Лікарняний лист заднім числом: офіційно або купити

0
144

Оформлення лікарняного листка громадяни сприймають як якусь формальність і простий спосіб підтвердження законного відсутності на робочому місці. Тому багато працівників вважають, що можна отримати лікарняний листок і за минулі до звернення в лікарню дні, тобто заднім числом.

Наскільки вірно таку думку, в яких випадках оформлення лікарняного заднім числом допускається і яка можлива відповідальність за виявлені при цьому порушення – все це докладно буде розкрито далі.

Законні способи отримання лікарняного

Лікарняний листок як головний документ, який є підставою для нарахування співробітникові оплати днів, пропущених їм через хворобу, повинен бути оформлений з дотриманням всіх необхідних правил. Законодавчо вони закріплені в Наказі Міністерства охорони здоров’я РФ «Про затвердження Порядку видачі листків непрацездатності».

Відповідно до цього документа, оформлення лікарняного заднім числом не допускається. Тобто забороняється видавати листок, який підтверджує непрацездатність працівника за ті дні, коли він практично не був оглянутий медичним працівником. За вибором хворого документ може бути відкритий тільки у одну з наступних дат:

 • в день звернення співробітника в медичний заклад;
 • в день отримання листка під час процедури виписки.

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

У деяких випадках може виникнути спірна ситуація при подальшій оплаті цього документа. Наприклад, якщо співробітник звернеться до медичного закладу після робочого дня і відразу відкриє лікарняний. Вийде ситуація, при якій роботодавець зобов’язаний оплатити як робочий день, так і тимчасову непрацездатність.

Оскільки одночасне нарахування цих виплат неможливо, працівник може втратити частину грошей (особливо якщо у нього немає необхідного стажу для повної оплати лікарняного).

Незважаючи на законодавчу заборону оформлення лікарняного заднім числом, в деяких випадках це все-таки стає можливим. Наприклад, сюди можна віднести такі ситуації: Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

 1. Співробітник перебував у відрядженні за кордоном і захворів там. За умови надання підтверджуючих документів він може оформити лікарняний за місцем свого законного проживання.
 2. При перших ознаках хвороби працівник звернувся не до медичного закладу, а в медпункт. В цьому випадку лікарняний відкривається з моменту звернення в медпункт, але тільки при наявності підтверджуючих це документів.
 3. Якщо громадянину необхідний тривалий термін для того, щоб дістатися до медичної організації, в яку він був спрямований, листок видається з урахуванням необхідного для цього часу.
 4. Листок оформляється в зв’язку з відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами, але співробітниця в належний часу не звернулася до медичного закладу. При цьому в разі подальшого звернення він видається з датою початку непрацездатності, належної за законом (тобто з 28 або 30 тижні). Під час оплати такого лікарняного дні фактичної роботи з нього віднімаються – виплати за них нараховуються у вигляді звичайної заробітної плати.
 5. Що стосується хвороби під час оплачуваної відпустки, то єдиним нюансом при цьому є продовження днів відпочинку на тривалість лікарняного. Вся інша процедура оформлення та отримання документа відбувається в загальному порядку, ніяких підстав для зсуву в даті його видачі немає.

Оформлення заднім числом

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

Якщо ви хочете дізнатися, як вирішити саме Вашу проблему, звертайтеся через форму онлайн-консультанта або телефонуйте за телефонами:

 • При захворюванні під час іноземної відрядження підставою для відкриття лікарняного є документи, видані зарубіжним медичним закладом. Для початку вони повинні пройти процедуру легалізації (тобто перевірки законності бланка і всіх штампів). Після цього документи подаються на розгляд лікарської комісії, яка і приймає остаточне рішення про відкриття лікарняного за російським законодавством. Якщо дане рішення буде позитивним, то документ відкриють заднім числом.
 • Після звернення в медпункт співробітник отримує там напрямок, з яким він повинен звернутися в медичний заклад. У напрямку вказується дата звернення (як правило, це попередній день), з якої і починається період тимчасової непрацездатності.
 • При необхідності тривалої поїздки до медичного закладу працівник може підтвердити це, наприклад, проїзними документами. Якщо в них вказана тривалість шляху, даний часовий відрізок буде включений в період непрацездатності, а лікарняний зможе бути відкритий з дня виїзду громадянина зі свого населеного пункту.
 • Вагітні жінки отримують свій листок під час відвідування лікаря і після огляду, тому ніяких особливих документів при цьому не знадобиться. Важливо лише, щоб до цього жінка вже зверталася за проведенням огляду лікарем.

Що стосується відображення листка, який оформлений заднім числом, в бухгалтерії роботодавця, то особливих проблем при цьому не виникає. Оскільки на більшості підприємств використовуються спеціальні бухгалтерські програми, всі необхідні виправлення в них відбуваються автоматично. Сума, що виплачується працівникові в поточному періоді, коригується на перераховану раніше.

Відповідальність за використання незаконних способів

Необхідність отримання лікарняного листка (крім тих випадків, коли працівник дійсно захворів), може бути викликана різними причинами. Наприклад, для уникнення прогулу в разі пропуску роботи без причини або для отримання декількох днів відпочинку, які роботодавець не хоче оформляти як відпустку.

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

 1. Домовленість з медичним працівником. Такий спосіб більш надійний, оскільки виданий в даному випадку документ буде справжнім. Однак знайти лікаря, який погодиться піти на подібне професійне злочин, досить складно.
 2. Звернення в спеціальні компанії, які виготовляють і продають підроблені лікарняні листи. Такий варіант, хоч він і доступніший, також є і дуже ризикованим, адже в цьому випадку працівник отримає фальшивий документ. Існує безліч способів визначення автентичності лікарняного листка, в тому числі навіть за зовнішніми ознаками.

Останній варіант можливий за такий злочин, як шахрайство при отриманні виплат, адже всі дні тимчасової непрацездатності оплачуються співробітнику роботодавцем і ФСС.

Очевидно, що в загальних випадках оформлення лікарняного листка заднім числом неможливо – для цього передбачено лише кілька особливих підстав. Чи звертатися за нелегальними способами вирішення питання – особиста справа кожного працівника, проте при цьому варто пам’ятати про можливу відповідальність.

Лікарняний лист заднім числом

Пропустили робочий день через те, що потрапили у важку ситуацію? Вирішили провести час з сім’єю? Довести, що робочі дні пропущені з поважної причини, допоможе лікарняний лист.

