Інтерв’ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

0
145

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republicІнтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republicІнтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republicІнтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republicІнтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

 • Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic
 • Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic
 • Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic
 • Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic
 • Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Bag Republic – on-line магазин, в якому ви можете купити чоловічу сумку з натуральної шкіри, пропонує різні моделі ділових і дорожніх сумок, сумок-планшетів, портфелів, чоловічих несесерів та інших виробів бізнес-класу від кращих англійських і італійських брендів.

Якщо ви вважаєте себе стильним і сучасним чоловіком, то сумка вам просто необхідна.

У солідного чоловіка не повинно бути відвисає кишень штанів і піджака, в яких лежить телефон, гаманець, ключі, документи та інші дрібниці, які, до того ж, можуть випадково випасти …

Всі ці речі можна покласти в зручну чоловічу сумку, яка послужить вам не тільки своєю практичністю, але також доповнить ваш образ і підкреслить індивідуальність.

Якісна шкіряна сумка, нарівні з запонками і дорогими годинниками, додає презентабельності до образу заможного чоловіка і є його обов’язковим атрибутом.

Варто відзначити, що чоловічих сумок буває кілька різновидів і, в залежності від вашого способу життя і статусу, вам можуть знадобитися різні варіанти.

Крім того, багато чоловіків не люблять постійно тримати щось в руках, тому в нашому асортименті є безліч сумок через плече, навіть ділові портфелі мають в комплекті спеціальний плечовий ремінь. З ними ви можете ознайомитися на сторінках нашого магазину.

Якщо ви перебуваєте на цій сторінці і читаєте цей текст, значить ви вже відчули на собі необхідність в чоловічій сумці, але з різних причин весь час відкладали її покупку на потім.

Можливо, ви просто не любите витрачати свій час, катаючись по магазинам в процесі вибору моделі. У цьому вам допоможе наш інтернет-магазин.

У Bag Republic ми намагаємося робити все, щоб ви могли купити чоловічу сумку, витративши на це мінімум часу. Бажаємо вам вдалих покупок в нашому магазині!

Нові статті у нашому блозі

Подарунок коханому – муки вибору Вибір подарунка – нагальна проблема для всього живого на землі. Але найважчий вибір – вибір подарунка для чоловіка. Почнемо зі звичних подарунків, тих, які можна дарувати абсолютно всім представникам прекрасної статі, незалежно від віку і уподобань. Читати далі >

Paddington – Нова колекція сумок і портфелів з Англії Ми раді представити вам нову колекцію оригінальних шкіряних сумок від англійської фірми Ashwood Leather. Колекція отримала назву Paddington в честь одного з найстаріших вокзалів в Лондоні. Читати далі >

Італійські сумки марки Tuscany Leather в Bag Republic Мануфактура Tuscany Leather заслужено вважається одним з кращих італійських виробників шкіряних сумок. Завдяки вивченню традиційних технологій обробки шкіри, які застосовувалися в 19 столітті Читати далі>

Як просувати інтернет-магазин через особистий бренд

Ви знаєте, хто володіє найбільшими інтернет-магазинами? Хто створив AliExpress, які люди стоять за Ulmart, чому не спить ночами власник Ozon? Вони не світяться на червоних доріжках, не роздають інтерв’ю по телевізору і широкому колу людей в общем-то невідомі. Добре це чи погано і як змусити особистий бренд працювати на себе – читайте в нашій новій статті.

Ок, Гугл, давайте спробуємо відкрити завісу таємниці. Пошуковий запит «інтерв’ю з власником інтернет-магазину» дає інформацію нема про монстрів електронної комерції, а про молодих хлопців, які намагаються розкрутитися на своєму ринку.

Якщо гуглити адресно – наприклад, «інтерв’ю з господарем AliExpress», можна знайти вже більш солідну інформацію: інтерв’ю РБК господаря Alibaba Джека Ма. Якщо вбити в Яндекс «інтерв’ю з власником Сітілінк» – знайдете статтю по посиланню.

Але це з пошуку, а просто так, за здорово живеш, ви навряд чи пригадаєте імена цих людей. Чому?

Можливо, тому, що зараз у них немає мети просунути свій бізнес – він вже просунутий і розкручений. Особистий бренд просувають в основному тоді, коли хочуть, щоб про тебе дізналися. Добре це чи погано – вирішує кожен за себе. Якщо ви прийняли рішення спробувати створити особистий бренд, – тоді ця стаття для вас.

Отже, навіщо взагалі потрібен особистий бренд?

По-перше, щоб виділитися з натовпу конкурентів. Моя знайому руду дівчину все звали Лисицею, і коли вона кілька років тому вирішила зайнятися бізнесом, саме лисицю зробила своїм альтер-его.

Тепер це символ її магазину – навіть в його назві присутнє лисяча тема. Лисиці всюди: на її одязі, у вигляді м’яких іграшок в приміщенні магазину. Та й саму себе вона позиціонує як руду лисичку.

Це працює: серед безликих магазинів Fox-epil дуже виділяється.

По-друге, щоб тебе запам’ятали. І знову наведемо приклад про Лисичку: складно не запам’ятати такий яскравий сильний образ. Це стосується і конкурентів, і клієнтів: людям подобається незвичайні фішки, незвичайні люди, це притягує і приваблює.

По-третє, щоб до тебе потяглися. Роздаючи інтерв’ю, позиціонуючи себе не тільки як власника інтернет-магазину, але і як цікаву особистість, ви стаєте ближче своєї ж аудиторії.

Якщо ви думаєте, що сказати світові вам абсолютно нічого, – подивіться на наших зірок, які придумують інформаційні приводи з кожної дрібниці. Головне почати – розповісти про себе, про своє інтернет-магазині, а далі піде по накатаній.

А якщо все-таки не виходить – трохи акторської гри вам на допомогу. Складайте, придумуйте, робіть себе в очах клієнтів трохи краще – це не забороняється.

По-четверте, щоб у тебе купували. Так-так, все неминуче зводиться до грошей. Коли люди дізнаються вас ближче, вони повірять вам. А значить, стануть довіряти і вашої продукції.

Якщо у людини буде вибір – купити трохи дорожче у людини-бренду або дешевше в невідомому безликому магазині, вони виберуть вас.

