Франшиза «Спортландія» – спортивний магазин

0
108

Відомий бренд, широкий асортимент товарів, висока якість сервісу, повна підтримка головної компанії. франшизафраншиза

 • Відповідність магазину стандартам, розробленим компанією «СПОРТМАСТЕР» щодо дизайну магазина і мерчендайзинга (торгового обладнання, зонування торгового простору і презентації товару).
 • Обов’язкова участь в предзаказних сесіях і виконання умов попереднього замовлення.
 • Виконання зобов’язань по відвантаженнях і платежами відповідно до умов договору.
 • Просування мережі «СПОРТЛАНДІЯ» і зміцнення її іміджу в очах споживачів і громадськості.

Вимоги до приміщення:

 • Місцезнаходження: приміщення в сучасному торгово-розважальному центрі класу «А» або «B», котрі володіють магазинами відомих світових брендів, зоною фуд-корти, кінотеатром і автомобільною парковкою. Приміщення на 1 поверсі з окремим входом і вітринами на центральній торговій вулиці міста з високим пішохідним трафіком і великими транспортними вузлами.
 • Сусідство: магазини відомих брендів.
 • Площа приміщення: від 375 кв. м. Торгова площа не менше 300 кв. метрів, складське приміщення – не менше 70 кв. метрів.
 • Висота стель: не менше 3 метрів.
 • Вітрина: не менше 5 метрів.

«СПОРТЛАНДІЯ» – федеральна мережа спортивних магазинів, що входить до ГК «СПОРТМАСТЕР».

«СПОРТМАСТЕР» займає лідируючі позиції на російському ринку спорттоварів, а також входить до трійки найбільших спортивних рітейлерів в Європі.

Наш асортимент налічує понад 30 брендів і 4 000 моделей, що дозволяє задовольнити запити будь-яких споживачів. Ми гарантуємо своїм клієнтам високу якість товару при оптимальній ціні.

Наше головне завдання – розвивати успішний бізнес, забезпечуючи клієнтам широкий асортимент спортивних товарів і високу якість обслуговування. Ми прагнемо до того, щоб потрапити в TOП-3 кращих світових роздрібних компаній з продажу спортивних товарів.

Перший магазин під брендом «СПОРТЛАНДІЯ» був відкритий в 2003 році. На сьогоднішній день відкрито більше 110 магазинів по всій Росії і країнам СНД.

У нашому асортименті представлені спортивні товари для активного способу життя: одяг, взуття, спортінвентар, тренажери і т.д.

Наша цільова аудиторія охоплює чоловіків і жінок у віці 15-60 років, які люблять спорт і цінують комфортний одяг. Цінова категорія наших товарів – «середній» і «середній -».

Ми пропонуємо своїм партнерам відкрити бізнес в сфері продажу спортивних товарів під відомою торговою маркою. Переваги франшизи:

 • Відомий бренд, який користується довірою і лояльністю покупців.
 • Широкий асортимент товарів, здатний задовольнити потреби будь-якого клієнта.
 • Висока якість обслуговування покупців.
 • Товари від відомих світових брендів.
 • Наявність товарів від власних брендів. Це дозволяє чуйно і швидко реагувати на зміни попиту.
 • Єдиний маркетинговий план.
 • Рекламна кампанія на регіональному та федеральному рівнях підвищує впізнаваність бренду і залучає нових покупців.

Після покупки франшизи ми супроводжуємо вас на всіх етапах ведення бізнесу:

 • Оцінка розташування майбутнього магазину і переговори з орендодавцями щодо орендної плати.
 • Допомога в розробці дизайну приміщення і оформлення вітрин.
 • Допомога виїзної команди фахівців.
 • Консультації щодо формування асортименту (при замовленні сезонних товарів ми надаємо інформацію про динаміку попиту покупців).
 • Консультації з ведення бізнесу: загальна робота магазину, стандарти взаємодії з клієнтами, штатний розклад, вимоги для співробітників і т.д.
 • Надання всіх матеріалів для проведення рекламної кампанії і просування в засобах масової інформації.
 • Навчання персоналу: надання необхідних матеріалів, проведення тренінгів, навчання продажам і т.д.
 • Повна консультаційна підтримка по будь-яких питань.

франшиза Спортландія

франшиза
СПОРТЛАНДІЯ – мережа спортивних магазинів для всієї родини з широким вибором якісних товарів для занять спортом і активного відпочинку. CПОРТЛАНДІЯ – Лауреат премій «Російський Торговий Олімп» і «Золотий бренд» 2006 року.

Перші магазини були відкриті в кінці 2003 року; Зараз мережа нараховує більше 120 магазинів на території Росії і СНД і не зменшує темпів зростання.

Товарна концепція мережі будується на оптимальному співвідношенні товарів провідних брендів світової спортивної індустрії (COLUMBIA, MERRELL, MOLTEN, VOLKL, KETTLER, O`NEILL, CATERPILLAR, SKECHERS) і доступніших за ціною марок (OUTVENTURE, GLISSADE, TERMIT, DEMIX, JOSS, NORDWAY , TORNEO). У Спортландія представлені всі товарні категорії, необхідні для задоволення попиту і ефективної роботи спортивного магазину: одяг і взуття для спорту і активного відпочинку; спортивний інвентар, тренажери та оздоровче обладнання.