Оформлення документа в поліклініці займає багато часу і сил. Отримання талона в реєстратурі, очікування своєї черги до терапевта – все це не гарантує, що лікар видасть необхідний бланк.

Легкий спосіб отримати лікарняний – купити офіційно документ в перевіреної організації. Такий бланк відповідає всім вимогам закону і здатний закрити будь-яку кількість прогулів.

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

Легальність і швидкість виконання – наші пріоритети

Підробка документів – злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність, тому купувати лікарняний лист заднім числом слід тільки у компанії з гарною репутацією.

Компанія Spravka Doctor вже 7 років займається оформленням медичних документів і завоювала авторитет у клієнтів, підтверджений позитивними відгуками. Отримання будь-яких бланків від ліцензованого медичного закладу більше не є проблемою.

Оформити лікарняний лист в Москві можуть жителі будь-якого округу столиці: ЮЗАО, САО, ВАО, ЮАО, СЗАО, ЗАТ, ЮВАО, СВАО, ЦАО.

Замовлення документів в Spravka Doctor – це:

 • Діюча ліцензія на надання послуг – гарантія якісного результату.
 • Співпраця з практикуючими фахівцями.
 • Офіційно затверджені форми з водяними знаками, печатками і підписами.
 • Доставка готового документа протягом 24 годин після оформлення замовлення за вказаною адресою.
 • Перевірка правильності заповнення бланків.
 • Дотримання конфіденційності.
 • Доступні ціни.
 • Консультації фахівців з питань оформлення (терміни, форми, діагнози тощо).

Лікарняний лист дає можливість отримати кілька днів для відпочинку або вирішення сімейних проблем, за які передбачені гарантовані виплати на роботі.

Де купити лікарняний?

Репутація на роботі заробляється роками, а зруйнувати її можна миттєво. Шукаєте компанію з хорошими відгуками, яка оформить бланк в термін за відмінною ціною? Сервіс Spravka Doctor, за допомогою якого лікарняний лист купити можна терміново і вигідно, допоможе в будь-який час.

Для отримання документа необхідно:

 • Заповнити форму, зробивши кілька кліків.
 • Обговорити з фахівцем деталі замовлення.
 • Отримати готовий бланк у кур’єра за зручним адресою або біля найближчої станції метро.

Ціна лікарняного листа залежить від терміну, на який оформляється документ.

Прогули на роботі, палаюча путівка, невеликі проблеми зі здоров’ям – випадки, коли для виправдання пропусків слід замовити лікарняний лист.

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

Чому медичні бланки вигідно робити в Spravka Doctor?

У компанії Spravka Doctor ціни на оформлення документів нижче, ніж у інших онлайн-сервісів. Додаткові переваги – гарантії і відмінні умови співпраці.

Вартість офіційного лікарняного листа – від 1500 руб.

Ціна на інші медичні документи:

 • Довідка в довільній формі від профільного лікаря – 700 руб.
 • Звільнення від занять фізкультурою для учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів на один рік – 1300 руб.
 • Бланк для оформлення академічної відпустки – 3500 руб.
 • Проф. висновок від лікаря (за формою 086 / 086У) – 1000 руб.
 • Звільнення від занять фізичною культурою на півроку – 800 руб.
 • Довідка про тимчасову непрацездатність за формою 095 / 095У – від 900 руб.

Піклуйтеся про своє здоров’я і проводите час з близькими людьми, а оформлення документів для виправдання пропусків на роботі займеться сервіс Spravka Doctor!

Чи можна взяти лікарняний лист заднім числом? Законні та незаконні способи

Можливість оформлення лікарняного листа заднім числом може бути необхідна працівнику в тому випадку, якщо на момент відсутності на роботі у нього не було можливості звернутися до лікаря або ж він зовсім не мав ніяких проблем зі здоров’ям. Чи можна оформити такий документ, в яких випадках це допустимо і чим загрожує надання підробленого лікарняного?

Чи можна офіційно оформити лікарняний заднім числом?

Відсутність на робочому місці без поважної на те причини, підтвердженої документально, може бути чревато проставленням працівникові прогулу, накладення штрафу і в деяких випадках окремо передбачених внутрішньою політикою організації звільненням. Додатково читайте про те, як правильно написати пояснювальну записку.

Нерідко виникають ситуації, коли при захворюванні у певної особи не було можливості відкрити лікарняний лист, звернувшись до лікувального закладу. Або ж працівник, який здійснив прогул, хоче якимось чином оформити підроблений лист непрацездатності, забезпечивши собі, крім відсутності прогулу, ще й належну виплату.

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

Лікарняний лист, що видається медичним працівником, це офіційний документ, що володіє юридичною силою і є підставою для відсутності на робочому місці, а також отримання оплати за такий період непрацездатності.

Згідно з документами, що регламентують порядок і правила оформлення лікарняних листів (ФЗ №255 та Накази Міністерства охорони здоров’я і Соц. Розвитку), видача та відкриття такого документа на законних підставах можлива безпосередньо в день звернення (або навіть на наступний) до медичної установи.

Крім загального положення, в таких законодавчих актах також прописані можливі винятки, при яких видача документа заднім числом стає можливою:

 • знаходження співробітника певної організації в період здійснення відрядження за межами Російської Федерації і погіршення стану здоров’я. Природно, в такій ситуації у працівника просто фізично буде відсутня можливість відкриття лікарняного в лікувальному закладі нашої країни. Тоді по приїзду в Росію громадянин повинен надати документ, що підтверджує зафіксований факт хвороби;
 • в тому випадку, якщо на момент захворювання співробітник не має можливості звернутися безпосередньо до медустанови, в якому є співробітники, які мають право видавати такі підтверджуючі документи. Виходом з такої ситуації є звернення до медичного пункту – офіційний лікарняний медпрацівники там видати не можуть, однак довідку, на підставі якої його можна отримати, випишуть;
 • в ситуації, коли працівник перебуває у віддаленій місцевості або населеному пункті, шлях з якого до найближчої лікарні або поліклініки займає багато часу;
 • при оформленні лікарняного по вагітності та пологах, якщо майбутня мати звернулася за отриманням листа непрацездатності дещо пізніше встановленого терміну;
 • якщо будь-яка надзвичайна ситуація завадила працівникові оформити лікарняний безпосередньо в день захворювання.

