Landing page або багатосторінковий сайт – що ефективніше

0
300

Де і як використовувати елементи Лендінзі на багатосторінковому сайті – розповідає маркетолог студії Дмитра Дімбровского Оксана Корсун.

Як приклад – кілька інтернет-магазинів.

Тригери на головній сторінці

Продають “гачки”, здатні зачепити споживача за живе і мотивувати до замовлення, часто не враховуються під час розробки сайту або його редизайну.

Мало розповісти про переваги продукту в текстових описах – варто відобразити найважливіші з них коротко і чітко, з іконками. В такому випадку відвідувачі сайту моментально побачать ключові моменти, просто «скануючи» сторінку очима.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Відомий бренд, гарантія, доставка без передоплати, 50 тисяч клієнтів і шестирічний досвід – про все це відвідувач інтернет-магазину іграшок дізнається з перших секунд знайомства з сайтом.

«Блочне» меню з візуалізацією

 • Гамбургер-меню відповідає всім правилам юзабіліті: в останні роки цей елемент успішно виконує свою ключову функцію – спрощення в плані дизайну і навігації.
 • Розробка Норма Кокса підкорила багато користувачів, але аж ніяк не всіх: багато хто відзначив незручність прихованого меню, до того ж, підходить воно виключно для сайтів з мінімалістичним дизайном або для додатків.
 • При цьому в стандартному списку розділів у сайдбарі складно виділити найважливіші розділи або, тим більше, візуалізувати їх.
 • Вихід із ситуації досить простий: визначте основні категорії в каталозі товарів або скористайтеся Вебвізор для вибору найактуальніших посилань і розмістіть їх у вигляді клікабельних графічних іконок з підписами:

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Відвідувачі інтернет-магазину цікавляться можливістю приміряти вбрання або взуття, подивитися їх фото на моделях, отримати знижку або дізнатися більше про трендової продукції.

Спільна робота маркетолога і дизайнера принесла свої плоди: під слайдером користувач бачить красиво оформлені посилання для переходів в актуальні розділи.

демонстрація продукту

Практично на кожному Лендінзі є екран з перевагами товару або послуги. Мотивувати до цільового дії можна і за рахунок правильного оформлення контенту на багатосторінковому сайті. Визначте, за якими критеріями роблять вибір ваші клієнти, і покажіть важливі властивості товару в спеціальному блоці:

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Великий асортимент інтернет-магазину продукції з тарпаулінового полотна не завадив його власнику узагальнити важливі нюанси: він просто показав характеристики матеріалу.

Схема роботи

В ідеалі відвідувачеві сайту потрібно не тільки дати можливість замовити товар, але і детально розповісти, як вибрати оптимальний варіант і оформити заявку. Доречно додати невеличку інфографіку в розділи про доставці, повернення та обмін або гарантії.

Якщо клієнт може отримати товар під замовлення – опишіть спосіб узгодження умов індивідуального замовлення, підкажіть, яким чином можна отримати інформаційну допомогу. Як правило, на багатосторінкових сайтах є вся ця інформація, але немає схематичного відображення суті.

Полотно тексту розсіює увагу людини, і багато хто відкладає покупку на потім через банальну нестачу часі. landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Анонси інформаційних статей

Статті вже давно перестали бути виключно інструментом просування. Від лояльності клієнтів залежить дуже багато чого, щоб нехтувати можливістю довести відвідувачам сайту свою експертність і надати корисні поради, що стосуються вибору продукту, розповісти про останні новини компанії або галузі.

Заголовки в сайдбарі або, тим більше, посилання для переходу в розділ «Статті» в футері не дасть потрібного результату. «Пожвавите» сайт, перетворите його в захоплюючу майданчик для цільової аудиторії, оформивши анонси останніх публікацій в блозі або новинний розділ у вигляді блоку з тематичними фотографіями.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Спеціальні пропозиції

Якщо обмежений бюджет, ліміт часу або інші причини перешкоджають запуску сторінки захоплення під кожну акцію або новий проект, зробіть акцент на найбільш важливої ​​інформації.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше При переході в розділ «Програма лояльності» покупці Lamoda в першу чергу бачать статуси програми із візуально виділеними відсотками, далі – калькулятор розрахунку скидки. Тільки після цього кожен може прочитати статтю про вигоди для учасників програми. У форматі Лендінзі можна оформити будь-яку сторінку. Головне – не тільки наповнити її корисною інформацією, а й структурувати матеріали з урахуванням користувацьких переваг. «Блочний» дизайн дозволяє посилити увагу до CTA-елементам і перетворити звичайний сайт в зручний майданчик.

Чим Лендінгем відрізняється від Сайту візитки?

 • План статті:
 • 1. Введення
 • 2. Чим схожі Landing Page і сайт-візитка
 • 3. Що таке Сайт-Візитка
 • 4. Що таке Landing Page
 • 5. Чим відрізняється Лендінгем від Сайту візитки

Вступ

У цій статті ми постараємося розкрити дуже часто задається питання нашими клієнтами. Сподіваємося, Вам буде корисна ця інформація. Ну що ж, почнемо!

Якщо Ви читаєте цю статтю, то ви так і не зрозуміли чому ж сайт-візитка відрізняється від сайту типу Landing Page й чому у них різна ціна. Сучасний IT бізнес розвивається дуже швидко і в нього неважко заплутатися. Але якщо блог від інтернет – магазина відрізнити легко, то відрізнити Landing Page від сайту-візитка виходить не у всіх. Зараз розберемося!

Чим схожі Landing Page і сайт-візитка

Будь людина, далека від сайтобудування може легко сплутати Лендінг від сайту-візитки і цьому є просте пояснення. Як люди, далекі від автомобілів можуть сплутати «седан» з «купе». В цьому немає нічого поганого. У чому ж ці сайти схожі і чому їх плутають:

1. Малий обсяг веб-сайту

Сайт-візитка і Landing Page можуть мати досить невеликий обсяг інформації. Так сайт-візитка може мати від однієї до кількох web- сторінок, а Landing Page – це і зовсім одна сторінка, просто дуже довга.

2. Стисла і конкретна інформація на сайті

І на сайті – візитці і на Landing Page практично завжди і нформация подається в стислій формі, щоб донести до потенційного клієнта тільки те, що має спонукати його до дії: купити, залишити номер телефону і так далі. На відміну від об’ємних ресурсів, на вивчення сайту-візитки або Landing Page може піти від 5 до 15 хвилин.