Короткий опис
Група Компаній СПОРТМАСТЕР є абсолютним лідером роздрібного і оптового ринку спортивних товарів в Росії і СНД.

Ставши учасником одного з наших франчайзингових проектів, Ви отримуєте можливість ефективно і швидко організувати власну справу, з
Навчання та підтримка

Підтримка з відкриття, супроводу бізнесу та навчання персоналу: – Оцінка місця розташування магазину і узгодження відкриття – Розробка індивідуального дизайн-проекту, макетів сезонного оформлення вітрин і торгового залу – Виїзд фахівців Компанії на відкриття магазину – Консультації по товарному наповненню магазину: при замовленні товару на сезон , фахівцями компанії надається інформація про структуру купівельного попиту з метою формування оптимального товарного асортименту – Постійні консультації фахівець ів з мерчендайзингу, рекламі, навчання – Консультації фахівців Компанії по всьому бізнес-процесів роботи магазину: Загальна організація роботи магазину, стандарти обслуговування, структура управління, штатний розклад, професіограми персоналу. – Поставка інформаційних і рекламних матеріалів, необхідних для роботи магазина, розробка радіо і ТБ роликів – Надання пакета матеріалів з навчання персоналу, тренінги для персоналу (правила мерчендайзингу, техніки ефективного продажу, вивчення характеристик товару)

Вимога до покупця

Наявність площі від 250 кв.м. – Торгова площа не менше 200 кв. метрів – Складське приміщення не менше 50 кв. метрів.

Відповідність магазину стандартам, розробленим компанією Спортмастер щодо дизайну магазина і мерчендайзинга (торгового обладнання, зонування торгового простору і презентації товару).

Обов’язкова участь в предзаказних сесіях і виконання умов попереднього замовлення – Виконання зобов’язань по відвантаженнях і платежами відповідно до умов Договору.

Просування мережі Спортландія і зміцнення її іміджу в очах споживачів і громадськості.

Вимоги до приміщення
Площа магазину: – Загальна площа магазина – не менше 250 кв.м. – Торгова площа – не менше 200 кв.м. – Складське приміщення – не менше 50 кв.м.

Вимоги для отдельностоящего магазину: – Жвава торгова вулиця міста – Перший поверх будівлі – Окремий вхід з вулиці – Наявність вітрин – Можливість розміщення фірмової вивіски (лайт-бокс) – Наявність парковки Вимоги для магазину в торговому центрі: – 1 або 2 поверх ТЦ – На другому поверсі в зоні виходу з ліфта або ескалатора – Наявність відкритих вітрин – Загальна площа ТЦ – не менше 10 000 кв.м. – Наявність в ТЦ «якірних» мережевих магазинів, зони фудкорту, зони розваг

Наявність парковки в ТЦ

Спортландія або спортмастер де дешевше. Франшиза Спортландія. Переваги та недоліки Спортландія

«СПОРТЛАНДІЯ» – мережа спортивних магазинів для всієї родини з широким вибором якісних товарів для занять спортом і активного відпочинку.

Перші магазини були відкриті в кінці 2003 року; Зараз мережа нараховує більше 120 магазинів на території Росії і СНД і не зменшує темпів зростання.

Товарна концепція мережі будується на оптимальному співвідношенні товарів провідних брендів світової спортивної індустрії та більш доступних за ціною марок.

У Спортландія представлені всі товарні категорії, необхідні для задоволення попиту і ефективної роботи спортивного магазину: одяг і взуття для спорту і активного відпочинку; спортивний інвентар, тренажери та оздоровче обладнання.

У Спортландія немає паспортного або візового контролю. У цю спортивну країну можуть потрапити всі охочі, незалежно від віку, статі чи статусу.

У багатьох містах Росії, України, Білорусії, Казахстану та Узбекистану вже є своя СПОРТЛАНДІЯ, а всього магазинів СПОРТЛАНДІЯ більше сотні. Сьогодні це найбільша за кількістю працюючих магазинів російська спортивна мережа.

Не виключено, що незабаром своя СПОРТЛАНДІЯ з’явиться в кожному місті Росії і СНД!

СПОРТЛАНДІЯ дарує винятковий вибір варіантів активного відпочинку і тренувань на будь-який смак! Здорово пробігти кілька кілометрів … прямо у себе вдома, на біговій доріжці.

Приємно займатися шейпінгом в легкому, яскравому трикотажі, а пара різнокольорових кросівок, розроблених спеціально для фітнесу, чітко фіксуючи стопу, захистять вас від неприємних травм. Справжня спортивний одяг – це результат роботи інтелекту.

І все це для того, щоб спортивний костюм дозволяв тілу дихати, а зимові черевики ніколи не ковзали і не промокали.

У мережі магазинів Спортландія представлені одяг, взуття, спортивне обладнання та інвентар як всесвітньо відомих виробників: Columbia, Nike, Reebok, Аdidas, Merrell, CAT, Kettler, Roces, так і більш «бюджетних» марок: Outventure, Demix, Matrix, Nordway, Torneo, Denton і ін. СПОРТЛАНДІЯ чітко контролює якість товару, купуючи його безпосередньо у виробників, тому ймовірність потрапляння в магазин підробок низької якості виключена на сто відсотків.

У Спортландія можна знайти практично все для заняття вашим улюбленим видом спорту. Втім, слово «знайти» буде не дуже доречним. Шукати не потрібно! Ретельно продумане планування торгового залу і розміщення товарів допоможуть легко і швидко знайти потрібну річ, визначитися з кольором, приміряти вподобану одяг і взуття.

Фахівці магазину розуміють, що шопінг для багатьох людей перетворюється в захоплюючу розвагу. Саме тому важливим підставою організації торгового залу стало зручність – зручність вибору, примірки і можливість особисто випробувати спортивний інвентар.

Тут все влаштовано таким чином, що навіть новачок без труднощів зможе вибрати перші в своєму житті кросівки, або, може бути, велотренажер … СПОРТЛАНДІЯ – вдалий початок в будь-якому виді спорту !!!

Люди завжди будуть займатися спортом – він покращує здоров’я, дозволяє щиро полюбити життя і постійно залишатися в тонусі.

Однак максимально повноцінно віддаватися улюбленому виду фізичної активності неможливо без необхідного спорядження, що підвищує показники і робить виконання вправ більш легким.

У пошуку відповідного магазину спортивних товарів покупцеві часто доводиться робити вибір, і в даній статті буде розказано про те, що краще: торговельна мережа Спортмастер або магазини Спортландія.

Переваги та недоліки Спортмайстера

Спортмастер – одна з найвідоміших в Росії торгових мереж.

Її магазини сьогодні є практично в усіх великих населених пунктах країни, а в великий асортимент входять одяг і взуття для занять спортом, інвентар, корисні спортивні аксесуари.

Тут діє програма лояльності, і регулярно проводяться великі сезонні розпродажі. Свою роботу організація Спортмастер початку в 1992 році.

Асортимент в Спортмастере представлений, як у багатьох магазинах торговельних мереж, що належать до категорії «мас-маркет». В цілому, знайти тут покупець зможе практично всі, крім якихось спеціалізованих товарів.

франшизафраншиза

Окрім взуття і одягу для спорту, костюмів для проведення тренувань, в Спортмастере продаються:

франшиза В якості першого недоліку можна відзначити часто зустрічаються відмінності в назві тих чи інших товарів в різних торгових точках Спортмастер, а також те, що в одному магазині можна знайти величезну кількість пухових курток, але, наприклад, жодної відповідної моделі спортивного взуття, а в іншому – навпаки.

Плюсом є те, що весь представлений оффлайн асортимент можна знайти і в інтернет-магазині Спортмастер.

Важливо! Ще один мінус – в Спортмастере товар, який можна знайти і в більшості інтернет-магазинів, буде коштувати більше. В режимі онлайн точно таку ж продукцію вийде придбати не тільки дешевше, але і з безкоштовною доставкою, якщо загальна сума покупки буде перевищувати три тисячі рублів.

Покупці Спортмайстера користуються накопичувальної клубної картою. Ще одна перевага – у цій торговельній мережі є окремий підрозділ, де реалізується продукція їх старих колекцій з непоганими знижками.

Програма лояльності діє так:

 • синю карту видають клієнту, який зробив покупку на будь-яку суму;
 • срібна надається, якщо куплені товари на п’ятнадцять тисяч і вище;
 • золота доступна тільки тим, хто витратив в Спортмастере більше ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Щороку відбувається згорання балів, накопичених на карті, і це викликає невдоволення більшості клієнтів Спортмайстера.

Переваги та недоліки Спортландія

Спортландія є дочірнім проектом торгової мережі Спортмастер. Основна мета його створення – залучення до відвідування магазинів «сімейних» покупців, тобто можливість зацікавити кожного члена родини. Працювати Спортландія початку в 2003 році.

В якості основних клієнтів виділені чоловіки і жінки у віці від двадцяти п’яти до тридцяти років, а також діти. Покупцям на вибір надаються різні товари, як бюджетних марок, так і лідируючих в сфері реалізації спортивних товарів компаній.

франшиза

Асортимент майже нічим не відрізняється від того, що можна знайти в Спортмастере, однак у Спортландія є деякі особливості:

 • велика кількість товарів, вироблених марками, популярними саме у молодих покупців;
 • одягу і взуття тут продається більше, ніж спортивного обладнання та інвентарю;
 • одяг, представлений на манекенах в Спортландія, заздалегідь вдало скомбінована, що приваблює клієнтів і спонукає їх купити відразу кілька товарів за одне відвідування магазину.

Вартість реалізованої в Спортландія продукції збалансована і підійде молодим людям, які мають досить обмежений бюджет.

Програма лояльності діє так само, як в Спортмастере, відмінності є лише в дизайні клубних карт. Під час проведення сезонних розпродажів товар, що залишився, як правило, розпродається повністю.

Накопичені на карті Спортландія бали не згорають, а переносяться на наступний рік використання.

