшизі в тому, що ви не те що віддаєте частину своїх кровних, але віддаєте всю суму і отримуєте лише відсоток з неї. Для багатьох такий поворот справи стає вирішальним, і вони відмовляються від співпраці. Але хтось ризикує і залишається задоволеним.

«Перед тим як почати співпрацю я прочитав масу відгуків. Мене відразу зацікавила Пятерочка, так як мені подобався цей магазин більше всіх. Начитався я і поганого і хорошого і все-таки зважився. Зараз я отримую стабільний і чималий дохід.

Для мене це дуже хороший досвід. Я не перший раз зв’язуюся з продуктовим магазином, до цього тримав власний і скільки ж проблем стояло на моєму шляху, хоча він був і невеликий.

Працювати під наглядом вже відбулися і успішних бізнесменів це, перш за все не мати багатьох проблем ».

«Велика конкуренція в продовольчій сфері мене дуже довго відлякувала. Але в підсумку я все-таки зважився на франшизу Пятерочки. І дуже даремно, що я не зробив цього раніше. Справа окупилося швидко, і я планую відкрити і другий магазин.

Працювати не так просто як здається, але дійсно багатьох проблем просто немає, так як франчайзер допомагає у всьому.

Якщо я все-таки відкрию другий магазин, то перший залишу під керівництвом компетентних фахівців, що дозволить більше часу приділяти новим проектом, тому що перший магазин вже не вимагає мого постійної присутності ».

«У мене вже був власний магазин, але поступово він перестав приносити дохід як на початку, справа загасало. І в зв’язку з цим я вирішила просто його перепрофілювати в інший.

Шукала пропозиції по франшизам і натрапила на Пятерочка. Співпрацювати почали швидко. Магазин я переобладнала і понеслося. На даний момент мене все влаштовує, дохід стабільний.

Працюючи з такою великою мережею, я багато чому навчилася, так що я планую відкрити ще один магазин ».

висновок

Зараз багато компаній надають франшизу, щоб обхопити більше міст і швидше захопити ринок. Але франшиза магазину Пятерочка це не те ж саме що і у інших.

Компанія надає співпраця за схемою зворотного франшизи, а багато хто не вникають і не розуміють що це взагалі таке, від чого потім виникають невдоволення і нерозуміння.

Тому якщо ви плануєте співпрацювати з компанією вивчіть питання до того як починати діалог про співпрацю щоб уникнути багатьох проблем. Якщо вам щось залишилося незрозумілим, то ви можете
дізнатися все у представників компанії і додатково проконсультувався з юристами.

Як купити франшизу Пятерочки і відкрити магазин

Величезна мережа продовольчих магазинів, яка працює під маркою Пятерочка, має гарантію якості продукції та доступності цін. Робота з такою мережею магазинів дає можливість економити час, лояльну вартість франшизи Пятерочка і величезний вибір товару. Мережа Пятерочка, набирає обертів і стає популярною серед населення з будь-яким достатком.

Франшиза – це особлива форма співпраці. Укладається між одним чоловіком або групою людей (вони називаються франчайзі) і будь-якої торгової групою (називається франчайзер).

Ця угода має на увазі, що франчайзі використовує бренд або торгівельну марку, при цьому сплачуючи франчайзеру роялті (грошова компенсація). Роялті виплачується власнику бренду в розмірі 8% від загального доходу.

При оформленні франшизи виплачується одноразовий внесок, який називається паушальний. Він служить підтвердженням права на користування франшизи.

франшиза

Мережа магазинів Пятерочка

Х5 Retail Group заснувала бренд Пятерочка, вона є однією з провідних компаній в Росії. Ця компанія займається реалізацією товарів у роздріб.

Вона розробила особливу систему, яка називається зворотним франчайзингом. При зворотному франчайзинг, також передається право на використання бренду, але роялті при цьому не виплачується.

Франчайзі отримує винагороду на регулярній основі, яка виплачується за реалізований товар.

Винагорода виплачується в розмірі до 17% від загальної виручки. Весь товар, представлений в магазині франчайзі – власність компанії. Перевагою такої системи є те, що власнику магазину не треба витрачати великі суми, щоб купити товар. Торгова мережа надає йому товар на реалізацію. Це знижує витрати власника, а головне – ризики.

З відкриттям бізнесу, кожен підприємець хоче бути впевнений в тому, що його справа буде запрограмовано на успіх. Таку гарантію дає франшиза магазину Пятерочка, яка зарекомендувала себе надійним партнером.

Переваги франшизи Пятерочка

Робота з таким брендом, як Пятерочка має величезний ряд переваг:

 1. Відсутність щомісячного внеску.
 2. Не справляється грошова компенсація за торгову марку, логотип, рекламні заклики, музику в приміщенні.
 3. Сама структура бізнесу для підприємця задоволена проста. Робота йде за інструкцією, всі питання вирішуються керівниками всієї мережі магазинів.
 4. Налагоджене виробництво поставки продукції.
 5. Франчайзі отримує відрахування до 17% від перерахованої суми, так як є офіційним представником торгової марки Пятерочка. З цієї суми йде відрахування на заробітну плату, оплату податків, комунальні послуги. Сума, що залишилася – це чистий прибуток підприємця.

Складно перерахувати всі переваги, їх дуже багато. Весь перелік можна дізнатися при безпосередній бесіді з представниками компанії або із самою компанією, де можна дізнатися все позитивні сторони спільної роботи.