І знову приклад про зірок: згадайте, як вони знімаються в рекламі, і народ вірить. Чи повірить і вам.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Як зробити з себе особистий бренд

Скористаємося порадами Чермен Дзотова, фахівця з просування свого імені. Чермен в співавторстві з Романом Масленниковим написав книгу «Як стати знаменитим і багатим», в якій детально розказано, як виліпити з себе справжню зірку.

Порада перша. Інвестуйте в себе: гроші, час, сили. Не шкодуйте на це грошей, адже спочатку ви працюєте на ім’я, а потім ім’я працює на вас.

Порада друга. Витрачайте на особистий бренд не менше однієї години в день. Це може бути що завгодно: написання своєї біографії, рекламний пост в соцмережах, зйомка відео або будь-яка інша діяльність для самопіару.

Порада третя. Працюйте над просуванням регулярно і системно. Якщо зірка довго не з’являється в ефірі – про неї забудуть. Саме тому вони самі не проти нагадати про себе.

Порада четверта. Використовуйте різні канали просування себе як бренду. Це може бути персональний блог, сторінка в соціальних мережах, канал на YouTube, статті в ЗМІ, навіть виступ по телевізору.

Порада п’ята. Використовуйте найрізноманітніші інфоприводи, але упор робіть все ж на професійні якості і досягнення. Приблизно 10% інформації про вас повинно бути особистого характеру, а все інше – пов’язане з роботою. Наприклад, це можуть бути історії з практики, поради покупців, ваше експертну думку, корисні статті по тематиці вашого інтернет-магазину.

Порада шоста. Не тільки пишіть, але і показуйтесь офлайн. Відвідуйте заходи, тематичні конференції та форуми – там можна і людей подивитися, і себе показати, а також завести корисні знайомства. Проводьте консультації – хоча б безкоштовно.

Порада сьома. Активно керуйте власним брендом. Вирішуйте самостійно, яку гру вести, про що розповідати і як себе позиціонувати.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Ось що радить зробити дзоти прямо зараз

 1. Написати біографію і опублікувати в «Вікіпедії» або інших подібних ресурсах. Це додасть вашому образу солідності і респектабельності: не повірите, скільки людей ведуться на ці хитрощі!
 2. Придумати свою фішку і просувати її, щоб у читачів виникали прямі асоціації з вами. Це може бути деталь одягу – наприклад, краватка-метелик, елемент образу – лисина Дмитра Нагієва, символ компанії – руда Лисиця з прикладу вище.
 3. Завести власний блог на великих вітчизняних ресурсах: «Ехо Москви», Сноб.ru і публікуватися не рідше ніж раз на місяць. Не забувати і про західні майданчики.
 4. Придумати інформаційний привід, написати про це статтю, новину чи прес-реліз і запропонувати його в ЗМІ. Ну або хоча б в онлайн-ЗМІ. Так ваше ім’я і назву інтернет-магазину стане відомим широкому колу читачів.
 5. Виступити в ролі запрошеного експерта в блогах, ЗМІ. Так ви підвищите репутацію власного бренду, зарекомендуєте хорошим фахівцем, та й взагалі надокучили.

Як просувати інтернет-магазин через особистий бренд: працюють прийоми

Але повернемося до нашої тематики. Електронна комерція – окремий вид бізнесу зі своїми правилами і законами.

Але повірте, в сфері особистого бренду ніяких обмежень немає: однаково просувають себе власники промислових підприємств і інтернет-магазинів, банків і фітнес-центрів.

Прийоми для просування особистого бренду теж в основному однакові. Розглянемо деякі, найбільш дієві з них.

просування фахівця

Якщо ви робите акцент на власне просування – тоді поради вище для вас. Але можна також просувати особистий бренд будь-якого з ваших співробітників. Наприклад, це може бути геніальний менеджер з продажу, чарівний кур’єр, грамотний фахівець технічної підтримки.

А може бути, і все разом. Педалює цю тему, постійно пишіть в блозі або соцмережах про ваших співробітників, обов’язково публікуйте їх фотографії і успішні приклади роботи.

Створіть рубрику «Запитайте у менеджера» або «Задайте питання техподдержке», і нехай відповідають на питання клієнтів або зацікавлених людей.

Якщо співробітники не проти, вони можуть просувати особистий бренд в своїх особистих блогах і сторінках у соцмережах. Словом, все те ж саме, про що писав Чермен дзоти. Така тактика дає свої плоди: ваш колектив буде пізнаваний, потенційні клієнти будуть звертатися не до безликому співробітнику, а до Сергія, Оле, Маші або Володимиру Віталійовичу.

Окремо хочеться сказати про публікацію фото. Відомо, що фото і відео зроблять будь-який нудний текст жвавіше і доступніше для сприйняття. В тематиці e-commerce це правило теж працює.

Розбавляйте тексти фотографіями співробітників, товарів, співробітників з товарами. Відмінна ідея – публікація фото до і після, перетворення жінок, як у програмі «Перезавантаження».

За допомогою ваших товарів, звичайно ж: косметики, одягу, взуття.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Запрошена зірка або лідер думок

І знову згадаємо рекламу, в якій знімаються запрошені зірки. Телеведучі, співаки та артисти із задоволенням рекламують смартфони, креми для обличчя та інші товари. Зараз, в епоху інтернету, реклама перекочувала в соцмережі зірок. Тепер вони рекламують товари на своїх власних сторінках. Причому це може бути як пряма, так і нативная – природна реклама.

Особистий бренд зірки допоможе вашому інтернет-магазину в просуванні. Варіантів такого прийому кілька: зірка або лідер думок, популярний блогер може дати посилання на ваш інтернет-магазин і написати, що купила там такий-то товар.

А може зробити спільне фото з вами або запис про те, що познайомилася з власником магазину і його співробітниками.

В такому піар-пості можна похвалити грамотну роботу співробітників, багатий асортимент, чарівність і професіоналізм власника бізнесу – будь-який каприз за ваші гроші.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Сторітеллінг

Живі історії, чіпляють людей, – сучасний метод маркетингу. Ми вже писали про нього в цій статті. Найкраще історії і розповіді заходять в блозі компанії і в соцмережах – сам формат передбачає це.

