Подработка в интернете без вложений зі щоденною оплатою

0
349

З активним і досить швидким розвитком інтернету багато людей почали використовувати його не тільки в якості помічника і джерела розваг, але і для отримання доходу. І це пояснюється багатьма факторами: Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

 • для заробітку в мережі немає вікових, статевих та інших соціальних обмежень – можливість отримувати грошові кошти є у будь-якого охочого;
 • щоб знайти роботу в інтернеті, від Вас не потрібні особливі знання, досвід і спеціальну освіту – навчитися заробляти під силу кожному;
 • для заробітку в інтернеті відсутні тимчасові обмеження – робота доступна цілодобово, у вихідні та будні дні;
 • сума заробітку залежить тільки від Вас – скільки будете приділяти сил і часу роботі, стільки і зможете заробляти.
 • інтернет діяльність вельми перспективна – можна з нуля за досить короткий термін налагодити джерело стабільного доходу;
 • в інтернеті практично не потрібно шукати роботу і замовлення – досить зареєструватися на декількох сайтах і відвідувати їх внутрішні розділи заробітку.

Однак інтернет робота, як і будь-яка інша сфера, налічує ряд недоліків:

 • спочатку Ваш заробіток може Вас не задовольняти – потрібен час, поки Ви пристосуєтеся до роботи і вивчіть всі нюанси;
 • в інтернеті можна зустріти масу шахраїв – щоб цього уникнути, просто використовуйте перевірені і надійні способи заробітку і проекти, про які ми будемо говорити на цьому сайті.

З чого почати заробіток в мережі

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

Перед тим, як безпосередньо приступити до заробітку грошей в інтернеті, Вам необхідно підготуватися. Для цього потрібно:

 1. Створити нову поштову адресу – він буде використовуватися при реєстраціях на проектах для заробітку і не тільки. Звичайно, можна використовувати і свою основну адресу, однак на нього почне приходити маса сторонніх листів рекламного характеру. Навіщо постійно займатися чищенням пошти, коли можна створити додаткову.
 2. Придбати новий телефонний номер (за бажанням) – якщо Ви ніде не хочете світити свій основний номер, а його частенько потрібно вводити при різних реєстраціях для отримання коду, то радимо обзавестися новим.
 3. Ну і найголовніше – зареєструватися в платіжних системах і завести електронні гаманці.

Практично кожен інтернет проект для заробітку працює з платіжною системою WebMoney. З її допомогою Ви зможете отримувати зароблені гроші, виводити їх на банківську картку або оплачувати покупки в мережі.

В інтернеті є й інші платіжні системи, такі як QIWI, Payeer і Яндекс Гроші. Їх також можна використовувати для розрахунків, однак WebMoney вважається найзручнішою, надійної і поширеною системою.

Що стосується гаманців, то Вам буде потрібно створити WMR гаманець (рублевий) і WMZ (доларовий). Це дві основні валюти, які використовують всі російськомовні проекти.

При необхідності для вигідного обміну валютою використовуйте сервіс

Види заробітку в мережі

В інтернеті, як і в реальному житті, налічується безліч різноманітних способів заробітку. Підібрати роботу за своїми уподобаннями та смаку у Вас не складе труднощів. Отже, приступимо до розгляду найпоширеніших видів заробітку в мережі з описом надійних і перевірених сервісів для їх реалізації.

Бінарні опціони

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

Напевно, кожен з Вас чув про валютних біржах і що на них заробляють величезні гроші. Так ось бінарні опціони є однією з різновидів біржового контракту, використовуваного на світовому фінансовому ринку для заробітку на змінах ціни активів (акцій, валют і товарів).

Незважаючи на всі ці незрозумілі слова і терміни, працювати і отримувати дійсно високий дохід може абсолютно будь-який бажаючий. Це пов’язано з тим, що навчання роботі відбувається абсолютно безкоштовно, і цей процес не займе у Вас багато часу.

Що потрібно робити, щоб заробляти на бінарних опціонах? Здійснювати правильні прогнози щодо зміни ціни різних активів, впаде або навпаки виростить. При кожному виграшному прогнозі Ви будете отримувати до 90% від суми ставки.

При роботі з бінарними опціонами дуже важливо вибрати чесного, перевіреного і надійного брокера, який буде надавати всі необхідні умови і інструменти для успішної торгівлі. Серед всіх брокерів кращими є:

FinMax

Брокер, який налічує понад 70 активів. Серед аналогічних проектів він надає максимально високу прибутковість – до 90%. Щоб почати торгувати на FinMax, необхідно зробити мінімальний депозит розміром 100 $. Сума інвестицій ж тут починається від 5 $. Детальніше про FinMax.

