Найкращі хостинги для WordPress 2020 року – свіжа підбірка

0
52

Сьогодні я розповім про 5 кращих хостингів для WordPress. Стаття буде короткою, це добірка, а не огляд.

Якщо ви захочете дізнатися детальнішу інформацію по якомусь із сервісів, то я рекомендую пройти на офіційний сайт, або ж підписатися на повідомлення мого блогу і чекати підходящої статті. Тож почнемо.

зміст

 1. Як вибрати хостинг для WordPress
 2. Системні вимоги WordPress
 3. 5 кращих хостингів для WordPress 2020
 4. Timeweb
 5. SprintHost
 6. REG.RU
 7. Beget
 8. Fozzy
 9. висновок

Як вибрати хостинг для WordPress

Хороше запитання, який вимагає детального вивчення. Коротка відповідь на нього звучить так: хостинг повинен відповідати цим вимогам, мати деяку потужність, надавати послуги для комфортної роботи.

Зараз велика частина віртуальних хостингів відповідає всім перерахованим вище тез.

Сьогоднішня добірка – не виняток. Кожен із запропонованих сервісів може в повній мірі задовольнити потреби вебмастера. Але давайте поговоримо про вимоги більш детально.

Системні вимоги WordPress

Наступні системні вимоги зазначені в офіційній документації WordPress :

 • PHP версії 7.2 або вище
 • MySQL 5.6 або вище
 • підтримка HTTPS
 • Nginx / Apache з підтримкою mod_rewrite

Це рекомендовані вимоги, при яких ВП точно буде працювати. Є ще категорія допустимих вимог, де версії PHP і MySQL знижуються до 5.2.4 і 5.0 відповідно.

Офіційна підтримка цих версій припинена, тому розробники не гарантують комфортну роботу. Так що, нам варто звертати увагу на хостинги саме з рекомендованими системними вимогами WordPress.

Далі ми поговоримо про п’ятірку кращих віртуальних хостингів для WordPress. Кожен з них заслуговує на окрему увагу, і я навіть коли-небудь напишу цілі огляди.

Зараз же, як я і говорив раніше, ми коротко пройдемося по кожному сервісу, намагаючись позначити всі найосновніші плюшки.

5 кращих хостингів для WordPress 2020

Timeweb

Timeweb - відмінний хостинг для WordPress

Timeweb – хостинг, який я використовую для більшості своїх проектів. Чому саме він? Десь 2 роки тому на фрілансі мені попався замовлення, який передбачав роботу з цим провайдером.

Мені дуже сподобалася зручна панель управління. З її допомогою я міг не користуватися FTP, проводячи всі необхідні операції прямо в браузері – файловому менеджері Таймвеба.

Редактор коду, який там передбачений, взагалі можна порівняти з божественною благодаттю. Швидкий, красивий, функціональний. Загалом, відмінний хостинг, який виправдав всі мої очікування.

Сподобалася і технічна підтримка. Майже завжди допоможуть, розкажуть що і як, дадуть потрібні посилання. Разом з тих. підтримкою там є онлайн-консультант.

Працівники в лічені секунди відповідають, готуючи розгорнуті і докладні відповіді на всі виникаючі питання.

Траплялося навіть так, що консультанти самостійно передавали мої скарги в технічний відділ, а ті, в свою чергу, вирішували проблему.

Читайте також: Як встановити WordPress на хостинг Timeweb

Ось так виглядає лиск з тарифами:

тарифи Таймвеб

Умови, на мою думку, непогані. Є можливість докупкі якихось окремих послуг (місця на SSD, кол-ва сайтів і т.д.) або планомірного підвищення тарифного плану.

Якщо захочете просто спробувати хостинг, то можете скористатися 10-ти денним тестовим періодом .

Перейти на Timeweb

SprintHost

SprintHost - дешевий хостинг для сайту

SprintHost – дешевий хостинг, який відмінно підійде для сайту на WordPress. Як і всі сьогоднішні сервіси, СпрінтХост володіє цілим набором переваг.

Цілодобова технічна підтримка, крута і функціональна панель управління, різні бонуси і низькі ціни на тарифи.

Все це є в СпрінтХост, тому якщо ви хочете собі взяти недорогий хостинг, то клікайте по кнопці нижче і переходите сайт. Ми ж поки що зупинимося на тарифах.

Отже, тут передбачено три основних тарифу. Ось так вони виглядають:

тарифи СпрінтХост

До кожного тарифу, крім усього іншого, додається безкоштовний SSL-сертифікат і 15 днів тестового періоду . Можна пройти на хостинг прямо зараз, зареєструвати там аккаунт і випробувати всі послуги.

У СпрінтХост також є автоустановка WordPress і інших популярних CMS. Це означає, що новачки зможуть дуже легко стартувати, минаючи всі проблеми і труднощі.

Також тут є допомога і технічна підтримка. Але це за стандартом.

Перейти на СпрінтХост

REG.RU

Reg.ru - реєстратор доменних імен і хостинг

Reg.ru , крім реєстрації доменів, займається наданням послуг хостингу сайтів. Вордпресс, як ви могли здогадатися, тут теж можна захостити.