Писати можна в принципі про що завгодно: про історію створення інтернет-магазину, про вашому шляху в бізнесі, про цікавий товар або послугу. Сторітеллінг у відгуках задоволених клієнтів – теж відмінна ідея. Ви можете написати їх самостійно – тільки дивіться, щоб не було занадто награно або фальшиво – або запропонувати зробити це клієнтам.

Щоб мотивувати людей, можна влаштувати конкурс на кращий відгук, а в якості призу запропонувати товар з вашого асортименту.

Ще один робочий варіант – продає історія на Лендінзі. Ми вже писали, що для окремих груп товарів має сенс робити Лендінзі.

Це потрібно не для пошукового трафіку – хоча посилання на основний сайт на Лендінзі теж необхідно ставити, а для поширення інформації товару і його просування.

Сторітеллінг про якийсь конкретний товар допоможе зацікавити читача і зробити замовлення.

Секретів продають історій не так вже й багато. Головне в них – знайти біль читача і розвинути цю тему. Трохи інтриги, заманливий заголовок, проблема на початку і її рішення в кінці – ось і готово смачна страва під назвою продає історія. Тільки не перестарайтеся: треба, щоб розповідь виглядав максимально правдоподібно.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Як просувати все це в маси?

Отже, ви написали фотопост про ваших співробітників, записали відео, придумали продає історію, запросили блогера зробити огляд ваших товарів. А що далі? З останнім більш-менш зрозуміло: зірка сама опублікує запис у себе на сторінці.

Історію або статтю можна надрукувати в блозі або в соцмережах, відео викласти туди ж або на YouTube.

Але як розшарити її по інтернету, щоб люди читали, лайкали, розповідали друзям і зміцнювали репутацію вашого бренду? Є кілька перевірених способів:

 • Використовуйте стару добру контекстну рекламу, яка буде вести на ваш блог або Лендінгем;
 • У соцмережах купуйте таргетовану рекламу або рекламу в тематичних групах, які читає ваша ЦА. Так ваші записи будуть показуватися лояльним клієнтам, а не всім підряд;
 • Проведіть конкурс репоста: за бонус або приз люди будуть самі расшарівать вашу інформацію, ділитися нею з друзями;
 • Створюйте блог на великих ресурсах, партнерьтесь з їх власниками. Замовте платну статтю про ваші послуги і товари;
 • Використовуйте сучасні технології: інфографіку, смішні комікси. Така інформація сприймається легше;
 • Знайдіть піарника, який знає всі ходи і виходи в інтернеті і допоможе привернути увагу ЦА;
 • Витратьте на креатив: справжній фахівець допоможе вам написати дійсно бомбовий пост, який може стати вірусним – тобто розлетітися по інтернету і зробити вас популярним.

Ну ось, здається, і все. Найголовніше – зберегти запал і працювати над просуванням особистого бренду постійно, кожен день. Найкраще продумати концепцію просування або план по розкрутці на тиждень / місяць. Працюйте на своє ім’я, щоб воно надалі працювало на вас!

Своя справа: Інтерв’ю з власницею магазину дитячого одягу у Владивостоці

життя

Miumi любить розповідати про цікавих людей, які ставлять цілі у своєму житті і досягають їх. У них є чому повчитися. Про старт свого бізнесу, про підводні камені, злети й падіння нам розповіла власниця магазину «Модні Лялі» Тетяна Прокопенко.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Ідея відкриття магазину прийшла, як і більшість важливих подій в моєму житті, абсолютно випадково. Друг переїжджав в інше місце, більш відповідне для його будівельної компанії, і запропонував мені зайняти звільняється приміщення. На той день я вела досить успішні спільні покупки дитячого одягу, і у мене і думки не було про відкриття магазину.

Але, коли через тиждень, я зрозуміла, що продовжую думати про цю ідею, прийшло і рішення спробувати себе в новій справі. Досвід організатора, бухгалтера, налагоджені зв’язки з постачальниками і допомогу друзів допомогли за короткий термін (3 тижні) відкрити «Модні Лялі». Звичайно, було проведено аналіз найближчих магазинів за асортиментом, ціною, роботі продавців.

І я зробила висновок, що ми не повинні перетнутися.

Перед відкриттям багато що робилося в останній момент, як, наприклад, перший банер, який створили буквально за добу, коли стало зрозуміло, що необхідного якісного фото потрібного розміру немає в інтернеті, довелося терміново організовувати фотозйомку дітей, створювати образи, шукати реквізит. В результаті для головного рекламного фото магазину сфотографували мою племінницю.

При першому виборі речей для магазину, я виходила з того, що саме з дитинства у дитини формується почуття стилю, тому всі батьки намагаються прищеплювати смак у дітей, одягаючи їх стильно з народження. Так що спочатку речі в магазині були доступні для вузького кола.

Згодом спрямованість магазину дещо змінилася. Цьому сприяли: місце (при виборі місця для магазину потрібно було врахувати район міста), загальна зміна купівельної спроможності, бажання догодити такій чудовій, делікатній, часто з вкрай консервативними поглядами категорії покупців, як бабусі, але при цьому, щоб магазин продовжував відповідати своїй назві .

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Мода в дитячому одязі і взутті дуже схожа з модними тенденціями у дорослих. Стиль, колір, форма. Для мене головне в підборі, то, що діти – це діти і не варто перетинати кордон.

Великим плюсом роботи з фабриками Китаю і Кореї є можливість «втручатися» в виробничий процес.

Наприклад, підбір найбільш придатною, рельєфною підошви для дитячих УГГ або, коли до вельми короткого плаття, додають комплектом шортики або, замість спотвореного товарного знака, на кишені сорочки поміщають малюнок лося, який стає фаворитом при виборі у хлопчиків.

З російськими виробниками – відносини трохи інші, дуже багато з часу заснування підприємства не роблять будь-яких значних змін в асортименті, хоча якість виконання і тканини дуже гідне, що допомагає вибирати їх при закупівлі класичних предметів одягу та взуття. В даний час починаємо роботу з виробниками України, Білорусії, США. Цікаво, ново і хвилююче.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Часто запитую думку у самих ляль, і отримую дуже слушні поради і побажання, що допомагає в роботі і розвитку. В даний час бренд «Модні Лялі» є партнером журналу дитячої моди, що виходить в Санкт-Петербурзі.