франшиза

Вартість франшизи Пятерочка

Коли йде розмова про серйозне бізнесі, такому як відкриття Пятерочка, потрібні великі кошти. Вартість франшизи складає від 1000000 рублів, а на придбання товару необхідно, як мінімум, 3-4 мільйони рублів.

При складанні контракту про комерційну ліцензії, підприємець виплачує одноразову суму (паушальний внесок) торгової мережі Пятерочка. Щоденний прибуток від продажу продукції підприємець перераховує в головний офіс.

Після отримання агентської винагороди, власник магазину сам розподіляє суму на потреби магазину

вимоги

Для того щоб успішно відкрити Пятерочка, необхідно виконати певний ряд вимог.

До них відносяться:

 • Приміщення під магазин має бути більше 300 квадратних метрів, бажано орендувати на тривалий період.
 • Місце розташування торгової точки в людному місці, щоб була хороша прохідність (метро, ​​зупинки, спальні райони).
 • Рівень конкуренції бажано повинен бути невисоким.
 • Планування приміщення повинна підходити для обладнання магазину.
 • Приміщення повинно бути оснащено водопостачанням, електрикою, вентиляцією, каналізацією, опаленням і кондиціонуванням, охоронною сигналізацією.
 • У приміщенні повинна бути проведена інтернет зв’язок.
 • Фасад будівлі повинен дозволяти помістити рекламну вивіску. При цьому вивіска повинна проглядатися добре з боку вулиці і підсвічуватися в темний час доби.
 • Наявність місця для розвантаження товарів.
 • Наявність парковки.
 • Наявність достатньої суми на придбання ліцензії або франшизи торгової марки Пятерочка.
 • Мати позитивну інформацію про виконання підприємцем (суб’єктом) кредитної історії.
 • Репутація в правоохоронних органах повинна бути незаплямована.
 • Франчайзі повинен бути готовим до плідної співпраці за встановленими правилами

При дотриманні всіх вимог і прийнятті всіх умов, реєстрація бізнесу оформляється як для індивідуального підприємця. Оформлення всіх документів відбувається в податковій інспекції. При відкритті магазину, підписується договір про комерційну концесію, тобто право на товарний знак.

франшиза

Обов’язки франчайзера

При передачі бренду в оренду, франчайзер зобов’язаний надати готовий проект магазина Пятерочка, а також виконувати певні умови, такі як:

 • Надати весь перелік документів, які необхідні для правильного ведення та налагодженого управління всієї системи.
 • Давати консультацію щодо застосування логотипів, рекламних закликів, розстановки товару.
 • Сприяти при підборі персоналу.
 • Встановити програмний комплекс для інформатизації, який періодично повинен оновлюватися. Підключити загальну інформаційну мережу.
 • При проведенні ремонтних робіт, а також при закупівлі обладнання проводиться консультація.
 • Франчайзер Пятерочка партнерам сприяє поставки товарів. Весь асортимент поставляється перевіреними постачальниками.
 • Продукція поставляється за пільговими цінами.
 • Надається кредит на товар, крім сигарет і алкоголю.
 • Надається допомога у підписанні договору на доставку алкоголю.
 • Допомога для придбання спеціального обладнання, спец. одягу.
 • Даний магазин автоматично втягується в рекламну мережу.
 • Проведення контролю дотримання всіх умов.

Франчайзер надають допомогу при навчанні персоналу, проводячи різні тренінги. Навчання відбувається на основі власного навчального центру, а також за допомогою залучення провідних фахівців. Проводить постійні консультації для налагодження бізнесу.

Все розраховано настільки точно, що відкриття магазину Пятерочка гарантує підприємцю мінімальний ризик, успіх і позитивні відгуки покупців.

франшиза

Офіційний сайт

Інтернет міцно увійшов в наше життя, а соціальні мережі полегшують і економлять нам час. У Пятерочки є свій сайт, який споживачі оцінили по заслугах.

Щоб знайти цей сайт досить набрати в пошуковику: «Пятерочка франчайзинг офіційний сайт».

На сторінках сайту можна ознайомитися з умовами, вивчити весь каталог продукції, ціни на сидки товару і зробити замовлення, перебуваючи вдома або на роботі.

Огляд сайту дає повну інформацію не тільки про товар і дисконтних цінах, а також про режим роботи магазинів, телефонні номери, за якими можна зателефонувати в будь-який час доби і отримати відповіді на питання, що цікавлять. Якість роботи персоналу магазинів залишає сприятливе думка у покупця і бажання завжди повернутися.

Відгуки

У рекламних брошурах керівники X5 Rretail Group вказують, що при розкручуванні магазину за перший місяць, прибуток повинна становити не менше 3000000 рублів. Але як показують відгуки нових власників мережевої марки Пятерочка, цей успіх досягається протягом декількох місяців.

У мережі зустрічається безліч відгуків про діяльність в цій сфері. Тим, хто хоче знати, що таке франшиза Пятерочка, відгуки допоможуть скласти певну думку.

Людей, які залишають відгуки в мережі, можна розділити на дві групи. Одні самі вважають за краще стежити за зростанням свого бізнесу, їм це цікавіше і вигідніше.

Іншим легше просто вкласти гроші в бізнес, отримувати від нього прибуток, але в дійсності бізнесом керувати будуть інші люди.

Негативних відгуків в мережі вкрай мало, приблизно 10% від загальної кількості. Якщо проаналізувати всі негативні відгуки, можна прийти до висновку, що незадоволені франчайзингом, ті, хто не дотримувався умов і вимоги. Багато порушують встановлені правила і постулати, в результаті співробітництво припиняється.

франшиза

іміджева політика

П’ять років тому керівництво Пятерочка розробило нову програму щодо поліпшення образу мережевих магазинів, для припливу нових клієнтів.

Це щоденні акції, сімейні 10% знижки, знижки для пенсіонерів, видача спиртного особам старше 18 років, якісне обслуговування клієнтів персоналом, видача «виручай карти», на яку йде відрахування балів. Кожен бал відповідає 10 рублям.

Висока конкурентоспроможність Пятерочка щодо інших мережевих магазинів полягає в лояльних і низьких цінах, як і великій різноманітності продукції. Все це сприяє високому зростанню товарообігу.

Всі вищевикладені факти свідчать про те, що бізнес в цій сфері буде мати великий успіх. Для того щоб почати працювати з брендом, досить перейти на офіційний сайт франшизи Пятерочка, заповнити та надіслати пропозицію.

Пятерочка надає якісні товари за доступною ціною. Завдяки різним знижкам і лояльної політики, число покупців з кожним роком зростає.

Як відкрити Пятерочка по франшизі – вартість, умови, відгуки та інше

Ринкова ситуація в нашій країні характеризується зростанням конкуренції в усіх сферах. Відкриваючи свій магазин з нуля, не можна бути впевненим у тому, що завтра поруч не з’явиться який-небудь відомий супермаркет. У цих умовах фактором успішної ринкової боротьби для початківця бізнесмена може стати придбання франшизи.

При відкритті власного магазину, вдалим варіантом інвестування буде придбання прав роботи під брендом «Пятерочка». Ця компанія досить давно зарекомендувала себе як мережу соціальних універсамів, що реалізують доступну і якісну продукцію. Тим самим франчайзі вирішує проблему із залученням покупців і розташованими поблизу конкурентами.

Розвиток «Пятерочка» в Росії та особливості франчайзингової моделі

Мережа супермаркетів «Пятерочка» належить одній з найстабільніших компаній в Росії. Володарем прав на торговельну марку є корпорація X5 Retail Group, яка також має назву ЗАТ «Торговий дім« Перехрестя ».

Близько 5 000 магазинів працює під відомими брендами ( «Перехрестя», «Пятерочка», «Карусель» і т. Д.), Що належать зазначеній вище корпорації.

Партнерство з цим успішним підприємством можливо з 2009 року і розвивається за моделлю зворотного франчайзингу.

франшиза Завдяки доступними цінами магазини «Пятерочка» користуються великою популярністю

Потенційний франчайзі «Пятерочка» орієнтує свій бізнес на покупців із середнім доходом, пропонуючи їм часто гнучку систему знижок. А це означає, що високий товарообіг і постійний приплив нових споживачів в магазин початківця бізнесмена буде забезпечений.

Згідно зворотного франшизі асортимент магазину поповнюється більш ніж на 90% постачальниками РЦ від Х5 Retail Group.

Весь дохід від реалізації продукції магазину перераховується на рахунок франчайзера, який потім виплачує своїм франчайзі агентську винагороду від 14,41% прибутку (в залежності від вибору системи оподаткування).

Це цікаво!Чи плануєте відкрити магазин розливного пива? Ми підібрали для вас популярні франшизи в цьому напрямку. Подробиці за посиланням: https://dela.biz/franshiza/3921-magazin-razlivnogo-piva-po-franshize-obzor.html

переваги

Розглянемо вигідні параметри при співпраці з «Пятерочка»:

 1. Початок бізнесу під відомим і зарекомендували себе брендом, що значно збільшує конкурентні переваги і миттєво створює споживчий попит.
 2. Повний супровід на всіх стадіях становлення власної справи, включаючи навчання (атестацію) персоналу, документообіг, логістичну діяльність, поставки товару, IT-підтримку та ремонтні заходи.
 3. Розроблений проект універсаму, налагоджена схема викладення продукції.
 4. Контроль бізнес-процесів з урахуванням конкурентного середовища, інфраструктури та місця розташування. Вироблення власних пропозицій щодо поліпшення економічних показників прибутку і витрат.
 5. Відпрацьована система мотивації персоналу універсаму.
 6. Допомога франчайзера в пошуку орендарів і суборендар на вільні площі магазину.
 7. Підтримка з придбання форменого одягу, рекламно-сувенірної продукції, витратних матеріалів.
 8. Супровід при підписанні договорів поставки алкогольної продукції (згідно з регламентом «Пятерочка»).

Що пропонує франчайзер

Визначимо основні складові співпраці з ЗАТ «Торговий дім« Перехрестя »:

 • Перевірені технології ведення підприємницької діяльності.
 • Здійснення близько 92% поставок в магазин з розподільних центрів корпорації або від власних постачальників.
 • Безперервне супровід діяльності кожного універсаму.
 • Щодня власник франчайзингової «Пятерочка» перераховує інкасувати дохід X5.
 • Франчайзер платить своєму партнерові агентську винагороду в розмірі 13-17% від отриманої виручки.
 • Частина отриманого корпоративного винагороди витрачається на заробітну плату співробітникам, податки, витрати комунального характеру.

умови отримання

 • Приміщення власне або в довгостроковій оренді.
 • Позитивна ділова репутація і кредитна історія.
 • Якщо загальна площа універсаму може перебувати в діапазоні від 400 до 1100 кв. м., то, відповідно, розмір торгового залу буде дорівнює 300-800 кв. м.
 • Наявність зручних і відповідають нормам парковки і під’їзду.
 • Розмір проїзду до складу повинен бути достатнім для руху по ньому великої фури (наприклад, Scania). Схема вузла розвантаження повинна дозволяти працювати з паллетамі, так як продукція доставляється саме таким способом.
 • Магазин розташовується в жвавому місці, що має хороший «трафік» (спальний мікрорайон, поблизу великих транспортних вузлів, на перетині пішохідних шляхів).
 • Приміщення має 2-3 телефонні лінії, а також енергетичні потужності в рекомендованому обсязі.

