Підключення Яндекс каси для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP і ТОВ

0
97

Привіт, дорогі читачі бізнес-журналу BabloLab.ru.Сегодня ми з вами поговоримо про те як підключити і налаштувати у собі в інтернет магазині прийом платежів за допомогою Яндекс.Касса для фізичних і юридичних осіб (включаючи ТОВ та ВП).

Сам процес досить простий, але є деякі нюанси по роботі і реєстрації в системі, про які ми поговоримо в статті.

У статті наведемо не тільки приклади використання сервісів Яндекса, а й покажемо схожі аналоги, які можна буде підключити до свого інтернет-магазину. Давайте приступимо.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Яндекс каса – що це таке і в чому відмінність від Яндекс грошей

У 2017 одним з найбільш затребуваних інструментів для прийому платежів на сайтах стала яндекс каса для фізичних осіб. Цей сервіс є продовженням ідеї і функціоналу яндекс грошей.

Була створена спеціально для спрощеної оплати товарів і послуг через форму на веб-сайті
Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Yandex Каса – платіжний інструмент для інтернет ресурсів, створений для зручності перекладу фінансів на сайті. Завдяки цьому рішенню всі складнощі роботи з фінансами (алгоритми перекладами, API, контракти з банками і т. Д.) Виконує сервіс замість адміністрації блогу.

Найпоширеніша проблема для малих магазинів – організація оплати. Щоб не «створювати велосипед» використовують готові сервіси. Фінансові організації беруть на себе всі технічні і юридичні нюанси.

Я.Деньгі – віртуальний банк, де можна зберігати валюту. Каса призначається, щоб пересилати фінанси з одного гаманця на інший (оплата за товар або послугу).

Як це працює

Yandex дозволяє здійснювати перекази між рахунками без зайвого клопоту. Всі нюанси типу безпеку угоди, створення чеків, договору з банками і т. П. Бере під свою відповідальність сервіс.

Від адміністратора потрібно тільки зареєструватися в системі та додати готовий програмний код до себе на ресурс. Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Відповідно до закону 54-Ф3 від 1 липня 2017 роки онлайн-магазини повинні відправляти в податкову організацію звіт по кожному з платежів. За невиконання зобов’язань магазин закривають або штрафують.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Якщо реєстрація здійснюється для ІП або ТОВ, то тоді створювати і відправляти звіт для податкової інспекції можете з особистого кабінету.

Яндекс.Платежка

Від Yandex.Kassa відрізняється спрощеним алгоритмом роботи. По-суті покупець просто замість вас поповнює електронний гаманець. Крім того тут не потрібно підписати документ про співпрацю і будь-яким чином підтверджувати особистість.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Запропонований варіант відмінно підходить для невеликих онлайн-підприємств, адже бізнесменові не потрібно возитися з документами і технічною стороною перекладів.

Зареєструвався, створив форму прийому платежу і працюй собі на втіху. Вивести гроші можна через гаманець з money.yandex на банківську карту (3% + 45 руб).

Переваги, недоліки і репутація

У 2017 проект зайняв лідируючу позицію серед конкурентів. В першу чергу це пов’язано з популярністю Я.Деньгі. Пов’язані між собою сервіси відмінно доповнюють один одного.

Загальні можливості для клієнтів:

 • відправка статистики в податкову (закон 54-Ф3);
 • особистий кабінет;
 • ведення статистики;
 • безліч способів оплат;
 • тарифи з комісією від 2.8 до 3.5%;
 • масові виплати по шаблонах;

Переваги перед конкурентами:

 • розсилка чеків клієнтам;
 • робота з фіз. особами;
 • модулі для CMS систем;
 • надійність компанії.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Незважаючи на те, що саме проект запущений в 2013 році у компанії є довголітній досвід від Я.Деньгі. Тому технічні нюанси відточені до максимуму.

З недоліків можна відзначити:

 • значні обмеження при роботі без договору;
 • високі відсотки в тарифах;
 • трудність доопрацювання форми без знань Web програмування;
 • прив’язка тільки до одного сайту.

Репутація на даний момент відмінна і поки серйозних технічних проблем у користувачів не спостерігалося. Стабільність роботи забезпечується тисячами серверів Yandex.

Яндекс каса для фізичних осіб

Одне з найбільш вагомих переваг проекту – можливість роботи з физ.лицами. Далеко не завжди вигідно оформляти ІП, щоб підключити інтернет магазин. Особливо це стосується аматорського справи, наприклад, при продажу рукодільних статуеток з оборотом менше 100 000 руб / рік.

На физ.лицо накладаються деякі обмеження:

 • підвищені збори (від 3 до 6% коміcсіі);
 • висновок фінансів тільки на Я.Деньгі;
 • всього 2 варіанти оплати для покупця.

Крім того, якщо гаманець нижче іменного статусу, то виводити кошти на банківську карту неможливо.

Щоб створити спосіб оплати потрібно завести гаманець на сайті money.yandex. Для цього:

 • Переходьте на ресурс.
 • Натискаєте «створити гаманець».

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

 • Реєструєтеся через соц. мережі або придумайте логін з паролем.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

 • Після реєстрації підтверджуєте email і переходите в особистий кабінет => «прийом платежів».

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

 • Тут вибираєте, який варіант хочете розмістити у себе на ресурсі. Найбільш популярний другий спосіб, при бажанні можете вибрати «кастом» і самостійно налаштувати зовнішнє оформлення (CSS стилі і т. П.).

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

 • Заповніть допоміжну інформацію та виберіть способи перекладу. Рекомендується додати банківські карти, так як це найбільш популярний метод перекладу.
 • Скопіюйте отриманий HTML код. Тепер його можна безпосередньо вставити на веб-ресурс і він буде справно працювати.

Створений гаманець має статус «анонімний», зберігати на ньому більше 15 тис. Руб. не можна. І часто трапляються ситуації, що непідтверджені гаманці видаляли разом з наявними фінансами.

Рекомендується пройти ідентифікацію хоча б до статусу «іменний». Для цього треба надати скан паспорта. Натисніть на іконку з кількістю рублів на рахунку і клацніть по «анонімний».

Дотримуйтесь інструкції сервісу (заповнити форму, надати скан паспорта) і т. Д. Після цього максимальний ліміт підвищиться до 60 тис. Руб. і приводу не видалять при довгій неактивності.

Підключення ТОВ та ВП до каси

Тут є 2 варіанти, з договором і без договору. Другий варіант не вимагає схвалення співробітниками компанії. Він описаний вище, дії такі ж, як і для фізичних осіб.