У будь-якій справі – головне, щоб воно було улюбленим і приносило задоволення, а помилки вони завжди будуть, адже вони як покажчики, що ще потрібно освоїти, чому навчитися. Абсолютно всім Ви ніколи не зможете догодити, а принести радість і посмішки більшості – цілком.

Контакти:

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Інтерв’ю з власником інтернет-магазину “Північні камені”

Сьогодні у нас для вас ще одна бесіда з власником незвичайного бізнесу. Це історія про те, що і зараз і на досить насиченому ринку можна відшукати своє УТП (унікальна торгова пропозиція). А також про те, як багато це УТП значить для успішного просування бізнесу.

Наш гість Олександр – власник інтернет-магазину «Північні камені». У його магазині представлені кабошони (камені з гладкою шліфуванням і однією плоскою стороною) і вставки з хибинских мінералів – величезний вибір для дизайнерів прикрас, ювелірів, колекціонерів. Його проект цікавий не тільки унікальністю торгового пропозиції, а й історією просування.

Природною здається думка, що до створення цього проекту діяльність Олександра була якимось чином пов’язана з цим напрямом або він має відповідну освіту. Але з’ясувалося, що ідея створити інтернет-магазин кабошонов зародилася абсолютно випадково.

Олександр розповідає:

Якось в розмові по Скайпу з однієї московської знайомої мова зайшла про ці самі кабошонах і тут якось прийшла думка «а чому б і ні, раз у нас в регіоні (Мурманська область) стільки всього« виростає »?

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

«Північні камені» – кабошони і вставки з хибинских мінералів і оленячого рогу.

«Спочатку хаос і інтуїція»

Олександр приступив до реалізації ідеї, не маючи чіткого бізнес-плану і уявлення про те, вийде чи не вийде, чи буде ця справа прибутковим. Ми вчимо вас так не робити 🙂 Але у героя нашої історії виявилася легка рука.

Спочатку хаос і інтуїція, потім чомусь якось дуже швидко вибудовується певна структура.

Так все починалося. І так само спонтанно Олександр реалізовував проекти і раніше, тільки в освітній та соціальній сферах (за фахом Олександр педагог).

Початковий етап від зародження цієї неординарної ідеї до створення сайту і появи перших замовлень був досить стрімким і зайняв всього три тижні. Першу партію каменів майбутній власник інтернет-магазину закупив в одній з місцевих майстерень і майже відразу ж продав.

Звідки ж ви брали кошти для реалізації проекту і великі вкладення потрібні були на початку шляху?

У справу пустив премію за диплом федерального конкурсу авторських освітніх програм і півтори місячні педагогічні зарплати приблизно … 🙂А наймати помічників і делегувати почав вже пізніше.

Спочатку сайтом займався самостійно, користуючись шаблонами Ucoz – теж нетипове рішення для інтернет-магазину. Але пізніше, коли зрозумів, що не справляюся з технічної «доведенням» сайту, знайшов фахівця і делегував роботу з сайтом.

Фотографії робив і продовжую робити сам, так як потрібного фотографа знайти не вдалося, але для обробки і підгонки під вимоги сайту є помічник. Основні тексти написав теж сам, пізніше вже знайшов копірайтера.

Логотипи і новий дизайн сайту робив вже аутсорсер.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republicІнтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Способи просування свого бізнес-проекту Олександр ємко охарактеризував фразою «воно якось само пішло». З чого ж все починалося?

Скільки заробляє інтернет-магазин – інтерв’ю з власником

Інтернет-магазин «Мега Подарунки» працює на основі Shop-Script. Власник інтернет-магазину Ольга Митрофанова ділиться досвідом і розповідає про свій досвід відкриття бізнесу і заробітку в інтернеті.

Як ви відкрили свій інтернет-магазин?

 1. Зареєструватися на сайті.
 2. Додати товари.
 3. Вибрати готовий дизайн.
 4. Підключити свій домен .RU, .РФ, .COM або будь-який інший.
 5. Підключити способи оплати та доставки.

Відкрити сам інтернет-магазин було дуже просто.

Я просто зареєструвалася на сайті Shop-Script і звернулася в підтримку, щоб мені допомогли зареєструвати доменне ім’я і підключили його до мого інтернет-магазину (зараз доменне ім’я потрібно підключити просто в настройках інтернет-магазину, не звертаючись до служби підтримки – прим.

редактора).

Складніше було придумати гарне і звучну назву, ніж відкрити сам інтернет-магазин 🙂

Після цього протягом тижня я додавала на сайт товари, робила фотографії, придумувала опису до товарів. Думаю, що в цілому наповнення магазину товарами зайняло близько тижня.

Розкажіть про свій інтернет-магазині. Коли ви відкрилися?

Ми продаємо звичайні речі і подарунки незвично великого розміру: величезні будильники, гігантські чупа-чупси, гігантські гральні карти і т. Д.

Ідея відкрити свій інтернет-магазин з’явилася після того, як я протягом двох років пропрацювала в банку і почала розуміти, що така щоденна рутина – це зовсім не те, що мені хотілося б займатися. Це був 2007 рік.

У мене є знайомі в США, у яких тоді вже був свій інтернет-магазин з продажу гігантських подарунків. Коли вони приїздили в гості і привозили свою продукцію, моїм друзям такі речі дуже подобалися, і я вирішила спробувати продавати великі подарунки в Росії.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic В офісі партнерського магазину GreatBigStuff в США.

Першу партію я замовила і отримала вже на початку 2008 року, і тоді ж відкрила інтернет-магазин. Розглянула кілька варіантів назв, перевірила, які доменні імена вільні, і в підсумку зупинилася на назві «Мега Подарунки» і домені mega-podarki.ru.

Вибачте за нескромне питання: скільки заробляєте за допомогою вашого інтернет-магазину?

Інтернет-магазин приносить в середньому близько 200 000 рублів на місяць . У продажу подарунків спостерігається яскраво виражена сезонність з піками в грудні, лютому і березні. У Новий рік нескладно заробити і більше 500 000.

Відразу знали, що будете продавати?