Binomo

Даний брокер в 2016 році був визнаний кращим серед аналогічних проектів, він має всі необхідні ліцензії та сертифікати для роботи. Тут також мінімальна сума депозиту становить всього 10 $, а сума ставки – від 1 $, що вкрай зручно для початківців трейдерів. Детальніше про Binomo.

Binarium

Відмінний брокер, який надає 12 торгових індикаторів. Торгові угоди можна відкривати за все від 60 рублів. Мінімальна сума поповнення – 600 рублів, а при більших депозитах можна отримати 100% бонус на свій рахунок. Детальніше про Binarium.

поштові сервіс

Поштові сервіси в мережі являють собою посередників між рекламодавцями, які розміщують на проекті свою рекламу і завдання, і звичайними користувачами, які переглядають цю рекламу і виконують завдання за гроші. Сервіс бере з цього невелику комісію, відповідно всі сторони залишаються у вигоді. Що стосується комісії, то вона стягується безпосередньо з рекламодавців, на звичайних користувачів (працівників) це не поширюється.

У свою чергу поштові сервіси так само надають кілька видів заробітку:

 1. Серфінг, читання листів, тести – схожі між собою способи заробітку. Всі вони полягають в звичайному перегляді сайтів рекламодавців з подальшим підтвердженням (розгадати капчу або відповісти на прості контрольні питання). Оскільки це найпростіша робота на поштовика, оплачується вона відповідно – від 3 до 30 копійок за один перегляд. Як правило, ці способи заробітку використовуються користувачами для підняття статистики і рейтингу на проекті. Якщо Ви хочете заробляти тільки на перегляді сайтів, то реєструйтеся на декількох поштовика одночасно.
 2. Виконання завдань

Подработка в інтернеті на дому зі щоденною виплатою: 18 ідей

Подработка в інтернеті на дому зі щоденною виплатою – можливість підвищити рівень доходів, не обтяжуючи себе офіційним працевлаштуванням. У даній статті розглянуто 18 способів заробітку в інтернеті.

Відразу зауважу, що ні в одному з цих методів не потрібні інвестиції. Вам не потрібна ні будь-яка кваліфікація, ні досвід, ні технічні знання, щоб приступити до способів заробітку, про які йдеться нижче.

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

Підробіток на дому з щоденною оплатою: 18 способів

Вам необхідна повна підробіток на дому з щоденною оплатою? Тоді я пропоную вам добірку з 18 способів віддаленого заробітку.

1 – Подработка віддалено на дому клікером

Якщо вам необхідна нескладна підробіток через інтернет на дому без вложений, що не вимагає навичок, то цей варіант вам відмінно підійде. Це найбільш проста онлайн-робота, тому що з нею може впоратися навіть десятирічна дитина.

Вам необхідно лише зареєструватися на сайтах, які будуть вам платити за переходи по рекламі і за її читання. Ця реальна підробіток на дому дозволить вам заробити до 5000 рублів на місяць. Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати Детальніше читайте в статті: Як заробити в інтернеті без вкладень прямо зараз на кліках: 14 буксов-клікерів

Виконання завдань на сайтах-поштовика

Якщо вам необхідно знайти підробіток на дому швидко, то на виконанні завдань ви зможете почати заробляти вже сьогодні.

За допомогою роботи на буксах ви, приділяючи їй 15-30 хвилин щодня, зможете заробляти більше 3000 рублів. Це відмінний варіант підробітку для студентів на дому.

Пост в тему: Як заробити в інтернеті виконуючи завдання від 100 до 1000 рублів в день?

Підробіток на дому у вільний час: блогінг

Якщо ви твердо вирішили – шукаю підробіток на дому, то в я рекомендую вам розглядати ті варіанти, які здатні принести вам в майбутньому стабільний пасивний дохід.

Наведу свій приклад: вже через півроку ведення блогу я мала пасивний дохід в 10 000 рублів на місяць. Немає жодної підробки на дому без вложений, яка була б краще блогінгу.

Я б порадила цю роботу кожного студента, домогосподарці і всім іншим.