порядок оформлення

Видача лікарняного заднім числом у випадках, які передбачені законодавством, проводиться таким чином:

 1. Відвідування установи, яка має право на видачу лікарняного листа (приватні та державні медустанови, клініки і НДІ, зубні лікарі і фельдшери і т.д., що мають ліцензію).
 2. Надання документа, що підтверджує недуга, який стався раніше дати відвідування установи або ж підтвердження неможливості звернення до той день.
 3. Отримання офіційного лікарняного особи.
 4. Надання документа свого роботодавця (начальнику або безпосередньо до відділу кадрів).

Способи незаконного отримання лікарняного заднім числом

Виникаючі в процесі життя і здійснення трудової діяльності моменти іноді примушують нас йти на крайні заходи і звертатися до кого-небудь за складанням підробленого документа. Фіктивний лікарняний лист може знадобитися працівникові в таких випадках:

 • необхідність оформлення відпустки за свій рахунок для вирішення якихось своїх справ і відмову в цьому роботодавця;
 • небажання або неможливість відвідувати в конкретний день місце роботи;
 • наявність жорстких заходів (штрафних санкцій, а також пониження в посаді або навіть звільнення) при відсутності на роботі без поважної причини;
 • трудовий конфлікт на роботі або обставини, пов’язані з матеріальною відповідальністю за майно організації.

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

Незалежно від таких причин, співробітнику доводиться надавати на своє місце роботи підроблений документ, який можна отримати таким способом:

 • оформити лікарняний поточним числом і самостійно виправити дату;
 • особисто звернутися до лікаря для вирішення проблеми;
 • скористатися послугами фірм, що спеціалізуються на оформленні лікарняних в тій формі і такі терміни, як забажає замовник.

Природно, перший спосіб не дуже дієвий, та й саме виправлення можуть помітити, а ось звернення до лікаря або до спеціалізованої фірми може вимагати значних витрат, величина яких буде коливатися в залежності від таких факторів:

 • від ціни бланка самого лікарняного на даний момент;
 • від тривалості періоду непрацездатності, який замовник побажає відобразити в документі (як правило, він становить від 3 днів до одного місяця);
 • від виду медустанови, в якому буде оформлений лікарняний, і підписи конкретного профільного лікаря.

В даний час подібні послуги, наприклад, в Москві досить недешеві: на мінімальний термін покупка лікарняного обійдеться в суму 130-1500 руб., А додавання кожного додаткового дня виллється в оплату від 250 рублів.

Надаючи на своєму робочому місці підроблений лікарняний, необхідно розуміти, що в тому випадку, якщо ваш обман розкриється, це може загрожувати такими наслідками:

 • притягненням до кримінальної відповідальності;
 • накладенням штрафу в розмірі до 8 тис. рублів;
 • виконання обов’язкових робіт тривалістю до 480 годин;
 • арештом на строк до півроку.

У більшості випадків роботодавці, визначивши, що наданий співробітником лікарняний є підробкою, обмежуються стягненням, попередженням, доганою або звільненням.

Однак якщо подібне оформлення не відповідає дійсності документа пов’язано з необхідністю зняття з себе відповідальності за скоєний проступок на робочому місці або з пом’якшенням можливого покарання, в такому випадку слід очікувати застосування до особи всіх озвучених заходів в їх максимальному розмірі.

При наявності обставин, прописаних в нормативних і регулюючих актах, цілком можливо отримати лікарняний лист, оформлений заднім числом. Якщо ж вам необхідний підроблений документ, то перед тим, як купити його і надати, подумайте: чи варто один день прогулу можливих наслідків, які несуть за собою такі порушення закону.

Лікарняний лист заднім числом: офіційно або купити

Лікарняний лист заднім числом: офіційно або купити

Сьогодні ви дізнаєтеся:

 1. Як отримують і оформляють лікарняні листи;
 2. Чи можна легальним способом оформити лікарняний заднім числом;
 3. Яка відповідальність передбачена за надання підроблених лікарняних.

Всі ми з дитинства знаємо, що якщо ми захворіли, потрібно відвідати лікаря отримати довідку, а іноді просто принести в школу записку від батьків. На жаль, в дорослому житті цей спосіб чомусь не діє.

Навіть якщо ви моторошно хворіли і врятувало вас тільки диво, це потрібно підтвердити офіційним лікарняним листом. Як це зробити правильно і чи може лікарняний лист бути виписаний заднім числом, поговоримо сьогодні.

Лікарняний лист – це документ офіційний, що володіє юридичною силою. Це головний документ, який є підставою для того, щоб співробітникові оплатили дні, які він пропустив через хворобу.

Формат цього документа в РФ закріплений на рівні законодавства. Тривалість лікарняного листа складає 15 робочих днів. Якщо цей період потрібно продовжити, збирають спеціальну медичну комісію.

Оформлений лікарняний лист може бути не тільки на самого хворого співробітника, але і якщо йому потрібно доглядати за хворими близькими родичами.

Як правильно оформити

Документ ділиться на 2 розділу. Одна частина заповнюється лікарем, друга – роботодавцем.

При цьому необхідно стежити за дотриманням деяких правил:

 • Заповнення здійснюється тільки російською мовою;
 • Дати та числа потрібно позначати арабськими цифрами;
 • Використовуються тільки друковані заголовні букви;
 • В одній клітинці ставиться тільки один знак, що відноситься і до лапок і знаків пунктуації;
 • Щоб заповнити комірки, можна використовувати тільки чорнило чорного кольору, гелеву або пером ручку, а також принтер;
 • Заповнювати бланк потрібно з осередку, яка є першою;
 • Простий кульковою ручкою бланк лікарняного не заповнюють. ФСС може просто його не прийняти.

Деякі помилки при заповненні допускаються, їх цілком можна виправити. Але діє таке послаблення тільки для роботодавців, для лікарів – немає.

Де відбувається оформлення

Лікарняний лист оформляє лікуючий лікар, в стаціонарному або амбулаторному установі. Якщо лист відкривається в приватній клініці, то вона повинна мати ліцензію на ведення лікарської діяльності.

Хто не володіє правом видачі лікарняного

До цього переліку входять:

 • Санаторно-курортні установи;
 • Центри медицини катастроф;
 • Установи, які є експертними;
 • Співробітники служби швидкої медичної допомоги;
 • Установи Росспоживнагляду.

