Офіційна реклама в інстаграм: як розмістити і скільки коштує

0
101
 • Кільцева галерея або добірка. Вибравши цей формат ви зможете розмістити відразу декілька зображень або роликів, які будуть перегоратися. Це відмінний варіант для акаунтів магазинів. Наприклад, ви можете розмістити в одній рекламі безліч моделей взуття або косметікік і показати результати “до і після”.

Запустити офіційну рекламу від Інстраграм ви можете в рідному додатку, через профіль Фейсбук або за допомогою інструментів в Ads Manager.

Щоб реклама сторінки в інстаграм була ефективною, потрібно вміти красиво представити свій продукт. Фото і відео повинні бути професійними, посил повинен бути зрозумілий з перших секунд перегляду, а також відповідати всім вимогам соціальної мережі.

блогери

У пошуку потенційних клієнтів рекламодавці можуть піти іншим шляхом – замовити рекламу бренду у блогерів або в паблік. У блогерів вже є “тепла” лояльна аудиторія, а відповідно вони можуть забезпечити максимальний відгук. Їм довіряють. Така реклама сприймається щиро і виглядає як пряма рекомендація.

Вибираючи для себе цей спосіб, потрібно добре розібратися в цільової аудиторії та підібрати блогера або сторінку, читачі якої максимально відповідають портрету вашої ЦА.

Слід враховувати, що багато блогерів дуже вимогливі до підбору рекламодавців, оскільки товари сумнівної якості і призначення можуть нашкодити репутації. У зв’язку з цим, потрібно витратити чимало часу на переговори і пошук. Має бути також обговорити формат і текст оголошення. Будьте готові до того, що вам можуть відмовити без пояснення причини або й зовсім не відповісти.

У топових блогерів на рахунок зовнішнього вигляду реклами можуть бути свої погляди і замість поста з докладним описом переваг продукції, вам запросто може бути запропонована версія, що підходить під загальний стиль сторінки блогера. В даному випадку все суто індивідуально і обговорюється особисто.

Скільки коштує реклама в Інстаграм

За рекламу завжди потрібно платити. Це правило не стосується хіба що деяких винятків, про які буде викладено трохи пізніше. Різні варіації просування вимагають різного рекламного бюджету. Багато в чому вартість залежить від кількості показів, бажаного охоплення аудиторії, а також від товару, який просувають.

Офіційна реклама

Внутрішня реклама – основний заробіток для будь-якої соціальної мережі. Єдиної відповіді, скільки буде коштувати контекстна реклама, що відповідає всім вашим вимогам, не існує.

Запускаючи офіційну рекламу від Інстраграм, ви можете встановлювати рекламний бюджет на свій розсуд. Сума може варіюватися від одного-двох, до декількох тисяч доларів в день. Все залежить від того, який охоплення аудиторії, кількість показів і тип реклами буде обраний.

Вартість реклами в Instagram встановлюється за допомогою складних алгоритмів розрахунку і не є фіксованою. Ви будете ознайомлені з кінцевою вартістю перед тим, як зробити запуск реклами, а всі зміни зможете відслідковувати відразу ж, при коригуванні фільтрації.

Залежно від встановлених налаштувань, один клік в таргетированной рекламі може коштувати від 10 рублів до декількох сотень. Підписка на сторінку обійдеться приблизно в 2-3 рубля за людини. Ви самостійно можете встановлювати як денний рекламний бюджет, так і загальну вартість рекламної компанії.

Реклама у блогерів

У скільки обійдеться реклама у блогера також залежить від безлічі факторів. Спочатку, існувало негласне правило: кожні 10000 фоловерів – це приблизно 10 доларів за один рекламний пост.

Зараз все кардинально змінилося, з’явилися нові формати, а ціни виросли практично в два рази.

Обумовлюється це тим, що кількість комерційних сторінок зараз у багато разів перевершує число якісних блогерів, тому багато власників популярних сторінок часом необгрунтовано завищують вартість своїх послуг. В якості оплати в основному встановлюють фіксовану суму + вимагають безкоштовний товар.