Дотримання франчайзі розглянутих умов буде служити допоміжними факторами для успішного старту бізнесу.

Важливо! Захоплюєтеся модним одягом і плануєте робити бізнес в цьому напрямку? Франшиза H & M допоможе реалізувати всі задуми. Подробиці за посиланням: https://dela.biz/franshiza/552-franshiza-magazina-hm.html

франшиза Дизайн приміщення, відповідний корпоративному стандарту

Витрати і прогноз окупності

У таблиці представлені основні види витрат, необхідних для відкриття свого універсаму по франшизі «Пятерочка».

Таблиця: витрати

Відсутність роялті пояснюється особливими умовами співпраці, згідно з якими франчайзі одержує агентську винагороду за спрощеною системою оподаткування – 14,41% від виручки, при основній системі – 17,5%. Багато в чому, починаючий підприємець мінімізує свої ризики і знижує витрати, працюючи за даною схемою.

Термін окупності бізнесу – приблизно 18 місяців, що приблизно можна порівняти з відкриттям Фікс Прайс. Середній дохід універсаму дорівнює приблизно 1 200 000 рублів на місяць.

За даними експертів, частка банкрутств серед покупців франшизи «Пятерочка» є дуже низькою: за перші 36 місяців роботи магазинів – менше 5%.

Показником стабільності цього бізнесу служить той факт, що протягом 10 років з моменту «запуску» близько 90% франчайзингових універсамів продовжують успішно функціонувати.

Оформлення документів

Потенційний партнер «Пятерочка» укладає договір комерційної концесії, реєстрований в Роспатенті. Для початку співпраці крім агентського договору, підписується і угоду про нерозголошення.

Підприємцю необхідно знати, що відповідно до російського законодавства будь-яка трудова діяльність повинна мати реєстрацію в будь-якої правової формі (ТОВ або ІП).

Тільки після належного оформлення суб’єкта підприємницької діяльності можливе підписання договору концесії.

Таблиця: реєстрація ТОВ та ВП

Порівняльний аналіз показує, що у різних суб’єктів підприємницької діяльності є свої позитивні і негативні сторони. Однак для мінімізації власних майнових ризиків більшість підприємців вибирають форму ТОВ.

Мінуси франшизи і можливі труднощі

Існують аспекти, які можуть не влаштовувати потенційного франчайзі:

 • Не всі підприємці готові працювати за системою зворотного франчайзингу, отримуючи тільки агентську винагороду. Співпрацюючи з іншими продуктовими ритейлерами, бізнесменові доведеться платити роялті, нести більш високі ризики, але можливість доходу може бути трохи вище.
 • X5 Retail Group пропонує співпрацю по франшизі не у всіх регіонах, що обумовлено логістичними та іншими аспектами.
 • Наявність певного зовнішнього контролю з боку франчайзера може не подобатися деяким бізнесменам.

Відгуки

Щоб вам було легше визначитися з вибором, ми зібрали для вас відгуки про франшизу «Пятерочка».

У мене було вільне приміщення під магазин, тому вступити в частку було простіше. У своєму місті я відкрив вже дві подібні точки, регулярно приносять дохід. Відразу скажу, що бізнес не дуже простий, завжди потрібно тримати руку на пульсі. Але, після відкриття другої точки я зміг дозволити собі найняти досвідчених людей, які виконують важку роботу на совість.

Олександр

http://moneybrain.ru/franshizy/pyaterochka/

Я не раз чув, що в даній сфері нічого робити: дорого, невигідно, важко. Шкодую про те, що і сам вважав так довгий час. Коли вирішив, що пора щось змінювати, звернув увагу на франшизу Пятерочка. Умови прийнятні, ціна входження теж. Відкрив формат в своєму місті, і не планую на цьому зупинятися.

Станіслав

http://moneybrain.ru/franshizy/pyaterochka/

Вважаю використання франшизи від мережі «Пятерочка» вигідною і довгостроковій. Всю допомогу від правовласника можна вважати повноцінними бонусами, від яких, природно, тільки легше співпрацювати. В майбутньому цілком серйозно розглядаю варіант співпраці. Адже умови дійсно вигідні …

Олексій Кисельов

http://www.forumbusiness.net/showthread.php?t=22449

Якщо ви всерйоз вибираєте франшизу магазину змішаних товарів, то «п’ятірочка» це відмінний варіант. Тільки слід враховувати контингент людей прилеглого мікрорайону. Адже саме вони і будуть вашими постійними покупцями.

Іван Столетов

http://www.forumbusiness.net/showthread.php?t=22449

Відео: опис франшизи від X5 Retail Group

Отже, співпраця з федеральної продуктовою мережею має значні переваги в порівнянні з відкриттям магазину під власною назвою.

У наш кризовий час більшість споживачів не хочуть переплачувати і знають, що в мережевому магазині можна купити якісну і недорогу продукцію.

Позитивний споживчий попит також доповнюється всебічною підтримкою франчайзі в рекламі, логістиці, IT і т. Д., Даючи впевнений старт бізнесу.

