Перевірка ніші через Авито – як тестувати нішу на Авито

0
135

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на АвитоПеревірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Часто підприємці не відчиняють бізнес через страх, що він «не вистрілить».

Насправді, не обов’язково закладати великий бюджет на запуск проекту. Протестувати нішу можна навіть без товару і співробітників.

Тестування ніші – це можливість зрозуміти, чи варто починати бізнес на обраному ринку, уникнувши при цьому істотних витрат або фінансових ризиків.

Розповідаємо, як перевірити нішу для бізнесу за допомогою простого односторінкового сайту.

Що дає тестування ніші

Зробивши тестовий лише однієї сторінки сайт і запустивши мінімальну рекламу, ви зможете:

 • оцінити кількість вступників дзвінків і заявок;
 • отримати зворотній зв’язок від клієнтів;
 • краще зрозуміти їх потреби, щоб збільшити конверсію сайту.

Почати тест найпростіше зі створення Лендінзі – односторінкового
сайту з можливістю збору контактів. Ось, наприклад, Лендінгем з продажу картоплі:

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

А ось приклад Лендінзі з продажу газового опалювального обладнання:

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Нескладний Лендінгем можна зробити за пару годин. А якщо тест виявиться успішним – тоді вже вкладати час і гроші в створення повноцінного сайту.

Покроково розповідаємо, як створити Лендінгем.

Етапи тестування бізнес-ідеї

1. Виберіть нішу для тестування

Протестувати можна практично будь-яку нішу. Ось кілька прикладів навскидку:

 • товари з Китаю;
 • сільськогосподарські товари;
 • вантажоперевезення;
 • ремонт квартир або автомобілів;
 • манікюр, косметологія і масаж;
 • організація весіль та інших заходів.

Створити утворять єдиний сайт найпростіше за допомогою спеціальних конструкторів. Для роботи з ними не потрібно знати верстку – ми просто вставляємо готові блоки і заповнюємо їх інформацією.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито Як працює створення сайту на Tilda

Ось кілька конструкторів сайтів, в яких можна створити Лендінгем: Tilda, Nethouse, Wix. Всі вони схожі за функціями – вибирайте будь-який, реєструйтеся і починайте створювати макет.

Які блоки можна додати:

Заголовок. Приклад: «Організація весіль в Санкт-Петербурзі« під ключ ».

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито Приклад заголовка в Лендінзі Нетологія

Торгова пропозиція. Це опис товару або послуги, яке відповідає на питання «Яку проблему це допомагає вирішити?»

Приклад: Хочете красиве весілля з унікальним сценарієм? Звертайтеся в агентство «Гірко» і замовте весілля мрії!

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито Пропозиція від Наукового шоу для дітей

Фотографії, ілюстрації. А краще – кілька фотографій товару або процесу надання послуги, попит на які ми хочемо перевірити.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито Ілюстрації в Науковому шоу для дітей. По кліку – відкривається фотографія або відео з тематичним заходом

Переваги. Цей розділ Лендінзі відповідає на питання «Чому потрібно купувати саме у вас і саме цей товар / послугу?»

Приклад: повна підтримка, унікальні сценарії, демократичні ціни.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито Переваги стільців в Лендінзі Silla

Позитивні відгуки клієнтів. А також рекомендації партнерів, нагороди і сертифікати.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито Відгуки клієнтів про Хаскі-центрі

Форма для збору контактів відвідувачів. Вона необхідна для подальшої взаємодії з клієнтами за допомогою email-розсилки або по телефону. Форма обов’язково повинна містити заклик до дії.

Приклад: «Хочете оригінальну і запам’ятовується весілля? Залиште заявку прямо зараз, і ми зв’яжемося з вами негайно! » І кнопка: «Організувати весілля».

Форма для збору контактів на Лендінзі marc & ФІСА

Детальна контактна інформація. Чим більше буде способів зв’язку з вами, тим краще. Вкажіть телефон, email, месенджери, Skype, посилання на профіль у соціальних мережах, час роботи.

Контакти на Лендінзі Dell Servers

Підключіть до сторінці віджети «Онлайн-консультант» або «Зворотній дзвінок». З їх допомогою можна збільшити кількість заявок від потенційних клієнтів. Зазвичай в конструкторах сайтів вже є готові віджети для сторінок.

Як знаходити і тестувати ніші за 24 години

Одна з самих, якщо не найпопулярніша тема у нас в Бізнес Молодості – вибір ніші. Статистика вордстата Яндекса рясніє сотнями тисяч запитів людей, які шукають бізнес-ідеї, кочують від одного майстер-класу до іншого, постійно думають і переживають, що вони ніяк не можуть знайти те, чим же їм все-таки займатися.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Багато, хто починає свою справу, впираються в вибір ніші і застряють на ньому ж так і не дійшовши до грошей і самого цікавого. Хтось починає продавати «пальонку» і китайські дрібнички.

І перші і другі безмірно страждають, дивлячись на тих у кого виходить великий результат.

І ця стаття була створена спеціально, щоб закрити, нарешті, питання з нішею і припинити страждання тисяч, хто не визначився.

До речі, якщо ти дізнався когось зі своїх знайомих, хто зіткнувся з проблемою вибору ніші – допоможи йому і відправ посилання на цю статтю. Не дарма ж ми старалися.

Але перед тим як ми продовжимо, рекомендуємо тобі зареєструватися і обов’язково потрапити на сьогоднішній майстер-клас, на якому, ми впевнені, ти закриєш нарешті питання «що робити» і почнеш міняти своє життя:

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Натискай на кнопку вище і зароегістріруйся прямо сейчас.Готово? Тоді поїхали далі.