Електронний лікарняний

В рамках нашої розмови варто згадати про такий вид лікарняного, як електронний. Розмови про введення їх ведуться кілька років, але Мінпраці заявив, що з поточного року паперові лікарняні будуть поступово замінювати електронними. У ряді регіонів РФ вже запущені пілотні проекти.

Планується, що введення електронних бланків скоротить шахрайські дії з лікарняними. Для звичайних громадян переваги полягають у тому, що зменшиться кількість паперової тяганини.

плюси:

 • Не потрібно буде проводити складні розрахунки;
 • Зменшиться кількість паперової роботи у кадровиків.

мінуси:

 • Перш за все, не всі медичні установи досить оснащені технічно для того, щоб впровадити електронний документообіг;
 • Також потрібно розробити спеціальну систему безпеки і захист від злому.

Як отримати лікарняний заднім числом офіційно

Дотримуючись вимог законодавства, жодне медичне установа не має права оформляти лікарняні листи заднім числом. Тобто, якщо працівник не проходив медичного огляду, за ці дні лікарняний видавати не можна.

Хоча хворий може вибрати дату, з якої буде відкритий лікарняний лист:

 • У день, коли він звернувся в мед. установа;
 • У день виписки.

Графа «Дата видачі» повинна містити інформацію, яка відповідає дійсності. Якщо ж ця вимога порушується, це трактується як порушення закону.

Спірні питання

Зазвичай вони пов’язані з оплатою листка непрацездатності.

Приклад. Громадянин А. відпрацювавши повний робочий день, звернувся в мед. установа, де йому був відкритий лікарняний. Виходить, що роботодавцю треба буде сплатити і робочий час і лікарняний. Але одночасно обчислити ці виплати не можна, а значить А. просто втратить частину грошей.

У даній ситуації краще попросити лікаря відкрити листок наступним днем, щоб не втратити оплату.

Чи можна взагалі оформити лікарняний лист заднім числом

Взагалі, на цю процедуру діє законодавча заборона.

Але це можливо зробити в декількох ситуаціях:

 • Працівник перебуває у відрядженні за межами і РФ і там захворює. Якщо потім він надасть підтверджує цей факт документацію, лікарняний лист може бути відкритий за місцем проживання заднім числом;
 • Захворівши, людина звернувся не в мед. установа, а в медичний пункт (наприклад, за місцем роботи). Тоді лікарняний з моменту звернення відкрити допустимо, але тільки якщо є підтверджуючі документи;
 • Якщо для того щоб потрапити на прийом в медичну організацію, працівникові потрібен тривалий час (наприклад, з-за віддаленості), лікарняний можна відкрити з урахуванням цього часу;
 • Якщо лікарняний оформляється у зв’язку з вагітністю або пологами, а співробітниця не вернулась в мед. установа у встановлений час. В такому випадку лікарняний починає діяти з тієї дати, яка міститься у законі: 28 – 30 тижнів;
 • Якщо у працівника була відсутня можливість звернення до лікаря через якийсь надзвичайної ситуації.

Як будуть оформлені документи і який алгоритм дій зробити, буде залежати від того, які підстави для відкриття лікарняного заднім числом діють.

Наприклад: щоб підтвердити хвороба під час закордонного відрядження, потрібно надати документи, видані іноземним мед. установою. Вони проходять легалізацію, перевіряються на справжність, тільки потім їх розглядає лікарська комісія, яка вирішить, відкривати лікарняний відповідно до законів РФ чи ні.

Якщо співробітник звертався в медпункт, йому потрібно взяти там напрямок, з яким приїхати вже в мед. установа. В цьому напрямку фіксується, якого числа осіб звернувся за мед. допомогою. Вона і буде початком лікарняного листа.

Якщо ж мова про великій відстані до мед. установи, то підтвердити його можна, надавши проїзні документи, в яких зазначено, скільки триває шлях. Тоді лікарняний допустимо відкрити з того дня, коли громадянин виїхав з населеного пункту.

Що стосується вагітних жінок: тут підтверджує документація великої ролі не грає, головне уточнити, що жінка вже зверталася в мед. установа раніше.

Що стосується бухгалтерського відображення лікарняних, виданих заднім числом, з ним проблем не виникає. Більшість організацій і підприємств використовують спеціальне програмне забезпечення для ведення бухгалтерії, а значить всі зміни вносяться в автоматичному режимі.

Як вирішити питання неофіційно і чим це загрожує

Лікарняні листи замовляють в приватних організаціях не медичного характеру. Взаємодія відбувається не з доктором, а з менеджером, що представляє компанію.

Купити лікарняний можна прямо в офісі, також його можуть доставити клієнту кур’єрською службою. Компанії такого роду стверджують, що бланк документа справжній і заповнений відповідно з усім правилами. На практиці ж буває, що в оформленні допущені серйозні помилки, виправити які просто так не вийде.

У цьому випадку співробітник не тільки не отримає виплату, а й викличе у роботодавця справедливі підозри.

Розглянутий вище спосіб незаконний і ні в якому разі не є керівництвом до дії, наведено суто як приклад.

Є співробітники, які для отримання лікарняного вдаються до іншого варіанту: домовляються з лікарем і за певну суму він виписує справжній лікарняний лист. Але будь-який лікар знає, що це посадовий злочин, тому тих, хто погоджується, стає все менше.

відповідальність

Бланки листків непрацездатності враховуються не тільки в медичній установі, а й в ФСС. База по загублених або вкрадених бланків оновлюється, а інформація про них викладається на офіційному сайті ФСС. Крім цього, якщо у роботодавця виникли якісь підозри в тому, що лікарняний лист – фальшивка, він володіє правом проведення експертизи достовірності цього документа.

 • Якщо підозри підтвердилися, невдалого обманщика можуть не просто звільнити, а й залучити до адміністративної або кримінальної відповідальності.
 • Крім цього, роботодавець через судові органи може вимагати з працівника компенсувати витрати на проведення експертизи.
 • Відповідальність може бути представлена ​​у вигляді штрафу, а в гіршому випадку і реального позбавлення волі.

При цьому компанія, яка лікарняний лист продала, відповідальності за свої дії не понесе. Її співробітники прекрасно знають, що навряд чи замовник піде писати на них заяву в поліцію, так як спочатку скористався протизаконною послугою.