Якщо організація оформлена на ІП або ТОВ, то тоді можна оформити «Яндекс каса для інтернет магазину». В цьому випадку з організацією укладається контракт, його можна підписати особисто в офісі або за допомогою пересилання ськана.

Процедура складається з наступних етапів:

 • Заповнення заявки на сторінці: money.yandex.ru/joinups. Тут вводите ІПН, адреса сайту, ПІБ, пошту, номер телефону (для зв’язку з менеджером) і т. Д.
 • Відправляєте заявку на підключення. В протягом 2 годин на вказаний номер зателефонує менеджер для обговорення тарифів і підтвердження даних. У цей час потрібно заповнити анкету та налаштування (ІПН, паспорт, ІН).
 • Після перевірки документів на вказаний email надішлють документ. Його потрібно заповнити, підписати (через спец. Конструктор) і відправити в Яндекс.
 • Протягом 24 годин на пошту прийде HTML код форми для вставки на сайт.

На оформлення документа піде від 2 до 7 діб. Після закінчення треба роздрукувати договір і зберегти його до себе. Тепер можете приймати платежі користувачів через веб-сайт.

Якщо на ресурсі використовується CMS система, то завантажити доповнення можете в розділі «інтеграція» сайту kassa.yandex. Там є докладні інструкції по роботі з API, модулями CMS, інтеграція з протоколу і т. П.

Яндекс каса для інтернет магазину: покрокова інструкція по підключенню

Якщо ресурс працює на CMS типу OpenCard, 1C та інших, то для них створені окремі модулі. Завантажити можна з офіційного сайту. Далі від адміністратора потрібно тільки вказати унікальні дані облікового запису.

Якщо магазин заснований на WordPress (плагін WooCommerce). Те переходите в розділ «WooComerce> настройка Яндекс.касси» і тут вписуємо параметри для ідентифікації перекладів Shop ID, scid, ShopPassword.

Ці дані можна взяти з особистого кабінету Я.касси в розділ «налаштування магазину». Інформацію «shopid», «scid» і «shopPassword» видається індивідуально, завдяки ним проводиться збір статистичних даних.

Кнопка пожертвувань на сайт

Далеко не завжди хочеться возитися з плагінами і модулями. Та й якщо товарів небагато, то набагато продуктивніше використовувати чисту форму у вигляді HTML тега. Її можна створити самостійно, або ж отримати по email при реєстрації для ІП або ТОВ.

Можете просто на сайті зробити окремий блок і туди вставити запропонований код. Як варіант, можна розміщувати форму на окремій сторінці або в вигляді оголошення (як банер) навпроти основного контенту. Все що потрібно від адміністратора – помістити створений код в призначеному місці.

Кращі аналоги Яндекс каси

На будь-якому ринку послуг завжди існує конкуренція і аналогові варіанти. У нинішній момент популярністю користуються:

 • Wallet one;
 • Payeer;
 • UnitPay;
 • RoboKassa.

№1. Wallet One

Проект давно знаходиться на ринку послуг. Нещодавно він повністю оновив дизайн і тепер виглядає сучасно і привабливо. З’явилася підтримка мобільної версії, оновлений особистий кабінет і безліч інших інновацій.

Користується популярністю через:

 • красивого дизайну,
 • швидкого підключення,
 • безпеки;
 • безлічі партнерів;
 • конкурентні тарифи;
 • досвіду роботи (понад 10 років на ринку).

З незручностей відзначаються ускладнені умови оформлення контрактів для великих діячів. У 2016 використовувалася на 4% онлайн-магазинів.

№2. Payeer

За статистикою на 2016 р посідає третє місце за популярністю в рунеті і володіло близько 4,5%. В цілому пропонує вигідні умови, сучасні методи оплати та прийнятні відсотки для клієнтів.

№3. UnitPay

Має сучасний інтерфейс і надає сучасні стандарти якості для користувачів. Особливу увагу хочеться приділити особистого профілю, гарне оформлення і зручна статистика, особливо для великого бізнесу.

Комісія системи становить не більше 1% з кожного платежу. Всі інші накрутки йдуть від самих систем онлайн-оплати (WebMoney, Яндекс.Деньги, Qiwi і т.д.).

№4. Robokassa

До 2017 була найпопулярнішою електронною системою платежів. Але втратила лідируючу позицію і тепер займає друге місце після Yandex. На відміну від конкурентів на проекті менше уваги приділено дизайнерському оформленню. Незважаючи на це всі інші умови відповідають вимогам клієнтів.

Головним недоліком вважається комісія до 12% для фізичних осіб. Навіть для юридичних осіб умови гірші, ніж у конкурентів.

Але, не дивлячись на відсотки robokassa користується популярністю і володіє другим місцем в рунеті. В основному через стабільності роботи і довголітнього перебування в даній сфері послуг.

Яндекс каса для ІП і ЮР. осіб

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Сьогодні буде стаття на тему підключення платіжної системи від пошукача Яндекс. Хто ще не знайомий з цією темою зайшов за адресою. Отже, приступаємо !!!!

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Багато портали в мережі є активними учасниками роздрібної торгівлі та пропонують різні послуги, що стимулює власників до підвищення ефективності і функціональності сайтів і збільшення обороту. При організації отримання оплати від відвідувачів, великі компанії і бізнесмени-початківці, використовують стабільну касову службу, розроблену програмістами Яндекса.

Яндекс каса – що це таке?

Додаток Яндекс.Деньги є самостійною платіжну структуру, яка не потребує посередництва. В результаті реєстрації в ній, кожен бажаючий отримує конфіденційний доступ до кабінету, що сприяє:

 • управління рахунками;
 • платі за покупки і іншу продукцію
 • переміщення фінансів на пластик і банківські рахунки, тобто, допомагає вивести гроші і робити всілякі дії.

Віртуальне сервісне підприємство Yandex Каса – посередницька організація, що дозволяє оперативно розпорядитися грошовими знаками з прив’язаних до нього карток або вкладів, скорочуючи ланцюжок транзакцій, і не вдаючись до допомоги електронних гаманців, що для багатьох комерційних мережевих порталів, а так само фізичних осіб, значно вигідніше і безпечніше. Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Незважаючи на те, що комісія, що стягується ресурсом, при проведенні подібних операцій, вище, його функціональність і можливість застосування великого спектру опцій допомагає всім учасникам віртуального ринку організувати між собою оперативні та ефективні розрахунки.