Вартість також залежить від рекламного формату. Ви можете вибирати серед, рекламного поста, згадки в пості, записи сторіз, відеоогляду, проведення спільного розіграшу і так далі.

На вартість розміщення реклами у конкретного блогера впливає безліч факторів:

 • лояльність аудиторії;
 • статистичні показники відгуку від реклами;
 • темпи розвитку і популярність;
 • яка аудиторія зібрана в фоловерів;
 • чи є ведення блогу основною діяльністю та інше.

Ціни нерівномірні. Середня вартість розміщення рекламного поста у блогера з аудиторією від 10 до 30 тисяч фоловерів обійдеться приблизно в 10-35 доларів. Природно, що чим більше аудиторія, тим більше і вартість.

Так, за аудиторію читачів від 300K доведеться заплатити вже понад 250 доларів. Реклама в сторіз варто, як правило, в 2-2,5 рази дорожче, ніж реклама в пості. Спільні розіграші коштують дорожче приблизно в 1,5 рази.

Офіційна реклама в Інстаграм: як розмістити і скільки коштує

Очевидно, що вартість реклами у Бузової, Івлеевой або Собачак може досягати і мільйона рублів. Домовитися з такими зірками буде досить важко і аби яку продукцію вони рекламувати не будуть.

У той же час на просторах соціальної мережі ви можете зустріти безліч початківців блогерів, нав’язливо пропонують свої послуги. Такі особистості, як правило, в якості оплати просять безкоштовний товар.

Співпрацювати з ними чи ні, вирішувати вам, але від вульгарних дівчат з купою передплатників і подібних “порожніх” блогерів рекомендується все ж відмовитися. Причина тому – відсутність залученості у їх читачів.

При цьому ціна і аудиторія передплатників в даному випадку зовсім не є запорукою якісної реклами. Ефективність рекламних дій залежить, перш за все, від вибору блогера з правильною аудиторією передплатників. Будьте впевнені, що отримати низький відгук можна навіть замовивши рекламу у Кім Кардашьян, якщо ваша цільова аудиторія не підходить під список її типових фоловерів.

У багатьох топових блогерів мертва аудиторія передплатників з аморфних школярів без купівельної спроможності. Наприклад, Катя КЛЕП, незважаючи на аудиторію в більш ніж 7 млн.

передплатників, здатна привернути лише парочку сумнівних клієнтів.

Пояснюється це тим, що читачі приходять перевага подивитися на зовнішність, не надто цікавляться записами і не відповідають потрібної цільової аудиторії.

У той же час, реклама у місцевих, не дуже великих блогерів з аудиторією до 50 тисяч і хорошими регіональними показниками розвитку може обійтися набагато дешевше і показати значно кращі результати.

Вибрати відповідного блогера допоможуть відгуки його колишніх рекламодавців. Не соромтеся також запитувати скріни з статистики сторінки. Дуже важливо визначити відсоток залученості аудиторії і основні групи користувачів, які її складають.

Не тільки у відомих, але і у місцевих блогерів в передплатників може бути безліч “порожніх” акаунтів. Багато хто вдається до накрутці ботів для загальної маси і інших нечесних прийомів.

Реклама на таких сторінках просто не здатна принести клієнтів, хоч і буде відрізнятися дешевизною.

Реклама в паблік

Паблік, на відміну від блогерів, які не представляють думку конкретної людини, а просто показують контент будь-якого змісту. Суть реклами в паблік дуже проста. Вам потрібно вибрати той, в якому, на вашу думку, сидить ваша цільова аудиторія, зв’язатися з власником і домовитися про розміщення вашого поста.

Вартість розміщення рекламного поста в даному випадку також залежить від кількості передплатників, цільової аудиторії і апетитів власника.