франшиза Пятерочки

«Пятерочка» – федеральна торговельна мережа роздрібних магазинів універсального призначення, що належить X5 Retail Group. Швидкому розвитку мережі «Пятерочка» сприяє доступна франшиза.

франшиза

На початок 2018 року загальна кількість універсамів, що працюють під управлінням компанії, перевищила 11 тисяч. Ці магазини дозволяють людям придбати якісні та недорогі продукти і товари повсякденного попиту недалеко від будинку, завдяки чому користуються попитом у людей з різним рівнем достатку.

Як відкрити ресторан по франшизі

Про компанію

Придбання франшизи і відкриття магазину «Пятерочка» дозволяє підприємцю стати власником готового бізнесу при багатосторонній підтримки одного з лідерів російського ринку роздрібної торгівлі.

X5 Retail Group – визнаний лідер федеральної роздрібної торгівлі. Компанія є власником кількох мереж, що працюють під різними брендами. Виручка компанії в 2017 році склала 1295 млрд руб., В тому числі 1000 млрд руб. – надходження від мережі «Пятерочка».

Вартість франшизи «Пятерочка» в 2018 році

інвестиції паушальний внесок роялті Термін окупності
Від 8 000 000 руб. * 1 000 000 руб. Відсутній** Від 6 місяців до 2 років ***
 • * Розмір початкових інвестицій варіюється в залежності від регіону, в якому відкривається магазин, а також від його розташування та стану приміщення.
 • ** Франчайзер роялті не вимагає помісячних платежів, а франчайзі одержує агентську винагороду в розмірі 13 – 17% від обсягу реалізованих товарів.
 • *** Залежить від різних факторів, включаючи розташування магазину і обсяг інвестицій на старті.
 • Як видно з таблиці, ціна покупки франшизи «Пятерочки» невисока.

Франшизи 2018 з мінімальними вкладеннями

Як відкрити магазин «Пятерочка» по франшизі

Основна форма співпраці, яку Х5 пропонує своїм партнерам – зворотний франчайзинг. За умовами договору, франчайзер передає партнерам технологію ведення власного бізнесу в області роздрібної торгівлі, а також надає наступні послуги:

 • самостійно працює з виробниками;
 • здійснює поставку товарів;
 • планує і проводить рекламні акції і кампанії;
 • консультує з питань, пов’язаних з роботою торгової мережі;
 • надає іншу підтримку.

Франчайзі розраховується за поставлений товар після його фактичної реалізації.

Вимоги до покупця франшизи «Пятерочки»

При відкритті нових магазинів керівництво компанії робить ставку на крокову доступність, збалансований асортимент і помірні ціни. Тому франшиза Х5 Рітейл Груп має на увазі відповідне її стандартам розташування торгових об’єктів.

Відкрити «Пятерочка» по франшизі можуть підприємці, які є власниками або орендарями торгових приміщень. При цьому новий універсам дозволяється відкрити тільки в тих регіонах, де заявлено присутність компанії, або в межах 600 км від її розподільних центрів.

Вимоги до об’єктів:

 • Площа торгового залу не менше 250 м2.
 • Електропостачання будівлі повинно забезпечувати необхідну потужність.
 • Магазин повинен знаходитися недалеко від житлових будинків.
 • Кількість працівників – 10-12 чоловік.

окупність франшизи

Залежно від площі об’єкта, його поточного стану та інших умов очікуваний обсяг інвестицій становить від 8 до 22 млн руб. При операційних витратах підприємця в районі 10-10,5% і середньому доході від 0,5 млн руб. в місяць термін окупності вкладень становить не більше двох років.

гарантії франчайзера

Крім очевидних переваг франшизи «Пятерочка» – швидкої окупності, відомого бренду, якісних товарів за невисокою вартістю, перевірених технологій бізнесу та ін. – до послуг франчайзі також надається:

 • спеціалізоване програмне забезпечення;
 • готова логістична система;
 • навчання персоналу в навчальних центрах X5.

Офіційний сайт, на якому можна дізнатися деталі про франшизу «Пятерочка»: https://www.x5.ru

В даний час на сайті немає відгуків власників про франшизу магазину «Пятерочка».

франшиза

Франшиза магазину Пятерочка

«Пятерочка» – відома по всій країні федеральна мережа магазинів швидких покупок. До даного моменту в Росії успішно функціонує понад 1500 торгових точок. Формат магазинів розрахований на покупців із середнім достатком, що і робить їх настільки популярними серед споживачів.

Регулярні акції, продумана система лояльності, недорогі товари – ось запорука успіху! І скориставшись системою франчайзингу, стати власником магазину може кожен.

І все значно спрощується, з огляду на відносно низьку вартість франшизи Пятерочки, якщо порівнювати фінансові показники з багатьма іншими компаніями.

Правовласник бренду «Пятерочка» – Х5 Retail Group. І з 2009 р компанія прийняла рішення в якості схеми розвитку мережі магазинів використовувати систему франчайзингу. Існуюча нині програма – ефективна, ретельно продумана бізнес-модель, яка швидко «прижилася» на російському ринку.

 • Умови франшизи:
 • Сума інвестицій: від 3,5 млн рублів.
 • Вартість франшизи (паушальний внесок): 1000000 рублів.
 • Роялті: відсутній.
 • Термін окупності: від 12 міс.
 • Мінімальна площа приміщення: від 300 м2.
 • Регіон продажу: вся Росія.