висновок

Підводячи підсумки, відзначимо, що неможливо оформити лікарняний лист заднім числом всім тим, хто цього захоче. Для цієї процедури є особливі підстави, які перераховані в нашій статті. Вдаватися чи до нелегального способу вирішити це питання – особиста справа кожної людини, але відповідальності за це ніхто не відміняв.

Тому потрібно зважити всі за і проти і вирішити, чи варта шкурка вичинки.

Лікарняний лист заднім числом

Лікарняні листи оформляються при відсутності на роботі через захворювання терміном 3 дні і більше. Якщо захворювання несерйозне, роботодавець зобов’язаний прийняти звичайну довідку від лікаря у вільній формі.

Зробити її легше і дешевше, а перевірити – важче. Якщо вам потрібно закрити прогули на роботі більше 3-х днів, ви можете звернутися до нас і купити офіційний лікарняний лист з доставкою в день звернення.

Будь-якому працевлаштованому громадянину рано чи пізно доводиться стикатися з оформленням лікарняного листка, тобто бланка про тимчасову непрацездатність. Відсутність працівника на робочому місці через захворювання контролюється спеціальним федеральним законом.

Дотримуватися його в строгому порядку повинен як роботодавець, так і працююча людина. Що собою являє «листок тимчасової непрацездатності»? В першу чергу це офіційний бланк, який повідомляє про звільнення хворого від праці на певний термін.

Бланк видається через захворювання працівника або його неповнолітніх дітей.

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити

Для кого?

Які категорії осіб зможуть оформити листок непрацездатності?

 1. Люди, що працюють на державній посаді РФ або на їх заміщення;
 2. Співробітники муніципальних і державних служб;
 3. Особи, що працюють на підставі трудового договору;
 4. Учасники виробничого колективу;
 5. священнослужителі;
 6. Хворі або травмовані за календарний місяць після припинення робіт за трудовим договором або з моменту його підписання до переривання;
 7. Жінки, які завагітніли протягом року до моменту переходу їх в категорію безробітних (при закритті ІП, приватної нотаріальної або адвокатської контори, при звільненні через ліквідацію підприємства).
 8. Безробітні особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості в момент хвороби, травмування, вагітності або усиновлення дитини;
 9. Іноземці та люди без громадянства, але мають страховку, в разі втрати працездатності в результаті виробничих травм або професійного захворювання.

Установи, які оформляють листок непрацездатності

Далеко не будь-яка медична організація і тим більше приватна особа мають право оформляти і видавати бюлетень.

Отримати документ можна лише в тих кабінетах, де є спеціальна ліцензія в області експертизи непрацездатності.

Оформити документ може практикуючий фахівець медустанови, наприклад, поліклініки, лікарні або комерційного закладу. Довідка може бути видана практикуючим фахівцем медичного НДІ і його клінічних підрозділів.

У вас не вийде отримати папір про тимчасову непрацездатність в таких організаціях:

 • На станціях переливання крові;
 • У приймальних відділеннях лікарень;
 • У відділенні швидкої мед. допомоги;
 • У лікарнях та інших аналогічних закладах охорони здоров’я.

Оформлення лікарняного листа

 1. Щоб отримати такий документ необхідно пред’явити посвідчення особи, наприклад паспорт.
 2. Якщо пацієнт працевлаштований в кількох організаціях, то йому повинні видати кілька документів, що підтверджують непрацездатність.
 3. Больнічнік видається тільки при його закритті.

Тривалість лікарняного листа завжди залежить від тяжкості травми або від характеру хвороби. Зазвичай видається він на 10 днів, але в складних випадках може продовжуватися і до 30 днів.

Для того щоб продовжити тривалість лікарняного, пацієнта направлять на спеціальну експертизу КЕК. Там буде вирішуватися питання про продовження листка непрацездатності терміном до дванадцяти місяців.

Оплата по бюлетеню непрацездатності

 1. Перші три доби лікарняного оплачує страхувальник, тобто установа, де працює хворий. Усі наступні дні оплачуються з коштів ФСС – Фонду соціального страхування. Цей формат оплати використовується у випадках травмування та захворювання застрахованих осіб. У всіх інших ситуаціях виплати виробляє ФСС з першого дня.
 2. Якщо хворий працює в декількох установах, то виплати проводяться скрізь, куди було надано лікарняний лист.
 3. Оплата лікарняних листів проводиться в залежності від середнього заробітку, який вираховують за 2 роки. Враховується і заробітна плата з попереднього місця роботи.

Причому в поняття «середній заробіток» включені всі виплати, за якими вносилися страхові внески. Середній заробіток обчислюють таким шляхом: підсумовуються всі нарахування і діляться на 730.

При цьому кінцевий результат не може бути менше ніж середній заробіток, вираховується по МРОТ.

Також розміри виплат залежні від страхового стажу і складають:

 • При стажі від 1,5-а до 5-ти років – 60% оплати;
 • Якщо стаж від 5-ти до 8-ми років – 80% оплати;
 • При стажі більше 8-ми років – 100% оплати.

Якщо лікарняний триває довше ніж десять днів, то вже з 11-х діб оплата проводиться в розмірі 50% від середнього заробітку.

Саме листок непрацездатності є єдиним документом, який є підставою для соціальних виплат. Тому серйозність даного документа очевидна і його законність з достовірністю дуже важлива. Вимоги до оформлення лікарняного листа досить суворі.

Кожне поле має бути безпомилково заповнене та підкріплено підписами і печатками. Терміни дії листа повинні точно відповідати діагнозу, тому що перевіряються співробітниками кадрового відділу.

Але якщо з якої-небудь причини вам не вдалося отримати такий документ, то ви можете звернутися до нас за допомогою.

Купити лікарняний заднім числом

Замовити лікарняний лист ви зможете у нас в день звернення. Ми гарантуємо достовірність готового документа. Така довідка буде занесена в реєстраційну книгу одного з медичних установ міста. Бланк може пройти будь-яку перевірку.

У нашій компанії здійснюється оперативне оформлення довідки з гарантованою оплатою листка непрацездатності. Кур’єр доставить готовий документ в межах Москви у зручний для вас час.

Вартість послуги

1-3 дня – 1700 руб.4 дня – 1900 руб.5 днів – 2100 руб.6 днів – 2300 руб.7 днів – 2400 руб.8-9 днів – 2500 руб.10 днів – 2700 руб.11-12 – днів 2900 руб.13-14 – днів руб.15-16 – днів 3300 руб.17-18 – днів 3500 руб.19-20 – днів 3700 руб. 21-23 – днів 4000 руб.

