Кейс: як через Instagram отримати клієнтів на місяць вперед

0
107

Сьогоднішній кейс – успішний приклад того, як за допомогою просування в Instagram вдалося отримати клієнтів для перукаря-колориста на місяць вперед. Які роботи були проведені і який результат вийшов, розповів smm-експерт Данис Такташов .

Завдання: побудувати постійний потік клієнтів.

Аккаунт: instagram.com/lina_fadeeva.

Цільова аудиторія: платоспроможні дівчини від 20 до 40 років.

1. Підготовка аккаунта.

Данис отметил, что по его опыту из Instagram приходят более платежеспособные клиенты, а бьюти-сфера и сфера красоты лучше работают с визуальными образами. Поэтому подготовке страницы уделили максимальное внимание.

  • Безопасность аккаунта. По статистике 4 из 10 пользователей социальных сетей становятся жертвами киберпреступников. Если взломают аккаунт вашего бизнеса, это приведет к разным неприятностям — от его удаления до получения денег от ваших клиентов. Поэтому первое, что необходимо — сделать аккаунт максимально безопасным.
  • Понятное и продающее описание аккаунта. Когда клиент заходит к вам на площадку — будь это аккаунт социальной сети, или же это сайт, сделайте так, чтобы ему было понятно куда он попал. Если у вас уже есть аккаунты в социальных сетях, зайдите на них — представьте, что вы клиент и никогда не видели вашу группу. Все ли вам будет понятно? Какие у вас возникают вопросы и есть ли ответы на них в вашем аккаунте или в группе?
  • Сбор целевых хэштегов. Хэштеги — это один из инструментов продвижения в Instagram. Многие ставят их бездумно, при этом теряя бесплатный трафик и потенциальных клиентов. Данис всегда рекомендует использовать до 20 хэштегов. Из них 1 — уникальный от аккаунта, 2-4 — общетематические, около 4-6 — среднечастотные тематики и около 6-10 — низкочастотные тематики.

2.Поіск, відбір і аналіз конкурентів, тематичних майданчиків.

Перш ніж готувати і запускати рекламу необхідно зрозуміти – які вже є пропозиції на вашому ринку в Instagram. Як ведуть акаунти ваші конкуренти.

 

Все це дозволить вам зрозуміти:

  • як ви можете відбудувати від ваших конкурентів,
  • побачити які способи просування вже використовуються,
  • помітити фішки конкурентів і перейняти кращий досвід з ведення аккаунта.

3.Запуск і ведення рекламної кампанії.

Для просування використовували 2 методи – массфоловінг і таргетована реклама ВКонтакте . Місяць розділили на частини, щоб відстежити ефективність кожного методу.

У кожному методі протестували різні варіанти просування. Наприклад, в таргетированной рекламі кращі показники дали оголошення з фото результату, з налаштуванням оплати за кліки та оптимізацією ціни за кліки. Тести дозволили відібрати кращі аудиторії і оголошення для таргетированной реклами та кращі аудиторії для массфоловінг.

4.Ітогі.

Що вийшло за підсумками роботи:

  • 310 заявок;
  • 123 дівчата в процесі прийняття рішення;
  • 35 записів на момент написання кейса за 2 місяці (мінімальні показники, без урахування відновлювальних діалогів з клієнтами);
  • За 2 місяці приріст в 2135 передплатників.

Хтось скаже багато, хтось мало. Однак, в цій роботі конкретне завдання замовника – постійний приплив клієнтів і вона була виконана.