Оцініть і ви ті вигоди, які дає підприємцям франшиза магазину Пятерочка:

 • Право використання для отримання прибутків відомої по всій країні торгової марки.
 • Грамотна робота фахівців, що займаються продажем франшизи.
 • Відносно низька ціна франшизи для магазину великої мережі федерального значення.
 • Налагоджена система здійснення роботи торгової точки і системи документообігу.
 • Готові бази постачальників товарів.
 • Готовий план-проект магазинів.

Підприємцю забезпечена повна підтримка забезпечена від франчайзера. Маючи в наявності необхідні кошти, можна сміливо укладати договір з Х5 Retail Group. Як відкрити Пятерочка по франшизі в Росії? Що необхідно врахувати підприємцю?

Як стати власником магазину «Пятерочка»?

Запускати бізнес по франшизі досить просто. Це пояснюється тим, що рішення багатьох проблем бере на себе правовласник бренду. Так само і тут! Щоб дізнатися, як купити франшизу Пятерочки, зайдіть на сайт Х5 Retail Group. Тут буде невелика онлайн-анкета. Заповніть інформацією всі необхідні поля і залиште свої контактні дані.

Франчайзер і сам зацікавлений в розвитку і розкручування своєї мережі, а тому, менеджери досить швидко зв’язуються з тими, хто залишив заявку на сайті. Після того, як обидві сторони з’ясують всі їхні запитання, слід стадія переговорів і підписання договору про співпрацю.

Франчайзер обіцяє запуск бізнесу вже по закінченню 60 днів після підписання договору! Дуже швидкі терміни, якщо порівнювати з процесом відкриття власного бізнесу.

франшиза

Які вимоги пред’являються франчайзі?

Х5 Retail Group висуває певні умови франшизи Пятерочки. Але всі позначені вимоги досить лояльні і цілком здійсненні!

Від франчайзі потрібно:

 • Документальне підтвердження наявності приміщення необхідної площі (або у власності, або в довгостроковій оренді від надійного орендодавця).
 • Наявність коштів на початковий внесок.
 • Незаплямована репутація в правоохоронних органах.
 • Відсутність непогашених кредитів.
 • Готовність до плідної співпраці за встановленими правилами.

Єдине, над чим доведеться попрацювати, так це пошук відповідного приміщення. Щоб підібрати підходящу площа, вивчіть пропозиції орендодавців приміщень в конкретному місті. Ви зможете відкрити продуктовий магазин Пятерочка по франшизі, якщо знайдете площа, відповідну наступним вимогам:

 • Наявність необхідних електромощностей, гарячого водопостачання та тепла.
 • Відповідна планування.
 • Виділена телефонна і інтернет-лінія.
 • Прохідне місце (спальні райони, поблизу зупинок громадського транспорту, недалеко від дороги).
 • Наявність вільної площадки перед будівлею (для паркування).
 • Невисокий рівень конкуренції.

У деяких випадках умови можуть трохи змінюватись – все залежить від конкретного населеного пункту і району.

Як будується співпраця з франчайзером?

Після підписання договору про співпрацю, починається активна підготовка до відкриття магазину. У вартість покупки франшизи Пятерочки не входить закупівля торгівельного обладнання та продуктового запасу – на це підприємець віддає власні кошти. Виходить, що франчайзер надає тут тільки посильну допомогу – рекомендації, рекламний матеріал.

Така система ведення бізнесу тим і хороша, що відпадає всяка необхідність в розробці концепції торгової точки, логотипу, колірних рішень і оформлення.

Франчайзинг Пятерочка “працює” за такою схемою. Підприємець, слухаючи рекомендацій правовласника бренду, веде бізнес. Вся виручка надходить до кас магазину, але потім в повному обсязі інкасується Х5 Retail Group.

Від перерахованих сум франчайзі одержує агентську винагороду – це, як правило, 13-17%. Гроші підуть на закупівлю товару, оплату комунальних рахунків, виплати податків і заробітних плат.

А все, що залишається – особиста прибуток підприємця.

Те, скільки коштує франшиза Пятерочки, цілком виправдано, якщо врахувати, що багато розкручені бренди пропонують покупцям франшиз вищі ціни і низькі роялті.

В інтересах франчайзі Х5 Retail Group проводить:

 • оцінку стану обраного об’єкта нерухомості;
 • розробку технічного проекту з урахуванням всіх особливостей об’єкта;
 • установку в магазині необхідного програмного забезпечення;
 • навчання найнятих працівників;
 • поставку замовленого товару з розподільчого центру.

І все це – неоціненна допомога при організації бізнес. Вам підтвердить кожен підприємець, наскільки складно налагодити бізнес, якщо врахувати, скільки нюансів доводиться враховувати.

 1. Рекомендуємо ці статті:
 2. Ціна франшизи Теле2 в Росії.
 3. Скільки коштує франшиза Макдональдса?
 4. Як відкрити заправку Лукойл по франшизі?

Визначити конкретні доходи франчайзі буде складно – все залежить від конкретного універсаму. Але франчайзер в своїх рекламних проспектах обіцяє розкрученому магазину чистий прибуток не менше 300000 крб / міс. А це відмінні показники рентабельності.

Але як доводять відгуки власників про франшизу Пятерочка, в перші місяці роботи таких цифр досягти буде складно. А ось в подальшому, за умови вдало обраного місця і відсутність конкуренції, доходи підприємця можуть доходити і до 1000000 крб / міс.

Позначений франчайзером мінімальний термін окупності в 12 місяців, на практиці досягається тільки в великих містах. Тут щоденний товарообіг значно вище, ніж в районних універсамах.

До того ж, і конкуренція сильно позначається на рівні доходів – торгових точок, розрахованих на ці ж верстви населення, сьогодні дуже багато!