3. Насичений і яскравий дизайн оформлення

Оскільки обидва типи цих сайтів досить малоінформативними, то в справу тут набуває яскравий дизайн для ще більшого залучення уваги людей до продукту або компанії. Важливо зацікавити людину в перші ж секунди інакше можна втратити велику кількість клієнтів.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

4. Швидкість створення і легкість управління

Так як обидва цих ресурсу не сильно переповнені інформацією, на їх створення йде менше часу, ніж на об’ємні проекти. Тому вони дешевше і легше справляються. Зазвичай це нехитра адмін-панель з декількома функціями, в яких розбереться будь-хто.

Ось скільки спільного з першого погляду, але насправді відмінностей набагато більше. Давайте розберемо кожен вид окремо, щоб зрозуміти чим же вони все-таки різняться.

Що таке Сайт-Візитка

Сайт-Візитка – це сайт невеликого обсягу, який представляє продукт або бізнес в інтернеті. Він, як правило, складається з однієї або декількох сторінок і включає в себе головну думку і інформацію про компанію: товар або послуга, прайс-лист, контакти, рід діяльності.

Головною метою такого сайту є представлення фірми або продукту відвідувачам, підвищення іміджу компанії, онлайн-продажу або ваше обличчя в інтернеті, по якому Вас завжди можна знайти.

Це свого роду рекламний банер в мережі, який розповідає про Вас і Вашої компанії, не перевантажуючи відвідувача великим об’ємом інформації. Іноді навіть великі компанії мають тільки сайт-візитку і не витрачають багато грошей на створення повнофункціонального сайту. У деяких випадках цього і справді достатньо.

Але все ж такий формат підходить більше невеликих фірм і окремим фахівцям, які займаються бізнесом, так як всю інформацію про себе і свої послуги вони можуть вмістити на 1-2 сторінках.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Бувають випадки, коли великі компанії можуть мати великий корпоративний сайт, але так само у них може бути і кілька сайтів-візиток, які розповідають про компанії і мають посилання на головний ресурс.

Це дозволяє збільшити клієнтську базу і пробувати нові канали залучення відвідувачів.

Так само на таких сайтах можна просувати якусь окрему послугу або товар, які може відрізнятися від основної діяльності компанії.

Головна особливість сайту-візитки – це висока інформативність, стислість і невеликі розміри. Таки сайти – це найзручніший спосіб представити свою компанію в інтернеті і нарощувати клієнтську базу.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Що таке Landing Page

Landing Page (Лендінг) – це обов’язково утворять єдиний сайт, мета якого перевести відвідувачів в покупців, клієнта або передплатників препарату або компанії.

Його так само називають цільової сторінкою. Головна відмінність такого сайту є його мета – вона завжди одна. Це може бути отримання номера телефону, пошти або заявки на продукт або послугу.

Зазвичай на одному Лендінгем представлена тільки одна послуга або товар. Тому нерідкі випадки, коли одна компанія має від 5 різних Landing Page і на кожному представлений тільки один продукт.

Весь фокус спрямований тільки на одну дію і мета такого сайту – жоден відвідувач не повинен піти з нього, не зробивши того самого дії, що не замовивши або не залишивши номера телефону. Простіше кажучи, Лендінгем – це вітрина.

Від того, як гарно він зроблений і яку пропозицію він несе залежать показники компанії і її прибуток.

Зазвичай такі сайти більш агресивні, ніж сайти-візитки. На одному Лендінзі може бути від 5 закликів до дії (Тригерів). Наповнення на таких сайтах підбирається спеціальними способами. Це завжди перевірена і протестована схема, по якій відвідувач повинен зробити ту чи іншу дію.

На самому першому екрані Landing Page, який ми бачимо при завантаженні сайту зазвичай розміщують форму замовлення або підписки. Тут завжди має бути присутня велика зрозуміла кнопка з дією, на якій повинна бути спонукає напис типу: Замовити, Безкоштовна консультація або Підписатися на новини.

Так само перший екран повинен містити заголовок, що містить вигоди клієнта і УТП (Уніакальное торгова пропозиція). Так само не виключений блок «Про нас», але він завжди дуже маленький і відрізняється від однойменного блоку в сайт-візитку. Плюс завжди є якісь переваги компанії.

Наприклад, «Компанія посіла перше місце на міжнародній виставці” або “Наші клієнти – це AUDI, Mersedes і BMW» (причому це не завжди обман)

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Висновок полягає в тому, що сайт візитка – це ресурс, який несе маркетингові цілі і служить представником компанії в інтернеті, представляє її асортимент і показує підприємство з усіх боків. Лендінгем ж спрямований на спонукання людини здійснити цільове дію – купити, підписатися, зателефонувати.

Так само Landing Page завжди має тільки одну сторінку і якщо на його сторінках і є навігація, то вона служити лише у тому, щоб спростити переміщення по сайту, так вони бувають дуже довгими.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Чим відрізняється Лендінгем від Сайту візитки

Отже, давайте підведемо підсумки всього вищесказаного і виділимо основні відмінності Landing Page від Сайту-Візитки:

1. Landing Page має тільки одну сторінку, на кожному екрані якого є спонукання до цільового дії.

2. На відміну від сайту-візитки Лендінг присвячений тільки одному товару або торговому пропозицію.

3. На цільовій сторінці Лендінгем форма замовлення завжди знаходиться перед очима.

4. На сайті-візитці ніколи не буде занадто багато тригерів (форм захоплення) як на Landing Page.

5 Сайт-візитка служить майданчиком знайомства з компанією, в той час як Лендінг націлений тільки на підвищення конверсії заявок і на прямі продажі.

Ось деякі головні відмінності Landing Page і сайту-візитки. Найголовніше для замовника сайту зрозуміти мету, для якої йому потрібний той чи інший ресурс. Визначивши основну мету, Ви без зусиль дізнаєтеся який саме формат сайту Вам потрібен.

І в кінці додам ще кілька тверджень з особистого досвіду:

– Landing Page практично неможливо просунути звичайним СЕО просуванням, на нього зазвичай завжди купується трафік, в той час як сайт-візитку можна просувати статтями, посиланнями з інших ресурсів і так далі.

– Часто розробники сайтів забувають адаптувати Landing Page під мобільні пристрої та планшети і після розробки такі сайти виглядають добре тільки на комп’ютерах, тому не ведіться на дешеві пропозиції. Хороший Landing Page не може коштувати менше 300 $. Втім, це відноситься і до сайту-візитці.

– Щоб протестувати свою пропозицію потрібно створити кілька Landing Page з різними дизайнами і тригерами. Адже розробник може створити для Вас хороший сайт, але конверсія може бути на ньому 0%, так як у Вас погана пропозиція або продукт. Все повинно бути продумано!

