Globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні відгуки

0
726

Олексій Морозов

22 листопада 2017 о 20:41

Привіт друзі! Втомилися за гроші завантажувати додатки? Хочеться чогось більш автоматизованого, простого і прибуткового? Рано чи пізно обов’язково захопитеся проектом під назвою Глобус Мобайл – невеликим додатком для мобільних пристроїв. Платить воно за перегляди рекламних банерів.

Захопилися, встановили, планшет раз у раз дзвенить: «Рекламу дивись!» Заробляємо. Багато? Сьогодні з’ясуємо.

Щоб встановити програму Глобус Мобайл на мобільний

Раніше ми познайомилися з гігантом індустрії мобільного заробітку – сервісом AdvertApp. Після приділили увагу трохи відстає від нього конкуренту – з додатком NewApp. Обидва вони працюють за однаковою схемою: завантажили софт і встановлюємо за гроші іграшки, утиліти і т. П.

Названі програми функціонують виключно після установки. Глобус Мобайл відрізняється від них роботою на двох фронтах: і на вашому комп’ютері, і в інтернеті.

Перший етап роботи – реєстрація. Ніхто не забороняє створювати аккаунт в додатку, але ми цю справу провернём на сайті.

Щоб зареєструватися, переходимо на головну сторінку проекту, натискаємо «Створити обліковий запис». Вводимо електронну адресу.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Усе. На пошту приходить пароль – авторізуемся по ньому.

Чому важливо все-таки зайти на сайт? Перша причина – мотивація.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Друга – є більше інформації по роботі додатка на пристроях різних типів, є відомості про мінімальні суми для зняття і так далі.

Третя – Глобус Мобайл працює не тільки з мобільними пристроями. Він добре оптимізований і для ПК – при бажанні встановіть його і на Windows.

Вимоги для Андроїда – версія не нижче 4.0.3. Що стосується Windows – є програми для 7, 8, 10 або навіть більше сучасної версії, є і забезпечення для старовинної «XP».

Так що заходимо в розділ “Завантаження” в своєму профілі на сайті і тиснемо “Завантажити додаток” для вашої платформи, далі вас перекине в App Store або Play Market, установка і запуск нічим не відрізняється від будь-якого іншого застосування.

Як правильно користуватися Глобусом? Авторизуватися і все, не забувати тільки баланс перевіряти.

Як вивести зароблені гроші? Замовити перерахування на WebMoney або PayPal.

Мінімальна сума для виведення на Вебмані – 1 долар. Внутрішня валюта проекту – долари, проте переводити кошти дозволяється і в інших валютах: євро, гривня, рубль. Другий доступний варіант зняття – на гаманець PayPal. Мінімальний поріг – 10 доларів.

Коли авторізуетесь в додатку, не побачите нічого примітного, на головній сторінці тільки «Команда». Спочатку її, власне, немає.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Хочете запросити друга? Адже є аж семиуровневая реферальная програма! Натисніть на іконку і виберіть спосіб надсилання запрошення.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Не хочете? Тоді клікайте на три горизонтальні смужки і знайомтеся з вмістом меню.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Тут ми виявляємо самий заповітний розділ – «Фінанси». Що всередині? Баланс і два варіанти переведення в готівку заробітку.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Після перегляду вами кожного нового рекламного оголошення баланс оновиться автоматично. Якщо цього не відбулося – потягніть екран вниз і відпустіть або просто клікніть на цифри – сума збільшиться.

З виведенням грошей складнощів не виникає. Проблема в наборі мінімалки. Один долар для Вебмані, здавалося б, не так вже й багато, але набирається жахливо повільно.

Вартість переглянутої реклами залежить від бюджету рекламодавця. Мені поки не траплялися банери за ціною нижче 0.00075, максимум був, здається, 0.00125. Для Вебмані треба набрати 1 $ – доведеться переглянути від 800 до 1 333 оголошень.

У відгуках люди пишуть, що вартість реклами поступово підвищується, але я якось не помітив таку тенденцію. Думаю, особливого сенсу завантажувати додаток на мобільний і намагатися через нього заробляти – трата часу.

Реклама виглядає по-різному. Найчастіше показуються банери такого типу.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Де взяти замовлення? Не треба їх ніде брати – самі з’являться. Якщо є вакантний банер – ви його побачите на екрані, як тільки включите планшет. В процесі роботи реклама сама по собі не показується, не відволікає. У правому верхньому кутку завжди відображений хрестик – тиснете на нього, і банер пропадає.

Якщо ви все ж плануєте заробляти на Глобус Мобайл, загляньте на всякий випадок в настройки. Щоб підлаштувати сервіс повністю під себе. На увагу заслуговують, наприклад, звукові оповіщення.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Спочатку мені планшет постійно сигналізував про нову рекламу. Я сподівався на великі гонорари, біг на кожен дзвінок. Потім відключив звук – набридло. А після і сам додаток стер.

У розділі «Новини» нічого цікавого немає. Бувають, правда, ось такі записи.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Але мотивують вони слабо, так що робити в «Новинах» нічого.

У «Галереї» зберігаються всі банери, які ви подивилися. Зайдете, якщо захочете згадати минуле.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

На сайті компанії розділів, звичайно, більше, але і в них особливо нічого цікавого для користувача немає.