Якщо ви хочете зайнятися блогінгом, вам слід зробити наступні кроки:

 1. Створіть безкоштовний блог на якомусь конструкторі або платний на WordPress (вам доведеться оплачувати лише домен (від 100 рублів) і хостинг близько 100-300 рублів на місяць).
 2. Почніть викладати на нього що-небудь цікаве (Почніть писати про своє хобі, про ідеї, досвід або про будь-який інший темі, яка вам цікава).
 3. Почніть просувати свій блог, щоб на ньому стало більше відвідувачів.
 4. Почніть заробляти гроші за допомогою реклами або ж партнерських програм. За допомогою даного методу ви легко можете заробити від 200 до 2000 доларів на місяць

Підробіток через інтернет на дому: партнерський маркетинг

Партнерські продажу – відмінна підробіток в інтернеті без вкладень на дому. Але, варто зазначити, що партнерський маркетинг трохи складніше, ніж інші онлайн-роботи, які згадані тут.

Сенс партнерського маркетингу полягає в створенні партнерських відносин з різними онлайн-магазинами і просуванні їх товарів. Ви будете отримувати відрахування, коли хтось буде здійснювати різні дії, як, наприклад, реєстрація на сайті продавця або покупки на ньому, за допомогою вашої реклами.

Ви знайдете сотні кращих партнерських програм на сайтах, де можна зареєструватися в якості партнера. Також ви можете пошукати топи партнерських мереж, за допомогою яких ви зможете просувати сотні «партнерок» з одного майданчика.

Мільйони людей по всьому світу заробляють тисячі доларів завдяки партнерській маркетингу. Читайте докладніше тут: Як заробити на партнерських програмах без свого сайту: 13 способів збору рефералів

Ведення каналу на Youtube

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

1) Приєднайтесь до партнерської програми на Youtube

2) Створюйте цікаві відео

3) Завантажуйте їх на Youtube і починайте рахувати свої гроші. Можна спокійно заробляти від 500 до 1000 доларів щомісяця, просто завантажуючи 1-2 відео в тиждень.

Рекомендую: Як заробити на Ютубі на своєму каналі з нуля: 11 способів монетизації і топ-7 партнерок

Підробіток фрілансером на дому

Якщо вам потрібна підробіток онлайн з щоденною оплатою на дому, то сміливо вибирайте біржі фрілансу. Ви можете мати гідний заробіток, продаючи свої послуги, якщо ви відчуваєте себе експертом в цій галузі.

Існують сотні вакансій фрілансерів в інтернеті, в яких ви будете створювати логотипи, писати статті, підробляти віртуальним асистентом, програмувати, шукати інформацію, створювати вебсайти, займатися SEO та ін.

Ви можете приєднатися до таких сайтів для фрілансерів, як Upwork, Freelance, FL, де ви можете знайти подібну роботу і заробляти за неї від 100 до 500 рублів за годину. Фріланс – відмінний варіант підробітку на вихідні на дому.

Статті в тему: 107 бірж фріланса, Як стати фрілансером з нуля за 30 днів і піти з офісної роботи

Підробіток копірайтером на дому

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

Не пропустіть: Як стати копірайтером покрокові інструкції: 8 Steps

Підробіток набір тексту на дому: введення капчі і обробка сканованих документів

Підробіток складачем текстів на дому – це ще одна дуже проста інтернет-робота. Вам потрібно буде вводити капчу, щоб заробити гроші.

Капча містить в собі від 4 до 10 букв і цифр, які вам необхідно розпізнати і ввести. Підробіток будинку на комп’ютері на наборі тексту дозволяє заробити від 15 до 100 рублів за обробку тисячі подібних капч.

Люди зазвичай набирають цю тисячу капч за 1-2 години в залежності від їх швидкості друку.

Підробіток на дому для підлітків на смартфоні

Ще однією хорошим джерелом для додаткового заробітку є ваш смартфон (На Android і IOS). Ви можете знайти сотні мобільних додатків, які платять за виконання невеликих завдань.

Спробуйте пошукати топ 20 кращих програм для заробітку, які мають тисячі задоволених користувачів.

Ви можете встановити ці програми, але почати заробляти, граючи в безкоштовні ігри, пробуючи нові пропозиції, дивлячись відео, встановлюючи інші додатки, реєструючись на сайтах, проходячи опитування і т.д.

Рекомендую: Як заробити в інтернеті через телефон: 6 способів і 35 сайтів для заробітку, Як заробляти на Андроїд додатках: 4 способи для монетизації планшета і мобільного телефону, Мобільний заробіток на IOS: топ-25 додатків

Онлайн-робота на біржах мікроуслуг

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

 • kwork
 • work-zilla.com
 • cheerick.ru
 • Могуза
 • Advego
 • YouDo

Як заробити в інтернеті виконуючи завдання від 100 до 1000 рублів в день?