Вважайте, купили домен, тут же оплатили хостинг, поставили заглушку через зручний інтерфейс і почали розробляти свій сайт.

WordPress, до слова, встановлюється в пару кліків. Як панелі управління – Cpanel, ISPManager, Plesk на вибір.

Тут же всі стандартні фішки: місце на жорсткому диску, бекапи, підтримка сторонніх модулів і т.д. На рег ру можна захостити все, що завгодно. Тільки б вистачало потужностей.

До речі про тарифи. Тут вони нічим особливо не виділяються. Є три типи тарифних планів: Економ, Швидкісні і Потужність +. Ось як виглядають тарифи категорії «Економ»:

Тарифи хостингу REG.RU

Як бачите, в тарифі Host-Lite немає підтримки PHP, MySQL і популярних CMS. Це означає, що Вордпресс тут працювати не буде. А ціна така смачна, всього 84 рубля на місяць.

В общем-то, в категорії «Економ» розглядати варто тільки два останніх тарифу. Вони підтримують WordPress, але мають всього 1 місце під сайт.

Читайте також: Як отримати SSL-сертифікат безкоштовно

Швидкісні тарифи вже більше підходять для бувалих вебмайстрів. І сайтів більше, і потужностей:

Швидкісні тарифи на Reg.ru

Я б зупинив свій вибір на Host-1, навіть сам Рег.ру рекомендує його як оптимальний варіант. Безкоштовний SSL-сертифікат, 4 домену в подарунок. Звучить, в общем-то, смачно. Але врахуйте, що майже будь-який хостинг надає подібні послуги. Не спокушайтеся.

Перейти на REG.RU

Beget

Beget - віртуальний хостинг для WordPress

Beget – один з найпопулярніших хостингів в Росії і СНД. Сервіс надає всі вимоги для комфортної роботи з більшістю відомих CMS і фреймворків.

WordPress теж підтримується. Його навіть можна встановити в автоматичному режимі, просто клікнувши на потрібну іконку. Хоча в 2020-му році цим нікого не здивуєш, все одно варто брати це до уваги.

Beget виділяється з ряду інших провайдерів. 30 днів безкоштовного тестування – дуже хороше рішення. Ви можете просто зайти, створити там аккаунт, і все, сервіс готовий до використання.

Причому, в повній мірі. Грошей з вас не візьмуть, а по закінченню тестового періоду у вас буде вибір – сплатити послуги та продовжити користуватися Бегета, або ж просто забити і через якийсь час ваш аккаунт просто віддалиться.

До речі кажучи, тарифи тут досить приємні. Найдешевший – 169 рублів на місяць, дорогий – 569. Але це при щомісячній оплаті, якщо ви захочете заплатити відразу за рік або навіть за два, то для вас передбачена знижка. Ось так виглядає повний перелік тарифів на Бегета:

Тарифи хостингу Beget

Але це лише базові тарифи. Для більш високонавантажених проектів є VIP-хостинг. Він передбачає збільшене місце на жорсткому диску, більшу кількість сайтів і FTP-акаунтів.

Також VIP-тариф має більш високим показником навантаження. Ось так виглядають VIP-тарифи Бегета:

VIP тарифи Beget

Кожен з представлених тарифних планів відмінно підійде для WordPress. Який вибрати – вирішуйте самі, але я б радив почати з більш дешевих варіантів. Напевно у вас поки молодий сайт, і йому не потрібні великі потужності.

Перейти на Beget

Fozzy

Fozzy - швидкий хостинг для сайтів

Ну і завершуємо ми Fozzy – швидким хостингом, який має власну панель управління, високу потужність обладнання і прийнятні тарифи. До речі, їх всього два. Два тарифи, які можуть задовольнити всі потреби користувачів.

Ось так вони виглядають:

тарифи Fozzy

У порівнянні з іншими провайдерами, цей може виявитися навіть більш вигідним. Наприклад, у мене, в таймвебе, тариф на 10 сайтів. І мені дають за все 10ГБ на SSD, в той час як тут – 50ГБ для 5 сайтів. Різниця на особу, а ще варто врахувати, що за ціною вони майже нічим не відрізняються.

Тут є і додаткові послуги. Хоча, вони є скрізь. Проте, на додаток до двох тарифами ви зможете збільшити якісь окремі характеристики за досить скромну плату.

Перейти на Fozzy

висновок

5 кращих хостингів для WordPress – НЕ громковато чи? Думаю ні. Всі представлені сервіси користуються попитом в Росії і країнах СНД.

Причому, перед написанням цієї статті я вирішив переконатися в цьому, і полазив по різним народним топів і отзовікам. Виходячи з цього я зміг скласти свій власний топ кращих хостингів, які відмінно підійдуть для використання WordPress.

Спасибі за те, що прочитали матеріал. Буду вдячний, якщо ви підпишіться на розсилку через сайдбар, а також включите повідомлення за допомогою дзвіночка зліва.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Оцініть статтю: (Поки оцінок немає)