несвобода вибору

Дійсно, фундаментальний навик, який необхідно відпрацювати абсолютно кожному, хто йде в бізнес – навик тестування ніш. Здатність отримувати багато заявок і дзвінків в будь-яких нішах.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Ключове слово тут – в будь-яких. Це означає, що вибрати нішу можна тільки тоді, коли у тебе під рукою є 5-10 різних варіантів і ти розумієш, що заявки і гроші є в різних нішах вже. Залишилося тільки вибрати, що простіше, ближче, більше подобається.

Але поки у тебе немає вибору. Якщо ти не відчуваєш кайфу, а гроші не прирощується самі собою кожен місяць (а це не так) – потрібно перестати говорити собі, що все добре і перестати тягнути мертву кінь.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

О, ще як про тебе. І ще невідомо кому простіше, адже якщо ти один і тільки починаєш – є тільки ти і твої таргани. А якщо тобі необхідно перезапустити напрямок в своєму бізнесі – у тебе вже є інфраструктура і люди, які, можливо, не завжди повністю згодні з твоїми рішеннями.

Але якщо ти не в змозі запустити напрям в своєму бізнесі – ти рано чи пізно просто вимрешь. Тому що всі проекти живуть по S-кривої. І єдиний спосіб зберегти динаміку і зростання – постійно знаходиться в стані пошуку і тестуванні ніш.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Краще перечитай попереднє твердження. Ми всі, як правило, намагаємося вивчити інструменти, увібрати якомога більше знань, словом, навчитися діяти правильно.

Але вся суть у тому, що ні коректність дій визначає результат, а те, до якої теми ці дії застосовані. І немає сенсу намагатися шукати правильні дії – необхідно тестувати і перебирати різні теми.

Діма Башмаков, наприклад, 10 років не міг пробити планку в 50 000 руб. У нього була мережа з 40 антікафе по всій Росії. Що він тільки не робив: і акції на вулиці запускав, і в соціальних мережах просувався, і сайти робив – але результат все одно був один і той же: пару крапель.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

А потім, коли він перейшов в іншу нішу виробництва батутними арен сталося диво – роблячи 10% від того, що він робив в ніші антікафе, він отримав в десятки разів більший результат і за рік вийшов на 5 млн руб. чистими, купивши собі Porsche Panamera.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Правило залізного прута

Є кілька відсотків адекватних людей, які відразу йдуть в правильну нішу, яка їм подобається і приносить гроші. У них виходить з першого разу. Але якщо ти читаєш цю статтю, то, швидше за все, до тебе це не стосується.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Ми назвали це – правилом Залізного прута. Уяви, що залізний прут відігнуть в сторону. А тобі необхідно, щоб він був у вертикальному положенні. Що станеться, якщо ти витягнеш його до вертикального положення і відпустиш? Правильно, він повернеться вихідне положення. Щоб він стояв рівно – необхідно сильно перегнути в іншу сторону.

Тому, якщо у тебе ще не було великого результату за плечима і досвіду в бізнесі – тобі необхідно протестувати не 1, а 10, 20 або навіть 30 ніш.

Головне – швидкість

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Ще одна проблема, яку ми виявили – деякі витрачають на тестування ніші місяць, півроку-рік. І в кінці розчаровуються. Щоб такого не відбувалося – є правило.

Якщо ти не можеш отримати заявки або
гроші за 24 години – це точно не твоя ніша.

Зараз є всі ресурси, щоб тестувати кілька ніш в день. Сайт зараз можна зробити за 5 хвилин без програмістів і дизайнерів.

Більш того, протестувати нішу можна без сайту – просто розмістивши пост в Інстаграме. Подарувати свій продукт блогеру, якщо ваш аккаунт не розкручений. Або купити пост, якщо продукту на руках немає. Це коштує недорого.

Інструкція з тестування ніш

Результат є перемноження 4 елементів:

Продукт × Потік × Offer × Продаж

Елемент № 1 20 продуктів

Насамперед тобі необхідно сформувати список з 20 ніш. Де їх брати? Подумай, можливо, у тебе є продукт, потрібний людям. Можливо, ти вмієш танцювати, знімати відео, у тебе чи у твоїх родичів є своє виробництво. Використовуй всі зв’язки і контакти з телефонної книги.

Ще можна поїхати на ринок «Садовод» та там знайти якісь китайські товари за типом гіроскутеров, приставок денді і ін. Такий варіант, звичайно, можливий, але ми рекомендуємо відразу заходити і тестувати хороші продукти потрібні людям, з більшим середнім чеком і маржею.

Це навіть простіше. Просто зустрінься з 30 людьми, у яких є продукт і скажи наступне:

– Ти не проти, якщо я спакую твій товар, запущу трафік з
різних майданчиків, сам опрацюю заявки, а ти мені потім заплатиш 10-20% з отриманого чистого прибутку?

Як думаєш, що тобі будуть відповідати? “Так звичайно!”. А також, можливо, у цієї людини будуть контакти інших людей-продуктів. Таким чином, можна згенерувати скільки завгодно варіантів для тестування ніш.

Отриманий список ніш роздягли по регіонах, адже роль віконниці в Москві і роль віконниці в Митищах – це вже 2 різні ніші.

Список можна додатково розширити, розділивши ніші за сегментами: Ворота автоматичні, ворота ручні, Ворота вертикальні і т. Д.