Онлайн-робота транскрібатором: переклад аудіо в текст

Транскрібація – перенесення інформації з аудіо або відео-формату в текст. Вам потрібен цілий набір таких навичок, як вміння вслухатися, швидко друкувати, а також знання мов, щоб почати заробляти цим способом.

Висококваліфіковані транскрібатори потрібні в таких сферах, як юриспруденція, медицина, мас-медіа, поліція, сфера розваг і т.д. Заробіток може різнитися від 10000 до 30000 рублів на місяць.

Завдяки своїй простоті переклад аудіо в текст підійде в якості підробітку для пенсіонерів на дому.

Переклад аудіо в текст робота на дому: транскрібація, вакансії

Робота в соцмережах

Виконання доручень в соціальних мережах – ще один варіант підробітку вдома для жінок.

Існує 3 способи заробити на соцмережах.

 • Перший з них – ведення акаунтів різних людей або організацій. Ви можете знайти роботу, пов’язану з адмініструванням інших акаунтів на сайтах FL.ru, kwork, weblancer.net і т.д.
 • Другий спосіб – просування власних паблік і груп.
 • Якщо у вас багато передплатників, і ви хочете почати щось рекламувати, отримуючи за це гроші, то ви можете використовувати біржі реклами (plibber, sociate, Adstamer).
 • Третій – виконання таких завдань від рекламодавців, як лайки, репости, підписки, коментарі. Біржі для заробітку: Vktarget.ru, Seosprint.net, Sarafanka.com, Smofast.com, socpublic.

Онлайн-продажу

Продажі на avito, Юла, eBay і інших популярних сервісах – підробіток, не виходячи з дому. Також ви можете створювати і власний товар.

Якщо у вас немає власних ідей, ви можете пошукати по місту і купити що-небудь незвичайне і перепродати потім це на сайті, взявши собі різницю в ціні.

Я знаю безліч людей, які заробляють більше 2000 доларів, продаючи різні продукти онлайн у вільний час.

Підробіток переклади з англійської на дому

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

Заробіток на перекладах з англійської на російську: 12 сервісів для пошуку замовників

Підробіток диспетчером в таксі на дому

Підробіток диспетчером на дому дозволить отримувати непоганий дохід, обробляючи входять заявки і звернення клієнтів. Підробіток оператором на дому має на увазі роботу з базами даних і прийомом вхідних дзвінків. знайти підробіток в інтернеті на дому на телефоні можна на багатопрофільних біржах фріланса (weblancer, fl.ru, allfreelancers.su).

Робота диспетчером в таксі на дому з щоденною оплатою: 17 сайтів для пошуку замовлень

Адміністратор або оператор онлайн-магазину – підробіток на дому на комп’ютері через інтернет, для якої не потрібні особливі знання і вищу освіту. Щоб знайти такий підробіток онлайн на дому, достатньо мати чітку дикцію, добре володіти комп’ютером, мати старанністю і уважністю.

Підробіток бухгалтером на дому

Знайти підробіток бухгалтером на первинну документацію на дому можна на спеціалізованій біржі фрілансу superbuh24.ru. Тут розміщені як разові завдання, так і вакансії для набору віддалених сотрдуніков в штат.

Виконання студентських робіт

Надаючи допомогу студентам в написанні різних видів текстових робіт (рефератів, курсових, дипломних, контрольних, лабораторних), ви зможете непогано підробляти в інтернеті. Знайти замовлення можна на наступних онлайн сервісах допомоги школярам і студентам: vsesdal.com, studwork.org, Pishem24, TopWork24, aplus5.ru. Приблизні розцінки на біржах такі:

 • Реферати, контрольні, звіти по практиці – від 500 рублів;
 • Курсові – від 1000 р.
 • Дипломні – від 5000 р.
 • Рішення задач – від 100 руб.

Якщо ви хочете отримувати свіжі ідеї про заробіток в інтернеті в свою поштову скриньку, то введіть свій e-mail-адресу в форму нижче. Як тільки я додам новий пост в блог, ви відразу ж будете дізнаватися про це.
PS

Використовую для заробітку:

 • etxt – заробіток на написанні статей від 20 руб / 1000 симв
 • Advego – заробіток на написанні статей та виконанні дрібних завдань
 • Socpublik – простий заробіток для новачків (кліки, завдання в соцмережах)
 • Qcomment – платять за коментарі від 3 до 50 рублеей
 • Воркзілла – виконання завдань (від 100 рублів на годину)
 • Кворк – всі завдання по 500 рублів
 • weblancer – біржа віддаленої роботи
 • МогуЗа – дистанційна підробіток (від 100 рублів)
 • Бестчендж – вигідний і безпечний обмін електронних грошей, криптовалюта, виведення грошей з гаманців на карти

Робота на дому – щоденні виплати

Грудня 12th, 2014 rabotanadomy

Подработка в интернете без вложений зі щоденною оплатою

Робота на дому і щоденні виплати – цілком реальні і співставні речі. Про них сьогодні і поговоримо. Можливо шукали не зовсім те, але я впевнений, що не пошкодуєте, якщо звичайно ж забудете про словах: лінь, сумніви, пасивність. Забігаючи наперед, скажу, що робота на дому з щоденними виплатами не зажадає від вас ніяких вкладень. Це прекрасно, правда?

Залежно від навичок, бажання і поставлених цілей, ви зможете вибрати дійсно хорошу роботу на дому. Швидше за все, ви розраховуєте заробити і швиденько забрати свої гроші.

Це цілком нормальне бажання, адже напевно, десь в глибині душі у вас є сумніви і думки про те, що ваші труди можуть бути не сплачені.

Цього не станеться, адже сьогодні ваш щасливий день – чесно.

У статті буде представлена:

 • робота з моментальним виведенням грошей (відмінний спосіб заробітку в мережі для новачків, школярів);
 • робота в інтернеті щотижневі виплати (метод заробітку, який зажадає деяких навичок);
 • робота в інтернеті з перспективою (з оплатою сьогодні, завтра і перспективою отримувати ще більше).

Перед тим як почати, скажу, що всі способи заробітку можуть стати:

 1. підробітком;
 2. основним джерелом доходу;
 3. улюбленою роботою.

Робота з моментальним виведенням грошей. Де і як почати?

Мабуть, робота з миттєвим висновком – самий простий і зрозумілий спосіб заробітку в мережі. Очевидна гідність – в будь-який час можна забрати гроші, грюкнути дверима, стукнути кулаком по клавіатурі і піти. Або почати працювати, вивчати сайт, дивитися про те, як інші заробляють на ньому і рости. Пробувати щось нове.

Власне, ось і сам сайт: робота з моментальним виведенням грошей.

Робота в інтернеті щотижневі виплати. Кому по зубах?

Незважаючи на те, що афішується цей метод заробітку в інтернеті як робота в інтернеті щотижневі виплати, скажу, що виводити гроші можна теж кожен день (аби встигали заробляти).

Перевага, як і в першому випадку: не подобається – ляскаємо дверима (якщо вона ще не вилетіла, після першого разу), б’ємо барабанний дріб по клавіатурі і говоримо au revoir (аревуар).

Подобається? Розуміємо, що в інтернеті можна заробити і 40 $ -50 $ в день і працюємо.

Робота в інтернеті з перспективою

Коли мені говорили про роботу з перспективою, завжди думав що це лажа або лохотрон. У сьогоднішньому випадку робота в інтернеті з перспективою – це маленька таємниця, яку вам відкрию. Йдеться про заробіток на Youtube.

Все що вам може знадобитися – 100 передплатників, яких можна дуже легко набрати і 3000 переглядів всіх відео. Після цього, можете зайти в контакти і написати мені.

Я розповім що зробити, щоб була освоєна робота в інтернеті з перспективою.

Також, готовий проконсультувати з будь-якого іншого способу заробітку, представленому на моєму сайті. Не бійтеся спробувати. Коли ще вам покажуть, як заробляти в інтернеті без вкладень, що не потребував ні копійки?

Зробіть репост статті, можливо комусь із ваших друзів потрібна:

 • робота з миттєвим висновком;
 • робота щоденні виплати підробіток;
 • робота з перспективою в інтернеті.

Як заробити в інтернеті без вкладень, обману і щоденною оплатою

Подработка в интернете без вложений зі щоденно оплати

актуальність

Всесвітня павутина інтернет без винятків огорнула всі сфери людського життя. Робота в мережі відкриває широкі горизонти абсолютно для кожного з нас, дає можливість отримати гідний заробіток, перебуваючи в комфортних умовах і самостійно плануючи свій графік.

Знайти роботу в інтернеті без вкладень і обману з оплатою кожен день нескладно. Варіантів надається маса. Але, як і на традиційному ринку праці, тут є свої тонкощі і підводні камені. Розглянемо актуальні варіанти.