Яндекс каса для фізичних осіб

 1. Універсальний і зручний посередник, спеціально розроблений для здійснення безпечних транзакцій, є затребуваним інструментом, як для організаторів великих комерційних майданчиків, або засновників благодійних фондів, тобто всіх учасників ринку.
 2. Спеціальні роботи, які створюються, завдяки конструктору, послуги каси, без свідоцтва про індивідуальне підприємництво, інтегруються на Web-сторінку, допомагаючи здійсненню розрахунків і платежів. Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Яндекс каса для фізичних осіб дозволяє користувачам застосовувати корисний функціонал і надає широкий вибір інструментів, наприклад:

 • використовувати практично всі види пластикових карт, які знаходяться в обігу в країні;
 • користуватися для внесення коштів електронними грошима;
 • перераховувати готівку, вносячи купюри через термінали, розміщені в банківських установах і салонах зв’язку;
 • здійснювати перерахування з мобільних пристроїв;
 • користуватися онлайн-банками;
 • виробляти довірчі виплати за допомогою КупіВКредіт.

Взаємодія з віртуальної касою без оформлення ІП, дозволяє вибрати найбільш прийнятні тарифи, наприклад:

 • з базовою ставкою, що діє за замовчуванням;
 • тарифний план – преміум, який, частіше, застосовується власниками невеликих підприємств з щомісячним оборотом не менше 50 000 рублів.

Сервіс має переліком індивідуальних тарифів, використовуваним в разі, коли оборот перевищує суми в п’ять мільйонів рублів, тобто, передбачений для солідних компаній.

Співпраця з онлайн-касою передбачає виплату комісії. Для невеликих компаній і бізнесменів, які здійснюють реалізацію своїх продуктів і послуг, тарифи трохи нижчі, вони коливаються в межах 1,8-6%, в залежності від способу внесення грошей.

Інтеграція для особи без документів ІП передбачає кілька послідовних кроків:

 • подається заява, де вказується форма власності, діючу адресу URL, інформацію про контактну особу та ІПН;
 • цей документ відкриває доступ до відвідування особистого кабінету, де слід пройти анкетування, втім, не виключена завантаження відсканованої документації;

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

 • далі, проводиться грамотна технічне настроювання, для чого вибирається протокол HTTP, заповнюються зазначені поля, вставляється адресу ресурсу, залишається діючий поштову скриньку, на який повинна надходити інформація про проведені нарахування та витрати. Безумовно, цю інформацію рекомендується зберегти;
 • на пошту, досить швидко, надійдуть інструкції по налаштуванню індіфікатор;
 • потім, визначаються способи внесення коштів і, обов’язково, вказується проект в якості основного посередника при операціях і отриманий індіфікатор.
 • для перевірки, рекомендується вибрати тестовий режим, що дозволить діагностувати функціональність системи і оптимізувати її;
 • в завершенні, фахівці радять вибрати доступні для клієнтів способи оплати і перевірити працездатність послуги.

Перевірочні транзакції повинні охоплювати всі вибрані платіжні системи, і, якщо не виникає ускладнень, може бути відправлена ​​заявка на переклад з тестового режиму в робочий.

Усунення відхилень в роботі програми допомагають кваліфіковані кадри. Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Підключення ІП та ТОВ до каси Яндекса

Сервісний центр від Яндекса – раціональне рішення для представників онлайн бізнесу, так як забезпечує не тільки оперативність грошових переказів, але гарантує їх безпеку. Крім того, принцип дії подібної структури грунтується на взаємній відповідальності всіх учасників процесу.

Онлайн-каси сприяють автоматизації надходжень і виведення, пропонуючи використовувати кілька, в тому числі електронних, систем платежів. До того ж, сервіси доступні для ІП, ТОВ і інших видів підприємництва не тільки в Росії, але і інших державах.

Функціональна служба від Яндекса передбачає здійснення операцій за договірними зобов’язаннями і без їх укладення. У першому випадку, при виборі інструментів прийому платежів, слід віддати перевагу категорії «форма», яку необхідно заповнити. Для цього:

 • в найменування платежу вписуються товари і інша продукція, що надаються підприємцем;
 • при необхідності формуються додаткові поля, куди, наприклад, прописуються адреси і номери телефонів,

а потім, можна перейти «далі», потрапивши на станицю, де користувачем вказується розрахункові рахунки, і клікнути кнопку «створити форму». В результаті цих дій новий клієнт забезпечується кодом, який інтегрується на сторінки сайту, що особливо важливо для ігрових порталів, організаторів різних лотерей і біржових порталів.

Підключення Яндекс Каси для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP і ТОВ

Проте фахівці не рекомендують заповнювати поле «адреса для редіктора», що дозволяє завантажити оплачений інформаційний продукт, однак, неможливість доступу до нього допоможе:

 • уникнути рекламацій і негативних відгуків;
 • виключити користування кодом для скачування неоплаченої продукції.

Незалежно від розміру підприємницької діяльності, бізнесмен або юридичні особи, для роботи з касовим ресурсом зобов’язані перерахувати певну суму, що дозволить забезпечити платежі за допомогою модуля.

У розпорядження онлайн структури слід передати перелік телефонних номерів, карт і банківських рахунків, куди будуть перераховуватися казначейські білети.

На підставі отриманих відомостей складається акт, який служить підтвердженням надання послуги і містить звіт про виконані роботи.

Підключення для підприємців передбачає:

 • заповнення заяви;
 • анкетування в особистому кабінеті;
 • відправлення відсканованої копії заяви і документа, що посвідчує особу клієнта;
 • оптимізацію процесу відправки платежів;
 • перерахування заявлених фінансових коштів в касовий сервіс Яндекса.

Процедура займає не більше трьох днів. Крім того, необхідно раз на місяць обмінюватися актами.

Незважаючи на те, що на послуги, що пропонуються розробниками, досить високі комісійні збори, безсумнівними плюсами є:

 • заходи щодо прив’язки карти виконуються тільки один раз, тому, такі платежі здійснюються без повторного введення реквізитів;
 • існує опція автоматичного списання грошей, в разі, коли обслуговування проводиться за передплатою;
 • так звана предавторізація, що дозволяє списати кошти не в момент здійснення операції, але через певний час;
 • можливість приймати платежі з пластикових карток через мобільні пристрої.

Передбачається інтеграція в будь-яку електронну систему, де є необхідність у фінансових розрахунках, наприклад:

 • Web-проект;
 • майданчик для управління клієнтами;
 • інтернет магазин,

Співпраця зі службою дає можливість підписати договір і проводити транзакції за допомогою різних зручних опцій, що надаються проектом, що позитивно позначається на веденні бізнесу, зокрема, при відкритті інтернет магазину.