Якщо Ви не хочете довго розбиратися у всіх тонкощах сайтобудування, можна звернутися в компанії, які займаються розробкою сайтов «під ключ». Одна з таких компаній MEDIAROST.COM в якій працюють справжні професіонали своєї справи. Відео відгук від задоволеного клієнта Ви можете побачити нижче.

РОЗРАХУВАТИ САЙТУ

Було корисно? Поділися статтею!

Що вибрати: Лендінгем або класичний корпоративний сайт?

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше У цій статті ми розповімо про те, в чому переваги класичного корпоративного сайту по відношенню до Лендінзі, а також про те, що найкраще підійде для вашого бізнеса.В Останнім часом однією з популярних тенденцій стала розробка односторінкових сайтів – так званих Лендінзі, landing page . Так наприклад, такий сайт простіше і швидше створити і розробити, ніж аналогічний багатосторінковий сайт. Крім того, при розробці багатосторінкового сайту для малого і середнього бізнесу з нуля часто можуть не враховуватися такі фактори, як призначений для користувача інтерфейс.

Для кого ця стаття?

Щоб тих, хто сумнівається, чи підходить для його бізнес-моделі, утворять єдиний сайт, а також тих, хто хоче в найближчому майбутньому відкрити свій бізнес в інтернеті.

Відомі приклади, коли клієнт розчаровувався, бо він був не обізнаний, що утворять єдиний сайт може погано видаватися в результатах пошуку.

Мета цієї статті – спробувати проінформувати всіх зацікавлених користувачів, які думають над створенням веб-сайту, про те, який сайт їм більше підходить: Лендінг або класичний корпоративний сайт.

Що таке утворять єдиний сайт?

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Односторінковий веб-сайт (часто називається Лендінзі) – це веб-сайт, весь контент якого розташований на одній сторінці.

Для відображення використовується одна HTML-сторінка, а при взаємодії з сайтом швидкі посилання переміщують користувача безпосередньо в потрібну частину контенту або форми.

Для розробки часто використовуються такі мови програмування, як JavaScript, jQuery, CSS3 і Ajax для завершення запитів.

Переваги односторінкового веб-сайту.

 • Односторінкові веб-сайти мають чітку і зрозумілу структуру, так як вони відображають контент в простому і наочному форматі. Односторінкові веб-сайти залишають простір для задумів дизайнерів і розробників, щоб виявити творчий підхід з приводу того, як кожен розділ буде взаємодіяти з користувачем.
 • З точки зору користувача інтерфейсу, утворять єдиний сайт володіє значними перевагами. Навігація по сайту спрощується, що дозволяє розповідати історії і презентувати продукт, використовуючи привабливі візуальні елементи. Складна навігація зазвичай призводить до зменшення кількості кліків. Прокрутка мишею вниз є для користувачів більш природним рухом (особливо зі світовим поширенням смартфонів), що в результаті спонукає ваших користувачів занурюватися в матеріал, представлений на сайті. В кінцевому підсумку, таке занурення в контент веде до того, що користувачі починають активно взаємодіяти з сайтом, конвертуючи в клієнтів.
 • Лендінгем також дають їх власникам більше контролю над поширенням інформації.На класичних корпоративних сайтах, користувачі можуть натиснути кнопку назад, або переміщатися між сторінками, що в кінцевому підсумку може віддалити його від конверсії. Лендінгем подають контент в найзручнішою і зрозумілій формі, користувач не заблукати в ньому.

Ці моменти показують, що односторінкові веб-сайти можуть бути конкурентом рішенням, яке добре конвертується в покупки і замовлення. Однак, Лендінг це не панацея, і може виявитися так, що утворять єдиний веб-сайт не підходить для вашого бізнесу. Саме тут з’являється класичний корпоративний веб-сайт.

Що таке багатосторінковий веб-сайт?

landing page або багатосторінковий сайт - що ефективнішеКласичні корпоративні сайти – повна протилежність своїх односторінкових аналогів. Багатосторінкові веб-сайти розміщують / відображають схожий контент, що і Лендінг, проте контент розташовується на кількох сторінках сайта.Такая структура сайту є необхідністю для компаній і підприємств з широким асортиментом продуктів і послуг, так як дуже непросто відображати велику кількість статей і тисячі продуктів на однією страніце.Классіческіе корпоративні сайти більш поширені, ніж Лендінгем, так як це перевірений часом інструмент для презентації своєї компанії.

Переваги класичного корпоративного сайту.

 • Багатосторінкові сайти набагато краще підходять для більш складних веб-проектів, які містять велику кількість контенту і вимагають розширеної функціональності. Якщо ви спробуєте вирвати найголовніше з великої кількості контенту, його все одно залишиться багато – як наслідок буде важко знайти важливу інформацію, і складніше конвертувати відвідувачів в покупців.
 • Для компаній, які займаються онлайн-рітейлом, класичний корпоративний сайт відпрацьовує дуже добре. Найважливіше при цьому переконатися, що структура сайту організована з увагою до призначеного для користувача інтерфейсу, щоб вони могли легко і без перешкод знайти необхідний продукт або послугу. Інакше, клієнт не зможе знайти те, що йому потрібно, і купить у конкурентів.
 • Ще однією перевагою багатосторінкового сайту є можливість оптимізації під пошукові запити. Коли користувач хоче знайти щось в пошуковій системі, то, як правило, для цього використовуються найбільш релевантні ключові фрази. Цей принцип працює як для органічної видачi, так і для контекстної реклами. Запити можуть бути схожі за тематикою, але відрізнятися за своєю суттю – отже під кожен запит необхідна окрема сторінка зі своїм набором ключових фраз. Це не вийде зробити з Лендінгем, тому що на його сторінці потрібно розмістити велику кількість інформації. Саме тут на допомогу приходить класичний корпоративний сайт, який дозволить вам оптимізувати ваш веб-ресурс під необхідну кількість пошукових запитів, генеруючи цільовий трафік на ваш сайт.
 • Клієнтів, які відвідали ваш сайт і не зробили ніяких дій, ви можете наздогнати на ремаркетингу. Ремаркетінг – демонстрація тематичних реклам користувачам, які раніше відвідували ваш сайт. І в цьому багатосторінкові сайти особливо гарні. Ви зможете призначити мети на певним чином впливати на сторінці продукту в системі аналітики, а після транслювати рекламні оголошення безпосередньо для цього користувача. У випадку з односторінковим сайтом це складніше зробити, так як на сторінці розташовується велика кількість контенту.

Таким чином, з точки зору маркетингу багатосторінкові веб-сайти мають явну перевагу перед Лендінгем.

Що вибрати: Лендінг або класичний корпоративний сайт?