Я спочатку визначилася, що хотіла б продавати, і вже потім вирішила відкрити інтернет-магазин. Знаю, що деякі роблять інакше, але для мене це єдиний природний варіант: спочатку визначити, що саме продавати. Потрібно любити, що робиш, а не продавати що завгодно, лише б заробити.

Почавши з великих подарунків, ми стали потім продавати і просто речі величезного розміру, а тепер також пробуємо інші товари: різні прикраси для інтер’єру і затишку. Але знову ж таки тільки тому, що мені особисто це подобається.

Звідки брали гроші на старт?

Особисті накопичення, близько 250 000 рублів, я витратила на закупівлю першої партії. Перші замовлення були від друзів і від друзів друзів. Як тільки стали з’являтися перші гроші від продажів, інвестувала їх в рекламу, почала просувати сайт в пошукових системах. Перші витрати включали в себе тільки закупівлю товарів і потім покупку реклами.

Скільки коштувало відкрити інтернет-магазин? Витрати були абсолютно незначними! Для порівняння: на інтернет в офісі я сьогодні витрачаю більше, ніж на повне забезпечення роботи сайту та інтернет-магазину. (Інтернет-магазин «Мега Подарунки» працює в хмарі на тарифі «Про» вартістю 799 Р в місяць при оплаті на рік – прим. Редактора.)

Наймали ви програмістів або дизайнерів?

На самому початку зайвих грошей не було, тому я, як могла, використовувала стандартні можливості Shop-Script.

Спочатку використовувала стандартний дизайн, але потім знайшла фрілансера, які допрацював весняний вид так, як мені хотілося. Дизайн ми міняли кілька разів, зараз робити це стало ще простіше.

Тоді не було такої кількості готових тим дизайну, як зараз. Зараз я б просто купила готовий підходящий варіант і відразу почала б працювати.

Кого-небудь порадите з фрілансерів?

На сайті Shop-Script є цілий каталог партнерів-експертів. Я думаю там пропозицій більш ніж достатньо.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic Зустріч з постачальниками на виставці в Гонконзі.

Звідки більше замовляють: Москва, регіони?

Найбільше замовлень, звичайно ж, з Москви. У нас це десь 70% замовлень. У регіони ми теж відправляємо досить багато. Тим більше що зараз служби доставки доставляють швидко і можуть приймати післяплата. Коли ми тільки починали була тільки одна компанія, яка працювала з післяплатою.

Як приносите замовлення і приймаєте оплату?

Замовлення ми доставляємо кур’єрами по Москві, по Росії – Поштою Росії і службами експрес-доставки. Оплату приймаємо готівкою, карткою, електронними грошей. Зараз все це дуже просто організувати.

Чи працюєте на останній версії Shop-Script 6?

Ну звичайно! На попередній Shop-Script 5 перейшла відразу, як тільки він з’явився в 2013 році. А на Shop-Script 6 я працюю однією з перших. Ми співпрацювали з Вебасістом для розробки розширених звітів, тому мій магазин був таким собі «піддослідним кроликом» і використовував нову версію ще до офіційного релізу.

Ви зареєстровані як ТОВ або ІП?

ВП. У мене невеликий магазин, тому цей варіант був найзручнішим.

Якими ще програмами користуєтеся для роботи інтернет-магазину?

У мене ІП, так що складні бухгалтерські програми мені не потрібні, 1С не використовую. Звітність здавати просто – тільки декларацію.

Ще користуюся кількома додатками на смартфоні, щоб стежити за позиціями сайту в пошукових системах.

З додатків Вебасіста використовую «Блог» і «Розсилання». Але 80% робочого часу проводжу саме в Shop-Script.

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic Офіс Мега Подарунків на Андріївській набережній в Москві.

Як ви рекламуєте свій магазин в інтернеті?

Універсальний відповідь на питання «як просунути сайт» я при всьому бажанні вам дати не зможу. В цілому вся така робота у мене зводиться до численних спроб випробування різних каналів залучення відвідувачів і підрахунку ефективності по кожному каналу.

Даю рекламу, пишу статті в блог, плачу за кліки в «Яндекс.Маркеті» або «Яндекс.Директі», розміщують на тематичних майданчиках і т. Д. По кожному каналу вважаю, скільки витратила і скільки отримала. Повернення інвестицій (ROI) більше 100% – добре, продовжую далі.

Менше 100% – неефективний канал, закриваю, думаю далі.

Інтерв’ю з власником магазину косметики

Сьогоднішнє інтерв’ю присвячено проблемі розвитку малого приватного бізнесу серед величезної конкуренції в культурній столиці Росії. Наш сьогоднішній герой – Сергій резвецов, власник невеликого магазину «Лавшоп» в Калінінському районі Санкт-Петербурга, який спеціалізується на продажу косметики та парфумерії.

– Здрастуйте, Сергій Юрійович. Наших читачів цікавить як ви змогли відкрити свій бізнес в настільки конкурентному середовищі і приносить він прибуток?

Вітаю вас, Олена, і ваших читачів. Ідея відкрити свою справу сформувалася ще в юному віці. Спочатку завадила армія, потім отримуємо результат освіти, а потім стало просто страшно. Я зустрічав багато бізнесменів, які до сих пір віддають борги за своє збанкрутіле підприємство.

В принципі, у мене все було нормально: звичайна робота в офісі, середня зарплата, а потім я одружився (сміється) … Доводилося працювати більше, я не міг приділяти достатньо часу сім’ї, а зарплати стало не вистачати.

– І в такий відповідальний момент ви вирішили ризикнути всім, щоб почати свою справу? Ви азартна людина (посміхаємося).

Мені дуже допоміг випадок: мій знайомий переїжджав в іншу країну і запропонував викупити його бізнес. Він людина дуже лояльний, тому ми змогли домовитися про розстрочку, інакше я б не був зараз бізнесменом.

– Парфумерію вибрали випадково? У вашому магазині стільки всього …

Парфуми та косметичні засоби – основний напрямок, розбиратися в ньому мені допомагала дружина.

Все інше продається для збільшення популярності нашого магазину: на Бестужевських вулиці Санкт-Петербурга немає ні магазинів одягу, ні канцтоварів, тому до нас часто заходять люди. Яким косметика, в принципі, не потрібна.

