Кращі SEO-плагіни для WordPress

0
66

Сьогодні я розповім про 5 кращих SEO-плагінів для WordPress. Як ви могли здогадатися, ці плагіни призначені для пошукової оптимізації ВП. Сама CMS дуже обмежена в цьому плані. У ній немає вбудованих інструментів, які могли б покрити всі потреби користувачів. Саме тому SEO-плагіни користуються особливою популярністю серед всіх вебмайстрів, які працюють з WordPress. Давайте починати!

зміст

 1. Yoast SEO
 2. Clearfy Pro
 3. All in One SEO Pack
 4. The SEO Framework
 5. SmartCrawl SEO
 6. висновок

Yoast SEO

Yoast - найпопулярніший SEO-плагін для WordPress

Yoast SEO – найпопулярніший плагін для пошукової оптимізації. У ньому є велика кількість різних функцій, підтримка російської мови, інструменти для роботи з важливими файлами і налаштуваннями.

Він дуже сильно розширює стандартний функціонал ВП, додаючи лічильники перевірки читабельності і SEO. Вони будуть в реальному часі показувати наскільки ваші статті оптимізовані під пошукові системи.

Є дві версії плагіна: безкоштовна, доступна для установки з каталогу, і преміум – її потрібно купувати на офіційному сайті і встановлювати через архів. Для простих смертних вистачить безкоштовної версії.

Але якщо вам потрібен додатковий функціонал, ви можете придбати розширену версію. Вона коштує всього 79 євро.

Функції Yoast SEO :

 • Перевірка удобочитаемости і оптимізації статей для пошукових систем,
 • Сніппет Google, який показує як буде виглядати стаття в пошуковику,
 • Налаштування SEO-Title, Description,
 • Лічильник частотності 1 ключа,
 • Налаштування Robots.txt, htaccess через вбудований редактор,
 • Хлібні крихти,
 • Можливість видаляти дублі,
 • Автоматичне створення карти сайту Sitemap.xml,
 • Преміум : менеджер переадресації (рідеректов),
 • Преміум : лічильник частотності 5 ключів.

Хороший плагін, який просто обов’язковий до установки на молоді проекти. Як я і говорив раніше, встановити цей плагін можна прямо з каталогу Вордпресс. Також ви можете скористатися кнопкою нижче, щоб перейти на сторінку плагіна.

Завантажити Yoast SEO

Clearfy Pro

Clearfy Pro - відмінний плагін для WordPress

Нестандартний плагін, який доповнює функціонал попереднього, попутно виправляючи відомі баги і недоробки WordPress. Він платний, вартість варіюється від 970 до 1940 рублів. Цей плагін містить більше 49 налаштувань, які можуть допомогти причесати ваш сайт на ВП, зробивши його більш безпечним і швидким.

У числі функцій є, так звана, мініфікація HTML-коду (видалення зайвих пробілів, коментарів, які лише створюють навантаження), менеджер редиректів, журнал помилок 404, відключення зайвих функцій ВП і т.д.

Примітка:Clearfy Pro – відмінне рішення для веб-майстрів, які хочуть підвищити відвідуваність своїх сайтів. Пошукові системи дуже добре ставляться до оптимізованим проектам, тому якщо ви не хочете витрачати гроші на сторонніх фахівців, можна просто купити цей плагін.

Розробники цього плагіна перевірили забавний експеримент. Вони зібрали список всього того, що робить Clearfy Pro, і звернулися з ним на біржі фрілансу . Деякі фахівці просили аж 12 000 рублів. Сам плагін, тим часом, коштує всього 970 рублів (для 1 сайту). Причому, після покупки, крім самого плагіна, ви отримуєте довічні оновлення.

Отже, якщо ви хочете оптимізувати свій ресурс на Вордпресс, то Clearfy буде більш вигідним рішенням.

купити ClearyPro

All in One SEO Pack

All in One SEO Pack - оптимізація ВП під пошуковики

Головний конкурент Yoast SEO, який має понад мільйон активних установок. За функціоналом він дуже схожий з усіма відомими плагінами для оптимізації під пошукові системи. Ті ж мета-теги, настройка файлів robots.txt та інші принади. Тобто плагін, по суті своїй, є тим же самим, тільки в іншій обгортці.

Однак, тут є і те, що виділяє All in One SEO Pack на тлі того ж Yoasta. Я говорю про підтримку мобільних сторінок AMP, автоматичну генерацію мета-тегів, оптимізацію заголовків і т.д.

Ви можете встановити плагін прямо з каталогу WordPress. За допомогою кнопки нижче ви можете перейти на сторінку плагіна wordpress.org:

Завантажити All in One SEO Pack

The SEO Framework

The SEO Framework - молодий плагін для пошукової оптимізації WP

На відміну від попередніх мастодонтів, The SEO Framework поки не має величезної армії фанатів. Всього 70К активних установок. Але, варто зазначити, що сам плагін дуже швидко набирає популярність. Цілком можливо, що пройде ще рік, і цей продукт вийде на широкий загал.

За функціоналом він надає рівно те ж, що і попередні плагіни. За тим, лише, винятком, що в СЕО фреймворку є функціонал по автоматичної оптимізації вашого проекту на Вордпресс.

Більш докладно про плагіні ви можете почитати на сторінці WordPress.org. Вона перекладена російською, якщо що.

Завантажити The SEO Framework

SmartCrawl SEO

SmartCrawl SEO - оптимізуйте свій ВП в один клік

Завершує цю добірку чудовий SmartCrawl SEO – плагін, який дозволяє виконати SEO-настройку WordPress в 1 клік. По крайней мере, так заявляють самі розробники. Тут дуже багато різних функцій. Деяких, до речі кажучи, немає навіть в самих топових продуктах. Про всі них ви можете прочитати на офіційній сторінці плагіна. Перейти на неї можна за допомогою цієї кнопки:

Завантажити SmartCrawl SEO

висновок

Як бачите, топ 5 кращих SEO-плагінів вийшов досить різноманітним. Тут є як старі продукти, які показали свою надійність, так і новіші, підносить більше корисних функцій і опцій. Який вибрати – вирішуйте самі. Я ж нагадую, що кожен плагін в тій чи іншій мірі виконує одні й ті ж функції. Але, все ж, не можна упускати людський фактор. Одні розробники могли врахувати якісь нюанси, інші їх пропустили.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцініть статтю: (Поки оцінок немає)