висновок

На мій погляд, працювати в додатку Глобус Мобайл безглуздо. Трата часу. У мережі часто задають питання типу «Скільки можна заробити на Глобусі?» Відповідь проста: «Ніскільки».

Якщо ви вже багато років дивіться рекламу від сервісу, якщо виводили гроші або вірите в великі перспективи – поділіться, будь ласка, своїм баченням ситуації в коментарях, обговоримо. Бо я співпрацював з ресурсом дуже-дуже недовго.

Неефективність Глобуса – не привід ставити хрест на всій індустрії мобільного заробітку. Є програми дуже вигідні, вони реально приносять непогані гроші. Наприклад, WHAFF Rewards – іноземний ресурс з дуже серйозними заохоченнями за кожний встановлений софт.

До зустрічі на сторінках майбутніх текстів. Бажаю вам великих заробітків в інтернеті!

(2

Заробіток в інтернеті на Globus: як заробити в проекті Глобус Інтерком на рекламі

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки Анна Судак

25 листопада 2017

# Онлайн-бізнес globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

На момент публікації сайт виплатив учасникам 375 780 доларів.

 • Як заробити гроші в Глобусі
 • Заробіток в Globus без вкладень
 • Заробіток на партнерці Глобус
 • Реєстрація на Глобус Мобайл
 • Реєстрація для десктопних користувачів
 • Реєстрація для мобільних користувачів

Чи знаєте ви, що за перегляд реклами платять? Так, завдяки сучасним інноваціям, інтернету зокрема, ви можете монетизувати настирливу рекламу і отримувати за це пасивний дохід. Як це зробити? Якраз про це і наша стаття.

Як заробити гроші в Глобусі

Якщо ви в пошуках заробітку в інтернеті, рекомендуємо звернути свою увагу на сайт globus-inter.com. Що він собою являє?

Глобус Інтерком – це офіційно зареєстрований ресурс, який дозволяє всім бажаючим заробити гроші на перегляді реклами з будь-якого пристрою (комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон).

Особливістю сайту від подібних серф-ресурсів є заробіток в фоновому режимі. Тобто, вам не потрібно витрачати час на кліки і виконання будь-яких дій цілеспрямовано.

Ви займаєтеся своїми справами, а система періодично пропонує вам подивитися той чи інший рекламний контент.

Робота в інтернеті на Globus проста. Щоб стартувати в проекті, вам потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації та завантажити програму на свій гаджет. Далі система пропонує вам переглядати рекламні оголошення.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

А ось клікати чи ні – вирішуйте самі. Якщо реклама зацікавила вас, чому б і не подивитися, що пропонує рекламодавець, якщо немає – просто закрийте вікно. Щоб ви не вибрали, гроші вам нарахують 100%. Приблизно ось так виглядає схема пасивного заробітку на рекламі.

До речі, якщо підключити відразу декілька пристроїв, ваш дохід збільшиться в два рази. Встановили програму на ноутбук? Скачайте ще й мобільний додаток. Чим більше реклами ви переглянете, тим більше заробите на глобус мобайл.

Реєстрація на globus.ru абсолютно безкоштовна. Все що вам потрібно зробити – це:

 • зайти на сайт;
 • зареєструватися і в особистих налаштуваннях вказати всі дані (ПІБ, коректний телефон, стать, географію, при бажанні змінити пароль);
 • скачати програму на всі свої пристрої (так ви заробите більше);
 • переглядати рекламу.

Не полінуйтеся прочитати правила сервісу. Їх потрібно знати і виконувати, адже за порушення вас можуть виключити з проекту. Якщо в процесі роботи у вас виникнуть якісь питання або труднощі, ви завжди можете звернутися в службу підтримки і отримати оперативну допомогу.

Заробіток в Globus без вкладень

Проект Глобус Інтерком – це майданчик, де рекламодавці розміщують свої рекламні оголошення на платній основі, а охочі заробити отримують плату за те, що дивляться цю рекламу. Як бачите, вигідно всім, в тому числі і самому сайту, який виступає тут таким собі посередником між компаніями і споживачами.

А тепер розглянемо, як працює сама система. Отже, ви зареєструвалися на Глобусі. Ввели свої дані і реквізити в настройках особистого кабінету, завантажили і встановили рекомендовану програму для комп’ютера.

Тепер сміливо закривайте вкладку з сайтом і займайтеся своїми справами. При стабільному доступі в інтернет і включеному комп’ютері на вашому екрані буде спливати реклама і відповідно, нараховуватися гроші.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Щоб збільшити свій дохід, встановіть програму для заробітку на всіх наявних у вас гаджетах: планшет, мобільний телефон на Андроїд або iOS, стаціонарний комп’ютер, ноутбук. Погодьтеся, додатковий заробіток нікому не завадить.

Для виведення грошей вам необхідний інтернет-гаманець. Глобус підтримує електронні гаманці Webmoney і PayPal. На перший виводити кошти можна, коли на вашому рахунку є мінімум $ 0,5, на другий від $ 10. Для того щоб здійснити виведення, після реєстрації вам потрібно внести свої реквізити в настройках особистого кабінету.