Ми знайомимо їх з нашим асортиментом, дістаємо зразки старих улюблених запахів. Можна сказати, що це такий спосіб залучення клієнтури з мінімумом вкладень (хитро мружиться).

– До речі, про рекламу. Про вашому магазині ніде нічого не чути, у вас є флаєра, може подаєте оголошення на дошки в мережі або інших ЗМІ?

Чесно зізнатися, я володію «Лавшопом» півтора року. Багато грошей пішло на придбання, платимо за оренду, робимо закуп товару, плюс оплата продавцям, клінінговим службам. Мене влаштовує поточний прибуток і поточний рівень навантаження на мене, як на керівника. Розширення планується, але дещо пізніше. Поки все в планах.

– У вас вийшло стати бізнесменом досить спонтанно, як бути тим, хто палко бажає відкрити свою фірму? Можете запропонувати якусь схему або алгоритм?

Так звичайно. У купівлі чужого бізнесу є кілька переваг:

 1. Переоформлення ІП або ТОВ відбувається під наглядом продавця, тому ви робите менше помилок. Колишній власник може оплатити всю процедуру, якщо його ІП продається в терміновому порядку.
 2. В наявності вже є і орендоване приміщення, і список постачальників, і розцінки, до яких звикли покупці.
 3. Ідея вже створена, всі документи оформлені. Все це економить час, вам майже нічого не потрібно робити.

– Що скажете про самостійне відкриття з нуля?

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

Мій основний рада бізнесменам: створюйте корпоративні сайти своїх підприємств. У великих містах все прийнято купувати через інтернет, ця тенденція поширюється і на регіони. Молоде покоління з великим достатком сидить в онлайн-шопах, а ТРЦ відвідуються заради розваги.

 • – Чи дасте нам адресу свого сайту?
 • Як тільки так відразу…
 • – Вибачте …?

У нас був домен, але в цілях економії ми створювали його самі на безкоштовній платформі. Ідея виявилася так собі. Ми не змогли його підтримувати. Зараз ведеться розробка повноцінного інтернет-магазину, управління яким покладено на професійну аутсортінговую компанію.

– Як зараз з прибутком?

При минулому господаря було гірше (посміхається), я займаюся магазином впритул. В кінці 2016 року чистий прибуток становив всього 10% від товарообігу. У цьому ще не рахували, основні витрати: закуп товару, оренда, оплата аутсортінгових фірм (бухгалтерські, IT-послуги, кур’єрські служби, вантажоперевезення).

– А як же зарплата співробітникам?

У мене мале підприємство, в штаті всього 5 осіб, включаючи мене. Рівень виплат вище середнього по СПб, дотримуємося всіх нормативи ТК РФ. Колектив сформований з того самого дня, коли я зайняв місце директора.

Вважаю, що дружня атмосфера і субординація повинні підтримуватися при будь-якому розкладі. Розкол всередині штату – прямий шлях до небажання людей ходити на роботу. Звідси падає рівень продажів, погіршується прибуток. Це може вплинути і на рівень заробітної плати.

Але ми майже не сваримося, так як рідко один одного бачимо.

– Ви вважаєте себе успішним підприємцем і керівником?

Я думаю, що занадто скромний, щоб прямо відповідати на такі питання. Успішність бізнесмена визначається не власною думкою, ауровнем розвитку його компанії і розміром прибутку. Перший пункт у мене знаходиться на етапі опрацювання, розмір прибутку дозволяє успішно розвиватися і створювати певні плани на розширення магазину.

– Що ж, відповідь приймається. Кажуть, що успішні люди мають свої особливі звички, які дозволяють їм домагатися висот в бізнесі і в житті. Чи є такі у вас?

Так, я читав про це. Дійсно, є кілька невикорінних звичок:

 • Ранній підйом – невід’ємна частина мого розпорядку дня.
 • Я завжди віддаю перевагу самостійно контролювати приймання товару і час прибуття продавців на роботу.
 • Своїм головним доброю звичкою вважаю нелюбов до соцмереж і телевізору. Дивлюся тільки ті передачі, які безпосередньо стосуються малого бізнесу в Росії.
 • Вільний час витрачаю на своїх дітей і сім’ю, іноді виходить поєднувати це із заняттями спортом. Відпочинок на природі за краще гучній вечірці, напевно, старію … (сміється).

Сергій Юрійович, спасибі, що приділили час нашої редакції. Думаю, багатьом ваші поради допоможуть в починаннях особової справи.

Подяка за продаж сумки в інет магазині своїми словами

Інтерв'ю з власником успішного інтернет-магазину bag republic

129 сильних слів для реклами, які привернуть увагу клієнтів

Як створити освітній проект19: 00 Київ / МСК Меню Популярні статті: «Приєднуйтесь до нас» «Зареєструватися» З цими фразами ви досить часто стикаєтеся, відкриваючи деякі електронні листи і вони, як правило, служать вони для однієї мети: натисніть тут, щоб дати на свою електронну адресу. Служать вони то для однієї мети, але кажуть вони нам про це? У моєму досвіді, так.

За весь свій час я написав уже багато статей, провів чимало A / B Тестінг і зрозумів, що одне слово може змінити все.

Слово змінює зміст, настрій і мотівацію.Вам, напевно, цікаво: якщо одне слово має таке велике значення, тоді які заголовки мені все-таки використовувати?

Які слова і фрази конвертують? Наука копірайтингу і психологія заголовка дали маркетологам кроки для досягнення вершини розуміння потрібних слів.

Трохи нижче ви побачите списки сильних конвертують слів і фраз.Ви, ймовірно, знаєте, що конкретні слова мають значення.

10 фраз, з яких можна починати комерційну пропозицію

Відносно недавно в нашому блозі була опублікована стаття, відразу стала хітом – «». Як показав відгук, ця тема дуже сильно зацікавила велика кількість читацької аудиторії.

Що цілком зрозуміло. За великим рахунком, від вступної частини комерційної пропозиції залежить його подальша доля. Людина читає одну сторінку тексту (уважно) протягом 2-3 хвилин. Комерційні пропозиції «сканують» за кілька секунд.

І якщо в ці секунди ми не змогли «зачепити» читача, відразу згадується фразеологізм – «пиши пропало».