Де все-таки краще купувати

Вибираючи, куди піти, в Спортмастер або Спортландія, грунтуватися слід, в першу чергу, саме на власних перевагах щодо асортименту та вартості продукції. Якщо говорити про те, що дешевше і вигідніше: Спортмастер або Спортландія, виграє останній варіант – практично всі товари тут продаються за доступною ціною.

В цілому ж, люди з обмеженим бюджетом, швидше за все, віддадуть перевагу Спортландія, і куплять там необхідну екіпіровку для кожного члена сім’ї, а ось клієнтам, які потребують якісному спортивному обладнанні та мають достатню кількість коштів, краще відвідати Спортмастер.

роздрібна торгівля

Компанія «Спортмастер» розпочинає масштабну експансію на ринки СНД. Вчора вона оголосила про продаж франшизи на свій «економічний» формат «Спортландія» відразу в три сусідні країни: Казахстан, Україну і Білорусію. На думку експертів, у російських рітейлерів є всі шанси зіграти в СНД ту роль, яку на ринках, що розвиваються до цих пір грали глобальні ритейлери.

Група компаній «Спортмастер» заснована в 1997 році. Управляє декількома мережами магазинів, найбільша з яких «Спортмастер» (близько 60 спеціалізованих супермаркетів). Роздрібний оборот групи в 2004 році склав близько $ 350 млн.

За різними оцінками, частка компанії на роздрібному ринку спорттоварів Москви становить від 30 до 50%.

Обсяг ринку спорттоварів СНД оцінюється приблизно в $ 2 млрд, з яких на Росію припадає близько 85% ($ 1,7 млрд), 10% – на Україну, 5% – на інші держави.

«Спортмастер» не новачок в ближньому зарубіжжі: на Україні компанія представлена ​​п’ятьма однойменними магазинами ще з кінця 90-х.

Правда, через високого цінового позиціонування (середній чек в «Спортмастере» становить $ 60-100) до сих пір магазини за межами Росії відкривалися лише в великих містах.

Тепер, за словами піар-директора «Спортмайстера» Сергія Агібалова, компанія починає експансію в міста з населенням понад 300 тис. Чоловік, основою якої стане «економічна» концепція групи – магазини «Спортландія» (середній чек на 15-20% нижче, ніж в «Спортмастере»).

Вартість франшизи складає, за даними компанії, $ 120 в рік. Правда, асортимент франчайзингового магазину на 30-50% повинен складатися з марок «Спортмайстера» і Sport 2000 International (спільно з нею «Спортмастер» просуває бренд «Спортландія»).

Франшиза на «Спортландія» продана відразу в три країни: Україну (міста Севастополь, Івано-Франківськ, Миколаїв), Казахстан (Тараз) і Білорусію (Могильов). Тут магазини повинні відкритися вже навесні.

В майбутньому планується продати права на «Спортландія» в Молдавію, Узбекистан та інші країни СНД.

Нагадаємо, в 2004 році виконавчий директор Sport 2000 Фінн Карлсен говорив про плани відкрити в 2005 році до 60 франчайзингових магазинів.

Масштабна експансія «Спортмайстера» в країни СНД вельми показова. Ще два-три роки тому вихід російських рітейлерів на зарубіжні ринки виглядав ризикованим експериментом: в той час росіяни самі чекали швидкого приходу глобальних гравців.

Однак в 2004 році спочатку продуктова «Пятерочка» продала франшизу в Казахстан і на Україну, вже в цьому році в Києві відкрився «Патерсон», останнім часом про плани виходу на ринки сусідніх країн оголошують все більше вітчизняних рітейлерів.

Експерти впевнені, що в найближчі два-три роки російські ритейлери стануть одними з найактивніших гравців на суміжних ринках. «Для цього в країнах СНД дуже сприятливі умови», – вважає голова ради директорів «Патерсона» Олексій Мауергауз.

«Це закономірно, – погоджується гендиректор компанії MR & D Consulting Вікторія Міхайлова.- По-перше, російські ритейлери – найбільш просунуті в СНД.

По-друге, бізнесмени з сусідніх країн зацікавлені в імпорті ефективних концепцій з Росії: з «Пятерочка» або «Спортмастер» простіше домовитися, ніж з іноземцями, до того ж набагато дешевше ».

Спорт популярний завжди. Серйозні марафони, сплави по гірських річках або фігурне катання, покращують здоров’я, піднімають тонус, прищеплюють любов до життя.

Але неможливо якісно займатися будь-яким видом фізичної активності, не маючи відповідної екіпіровки. Вона покращує показники і полегшує виконання складних вправ.

Але, вибираючи магазин для придбання одягу або інвентарю, не всі можуть відповісти на питання, що краще, «Спортландія» або «Спортмастер».

«Спортмастер» -о магазині

Цей бренд більш відомий в країні, ніж «Спортландія». Серед власників торгових центрів він вважається якірним орендарем, нові комплекси запрошують його в першу чергу.

Його магазини відкриті майже в усіх районних центрах країни, в асортименті спортивний одяг, інвентар, різні аксесуари. Існує система клубних карт, проводяться сезонні розпродажі.