Щоб виводити кошти, створіть доларовий Z-гаманець (для Вебмані). Хочете виводити іншу валюту? Тоді вам буде перерахована сума, згідно з курсом на день транзакції.

Щоб здійснювати відправку або отримання грошей всередині системи, вам потрібно знати email одержувача, зазначений у реєстраційній картці майданчика.

Щоб отримувати гроші від інших користувачів, вам необхідно повідомити відправнику електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації.

Заробіток на партнерці Глобус

Не одній рекламою заробляють на Globus. Щоб зробити свій дохід високим і стабільним, ви можете приєднатися до партнерської програми сайту, побудувати свою команду і отримувати прибуток від заробітку запрошених вами людей. Більш того, ви можете залучати до проекту рекламодавців і отримувати 10% з їх рекламного бюджету після кожної оплати.

Партнери Глобус – це потужна 7-рівнева програма, яка забезпечить вам хороший відсоток від заробітку тих, кого ви підключите до проекту. В чому суть. Ви приводите користувача і отримуєте відсоток від його прибутку.

Наведений вами людина приводить ще одного, і ви знову-таки отримуєте прибуток, але вже з двох. І так до сьомого рівня. Ви можете запрошувати скільки завгодно людей, ті в свою чергу теж.

Чим більше партнерів буде «під вами», тим вище ваш дохід. Але …

Щоб стабільно отримувати свої відрахування, система повинна бачити активність. Як? Вам і вашим рефералам потрібно виконувати головне правило – переглядати рекламу. Щодня переглядайте хоча б одне рекламне оголошення. Для галочки.

Що ви будете мати, якщо прикладіть трохи зусиль? Для прикладу розрахуємо один показ реклами на добу вартістю 0,001 долар за умови, що у вашій команді сім активних користувачів.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Як бачите, ваш дохід складе $ 11.2 на добу. А тепер проста арифметика:

11 доларів × 30 днів = 330 доларів. Непогано правда?

Партнерська програма не вимагає додаткової реєстрації, а тим більше вкладень. Щоб почати залучати інших користувачів і рекламодавців, ви заходите в особистий кабінет, вибираєте в лівій колонці «Ваші посилання», копіюєте одне з посилань і приступаєте до її розміщення.

 • Перейти на сайт
 • globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки
 • А розміщувати посилання ви можете де завгодно: в своєму блозі (якщо є), в профілі соціальних мереж або тематичних групах, на форумах або дошках оголошень.

Реєстрація на Глобус Мобайл

Як зареєструватися? Тут немає нічого складного.

Реєстрація для десктопних користувачів

Крок №1. Заходимо сюди.

Крок №2. Вводимо електронну адресу і капчу.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Крок №3. Бачимо повідомлення. Заходимо в пошту.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Крок №4. Знаходимо лист.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Крок №5. Переходимо по посиланню.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Крок №6. Встановлюємо програму.

Крок №7. Вибираєте тип пристрою і тиснете «Встановити зараз».

Крок №8. Увійдіть у щойно завантажену програму. Введіть логін і пароль. Дані вказані в листі, який ви отримали відразу після реєстрації.

Щоб змінити пароль, зайдіть в особистий кабінет на сайті Глобус, натисніть настройки, введіть нові дані, підтвердіть їх. Обов’язково збережіть, щоб не втратити! Після зміни відкривайте програму, завантажену на комп’ютер або телефон, введіть адресу електронної пошти, новий пароль і заробляйте.

Крок №9. Щоб заробити переглядайте контент і отримуйте винагороду. Запрошуйте нових користувачів і рекламодавців і отримуйте ще більше грошей.

Реєстрація для мобільних користувачів

Щоб встановити Globus mobile на Андроїд вам потрібно зайти в Googl Play і завантажити додаток.

Далі вводите свої дані з листа і приступаєте до заробітку. Якщо ви змінили пароль в особистому кабінеті, вхід в програму потрібно здійснювати вже з новими даними.

Особливості заробітку на додатку Глобус Мобайл (Globus Mobile) – як заробити на завданнях

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Глобус Мобайл (Globus Mobile) – це проект з української реєстрацій, але який широко представлений на просторах Рунета, який більше 3-х років пропонує заробіток на додатку за те, що будете просто переглядати рекламу і залучати нових користувачів. Основний напрямок – просування товару або послуги, тому він важливий для власників брендів.

Читаючи відгуки про заробіток, який пропонує глобус мобайл, відразу уточню: він не величезний і більше схожий на кишеньковий, але для деяких категорій людей підходить якнайкраще: школярі, студенти, навіть активні пенсіонери і всі, хто паралельно працює на інших ресурсах.

Працюючи з типовим буксом, можна зрозуміти – Глобус мобу або Глобус Інтерком (нова назва) виконує роль посередника між замовником і виконавцем в просуванні, активній рекламі. Про те, що треба зробити, щоб почати заробляти – прямо зараз.