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше Відповідь спирається на два основні чинники: контент і маркетинг. Якщо у вашій компанії невелика кількість товарів і послуг, які ви пропонуєте і ви настільки впевнені в своєму продукті, що такі канали як SEO, контекстна реклама та ремаркетинг вам не особливо цікаві – рекомендуємо звернути свою увагу на лендінг.В випадку, якщо у вашій компанії більше 10 товарів і послуг, або контент складно розташувати на одній сторінці, не порушуючи логіки користувальницького взаємодії – класичний корпоративний сайт ваш вибір. Також, якщо маркетинг важливий для вас, то Лендінгем досить обмежені з точки зору пошукового просування і ремаркетингу, і, таким чином, багатосторінковий веб-сайт буде найбільш підходящим рішенням.

 • Подивитися каталог наших рішень можна тут.
 • Підписатися на нас в соц.сетях:

Сайт або Лендінг, що вибрати?

Головна / Блог / Сайт або Лендінг, що вибрати? landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

До нас часто звертаються клієнти з питанням: що краще вибрати для подання в Інтернеті – сайт або Лендінгем. Відповідь не така проста, як здається на перший погляд, адже у кожного з цих видів інтернет-ресурсів присутні і переваги, і недоліки розміщення інформації про компанію в мережі. І у сайту, і у Лендінзі – власні функціональні характеристики, що визначають виконання різних завдань за поданням інформації в Інтернеті.

Почнемо з того, що Лендінгем – лише однієї сторінки за формою сайт, призначений для презентації конкретного товару, послуги або окремої рекламної кампанії. Головна мета такого сайту – привести клієнта до здійснення одного конкретного дії.

Переваги Лендінзі:

 1. зручна для клієнта навігація;
 2. висока швидкість завантаження сторінки;
 3. яскраві і функціональні елементи оформлення – форми зворотного зв’язку, слайдери, лічильники, Блок-схема і т.д. ;
 4. зручна статистика;
 5. створити Лендінгем – це швидше і дешевше, ніж багатосторінковий сайт.

Лендінгем Пейдж представляє потенційному клієнту яскравий образ компанії і переваги покупки наочно і в доступній формі.

Також за допомогою landingpage ви легко зберете клієнтську базу завдяки формі заявок для зворотного зв’язку і її візуальною доступності.

Недоліків Лендінзі мало, але ті, що є – значні:

 • у вас не вийде запропонувати клієнту великий і різноманітний контент;
 • неможливо уявити вичерпний асортимент товару
 • використовувати Лендінгем Пейдж для SEO-просування не рекомендується (як раз через малу кількість контенту), зате він підійде для збору трафіку і конверсії за рахунок зовнішніх джерел інтернет-реклами, таких як контекст, e-mail розсилка, посилання з профільних сайтів і т.д.

Навіщо потрібен багатосторінковий сайт?

Багатосторінковий сайт використовується, якщо стоїть завдання представити вичерпний асортимент продукції, кілька послуг або опису, інструкції, технічну документацію, новинний блок і інші розділів. Його створюють з оригінальним дизайном, зручною навігацією і високою швидкістю завантаження сторінок. Недолік інформації про компанії з широким асортиментом призводить до недовіри клієнта.

Завдяки CEO-оптимізації багатосторінковий сайт являє пошуковикам інформацію про різноманіття товарів і послуг компанії, «приводить» цільової (в разі вдалої оптимізації під «правильні» запити) трафік. Варто зазначити: для позитивного іміджу компанія має потребу в серйозному і вселяє довіру зацікавленій людині сайті.

Лендінгем + сайт = більш повне охоплення аудиторії

У сучасному інтернет-просторі ефективним варіантом вважається кооперація. Уявімо три варіанти дій:

 1. Збираючи трафік на великий многостранічнік, ви використовуєте додаткове джерело – Лендінзі по конкретних послуг, кожен з яких призведе додаткових відвідувачів.
 2. При заході на ринок з окремими товарами роблять окремі Лендінзі під кожну знову з’являється послугу. Однак укрупнити компанія вимагатиме збільшення довіри до послуг, тоді створюють многостранічнік, на який ведуть посилання з Лендінзі, вказуючи на досвід і асортименту компанії.
 3. Ще один варіант: уявити сторінки на сайті як повноцінні Лендінзі, щоб повно розкрити подаються ними товари і послуги. Однак такий підхід ефективний не в кожному випадку.

Чому landing page просуваються гірше, ніж багатосторінковий сайт?

Landing Page або лише однієї сторінки продає сайт добре конвертується і призначений для розкрутки певного товару або послуги.

Багатосторінковий ресурс часто також покликаний просувати продукцію компанії, але його функції будуть ширшими. Це може бути інтернет-магазину, котрий продає безліч категорій товарів, чи корпоративний сайт, який інформує клієнтів і партнерів про діяльність організації. Вони містять багато рубрик і розділів, наповнюються сео-статтями, інформаційними і продають текстами.

Многостранічнік прекрасно просувається в пошуковій системі за рахунок багатого внутрішнього наповнення, контенту. Робот індексує сайт і виводить його в верхні позиції органічної видачі, в результаті ресурс починає працювати на свого власника. Процес тривалий, але гарантує успіх. Для Лендінгем традиційне сео-просування не буде настільки ефективним. Причина в призначенні сайту.

Навіщо потрібен Лендінг?

Landing page – посадочна (цільова) сторінка, яка запускається для швидкого продажу. Вона просуває конкретний продукт або послугу і націлена на результат. Зайшовши на сторінку, користувач повинен зробити якусь дію – залишити заявку, зверніться до відділення Укрсиббанку, перейти на корпоративний сайт рекламодавця або онлайн-магазин, замовити товар.

Мета отримання прибутку в короткий період не дозволяє власнику сайту займатися сео-просуванням, тож він залучає інші джерела розкрутки – контекстну і таргетовану рекламу, створення і ведення групи в соціальних мережах, різні форуми, портали, відео-блоги.

В даному випадку комерційна вигода має першочергово значення, і перевага віддається виключно швидким методам розкрутки.

Чи сумісні сео і одностранічнік?

Так як Пошукова система чутливо реагує на контент, його обсяг і зміст, Лендінг істотно програє будь-якому багатосторінковим ресурсу.

Від величини і якості сео-текстів залежить індексація сторінки в інтернеті, але цільової сторінки не може вмістити в себе великий обсяг інформації.

Крім того, індексація цільової сторінки відбувається повільно і іноді займає кілька місяців. Чому?

Новий ресурс сприймається пошуковим роботом як підозрілий, тож відразу в ТОП він не вийде. Спочатку буде проводитися перевірка і періодичний аналіз онлайн-сервісу. Зроблено це для того, щоб інтернет не засмічувався сумнівними ресурсами з нелегальними посиланнями.