Фрази для залучення клієнтів і як їх використовувати

Вітаємо! У цій статті ми розглянемо основні фрази для залучення клієнтів, що стимулюють рівень продажів.

Сьогодні ви дізнаєтеся:

 • Як правильно вести діалог.
 • Чому так важливо використовувати правильні слова при розмові з клієнтом.
 • Приклади яскравих фраз, які привернуть увагу покупців.

Кожна людина, яка продає якийсь товар, а також пропонує послуги знає і розуміє важливість першого діалогу. Саме тому наскільки швидко продавець заслужить довіру покупця, визначить його потреби і допоможе з вибором, залежить рівень продажів, а відповідно і його зарплата. На практиці виявляється, що роздобути розташування клієнта не так просто.

Напевно кожен опинявся в ситуації, коли ви заходите в магазин, наприклад, за взуттям. При цьому ви самі не знаєте чого хочете, а в цей момент підходить продавець і каже заїжджену фразу «Що вас цікавить?».

Слова, що збільшують продажу

View Larger Image Скажіть, яке Ваше найулюбленіше блюдо? Опишіть його. Як щодо картопельки, скворчащей на сковорідці з маслом і цибулею? Але, як Ви розумієте, впливати можна по-різному.

Інтерв’ю з власником успішного інтернет-магазину Bag Republic

Привіт, дорогі читачі блогу.

Сьогодні я публікую не просту статтю, а свого роду інтерв’ю з одним діючим молодим підприємцем у сфері інтернет-бізнесу і онлайн-комерції.

Звуть його Олександр Галактіон і він є творцем успішного інтернет-магазину чоловічих сумок Bag Republic і студії по розробці сайтів.

Про студію ми з ним не розмовляли, а ось про інтернет-магазин і про онлайн-комерцію в цілому Олександр відповів на мої питання і поділився цікавою інформацією, яку ви прочитаєте нижче.

Інтерв’ю вийшло відмінне, особисто мені дуже сподобалося. Перед тим, як приступити до питань, я б хотів сказати щось, що особисто для мене Олександр є відмінним прикладом підприємця, який ставить перед собою мети і з успіхом їх досягає.

Він не боїться труднощів, не боїться починати щось нове і експериментувати. Ну а крім його гідних підприємницьких даних, він ще і відмінний співрозмовник, а також хороший і чуйний чоловік!

Гаразд, не будемо тягнути кота за я …, приступимо до питань 1.

Як я став підприємцем. Велике інтерв’ю з Михайлом Перегудова, засновником «Партії їжі»

Друзі, тепер в нашому блозі регулярно виходитимуть інтерв’ю з цікавими людьми, які займаються бізнесом, і яким є чим поділитися з власниками компаній і маркетологами.

Сьогодні у нас в гостях Михайло Перегудов. Михайло в 2014 році кинув працювати директором з маркетингу в провідному російському сервісі для проведення вебінарів і відкрив компанію «Партія їжі».

«Партія їжі» займається доставкою рецептів для приготування їжі і відповідних наборів продуктів. Компанія працює в Москві і Санкт-Петербурзі і доставляє клієнтам в місяць 60 тисяч вечерь. Виручка за 2016 рік – 80 млн рублів.

——

Миша, привіт! Радий, що першим гостем в нашій новій рубриці став саме ти, тому що давно тебе знаю, як крутого маркетолога і просто хорошу людину. Як ся маєш? Який оборот за 2017 рік планується?

– Всім привіт! Женя, спасибо, що покликав. Справи у мене відмінно, відчуваю себе добре. Близько місяця тому «Партії їжі» стукнуло три роки. Я вже три роки як підприємець, і мені цей досвід поки подобається.

Компанія непогано росте, в 2017 році ми очікуємо 200 млн. Рублів виручки, при тому, що в 2016 році виручка склала 80 млн. Рублів, в 2015 році – 50 млн. Рублів, а в 2014 ми тільки почали, виручка була 5 млн.

рублів.

Розкажи про себе трохи нашим читачам. Де жив, навчався і працював до «Партії»?

– Мені 32 роки, я родом з Пітера. Тут я виріс, навчався, закінчив технічний університет. Курсі на 4 зрозумів, що це не моє. У мене була спеціальність – автоматизація та електротехніка. Я навіть не пам’ятаю, що це. Я зрозумів, що хочу стати маркетологом – робив якийсь дизайн, читав книжки, влаштувався в IT-компанію піарником.

Потім в 2011 році мені запропонували попрацювати в Москві, в IT-стартапі Webinar.ru. Я переїхав і став директором з маркетингу в компанії з 5 чоловік, за фактом просто маркетологом. Власне, з цією компанією я ріс професійно.

Коли я йшов, в компанії було 80 чоловік, а в моєму відділі – 15. Я багато чому навчився, тому що спочатку був поруч із засновниками компанії.

Там була досить неформальна атмосфера, всі були, можна сказати, як сім’я, особливо на початку шляху.

Скільки тебе пам’ятаю, ти завжди хотів почати свій бізнес. Півроку ти виношував ідею відкриття «Партії їжі». Чому так довго думав? Шукав інвесторів?

– Насправді просто так співпало, бо ти мене знаєш саме з того моменту, коли мені вперше прийшла в голову ця ідея. Спочатку я навряд чи мав стати підприємцем – в школі особливих здібностей не виявляв, «чупа-Кепс» не продавав, контрольні за гроші не писав і взагалі разгільдяйнічают.

Від природи я не дуже впевнений у собі людина, і мені завжди здавалося, що я далекий від бізнесу, що це складно, довго, дорого, і це роблять якісь геніальні люди. Але робота поруч з підприємцями в зростаючому стартапі мене «запалила», показала, що це звичайні люди, яким просто вистачило сміливості спробувати.

Я пам’ятаю дуже добре вечір, коли вирішив стати підприємцем. Я тоді бігав в Петровському парку в Москві і згадав, що років в 20 поставив перед собою мету – заробити 1 млн. Доларів до 30 років. Мабуть, прочитав книжку по саморозвитку.