Тепер отриманий список необхідно впорядкувати, щоб зрозуміти, що запускати в першу чергу і з чим тобі буде найкраще працювати. Всього критеріїв досить багато, але ми виділили найважливіші.

Середній чек
Іншими словами, скільки в середньому приносить 1 транзакція? Це радіокерована модель за 5 000 руб. або це спец. техніка за 5 млн руб.? Враховуй, що зусиль на залучення, утримання і закриття в 1 операцію ти витратиш і там і там приблизно однакова кількість.

маржа
Це найцікавіше. Відповідь на питання – скільки чистих грошей буде приносити одна транзакція. Можна продавати Iphone і заробляти 0,5-1% від вартості угоди, а можна навчати людей грі на фортепіано і отримувати 80-90%.

цикл угоди
Скільки часу пройде від першого контакту з клієнтом до грошей на розрахунковому рахунку? До грошей може пройти як тиждень, так і півроку. Природно, що якщо у тебе не було досвіду в бізнесі – потрібно відразу забути про довгі гроші і йти в ніші з циклом угоди до 1 місяця.

Елемент № 2 30 майданчиків

Виходячи з отриманого списку ніш необхідно скласти список з 20-50 максимально релевантних рекламних майданчиків.

наприклад:

 • Директ (Пошук + РСЯ)
 • Adwords (Пошук + КМС)

Як протестувати нішу для інтернет-магазину?

Від автора: хочете відкрити бізнес, однак, переживаєте, що може «чи не піти»? Тоді давайте сьогодні поговоримо про те, як протестувати нішу для інтернет-магазину, безкоштовно або ж з мінімальними витратами. У будь-якому випадку, навіть невеликі витрати, які будуть потрібні на швидкий тест, дозволять заощадити купу ваших тимчасових і фінансових ресурсів в майбутньому.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Перед тим як обчислити конкуренцію ніші інтернет-магазину, подивитися попит на продукцію і випробувати рекламні канали, потрібно для початку вибрати нішу.

Серед сучасних стартаперів з’явилася нав’язана формулювання, яка звучить приблизно так: «займайся тим, чим подобається, і буде тобі щастя».

В принципі, частка правди в цьому є, адже якщо ви із задоволенням станете кожен день ходити на роботу, то напевно загальна продуктивність в рази зросте, – проте, не все так гладко.

Формулювання «займайся тим, чим подобається» більше підходить для людей, які присвятили 5-10 років одній справі і є в ньому справжніми професіоналами.

В такому випадку, так, зрозуміло, людина прекрасно розбирається в напрямку і детально розуміє специфіку роботи в цій сфері.

Однак, якщо ви простий смертний без особливих навичок, досвіду і знань, якому заманулося торгувати, скажімо, наручними годинниками, то все може закінчитися закономірним відходом в мінус.

Як вибрати нішу і гарантовано заробити на ній?

Для початку потрібно відкинути емоції і не складати нічого нового. В інтернеті зараз широко поширене таке поняття, як «бізнес-ідеї», однак, відразу скажемо, що цей підхід можна вважати тупиковим.

Всі давно вже придумано за вас. Щоб сьогодні відкрити прибутковий бізнес, потрібно так само, як і раніше, просто закрити потреби клієнтів. Грубо кажучи, ви повинні полегшити життя людей і отримати за це гроші.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

 • Безкоштовний курс по PHP програмування
 • Освойте курс і дізнайтеся, як створити динамічний сайт на PHP і MySQL з повного нуля, використовуючи модель MVC
 • В курсі 39 уроків | 15 годин відео | исходники для кожного уроку

Отримати курс зараз!

Саме так працює бізнес. І якщо вам здається, що iPhone або інтернет – це інновації, які перевернули світ і тільки тому стали затребуваними, то ви серйозно помиляєтеся. Подивіться на ситуацію під іншим кутом.

iPhone – це грамотне закриття потреби, пов’язаної з комунікацією.

Зрозуміло, до нього на ринку вже присутні смартфони, проте, Apple розробили річ, яка стала зручніше, більш технологічні і статусніше інших за рахунок грамотного дизайну і продуманій маркетинговій кампанії.

Та ж історія і з інтернетом. Потрібен був інформації.

Грубо кажучи, раніше в довідкових бюро сиділо 5000 китайців, які по певному запиту намагалися знайти потрібні дані, але пізніше з’явився інтернет.

Він істотно полегшив процес пошуку інформації, за рахунок чого і став широко затребуваним по всьому світу. Це приклад ідеального рішення проблеми на поточну секунду часу.

Отже, перше з чого потрібно почати бізнес – це з пошуку незакритих потреби. Тільки потім потрібно будувати фінансову модель, а не відштовхуватися в першу чергу від особистого бажання продавати плюшевих ведмедиків або футбольні м’ячі тільки тому, що вам так захотілося. А раптом на ринку цих товарів в вашому місті вже в надлишку, та й ціни у конкурентів набагато краще.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Щоб зрозуміти, як знайти нішу для інтернет-магазину, дайте відповідь на наступні питання:

Чого не вистачає вашим колегам по роботі, жителям вулиці / міста / країни і т. Д.?

 1. Як спростити щось?
 2. Як заощадити гроші людей?
 3. Як допомогти людині знайти те, чого йому не вистачає?
 4. Як зробити щось ефективніше при тих же ресурсних витратах?

Наприклад, побачили, що у людини жахливий сайт і тому він погано заробляє, пройдіть короткий інтернет-курс по розробці інтернет-магазинів з нуля, зрозумійте, як робити хороші онлайн-проекти і запропонуйте йому свої послуги. Таким чином, ви вирішите проблему клієнта і абсолютно заслужено заробите гроші.