Завантажуючи копію сторінки в базу, робот вивчає її, порівнює з іншими, перевіряє ще раз. І, якщо все добре, сайт регулярно оновлюється і оптимізується, то він поступово піднімається вище в пошуковій видачі. Таким чином, період в декілька місяців дозволяє пошуковику обчислити і заблокувати всі невідповідні під його вимоги сайти.

Многостранічнікі мають великі можливості щодо наповнення – ви можете розмістити сео-статті, наповнити вкладки цікавою інформацією про товари і послуги, вказати всі необхідні відомості в картках товару. Лендінг в силу обмеженості програє іншим ресурсам, але і його успішно просувати теж можливо.

Про основні методи ми і поговоримо докладніше. Головний – це, звичайно ж, сео-просування. Багато хто вважає його неефективним для односторінкового ресурсу, адже тоді він буде перевантажений інформацією і відштовхне клієнтів.

Конверсія або вихід в топ?

Просунути Лендінг через SEO теж можливо, потрібно лише запастися терпінням і діяти грамотно. Внутрішня оптимізація передбачає не лише наповнення сайту якісним контентом, але і настройку тегів description і title. Далі на основі ретельно підібраного семантичного ядра створюються тексти.

У статтях обов’язкове використання ключових слів і заголовків.

Але в той же час важливо пам’ятати, що сторінка призначена не тільки для пошукача, а й для користувачів мережі, тому контент повинен бути цікавий людям.

Сухий текст, що містить в собі безліч специфічних термінів, мало хто буде читати, більшість просто закриє сторінку і перейде туди, де є щось захоплююче.

landing page або багатосторінковій сайт - что ефектівніше

Одночасно, статті містять в собі інформацію про товари або послуги, яка може бути корисна. Оригінальність, позитив, ненав’язливість – ось головні критерії правильного тексту. Якщо він забезпечений інфографікою, відео-оглядами, що привертають увагу зображеннями, реальними відгуками, це стане вашим додатковою перевагою.

Сама сторінка для залучення клієнтів повинна бути добре оформлена, бути чітко структурованою і не містити зайвої інформації. Надто довгі тексти включати в Лендінг нераціонально, але для кращої індексації, можна вдатися до маленьку хитрість – приховати частину документа від пользователей. В цьому випадку, клієнт його не бачив, а робот проіндексує.

Чи є обмеження по ЦА? Коли потрібно залучити різну аудиторію – створіть кілька Лендінгем, кожен з яких буде відповідати інтересам тієї чи іншої категорії покупців. Тим самим, ви легко залучаєте клієнтів і підвищуєте продажу.

Ще кілька способів просунути Landing Page в пошуковій видачі:

 • Вказівка ​​регіону – розкрутити сайт в конкретному місті набагато простіше, ніж намагатися охопити відразу кілька областей. Досить лише правильно налаштувати функції Яндекс.Вебмайстер – вони цілком зрозумілі і доступні для кожного.
 • Вибір правильного домену. Лендінг може стати головною сторінкою, всі інші також розміщуються за окремим адресою. Краще, якщо основний домен буде містити головне ключове слово, за яким просувається ресурс – система автоматично підвищує такі сайти у видачі.
 • Робота над технічною оптимізацією. В першу чергу, сторінка повинна бути доступна користувачам 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Забезпечити роботу повинен технічний фахівець. Він контролює своєчасну оплату хостингу та піклується про підтримку швидкодії системи – виправляє помилки програмного коду, змінює навігацію, створює або видаляє форми захоплення.

Якщо ресурс висне, а зображення і відео довго вантажаться, то велика ймовірність втрати клієнтів. Тому прискорення роботи сайту просто необхідно – виключіть всі баги, видаліть непотрібні елементи, адаптуйте майданчик під мобільні пристрої.

 • Робота з живою посилальної масою. Біле сео не припускав покупку посилань на сторонніх ресурсах, тому розмістити їх можна через партнерів і вдячних клієнтів.
 • Вкажіть контактні дані, ціни на товар, додайте зображення або відео, оформите блок для відгуків клієнтів. Такі сервіси пошуковик сприймає набагато лояльніше.

Дотримуючись цих порад, ви зможете підвищити ранг landing page в пошуковій видачі. Але все ж не потрібно забувати і про інші способи розкрутки – таргетированной та контекстній рекламі, банерах та e-mail розсилці. Комплексне просування Лендінгем дозволить вам розкрутитися швидко, без втрати грошей і внутрішніх ресурсів.

Источник: https://pupinsite.ru/pochemu-landing-page-prodvigayutsya-huzhe-chem-mnogostranichnyj-sajt/

Lending або багатосторінковий сайт – Академія інтернет-бізнесу – База знань

Landing або багатосторінковий сайт, що ж буде ефективніше і що ж вибрати для роботи?

Кожен сайт робиться для різних цілей і у всіх сайтів абсолютно різні функції. Виходячи з функціонала і лінійки товарів нам належить робити вибір.

Landing Page

Почнемо ми саме з Landing page (він же Лендінгем Пейдж, посадкова сторінка тощо), зараз такі сайти більш популярні.

Landing page покликаний продавати!

Це ОДНА сторінка з продають текстом, з грамотною презентацією товару або послуги, із закликом до одного тільки дії. Це чудовий інструмент для швидкого старту продажів будь-якої своєї послуги або товару в Інтернеті, також за допомогою Лендінзі можна збирати передплатників, заявки на надання послуг і т.д.

Відповідно, якщо ви хочете продавати 1 або кілька товарів (максимум 5, ну в крайньому випадку 10), або ж ви надаєте будь-яку послугу (наприклад установка пластикових вікон або ремонт квартир, або навчаєте англійської мови) і хочете просто і швидко почати продавати в інтернеті, то вам потрібен саме landing page. На ньому ви грамотно опишіть свої послуги, зробите презентацію, розпишіть всі свої сильні сторони, налаштуєте потік трафіку (контекстна реклама, реклама в соціальних мережах і т.д.) і будете збирати заявки від своїх потенційних клієнтів і продавати їм свою послугу або свій товар !

При перерахованих вступних даних landing page цей ідеальний варіант.

Важливо знати і розуміти! Одностранічнікі (landing page) практично не просуваються по SEO в пошукових системах (Google, Яндекс і т.д.). Потенційні покупці потрапляють на Лендінзі через рекламу і вже цей трафік буде генеруватися в заявки (ліди) або клієнтів. Є звичайно одностранічнікі, які можна просувати в пошукових системах, але це окрема тема і велика рідкість.