Яндекс каса для інтернет-магазину: нюанси інтеграції

Схема, розроблена Яндексом – надійний посередник для організаторів комерційних інтернет порталів, так як, крім безпечного і оперативного проведення фінансових операцій, дозволяє працювати з різними платіжними системами. Крім того, реєстрація та оформлення займає мінімальний час.

Щоб встановити модуль на особистому сайті або на інтернет майданчику великого підприємства, рекомендується:

 • подати заявку, після чого, сервіс відкриє для відвідувача доступ в особистий кабінет, а менеджер допоможе новачкам уникнути помилок;
 • готується документація, яка оформляється через інтернет-касу;
 • відскановані паспортні дані власника або директора в електронному вигляді відправляються для перевірки;
 • заповнюється анкета;
 • підписується роздруковане заяву, а так же, вивчається і підписується договір.
 • Яндекс каса для інтернет-магазину має на увазі інтеграцію подібних послуг, для чого проводиться оптимізація прийому переказів і перевірка функціональності модуля.После ознайомлення з тарифами і роботи в тестовому режимі, власник сайту може вести бізнес, використовуючи службу Яндекса.

Послуги можуть бути підключені до існуючого аккаунту або до новоствореної облікового запису. При реєстрації слід визначитися:

 • зі способом підключення – HTTP-протокол;
 • вказати check URL;
 • надати aviso URL,

завдяки чому, технічною підтримкою буде надано ShopID, scID, ShopPassword, що дозволить провести тестові переклади.

Зарахування фінансів здійснюється вже на наступну добу з урахуванням комісійних зборів. Щоденне отримання реєстрів і щомісячна висилка актів допомагають контролювати розподіл фінансових потоків.

Програмісти регулярно модернізують розробку і створюють найбільш вигідні умови для власників інтернет магазинів. Наприклад, до договору і без договору може здійснюватися спрощена технічна інтеграція.

Для блогів та інших мережевих майданчиків підключення, нерідко, полягає в розміщенні на сторінках ресурсу спеціальної кодованої інформації, однак подібний спосіб, в основному, підходить великим підприємцям.

«Яндекс Каса» для фізичних осіб

Різні онлайн-магазини і віртуальні сервіси сьогодні – досить популярне і швидко розвивається напрямок бізнесу, яке приваблює не тільки юридичних (ТОВ, ПАТ), але і фізичних осіб, ВП.

Однак в такому векторі діяльності ховається велика складність: як організувати систему оплати товарів і послуг? Звичайно, можна розробити власний варіант. Але навіщо винаходити велосипед, якщо існує зручний сервіс – «Яндекс Каса»? Для фізичних осіб він теж доступний.

У тонкощах його роботи, переваги використання ми з вами розберемося. А також представимо детальну інструкцію з підключення.

Що це?

Для початку ми розглянемо, що таке платежі «Яндекс Каса». Так називається вітчизняний платіжний агрегатор. Іншими словами, сервіс, який приймає платежі від покупців і споживачів послуг на користь фізичних та юридичних осіб. Останніми можуть виступати онлайн-магазини, кафе, благодійні фонди, комунальні підприємства, навчальні центри та ін.

Сервіс «Яндекс Каса» (для фізичних осіб в тому числі) доступний для організацій і підприємців, зареєстрованих на території РФ і ближнього зарубіжжя. А ось платежі на їх адресу можуть переводити клієнти з усієї земної кулі.

Свою історію агрегатор веде з 2013 року. Безпосередньо управляється платіжним холдингом «Яндекс Деньги». Дослідження експертів за 2015-2016 рр. оцінюють це платіжне рішення як найпопулярніше в РФ. Як показує статистика, близько 30% російських сайтів (інтернет-рітейлери, портали державних послуг та ін.) Зупинилися саме на цій системі розрахунку.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Як відбувається оплата і виведення коштів?

Перевага «Яндекс Каси» (для фізичних осіб встановлено обмеження) в тому, що покупці і споживачі можуть вибрати будь-який із зручних для них варіантів погашення рахунку. Це вигідно виділяє сервіс на тлі конкурентів. Як переводити гроші:

 • Через банківську карту.
 • Через «Яндекс Деньги» та інші популярні електронні гаманці.
 • Безпосередньо через портали і мобільні додатки таких відомих корпорацій, як «Альфа-банк», Сбербанк, «Промсвязьбанк» та ін.
 • Через рахунок власного телефонного мобільного номера.
 • За допомогою безконтактних технологій (наприклад, Apple Pay).
 • Готівковий розрахунок через 250 000 точок прийому, розосереджених по Російської Федерації та інших держав.

Виводити гроші з рахунку підприємець може двічі на добу. Важливо, що «Яндекс Каса» співпрацює з магазинами тільки в повній відповідності з ФЗ РФ № 54 (про онлайн-розрахунку). Тобто ІП або ТОВ повинні надавати звіти по кожному отриманому через систему платежу до податкової інспекції. В іншому випадку підприємця штрафують або його бізнес закривають.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Функціональні можливості

Список функціональних можливостей «Яндекс Каси» (для фізичних осіб вони доступні теж) постійно зростає. Давайте подивимося, що платіжний агрегатор «вміє» вже сьогодні:

 • Виставляти рахунки в повідомленнях додатків-месенджерів, чатах, СМС, по електронній пошті.
 • Підключення Автоплатеж (автоматичне списання коштів в певний день).
 • Прив’язка банківської карти до «Яндекс» -рахунки (покупцеві не потрібно вводити дані з неї кожен раз).
 • Послуги предавторізаціі. Іншими словами, заморожування коштів на рахунку клієнта в рамках передоплати. В подальшому дана сума відразу списується по команді магазину або постачальника послуг. Дуже актуально для тих, чия робота може потребувати швидкому поверненні коштів клієнту.
 • Доступна оплата як «тут і зараз», так і в кредит, розстрочку.
 • Новітні опції: «безпечна угода», масові виплати, прийом платежів через месенджери «телеграм» і «Вайбер», через розсилки електронних листів і чати онлайн-консультацій на сайтах.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Основні переваги сервісу

У 2017 році сервіс «Яндекс Каса» для фізичних осіб, ТОВ, ПАТ і госорганизаций визнаний лідером серед собі подібних. У чомусь успіх був пов’язаний і з популярністю його «старшого брата» – «Яндекс Грошей».