Альтернативний варіант вибору ніші

Також існує ще один варіант того, як вибрати нішу для інтернет-магазину – вихід на ринок з унікальним торговим пропозицією. В цьому випадку у клієнта повинна бути залізобетонна причина купити саме у вас. Це може бути:

 • ціна нижче, ніж у конкурентів;
 • доставка швидше, ніж у конкурентів;
 • довгострокова гарантія;

покращений рівень сервісу (доставка до двері, безкоштовний виїзд замірника і т. д.);

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

 1. Безкоштовний курс по PHP програмування
 2. Освойте курс і дізнайтеся, як створити динамічний сайт на PHP і MySQL з повного нуля, використовуючи модель MVC
 3. В курсі 39 уроків | 15 годин відео | исходники для кожного уроку

Отримати курс зараз!

якийсь цікавий подарунок до товару.

Отже, перш ніж визначитися з товаром для інтернет-магазину, потрібно уважно вивчити завантаженість ринку, ексклюзивність пропозицій, глибину асортименту, середні цінові планки і інші важливі особливості компаній-конкурентів.

Алгоритм тестування ніші

Вибрали товар? Відмінно, однак, поспішати із закупівлею не варто. Для початку потрібно протестувати інтернет-магазин. Алгоритм цього процесу виглядає приблизно наступним чином:

 • Знаходьте постачальника (зробити це можна через пошуковик, написавши «куплю« найменування товару »оптом»).
 • Зв’язуєтеся з 50 оптовиками і пропонуєте їм роботу по системі Дропшиппінг (ви знаходите клієнта, берете його дані, відправляєте постачальнику, він в свою чергу займається доставкою товару і пересилає потім ваш відсоток від угоди).
 • Аналізуєте цільову аудиторію (думаєте, хто ваш клієнт).
 • Підбираєте спосіб реклами під ЦА (зазвичай самий універсальний варіант – це контекстна реклама або ВК-таргетинг).

Створюєте посадкову сторінку. Можете для цього пройти покроковий курс по створенню інтернет-магазинів.

 1. Налаштовуєте рекламу.
 2. Підключаєте метрику (систему для відстеження статистики)
 3. Запускаєте трафік.
 4. Обробляєте замовлення.
 5. Аналізуєте отриманий результат і робите висновки.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Таким чином, щоб протестувати товар в інтернет-магазині, вам буде потрібно:

можливість співпрацювати з постачальником за системою дропшіппінг;

цільовий трафік (500-1000 відвідувачів);

посадкова сторінка (Лендінгем, група в ВК і т. д.);

метрика;

близько 100 $ для оплати реклами і хостингу сайту.

Що робити після тесту ніші? Якщо результат виявився позитивним, і ви отримали непогану кількість заявок на покупку або цільових дзвінків, тоді можна переходити до повноцінного створення інтернет-магазину.

Не переживайте з приводу того, що для цього буде потрібно величезна кількість технічних знань і роки досвіду в розробці онлайн-проектів. Для початку буде достатньо пройти покроковий курс по створенню і монетизації інтернет-майданчиків.

З його допомогою ви в найкоротші терміни навчитеся створювати і монетизувати сайти з нуля.

В принципі, це все на сьогодні. Сподіваємося, інформація була передана доступною мовою і виявилася корисною для вас. Якщо це так, то прямо сьогодні виберіть якусь нішу і спробуйте протестувати її за допомогою описаної вище інструкції. Поділіться посиланням на статтю з друзями, щоб вони теж змогли заробити разом з вами. Ради, що читаєте нас, всього доброго і успішних продажів!

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

 • Безкоштовний курс по PHP програмування
 • Освойте курс і дізнайтеся, як створити динамічний сайт на PHP і MySQL з повного нуля, використовуючи модель MVC
 • В курсі 39 уроків | 15 годин відео | исходники для кожного уроку

Отримати курс зараз!

Академія Інтернет Бізнесу

Крім питання “Що продавати”, варто ще важливе питання: піде чи не піде. І саме на такий випадок і існує попереднє тестування обраної вами ніші, щоб ще до початку роботи з постачальниками ви розуміли, що слід продавати, а що не слід.

Розповімо вам про 4 основних способи тестування ніші (і ще 2 додаткових). Пропрацювавши хоча б один з них, ви вже зможете визначити для себе, займатися далі обраним вами товаром чи ні. Ви можете навіть не мати товар в момент його замовлення покупцем. Завжди можна набрати замовлень, а потім, замовивши у постачальника, остаточно все розвезти.

Чи не купуйте новий товар, поки його не протестуєте.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Для чого треба тестувати нішу?

Уявіть, що у вас є товар. Неважливо який, просто товар. Або вихід на постачальників з хорошими цінами. Само собою у вас виникає ідея створити інтернет магазин з продажу цих товарів і отримання прибутку. Але Ви боїтеся закуповувати товари, так як в результаті не знаєте, чи зможете ви продати цей товар чи ні.

Саме для таких випадків і використовується тестування ніші через пропозицію.

У чому його плюси:

 • + Дуже добре підходить для нових товарів і ринків;
 • + Під час тестування ніші у вас може і не бути цього товару;
 • + Ви можете оттестировать нішу швидко;
 • + І часто безкоштовно;
 • + Ви відразу бачите відгук користувачів і розумієте, варто вам вкладатися в розробку повноцінного магазину чи ні.