Висновок: Landing page робимо для одного товару або послуги, заточуємо на продажу, опрацьовуємо продає текст, унікальна торгова пропозиція і продаємо!

багатосторінковий сайт

Якщо же у вас повноцінний економ (або ви йдете до нього семимильними кроками), широкий асортимент товарів або послуг і ви хочете презентувати і продавати все це в Інтернеті, то вам потрібен багатосторінковий сайт.

Багатосторінковий сайт покаже статусу вашого бізнесу, дозволить представити широку лінійку товарів, дасть змогу розміщувати корисний і важливий контент для ваших покупців.

На багатосторінковому сайті завжди є спокуса побути довше, подивитися, почуття і т.д.

Багатосторінкові сайти просуваються в пошукових системах по ключових запитах (щоб при пошуку потрібної послуги, товару або за назвою компанії вас можна було знайти), по поведінковим характеристикам відвідувачів і по унікальності контенту. На таких сайтах є інформаційні розділи з корисними статтями та іншими матеріалами, які і привертають пошуковий трафік. Звичайно також треба отримувати трафік з контекстної реклами, але віддача буде менше, ніж у landing page.

Якщо сказати по-простому і зробити висновок, то сайт повноцінний вам потрібен не тільки для залучення нових клієнтів, але і для роботи з постійними. Якщо ви будуєте бізнес надовго і грунтовно, то багатосторінковий сайт у вас повинен бути 100%.

Висновок: багатосторінковий сайт робимо якщо у нас є асортимент товарів.

А ще можна поєднати два цих ресурсу!

Landing буде рекламувати Ваш товар локомотив і приводити відвідувачів на основний, багатосторінковий сайт, на якому вже будуть розміщені і супутні товари і весь інший асортимент. В цьому випадку ви зможете максимально ефективно використовувати і рекламне просування і просування по SEO ваших продають і інформаційних ресурсів.

Landing page або багатосторінковий сайт? Що ефективніше? | Розробка Landing Pages

Останнім часом нам стало надходити багато питань стосовно односторінкових сайтів і найбільш часто задається питання про те, який же сайт краще зробити: лише однієї сторінки (landing page) або простий багатосторінковий сайт-візитку. Ось щоб таких питань більше ні у кого не виникало, я пишу цю статтю. І відразу хочу сказати, що кожен сайт робиться для різних цілей і у всіх сайтів абсолютно різні функції. Про це і поговоримо.

Для яких цілей Landing Page

Почнемо ми саме з Landing page (він же Лендінгем Пейдж, посадкова сторінка і т.д.), тому що зараз такі сайти більш популярні.

Landing page покликаний продавати! Це одна сторінка з продають текстом, з грамотною презентацією товару або послуги, із закликом до одного тільки дії. Це відмінний інструмент для швидкого старту продажів будь-якої своєї послуги або товару в інтернеті, також за допомогою Лендінзі можна збирати передплатників, збирати заявки на надання послуг і т.д.

Відповідно, якщо ви хочете продавати 1 або кілька товарів, або ж ви надаєте яку любо послугу (наприклад установка пластикових вікон або ремонт квартир, або навчаєте англійської мови) і хочете просто і швидко почати продавати в інтернеті, то вам потрібен саме landing page.

На ньому ви грамотно опишіть свої послуги, зробите презентацію, розпишіть всі свої сильні сторони, налаштуєте потік трафіку (контекстна реклама, реклама в соціальних мережах і т.д.

) І будете збирати заявки від своїх потенційних клієнтів і продавати їм свою послугу або свій товар! Це ідеальний варіант для вас.

До речі, я навіть писав статтю про те, як налаштовувати контекстну рекламу в Яндексі! Або якщо у вас є магазин і вам потрібно швидко продати якийсь певний товар або провести акцію, тоді одностранічнікі теж вам підійдуть.

Важливо знати і розуміти! Одностранічнікі (landing page) не просувається в пошукових системах (Google, Яндекс і т.д.)! Вони потрібні тільки для того, щоб направляти на них людей (трафік) з реклами і вже цей трафік буде генеруватися в заявки (ліди) або клієнтів. Є звичайно одностранічнікі, які можна просувати в пошукових системах, але це окрема тема і рідкість!

Багатосторінковий сайт (візитка, корпоративний і т.д.)

Якщо ж у вас повноцінний бізнес, повноцінна компанія з найширшим асортиментом або спектром послуг і ви хочете продавати їх в інтернеті або хоча б презентувати, то вам потрібен багатосторінковий сайт.

Він більше потрібен для того, щоб показати свій статус, щоб просто бути в інтернеті і привертати до себе увагу.

Продавати він звичайно теж може і у багатьох продає, але він уже розрахований на постійних клієнтів або ж на більш «теплих».

На багатосторінковому сайті завжди є спокуса понишпорити, подивитися і т.д. і клієнт може походити і забути що хотів. А landing page в свою чергу не дає цього зробити, тому що спрямований тільки на 1 дію!

Поясню трохи докладніше. Наприклад ви надаєте послуги з будівництва будинків, ремонту, продажу будівельних матеріалів і т.д .. Тобто у вас повноцінна торгово-будівельна компанія.

Те вам само собою не вмістити все це на одній сторінці, щоб продавати свої послуги і товари.

Вам потрібен повноцінний сайт, щоб викликати довіру у своїх потенційних клієнтів і більш детально презентувати свої товари і послуги.

Сайти такого типу відповідно просуваються в пошукових системах по певних ключових запитах, щоб при пошуку потрібної послуги або за назвою компанії вас можна було знайти.

На таких сайтах є інформаційні розділи з корисними статтями та іншими матеріалами, які і привертають пошуковий трафік.

Можна звичайно також закуповувати трафік з контекстної реклами, але віддача буде менше, ніж у landing page (доведено і перевірено).

Якщо сказати по простому і зробити висновок, то сайт повноцінний вам потрібен не тільки для залучення нових клієнтів, але і для роботи з постійними. Якщо ви будуєте бізнес на довго і грунтовно, то сайт 100% у вас повинен бути!

А чому б не поєднати?

В ідеалі звичайно користуватися і тими і іншими видами сайтів. Хоч це і різні інструменти для різних цілей (у чому ми з вами вже розібралися), але ж будь-який бізнес будується на продажах, але обидва види сайтів продають! Робиться це в такий спосіб.

1. Наприклад у вас велика компанія з великим асортиментом товарів або послуг. У вас є сайт, є продажу, є постійні клієнти. Але ж клієнтів багато не буває! У вас наприклад є послуга, яка менше або більше за все користується попитом.