Основні переваги виділяються наступні:

 • Легка відправка статистики по отриманого прибутку до податкової інспекції.
 • Зручний особистий кабінет.
 • Ведення статистики по доходах, перекладам.
 • Великий вибір способів погашення клієнтами виставлених рахунків.
 • Порівняно невелика комісія (від 2,8 до 3,5%).
 • Можливість здійснювати масові виплати за складеними шаблонами.
 • Розсилка рахунків клієнтам – велика різноманітність способів (месенджери, СМС, чати на власному сайті, електронна пошта).
 • Готові стандартні модулі.
 • Надійність і безпека розрахунків, гарантована авторитетом російської корпорації «Яндекс».
 • Отточенность технічної сторони питання (позначається багаторічний досвід функціонування системи «Яндекс Деньги», велике число серверів корпорації).

недоліки сервісу

Відгуки про «Яндекс Касі» для фізичних осіб також виділяють і прикрі недоліки співпраці з даним сервісом:

 • Обмеження на виплати при співробітництві без складання договору.
 • Наявність комісійних зборів в тарифах за переклади, виведення коштів.
 • Можливість прив’язки тільки одного сайту.
 • Труднощі зі складанням форми оплати для тих підприємців, хто не має навичок веб-програмування.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Чи можна не реєструвати ІП?

Важлива особливість: щоб підключити до свого онлайн-магазину «Яндекс Касу», не потрібно реєструвати ІП або ТОВ. Однак така зручна можливість веде за собою ряд обмежень по користуванню сервісом:

 • Збільшений розмір комісії на зняття коштів (3-6%).
 • Висновок тільки на «Яндекс Деньги». Якщо гаманець підприємця нижче іменного статусу, то переправлення засобів далі на банківську карту неможлива.
 • Два варіанти оплати рахунків для покупця.

«Яндекс Платіжка» – що це?

«Яндекс Платіжка» – це спрощена «Яндекс Каса». Для фізичних осіб принцип її роботи простий: покупець або споживач фактично замість ІП поповнює його електронний гаманець ( «Яндекс Деньги»).

Ще важлива перевага підключення «Яндекс Платіжки» – для цього сервісу не потрібно підтверджувати свою особистість, заповнювати документ про співпрацю. Від підприємця потрібна реєстрація в системі «Яндекс Деньги», підключення до «Яндекс платіжки», складання форми оплати для своїх клієнтів.

Як переводити гроші? Споживачі і покупці можуть оплачувати рахунки тими ж способами, що і стосовно «Яндекс Каси» – через банківську карту, електронні гаманці та ін. У підприємця же є можливість вивести кошти тільки з «Яндекс Грошей» на банківську картку з комісією 3% (+ 45 рублів).

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Реєстрація в системі для фізичних осіб

Розглянемо, як підключити «Яндекс Касу» для фізичних осіб:

 1. Відкрийте головну сторінку «Яндекс Грошей».
 2. Натисніть на «Створити гаманець».
 3. Ви можете зареєструвати його через свій профіль в одній з соцмереж або вибрати варіант з складанням логіна і пароля.
 4. Після реєстрації досить підтвердити свою адресу електронної пошти – пройти по листу з посиланням.
 5. Зайдіть в особистий кабінет в системі «Яндекс Деньги», клацніть на «Прийом платежів».
 6. Виберіть один з варіантів, що ви хочете бачити на своєму сайті. Найпростіший – стандартна «Форма». Можна також зупинитися на «Кнопці» або «кастомом» (якщо ви сильні в веб-розробці).
 7. Конструктор запропонує вам вписати в форму інформацію, що буде відображатися на вашому сайті. Прикріпіть до своєї касі банківську карту для виведення на неї коштів від клієнтів.
 8. Скопіюйте наданий вам системою код.
 9. Код можна надалі вставити на власний веб-ресурс. Цього достатньо для його справної роботи.

Відзначимо, що створений гаманець має статус «Анонімний»! Це означає, що зберігати на ньому можна тільки до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Користувачі відзначають, що нередка практика видалення системою анонімних гаманців разом з зберігаються на них засобами.

Тому для безпеки свого доходу підвищить статус до «Іменного». Для цього достатньо відправити скан власного паспорта, слідуючи підказкам системи. З «Іменні» обсяг гаманця виростає до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, такий профіль не видаляють через тривалу неактивність.

Подальше розширення можливостей електронного гаманця «Яндекс» вже платне. Це статус «Ідентифікований», що дозволяє зберігати на рахунку до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

аналоги

Звичайно, сервіс «Яндекс Каса» не єдиний у своєму роді. Він і створювався за прикладом існуючих зарубіжних аналогів. Серед найбільш зручних і безпечних в їх середовищі користувачі виділяють наступні:

 • Unit Pay.
 • RoboKassa.
 • Wallet One.
 • Payeer.

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

«Яндекс Каса» – зручний сервіс за розрахунками, створений спеціально для віртуальних магазинів, онлайн-постачальників послуг. Для підключення до нього свого бізнесу не потрібно реєструвати ТОВ або ІП. Однак це накладає певні обмеження на співпрацю, не дає використовувати функціональні можливості системи в повну міць.

Яндекс.Касса: що це, як працює, тарифи для ІП і фізичних осіб + відгуки

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

У статті розглянемо особливості роботи з Яндекс.Кассой. Дізнаємося можливості особистого кабінету для ІП та інших видів бізнесу, а також розберемо тарифи в залежності від способу оплати. Ми розповімо, як підключити Янекс. Касу, і зупинимося на відгуках клієнтів.

Що таке Яндекс.Касса і які її можливості

Яндекс.Касса – це платіжний сервіс для інтернет-магазинів, за допомогою якого можна прийняти оплату за всілякі покупки, будь то певний товар або будь-яка послуга.

Існує кілька розрахункових варіантів:

 • За допомогою банківської карти. Це може бути MasterCard, Visa, Maestro або МИР.
 • Через мобільні додатки – Android Pay і Apple Pay.
 • Через електронні гаманці, такі як WebMoney, QIWI, Яндекс.Деньги.
 • Використовуючи онлайн-можливості банківських майданчиків Ощадбанку, Промсвязьбанка, Альфа-Банку, Masterpass.
 • За допомогою мобільного телефону з номера МТС, Мегафон, Білайн або Tele2.
 • Є можливість прийняти готівкові гроші. Зробити це можна через термінали Comepay, відділення «Евросети» і «Зв’язкового».