Є також і мінуси:

 • – Складно тестувати нішу з великим асортиментом;
 • – Не має особливого сенсу при роботі з розкрученими товарами.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

ВАЖЛИВО! Мова йде не тільки про стартовою закупівлі для інтернет магазину, а й про розширення асортименту вже існуючого магазину.

Способи тестування ніші

Спосіб №1. сайти оголошень

Цілком робочий спосіб, повірте і перевірте! На сайтах оголошень мешкає велика кількість користувачів і тестування ніші на подібних ресурсах цілком об’єктивно.

Що зробити:

 • Візьміть товар, який готується до продажу;
 • Підготуйте хороші фотографії, які будуть показувати найбільш вигідні ракурси;
 • Складіть продає текст, який буде містити докладний опис і ключові особливості товару.
 • Якщо товар новий, то для чистоти експерименту бажано вказати, що є всі чеки і гарантії на товар. Адже, в подальшому, при покупці цього ж товару в вашому інтернет магазині, користувач так само буде отримувати і чек, і гарантію (в залежності від товару).
 • Далі всі ці оголошення ви викладаєте на Авито / Юлу.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Цих сайтів цілком вистачить для початкового тестування і найбільший ефект ви повинні будете отримати саме з авіто.ру.

Плюси і мінуси подібного тестування:

 • + Швидкість;
 • + Безкоштовність;
 • + Охоплення аудиторії;
 • – Ставлення до товарів з оголошень як до Б / У товарам.

Щоб залучити ще більше відвідувачів, виділіть оголошення за допомогою додаткових сервісів, пустіть контекстну рекламу на ваші оголошення.

Запишись на безкоштовну скайп консультацію по відкриттю інтернет магазину від професіоналів

Спосіб №2. Контекстна реклама без власного сайту

Контекстна реклама може сама по собі тестувати нішу навіть без вашого власного сайту. Тестування, звичайно, явно буде для вас не безкоштовним, але навіть так ви зможете розмістити ваші товари на продаж і дізнатися попит на вашу продукцію.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Що необхідно зробити:

Як перевірити нішу на прибутковість

Одне із золотих правил бізнесу звучить наступним чином: “хороший продукт витерпить поганий маркетинг, але хороший маркетинг не допоможе поганому продукту”.

Дуже часто зустрічається ситуація, коли підприємець не може пробити планку доходу тільки тому, що почав свою справу, не перевіривши нішу на прибутковість.

Перед тим як протестувати нішу, варто зрозуміти, на чому ви концентруєтеся: на продукті або на бізнесі.
Ось перукар, і він вміє добре стригти людей, але абсолютно не володіє навичками, необхідними для побудови бізнесу, проте йому дуже хочеться почати свій бізнес. Він концентрується на продукті.

А ось є підприємець, який добре знає бізнес-процеси, але абсолютно не розбирається в послузі, яку планує продавати, – в перукарському мистецтві. Він концентрується на бізнесі.

 • Йти в продукт, але не концентруватися на бізнесі, або концентруватися на бізнесі, але не знати продукт – це дві крайності, яких слід уникати.
 • А для ефективного запуску своєї справи, необхідно мати дві компетенції: відмінно розбиратися в продукті, любити його і вміти робити бізнес.
 • Тому, якщо ви плануєте почати свою справу в ніші флористики, спочатку підіть в компанію і попрацюйте, подивіться на всі процеси зсередини, а вже потім запускайте бізнес.
 • Визначитися з вибором ніші вам допоможе наш матеріал «Як вибрати нішу для бізнесу».

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Більшість підприємців думають, що прибуткові ніші для бізнесу – це ті, в яких дешево продають свій продукт, і що саме це цікаво клієнту.

У цьому вони припускаються великої помилки, тому що не можуть знати, що відбувається в голові у клієнта.

Якщо підприємець так міркує, то він намагається відповісти за клієнта. Тобто, перебуваючи в точці А, він думає про те, як йому вчинити в точці Б. І це зрозуміло: будь-який бізнесмен хоче убезпечити себе від можливих невдач і втрат.

Тому замість того, щоб теоретизувати, необхідно піти і просто протестувати свої ідеї і зрозуміти, наскільки прибуткова ніша. Зробити це можна кількома способами.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Спосіб №1, як перевірити нішу. 1000 осіб на сайт.

Щоб швидко протестувати свою нішу, зовсім не обов’язково купувати партію товару у постачальників. Навіть категорично не рекомендуємо робити це. На даному етапі важливо зрозуміти, потрібен цей товар людям чи ні. Тому створіть сайт або Лендінгем, приведіть на сайт 1000 чоловік.

Слід звернути увагу на наступні елементи сайту, які обов’язково повинні бути:

1. Товар. Людині, який відвідує сайт, повинно бути зрозуміло, що ви продаєте.
2. Контакти. Обов’язково вказуйте номер телефону і email, відвідувач повинен знати, куди йому дзвонити.
3.

Акція. Клієнту має бути цікава ваша пропозиція.
4. Блок захоплення. На сайті повинен бути блок, куди вписувати дані для оформлення замовлення.
5. Соціальне доказ – відгуки.

Якщо ці 5 елементів передбачені, то продажу обов’язково будуть. Після того, як клієнти оформили замовлення, обов’язково слід з ними зв’язатися і запитати, чому вони купили цей товар, або чому не купили, або чому залишили заявку, але не купили. Це зіштовхне вас з реальністю і ви точно будете знати, чого хочуть ваші клієнти.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито

Спосіб №2. 20 цільових клієнтів.