Заробіток на опитуваннях

Багато великих компаній під час запуску чергового проекту проводять опитування, учасники якого отримують гроші. Здобувач отримує анкету, на яку повинен відповісти. За один опитувальник в середньому можна отримати 100-200 рублів, але витратити весь день. Як правило, питання полягають в оцінюванні сервісів, товарів. Схема заробітку проста:

 1. відвідати один з сайтів-опитувальників і зареєструватися;
 2. заповнити дані профілю;
 3. отримати лист, в якому надається анкета, відповісти на поставлені запитання;
 4. отримати оплату з швидким виведенням.

Багато користувачів вважають, що заробити таким методом неможливо. Таку думку виникає через велику кількість спаму в соціальних мережах, неправдивої інформації в тізерній системі, сайтів-шахраїв, невірно заповнених полів при формуванні профілю в платних анкетах. Насправді заробити таким способом реально. Популярними сайтами платних опитувань можна назвати:

 • myiyo.com;
 • анкетка.ру;
 • Rublklub.ru;
 • Opinion.Мненіе;
 • Expertnoemnenie.ru;
 • MoeMnenie.ru;
 • Platnijopros і інші.

Переваги заробітку на анкетах:

 • гнучкий графік;
 • не потрібно спеціальних знань, навичок;
 • простота;
 • вільний доступ;
 • швидке виведення грошей.

Але при цьому не варто забувати про недоліки:

 • низька оплата;
 • даний метод багато хто називає «для самих ледачих»;
 • немає можливості розвиватися і рости як особистість;
 • відсутність перспектив подальшого розвитку;
 • витративши весь день на «порожнє кликання», багато не заробиш, але можна погіршити зір і знайти великі проблеми зі здоров’ям.

Інтернет-серфінг

Метод актуальний для тих, хто має багато вільного часу, але не знає, як заробляти в мережі. Це перший ступінь для початківця фрілансера. Він полягає в перегляді відео, реклами та кліки. Що може бути простіше?

Алгоритм дій:

 1. завести електронний гаманець (Ківі, Яндекс Гроші, WebMoney та ін.);
 2. знайти сайт і пройти процес реєстрації, заповнити профіль;
 3. виконати необхідну завдання;
 4. очікувати оплати.

В даному варіанті існує додатковий варіант заробітку – привернути реферала (користувача в систему активної реклами), що збільшить прибуток.

Основні сайти, які платять за перегляд їх відео:

 • WMmail.ru;
 • Novobux.ru)
 • P2p.bz;
 • Seosprint.net;
 • Wmzona.com;
 • Profitcenter.com;
 • Web-IP (web-ip.ru).

Дохід можна отримати за перегляд відео-роликів, реклами, картинок і новин, читання рекламних посилань і ін. Завдань від роботодавців.

Переваги інтернет-серфінгу:

 1. відсутність стартових вкладень;
 2. можливість отримати навички впевненого користувача інтернет;
 3. можливість розвиватися і максимізувати прибуток на залученні рефералів;
 4. отримати багато інформації про просування і розвитку, бізнесі в інтернеті.

При цьому мінуси досить істотні:

 1. низька оплата (як правило, за день роботи можна отримати 100-300 рублів);
 2. нудна і одноманітна робота, яка швидко набридає;
 3. необхідність самоорганізації і залізної дисципліни (так як доведеться працювати на дому без нагляду начальства і т.д.).

Рерайт, копірайт і переклади

Якщо в школі у вас були гарні оцінки по російській мові, дана сфера може стати відмінним джерелом додаткового заробітку і перерости в основну роботу. Якщо ви добре володієте іноземною мовою, можна збільшити заробіток в кілька разів.

Копірайтинг – це створення унікального контенту на задану тему для розміщення на сайті. Рерайтінг – переробка готового тексту, написання його своїми словами для збільшення унікальності.

Починати краще з спеціалізованих бірж – це майданчики-посередники, які зводять замовників і виконавців.

Новачки на таких біржах можуть швидко вчитися і набувати корисні навички, при цьому вони впевнені в гарантованій оплаті за свою працю.

Середня вартість послуг копірайтера варіюється в межах 30-80 рублів за 1 тисячу символів. У день можна заробити 500-1500 рублів.

Основні біржі для новачків:

 • advego.ru;
 • etxt.ru;
 • textsale.ru;
 • text.ru;
 • contentmonster.ru.