Детально визначитися з ціновою політикою допоможе біржа. Зараз існує безліч спеціальних майданчиків, на яких блогери, власники паблік і рекламодавці можуть знайти один одного. За допомогою такого сервісу ви можете як швидко відшукати сторінки, готові вас рекламувати, так і відстежити середню вартість і вибрати найкращий варіант.

Від чого залежить ціна реклами

Вартість реклами в Інстаграм розраховується за складним алгоритмом. Поточна оплата за показ рекламних оголошень розраховується за прикладом аукціону.

Звичайно, з фіксованою ставкою було б простіше, але тоді Інстаграм став би барахолкою світового рівня.

Тому далекоглядні творці відстежують дії рекламодавців, актуальність показів і на основі отриманих даних проводять аукціон.

Вартість прямо пропорційна кількості рекламодавців, орієнтованих на одну і ту ж цільову аудиторію.

Чим більше рекламодавців вибрали для показу оголошень певний сегмент користувачів – тим дорожче обійдеться для кожного з них показ.

Наприклад, реклама категорії платоспроможних користувачів у віці 25-35 років завжди обходиться набагато дорожче, ніж показ оголошень людям 65 і більше років і дітям.

Особливо дорого реклама обходиться перед гарячими датами, такими як Черная Пятница, Новий Рік і так далі. Саме в цей період все намагаються рекламуватися.

Найдешевше реклама обходиться в середині літа. Це період відпочинку і відпусток. Користувачі найчастіше знаходяться “не в мережі”, тому падає активність і серед рекламодавців.

При цьому на тривалому проміжку часу зберігається постійна тенденція до зростання вартості реклами. Щорічно в Інстраграм приходять рекламуватися тисячі нових бізнес-проектів. Якщо ви вирішили спробувати відкрити для себе інстаграм рекламу, то саме час поквапитися.

Реклама в інстаграм безкоштовно – це можливо?

Безкоштовна реклама можлива. Більш того, рекомендується комбінувати різні способи розкрутки сторінки. Іноді просто купити рекламу в соціальній мережі може бути мало.

Публіка в інстраграм в основному молода і креативна. Вона погано ведеться на шаблонні заклики і спливаючі банери.

Платна реклама тут часто поступається креативним методам просування, які не завжди вимагають фінансових вкладень.

Щоб гідно конкурувати з іншими брендами в цій соціальній мережі, потрібно розробити правильну маркетингову стратегію і включити в неї різні методи просування, в тому числі і підпадають під категорію безкоштовних. Вони допоможуть ненав’язливо привернути клієнтів і звичайно ж заощадять бюджет.

Масслайкінг і массфоловінг

Основами безкоштовної реклами є масслайкінг і массфоловінг. Привертати увагу до своєї сторінки у такий спосіб ви можете як самостійно, так і заручившись підтримкою топового сервісу просування Instaplus. Останній допоможе вам провести тонке налаштування з урахуванням різних даних потенційної ЦА і заощадити багато часу.

За допомогою цих нехитрих прийомів ви можете ненав’язливо звернути увагу на свою сторінку, поставивши лайк або підписавшись на аккаунт, і тим самим прорекламувати товари і послуги, що освітлюються на ній.

Безкоштовна реклама у зірок

Ви можете рекламуватися у популярних блогерів або зірок самостійно. Спробуйте залишати цікаві коментарі у зірок, відповідайте іншим користувачам, вступайте в дискусії під постами з численними переглядами.

Якщо вам вдасться привернути увагу читачів зірки, то можливо хтось перейде на сторінку, зацікавляться продуктом і залишиться в числі передплатників. Правда, як і в попередньому способі, замість грошей доведеться платити часом.

Повідомлення в Директ

Також досить ефективна реклама, один з методів партизанського маркетингу. Буде потрібно розсилати повідомлення в “личку” передплатників своїх конкурентів з рекламною пропозицією або відповідати на питання в коментарях, які суперник залишив без уваги. Безкоштовно, але вимагає тимчасових витрат і посидючості.