Товари

На думку багатьох покупців, асортимент магазину заснований на принципі мас-маркету. Тут можна знайти майже все, але складно відшукати щось спеціалізоване.

Крім взуття і одягу, тренувальних костюмів і ковзанів, в мережі представлені:

 • тренажери різних видів, від кардіо до зовсім простих;
 • туристичне обладнання (рюкзаки, пінки, намети);
 • велосипеди та самокати;
 • гантелі та інші пристосування для домашніх тренувань.

Часто найменування продукції розрізняються в окремих магазинах мережі, в одному більше пуховиків, а в іншому відсутні потрібні моделі кросівок.

франшиза

Але весь асортимент знаходиться в інтернет-магазині. Власна марка компанії, O’stin, що представляє одяг для середнього класу, продається в окремій мережі бутиків.

На замітку: У продажу бренди масового або середнього рівня, елітні найменування не представлені.

ціни

Ціни в «Спортмастере» вище, ніж на той же товар в інтернет-магазинах. Це пояснюється його політикою позиціонування в ключових торговельних центрах з високою орендною платою.

Його власному інтернет-магазині придбати ту ж продукцію, що й у торговому залі, можна з безкоштовною доставкою, якщо сума покупки перевищить 3000 рублів. Діє дисконтна карта з накопичувальною системою.

Крім того, існує окрема мережа дисконтних магазинів, де з невеликою знижкою продаються товари з минулорічних колекцій.

Бонусна система виглядає наступним чином:

 • проста синя карта видається при будь-якій покупці. На неї ведуться нарахування, якими можна оплатити покупку
 • срібну можна отримати, накопичивши 15000 рублів;
 • золота видається при накопиченні 150000 руб. і, крім бонусів, її власник отримує додатковий місяць гарантії на всі покупки.

Важливо: Бонуси, накопичені на карті, щорічно обнуляються, що викликає невдоволення покупців

Відгуки покупців

Найчастіше, говорячи про торговельну мережу, покупці відзначають не ідеальний рівень обслуговування, пов’язаний з невеликою кількістю продавців в залі. Для відвідувачів великих двоповерхових супермаркетів це створює незручності. Також серед недоліків обговорюють незручні примірочні. При цьому багато хвалять різноманітність товарів і оперативне оновлення колекцій.

«Спортландія»

Це дочірній проект мережі «Спортмастер». Ідеєю його виділення із загального бренду стало залучення до покупок всієї родини, якої був би цікаво разом відвідувати торгові зали. Створено мережу в 2003 році. Наголос робиться на молодих чоловіків і жінок у віці 25-30 років, для яких створюється приваблива суміш недорогих марок і продукції провідних світових компаній.

франшиза

асортимент

Продукція магазину практично не відрізняється від запропонованого «Спортмастер», але існують і ознаки, що створюють її обличчя. Серед них:

 • представлено більше марок, популярних у молодіжної аудиторії;
 • в продажу більше одягу і менше спортивного інвентарю;
 • використаний дизайнерський підхід в комбінуванні предметів одягу на манекенах, що спонукає зробити більшу кількість покупок одночасно.

ціни

Цінова політика мережі збалансована і розрахована на бюджет середнього молодого городянина. Практично ніхто не йде без покупки. Система бонусних карт аналогічна запропонованої «Спортмастер», відрізняється тільки дизайн.

Багатьом подобається, що колір першого «пластика» золотий, а не синій, що підвищує внутрішню самооцінку покупця. Бонуси також нараховуються на честь покупок у свята.

Знижки в період сезонного зниження цін дозволяють розпродавати товар без залишку.

Франшиза спортивного магазину «Спортландія»

Цей франчайзер понад рік не оновлював свою пропозицію.

франшиза

Перші магазини «Спортландія» були відкриті в кінці 2003 року компанією «Спортмастер»; Зараз мережа нараховує більше 120 магазинів на території Росії і СНД і не зменшує темпів зростання.

Група Компаній «Спортмастер» – абсолютний лідер оптового і роздрібного ринку спортивних товарів в Росії і СНД. Купуючи франшизу «Спортландія», Ви отримуєте можливість ефективно і швидко організувати власну справу, уникаючи помилок і мінімізуючи власні ризики.

У «Спортландія» представлені всі товарні категорії, необхідні для задоволення попиту і ефективної роботи спортивного магазину: одяг і взуття для спорту і активного відпочинку; спортивний інвентар, тренажери та оздоровче обладнання. Товарна концепція мережі будується на оптимальному співвідношенні товарів провідних брендів світової спортивної індустрії та більш доступних за ціною марок.

франшиза На етапі запуску магазину франчайзі «Спортландія» отримують:

 • Індивідуальний підхід при формуванні товарного наповнення і відвантаження товару у відповідності зі специфікою магазину;
 • Індивідуальний дизайн-проект магазину: фасаду, вивіски, схеми зонування і розстановки торгового обладнання;
 • Контактні дані виробників торгового устаткування, що надають знижки, як партнеру «Спортмайстера»;
 • Комплект документації по відкриттю і роботі магазину: бренд-бук, документи по роботі з персоналом, інструкції по технологіям роботи спортивного магазину;
 • Виїзд фахівця з мерчендайзингу, який закріплений за проектом, на запуск магазина (навчання співробітників).