Переваги роботи:

 • вільний графік, можливість формувати гнучкий графік роботи;
 • можливість отримувати цікаву інформацію, розширюючи кругозір;
 • можливість вибирати тему роботи, писати про сферах, в яких орієнтуєтеся;
 • крім текстів, можна продавати унікальні фото – відмінна можливість для початківців фотографів.

Недоліки роботи:

 • залежність від замовника (можна зустріти агресивних і несправедливих людей, які будуть ставити високі вимоги, повертати тексти на доопрацювання або навіть відмовляти в оплаті);
 • конкуренція на біржах контенту;
 • ризик перетворитися в соціофобія, так як постійно потрібно працювати в мережі не виходячи з дому.

Контент-менеджмент

Слово «Контент» означає інформацію – статті, опису, фото, малюнки, відео, аудіо та ін. Джерела. Робота контент-менеджера полягає в публікації цієї інформації – розміщення текстів на сайтах, сео-просування, переклад з англомовних джерел і багато іншого.

Діяльність такої людини різноманітна – підбір текстів, публікація на сайті роботодавця, координація роботи копірайтера і дизайнера, підтримка форуму, видалення спаму.

Їх функції великі і можуть включати аналіз конкурентів, моніторинг попиту, розміщення різних оголошень.

Посада контент-менеджера на сьогодні затребувана, вона необхідна для розвитку інтернет-магазинів, різних проектів в мережі. Даний людина повинна:

 • бути впевненим користувачем ПК;
 • навички роботи в програмі CSS і HTML;
 • мати початкові знання графічних програм;
 • працювати з пошуковими оптимізаторами;
 • мати навички з роботами системи статистики відвідуваності;
 • бути посидючим, пунктуальним, розраховувати правильно час на виконання великого обсягу роботи.

Заробіток такого людини залежить від обраного проекту і кваліфікації, в середньому це 10-40 тис. Руб. Вона дає можливість розвиватися, рости і максимізувати прибуток, поєднуючи роботу з навчанням, декретною відпусткою і ін. При цьому варто враховувати недоліки:

 • періодичність, що не дає можливості працювати в будь-які зручні дні і робити вихідні за своїм розумом;
 • багато часу доведеться проводити за комп’ютером.

Заробіток на YouTube

Даний відеохостинг заснований в 2005 році, на сьогодні налічує більше мільярда активних користувачів. Якщо ви не любите посидючість і не бачите себе в постійному проводження за комп’ютером, якщо ви креативний і динамічний, заробіток на YouTube може стати відмінним варіантом. Що для цього потрібно?

 1. зняти ролик, який би зацікавив певне коло користувачів;
 2. пройти реєстрацію на YouTube;
 3. відкрити свій канал;
 4. монетизувати канал;
 5. залити туди зняте відео.

Подальших варіантів заробітку кілька – можна розмістити рекламний блок на своєму каналі, за який будуть платити рекламодавці, можна отримувати гроші за перегляди. Головне завдання – зняти дійсно вартий ролик, з яким би захотілося ознайомитися великій кількості глядачів, постійно поповнювати канал цікавим відео.

Величину заробітку оцінити складно, деяким вдається заробляти великі суми, в той час коли іншим складно отримати і кілька рублів.

Переваги такого способу:

 • можливість проявити креатив;
 • вільний графік роботи;
 • відсутність начальства, строгих замовників;
 • перспективи зростання і максимізації прибутку.

мінуси:

 • нестабільність;
 • необхідність постійного просування і роботи.

Матеріали по темі: Як заробити на Ютубі

власний сайт

Створення та розкрутка сайту – це не просто можливість додаткового доходу, це повноцінний бізнес, який вимагає великих знань у багатьох сферах: сео-просування, маркетинг, верстці, дизайн, аналізу конкурентного середовища.

Для отримання доходу зі свого сайту існує багато способів:

 • партнерські програми;
 • продаж посилань сайту;
 • реклама;
 • покази;
 • використання сайту як майданчик для пропозиції послуг, продажу товарів та багато іншого.

Деякі розкручують сайт і продають його, інші ж набувають вже розкручений сайт і отримують стабільний щомісячний дохід. Дана сфера, без перебільшень, «неоране поле» для фрілансерів, яке дасть можливість проявити свою ініціативу, розвиватися і отримувати великий дохід (від тисячі доларів на місяць).

Недолік полягає в тому, що здійснити задумане самостійно складно, знадобиться велика кількість умінь і знань – від програмування і дизайну до верстки і сео-просування. Для створення якісного ресурсу необхідні стартові вкладення.