Таким чином, електронна ККТ підтримує практично всі способи розрахунку з фізичною особою. Яндекс.Касса при необхідності може бути інтегрована з онлайн-касою з урахуванням всіх законодавчих змін по 54-ФЗ. Необхідні дані будуть передані фіскалам, а на підставі звітів можна буде легко прорахувати податок, який підлягає до перерахування.

Також прочитайте: Онлайн-каси з еквайрингом: чи потрібно застосовувати, де купити і чи можна працювати без каси

Яндекс.Касса підійде для ведення різного бізнесу. А функція прийому масової оплати буде оцінена гідно ігровими порталами, маркетинговими агентствами, а також компаніями, що пропонують мікропозики.

Як тільки операції будуть здійснені, Яндекс.Касса сформує реєстр, який згодом відправить безпосередньо замовнику.

Останній зможе відстежити правильність і своєчасність виплат, використовуючи можливості особистого кабінету.

Які ще є переваги у Яндекс.Касси:

Ви зможете продати товар або послугу з розстрочкою платежу. Для цього призначений клієнтський сервіс КупіВкредіт.

Ваші клієнти зможуть підключити функцію «Автоплатеж», за допомогою якої зручно розплачуватися за інтернет, стільниковий зв’язок, а також за доступ до онлайн-ігор.

До платежів можна прив’язати банківську карту, що звільнить вашого клієнта від постійного введення її даних.

Є можливість списання коштів з картки покупця «автоматом» в сплату товару або послуги, а також їх повернення в разі, якщо відвантаження не відбулося. Гроші повертаються на карту клієнта без комісії.

Ви зможете відправити рахунок для оплати клієнту як за допомогою СМС, чату, так і на електронну пошту.

Існує можливість оперативної оплати товару або послуги за допомогою смартфона зчитуванням QR-коду. У цьому випадку клієнтові бажано мати вбудоване офіційний додаток Яндекс.Деньги, в якому будуть відображені дані його банківської картки або електронного гаманця.

Як працює Яндекс-Каса

Покупець вибирає на сайті товар або послугу.

При оформленні замовлення вводить всі свої контактні дані, включаючи телефон і адресу електронної пошти, який буде необхідний для відправки чека.

Потім покупець переходить безпосередньо до оплати. Для цього на сайті передбачена кнопка «Оплатити через Яндекс».

З’являється можливість вибору зручної форми оплати. Це можуть бути різні платіжні системи, банківська карта, електронні гаманці та інші.

Вибравши засіб платежу, можна оплатити товар або послугу.

Далі електронна каса підтверджує отримання оплати, передавши відомості і в інтернет-магазин, і на email покупателя.ние про оплату формуються в реєстрі платежів і оправ

І нарешті, останній крок – товар відправляється клієнтові.

Виставлення рахунку

Якщо вашому клієнтові необхідний рахунок для оплати, на його формування у вас піде не більше однієї хвилини. Він створюється в особистому кабінеті, в спеціальному розділі з товарами і цінами. Рахунок можна відправити електронкою, у вигляді СМС з активним посиланням або розмістити її там, де ви ведете з клієнтом переговори, наприклад, в чаті.

Отримавши рахунок, клієнт або оплачує його, або залишає без розгляду. У другому випадку рахунок можна анулювати або поставити фіксовану дату оплати, після якої платіж стане недоступним.

Якщо згідно із законом ви зобов’язані застосовувати онлайн-касу, то при виставленні рахунку введіть всі дані: найменування товару, суму, ставку ПДВ, контакти клієнта. Тоді каса сформує коректний електронний чек для податкової інспекції.

Продажі в кредит

З послугою «Продаж в кредит», ви зможете запропонувати клієнтам свій товар з розстрочкою платежу. Підключити послугу на сайті не викличе труднощів, але зате це буде вигідно і для вас, і для покупця.

У чому вигода для вас?

Зі статистики партнерів Яндекс.Касса видно, що з даною послугою продажу збільшуються приблизно на 17%, а також близько 30% клієнтів повертається, оплачуючи повторні покупки. Повідомлення про скоєний платіж приходить практично миттєво, а гроші на рахунок надходять на наступний робочий день.

У чому вигода для покупця?

Всі дії відбуваються в режимі реального часу. Близько двох хвилин піде у клієнта на оформлення заявки, в якій можна вибрати оптимальні умови – термін кредитування, розмір виплат і інші, стільки ж займе очікування рішення по кредіту.а часткової оплати можна придбати більше товару.

Передбачена можливість безвідсоткового періоду і дострокового погашення кредиту.

Пропонується зручна форма гасіння кредиту – це може бути і банківська карта, і готівку, і інші засоби платежу.

І найголовніше – товар, який сподобався можна забрати відразу, а розплачуватися за нього щомісяця, заздалегідь обумовлені суми. Оплату можна буде відстежувати через історію платежів.

виплати клієнтам

Через платіжний агрегатор можна провести розрахунки з будь-якою кількістю клієнтів. Гроші можна відправити як на банківські карти, рахунки, електронні гаманці, так і на номери телефонів.

Все відбувається наступним чином:

 1. Через касу ви переводите певну суму, якої хочете розплатитися з клієнтами.
 2. Через особистий кабінет, у вигляді списку, відправляєте дані телефонів, карт, рахунків.
 3. Сервіс відправляє гроші за заданими параметрами.
 4. Кожен день ви отримуєте звіт про проведені виплати.
 5. В кінці місяця вам надається акт про надані послуги.

Дана послуга підходить маркетинговим агентствам, ігровим сервісів і компаніям, що видає мікропозики.

тарифи Яндекс.Касси

Скажемо відразу, що підключиться до онлайн-сервісу ваші покупці зможуть безкоштовно. А умови користування платіжним сервісом для вас будуть залежати від щомісячних оборотів інтернет-магазину.

Якщо вони не перевищують одного мільйона рублів, то для вас підійде тариф «Базовий», який передбачає виплату певного відсотка від продажів.

У тому випадку, якщо місячні продажу понад цієї цифри, можна розглянути тариф «Преміум».

У таблиці нижче наведена комісія в залежності від обраного покупцем способу оплати:

Найменування способу оплати базовий тариф Преміум-тариф
Банківські карти 3,5% 2,8%
Готівкові гроші 3,5% 3,5%
Яндекс гроші 3,5% 3,0%
Інтернет-банк 3,6% 3,5%
Електронні гаманці (WebMoney, QIWI) 6% 5%
Товар в кредит 3% 2,8%

При цьому Яндекс готовий запропонувати персональні умови, якщо торговельні обороти перевищують 5 млн руб.

