Кращі плагіни-конструктори для WordPress

0
29

Всім привіт! У цій статті я розповім про 5 плагінів-конструкторів для WordPress. З їх допомогою ви зможете легко редагувати сторінки без допомоги HTML-коду. Просто берете потрібний елемент і перетаскуєте в потрібне місце. Все просто. Технологія, до речі, називається Drag “ст

  1. 5 плагінів-конструкторів для WordPress
  2. Elementor
  3. Page Builder by SiteOrigin
  4. WordPress Page Builder – Beaver Builder
  5. WPBakery Page Builder
  6. Visual Composer
  7. висновок

5 плагінів-конструкторів для WordPress

Відразу скажу, що в цей топ входитимуть не тільки безкоштовні рішення з каталогу. За деякі з них доведеться заплатити, але суми, як правило, не такі великі.

Elementor

Elementor - конструктор сайтів і сторінок

Один з найвідоміших плагінів-конструкторів, який доступний для установки прямо з каталогу. Він безкоштовний, але при бажанні ви можете придбати розширену версію за 49 доларів для одного сайту, 99 – для трьох, 199 – для необмеженої кількості. Проте, навіть безкоштовної версії з лишком вистачить для простого використання. Ви зможете легко зібрати Лендінгем з елементів за пару годин, і він буде виглядати досить приємно і сучасно.

Плагін повністю адаптивний. Це означає, що створені вами сторінки будуть відмінно виглядати на всіх пристроях. До того ж, тут є окремий функціонал для роботи з мобільними пристроями.

Більш докладно про це плагін можна дізнатися на сторінці WordPress.org . Завантажити його можна там же, або прямо з каталогу (Модулі – Додати новий).

Page Builder by SiteOrigin

PageBuilder by SiteOrigin - безкоштовний конструктор WordPress

Ще один безкоштовний конструктор для WordPress, який можна легко встановити з каталогу. По суті, це той же Елементор, але тільки в профіль. Тут є всі функції і особливості, якими повинен володіти нормальний конструктор. Точно також, за допомогою системи Drag “ез роботи з кодом. Як заявляють розробники, цей плагін може працювати майже з будь-якої темою WordPress . Подивитися більш детальну інформацію та завантажити можна з сторінки на WordPress.org .

WordPress Page Builder – Beaver Builder

WordPress Page Builder - Beaver Builder - гнучкий конструктор сторінок

Гнучкий конструктор для WordPress Beaver Builder також дозволить вам за дві секунди зібрати сторінку з різних елементів. Зручний інтерфейс, підтримка великої кількості різних віджетів (фото, відео, аудіо і т.д.) роблять цей плагін одним з кращих на сьогоднішній момент. Користувачі, до слова, теж оцінили цей продукт. На даний момент у Beaver Builder близько 500 тисяч активних установок. Чи це не говорить про його якість. Для отримання більш докладної інформації завітайте на сторінку WordPress.org .

WPBakery Page Builder

WPBakery Page Builder - преміум-конструктор для WordPress

Ось ми і дійшли до преміум-конструктора для WordPress, який використовується по всьому світу великою кількістю вебмайстрів. Це повністю платне рішення, яке доведеться купувати в магазині Envato . У вартість туру не така висока, як може здатися на перший погляд – всього 46 доларів. Плагін володіє всіма необхідними функціями для створення крутого Лендінзі або простий сторінки. Тут дуже багато різних віджетів, кожен з яких можна легко відредагувати. Кольори, розміри і навіть стиль – все піддається зміні в WPB Page Builder.

Для покупки плагіна перейдіть за посиланням вище.

Visual Composer

Visual Composer - безкоштовний плагін для WordPress

По суті, це брат-близнюк WPB Page Builder. Той же інтерфейс, ті ж функції, навіть одні й ті ж назви. Як я розумію, колись давно в команді Visual Composer стався розкол. В результаті було вирішено створити два окремих продукту. Але на відміну від WPBPB, Visual Composer має безкоштовну версію. Прямо зараз ви можете зайти на офіційний сайт плагіна і завантажити її. Там же можна знайти і більш детальну інформацію про цей продукт.

висновок

Тут всього 5 плагінів-конструкторів для WordPress. Але найбільше їх, звичайно ж, набагато більше. Просто я намагався вибрати найбільш популярні і одночасно корисні продукти, які точно підійдуть для комфортного використання. Можливо, в майбутньому я розширю цей топ, додавши ще кілька крутих рішень. Але якщо вам не терпиться, і ви хочете пошукати інші плагіни, то я рекомендую вам зайти в каталог WordPress і спробувати пошукати за ключовими словами «Builder, Page Builder, Composer». Упевнений, ви знайдете продукт собі до душі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцініть статтю: (Поки оцінок немає)