Глобус Інтерком пасивний заробіток на смартфоні

Тим, хто розглядає заробіток на переглядах, деталі якого я уточнювала в своїй статті, стане цікавим додаток глобус мобайл, тим більше відгуки вказують на те, що проект справно платить. Серед основних принципів отримання доходу, виділю:

 • проста оренда дисплея смартфона;
 • не вимагає великих часових ресурсів;
 • гроші нараховуються за перегляд рекламних роликів;
 • ніяких коштів для вкладень під час реєстрації і подальшої роботи на глобус мобайл не потрібно.

Компанія уточнює, що на поточний момент з нею працюють більше 4 млн. Клієнтів.

Читаючи реальні відгуки про роботу з глобус мобайл, перше, що виділяється: мобільність. Переглядати рекламні ролики можна зі стаціонарного ПК, ноутбука, смартфона, планшета. Простий інтерфейс грає важливу роль, а для виконання завдань особливих навичок і досвіду не потрібно.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Щоб встановити програму Глобус Мобайл на мобільний

Вибравши глобус як один з основних заробітків без вкладень, варто зареєструватися на сайті і потім легко входити в особистий кабінет з різних пристроїв, але працювати зі своїм акаунтом на глобус мобайл. Для того щоб пройти реєстрацію, необхідно:

 1. Вказати свій e-mail.
 2. На вказану адресу надходить лист з посиланням, через яку варто активувати профіль (перевіряємо папку спам).
 3. Пароль для подальшого входу приходить на пошту.
 4. Заповнюйте профіль, встановлюєте програму для перегляду, виконуєте перехід по посиланнях, які приходять.

Тепер завантажуєте додатки на гаджет і постійно маєте доступ до завдань.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні відгуки

Android

Для того щоб завантажити і встановити на андроїд фірмовий додаток глобус мобайл, важливо щоб планшет або смартфон підтримував версію операційної системи Android 4.0.3 і вище.

Коли ви не просто вирішили завантажити, але і зареєструвалися на платформі глобус мобайл, необхідно зрозуміти принцип нарахування коштів.

Наприклад, на смартфоні нарахування відбуваються, коли розблокували екран для перегляду, що робить його схожим з деякими завданнями на сервісі seo click.

IOS

Якщо ви вирішили завантажити на ios додаток глобус мобайл, тоді переконаєтеся, що версія ОС 10.3 або новіша. Далі необхідно провести ряд операцій:

 1. в «Налаштуваннях» – «Основні» вибрати Globus Intercom, Tov.
 2. Обов’язково вибрати позицію «Довіряти додатком» і поставити відповідну галочку.
 3. Коли ви завантажили на айфон і довірили глобус мобайл, варто вийти з налаштувань і запустити додаток.
 4. Щоб отримувати повідомлення і мати можливість перегляду, виберіть позицію «Дозволити» і зокрема «Дозволити завжди».

Підходить додаток за технічними характеристиками для установки на гаджетах: iPod touch, iPhone, iPad і демонструє надійну роботу.

Зручно, що програма повідомляє про новому ролику (до слова, спочатку їх набагато більше, ніж згодом роботи), а у вільний час можна вивчити заробіток на опитуваннях, матеріал про який вже опублікований на iqmonitor.ru.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Скільки можна заробити на Globus Mobile

Вивчаючи сайт проекту глобус мобайл, можна помітити, що платформа дозволяє стабільно заробляти, хоча спочатку заробіток не великий. Цей заробіток в інтернеті, як і ті, що описані в огляді, дозволяють отримувати прибуток, не витрачаючи багато часу і зусиль.

На сайті компанії можна побачити дошку пошани і дізнатися, скільки і хто саме отримав останні виплати. Користувач може детально оцінити динаміку. В середньому, отримати в день можна від 0,5 до 1 долара.

Сума невелика, але якщо паралельно працювати з заробітком на коментарях, то сумарний дохід можна збільшити.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

На момент підготовки статті сумарний показник виплаченого винагороди склав понад 921 тис. Доларів.

Один ролик триває від 15 секунд до 1 хвилини і на сервісі немає строго тарифу, як і на appbonus: видно, скільки оцінюється кожне завдання в залежності від бюджету рекламодавця. Отримувати можна від 0,0075 до 0,013 доларів. Гроші не великі, але на оплату мобільного зв’язку або онлайн-ігор може вистачити.

Невеликий рада: щоб отримувати більше рекламних роликів для переглядів, варто заповнити профіль максимально, вказавши всю інформацію.

Оскільки завантажити додаток глобус мобайл на смартфон або на комп’ютер можна безкоштовно, сервіс користується попитом у тих, хто звик заробляти в мережі без найменших вкладень.

Плюс, що отримувати дохід можна і відповідно до умов реферальной програми, просто за запрошених і зареєстрованих учасників за посиланням (один з найвигідніших показників в мережі).

І це ще один із сучасних видів заробітку в інтернеті без вкладень.

Дохід по реферального програмі букса:

рівень партнерів прибутковість
1 15%
2 10%
3 5%
4 4%
5 3%
6 2%
7 1%

В середньому, на місяць при постійному трафіку можна заробити на партнерській програмі до 4-5 тис. Рублів і то, якщо ваш ресурс дуже розкручений, а нова аудиторія залучається регулярно, коли на rucaptcha не більш 3-х тис. За аналогічний період.

Чи не складно порахувати, що 1 година роботи коштуватиме 16 центів, тобто за день можна отримати 1 долар, а потім накопичилася прибуток вивести їх через вебмані.

Суттєва перевага, що можна працювати з різними платіжними сервісами на глобус мобайл, але спочатку треба знати: який мінімальний висновок – 0,5 доларів і доступний в будь-який момент, але для вебмані.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Мінімальні ліміти для виведення різними способами:

Платіжна система сума
Банківські карти від 5 $ в залежності від банку
PayPal 10 $
Розрахунковий рахунок в банку 1 $
Поповнення мобільного (тільки для українських абонентів) 0.5 $

Звертайте увагу на те, що до мінімальної суми необхідно додати і комісію сервісу за висновок.

Як бачимо, букс для великого доходу не підходить, але для тривалого і особливо, якщо треба чимось зайняти себе в дорозі в громадському транспорті, на лекціях, наданих нарадах – підходить якнайкраще. Істотний плюс: як тільки з’являється новий ролик, приходить повідомлення.

Фактично, на перегляді реклами багато неї заробиш, але запрошуючи партнерів і ладу команду, можна поступово збільшувати прибуток, і ви вже знаєте, як саме це зробити і з чого конкретно почати.

Глобус Інтерком: заробіток в Інтернеті без вкладень на перегляді реклами

Привіт, шановні читачі dohodinet.ru. Сьогодні темою нашого обговорення є заробіток на проекті Глобус. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся про те, що з себе представляє даний проект, як і скільки в ньому можна заробити.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Що таке Глобус Інтерком?

Знайти в Інтернеті web-адреса даного сервісу не складе труднощів. Досить в пошуковому рядку браузера набрати «Глобус Інтерком». Однак, на перших позиціях в пошуковій видачі ви побачите відразу кілька адрес, так чи інакше відносяться до проекту Глобус. Офіційним сайтом компанії є тільки один з них https://globus-inter.com.

Глобус Інтерком підносить себе як солідна організація з приставкою ТОВ. Географічне розташування фірми – Україна, м Канів. З логічної точки зору у такій компанії повинен бути інформативний офіційний сайт з професійним дизайном.

Однак, на ділі сайт https://globus-inter.com візуально виглядає просто, без творчих ідей і креативу. На головній сторінці ресурсу розміщено відео, на якому молода людина красивими фразами агітує нових учасників приєднатися до проекту Глобус Інтерком.

Важливо! За словами цієї людини Глобус Інтерком – це компанія, яка орендує екрани смартфонів, планшетів, ноутбуків і персональних комп’ютерів за комісійну винагороду від показу реклами.

Для нашої капіталістичної натури такі заяви приємні як і спів солов’я. Тобто ми можемо здавати в оренду дисплеї наших гаджетів і отримувати за це гроші. Однак, якщо порівняти дохід від здачі квартири з доходом від оренди екрану телефону або комп’ютера, то вийти приблизно те ж саме що порівняти слона з мурахою.

Важливо! Не вірте красивим словам і гаслам, довіряйте тільки вашому розуму.

На простій і зрозумілій мові Глобус – це майданчик, що дозволяє заробляти гроші на перегляді рекламних банерів.

Суть заробітку в Глобус

Основні принципи роботи проекту зручно проілюструвати за допомогою схеми.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Глобус Інтерком є свого роду посередником між рекламодавцями і звичайними людьми, охочими отримувати додатковий дохід від перегляду реклами.

Рекламодавці за певну плату замовляють рекламу у компанії Глобус. У свою чергу фірма-посередник за свої послуги бере частину грошей замовників, а решту виплачує виконавцям, тобто людям в пристроях яких через спеціальний додаток транслюються рекламні оголошення.

Головним мотивуючим фактором для виконавців є наявність багаторівневої партнерської програми, принцип роботи якої схожий з мережевим маркетингом. Всього реалізовано сім рівнів.

Відомості про партнерську винагороду на кожному рівні можна дізнатися в категорії «Маркетинг план» вкладки «Інформація» головного меню сайту компанії.

Фінансовий калькулятор дозволяє розрахувати приблизну прибуток від рефералів. Максимум можна отримувати до 65% комісійних. Чим більше партнерів в команді, тим, відповідно і вище дохід.

Так, якщо мати в своєму розпорядженні 960 800 активних рефералів, кожен з яких щодня переглядає 10 рекламних банерів, то сума щоденного доходу складе близько 336 доларів. Звідси випливає дуже важливий висновок.

Важливо! Поодинці в Глобус Інтерком можна заробляти по 1-3 $ в місяць, якщо постаратися, то можливо і більше. Однак, без надійного і стабільного джерела партнерів високий дохід на проекті не можливий!

Отже, для збільшення заробітку в Глобус необхідно залучати рефералів. Найголовніше, що потрібно знати початківцю рефоводу – це те, що партнери приносять гроші тоді, коли вони є активними. Пам’ятайте, що один хороший, робочий реферал краще ніж тисяча «мертвих».

Щоб партнери зберігали свою активність як можна довше, їх необхідно зацікавлювати, підтримувати і навчати. Про те як це зробити і про інші тонкощі реферального справи читайте в статті як залучити рефералів.