На етапі функціонування магазину франчайзі «Спортландія» отримують:

 • Індивідуальні консультації фахівців компанії з формування збалансованого сезонного асортименту, з навчання та розвитку персоналу, по рекламі;
 • Регулярні консультації з питань мерчендайзингу фахівцем закріпленим за проектом;
 • Пакет технологій по ефективному просуванню магазинів мережі (план рекламної кампанії на сезон, макети рекламних матеріалів на сезон);
 • Рекламні і POS матеріали для оформлення магазину за собівартістю виготовлення;
 • Дизайн-проект і макети сезонного оформлення вітрин і торгового залу;
 • Бонусні винагороди за дотримання встановлених стандартів мережі.

Вимоги до партнера по франшизі «Спортландія»:

 • Відповідність магазину стандартам щодо дизайну магазина і мерчендайзинга;
 • Підтримка частки продажів продукції, що поставляються в рамках Закупівельної Групи «Спортландія», на рівні не менше 70% від загального обсягу продажів магазину;
 • Виконання зобов’язань по відвантаженнях і платежами відповідно до умов Договору;
 • Регулярна участь в предзаказних сесіях і виконання зобов’язань за передоплатою за передзамовлення.
 • Просування бренду і зміцнення її іміджу.

франшиза

Франшиза мережі спортивних магазинів “Спортландія» франшиза

«Спортландія» – це відома мережа магазинів, що пропонують високоякісні спортивні товари для всієї родини. Даний бренд, створений в 2003 році, на сьогоднішній день є одним з найбільш динамічно розвиваються в Росії. У 2006 році «Спортландія» стала володарем премій «Золотий бренд» і «Російський Торговий Олімп».

Серед широкого асортименту товарів даної мережі представлені:

 • Одяг для активного способу життя і занять спортом.
 • Спортивне взуття.
 • Тренажери.
 • Оздоровче обладнання.
 • Спортивний інвентар.

В даний час мережа «Спортландія» налічує вже понад 120 магазинів, які успішно працюють не тільки в Росії, але і в ряді інших держав СНД. Більшість торгових точок мережі являють собою закладу, відкриті на умовах франчайзингу.

Умови франшизи від мережі спортивних магазинів «Спортландія»

Потенційні франчайзі можуть придбати франшизу відомої мережі «Спортландія» на наступних умовах:

 • Паушальний внесок відсутній.
 • В середньому початкова сума інвестицій на відкриття нової торгової точки досягає 250 тисяч доларів.
 • Роялті немає.
 • Внески на рекламу становлять 2% від суми, яку франчайзі витратив на закупівлю товарів в цьому сезоні.
 • Франчайзі слід попередньо підшукати приміщення площею не менше 200 квадратних метрів, причому розташоване в досить великому торговому центрі або на жвавій торговій вулиці. Цим вимога багато в чому і обумовлений досить великий розмір початкових інвестицій. Приміщення слід облаштувати відповідно до корпоративних вимог щодо зонування торгової площі, презентації товару та оформлення залу.

Вимоги до франчайзі

 • Товари, поставлені в рамках закупівельної групи, повинні складати 70% від загального рівня продажів нової торгової точки.
 • Участь в предзаказних зборах і сесіях, виконання умов передоплати за попереднє замовлення товару.
 • Зміцнення іміджу мережі «Спортландія» в очах покупців.
 • Просування і розвиток мережі.
 • У новому магазині повинно працювати не менше 20 осіб, включаючи адміністрацію.
 • Суворе дотримання всіх зобов’язань по відвантаженнях і платежами за умовами договору з франчайзером.

Умови франшизи мережі «Спортландія» прозорі і прості, однак початкова сума інвестицій в облаштування магазину і закупівлю першої партії товарів досить велика. Незважаючи на це, всі витрати, як показує досвід роботи численних торгових точок мережі, окупаються вже через рік активної роботи.

Франчайзер в свою чергу надає франчайзі всебічну підтримку, проводячи консультації, надаючи дизайн-макети, нові колекції і готову концепцію бізнесу під відомим брендом.

франшиза Спортмастер

франшиза Спортмастер в Росії представляє собою масштабну регіональну торгову мережу, основним напрямком діяльності якої є продаж інвентарю, призначеного для занять спортом, а також відповідного одягу.

Представлену компанію можна назвати флагманом спортивного сегмента вітчизняного ринку, часто вона стає генеральним партнером найбільших, відомих в світі спортивних змагань, серед яких своє місце зайняли олімпійські ігри. Для початківця бізнесмена франшиза Спортмастер надає можливість набути членства в фінансово вигідному «клубі». Підприємцю достатньо накопичити певний стартовий капітал.

Якщо розглядати більш детально ту вигоду, яку несе великий проект своєму франчайзі, варто відзначити, що це досить великий, масштабний бізнес, який не вимагає від свого власника додаткових витрат на проведення рекламних компаній, оскільки він вже уклав угоди з усіма провідними спортивними виробниками країни. Це універсальна можливість відкрити продуктивне справу, використовуючи відбулася клієнтську і фінансову базу відомої торгової компанії.