бартер

Ви можете залучити інфлюенсеров безкоштовно, пообіцявши їм товари в обмін на рекламу. Можна запропонувати відомим блогерам ходити в одязі вашого бренду і подарувати кілька безкоштовних примірників. Найчастіше, таким чином можна залучити невеликих і початківців блогерів.

Амбасадор

Останнім трендом стало просування через Амбассадор серед простих користувачів.

Власникам акаунтів з різними числом передплатників можна запропонувати зробити скрін сторіз і відзначити бренд. За це користувач стає учасником конкурсу на звання нового амбасадора бренду. Потім серед всіх хто прийняв участь в конкурсі слід відібрати кілька людей, яким буде вислана продукція в обмін на придатний рекламний контент.

Конкурси

Giveaway, як не дивно, теж ще не втратили актуальності. Працює дана методика наступним чином:

 1. Ви вибираєте блогера, на сторінці якого буде проходити конкурс;
 2. Пропонуєте йому товар за організацію плюс приз для переможця;
 3. Проводьте конкурс серед передплатників блогера.

Бажаючі взяти участі в розіграші призів повинні підписатися на вашу сторінку та сторінку блогера. Якщо останній має велику аудиторію, можна набрати досить багато передплатників і істотно заощадити, якщо порівнювати з вартістю однієї передплати через офіційну рекламу.

Взаімопіар

Не варто списувати з рахунків і стару єврейську техніку «ти мені – я тобі». Взаімопіар – одна з основ безкоштовної реклами. Щоб це спрацювало, головне добре розбиратися в своїй цільовій аудиторії і знаходити профілі з ідентичною, уникаючи прямих конкурентів.

Ідеально, якщо вдасться домовитися про взаємне піарі зі сторінкою суміжного бренду. Наприклад, якщо ви просуваєте послугу весільного фотографа, то підійде ательє весільних суконь. Таким чином, ви зможете обмінятися клієнтурою і при цьому реклама буде виглядати дуже органічно.

Переваги реклами в Інстаграм

Скільки коштує реклама в інстаграм. Види і вартість

Існує два види розміщення реклами в Instagram, це:

 • таргетована реклама;
 • розміщення постів у блогерів: самостійно або через біржу.

Детальніше про кожен вид розміщення і вартості реклами в інстаграм ми поговоримо нижче. Ну а для початку пропонуємо вам кілька критеріїв, які допоможуть зрозуміти, чи потрібно вам взагалі розміщуватися в Instagram.

Ваша аудиторія проводить час в Instagram. Це означає, що якщо ваш товар або послуга призначена для людей, які не використовують смартфони, вважають за краще дивитися телевізор і проводити вільний час на дачі – то гроші на рекламу ви витратите даремно.

Тому не полінуйтеся і вивчіть аудиторію Instagram. Наприклад, згідно з останніми дослідженнями, сервісом користується кожен десятий в Росії, майже 60% користувачів російського Instagram – жінки, а 40% – чоловіки.

При цьому сама платоспроможна за віком аудиторія 18-34 років становить майже 67% всіх користувачів.

Ви працюєте на кінцевого покупця. Якщо виражатися професійно, ви продаєте товари або надаєте послуги в сегменті B2C. Якщо ваш клієнт – виробник ґудзиків, підшипників або алюмінієвих труб, то краще розміститися на який-небудь інший майданчику. Наприклад, на професійній галузевої конференції.

Ваш товар круто виглядає. Іншими словами, ви торгуєте тим, що не соромно показати передплатникам в стрічці. Адже ключовий елемент Instagram-поста – це зображення.

При погляді на нього у користувача в ідеалі повинен виникнути вау-ефект, при якому його подих затримається, зіниці розширяться, а погляд повільно опуститься до опису нижче.

Тому якщо переваги вашого товару краще описуються на словах, ніж демонструються на фото – вам краще вибрати інший майданчик для реклами. Винятком тут можуть стати тільки пости «зіркових» блогерів, аудиторія яких вірить їм на слово.