Реєстрація

Отже, для того щоб зареєструватися на Глобус Інтерком переходимо на офіційний сайт проекту, розташований за адресою https://globus-inter.com.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Далі в правому верхньому кутку головної сторінки web-ресурсу шукаємо кнопку «Створити обліковий запис» (1) і натискаємо на неї. У наступному вікні вводимо робочу адресу електронної пошти (2) і натискаємо на кнопку «Створити обліковий запис» (3).

На вказану поштову скриньку за кілька хвилин прийде вітальний лист, в якому буде розміщено посилання для активації облікового запису і пароль для нього.

Відкриваємо свою пошту і знаходимо лист від Глобус. Далі тиснемо на кнопку «Активувати і увійти». Автоматично відбудеться вхід в особистий кабінет і підтвердження аккаунта. Можна вважати, що на цьому реєстрація в Глобусі закінчена.

Щоб встановити програму і початок роботи

Для заробітку грошей в Глобус Інтерком необхідно завантажити і встановити спеціальний додаток. Посилання для завантаження програмного забезпечення розміщені в категорії «Для дорослих» (1) головного меню веб-сайту проекту.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Вибір програми залежить від платформи на яку ми збираємося її встановити:

 • android;
 • ios;
 • windows 7/8/10;
 • windows xp.

Після того як визначилися з версією програми, натискаємо на кнопку «Встановити зараз» (2) і завантажуємо додаток на свій пристрій.

Важливо! Перед установкою програми вимкніть антивірус, а після її завершення додайте файл globus.exe в список виключень.

Власники гаджетів з операційною системою Android можуть виконати установку програми Глобус Мобайл через додаток Play Market.

Встановлене на ПК додаток Глобус, абсолютно не заважає їм користуватися. Програма запускається автоматично відразу після включення комп’ютера і завантаження операційної системи. Коли з’являється рекламний блок, то він повністю займає весь робочий стіл.

Добре! Реклама не має таймера. Це значить не потрібно чекати якийсь час, щоб перегляд був зарахований. Досить натиснути на хрестик, закрити вікно і продовжити свою роботу за комп’ютером.

Глобус Інтерком – розлучення чи ні?

Багато користувачів глобальної мережі, вперше дізналися про проект Глобус, сумніваються в тому, що сервіс є надійним і чесним проектом.

Настороженість людей можна зрозуміти. Адже у всесвітній павутині сьогодні наштовхнутися на шахрайський сайт не складе труднощів.

Інтернет буквально рясніє яскравими оголошеннями різних сервісів, які стверджують, що у них можна заробити великі гроші особливо не напружуючись.

Коли побачите подібну вивіску згадайте прислів’я «Без праці не виймеш і рибку зі ставка» і подумайте чи правда те, що вам показують.

Ось вам факти, які говорять про те, що Глобус Інтерком чесний ресурс.

Факт №1. Вік.

Компанія Глобус існує з 2013 року.

Як правило шахрайські сайти мають не довге життя. Як тільки творець ресурсу розуміє, що його афера перестає працювати, він тут же заморожує призначені для користувача рахунки і закриває сайт.

Факт №2. Високий ІКС.

ІКС – індекс якості сайту. ІКС – це показник того, наскільки веб-ресурс зручний і корисний для користувача з точки зору Яндекс. Чим ІКС вище, тим більш затребуваним є сайт.

Факт №3. Висока відвідуваність.

Щодня на офіційну сторінку компанії Глобус заходить близько 260 000 чоловік.

Факт №4. Не потрібно вкладати гроші.

Більшість шахрайських сервісів спирається на вливання коштів користувачів. Проект Глобус орієнтований на заробіток без вкладень. Компанія не стягує з виконавців плату, вона навпаки сама оплачує оренду екранів гаджетів.

Факт №5. Виплачує гроші.

Різні хайпи і інші сайти-лохотрони не працюють з такими великими міжнародними платіжними системами як WebMoney і PayPal. Це пов’язано з тим, що в них обов’язкова ідентифікація особистості по паспорту. Аферисти ретельно приховують свої персональні дані і тому змушені використовувати анонімні системи електронних платежів, наприклад, Payeer або Perfect Money.

Компанія Глобус Інтерком не приховує свої координати і благополучно співпрацює з відомими платіжними системами. Зароблені гроші можна вивести на доларовий гаманець WebMoney (від $ 0,50), банківську карту (від $ 0,50), PayPal (від $ 10,00). А жителі України можуть витратити кошти на оплату мобільного зв’язку (від $ 0,50).

Факт №6. Прозора схема.

Коли ви входите в тому чи іншому проекті по заробітку в Інтернеті, ви повинні чітко розуміти і усвідомлювати звідки беруться гроші і за що вам будуть платити. Якщо ви до кінця не розумієте схему грошового потоку на сервісі, тоді спробуйте розібратися в ній, а потім вже приймайте рішення щодо подальшої співпраці з сайтом.

У Глобус схема руху грошей гранично проста. Раніше в статті вже згадувалося те, що компанія є сполучною ланкою між замовниками реклами та користувачами.