Умови франшизи Спортмастер

 • Площа обраної для торгівлі майданчика в залежності від обраного типу франшизи повинна перевищувати 50 квадратних метрів;
 • Обов’язкова наявність паркувальних місць біля точки продажів;
 • Місце під відкриття повинне мати вітрини і характеризуватися високою прохідністю;
 • Для внесення початкового внеску бізнесменові потрібно сума в розмірі від трьох з половиною мільйонів рублів;
 • Підприємець-партнер повинен брати активну участь у житті компанії, намагатися розвинути її прогрес.

Головний офіс компанії Спортмастер натомість надає новоспеченому франчайзі допомогу будь-якого характеру, в тому числі допомога штатних маркетологів і виробничого відділу. Франшиза Спортмастер, вартість якої можна назвати відносно високою, дозволяє своєму власникові користуватися ексклюзивним дизайном бренду, представники компанії займаються розробкою фасаду, надають фірмову вивіску, а також інші компоненти, що виділяють торгову точку серед сірої маси магазинів спорттоварів.

Таким чином, будь-який бізнесмен може влитися в одну з найбільших в Росії туристичних і спортивних мереж. Щоб це зробити, підприємцю необхідно мати достатній стартовий капітал, а також правильно підібрати місце для відкриття точки продажів. Якщо бізнесмен переконався, що дані вимоги він зможе виконати, можна відправляти заявку в головний офіс.

З чого почати?

Перед тим як придбати франшизу Спортмастер, бізнесменові необхідно взяти кредит на бізнес або накопичити кошти, які підуть на створення інтер’єру торгового приміщення, відповідного по стилю.

Будь-яка торгова організація, що працює по франчайзингу, вимагає від своїх франчайзі оформити приміщення по всьому відведеним стандартам. Спортмастер не є винятком.

Однак варто зауважити, що спортивна компанія висуває досить лояльні вимоги до своїх партнерів:

 • Площа магазину повинна перевищувати двісті п’ятдесят квадратів, двісті з яких відводяться під зал, де ведеться торгівля, а решта п’ятдесят – під складські приміщення;
 • Якщо розглядати місце розташування, варто відзначити, що приміщення може бути розміщено на першому або другому поверсі великого торгового цента з наявністю якірних орендарів, великих вітрин, а також високого цільового трафіку і паркувальних місць. Також підприємець може відкрити Спортмастер всередині окремого будинку, яке перебуває виключно в центральному районі міста і куди зручно зайти з вулиці. Також не можна забувати про паркувальні місця.

Як купити франшизу спортмастер?

Щоб стати франчайзі Спортмайстера, бізнесмен повинен зареєструвати себе, як ТОВ або ІП, отримати всю необхідну підтверджуючу документацію від податкової, а також відправити заявку в головний офіс компанії. Читайте відповіді на основні питання початківців бізнесменів. Потенційному партнеру пропонується на вибір чотири типи формату франчайзингу.

Типи франчайзингу від Спортмастер

 1. Columbia – товару для представників активного способу життя, розраховані на аудиторію споживачів із середнім достатком, а також достатком вище середнього. Частина продукції, серед якої одяг, взуття, аксесуари військово-промислового комплексу, реалізується за високими цінами. Приміщення під відкриття точки продажів не може бути менше вісімдесяти квадратів.
 2. SKECHERS – франшиза Спортмастер по який підприємець може торгувати спортивним взуттям високої якості. Продукція розрахована на широке коло покупців, оскільки середня націнка дає можливість істотно розширити аудиторію споживачів, а також ефективно стимулювати підвищення попиту. Для роботи в даному напрямку продажів буде потрібно приміщення площею від п’ятдесяти квадратів.
 3. Weekender – орієнтований на молодіжний сегмент ринку, а також високі технології. Щоб відкрити бізнес, франчайзі потрібно приміщення площею від двохсот квадратних метрів. Даний напрямок торгівлі охоплює всі категорії покупців по доходах. Асортимент продажів представлений аксесуарами для щоденних прогулянок, активного відпочинку та професійних занять спортом, взуттям, а також одягом.
 4. Спортландія є особливим форматом, який вважається самостійним брендом, що вимагає велику площу для викладки всього асортименту (від 250 квадратних метрів). В рамках франшизи продавець зможе пропонувати споживачеві всі групи товарів з середньою націнкою і націнкою нижче середнього.

Для придбання франшизи SKECHERS підприємцю потрібно сума, яка дорівнює 3 500 000 рублів, для покупки франшизи Columbia – 5 500 000 рублів, різновиди Weekender – 7 000 000 рублів, Спортландія – 9 000 000 рублів.

Тільки після схвалення головного представництва партнер може почати виконання всіх правил, встановлених умовами співпраці. Франчайзі необхідно оцінити передбачуваний місто на предмет його споживчого потенціалу, а також ефективність обраного для нього формату франшизи.