Знайдіть 20 чоловік, яким може бути цікавий ваш продукт. Запитуйте у знайомих, просите рекомендації, потім призначте зустріч цим людям і просто поговоріть з ними.

Розкажіть їм, що у вас є такий товар і дізнайтеся, чи цікавий він їм. Не потрібно намагатися продавати, ви просто звертаєтеся за порадою. Так ви з’ясуєте, чи користується товар, який ви плануєте продавати, попитом і що про нього говорять люди, яким цей товар міг бути цікавий.

Не бійтеся того, що ваш продукт не викличе інтересу у потенційних клієнтів, тому що краще ви це з’ясуєте відразу, перед тим як купити товар і орендувати магазин.

Спосіб №3 Avito.

Це найдешевший спосіб протестувати нішу. Ви розміщуєте оголошення на сайті Avito так, ніби продає товар реально існуючий магазин.

Обов’язково пишіть продають тексти так, як ніби від цих продажів залежить прибуток вашого магазина. Так ви чіткіше побачите реальну картину. В оголошенні давайте гарантію на товар.

Якщо у вас ніша широка і товарів багато, то виберіть з них 3-5 ходових товарів. Вкажіть телефон та е-мейл для зв’язку.

Після того, як ви запустили рекламні оголошення і стали отримувати дзвінки від клієнтів, то можете просто сказати клієнтам, що товар в даний момент закінчився, але ви очікуєте надходження через пару тижнів і запропонуйте клієнтам почекати.

Якщо люди погодяться чекати і ви з’ясуєте, що для вас ця ніша прибуткова, то пізніше знайдете постачальників і виконайте замовлення.

Як протестувати нішу для бізнесу. покрокове керівництво

Коли є ідея для бізнесу, краще прозондувати ринок відразу, ніж сумніватися і відкладати. Інакше можна перегоріти або конкуренти виявляться більш рішучими. У цій статті розповімо, як протестувати нішу і перевірити ідею на працездатність.

Навіщо проводити тестування ніші

Тестування ніші допомагає зрозуміти, чи є шанс у бізнесу. У інтернет-підприємців в порівнянні з оффлайновими є великі переваги: ​​не потрібно вкладати гроші в оренду приміщення та закупівлю товару. Перевірити попит можна в соцмережах, на сайтах безкоштовних оголошень, а також за допомогою Лендінзі і контекстної реклами з невеликим бюджетом.

Пробний запуск покаже: чи ведуть себе покупці так, як ми очікували; який попит на продукт і що дійсно важливо клієнтам.

Ще одна перевага тестування – ви вивчаєте основи бізнесу в інтернеті крок за кроком: придумуєте опис продукту, створюєте сайт або Лендінгем, профілі в соцмережах і на дошках оголошень. А значить купуєте корисні навички і знання, які стануть в нагоді в майбутньому.

Як протестувати нішу для бізнесу

Протестувати нішу з ходу не вийде. Необхідно підготуватися, прописати план дій і стратегію так, як би ви вже реально запускали бізнес. Це покаже правдиві цифри. Так у вас не буде сумнівів, що це був лише «чорновий» варіант, а коли й справді запустіть бізнес, то все буде по-іншому.

Тестування ніші проходить в шість етапів.

Етап №1. вибір ніші

Якщо ідея для бізнесу у вас є, можете відразу перейти до аналізу ринку. Не знаєте з чого почати – тоді подивіться, що вже користується попитом. Можливо, серед цих напрямків є те, що вам близько:

 • Послуги. До цього відноситься вивчення мов, ведення профілів в Instagram, копірайтинг, торти на замовлення – вибирайте, що вмієте найкраще.
 • Навчальні курси. Навчилися самі – вчіть інших.
 • Хенд мейд. Наприклад, в’язані речі, іграшки, декупаж, прикраси, бізі-борди.
 • Продаж товарів з Китаю. Це можуть бути відеореєстратори, чохли для телефонів і планшетів, одяг, іграшки, недорогі електронні прилади.

Пошукайте в інтернеті дослідження на тему, які товари найчастіше купують. Наприклад, журнал Ain.ua публікував результати опитування «Які товари шукали українці в 2018 році: топ-10 запитів на OLX з Android і iOS».

Подумайте, що ви вмієте робити найкраще і до чого лежить душа. Паралельно вивчіть практичну сторону справи:

 • складіть список постачальників;
 • дізнайтеся, як постачальники організують роботу: мінімальна партія замовлення, умови оплати, повернення товару, можливі знижки.

Найкраще прописати собі базовий бізнес-план. Навіть якщо ви не збираєтеся шукати інвестора, бізнес-план допоможе навести порядок в голові і не упустити важливе. Нехай для початку це буде 1-2 сторінки тексту, потім ви зможете доповнити його деталями.

Що писати в бізнес-плані

 1. Проблема – яку проблему потенційного покупця вирішує ваш продукт або послуга.
 2. Продукт (рішення) – короткий опис продукту, як він вирішує проблему покупця. Формулюємо УТП – унікальна торгова пропозиція.
 3. Цільова аудиторія – хто буде купувати ваш продукт, наприклад, студенти, сім’ї з дітьми, підприємці або все разом. Для кожного сегмента складіть портрет клієнта. Наприклад, сім’ї з певного району з доходом $ 800 на місяць. Постарайтеся прикинути обсяг ринку – скільки потенційних покупців у вашому сегменті.
 4. Конкуренти – хто ще продає такі ж продукти. Як може клієнт вирішити свою проблему без вашого продукту.
 5. Ваша команда – будете працювати самі або знадобляться помічники, наприклад, для відправки товарів поштою або прийому вхідних дзвінків.
 6. Основні етапи запуску бізнесу – що вже зроблено: є постачальники або сайт. Пропишіть, що потрібно зробити в майбутньому: домовитися про доставку, знайти помічника.
 7. Фінанси – як ви будете отримувати прибуток, джерела витрат і доходів.