Ви передплатили цю послугу замовляєте або робите landing page, налаштовуєте потік реклами, збираєте заявки і продаєте! Тим самим ви швидко отримуєте потік клієнтів по одній послузі або одному товару! Ви можете зробити кілька одностранічнік на кілька послуг! Я скоро напишу про одне моєму знайомому (теж читач мого блогу), він також збирає замовлення на кожну свою послугу, за цим підпишіться на мій блог і не пропустіть цікаві статті!

2. Або ж є другий варіант протилежний! Наприклад ви тільки стартуєте або тільки починаєте збирати замовлення в інтернеті. Ви замовляєте одностранічнікі під кожні свої послуги або групи товарів, все у вас йде добре, замовлення є, ви задоволені. АЛЕ потрібні ж і постійні клієнти, потрібно ж налагоджувати систему лояльності.

Відповідно вам не завадило б замовити або зробити повноцінний сайт з усіма своїми послугами, щоб після того, як ви отримали клієнта з одностранічнік і надали йому послугу, ви могли дати йому посилання або візитку з вашим сайтом, де він побачить, що ви ще займаєтеся.

Тим самим, отримавши від вас якісну послугу 1 раз, він звернеться до вас ще, але вже за якийсь інший послугою ну або товаром.

3. Але можна зробити так! Поєднати все в одному. Можна зробити головну сторінку сайту або сторінки з послугами на сайті за схемою Лендінгем. Тобто на багатосторінковому сайті в єдиному стилі зробити продають сторінки з послугами.

Цей варіант має місце бути і в деяких випадках досить ефективний. Але не варто забувати головного правила і відмінності: На багатосторінковому сайті завжди є спокуса понишпорити, подивитися і т.д. і клієнт може походити і забути що хотів.

А landing page в свою чергу не дає цього зробити, тому що спрямований тільки на 1 дію!

висновок

Висновок робіть самі і думайте, який сайт для вас і вашого бізнесу буде краще і вигідніше.

Якщо не можете визначитися, то задавайте питання в коментарях і подумаємо разом! Також, будь ласка, напишіть в коментарях, який сайт для вашого нинішнього або майбутнього бізнесу вам потрібен.

Тільки так я зрозумію, про що мені більше варто писати статті і акцентувати свою увагу. Сподіваюся, що я все докладно пояснив? Якщо немає, то задавайте питання в коментарях, я доповню або ж виправляйте мене в коментарях, якщо я не правий!

Еволюція digital: Багатосторінковий Landing Page – Блог Digital Маркетинг, Збільшення продажів, нові клієнти з інтернету

Виходить, обидва інструменту малоефективні?

З попереднього інтерв’ю з потенційним Замовником:

– … наш салон займається передвиставкової підготовкою домашніх тварин. Стрижка, завивка, укладка, парфум – повний комплекс. Крім того, ми пропонуємо надомну догляд і вигул тварин, а ще продаємо засоби класу Premium для догляду за тваринами. Нам потрібен Лендінг.

– Ви впевнені, що Вам потрібен саме Лендінг? Перераховані Вами послуги вирішують проблеми різних сегментів цільової аудиторії. Я б рекомендував подумати про сайт, сторінки якого пропонують різні опції.

– Чому ж? Наша аудиторія – професійні заводчики або любителі тварин з високим рівнем доходу. Всі послуги салону націлені на них.

– Абсолютно вірно. Однак перша послуга вирішує проблему заводчика безпосередньо перед виставкою вихованця.

Друга націлена на людину, не що займає часом або бажанням для самостійного догляду за улюбленцем, якого він, безсумнівно, цінує.

Третя пропонує рішення для заводчиків, які здійснюють професійний догляд самостійно або для інших салонів з аналогічним спектром послуг.

– Мабуть, Ви маєте рацію …

– Таким чином, проблеми і болі цих трьох груп Ваших клієнтів кардинально відмінні. Розміщення трьох пропозицій, які вирішують такі різні проблеми, на одній сторінці, неефективно.

Якщо не вдаватися поки в деталі, професійний заводчик прочитає пропозицію для любителя і не побачить рішення для себе. Він піде зі сторінки перш, ніж дійде до своєї проблеми.

І навпаки, якщо робити акцент сторінки на професіоналах, Ви втрачаєте любителя.

 • – А що ж робити?
 • – Невеликий сайт з 5-6 сторінок є в Вашому випадку ідеальним рішенням.
 • – Але ж Лендінгем продають краще сайтів, я це точно знаю!

– Гм … ось воно що … Добре! Давайте тоді зараз не будемо поспішати з прийняттям рішення. Дозвольте мені трохи розповісти Вам про …

Про сайтах і Лендінгем

Міф про те, що Лендінгем продають, а сайти немає, є в Рунеті досить укоріненим. І це незважаючи на те, що на деякі Лендінгем неможливо дивитися без сліз, а деякі сайти викликають захоплення і бажання зробити покупку … Але не мають у своєму розпорядженні зрозумілим функціоналом для такої дії відвідувача.

Справа в тому, що у “сторінок приземлення” і багатосторінкових ресурсів дуже часто різні цілі.

Лендінг завжди націлений на вчинення відвідувачем всього одного цільового дії.

Зазвичай це покупка товару, замовлення послуги або заповнення заявки на наступне маркетингове дотик (виїзд кошторисника, отримання комерційної пропозиції, консультація фахівця і т.д.).

Call to action, таким чином, є ключовим елементом Лендінгем, все інше – лише його “упаковка”, обрамлення, що забезпечує плавну і безболісну конвертацію відвідувача в покупця.

Сьогодні далеко не всі “професійні розробники Landing Pages з гарантованою конверсією 500%” це усвідомлюють і дійсно вміють перетворити кожен блок одностранічнік в гіпнотичний інструмент впливу, який переслідує конкретну проміжну мету. І вже зовсім одиниці мають здатність довести відвідувача до здійснення кінцевого цільового дії.

Сторінки сайту часто переслідують зовсім інші цілі. Вони можуть носити інформаційний або презентаційний характер, направляти відвідувача на безліч інших сторінок сайту або за його межі, бути розділами форуму або картками товарів каталогу.

Здавалося б, у кожної сторінки сайту є певна мета, як і у Лендінгем, або навіть ряд цілей, якщо сторінка не продає.

Однак про це багато хто забуває, наповнюючи сайт купою безсистемної і безглуздої інформації, тільки щоб надати ресурсу більшу вагу в тематичному індексі цитування пошукових систем.

При цьому контент сайту може бути високоякісним, але не б’є в ціль, оскільки мета спочатку не закладалася в логіку сторінки розробником і навіть самим Замовником!