Відгуки

Давайте звернемося до відгуків реальних людей про заробіток в Глобус Інтерком. Громадська думка проаналізуємо і виділимо переваги і недоліки сервісу.

На замітку! Середня оцінка за п’ятибальною шкалою деськтопной версії програми Глобус дорівнює 3,9 (за даними сайту Отзовік). Мобільний додаток Глобус Мобайл користувачі оцінили трохи нижче (в 3,7 бала).

Відомо, що скільки людей, стільки й думок. Тому, у будь-якого сервісу, навіть самого просунутого і якісного будуть свої шанувальники і недоброзичливці.

Невдахи люблять звинувачувати інших людей, обставини, держава, але тільки не себе. Успішні люди, навпаки, шукають причину своїх провалів в собі, а не в сторонніх речах.

 • У компанії Глобус успіху досягають лише ті користувачі, які цінують надану їм можливість заробляти і вміють її використовувати по максимуму.
 • А тепер, подивимося на список плюсів і мінусів проекту, сформований на основі відгуків користувачів.
 • плюси:
 • автоматична реклама без таймера;
 • без вкладень;
 • швидкі виплати;
 • пасивний дохід;
 • зручний інтерфейс;
 • можна працювати на різних пристроях.

мінуси:

 • маленька оплата (без рефералів $ 1,5 – $ 2 в місяць);
 • необхідно постійно зберігати активність в проекті, щоб нараховувалося партнерську винагороду;
 • немає можливості безпосередньо спілкуватися зі своєю командою;
 • мало реклами.

аналог

На додаток до інструменту Глобус хочу порекомендувати вам відомий сервіс SurfEarner.

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки За допомогою цього проекту можна заробити на своєму браузері.

Суть заробітку проста. Після реєстрації на сайті SurfEarner потрібно встановити в свій браузер спеціальне розширення. Цей плагін дозволить переглядати рекламні повідомлення прямо в браузері.

Ніякі активні дії з рекламою не потрібні. Вона автоматично транслюється в верхній частині вікна браузера. При цьому рекламні банери в момент їх показу особливо не впливають на роботу за комп’ютером. Можна спокійно користуватися мережею, шукати інформацію, спілкуватися в соц. мережах.

висновок

Зіставивши всі факти, проаналізувавши особистий досвід і відгуки людей про проект Глобус, я можу стверджувати, що даний ресурс надає можливість заробити практично кожній людині, у якого є сучасний пристрій з виходом в Інтернет.

Розмір заробітку залежить від самої людини. Якщо він буде постійно займатися залученням інших людей в свою команду, тоді він забезпечить себе стабільним пасивним доходом

Копійки від «глобального» провайдера. Відгуки про проект ГЛОБУС ІНТЕРКОМ

globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгукиglobus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Пасивний дохід в мережі – мрія будь-якого користувача. Аби не вставати з дивана, аби капали гроші за це. Нехай копійки, головне, капають. Приблизно так міркують багато. Для більшості робота, все одно, що катування. Вони не думають, що роботу треба робити. Роботу треба поважати. Роботу треба любити. І тоді не буде потреби шукати ще щось, слухати шахраїв і дивитися рекламу за копійки …

Адреса сайт Сайт розташований за адресою:

https://globus-inter.com globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки Суть проекту

Сьогодні ми поговоримо про те, як оманливі можуть бути букси. Ці сервіси пропонують «роботу», яку може виконувати кожен. Оплата за перегляд реклами. Заманливо, так, звучить ?! Однак, автори таких проектів замовчують про те, що за працю довірливих і наївних користувачів вони будуть відплачувати жалюгідними копійками. Отже, на порядку денному проект ТОВ ГЛОБУС ІНТЕРКОМ. Про проект дуже багато відгуків. І, повірте, відгуки, швидше за все, пов’язані з бажанням учасників проекту швидше набити собі рефералів. За них, тобто, рефералів проект пропонує до 60% комісії. Непогано, так? Але давайте ми не будемо відволікатися. Почнемо з самої суті! globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки

Суть афери А тепер, давайте поговоримо серйозно. Проект «Глобус Інтерком» не може забезпечити вас роботою. По крайней мере, тій, яку обіцяє. Уявімо, що ви можете собі дозволити дивитися по 50 роликів реклами кожен день. І будете вважати, що 2-3 цента – це своєрідний Кешбек з витрачених грошей на світло, інтернет, квартиру та інше. Але це не так.

Насправді, ви втрачаєте більше. Будемо рахувати. Кожен ролик тривати від 15 секунд і більше. В середньому, 30 секунд. Значить, 50 роликів – 25 хвилин. Звичайно, якщо ви дивилися їх безперервно. За ці 25 хвилин ваші мізки вимкнені, і вони ретельно попестити добірними помиями. globus: заробіток грошей на рекламі без вкладень + реальні Відгуки Виходить, що вам за це заплатять тільки 2 центи. Тепер головне.Річ у тім, 2 цента – це мінімальний внесок, який можуть зробити маркетологи, щоб просунути товари і послуги. Вони заплатять вам 2 цента, а ви натомість будете купувати у них те, що вони вже вам показали. Більш того, ви будете приводити в цей проект інших таких же користувачів. У підсумку, проект «Глобус Інтерком» – це сама СПРАВЖНЯ рекламний майданчик. А ви в цьому проекті – глядачі. Якщо вам дали 2 кукурузіни з відра попкорна, це не означає, що ви встали в ряд тих, хто показує вам кіно!