Чи можна оформити лікарняний заднім числом

Лікарняний лист заднім числом знадобиться оформити в разі, якщо працівник на момент відсутності на робочому місці не мав можливості звернутися за медичною допомогою. Оформити листок непрацездатності з підкоригувати датою може знадобитися, коли співробітник і зовсім не хворів, а був відсутній на роботі з інших причин.

Правові нюанси надання лікарняного заднім числом

Лікарняний лист заднім числом: Офіційно або купити Для того щоб не отримати дисциплінарне стягнення і не бути звільненим за прогул на підставі ст. 81 ТК РФ необхідно завчасно подбати про належно оформленому лікарняному. Але на практиці оформити документ зі зміненими і недостовірними термінами може бути складно, тому що лікарі несуть відповідальність за достовірність інформації, позначеної в листку непрацездатності. У разі якщо дані невірні, то посадові особи можуть понести адміністративну або кримінальну відповідальність.

Законодавство передбачає можливість відкрити лікарняний лист на терміни, які починаються фактично пізніше реальної непрацездатності співробітника. Це може бути в наступних випадках:

 • якщо працівник перебував у тривалому відрядженні за кордоном, і працездатність співробітника настала не на території Росії. Для заповнення та подання роботодавцю лікарняного листа знадобиться представити медичні документи, що підтверджують непрацездатність працівника за кордоном;
 • в разі якщо у співробітника не було можливості звернутися за медичними документами до стаціонарного закладу, яке має право відкривати лікарняний лист. У такій ситуації працівник має право звернутися в медичний пункт. Його співробітники не можуть відкрити лікарняний лист, але можуть виписати довідки, на підставі яких пред’являється листок непрацездатності, і виплати по ньому нараховуються в повному обсязі;
 • якщо співробітник знаходиться у віддаленій від медичних установ місцевості, і у нього немає можливості відвідати лікаря. Тоді лікарняний лист можна відкрити з дня фактичного звернення до фахівця;
 • якщо оформляється лікарняний лист по вагітності та пологах, і коли вагітна мама звернулася за листком непрацездатності пізніше необхідного терміну;
 • коли працівник не може отримати лікарняний лист в силу форс-мажорних та непереборних обставин. У такому випадку при зверненні до медичного закладу знадобиться надати відомості підтверджують події, які стали причиною неможливості отримати лікарняний лист в законні терміни.

У всіх зазначених випадках співробітник повинен представити документи, які свідчать про наявність перешкоджають обставин. При відсутності письмових відомостей для працівника можуть наступити несприятливі наслідки у вигляді догани і навіть звільнення.

Як зазначено вище, представити документ з перенесеними термінами оформлення можна у виняткових випадках. Для отримання лікарняного листа знадобиться:

 1. Відвідати медичний заклад, який має в своєму розпорядженні ліцензією на видачу лікарняного листа. Це можуть бути поліклініки, а також стаціонарні медичні заклади. Видати лікарняний лист також має право зубні лікарі, НДІ з різних галузей медичних досліджень.
 2. Принести документ, який підтверджує неможливість співробітника звернутися за лікарняним листом в своєчасні терміни. Знадобиться документація, що підтверджує звернення за первинної, невідкладною медичною допомогою. Якщо лікарняний лист не був вчасно оформлений через обставини непереборної сили, то потрібно пред’явити документи, які підтверджують форс-мажорні ситуації: довідки з МНС, протипожежної служби, МВС і інших профільних відомств.
 3. Отримати офіційний лікарняний лист. Він видається в разі, якщо працівник зміг представити документи і у уповноваженого фахівця не виникло підозр в їх фальшивості.

У лікарняному листі міститься інформація про організацію, в якій співробітник був працевлаштований.

У документі також позначаються такі відомості:

 • дані про працівника – П.І.Б., посада;
 • відомості про час непрацездатності;
 • підстави надання лікарняного листа.

Документ заповнюється на бланку суворої звітності. Термін відкриття лікарняного залежить від статусу співробітника. Зазвичай документ надається на 15 днів.Далі продовження лікарняного листа допускається у виключній ситуації. Для цього знадобиться комплексний висновок лікарської комісії. Вона також уповноважена направити співробітника для проходження МСЕ і встановлення групи інвалідності.

Лікарняний лист, в тому числі заднім числом, може оформити співробітник, який доглядає за родичем-інвалідом або тимчасово непрацездатним близькою людиною.

Заповнений і засвідчений листок непрацездатності буде потрібно надати керівнику підприємства або уповноваженому співробітнику відділу кадрів.

На підставі документа працівникові нараховується допомога, сума якого залежить від днів непрацездатності співробітника і стажу роботи на підприємстві.

Розмір виплат залежно від стажу роботи:

Менше 6 місяців від 3 до 5 років від 5 до 8 років від 8 років
Розрахунок ведеться від МРОТ 60% 80% 100%

Варіанти оформлення лікарняного листа альтернативними способами

Якщо працівник не має можливості підтвердити причину не оформлення лікарняного листа в зазначені терміни, то можуть знадобитися додаткові способи отримання документа. Це також може знадобитися в наступних ситуаціях:

 • якщо співробітник побажав отримати відпустку за свій рахунок і роботодавець відмовляє надати йому таку можливість. Тоді фахівець може не з’являтися на робочому місці і придбати лікарняний лист або оформити його у лояльного лікаря. Передбачені ризики при покупці такого документа, так як подібна дія незаконне і може спричинити за собою відповідні юридично негативні наслідки;
 • якщо працівник скоїв прогул або не зміг прийти на роботу з іншої причини, яку роботодавець не визнає поважною і за яку, швидше за все, може наступити дисциплінарна відповідальність;
 • якщо співробітник зіткнувся з ситуацією, коли роботодавець, в силу відсутності працівника, збирається стягнути з співробітника великий штраф і навіть звільнити;
 • якщо працівник не бажає з’являтися на роботі через трудового спору, в якому замішаний роботодавець і інші співробітники. В такому випадку відсутність лікарняного також може стати підставою для прогулу та звільнення за ст. 81 ТК РФ.

В окремих випадках деякі співробітники намагаються оформити лікарняний лист поточним числом і пізніше виправити дату. Можна також завчасно звернутися до лікаря і отримати документ законним способом.

Існують організації-посередники, готові надати лікарняний лист на оплатній основі.

За певну плату вони залучають до співпраці лояльні ліцензовані медичні установи і оформляють лікарняні листи законним способом.

Однак існує ризик зіткнутися з недобросовісними посередниками, які беруть гроші за свої проміжні (консультаційні) послуги і можуть не надати лікарняний в силу різних обставин.

Є також ризик отримати фальшивий бланк, що може бути встановлено роботодавцем самостійно. На сайті ФСС періодично оновлюється реєстр недійсних або втрачених лікарняних листів.

Перевірити справжність документа також можна, якщо ввести відповідні серію і номер в пошукове поле електронного ресурсу служби соціального страхування. Для цього потрібно:

 1. Зайти на офіційний сайт Фонду соціального страхування РФ.
 2. Авторизуватися.
 3. Перейти в розділ «Особистий кабінет страхувальника».
 4. Вибрати послугу «Запросити лікарняний лист».
 5. Ввести номер листка непрацездатності та СНІЛС.

Можливі наслідки

Якщо роботодавець з’ясує, що лікарняний лист, оформлений заднім числом, недостовірний, то співробітник може обмежитися доганою, але також імовірно інше дисциплінарне стягнення, аж до звільнення.

В окремих випадках, коли роботодавець з’ясує, що оформлення лікарняного пов’язано зі спробою зняти з себе відповідальність за виникнення з вини співробітника ПП або аварії, то для працівника може наступити кримінальна відповідальність у вигляді штрафу 8 тис. Рублів, арешту, обмеження волі на строк до півроку .

Фальшивий лікарняний лист може стати підставою для втрати довіри роботодавця, з відповідними негативними наслідками.

Законними способами оформити лікарняний лист заднім числом, таким чином, не завжди можливо.

Якщо працівник не з’явився на роботі з неповажної причини, то вибирати медичний заклад і компанію-посередника, готового посприяти в оформленні документа, слід з обережністю.

В окремих випадках може знадобитися додаткова консультація лікаря, збір довідок і даних про фактичні події – форс-мажорних обставин, надзвичайні події.

Якщо потрібне коригування діагнозу, то також знадобиться пройти додаткові обстеження. У складних ситуаціях, особливо коли вони пов’язані з відмовою роботодавця приймати і оплачувати лікарняний лист, потрібно звертатися за своєчасною допомогою до юриста.

Останні зміни

У 2019 значних змін в законодавстві з даного питання не передбачено.
Наші експерти відстежують всі зміни в законодавстві, щоб повідомляти вам достовірну інформацію.

Залишилися питання? Опишіть свою проблему і ми допоможемо її вирішити!

Вся правда про те, що буде якщо купити лікарняний лист. Чи можна купити лікарняний заднім числом?

На свій сором зізнаюся: я попалася на цю вудку – прогулятися роботу, купи лікарняний, його оплатять і все буде добре. Взагалі, я, як людина що раніше не стикається з фальшивими лікарняними, думала, що афера пройде, подумаєш там … лікарняний лист. Звичайна синя папірець, що такого в ньому? Насправді ж лікарняний лист є настільки серйозним документом, що за його підробку передбачена відповідальність не тільки трудова і дисциплінарна, а й кримінальна (ст. 327 КК РФ).

Що буде якщо купити лікарняний заднім числом?

А ось нічого доброго не буде … Тому що купити справжній лікарняний заднім числом – НЕМОЖЛИВО . Всім листками працездатності ведеться суворий облік, у кожного листка є свій унікальний номер (правий верхній кут під штрих-кодом), який занесений в базу Фонду соціального страхування РФ (далі – ФСС).

Через цю базу бухгалтерія підприємства і здійснює виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності. Коли ви набираєте номер лікарняного проглядається вся інформація: кому був виданий лікарняний, яким медичним закладом, за який період часу і т.д.

Природно підроблені лікарняні листи, в тому числі видані заднім числом, мають фальшивий номер і просто не можуть бути присутніми в цій базі, через що лікарняний просто не пройде, а ви будете піддані дисциплінарної відповідальності за прогул.

При цьому, організації у яких можна купити лікарняний заднім числом, запевняють, що все добре, що листки справжні, запевняють, що їх якість цілком влаштує роботодавця … Це чудово, тільки яке значення має якість підробки, якщо лист не зареєстрований. Один дзвінок в ФСС РФ розкриє обман на раз.

Справжній лікарняний лист не може бути виданий заднім числом, так як він не може бути внесений в базу «без черги», все листки проходять сувору черговість, і єдина причина по якій ця черговість може перериватися – це списання лікарняного листка як неправильно заповненого. У такій ситуації він до бухгалтерії не доходить, це і так зрозуміло.

Саме тому правом виписки лікарняних листів мають тільки медичні установи, що мають ліцензію на медичну деятельность.Поетому якщо Вам пропонують купити лікарняний заднім числом – сміливо шліть всіх, не витрачайте свої гроші даремно, то не будьте такими дурнями як я.

Так невже купити лікарняний лист взагалі не можна?

Можна, можливо.Але звертатися за ним треба день у день. І не по оголошенню по інтернету до лівих організацій, а в медичний заклад, у якого є ліцензія на здійснення медичної діяльності.

Як відрізнити справжній лікарняний лист від підробленого?

Якість і колір паперу. За щільністю справжній лікарняний лист нагадує грошову купюру і має ніжно-блакитний колір. Але якщо ви людина недосвідчений в плані хвороб, ви різниці і не помітите, на відміну від досвідченого бухгалтера.

Зверніть увагу на наявність водяних знаків. У лівому верхньому кутку, якщо білий квадрат чистий на ньому повинен стояти водяний знак ФСС РФ;

Вищезазначені цифри під штрих-кодом правого верхнього кута повинні бути певного шрифту і розміру;

Весь шрифт тексту лікарняного листа повинен бути чорного кольору. Мені попався лівий лікарняний, в якому напис «друк медичної організації» була темно-зелена; Є ще купа дрібних нюансів, але перерахованих вище цілком достатньо, щоб відрізнити справжній лікарняний лист від підробленого. Рекомендується також перевірити, чи існує насправді медичний заклад, нібито видала цей лікарняний лист, насправді, а в ідеалі – чи працює там лікар, який підписав його.