У “професіоналів” digital маркетингу є залізобетонна догма:

1 товар або послуга = одну пропозицію = landing page

 1. Багато товарів або послуг = багато пропозицій = інтернет-магазин / багатосторінковий сайт
 2. Замовники з широким асортиментом товарів / послуг ставляться перед штучної дилемою: багато що продають Лендінгем або інтернет-магазин, який, “як відомо”, продає гірше Лендінгем або взагалі не продає.
 3. Насправді цієї проблеми просто немає!
 4. Ваш сайт або Лендінг не продасть нічого, якщо його робили дилетанти, не є продуманим логіку досягнення відвідувачем стратегічної мети.

А якщо кожна сторінка сайту зроблена за всіма правилами грамотного Лендінгем, вона має чіткі таргети і на неї ведеться окремий трафік зацікавленої цільової аудиторії.

Вона містить своє УТП, утеплюють тригери, переваги покупки тут і зараз, соціальні докази і, зрозуміло, наш фірмовий антистресовий Call to action.

Цю сторінку буде настільки ж ефективна, як хороший Лендінг, але не стане пожирати рекламний бюджет, виділений на просування по всім належать до сайту запитам.

Сайт, що складається з продають сторінок, в компанії Борщ прийнято називати багатосторінковим Лендінгем. На такому сайті навіть сторінки “Контакти” і “Про компанії” наділені здоровим глуздом і продають.

Продають якщо не сам товар / послугу (для цього є сторінки з відповідними цілями), то підтвердження Вашої експертність, необхідність початку діалогу або запрошення в Ваш шоу-рум, магазин або офіс, викладене в такій формі, що відмовити просто неможливо.

Єдине і природне обмеження багатосторінкового Лендінгем: одна чітка мета на одну сторінку.

Таким чином, кожна картка товару з каталогу Вашого інтернет-магазину може стати мікро-Лендінгем, якщо такий функціонал буде визнаний для неї оптимальним в ході маркетингового дослідження від компанії Борщ. Якщо немає – стратегічна мета буде досягнута більш коротким шляхом без додаткових переходів на картку.

Без сумніву, через пару років такий підхід використовуватимуть усі розробники сайтов, які залишаться на ринку. Власне, саме тому вони і виживуть. Але сьогодні на піку еволюції digital в Росії знаходиться всього кілька маркетингових агентств. Борщ – одна з них.

 • Дякую за увагу
 • Микола Виноградов
 • Маркетолог-копірайтер Борщ

Що вибрати: Landing page або багатосторінковий сайт?

Багато компаній, магазини, фірми і навіть приватні підприємці, які надають певні послуги, намагаються йти в ногу з часом і обзаводяться своїми сайтами і посадочними сторінками.

Однак при виборі варіанта для просування власних послуг в мережі Інтернет часто постає питання – що ж вибрати, Лендінг Пейдж або багатосторінковий сайт.

Справа в тому, що дані інструменти мають різне призначення і дозволяють досягти різних цілей.

Landing page: що це таке і для чого необхідно?

Landing page, або посадкова сторінка, являє собою компактний інформаційний сайт-одностранічнік.

Даний варіант сайту буде корисний тим, хто просуває кілька послуг і товарів (зазвичай, не більше ніж 5, в іншому випадку ефективність Лендінгем знижується в рази).

Найчастіше Лендінгем використовують для реклами – відвідувачів потрапляють на посадочні сторінки з рекламних блоків пошукових систем, а не з видачі по певних запитах, як це буває зі звичайними сайтами.

Лендінг має чітку і лаконічну структуру і ряд особливостей:

 • Великий, яскравий шрифт;
 • Великі привабливі фото;
 • Великі клавіші для замовлення товарів і послуг;
 • Відсутність відволікаючих чинників;
 • Компактність і лаконічність подачі інформації.

Часто на Лендінгем розміщують таймер зворотного відліку, який допомагає відвідувачеві прийняти рішення і зробити замовлення. Відсутність зайвих деталей, яскравий і зазивають текст, спливаючі вікна з інформацією про нещодавні клієнтів і покупців підштовхують відвідувача до завершення покупки і оформлення замовлення.

Багатосторінковий сайт: в чому його переваги?

Багато компаній і магазини вибирають створення сайту та його подальше просування через пошукові мережі та рекламні блоки пошукових систем. Якщо ви пропонуєте безліч товарів і послуг, то багатосторінковий сайт з докладним описом кожної позиції буде набагато зручніше і ефективніше, ніж одностранічнік.

При цьому власники сайту повинні задуматися про методи і варіантах його просування і залучення потенційних відвідувачів і клієнтів.

Для цієї мети підійдуть: унікальний контент (текстовий і графічний), SEO-просування та інші методи і інструменти.

Багатосторінковий сайт має власну структуру, містить посилання на внутрішні сторінки і сайти партнерів, має докладний докладний опис всіх товарів, послуг і позицій, запропонованих вашою компанією.

Багатосторінковий сайт в порівнянні з Лендінгем має свої переваги:

 • Можливість просування безлічі товарів і послуг.
 • Можливість додавання нових позицій в міру їх появи.
 • Інформування відвідувачів про поточні та майбутні акції та нові пропозиції.
 • Наявність докладних описів всіх позицій.
 • Наявність інформації про компанії, контактних даних та інших важливих інформаційних блоків.

Створення сайту переслідує цілком певну мету – збільшити прибуток вашої компанії і збільшити кількість клієнтів шляхом клієнта про всі можливості вашої компанії, формування довіри, залучення уваги і можливість неспішного вибору відповідних товарів і послуг. Саме тому на звичайному сайті будуть не зовсім доречні таймери і лічильники, а також інші елементи закликають до дії «тут і зараз».

Що ж все-таки вибрати: Landing page або сайт?

Питання вибору залежить в першу чергу від мети, яку ви перед собою ставите. Багатосторінковий сайт – більше довгограючий інструмент, тоді як Лендінг призначений для інформування про цікаві пропозиції, акції та розпродажі.

Маркетологи, які мають досвід роботи в сфері продажів, рекомендують використовувати зв’язку «Багатосторінковий сайт і Landing page». Це дуже зручно і дозволяє досягти відразу кількох цілей.

Звичайний сайт дозволить вам надати відвідувачеві всю необхідну інформацію про свою компанію і її пропозиціях, тоді як Лендінг призначений для гарячих пропозицій і розпродажів найбільш вигідних і затребуваних позицій.

При цьому Лендінг є невід’ємною частиною класичної сайту і являє собою дуже зручний і ефективний інструмент, що володіє високою конверсією і привабливістю для потенційних клієнтів.

Одна компанія може створювати скільки завгодно Лендінгем з різними пропозиціями, які будуть цікаві покупцям і клієнтам.