Яндекс-Каса з інтернет-еквайрингом

Підключивши інтернет-еквайринг до Яндекс.Кассе, ви зможете приймати платежі за банківськими картками, а також вам будуть доступні Автоплатеж і холдірованіе сум на рахунку.

Підключити інтернет-еквайринг можна або на офіційному сайті Яндекс.Касси, або безпосередньо в касі, в особистому кабінеті. Для активації послуги необхідно заповнити заявку, прикріпити до неї копію паспорта директора.

Ваш персональний менеджер підготує договір на обслуговування, в якому будуть прописані всі умови і тарифи на еквайринг. Необхідно підписати його і відправити на перевірку.

Через деякий час копія підписаного договору з’явиться у вас в особистому кабінеті.

Серед переваг інтернет-еквайрінгу для бізнесу можна відзначити те, що він підключається безкоштовно, відсутня і абон. плата. Інформацію про всі оплачених угодах буде доступна в особистому кабінеті.

Яндекс.Касса з мобільним еквайрингом

Мобільний еквайринг від Яндекс.Касси призначений для прийому платежів, наприклад, на виїзних заходах, в кур’єрських доставках, послуги таксі та інших.

Пристрій працює практично скрізь, за допомогою 3G, 4G, Edge, а також Wi-Fi і розпізнає карти всіх провідних платіжних систем як з магнітною смугою, чіпом, так і з використанням безконтактної технології. З метою додаткового захисту дані карт зашифровуються і не зберігаються після того, як здійснений платіж. Плюсом є і те, що техпідтримка буде з вами на зв’язку цілодобово.

Ціна картридера становить 7 990 рублів. Обслуговування обійдеться в 2,75%, розрахованих від суми кожної клієнтської покупки.

Для підключення пристрою необхідний смартфон з онлайн-з’єднанням. На нього потрібно завантажити і встановити додаток «2can Термінал», в якому буде активований аккаунт. Заключним кроком буде підключення смартфона до терміналу з рідером по системі Bluetooth. Таким же чином можна використовувати і планшет.

Як підключити Яндекс Касу

Для того щоб підключити Яндекс.Кассу, необхідно заповнити на сайті нескладну заявку.

Підключення Яндекс Каси для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP і ТОВ

Після цього у вас з’явиться доступ до особистого кабінету і можливість обговорити питання з приводу настройки каси з техподдержкой.

Далі, дотримуючись інструкції, необхідно заповнити необхідні заяви, а потім зробити їх скани. У більшості випадків для реєстрації каси потрібно стандартний набір документів, виняток становить лише ведення ліцензованої діяльності (потрібна копія ліцензії) і укладення договору довіреною особою (необхідна копія його паспорта).

Отже, що вам потрібно зробити?

 1. Заповнити анкету.
 2. Зробити скани паспорта ІП або керівника ТОВ.
 3. Заповнити договір, підписати його, зробити скани всіх сторінок.
 4. Надіслати документи на перевірку.

На основі поданих документів з вами буде укладений договір на співпрацю. Через деякий час його копія з’явиться в особистому кабінеті, а в ній будуть відображені тарифи за обслуговування платіжного сервісу.

Після підключення каси вам стануть доступні:

 • Прийом оплати. Гроші на розрахунковий рахунок будуть зараховуватися на наступний робочий день за мінусом комісії.
 • Щоденне отримання зведених реєстрів покупок.
 • Звірка всіх продажів.
 • Можливість обміну документами з компанією «Яндекс.Деньги» в електронному форматі, якщо цей спосіб для вас найбільш зручний.
 • Касу можна налаштувати відповідно до ваших вимог, будь то СМС-повідомлення, платіжна форма з налаштуванням прийому платежів, інтеграція з API, а також інші.

Вхід в особистий кабінет Яндекс Каси

Для входу в аккаунт необхідно ввести логін і пароль, прив’язавши його до особистого телефону. Це необхідно для того, щоб отримувати СМС з кодами про підтвердження важливих операцій (повернення, видалення і додавання користувачів).

В особистому кабінеті Яндекс.Касси можна налаштувати інтерфейс платіжної системи, який буде зрозумілий і зручний як вам, так і вашим клієнтам. Включивши функцію обміну документами, можна відправляти і отримувати звіти, змінювати налаштування.

Ви зможете працювати відразу з декількома торговельними майданчиками, розміщеними на різних сайтах. Вся інформація про продажі, статистика, аналітика буде доступна в одному особистому кабінеті. А також у вас з’явиться можливість додавати користувачів, наприклад, кур’єрів, технічних працівників, бухгалтерів, визначаючи роль кожного з них у системі.

Через особистий кабінет можна робити повернення, відправляти рахунки на оплату покупцям за вказаною адресою, переглядати і вивантажувати статистику по зроблених операціях.

Переваги Яндекс каси для ІП і юридичних осіб

Яндекс.Касса підійде для будь-якого бізнесу, як для ІП, так і для юр. осіб. З її допомогою ви легко зможете прийняти будь-яку оплату від фіз. осіб., причому практично миттєво, так як швидкість транзакцій задоволена висока – близько 600 операцій щомиті.

Як розрахунків можуть бути використані всілякі способи оплати, включаючи найостанніші розробки, що набагато спрощує завдання і дає вам перевагу в торгівлі.

Те, що до платіжного сервісу підключено близько 90 тисяч магазинів-партнерів, говорить багато про що, а сама компанія має вже 15-річний досвід надання подібного роду послуг і продовжує вдосконалюватися.

Яндекс.Касса універсальна і зрозуміла як для самого інтернет-магазину, так і для приватних осіб, які будуть користуватися вашими послугами. Її можна підключити до будь-якої онлайн-майданчику, без винятку.

Платіжний сервіс може бути інтегрований з онлайн-касою. Тут в якості партнерів виступають МодульКасса і компанія «АТОЛ». Надалі планується співпрацювати з великою кількістю компаній, що поставляють на ринок онлайн-ККТ.

Контакти Яндекс.Касса

У вас виникли питання по роботі каси і ви не знаєте куди звернутися? У таблиці нижче представлені телефони підтримки і гарячої лінії:

Які питання можуть бути Телефон
загальні 8 800 250 66 00

 • в робочі дні з 8.00 до 20.00;
 • субота та неділя з 10.00 до 19.00.
Технічні і розшук платежів 8 800 250 66 99
Звертатися тільки по буднях з 8.00 до 20.00

Яндекс. Каса без ІП: чи потрібна реєстрація підприємництва

Розвиток інтернету привело до поступового поширенню електронних систем для здійснення платежів. Багато людей не хочуть зв’язуватися з готівкою і воліють оплачувати покупки за допомогою онлайн-транзакції.

Це вимагає від власників сервісів наявності зручних агрегаторів, таких як Яндекс. Каса для прийому платежів на сайті. Як підключити Яндекс.

Касу без ІП і які переваги дає використання цього сервісу?

Що таке Яндекс. каса

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Сервіс, розроблений відомим ресурсом, є універсальним інструментом для прийому грошових коштів на сайті. Абсолютно неважливо, буде це інтернет-магазин, онлайн-сервіс або благодійний фонд. Сервіс діє з 2013 року і з кожним роком пропонує своїм користувачам нововведення, покликані зробити процес використання більш дружньо і простіше.

Наприклад, починаючи з травня 2017 року Яндекс. Каса дозволяє приймати платежі, що здійснюються через Telegram. Цей самий захищений месенджер за допомогою спеціальних пошукових роботів дозволяє списувати гроші за придбання товарів з прив’язаного рахунку банківської карти. Яндекс. Каса без ІП інтегрується з сервісом за допомогою бота, створити який можна за допомогою пропонованого системою конструктора.

можливості сервісу

Яндекс. Каса без ІП пропонує користувачам широкий інструментарій корисних функції, які забезпечують максимальне задоволення потреби в здійсненні онлайн платежів.

До числа переваг агрегатора можна віднести:

 • здійснення масових виплат;
 • вчинення рекурентних платежів;
 • Iframe-інтеграція. Ця функція дає можливість в «плаваючому вікні» на сайті зображати вміст іншого ресурсу, дозволяючи користувачеві самому визначати необхідність здійснення переходу за посиланням;
 • підключення модуля Y.CMS, який служить для інтеграції ресурсу, де будуть проводитися платежі з іншими сервісами Yandex;
 • включення API модулів для можливості суміщення каси 2017 року з мобільними додатками;
 • прив’язування карткового рахунку до певного магазину, що дозволить покупцеві оплачувати покупки одним кліком;
 • можливість прийому оффлайн платежів за допомогою системи mPOS;
 • кастомизация сервісу при бажанні власника ресурсу, на якому буде розміщена Яндекс. Каса без ВП.

Способи оплати

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Каса без ІП дає можливість проводити оплату за допомогою більшості діючих платіжних систем і звичних пластикових карт:

 • всі види пластиків, що мають ходіння на території країни;
 • електронні гроші. При цьому оплата не обмежується лише використання власних грошових сервісів. Яндекс. Каса приймає гроші через WebMoney або гаманець Qiwi;
 • готівкові кошти, які можна внести через POS термінали, що знаходяться в банках або салонах стільникового зв’язку;
 • оплата з рахунку мобільного телефону;
 • використання систем онлайн-банкінгу;
 • довірчі платежі по системі КупіВкредіт від банку Тінькофф.

діючі тарифи

Система електронної каси від Яндекса пропонує користувачеві вибрати зручний тариф з двох наявних:

Сервіс передбачає утримання комісійних. Вони стягуються з власника ресурсу. Яндекс пропонує два варіанти тарифів по комісії. У першому випадку діє система для підприємців або фізичних осіб, які здійснюють продаж товарів. У другому випадку тарифи встановлюються для розповсюджувачів цифрового контента.

варіант оплати фізична доставка цифрові послуги
Пластикова картка 2,8 – 3,5% 2,8 – 3,5%
Електронні гроші 2,8 – 6% 3 – 6%
Готівкові гроші 2,8 – 3,5% 3,5%
Інтернет банк 2,8 – 3,5% 2,8 – 3,5%
Система довірчого платежу 1,8 – 3% 1,8 – 3%

Також сервіс встановлює систему індивідуальних тарифів, коли оборот реалізації перевищує суму в 5 млн. Руб. Ще однією особливістю агрегатора є встановлення єдиної ставки в розмірі 7% при здійсненні діяльності, що відноситься до високоризикованої (наприклад, онлайн-біржі).

Як встановити систему на сайт

Підключення Яндекс Касі для онлайн оплати на сайті для фізичних осіб, IP и ТОВ

Підключення до агрегатору відбувається в кілька етапів:

 • насамперед потрібно подати заявку на підключення сервісу. У ній необхідно вказати форму власності, що діє URL сайту, контактна особа та ІПН;
 • час на запит у зацікавленої особи з’являється можливість зайти в особистий кабінет, в якому потрібно заповнити нескладну анкету. Може знадобитися завантаження сканів документів;
 • наступним кроком є ​​технічне настроювання підключення. Необхідно вибрати протокол HTTP і заповнити необхідні поля, вставити адресу свого сайту. Також на цьому етапі буде потрібно вказати діючий email для інформування про проведені транзакції. Після завершення необхідно зберегти дані;
 • на вказану адресу електронної пошти від системи прийде лист з інструкціями з налаштування ідентифікатора магазину або shopID;
 • далі, в панелі адміністрування сайту необхідно вибрати методи оплати, де потрібно вказати Яндекс. Касу, а в якості контрагента вказати присланий раніше ідентифікатор. Обов’язково слід вибирати тестовий режим, необхідний для перевірки працездатності системи і правильності настройки;
 • останнім кроком є ​​вибір доступних для покупця варіантів оплати, які доступні на ресурсі або в магазині;
 • завершенням роботи по установці системи Яндекс. Каса є перевірка працездатності. Проведення тестових транзакцій має включати всі зазначені способи оплати. Якщо все працює правильно можна відправляти заявку на переклад режиму з тестового у робочий.

Яндекс. Каса і податкова

З 2017 року Яндекс представив нове рішення, яке допоможе всім господарюючим суб’єктам, ІП або фізичним особам не замислюватися про обчислення податку. Досить просто придбати касовий апарат, в який вже інтегрований сервіс. Після цього його необхідно зареєструвати в ФНС і підписати договір з оператором фіскальних даних.

Максимальний час для підключення послуги становить тиждень. Після цього користувач отримує доступ до спеціального протоколу, що дозволяє в автоматичному режимі надсилати дані про всі проведені транзакції за допомогою ЕНВД каси в ОВС і ФНС. Рахунки, що виставляються в месенджерах, також автоматично відправляються в податкові органи.