Далі слід правильно підібрати приміщення, що відповідає всім стандартам, проаналізувати фінансову привабливість бізнесу, здійснити прогноз рентабельності на найближчу перспективу, а також розробити стратегію повернення вкладених інвестицій.

Рентабельність франшизи Спортмастер становить близько сорока відсотків. За статистикою чек середньої покупки дорівнює одній тисячі рублів. Головне представництво проводить регулярні програми знижок, централізовані акції, ефективно стимулюючи приплив клієнтів і збільшення попиту.

Франшиза спортивного магазину для всієї родини Спортландія – Франшиза франшиза

Інвестиції від: 9000000 Р
Термін окупності: 16-20 місяців
Регіон продажу: Росія і Україна

Детальніше про франчайзера:

До 2017 року планується відкриття 200 магазинів. Пріоритетні регіони: РФ, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизстан.

Група Компаній «СПОРТМАСТЕР» – найбільший оператор на ринку спортивних товарів Росії і СНД, входить в TOP-3 спортивних роздрібних компаній Європи. Понад 20 років на роздрібному ринку Росії і країн СНД.

Компанія досягла цього завдяки продуманій стратегії розвитку, цілеспрямованості професійної команди, сучасним технологіям ведення, розуміння ринку і споживача.

Концепція франчайзингу компанії:

«СПОРТЛАНДІЯ» – мережа спортивних магазинів для всієї родини з широким вибором якісних товарів для занять спортом і активного відпочинку.

У магазині «СПОРТЛАНДІЯ» представлені всі товарні категорії, необхідні для задоволення попиту і ефективної роботи спортивного магазину: одяг і взуття для спорту і активного відпочинку, спортивний інвентар, тренажери та оздоровче обладнання.

Товарна концепція мережі будується на оптимальному співвідношенні товарів провідних брендів світової спортивної індустрії (COLUMBIA, MERRELL, MOLTEN, VOLKL, KETTLER, O`NEILL, CATERPILLAR, SKECHERS) і доступніших за ціною марок (DEMIX, OUTVENTURE, GLISSADE, TERMIT, JOSS, NORDWAY , TORNEO).

Продукція магазину «Спортландія» відноситься до цінового сегменту «Середній», «Середній Мінус». Цільова аудиторія: Чоловіки та жінки від 15 до 60 років ( «ядро» 20-35 років).

Переваги та переваги франшизи:

 • Успішна і стійка до кризових явищ бізнес-модель, підтверджена 12 – річною практикою
 • Ексклюзивні дистриб’юторські контракти з провідними світовими брендами
 • Комплексна федеральна рекламна кампанія провідних світових брендів
 • Визначення ємності ринку по конкурентному середовищі по всіх містах Росії і СНД
 • Можливість надання товарного кредиту
 • Надання індивідуальних преференцій для ефективних партнерів
 • Відсутність роялті та паушальних внесків
 • Збалансована асортиментна політика
 • Унікальні аналітичні інструменти для роботи з асортиментом
 • Використання спеціалізованого модуля на базі інформаційної системи 1С для ефективного управління роздрібним бізнесом
 • Високий рівень автоматизації бізнес-процесів магазинів
 • Комплексна система консалтингу діючих роздрібних точок
 • Єдиний on-line сервіс для діючих партнерів
 • Комплексне навчання співробітників на базі «Корпоративного Університету»
 • Налагоджені логістичні схеми забезпечують безперебійні поставки
 • Безкоштовне зберігання продукції до моменту відвантаження партнеру

Навчання та підтримка:

 • Оцінка потенціалу регіону та міста для розвитку торгової мережі
 • Професійний підбір і аналіз торгового приміщення
 • Розрахунок економічної привабливості проекту
 • Розробка індивідуального дизайн-проекту
 • Автоматизація торгової точки
 • Формування асортименту проекту
 • Розробка рекламної кампанії
 • Виїзд фахівця з мерчендайзингу на відкриття проекту
 • Індивідуальні комерційні умови
 • Надання маркетингових інструментів і спільна участь у федеральних рекламних кампаніях
 • Надання інструментів для планування і аналізу товарних запасів і руху товару
 • Дистанційне навчання лінійного персоналу
 • Навчання керівного персоналу в Корпоративному Університеті
 • Щорічний моніторинг бізнес-процесів магазину
 • Моніторинг роботи персоналу за допомогою програми «Таємний покупець»

Вимоги до приміщення:

Магазини, розташовані в торгових центрах, повинні відповідати таким вимогам:

 • Загальна площа від 300 м2
 • Розташування не вище другого поверху
 • Наявність в торговому центрі магазинів відомих світових брендів, зони фуд-корти, розважальної зони і автомобільної парковки
 • Висота стелі не менше 3 м
 • Можливість установки вивіски
 • наявність вітрин
 • Наявність телефонної мережі і виділеного каналу Internet

Окремо розташовані магазини повинні відповідати наступним вимогам:

 • Загальна площа від 300 м2
 • Перший поверх
 • окремий вхід
 • наявність вітрин
 • Високий пішохідний трафік
 • Можливість установки фасадної вивіски
 • Висота стелі не менше 3 м
 • Наявність телефонної мережі і виділеного каналу Internet