Висновок Проект «Глобус Інтерком» платить ДУЖЕ мало! Ви витратите більше, поки будете на ньому працювати!

Зверніть увагу!Серед усього розмаїття неякісних курсів з поганими відгуками, на сайті присутні якісні – Перевірені курси! Це якісні продукти – вони допомагають заробити реальні гроші! Простим людям потрібна Ваша допомога! Залишайте якомога більше коментарів, відгуків, діліться посиланнями на цей сайт в своїх соц. мережах – це дуже важливо!

Разом ми допоможемо великому числу людей і убережемо їх від обману!

( 26

Доходи в Євро на Globus! Ще один каламутний проект ..

Тенденція до інтернет-заробітку, зокрема, серфінгу сайтів, набирає популярність, що на руку мережевим шахраям. Більш того, тепер заробляти можна навіть за допомогою власного телефону або планшета, просто встановивши відповідну програму на девайс.

Globus – сервіс для заробітку в мережі

Однією з найвідоміших програм для заробітку є Globus, що пропонує доходи в Євро і безліч інших вигод за перегляди вірусної реклами. Також вона надає послуги з розміщення такої реклами для показу на ПК, телефонах і планшетах, тобто всюди, де встановлена ​​представлена ​​програма.

Суть – рекламу подивляться тільки ті, кому вона цікава. Відповідно, переважна кількість замовників – представники стартапів, що пропонують такий же заробіток в інтернеті на інших ресурсах.

Додаткові пропозиції від Глобуса:

 1. Семиуровневая партнерська програма – обіцяється дохід з 7 “поколінь” зареєстрованих (і активних) рефералів;
 2. Бонус 10% від витрачених на рекламу фінансових коштів рекламодавця, наведеного серфером на проект;
 3. Можливість придбати пакет додаткових послуг після побудови структури для більшого заробітку.

Всі отримані гроші можна вивести на сервіс PayPall (представники країн третього світу не зможуть вивести гроші на карту) або Webmoney.

У лівій колонці на сайті можна ознайомитися зі статистикою, яка “висвітлює” виплати, вироблені за певний час за конкретні дії. Крім того, на сайті доступні нібито авторські відгуки (намагалися знайти, як можна їх залишати, але це виявилося непосильним завданням), за допомогою яких ви зможете прочитати оди ресурсу і приєднатися до будь-якої структурі.

З першого погляду інформація здається прозорою, проте чи так це? Розглянемо далі на прикладі користувача, що використовує сервіс протягом 6 місяців.

Результат старань або головою об лід

Користуючись представленим сервісом заробітку вже більше півроку, ми виявили, що обіцяний заробіток в євро – ще один лохотрон. І нехай Глобус буде володіти хоч сотнею ліцензій на свою діяльність, обман на обличчя:

 1. За 1 перегляд реклами отримуєте заробіток – 0.00024 євро (близько 0,02 копійки);
 2. За 1 активного користувача нараховується відсоток – 1%;
 3. За 1 день показується близько 1-5 реклами, це 0.00024-0.0012 євро (0,1 копійка) на добу (відсоток не вважаємо, оскільки реферал через добу став неактивним, а за неактивних гроші не нараховують);
 4. За 6 місяців щоденного користування вийшло зібрати 0.10276 євро;
 5. Разом, за розрахунками, щоб отримати 1 євро, нам буде потрібно близько 9 років, щоб вивести ці гроші.

Чи то це, чого ви очікували від користування представленим ресурсом після перегляду відео та ознайомлення з обіцянками? Навряд чи з огляду на, що в інтернеті можна знайти більш оплачувані проекти (наприклад, Толока – система заробітку від Яндекса).

На ділі ж виявилося, що:

 1. Навіть якщо ви знайдете рефералів, з актівноті кожного ви отримаєте не більше 0.00002 євро (0.0198 копійок), а зареєструвавши 1000 чоловік в команду, ваша нагорода складе всього 19 рублів з усіх (за умови, що кожен буде активним);
 2. Перспективу виведення (про більше і говорити не будемо) 1 євро за 9 років не можна назвати заробітком;
 3. На тлі цього можливість отримати бонуси або додаткові пропозиції забуваються.

Все було б набагато простіше, якби рекламу показували частіше, але на це сервіс скупий, а тому доведеться цілих дев’ять років провести в надії вивести свій заробіток, та й то, якщо лохотрон ще буде існувати, що сумнівно, адже подібні сайти довго популярністю не користуються.

Якщо хочете навчитися простим видам заробітку на буксах, соціалка і додатках, на таких ресурсах як Янедкс.Толока, Воркзіла, Сеоспрінт і Профітцентр, Вктаргет, Аптулс і інших десятках перевірених сайтах, для того щоб заробляти від 5000 до 15000 рублів на місяць залізно, скористайтеся спеціальним навчальним інтернет-центром з персональної підтримкою – Деловари.РФ!

Посилання на інтернет-сервіс http://varimdela.ru/