І ось мені 28 років, я бігаю по парку, я директор по маркетингу в IT-компанії, мені потрібно до 30 років заробити мільйон доларів (35 мільйонів рублів за тим курсом). Я почав вважати, виявилося мені потрібно заробляти 1,5 млн. Рублів на місяць. Це було абсолютно нереально.

Я зрозумів, що і до 40 років мільйони не буде.

Які варіанти? Можна стати ТОП-менеджером в якомусь банку, а можна зробити свій бізнес. Бізнес зробити простіше, тому що стати ТОП-менеджером у великій корпорації через дикої конкуренції до 30 років точно не можна.

Потім я прочитав на TechCrunch, що на Заході є проекти, які доставляють набори з продуктами і рецептами. Мені ідея здалася красивою, я подивився на російські аналоги і подумав, що можу зробити краще.

Почав ділитися ідеєю з людьми, мене познайомили в Пітері з підприємцями, у яких був кейтерингових бізнес. Вони сказали – «це круто, давай зробимо разом».

Ми поторгувались, поділили частки, вони вклалися, я вклався, ми стартували влітку 2014 року.

Працюючи за наймом складно накопичити необхідну суму для відкриття бізнесу в більшості галузей. Як ти ставишся до кредитування бізнесу? Де шукати гроші? Пограбувати банк, знайти інвесторів, продати будинок? Розкажи про свій досвід.

– У мене є абсолютно конкретні поради.

Якщо ви хочете зробити бізнес, перше, що потрібно зробити – позбавитися від споживчих кредитів і іпотек. Відкриття бізнесу – це фінансова невизначеність, яка може тривати довго. Я б не наважився відкрити бізнес з іпотекою, хоча є і такі люди.

Друге – потрібно накопичити грошей. Бізнес потрібно відкривати, якщо у вас є гроші, щоб скромно прожити півроку. В принципі, якщо є гроші на три місяці, можна пробувати, але це вже менш комфортний варіант.

Подяка за продаж сумки в інет магазині своїми словами

10 фраз, з яких можна починати комерційну пропозицію

Поїхали! Найперший сценарій. Ситуація проста: ми відправляємо комерційну пропозицію на конкретний запит клієнта. Тобто, клієнт сам хоче вивчити наше КП. Ситуація дуже сприятлива, тому що нам вже не потрібно «підігрівати» клієнта.

Досить йому повідомити те, що він сам просить, і зробити це яскраво.

У такій ситуації найпростіший спосіб для початку комерційної пропозиції нагадати клієнту, що він сам просив і показати, що ми саме це і виконуємо. Чисто на підсвідомому рівні, клієнт починає уважне читання, адже він сам просив цю інформацію. ПРИКЛАД: Наталя, здрастуйте!

Ми уважно вивчили Ваше прохання і виконуємо її відразу, щоб Ви змогли оперативно отримати всю інформацію по канцтоварам.

Як перетворити свою любов до сумок в 5000 продажів: досвід «сумочніци» – підприємця

 • Іноді – текстильні сумки, але тільки брендові (наприклад,).
 • Так співпало, що я зайшла на Аукро, просто почала гортати категорію «Сумки», і зрозуміла, що це те, що я шукала.
 • Мене «зачепило», що можна виставляти товар від 1 грн, а покупці в чесній боротьбі самі визначають ціну товару.

Інтерес сподвігнул виставити на аукціон свій перший лот.

Як зараз пам’ятаю, це була гарна нова шкіряна сумка, її привезла мені сестра чоловіка в подарунок, але за стилем вона не підійшла. Виставила за 1 гривню, і очікування себе виправдали.

У підсумку ціна виросла до 400 гривень (ще за курсом 8 грн) – це було 50 доларів. І тоді я вже точно вирішила зайнятися продажем сумок.

Подяка клієнтові або як я роблю це

Такий крок буде великою вдячністю для клієнта, який обов’язково загляне в Ваш магазин для повторної покупки (сертифікат-то потрібно витратити). Термін сертифіката – 6 місяців. За цей період у будь-якої людини з’явиться привід порадувати себе або близьких подарунком з магазину.

Для цього користуюся одним з численних сервісів, який дозволяє вносити будь-яку кількість трек-кодів, зберігати їх (не потрібно весь час заново вводити) і періодично

11 правил спілкування з покупцями

Запитуйте Тільки не здумайте поставити запитання «Вам що-небудь підказати?» Емоційна людина може про себе подумати «Я що, сліпий?

Мені і так все видно! » Звичайно, вголос він цього не скаже, але у нього може залишитися враження, що в цьому магазині до нього поставилися зверхньо.

Те ж і з іншими фразами: «Вам допомогти?» – «Я що, зовсім немічний?», «Що вас цікавить?» – «Якби я знав, я б відразу купив», «Ви вже вибрали потрібний товар?» – «Якщо ви поспішаєте мені щось продати, то я піду в інший магазин, де на мене не будуть насідати». Звичайно, ми трохи перебільшуємо, але головну думку ви зрозуміли.

Це стосується і онлайн-продажів: нав’язливі поп-апи та повідомлення в директ відштовхують, а не підштовхують до купівлі.

Краще запитайте, для кого він купує товар, уточніть деталі замовлення, упаковки, доставки. Задавайте покупцеві такі питання, на які він відповість з задоволенням. 3. Будьте гостинні

Рада 1: Як дякувати клієнта

Причому подарунок не повинен бути дешевим або марним.

Також повинна простежуватися чіткий взаємозв’язок між ним і продуктом, який ви пропонуєте. 2 Подякуйте клієнта, надавши йому послуги в подвійному обсязі. Робота в Ощадбанку

 1. Дізнатися більше Фахівцям з досвідом
 2. Дізнатися більше Студентам і випускникам

19 Фраз, які Продають Самі

Але тільки ви зможете зробити його чарівним для своїх текстов.Любую фразу можна адаптувати і зробити «тепліше» для своєї аудіторіі.Напрімер, «поговоріть з експертом», можна адаптувати і перетворити в «поговоріть з досвідченим маркетологом».

 1. Пам’ятайте, що текст повинен бути читабельним для клієнтів.
 2. Тому винаходьте свої власні велосіпеди.Обязательно збережіть для свого продає тексту ці

Сторінка подяки: 5 ідей і прикладів сторінки спасибі за покупку або замовлення на сайті