Кращі російськомовні біржі фрілансу для програміста

0
66

Сьогодні я вирішив торкнутися теми фрілансу, розповівши вам про біржі де можна знайти замовлення програмісту. Я не став сюди включати деякі відомі біржі, такі як та ж Work-Zilla , в силу їх низької ефективності. В общем-то, тут представлені досить круті російськомовні біржі фрілансу для програміста, де останні дійсно зможуть знайти замовлення за своїм профілем. Звичайно, для реалізації цього доведеться трохи напружитися, але я думаю що вас, дорогі фрілансери, подібна тенденція давно вже не дивує. Отже, давайте вже почнемо.

зміст

  1. 5 кращих бірж фріланса для програміста
  2. FL.ru
  3. Freelancehunt
  4. Ісполню.ру
  5. Kwork
  6. Weblancer
  7. висновок

5 кращих бірж фріланса для програміста

FL.ru

Одна з найпопулярніших бірж на російськомовному ринку. Славиться смачними, великими замовленнями і досить відповідальним підходом до справи. Багато топові фрілансери починали саме з фл.ру. Повинен попередити, що останнім часом біржа переживає не найкращі часи, як і весь російський фріланс. Однак знайти придатний замовлення там цілком можна, враховуючи, що для більш швидкого просування послуг доступний ПРО-аккаунт. Без нього, в общем-то, працювати в цьому сервісі просто неможливо.

Перейти на біржу

Freelancehunt

Українська біржа, яка стала дуже популярна останнім часом. Причому, не тільки в самій Україні, але і в інших країнах, включаючи Росію. На фріласнханте дуже багато хороших замовлень, і конкуренція, треба сказати, там не така велика як на тому ж фл.ру. Та й ціни на преміум-аккаунт не такі кусючі. А якщо ви добре знаєте свою справу, то там вам ціни не буде. Замовлення будуть литися дощем. Обов’язково загляньте туди.

Перейти на біржу

Ісполню.ру

Ця біржа, наскільки мені відомо, з’явилася тільки в цьому році. Зараз там не так багато виконавців і замовників, але в майбутньому це може змінитися. Модель взаємодії замовника і виконавця там відрізняється. Вона являє собою якийсь магазин послуг, де виконавець викладає опис своєї роботи і призначає їй ціну. Замовнику, в свою чергу, залишається вибрати відповідну послуги, списатися з її автором і по завершенню робіт все оплатити. Зручна модель, нічого не скажеш. Взята вона, до речі, з іншої відомої біржі, кхм, тобто магазину послуг, як вони це називають.

Перейти на біржу

Kwork

Та сама біржа, яка стала прабатьком моделі магазинів послуг в СНД. Може щось таке і було до неї, але справжню популярність цього типу фріланс бірж приніс саме кворк. На відміну від попередніх бірж фріланса, тут є фіксована ціна – від 500 рублів. Нижче просто не поставити, на жаль і ах. Варто сказати, що це хоча б мінімально вирішує питання демпінгу в фрілансі. Але не все так гладко. Інший раз зустрічаються індивіди, готові здерти три шкури за ці 500 рублів. Але замовлень для програмістів тут багато. Думаю, що будь-який більш-менш нормальний кодер зможе знайти собі роботу на кворке.

Перейти на біржу

Weblancer

Ну і закінчимо ми на веблансере – біржі, за допомогою якої ви легко зможете знайти роботу по розробці. В основному там світяться замовлення по веб-розробці, чи то пак по PHP або Python. Дуже часто доводиться працювати з різними системами управління контентом – CMS. У будь-якому випадку, заглянути туди явно варто. Тим більше, що там дуже прикольна система взаємодії замовників і фрілансерів.

Перейти на біржу

висновок

Топ 5 кращих бірж фріланса для програміста добігає кінця. Я майже впевнений, що знайдуться люди, які захочуть висловити свою думку стосовно цих або інших бірж фріланса. Відразу скажу, що топ складався виходячи з особистого досвіду роботи, а також з досвіду моїх знайомих та інших людей, які так чи інакше висловлювали свою думку про сервіси пошуку замовлень. Гарного настрою вам, і удачі. На цьому все.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцените статью: ( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )