Найбільш затребувані і високооплачувані фріланс професії

0
45

Якщо вірити статистиці, то 60,5% працівників отримують менше, ніж реально коштують їхні послуги. Це дуже сумно.

На фрілансі теж далеко не кожен виконавець отримує гідну оплату своїх послуг, часто через простого незнання ринкової вартості такої роботи.

Freelance.Today вирішив підказати вам, скільки отримує штатний співробітник в компанії, що працює в тій же сфері, що і ви, спираючись на дані ресурсу trud.com. Ми вибрали найпопулярніші професії на фрілансі. Сподіваємося, це зорієнтує вас в цінах на ринку праці.

Копірайтер

На гістограмі – рівень зарплат копірайтерів по місяцях. Як бачите, починаючи з листопада, зарплата трудівників пера значно знизилися, а в січні потихеньку пішла на підвищення. Так, якщо у вересні середня заробітна плата була 25 000 рублів, то в листопаді вона впала до 20 000.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Найбільша кількість вакансій за професією копірайтер в Росії відкрито в Московській області. На другому місці – Ленінградська область, а на третьому – Краснодарський край.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Найбільше отримують копірайтери в Москві і Московській області – рівень середньої заробітної плати становить від 40 000 руб. до 45 000 рублів. Трохи менше цінується праця копірайтера в Санкт-Петербурзі.

Серед схожих професій в Росії більше всіх – 80 тисяч рублів – отримує перекладач шведського. На другому місці – Політичний журналіст з зарплатою 50000 руб, а на третьому – Медичний перекладач з зарплатою 48000 руб.

Менше всіх отримують рерайтери, SEO-копірайтери, рекламні копірайтери і фрілансери-копірайтери – до 25 000 рублів на місяць.

дизайнер

А тепер подивимося на зарплати трудівників кисті і графічного планшета. Як бачимо, оплата праці підскочила в листопаді-грудні, а в січні незначно знизилася.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Що стосується вакансій, то картина тут така ж, як і з копірайтінгом – найбільше вакансій в Москві, Санкт-Петербурзі і Краснодарському краї (що логічно – великі міста, роботи тут більше).

Найбільше платять дизайнерам в Камчатському краї – 65 300 рублів. Слідом ідуть Московська область і Псковська область.

Серед схожих професій в Росії найбільш високооплачуваною вважається Промисловий дизайнер (середня зарплата – більше 53 000 рублів). На другому місці – Дизайнер чоловічого одягу з зарплатою 44000 руб, а на третьому – Менеджер-дизайнер з зарплатою 41667 руб.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Розробник

А тепер наші улюблені, бурчали і нелюдимий розробники. Радує, що «мізки» трудівників клавіатури продаються дорого – середня зарплата на січень 2016 склала 73 750 рублів, але це майже на 6 тисяч менше, ніж у грудні минулого року.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

 • За кількістю вакансій картина така ж, як з попередніми двома професіями: найбільше роботи в Москві і Санкт-Петербурзі.
 • Найбільше платять розробникам в Москві і Московській області – 100 тисяч рублів складає рівень середньої зарплати.

Що стосується схожих професій, то ведучому розробнику платять 97 500 рублів, IOS розробнику – 83750 рублів, android-розробнику – 78 000 рублів. Найменше отримує розробник ігор – 52 тисячі рублів.

перекладач

Перекладачі – ще одна затребувана на фрілансі професія. Але рівень їх середніх зарплат чомусь стрімко впав в січні, і становить 20 000 рублів (в порівнянні з листопадом – зарплата знизилася в два рази). Криза?

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Хочете знайти роботу перекладача – шукайте в Москві і Петербурзі, а також в Краснодарському краї. А хочете отримувати на місяць 67,5 тисяч рублів – їдьте працювати в Ненецький автономний округ. Тут перекладачам платять найбільше.

Якщо вважати по містах, то краще за все перекладачі отримують в Москві – 35 000 рублів становить рівень середньої заробітної плати.

Чи є різниця, з якої мови перекладати? Ні, як видно з гістограми нижче, що перекладач з італійської, що з англійської, що з українського отримують однакові гроші.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

SEO-спеціаліст

Зарплата SEO-фахівців теж небагато знизилася в січні і становить 35 000 рублів (в грудні – 37 500 рублів).

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

З вакансіями картина все та ж – попит високий в Москві, Ленінградській області і Краснодарському краї.

70 000 рублів – стільки отримують фахівці з просування сайтів в Ульяновської області. Це рекорд по областям. А по містах найбільше платять в Москві – 52,5 тисячі, і в Санкт-Петербурзі – 40 000.

Рекорд із зарплат серед схожих професій – 75 000 рублів (SEO-аналітик). Менеджери з продажу отримують 55 тисяч. SMM фахівці можуть розраховувати за зарплату в 30 000 рублів.

інші професії

 1. Фотограф: від 3 000 (весільний) до 30000 рублів (в Москві – 35 тисяч);
 2. Архітектор: від 40 000 до 110 000 рублів (в Москві – 70 000);
 3. Менеджер проекту: 45 000 рублів (в Москві – 60 000)
 4. Інженер: від 40 000 до 110 000 рублей.

Дивіться самі, чи отримуєте ви більше або менше. Спираючись на ці дані, ви можете розрахувати оплату за годину своєї праці.

Наприклад, розрахуємо годину роботи копірайтера: 20000 рублів на місяць / 21 робочий день / 8 робочих годин = приблизно 119 рублів на годину.

професії фрілансу

Привіт всім! Тут я хочу розповісти Вам які існують професії у фрілансі. Їх існує достатня кількість і абсолютно кожен, зможе підібрати собі що-небудь до душі. Про найпоширеніших професіях, в цій статті. Тож почнемо….

Копірайтер

Найбільш рапространённая професія у фрілансі, що передбачає написання текстів, а також різних слоганів, що продають текстів, текстів для реклами на радіо, в інтернеті і подібних ресурсах.

Продає копірайтинг – це мистецтво словом, переконувати людину, зробити вибір на вашу користь. Часто до копірайтерів звертаються з метою написання статей для наповнення сайтів.

Професійні копірайтери заробляють досить хороші гроші, так як пишуть дійсно якісні, а найголовніше унікальні тексти, а унікальність в інтернеті, перш за все! Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії Ці люди повинні вміти ЧІТКО формулювати свої думки, потім КРАСИВО перетворювати їх в слова і тільки після цього ПРАКТИКИ надрукувати текст. Професійний копірайтер легко знайде собі роботу, так як в таких людях дуже великий попит, як від власників різних підприємств, так і фахівців з просування сайтів і не тільки. Вартість робіт копірайтера залежить від його працьовитості, але в середньому новачки заробляють від 300 до 800 доларів на місяць.

рерайтер

Людина, яка перетворює вже існуючі статті або тексти в унікальні. Іншими словами, просто переповідає той матеріал, який вже є, але тільки своїми словами.

Професія не така затребувана у фрілансі як копірайтер, але попит на неї все ж не поганий. Найголовніше для рерайтер – це вміння грамотно підбирати думки для вираження вже існуючих текстів своїми словами.

Заробіток в середньому від 1 до 6 доларів за 1000 знаків.

SEO-копірайтер

Такий же копірайтер, тільки «заточений» чисто на інтернет. А саме людина, що займається написанням оптимізованих текстів під пошукові системи.

Він знає, де потрібно розбити текст на частини, які заголовки і як виділити, як позначити і прописати ключові слова, Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії оптимізувати картинки в статтях і все в такому дусі. Клієнтами SEO-копірайтерів є різні WEB-студії, дизайн студії, а й просто новачки в сайто-будові. По грошах, від 3 до 10 доларів за 1000 знаків.

Контент менеджер

Людина, яка відповідає за існування будь-якого сайту. Його завдання – це вести сайт будь-якої компанії, за необхідності своєчасно додавати статті, а також під час оновлювати прайс-листи, розміщувати нову інформацію і т.д.

Він відповідає за наповнення сайту та його оптимізацію. Клієнтами контент-менеджерів, часто виступає, приватні компанії, а також середній і малий бізнес.

Вартість послуг контент-менеджера може бути абсолютно різною, залежить від його працьовитості та кількості проектів, але в середньому від 100 доларів і вище.

ведучий розсилок

Спеціаліст, який відповідає, за випуски розсилок з новими матеріалами для сайтів. Він повинен вміти писати продають тексти, а також працювати з графікою і підтримувати інтерес до розсилки у відвідувачів, для залучення нового трафіку на сайт.

Клієнтів у такого фрілансера буде предостатньо, так як більшість сучасних сайтів потребують грамотної розсилці, тому як саме вона забезпечує відмінну відвідуваність Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії сайту, а адже це найголовніше в інтернет-бізнесі. За вартістю сказати складно, тому що найчастіше, розсилками займаються самі адміністратори сайтів, але в середньому, можна заробити близько 200-300 доларів в місяць, залежить від значущості сайту, для якого ведеться розсилка.

Модератор форумів

Його завдання стежити за спілкуванням відвідувачів на форумах, припиняти різні конфліктні ситуації, також своєчасно очищати сторінки форуму від можливого спаму, розміщеного відвідувачам. Вообщем, його обов’язок – це ведення форуму. Заробити можна не багато, в середньому від 50 до 150 доларів на місяць.

WEB-дизайнер

Це фахівець в області створення дизайнів сайтів, а також в області інтернет-маркетингу. WEB-дизайнерка повинен враховувати особливості пошукового просування сайту та його оптимізацію, при необхідності коректувати HTML-коди. Ні і звичайно унікальність сайту – це одна з основних задач WEB-дизайнера.

Тут Вам будуть потрібні відповідні навички роботи з такими програмами як: Photoshop, CorelDraw, ProShowProducer. без Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії цього ні як. Також до цієї професії можна віднести Флеш-дизайн (створення анімованих і рухливих банерів, заголовків або заставок), 3D-дизайн (створення роликів для сайтів, а також графіки для друку). Заробіток фактично не обмежений, знову ж таки залежить від працьовитості, рахуйте самі, зробити один проект коштує приблизно 250 – 400 доларів.

WEB-програміст

Дуже нелегка професія, яка вимагає певних навичок. Її суть в роботі з HTML-кодами, написання сріптов керуючих сайтами та іншими інтернет-ресурсами.

Але якщо у Вас є все необхідні якості для роботи WEB-програмістом, то без роботи Ви точно не залишитеся, так як ця професія не тільки затребувана, а й високооплачувана.

Необхідно мати такий навички як терпіння і посидючість, а також прагнення в будь-якому випадку довести справа до кінця. Можна заробляти від 25000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і вище.

Системний адміністратор

Займається роботою з сайтом, відповідає за його коректну роботу сайту і рішенням інших технічних питань, оновленням сайту, продовження хостингу і т.д. Також в його обов’язки входить контроль над роботою модераторів. Іноді він сам є модератором.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії організатори форумів, фахівці з просування сайтів та інші інтернет компанії. В цій професії не обійтися без знання основ операційних систем, знання технічної англійської мови, а також уміння швидко знаходити рішення і обробляти необхідну інформацію. При активній роботі, в місяць можна заробити близько 2-3 тисяч доларів, а якщо не лінуватися то набагато більше.

верстальник сайтів

Складна професія. В його обов’язки входить переклад WEB-сторінок на мову, зрозумілу комп’ютерів, тобто прописують їх дизайн в HTML-коді. Цей код відповідає за шрифт, відступи, рамки, ширину сайдбарі і інші елементи сайту. У тому, що всі сайти різні, лежить заслуга верстальників. Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії будь їх, всі сайти були б однакові і не цікаві. Якщо Ви не володіє е відповідними навичками, то завжди можна придбати спеціалізовані курси і пройти навчання. Хороший верстальник завжди в ціні. За один проект, в середньому можна отримати від 50 до 150 доларів.

перекладач

Спеціальностей такого типу досить велика кількість, так як в професійних перекладах потребують багато.

Перекладач комп’ютерних ігор – зміст гри, меню, легенда гри, підказки, переклад звукових файлів гри (близько 600 рублів за 1000 знаків). Перекладач сайтів – переклад графіки інтерфейсу, скриптів сайтів (від 300 рублів за 2000 знаків).

Р екламний перекладач – рекламні каталоги, брошури, слогани та інші види реклами (від 200 до 600 рублів за 2000 знаків).

Тут зібрані найбільш популярні види професій, але крім цих ще існує досить інших, наприклад:

 • інженери архітектори; Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії
 • блогери;
 • фахівці з просування в соціальних мережах;
 • інтернет-тренери (коучі);
 • маркетологи;
 • редактори;
 • менеджери різних інтернет-проектів.

Онлайн професії для початківців. ТОП-10 варіантів заробити

«Виконуйте важкі справи, поки вони легкі, робіть великі вчинки, поки вони невеликі. Мандрівка в тисячу миль повинно починатися з простого кроку », писав Лао Цзи.

І адже дійсно, істина проста – все приходить поступово, впевнено, крок за кроком йдучи вперед, ми обов’язково прийдемо до чогось більшого.

Отримавши диплом про вищу освіту, ми рідко відразу без досвіду роботи знаходимо гарну посаду в компанії. Так з чого ж почати свій досвід роботи, як стартувати новачкам?

Це ми зараз і розглянемо.

Дуже багато людей різного віку часто просто бояться почати працювати через страх зробити щось неправильно. Така непевність у собі – це пастка, в якій людина ховає себе і не дозволяє своєму «Я» розкритися. Але є хороша новина!

Інтернет дає всім людям просто неймовірну можливість пробувати себе на віддалену роботу в режимі онлайн, без будь-якого досвіду, записів у трудовій книжці і т.д. Для Вас знайдеться безліч онлайн професій, в яких Ви зможете почати працювати, практикувати свої знання, навички, і звичайно ж, почнете заробляти.

Для онлайн професії не обов’язково мати професійне портфоліо, резюме, рекомендації. Досить просто бажання працювати! Ви запитаєте, як почати працювати віддалено, якщо нічого не вмієш робити? Наша відповідь – онлайн професії. Саме розібравшись в їх види та особливості, Ви зрозумієте, що насправді вмієте багато і навіть можете на цьому заробляти.

Давайте розглянемо найпопулярніші онлайн професії для новачків, які підійдуть абсолютно всім: Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Ця професія користується найбільшим попитом і популярна. Тут найголовніше – уяву, вміння красиво і лаконічно висловлювати думки, здатність заглиблюватися і розуміти нові теми. Для рерайта досить хорошого словникового запасу і вміння перевіряти тексти на унікальність в програмах типу антиплагіат.

Чим більше відсоток унікальності, тим краще. Також дана професія вимагає від вас посидючості і уважності до тексту: обов’язково треба стежити за орфографією і пунктуацією. Писати можна як текст, з описом товарів або послуг, так просто статті на конкретну тематику.

Зараз дуже цінується вміння писати продає текст, який допоможе залучити більше замовників. Відразу для себе треба визначити максимальну кількість знаків в тексті, який Ви зможете написати, щоб розуміти свій рівень навантажень. Ця професія ідеальна для новачків.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Ну дуже затребувана сфера! Нам всім відома ситуація, коли підходить термін здачі реферату, він не написаний, а потрібен «з сьогодні на завтра». Ця онлайн професія найпростіша, тому що є конкретна тема, є багато джерел, де можна знайти потрібну інформацію.

А якщо Ви ще добре розбираєтеся в конкретній дисципліні, то тут Ви взагалі просто гарантовано знайдете себе. Для цієї професії головне оперативність виконання та дотримання всіх вимог до оформлення тексту (розмір шрифту, відступи, посилання на літературу).

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

На сьогоднішній день соціальні мережі є дуже потужним інструментом для заробітку. Якщо Ви знаєте, як розкрутити інстаграм, і дня не можете прожити без додавання нового фото і оригінального хештег – то ця онлайн професія точно для вас!

Звичайний «фолловінг» або «Лайкінг» постів допоможе Вам заробити. Так, це дійсно просто, а для активних користувачів соціальних мереж – це звичайне проведення часу.

Популярні професії фрілансерів. Як вибрати свою нішу

Чи наважиться на роботу в інтернеті, сидячи вдома може не кожен. Тому як тут необхідно мати велику силу волі, для того щоб перебороти лінь і почати плідно працювати.

Тут у вас не буде ні злих начальників, ні колективу. До цього потрібно бути психологічно готовим.

Якщо ви готові піти з офісу і почати заробляти в інтернеті, тоді для вас неодмінно стати в нагоді цей список професій фрілансерів.

вибір ніші

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії Отже, для того щоб зрозуміти в якому напрямку діяти потрібно підібрати професію яка буде вам до душі, кращим варіантом буде ваше хобі.

Професії фрілансерів можна розділити на кілька груп.

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії Спеціально для Вас ми підготували короткий посібник з теми – як стати фрілансером, і вийти на стабільний дохід. У ньому Ви знайдете всі необхідні моменти, які варто враховувати перш ніж приступати до роботи на себе.

Фахівці інтернет реклами

 • SEO оптимізатор;
 • фахівець з SMO (Social media optimization – займається оптимізацією сайту під соціальні мережі);
 • лінк менеджер;
 • веб-аналітик.

Створення та обслуговування інтернет сайтів та сервісів

веб-програмист (php, java, .net, інші);

веб-майстер – займається створенням і підтримкою сайтів, спеціалізується на монетизації інтернет проектів.

Дизайн і графіка

 1. веб-дизайнер – займається створенням графіки для інтернет проектів;
 2. дизайнер для поліграфії та ін.

Написання статей

копірайтер, рерайтер, seo-копірайтер – займаються написанням статей для сайтів.

контент менеджер або ж людина по наповненню сайтів. Як правило співпрацюють з проектами конкретних тематик.

менеджер по розсилці і ін.

інші професії

менеджери з продажу послуг;

інтернет консультанти та ін.

У цьому списку розглянута лише частина найбільш затребуваних професій фрілансерів. Кожна з професій поділяється на кілька напрямків. Ваше завдання підібрати те, що підходить саме вам. Для того щоб стартувати для роботи на біржах фріланса, вам потрібно буде багато чому навчиться і мати хоча б базове портфоліо робіт.

У наступних статтях ми постараємося розглянути всі ці професії більш детально, щоб початківцям фрілансерам було зручніше вибрати нішу для своєї подальшої діяльності.

Топ-5 П’ять затребуваних фрілансерів

Найбільш затребувані и вісокооплачувані фріланс професії

Прийнято вважати, що фрілансер це той працівник, який повинен знати і розбиратися в будь-яких сферах. Але які все ж найбільш затребувані і легко можуть знайти роботу?

Які фрілансери завжди затребувані?

Дизайнер. У сучасному світі дизайнер, мабуть, одна з найпопулярніших професій і в інтернеті не виняток. Дизайн сайту, банерів, персонажів, кнопок, картинок, інфографіки та інших графічних елементів. Адже чим цікавіше і оригінальніше буде продукт замовника, тим більше клієнтів він приверне і, тим більше роботи у фрілансерів.

Копірайтери. Так само як – класичний контент і його просування в мережі. Продають тексти, новини, рерайт, Статті, переклади – відкриті для кожного, хто тільки навчиться Писати статті і буде розвиватися в цій сфері.

Універсал.

Як і в кожній організації у фрілансі є такі, універсальні працівники, які можуть зайнятися абсолютно будь-якою роботою – завантажити, зареєструватися, обробити, заповнити, протестувати, розповісти і т.д. Причому для такого виду роботи в інтернеті сидячи вдома абсолютно не важливий ваш професійний рівень, стаж і кваліфікація, головне, щоб ви просто не впоралися із завданням.

Знайти роботу універсального працівника можна на work-zilla (точка) com і інших фріланс майданчиках.

Маркетологи. Реклама двигун не лише оффлайн бізнесу, але і онлайн. Замовники постійно в пошуках хороших фахівців, які зроблять якісне оголошення, рекламу, сайт, акцію та інші кампанії.

Програмісти. Зараз в «чистому» вигляді все рідше потрібні програмісти, зазвичай це за сумісництвом оптимізатори, дизайнери і розробники.

Але зате, програмістам платять значно більше, ніж віддаленим співробітникам і фрілансерам, в силу специфіки наявних знань.

Займатися програмісти можуть як розробкою сайтів, додатків, скриптів, так і їх розкруткою, оновленням або доповненням.

Якщо ви зможете опанувати однією з цих своєрідних властивостей, то обов’язково досягнете добре оплачуваної та постійної віддаленої роботи. А поки дізнайтеся, як не попастися шахраям, заманюють Чарівними гаманцями і де ще можна Продати статті, крім класичних бірж статей.

Найбільш затребувані фріланс професії. Яка професія на фрілансі найбільш високооплачувана

Як відомо, початок – це завжди найскладніше в будь-якій справі. Багатьом людям вкрай необхідно бачити хоча б мінімальний результат вже на перших порах свого починання. Якщо успіхів немає, настає смуток і справа закидається. Щоб гарантовано успішно здійснити старт в якості фрілансера і заробити, важливо вибрати правильний напрямок.

Найпростіший шлях – розвиватися в тій же сфері, що і раніше. Якщо ви були, скажімо, хорошим найманим перукарем або флористом, то тепер просто можна займатися цим, але вже самостійно.

Інша справа, якщо професія не влаштовує, або ваша колишня сфера не зовсім хороша для вільного плавання. Скажімо, програмісту і стати фрілансером буде легко, а ось колишньому касиру-операціоністу точно доведеться змінити профіль.

Спробуємо розглянути в деталях, які професії найбільш затребувані у фрілансі, і в яких з них найпростіше новачкові.

1. Веб-дизайн та програмування

Веб-простір впевнено тримає першість в списку: як за обсягом попиту, так і за пропозицією. Найкраще тут відчувають себе справжні майстри в своїй області. Грамотний веб-програміст без замовлень не залишиться ніколи, інше питання, що таким треба ще стати.

Ринок заповнений величезною кількістю фрілансерів різного рівня: на біржах можна побачити і школярів, і закінчили безкоштовні курси сайтостроения домогосподарок, і самоучок-пенсіонерів, і численних випускників курсів перепідготовки при вузах.

Кожен з них в силах знайти свого клієнта, якщо буде готовий погодитися на його умови (є така ж маса клієнтів з мінімальними бюджетами, які шукають дешевих виконавців).

В основному рівень доходу фахівця повністю відповідає його професіоналізму і, незважаючи на колосальний демпінг в цій сфері, справжні знання і навички будуть оплачені гідно. Тому висновок: якщо це подобається, то займатися можна і потрібно в будь-якому випадку.

Але якщо ви не є висококласним майстром, то будьте готові до копійчаним замовленнями і бійці за кожного клієнта. Інший вихід – капітально вкластися в свою освіту і вийти на принципово інший рівень доходу і положення на ринку.

2. Копірайтинг

Тексти потрібні зараз всьому і всюди. Особливо затребувані опису товарів для інтернет-магазинів, огляди продукції, тематичні статті для сайтів, пости для соціальних мереж. У плані конкуренції і оплати – все сказане про веб-дизайн справедливо і тут. Але ось професіоналом копірайтингу стати трохи простіше при наявності, так би мовити, «природних даних».

Як мінімум: грамотна російська мова, вміння багато писати, здатність швидко сприймати і обробляти інформацію. В обов’язковому порядку потрібно розуміти принципи SEO та вимоги до оптимізованим текстам. Є також вища каста копірайтерів, які складають продають тексти і заголовки і беруть за них дуже дорого.

Ця сфера лежить вже на стику самого копірайтингу і маркетингу.

Для входу в нішу досить спробувати себе на біржах контенту, на кшталт TextSale і тому подібних. Написані на продаж статті можна відправляти потенційним замовникам як зразок своєї роботи. Клієнтів ж, повторюся, дуже багато, і для початку варто.

А ось повсюдно зустрічаються оголошення про набір новачків з пропозицією близько 10 рублів за 1 000 знаків, на моє переконання, краще ігнорувати, якщо тільки ви не пишете з відповідною якістю, тому що не будучи роботом ви в кращому випадку заробите таким способом 100 рублів за повний день і непоправну репутацію фактично безкоштовного працівника.

3. Просування сайтів і груп у соціальних мережах

Також дуже активно розвивається область з великим потенціалом. Вхід ускладнюється необхідністю підтверджувати свою кваліфікацію не тільки освітою, а й наявністю реально виконаних (тобто просунутих) проектів.

Зрозуміло, що ресурс за один день в Топ-10 пошукової видачі не виведеш, тому навіть на просте створення портфоліо піде пристойно часу і власних грошей. Тобто тренуватися, зрозуміло, доведеться швидше за все на особисто створених сайтах і групах.

Але зате нагородою вам буде не тільки відмінне портфоліо, але і можливість додаткового заробітку на своїх дітища. Навчитися професіями в цій сфері можна як платно, так і безкоштовно – курсів маса.

Для постійної шліфування знань не варто нехтувати семінарами та тематичними конференціями, так як область дуже рухлива – весь час з’являється щось новеньке.

4. Консультування, тренінги, коучинг

Підійде, якщо ви домоглися реальних успіхів у чомусь і тепер готові вчити інших. Неодмінною умовою тут є саме наявність особистих результатів. Називати себе бізнес-консультантом, не створивши при цьому жодного власного успішного справи … ну, думаю, ви самі розумієте.

Тому вхід в цю нішу відразу доступний далеко не кожному. Але, отримавши певний досвід в інших областях, цілком можна перейти сюди.

Дійсно затребувані коучі та тренери заробляють неймовірні суми; новачкам же можна спробувати випускати спочатку масові продукти за невисокою ціною.

5. Некваліфікований працю

Тут знаходиться велика область, яка не вимагає якихось особливих навичок. В інтернеті повно сервісів, що пропонують оплату за кліки по оголошеннях, лайки в соціальних мережах, постинг на форумах.

Є також і більш високий рівень – он-лайн помічники і виконавці різних завдань, наприклад, з пошуку інформації або розсилці пошти. Для входу в нішу не потрібно практично нічого, крім комп’ютера. Але реально заробити навряд чи вийде – настільки низька оплата.

В онлайні аналогічної може бути професію різноробочого або прибиральниці.

6. Переклади

Стара перевірена ніша зі стабільним потоком клієнтів. Єдиний нюанс, як ви здогадуєтеся, як ваших знань. Зрозуміло тут місце справжніх дипломованих філологів і перекладачів.

Можна спробувати свої сили і будучи студентом профільного вузу. Ще варіант – якщо ви живете за кордоном і знаєте іноземну мову на рівні native.

Рівень кваліфікації доведеться підтверджувати, як правило, виконуючи тестове завдання.

7. Бухгалтерія

Бухгалтера були і будуть потрібні, хоча, з приходом он-лайн ресурсів з ведення обліку, з обсягу клієнтури зникли дрібні ІП та фірми з невеликою кількістю операцій. Взяти приходить бухгалтера швидше за все будуть готові тільки при наявності у нього значного досвіду.

Так що про дану сферу можна практично на 100% сказати: бухгалтером-фрілансером можна стати, відпрацювавши достатньо довго в якій-небудь фірмі і, зрозуміло, маючи повноцінне профільну освіту.

Відмінний варіант для колишніх головбухів, які вийшли на пенсію або сидять в декреті.

8. Манікюр, нарощування вій та перукарське мистецтво

Звичайно, в процесі роботи передбачається ваша присутність поруч з клієнтом. В цьому плані є певна незручність. Багатьом цілком вдається працювати на дому, хоча це відсікає чималу частину потенційних клієнтів. Так що найприбутковішим буде виїзд до замовника, особливо якщо ви взялися за весільні зачіски і макіяж.

Для набору бази зараз активно використовуються соціальні мережі і старі добрі сарафанне радіо. Беручкі і працездатні майстра в мегаполісах здатні робити дуже пристойні суми. Навчання може тривати близько року і коштує досить дорого, але зазвичай воно відбивається в перші місяці самостійної діяльності.

Якщо ви живете в великому місті і такі спеціальності вам до душі – точно варто спробувати.

9. Ремонт і будівництво

Справжня золота жила для людей з руками з правильного місця. Попит традиційно високий, контакти професіоналів охоче передають друзям і знайомим. Потрібні виключно практичні навички, диплом у вас навряд чи хто запитає.

Найпростіше займатися тими видами робіт, які не вимагають спеціальних дозволів та допусків. Якщо є відповідні навички та досвід – можна починати прямо зараз.

Найбільш високі заробітки і обсяги, зрозуміло, в густонаселених регіонах.

10. Страхування

Бути консультантом / агентом зі страхування може далеко не кожна людина. Власне не через його талантів, а через складу особистості. Ця ніша добре підійде активним, пробивним людям, екстравертів з великою кількістю друзів.

Необхідно відсутність страху перед «холодними» дзвінками і активним пошуком клієнтів по всіх фронтах. Дохід, на жаль, непередбачуваний. Вхід легше здійснити, якщо є досвід в продажах.

За допомогою спеціальних сервісів, наприклад Workle, можна працювати он-лайн.

5 затребуваних професій для заробітку на фрілансі

Фріланс стає все більш популярним способом заробітку і реалізації свого творчого потенціалу. Представники багатьох професій можуть знайти для себе роботу по душі на віддаленій основі. У цій статті ми розповімо, як заробити на фрілансі і які професії затребувані в 2019 році!

програміст

Як заробити в інтернеті програмісту? На фрілансі представники цієї професії можуть без зусиль знайти роботу, пов’язану зі створенням систем управління контентом, розробкою або доопрацюванням окремих модулів сайтів і розробкою мобільних додатків.

Характерно, що програмісти можуть знаходити замовлення на свою роботу, минаючи спеціалізовані сайти для фрілансерів. Так, компанія «1С» має власні внутрішні ресурси для фахівців різного профілю, в тому числі і тих, хто працює з системою «Бітрікс».

У переважній більшості це сертифіковані кадри, які мають офіційну реєстрацію бізнесу. А розробники мобільних додатків можуть продавати свої розробки в спеціальних магазинах.

СЕО-фахівець

Створення сайтів нерозривно з їх просуванням в рейтингах пошукових систем. Сучасна пошукова оптимізація відрізняється комплексним підходом. Тепер найбільш популярним виявляється комплекс послуг по SEO, контекстної реклами та просування сайтів за допомогою методів SMM.

Замовників найчастіше знаходять на FL.ru, weblancer.net, freelansim.ru і подібних. Планомірне витіснення оптимізаторів з ринку, яке проводили в життя пошукові компанії серйозно вплинуло на заробітки тих, хто залишився.

З цієї причини дані послуги слід поєднувати з якимись іншими.

Копірайтер

Непоганий заробіток на фрілансі можна мати на написанні статей, якщо ви відрізняєтеся високою грамотністю і можете цікаво і зрозуміло викладати свої думки. Незважаючи на велику конкуренцію і ряд додаткових труднощів, ця ніша залишається чи не найпопулярнішою в світі фрілансу.

Замовлення можна знаходити на біржах, які дають можливість залишати свої контактні дані і закритих в цьому плані. Практично всі спеціалізовані ресурси проводять власне тестування копірайтерів, а його результатом стає присвоєння певного рівня кваліфікації.

Кожен копірайтер має якусь свою стратегію розвитку і вважає за краще певні сайти для заробітку цією працею.

Найчастіше конкуренцію і низькі ціни навіть не помічають справжні професіонали, які без особливих проблем можуть заробити стільки ж, скільки б їм заплатили в редакції провінційної газети.

Можливо зацікавить: Заробіток на Сеоспрінте – що важливо знати?

перекладач

Характер роботи мало відрізняється від копірайтингу. Найчастіше замовлення знаходять на тих же сайтах, а багато перекладачів пропонують ще й свої послуги з написання звичайних російськомовних текстів. Розцінки на копірайтинг і переклади теж знаходяться в одному діапазоні.

фотограф

Не слід думати, що для заробітку на фотографіях не потрібно нічого, крім фотоапарата. В основному в Мережі користується популярністю професійне фото, яке створюється з урахуванням ряду правил. Для роботи буде потрібно не тільки хороший фотоапарат, швидше за все – дзеркальний, але і високі навички.

Монетизація свого таланту фотографа пов’язана з реєстрацією на спеціалізованих сайтах – фотостоках. В основному це західні міжнародні ресурси. Відразу після реєстрації багато з них екзаменують новачка.

Отримати можливість викладати свої роботи стане можливим тільки після того, як тестові фотографії отримають схвалення модераторів.

Отже, фріланс найчастіше пов’язаний з використанням мережі інтернет. Вона надає унікальні можливості: фотограф з російської глибинки зможе продати свої творіння покупцеві з Європи або США, а копірайтери готові надати послуги всім. замовникам свого мовного простору.

Найбільш затребувані інтернет-професії

Вирішили піти від настирливого начальника і працювати вдома? Саме час звернути увагу на фріланс. Щоб знайти себе і стати незалежним, є різні інтернет-професії. Затребуваність в фахівцях, які працюють в областях, про які я розповім нижче, ніколи не впаде. Навпаки буде збільшуватися з роками.

Перша інтернет-професія – рерайтер

Найпростіша діяльність, освоїти яку зможе кожен. Необхідно тільки грамотно висловлювати факти в словах і вміти переробляти вихідні тексти. Сенс роботи полягає в переписуванні статей, взятих з інших сайтів або журналів.

Завдання рерайтера зробити максимально унікальний текст, щоб його прийняли пошукові роботи і було цікаво читати відвідувачам сайтів. Писати рерайт статей можна в необмеженій кількості, благо замовлень на різних біржах фріланса досить.

Не тішить тільки оплата цієї інтернет-професії, але при наявності досвіду можна непогано підняти свій дохід. Вартість за статті обчислюється в тисячах знаків. Мінімальні пропозиції на біржах – 5 рублів.

Набравшись досвіду можна писати статті і по 30-40 рублів. Обмежується дохід швидкістю друкування та кількістю замовлень. Вихід зі становища – пошук постійних клієнтів і навчання швидкої техніці письма.

За скромними мірками дохід в місяць по інтернет-професії рерайтера починається від 20 тисяч рублів.

заробляємо копірайтінгом

Це інший напрямок письменницької майстерності. Копірайтери теж пишуть тексти, але за правилами – це мають бути авторські статті, хоча багато хто нехтує цим святим правилом і пишуть унікальний рерайт, видаючи його за копірайт.

Заробляють в цій інтернет-професії, тільки на особистому досвіді. Статті повинно бути єдиними і це дещо обмежує можливості авторів. Людина просто не може розбиратися у всіх темах, щоб заробляти копірайтингом.

Доводиться спочатку шукати унікальну інформацію в декількох джерелах і на її основі писати єдині в своєму роді тексти. Процес дещо ускладнюється. Тексти пишуться довше, але і заробіток в цій інтернет-професії на порядок вище.

Планка оплати праці коштує на позначці від 30 тисяч рублів.

професія програміста

Один з високооплачуваних і вигідних заробітків на дому. Однак програмісти здебільшого працюють в офісах. Щоб заробити необхідно мати навички програмування. Фрілансери з цієї професії роблять сайти на замовлення, надають послуги з підтримки інтернет-магазинів та ін.

Професія цікава, і багато хто вважає, що проста. Але це не так. Мова програмування складний і в основному заробляють в цій професії випускники вузів, які мають досвід в IT-напрямку.

Є і самоучки, непогано заробляють програмуванням. У мережі можна знайти різні відеокурси і пройти їх. Це не рівень навчання у ВНЗ, але все ж багато хто після таких навчань, працюють за цією професією в інтернеті.

Дохід від 40 тисяч в місяць, в залежності від кваліфікації.

дизайнер

Теж непогана інтернет-професія. Раніше дизайнери працювали тільки візуально, виїжджаючи до клієнтів. Сьогодні професія вдало «переїхала» в інтернет. Тому що дизайнер – це не тільки людина оформляє квартири або приміщення. Малюнки, сайти, логотипи та багато іншого. Все це робить дизайнер.

Працювати в цій інтернет-професії можуть тільки люди з креативним мисленням і нестандартним баченням ситуації. Такий потенціал є в вас, якщо ви вмієте малювати. Красиво переносити думки на папір – це і є нестандартність бачення, що і необхідно для освоєння інтернет-професії дизайнера.

Якщо у вас є такий доробок, залишається тільки освоїти графічні редактори і вперед, на заробітки фрілансером. Дохід, як і в більшості випадків варіюється від рівня професіоналізму. Мінімальна планка – 30 тисяч рублів.

Контент менеджери – хто це?

Теж цікава інтернет-професія. Це людина наповнює сайти контентом. Копірайтер або рерайтер написав тексти, після чого контент-менеджер розміщує публікації, підбираючи до них картинки.

Підійти ця інтернет-професія може кожному, але останнім часом, власники сайтів, наймаючи контент-менеджера вибирають людей з філологічною освітою. Не всі, а навіть більшість копірайтерів не сильні в орфографії і стилістики.

Перед розміщенням, менеджер перевіряє статті, виправляє помилки. Тільки після цього текст виставляється на сайт. За великим рахунком ніяких знань не потрібно, якщо власник сайту не вимагає наявності філологічного диплома. Заробити зможе кожен, навчившись керувати двигуном, на якому створено сайт.

Заробіток невеликий від 10 тисяч до 20. Але можна вести кілька сайтів одночасно.

провідні проектів

Це люди, які координують роботу інших фрілансерів. Наприклад, є великий інтернет-магазин. У штаті працюють копірайтери, дизайнери, верстальники та контент-менеджер. Ведучий проекту керує роботою всіх співробітників.

Можна сказати – директор в інтернеті. Людина, що працює в цій інтернет-професії, повинен бути комунікабельним і мати уявлення про роботу всіх напрямків, описаних вище. Доведеться багато спілкуватися, тому ораторські навички теж повинні бути присутніми. Заробіток в залежності від цінності проекту може варіюватися від 40 до 50 тисяч.

Це основні інтернет-професії, найвигідніші і оплачувані. Зважаючи на поступове переїзду бізнесу в мережу, сісти ще маса варіантів заробітку на дому. Стати успішним фрілансером зможе кожен. Потрібно шукати себе і свій напрямок, не добираючи що дорожче. Робота повинна бути по душі.

професія фрілансер

Сьогодні багато хто недооцінює роботу фрілансерів. Люди звикли вважати, що хороший заробіток можливий тільки в разі офіційного працевлаштування.
Отже, розглянемо короткий опис професії фрілансера.

По суті, це вільний працівник, що виконує замовлення за гроші від декількох компаній або приватних осіб. Він може самостійно просувати свої послуги в інтернеті або шукати замовників за допомогою знайомих.

Фріланс найбільш часто зустрічається в таких сферах діяльності, як веб-дизайн, інформаційні технології, журналістика. Також їм успішно займаються викладачі та консультанти.

особливості фрілансу

Коли мова заходить про фрілансі, більшість з нас погоджуються з тим, що його відмінною рисою є самостійне планування робочого процесу. Однак варто відзначити й інші особливості, що відрізняють професію фрілансера від інших видів трудової діяльності:

 • відсутність необхідності відвідувати офіс;
 • усвідомлений вибір замовників і цікавих проектів для роботи;
 • можливість зміни умов співпраці в будь-який момент.

Інакше кажучи, кожен фрілансер є майстром своєї справи, репутація і дохід якого безпосередньо залежить від обсягів і якості виконуваної роботи.
З іншого боку, цей вид діяльності не передбачає зриву термінів виконання завдань, передачі проекту іншій особі та інших порушень домовленості замовника та виконавця.

Плюси і мінуси фріланса

Один із спірних питань, що виникають під час обговорення фрілансу, – це питання про мотивацію праці в домашніх умовах. Адже вільний працівник самостійно створює собі імідж і репутацію, а також займається облаштуванням робочого простору в квартирі. Все це вимагає чимало зусиль.

Розглянемо основні позитивні сторони фрілансу:

 • вільний графік роботи;
 • усвідомлений відсутність витрат на проїзд;
 • високий дохід;
 • робота з постійними клієнтами;
 • можливість освоювати нові види діяльності.

Звичайно, багато хто з цим не погодяться, тому що заняття фрілансом має на увазі величезні витрати розумової праці. Безумовно, гідна оплата праці фрілансера складається з кількості і якості виконаних робіт.

Але, як і будь-який інший вид трудової діяльності фріланс також має негативні сторони:

 • відсутність соціального пакету;
 • робота у вихідні дні;
 • ризик залишитися без оплати за виконану роботу.

Найбільш високооплачувані професії на ринку фріланса

Серед найпопулярніших і високооплачуваних професій на ринку фрілансу можна відзначити програмістів, дизайнерів, авторів рекламних текстів, перекладачів.

Наприклад, робота програміста на дому полягає в створенні сайтів, систем авторизації, додатків і багато іншого. Таку працю можна назвати важким і навіть виснажливим. Саме тому фахівці в області інформаційних технологій отримують найвищий дохід на ринку фрілансу.

Стабільний дохід не нижче середнього отримують і затребувані дизайнери. Вони займаються корекцією фотографій, створенням колажів і інтерфейсів майбутніх сайтів.

В цілому фріланс – це перший крок до започаткування власної справи. Як і інші види трудової діяльності, він вимагає посидючості і бажання працювати.