Якщо ви не відповідаєте перерахованим критеріям – нічого страшного. Пам’ятайте, що скрізь є місце креативу. Можливо, ваша реклама буде настільки оригінальною, що потрапить в огляди інтернет-блогів, в ЗМІ, а слоган буде переказуватися занудьгувати студентами під час пар.

Пам’ятайте, що оригінальна ідея і круте виконання заощадить ваших коштів набагато більше, ніж саме влучне попадання в цільову аудиторію і число передплатників блогера у якого ви маєте намір розмістити рекламу.

Таргетована реклама (офіційна реклама)

Реклама в Інстаграме

Рекомендуємо Свіже Навчання Реклама в соціальних медіа Instagram

Спочатку в соціальній мережі Інстаграм для SMM-просування можна було використовувати тільки партизанські методи: коментування фотографій, лайки, додавання в передплатники. Спочатку все це робилося вручну, далі з’явилися спеціальні програми, що полегшують цю монотонну і багато в чому неефективну діяльність.

З ростом популярності мережі – а її популярність росла в геометричних прогресії – з 2016 року стала доступна ще і таргетована реклама в Інстаграме, тобто запуск рекламних оголошень, які налаштовуються на певну аудиторію з метою інформування про товари і послуги.

Перш ніж ми розповімо, як розмістити рекламу в Інстаграме, давайте визначимо, яким брендам в принципі дана соціальна мережа потрібна для просування.

Для розуміння цього варто відповісти на два питання: «Хто є вашою цільовою аудиторією?» і «Чи зможете ви надати користувачам барвистий контент?».

Так як основною аудиторією є жінки 25-30 років, а сама мережа розрахована саме на обмін фотографіями, то просуватися можуть будь-які компанії, що відповідають даним вимогам.

Тому, в першу чергу, в Інстаграме добре просувати:

 • Інтернет магазини;
 • Бари, ресторани;
 • Дитячі продукти;
 • Handmade товари;
 • Fashion індустрію;
 • Психологію, педагогіку, медицину (з урахуванням ЦА);
 • Мобільні додатки;
 • Відпочинок: перельоти, готелі, розваги;
 • Дизайн від графічного до інтер’єрного;
 • Товари для дому;
 • Заходи, концерти;
 • Навчальні програми.

Якщо ви не знайшли свій бізнес в даному переліку, не турбуйтеся – завжди є винятки.

З нашого досвіду можемо сказати, що навіть такий продукт, як болти і шурупи, можна відмінно просувати в Інстаграме, якщо підійти з фантазією і дійсно любити свій товар.

Хоча це буде більшою мірою іміджеве просування, ніж просування, розраховане на залучення нових клієнтів і продажу.

Скільки коштує реклама в Інстаграме?

Вартість реклами в Інстаграме залежить від ряду факторів: виду рекламного оголошення і характеристик аудиторії, на які воно налаштоване.

У соціальних мережах оголошення показуються за аукціонним принципом – чим вище ставка, тим частіше ваше оголошення буде транслюватися.

Так як конкурентна ситуація постійно змінюється, зручно скористатися функцією оптимізації, коли соціальна мережа сама буде знижувати ставку по можливості. Ціна оголошення також опускається, коли воно дійсно цікаво користувачам і вони часто переходять з нього.

Для того щоб активувати цю функцію в розділі «Оптимізація і ціноутворення» потрібно вибрати «Оптимізувати для” – і вибрати пункт «Отримати більше кліків за найкращою ціною». Тоді ціна переходу при можливості буде автоматично знижуватися, і ви зможете розумно витрачати свій рекламний бюджет.

Скільки коштує реклама в Інстаграме однозначно відповісти складно, в кожному разі ставка визначається індивідуально. Вона може починатися з $ 0.01 і доходити до декількох доларів. У нашому прикладі, вона дорівнює близько 30 центів за перехід.

Як розмістити рекламу в Інстаграме?