Етап №2. аналіз ринку

Коли є базове уявлення про майбутнє бізнесі, настав час тестувати нішу. У цьому допоможуть кілька методів.

Дізнайтеся кількість запитів в пошукових системах

Якщо продукт неунікальний, на нього вже є попит. Перевірити попит в інтернеті допомагають спеціальні сервіси. Один з них – Яндекс Вордстат.

Перевірка ніші через Авито - як тестуваті нішу на Авито Яндекс Вордстат

Увійдіть у і введіть список запитів, за якими можуть шукати ваш продукт. Поставте себе на місце покупця – які запити ви писали б самі.

Перевіряйте запити, які вказують на готовність купити. Вони називаються транзакційними.

Транзакційні запити показують, що користувач готовий вчинити дію. Вони містять слова «купити», «оптом», «замовити», «скачати» та інші.

Уникайте загальних запитів, наприклад, «плаття вечірнє» – по ним важко зрозуміти наміри. Можливо плаття хочуть не купити, а знайти викрійку або подивитися фасон.

Вивчіть сайти і оголошення конкурентів

Складіть список конкурентів, випишіть їх пропозиції і подумайте, як сформулювати свою пропозицію краще, які додаткові вигоди запропонувати. Не полінуйтеся зробити тестовий замовлення або дзвінок – буває, сайт красивий, а служба підтримки не відповідає на дзвінки. В майбутньому відмінний сервіс може стати вашою конкурентною перевагою.

Коли ви вивчили попит і конкурентів, поверніться до бізнес-плану і доповніть відповідні пункти новою інформацією.

Етап №3. створюємо пропозицію

У вас вже є продукт, його опис і конкурентні переваги. Час уявити себе інтернет-аудиторії, оцінити попит і реакцію.

Групи в соціальних мережах

Як тестувати нішу

Перевірка ніші через Авито - як тестувати нішу на Авито

Сьогодні пропонуємо вашій увазі статтю на тему: «як тестувати нішу». Ми постаралися в повній мірі розкрити тему і пояснити все доступною мовою. Всі свої запитання ви можете ставити в коментарях до статті. Наш експерт буде оперативно на них відповідати.

Можна для початку протестувати нішу, навіть не маючи товару в наявності або співробітників для надання послуг.

 • товари з Китаю;
 • сільськогосподарські товари;
 • вантажоперевезення;
 • ремонт квартир або автомобілів;
 • манікюр, косметологія і масаж;
 • організація весіль та інших заходів.

Зробивши тестовий лише однієї сторінки сайт і запустивши мінімальну рекламу, ви зможете:

 • оцінити кількість вступників дзвінків і заявок;
 • отримати зворотній зв’язок від клієнтів;
 • краще зрозуміти їх потреби, щоб збільшити конверсію сайту.

Наприклад, на платформі Nethouse сьогодні працюють тисячі найрізноманітніших Лендінзі. Ось кілька прикладів:

kotel-kolonka.ru – поставка газового опалювального обладнання

Нескладний Лендінгем можна зробити за пару годин. А якщо тест виявиться успішним – тоді вже вкладати час і гроші в створення повноцінного сайту.

1. Виберіть нішу для тестування.

Наприклад, організація весіль в Санкт-Петербурзі.

2. Створіть Лендінгем

Наприклад, за допомогою того ж Nethouse. У ньому це не складніше заповнення сторінки в соцмережі. Для початку зареєструйтеся і оберіть шаблон «Лендінгем».

3. Заповніть ваш новий Лендінгем інформацією

Немає відео.

Відео (клікніть для відтворення).

Приклад: «Організація весіль в Санкт-Петербурзі” під ключ “».

 • Унікальна торгова пропозиція. Такий опис вашого товару або послуги, яка повинна відповідати на питання «Яку проблему це допомагає вирішити?»

Приклад: Хочете красиве весілля з унікальним сценарієм? Весілля, яка запам’ятається і Вам, і Вашим гостям на все життя? Звертайтеся в агентство «Гірко» і замовте весілля мрії!

 • Красива фотографія. А краще – кілька фото товару або процесу надання послуги, попит на які ви хочете перевірити.
 • Переваги. Цей розділ Лендінзі відповідає на питання «Чому потрібно купувати саме у вас і саме цей товар / послугу?»

Приклад: повна підтримка, унікальні сценарії, демократичні ціни.

 • Позитивні відгуки клієнтів. А також рекомендації партнерів, нагороди і сертифікати.
 • Форма для збору контактів відвідувачів. Вона необхідна для подальшої взаємодії з ними за допомогою email-розсилки або по телефону. Форма обов’язково повинна містити заклик до дії.

Приклад: Хочете оригінальну і запам’ятовується весілля? Залиште заявку прямо зараз, і ми зв’яжемося з вами негайно! І кнопка: «Організувати весілля».

 • Блок з фото і відео. Для деяких Лендінзі, наприклад, присвячених організації заходів, це просто необхідність.
 • Детальна контактна інформація. Чим більше буде способів зв’язку з вами, тим краще. Вкажіть телефон, email, месенджери, скайп, посилання на профіль у соціальних мережах, час роботи.

4. Зареєструйте та підключіть домен

Домени в зонах .RU або РФ в сервісі Nethouse.Домени можна придбати за 49 рублів на рік.