Сама концепція і формат співпраці по франшизі магазину «Пятерочка» дає підприємцям відмінний шанс знизити витрати на ведення бізнесу з виходом на федеральний торговий ринок.

Франшиза п’ятірочка: вартість і відгуки власників

Все більшої популярності набирає така форма ведення бізнесу, як франчайзинг. По суті, бізнесмен отримує готову модель ведення бізнесу. На сьогоднішній день мережа супермаркетів Пятерочка пропонує кожному бажаючому підприємцю приєднатися до своєї корпорації на базі зворотного франчайзингу. Розглянемо докладно що пропонує дана фірма.

опис франшизи

X5 Retail Group NV – є однією з провідних продуктових торгових роздрібних мереж.

Компанія займається франчайзингом з 2001 року і налічує понад 2000 діючих торгових точок по всій Росії. Починаючи з 2009 року компанія стала впроваджувати схему так званого зворотного франчайзингу та на 2019 рік заробляє більше 45 торгових точок, які успішно працюють за цією системою.

Формат магазинів орієнтований на середній клас споживачів, що є значним прошарком від загального числа населення. Це мінімізує ризики і дає гарантію стабільного та прибуткового бізнесу. Франшиза є відмінним варіантом як для початківців, так і досвідчених підприємців. Компанія надає власнику готову модель бізнесу, а також допомагає на всіх її етапах.

Розвиток «Пятерочки» в Росії та особливості франчайзингової моделі

З початку нульових і донині компанія зростає і на сьогоднішній момент є найбільшим франчайзером в Росії, а також входить в топ-50 популярних франшиз, що говорить про успішність даного бізнесу.

Компанія пропонує схему зворотного франчайзингу, що має на увазі відсутність роялті та замінюється агентськими виплатами. Підприємець отримує агентську винагороду в розмірі 13-17% від виручки, частина з яких йде на оплату поточних витрат, зарплат співробітникам і т. Д., Решту суми забирає собі. Середнє значення – 5-8% чистого прибутку.

Що пропонує франчайзер:

 • поставки основної частини продукції, виключаючи алкоголь;
 • контроль і управління магазином;
 • робота з документацією;
 • власні каси;
 • агентські виплати для франчайзі;
 • моніторинг і постійний супровід бізнесу;
 • навчання персоналу на базі власного навчального центру;
 • проведення рекламних кампаній та акцій для залучення покупців;
 • допомога в оцінці розмірів приміщення і інших технічних моментах на етапі підготовки до відкриття.

Вартість в 2019 році

Вартість франшизи або паушального внеску становить от 450 000 до 1500000 рублів залежно від міста, району та інших факторів, які обговорюються з власником компанії на етапі переговорів.

Мінімальна сума інших вкладень, включаючи витрати на закупівлю обладнання, ремонт приміщення, оформлення всіх необхідних паперів становить мінімальну суму в 5 мільйонів рублів. Середня цифра, за словами самих підприємців 8-12 мільйонів. Особливістю франшизи є відсутність роялті. Роялті замінюється агентськими виплатами від прибутку.

переваги:

 • відсутня необхідність витрат на додаткову рекламу;
 • постійний моніторинг з боку франчайзера;
 • готовий план ведення бізнесу і відпрацьовані схеми;
 • наявність власних перевірених постачальників;
 • стабільна і гарантований прибуток;
 • відносно швидка окупність.

Мінуси і можливі труднощі

До одним з очевидних мінусів можна віднести високий поріг входження в бізнес. Якщо раніше франчайзер розглядав варіанти приміщень, взятих в НЕ довгострокову оренду або кредит, то на 2019 рік перевага надаватиметься власникам приміщень, щоб уникнути банкрутства і проблем з оплатою оренди.

Однією з частих скарг діючих бізнесменів є відсутність можливості вибирати постачальників і підбирати асортимент на свій розсуд.

З огляду на, що ліцензію на продаж алкоголю, як і наступні його закупівлі, бізнесмен здійснює самостійно – виникають спірні моменти.

Наприклад, коли франчайзер проводить акцію зі знижками на алкоголь, то для підприємця це означає збиток.

Будь-які порушення щодо недотримання норм пожежної безпеки, а також санітарні порушення, наявність прострочення в магазині є зоною відповідальності власника магазину. Тому необхідно ретельно стежити за дотриманням всіх правил, щоб уникнути штрафів і втрати покупців.

Відсутня можливість міняти концепцію ведення бізнесу на розсуд франчайзі в цілому, однак спірні моменти і пропозиції можуть обговорюватися з представниками компанії.

Як відкрити магазин: умови отримання франшизи

 • наявність у власності або довгостроковій оренді приміщення від 300 квадратних метрів;
 • наявність необхідної суми для паушального внеску і підготовки приміщення до роботи;
 • дотримання вимог до місця розташування приміщення (висока прохідність, наявність транспортної розв’язки, відсутність конкуруючих супермаркетів в безпосередній близькості від магазину);

Які вимоги пред’являються до франчайзі

 • наявність зареєстрованого ІП або ТОВ;
 • бездоганна кредитна історія, яка характеризує франчайзі як відповідального підприємця;
 • наявність необхідного приміщення у власності або довгостроковій оплаченої оренді від п’яти років;
 • висока ділова репутація партнера;
 • готовність працювати за схемою зворотного франчайзингу та дотримуватися всіх умов партнера.

Як стати власником магазину «Пятерочка»

 • упевнитися у відповідності всім вимогам, що пред’являються до франчайзі;
 • зв’язатися з представником компанії;
 • обговорити всі умови, оплатити вартість франшизи.