Якщо вас «накрили», що в принципі нескладно, не раджу опиратися і обурюватися. Краще тихо-мирно написати заяву за власним бажанням, ніж оплачувати передбачений законом штраф (до 180 тис. Руб.), Або відбувати виправні роботи на строк до двох років. Законом також передбачено обмеження волі на строк до чотирьох років. Вибирайте.

Можу тільки запропонувати варіант відмазки для роботодавця: « Я звертався в приватну клініку … Мабуть у них немає ліцензії на видачу лікарняних … Сам не знаю, що робити!

Лікарняний лист

Таблиця з цінами

Лікарняний лист – офіційний документ, який дозволяє закрити пропущені дні на роботі. Купивши лікарняний лист, ви можете додати пару тиждень-другий до оплачуваної відпустки або вирішити проблеми з пропущеними робочими днями. Роботодавець зобов’язаний оплатити дні, які пропущені за лікарняним.

Ми пропонуємо купити лікарняний лист абсолютно офіційно за доступною ціною. Їхати нікуди не потрібно, документ привезуть вам за вказаною адресою. В межах кільцевих станцій метро, доставляємо безкоштовно, дзвінки і заявки приймаємо цілодобово .

Відповімо на кілька популярних питань:

Бланк офіційний? Так, бланк офіційний, не копія, не підробка, справжній нумерований друкарський бланк, випущений СпецБланкМосква, зі ступенем захисту класу Б (водяний знак, галограмма, штрих-код, спеціальний папір). Часто запитують про бланки нового зразка. Так, ми використовуємо актуальні бланки лікарняних нового зразка.

Підтвердження гарантуєте? Так, ми пропонуємо купити лікарняний лист з підтвердженням. Документ оформляється від імені ліцензованої організації та номер заноситься до єдиного реєстру.

Листок непрацездатності і лікарняний лист – це один і той же документ? Так, це різні назви одного й того ж документа. Офіційне найменування – листок непрацездатності, але в народі більше прижилося «лікарняний лист».

Хто заповнює бланки і який код захворювання буде проставлено? Всі лікарняні у нас заповнюють професійні лікарі, код захворювання проставляється відповідно до терміну, який повинен покривати документ. Якщо ви хочете щоб у вашому лікарняному листі значився якийсь певний код, вкажіть це при замовленні.

Пропустив на роботі один день, чи потрібно оформляти лікарняний? Якщо потрібно закрити прогули терміном до 3-х днів, лікарняний оформляти необов’язково. Досить оформити довідку у вільній формі від лікаря. Купити довідку про хворобу у вільній формі можна у нас на сайті. Вартість такого документа 500-1000 рублів і це вигідніше для наших клієнтів.

Заднім числом лікарняні можна купити? Так, ми оформляємо лікарняні листи і заднім числом. За оформлення лікарняного листа заднім числом доплати не потрібно.

На який термін максимум можна оформити лікарняний? Максимум лікарняний може бути продовжений на строк до одного року. Але ми не рекомендуємо оформляти лікарняні терміном більш ніж на 2 місяці. Великий термін захворювання викликає великі підозри з боку роботодавця.

Скільки коштує купити лікарняний? Вартість оформлення лікарняного листа зміняться залежно від терміну: і представлена ​​нижче в таблиці. До ціни в таблиці необхідно додати вартість доставки. Вартість доставки по Мосвка у нас коливається від 0 до 500 рублів.

На скільки днів потрібно оформити больнічнийСтоімость

Лікарняний лист на 3 дні 1490 руб.
Лікарняний лист на 4-6 днів 2000 руб.
Лікарняний лист на 7-8 днів 2200 руб.
Лікарняний лист на 9-12 днів 2500 руб.
Лікарняний лист на 13-16 днів 2900 руб.
Лікарняний лист на 17-20 днів 3500 руб.
Лікарняний лист на 21-24 дня 3900 руб.
Лікарняний лист на 25-26 днів 4100 руб.
Лікарняний лист на 27-28 днів 4500 руб.
Лікарняний лист на 29-31 днів 4700 руб.
Лікарняний лист на термін більше 31 дня 5000-5500 руб.

Коли зручно купити лікарняний листок?

Такий документ як листок нетрудосопособності буває потрібно оформити з різних причин, і як зазвичай це буває – часто потреба в оформленні даного документа виникає в самий невідповідний момент. Тому й існує така послуга, як покупка лікарняного листа нового зразка.

Ситуації, які змушують на покупку лікарняного листа бувають різні, наприклад, вам хочеться відпочити трошки з сім’єю, піти на день народження друга або родича, або ж поїхати на курорт.

На роботі відпроситися не завжди просто. Аврал, річний звіт, шеф не в настрої …

та хіба мало причин для відмови? У разі якщо офіційно відгул взяти не вийшло, можна просто купити лікарняний лист без жодного ризику, забезпечуючи собі вільний час.

Де терміново купити лікарняний лист нового зразка?

Купити лікарняний лист нового зразка легко! Якщо ви звернетеся за допомогою до наших фахівців, то отримаєте ввічливу консультацію і потрібний документ за короткий термін – 24 години, можливо термінове оформлення документа – 1-2 години. Його оформлять у відповідності з усіма державними нормами і стандартами, проставлять всі печатки, штампи, підписи і зареєструють.

Після того, як прийняли лікарняний лист нового зразка, його стало важче оформляти. Іноді навіть медичні заклади роблять грубі помилки.

В даному документі дуже багато зашифровано, і не кожен фахівець розбереться з цим.

У нас працюють професіонали, які мають досвід роботи, тому Ви можете бути впевнені в тому, що документ буде відповідати закону РФ і вимогам до подібного роду документації.

Якщо необхідна довідка буде неправильно оформлена, то її не прийме жодна інстанція, а вам знову буде потрібно йти в районну поліклініку на повторний обхід лікарів. Якщо ви купите необхідну довідку у нас, то зможете заощадити час і кошти!

Якщо вам потрібно за максимально короткий термін придбати лікарняний лист, то ми вам допоможемо. Вам навіть не потрібно виходити з дому для цього. Подавши онлайн заявку ми все оформимо і доставимо за вказаною адресою!

Якщо вам потрібно отримати соціальні виплати станом здоров’я або ще з якоїсь причини, надайте нашим фахівцям можливість оформити вам довідку. Ми пропонуємо своїм клієнтам багато послуг, і видаємо документи в максимально короткі терміни.