В результаті у нас вийшов ось такий Лендінгем – свадьба178.рф. Адреса сайту відмінно читається і запам’ятовується, а сторінка містить всю необхідну інформацію.

5. Підключіть віджети

Підключіть до сторінці віджети «Онлайн-консультант» і «Зворотній дзвінок», які дозволяють збільшити конверсію Лендінзі. Майже всі віджети для онлайн-консультацій мають безкоштовну версію.

6. Розпочніть контекстну рекламу

Безпека угод на Авито

 • Договір оренди з особою, що видає себе за власника Володимир знайшов на Авито підходящу квартиру в спальному районі. При огляді агент і чоловік, який представився власником, запропонували відразу підписати договір. Володимир віддав передоплату і комісію агентові, отримав ключі і приготувався переїжджати. Коли він вже розпаковував коробки, з’явився справжній власник, який нічого не знав про операцію. Володимир зателефонував знайомому юристу, але той сказав, що підписаний договір не має юридичної сили і у Володимира немає ніяких прав жити в цій квартирі. Що робити?Порівняйте інформацію з документів на квартиру з паспортними даними власника. Якщо квартира оформлена давно, запросите свіжу виписку з ЕГРП, там написано хто і як може розпоряджатися квартирою. Якщо агент показує нотаріально завірене доручення на оренду, зв’яжіться з власником і підтвердіть її. Також перевірте актуальність довіреності через нотаріуса або в онлайн-реєстрі скасованих довіреностей Федеральної Нотаріальної Палати.
 • Інформаційні агентства У пошуку квартири Саша зателефонував привабливому оголошенню. Автор відповів, що він всього лише посередник і запропонував заплатити гроші за контакт власника житла і ще кілька цікавих варіантів. Саша погодився і тут же поліз за гаманцем. Прозванивая список, Саша з’ясував, що контакти в ньому давно застаріли, і по ним ніхто вже нічого не здає. Виходить, що він віддав гроші за непотрібну інформацію. Що робити? Не користуйтеся послугами інформаційних агентств, як правило вони продають марну і застарілу інформацію.
 • Передоплата в короткострокову оренду Діма хотів відпочити в приморському місті і шукав квартиру або будинок з добовою орендою. Він знайшов абсолютно чудовий будинок в п’яти хвилинах від моря і подзвонив власнику. Той сказав, що зараз сезон відпусток і будинком вже цікавилися. І тут же заспокоїв засмучену Діму, що зробить вибір на його користь за передоплату. Діма відразу побіг бронювати будинок і … в підсумку відпустку довелося відкласти. Після того, як він перевів велику суму, продавець просто зник, а оголошення пропало з сайту. Що робити? Перед тим як відправляти передоплату переконайтеся, що квартира або будинок дійсно здаються, а ви розмовляєте з власником або його представником, у якого є нотаріально завірена довіреність на здачу об’єкта в оренду.
 • Операції з заарештованим об’єктом Антон вирішив переїхати ближче до роботи і пішов на Авито пошукати квартиру. Вона знайшлася досить швидко і влаштовувала його всім: ціною, інтер’єром, розташуванням. Тому він швидко зустрівся з продавцем, вніс передоплату, зібрав речі і заселився. Однак увечері, коли він пив чай ​​на кухні, у двері подзвонили. Непрохані гості представилися співробітниками банку, які повідомили Антону, що квартира знаходиться під арештом за рішенням суду, і жити він там, на їх превеликий жаль, не може. Довелося повертатися в спальний район і ще довго їздити на роботу дві години по пробках. Що робити?Перша ознака для додаткової перевірки, то що квартира давно пустує. Запитайте у сусідів, чи не опечатуються чи квартира, вони напевно знають. І обов’язково запитайте виписку з ЕГРП, так ви зможете дізнатися, хто має право розпоряджатися квартирою, чи знаходиться вона в заставі, чи є судові обмеження або інші власники.
 • Застава безпосередньо агенту Євген Павлович і знайдений ним агент з нерухомості оглянули зручне житло в центрі разом з власником і вже готові були укласти угоду. Але через пару годин пролунав дзвінок від агента, і Євгену Павловичу схвильованим голосом розповіли, що квартиру ось-ось продадуть іншому. Тому треба терміново віддати агенту заставу, який той передасть власнику. Після передачі застави агент несподівано кудись пропав. Власник, до якого побіг Євген Павлович здивувався: ніякого застави йому не передавали. Що робити? Не переїдайте агенту гроші, призначені власнику, особливо без будь-яких договорів. Навіть якщо у агента є довіреність, то її теж варто перевірити через нотаріуса і онлайн-реєстр скасованих довіреностей ФНП. А краще зв’яжіться з власником, прізвище та ім’я якого збігається з даними в Свідоцтві про право власності на квартиру.
 • Передача документів неперевіреними агентам Валерій хотів здати квартиру в центрі і звернувся для цього до професіоналів. Він досить швидко знайшов агента, підписав доручення і, віддавши документи на квартиру, спокійно став чекати дзвінків. Валерію подзвонили досить швидко, але це були ошукані орендарі. Виявляється, агент вже здав цю квартиру кільком людям відразу. Що робити? Перед зверненням перевірте репутацію і надійність агентства. Подивіться відгуки в інтернеті, відвідайте їх офіс. Обов’язково захистіть себе як споживача послуг, уклавши з агентством договір. Документи про право власності краще показуйте орендарю або покупцеві особисто, а здавайте в Росреестр самостійно.