Вимоги до приміщення:

 • площа від 300 кв. метрів;
 • наявність проведеного електрики;
 • наявність мінімум двох підключених телефонних ліній;
 • підключений інтернет;
 • можливість розмістити фірмовий банер компанії;
 • наявність поблизу транспортної розв’язки;
 • достатня прохідність;
 • зручна парковка з достатньою кількістю паркувальних місць;
 • відсутність поблизу аналогічних супермаркетів, щоб уникнути конкуренції.

Оформлення документів

Документи, необхідні для оформлення франшизи:

 • Свідоцтво про реєстрацію ІП або ТОВ;
 • Паспорт франчайзі;
 • ІПН;
 • Свідоцтво про постановку на облік в Пенсійної або Страховий службі;
 • Заява про перехід на спрощену систему оподаткування.

Реєстрація ТОВ або ІП

Часто у підприємців-початківців виникає закономірне питання – що реєструвати краще ІП або ТОВ. Франчайзер не пред’являє конкретних вимог щодо форми реєстрації підприємця, та дане питання залишається на розсуд франчайзі.

Головна відмінність ІП від ТОВ це різні системи оподаткування, а також в складність процедури реєстрації. Підприємець вирішує самостійно – яка з двох форм реєстрації підходить йому більше.

Як будуються відносини з франчайзером

Крім початкового сприяння у відкритті, франчайзер бере участь у всіх етапах ведення бізнесу, допомагає регулювати поточні питання і бере активну участь у розвитку підприємства. Безумовно, відносини між франчайзером і бізнесменом скріплюються документально, починаючи з моменту оплати паушального внеску.

Крім технічних питань партнер проводить навчання персоналу, маркетингову роботу, займається професійною розробкою акцій і спеціальних пропозицій для залучення потоку покупців, оскільки в інтересах франчайзера зробити підприємство прибутковим і уникнути збитків.

Обов’язки франчайзера:

 • поставка продукції від своїх партнерів до 92% всього асортименту магазину, виключаючи алкоголь;
 • розробка маркетингової політики;
 • навчання персоналу на базі власного навчального центру;
 • надання співробітникам фірмового одягу;
 • консультації з приводу ремонту приміщення, оснащення його обладнанням та інші технічні моменти;
 • плановий контроль за діяльністю точки;
 • консалтинговий супровід на всіх етапах організації;
 • надання докладних консультацій для франчайзі по будь-яких питань, щодо торговоой точки.

Навчання та підтримка

Франчайзинг Пятерочка полягає в передачі франчайзі всіх бізнес-технологій компанії роздрібного продуктового магазину. Здійснюється повний супровід знову відкритого магазину, а саме:

 • поставка товарів з централізованих складів за єдиними цінами;
 • супровід укладення договорів на поставку обладнання та товарів на єдиних умовах;
 • повна юридична підтримка франчайзером;
 • навчання і грамотний підбір персоналу.

Витрати і прогноз окупності

Крім первинного внеску 1 000 000 необхідно підготувати і грамотно обладнати приміщення.

Середня сума 5 000 000-8000000 рублів, після чого агентську винагороду франчайзі складає 13-17% від товарообігу, частина з якого йде на поточні витрати і обслуговування магазину. Залишок коштів є прибутком для клієнта франчайзингу Пятерочки.

Приблизний термін окупності від року до двох. За умови вдало обраного місця і відсутність конкуренції, доходи підприємця можуть доходити до 1 млн руб / міс. в великих містах.

первинні вкладення

Сума початкових вкладень варіюється від 5,5 мільйона до 20 і вище. Загальна сума, як і сума початкового внеску, залежить від розмірів приміщення, його розташування, витрат на ремонт та інше. Детально це питання розбирається безпосередньо з франчайзером. Вартість покупки самої франшизи обійдеться в 500 000-1 500 000 рублів.

Щомісячні витрати

 • оплата комунальних платежів;
 • зарплата для персоналу;
 • сплата податків і відрахувань до пенсійного фонду.

Операційні витрати:

 • ремонт дрібних поломок;
 • враховані втрати: прострочення, дрібні крадіжки та т. д .;
 • закупівля продукції;
 • транспортні витрати;
 • офісні та інші дрібні приналежності.

Розрахунок окупності магазину «Пятерочка» площею 320 кв.м

 • Розмір агентської винагороди 7 600 000 (виручка) * 0,92 (відрахування за товар франчайзеру) * 0,17 = 1 188 640 руб.
 • Дохід від продажу алкоголю 7 600 000 (виручка) * 0,08 (відрахування за товар постачальнику) * 0,17 = 103 360 руб.
 • Дохід від здачі в оренду передкасовій зони: 125 000 руб (в середньому).

Разом 1 417 000 руб. з ПДВ.

Операційні витрати: 7600000 (виручка) * 0,085 = 646 000 руб.

Прибуток в місяць 1 417 000 (дохід) – 646 000 (витрати) = 771 000 руб.

Якщо чистий прибуток після сплати всіх витрат становить 750 000 руб. в місяць, то за 18 місяців проект окупається при найбільших інвестиційних витратах: 750 000 * 18 = 13 500 000 руб.

висновок

Франчайзинг давно зарекомендував себе як зручний і безпечний спосіб ведення бізнесу за рахунок готових схем і розкрученого бренду від франчайзера. Ця модель підійде як досвідченим так і початківцям підприємцям, де всі можливі ризики зведені до мінімуму.