Особливості, ризики

Заробити в інтернеті абсолютно реально. Питання тільки в розмірі заробітної плати. Чим менше навичок і умінь, ті менше буде оплата за свою працю.

Така діяльність робить людину вільною, позбавляє від ненависного начальства, підпорядкування, нелюбимого колективу.

З іншого боку, проводити цілий день за комп’ютером, не виходячи з власного будинку не так весело, як може здатися на першому етапі.

Перебуваючи в своєму розпорядженні, не завжди просто виконати запланований обсяг роботи і привчити себе до самодисципліни. Фрілансери не знають лікарняних і відпусток, можуть забути про соціальний пакет і преміях.

Але якщо ще на старті поставити більше мети, постійно розвиватися і не стояти на місці – можна досягти небувалих висот і побудувати надійний і стабільний бізнес.

Подработка в интернете без вложений зі щоденною оплатою

Вітаємо! У цій статті ми поговоримо про підробіток в інтернеті зі щоденною оплатою.

Ще 10 років тому до роботи з дому на комп’ютері ставилися скептично. Але сьогодні можна заробляти в інтернеті не виходячи з квартири. У цій статті я розповім, як можна підробляти вдома, що потрібно робити і скільки можна заробити, а також, як не попастися в руки шахраїв.

У мережі є кілька способів заробітку, при яких можна виводити гроші кожен день.

Ці способи підходять тільки для підробітку! В якості основного джерела доходу їх не варто розглядати.

Workzilla

Воркзілла – це велика російськомовна майданчик інтернет-завдань. Тут можна знайти замовлення:

 • на пошук інформації в інтернеті;
 • на занесення інформації в таблиці Excel;
 • на написання текстів;
 • на транскрібацію (переклад з аудіо в текст).

Якщо ви новачок і нічого не знаєте про заробіток в інтернеті, легко зможете виконувати прості замовлення на кшталт транскрібаціі і пошуку інформації. Але якщо ви приблизно уявляєте, як працювати в мережі і що для цього потрібно, можна розвиватися в якійсь конкретній ніші на зразок копірайтингу, дизайну або програмування.

Для того щоб працювати на Workzilla, треба сплатити аккаунт. Це своєрідний захист від халявщиків і тих, хто не стежить за своєю роботою. За місяць доступу до Воркзілле треба заплатити 400 рублів. Це єдина реальна інтернет-робота з щоденною оплатою, за яку потрібно платити гроші.

Якщо ви дійсно плануєте підробляти в інтернеті у вільний час, то я вважаю Воркзіллу кращим варіантом.

рерайтінг

Рерайтінг – одна з найприбутковіших підробітків в мережі. Суть її в наступному: вам дають завдання на написання статті, ви шукаєте кілька джерел в інтернеті і переписуєте їх своїми словами. Виходить новий, унікальний матеріал. І за це можна отримувати непогані гроші, якщо навчитися робити все швидко.

Багато фрілансери, які зараз стали успішними маркетологами або комерційними письменниками, починали саме з рерайтинга. Це своєрідна стартовий майданчик для тих, хто хоче працювати з текстами в майбутньому.

Список сайтів:

 • Etxt – найкраща!
 • Advego.
 • Text.
 • Textsale.

Чи варто працювати:

Якщо ви добре знаєте російську мову і вмієте писати зв’язні тексти, то цей варіант буде найкращим. Якщо ви будете працювати по 3-4 години в день, то зможете отримувати щоденні виплати.

капчі

Практично кожен день ви стикаєтеся з капчі і вводите їх. Але на цьому можна і заробляти. У мережі є кілька сайтів, які платять за те, щоб ви розгадували різні капчі. Ваше завдання гранично проста: вам надсилають картинку, ви вводите символи, правильність введення перевіряють, і якщо ви написали правильно, то на рахунок надходять гроші.

Капчі – самий трудомісткий і одноманітний спосіб заробітку через інтернет. Щоб заробляти хоч якісь гроші, доведеться навчитися швидко друкувати і розрізняти символи з першої спроби. Новачки заробляють від 5 до 20 рублів за годину. Профі – від 50 до 100.

Список сайтів:

 • Rucaptcha.
 • 2Captcha.
 • KolotiBablo.

Капча – одноманітне і нудне заняття, яке не вимагає особливих знань. Якщо ви любите монотонну роботу і можете приділяти їй по 3-4 години в день, то зумієте заробити невеликі гроші.

букси

Букси – сайти з простими завданнями (читання листів, відвідування сайтів за гроші і виконання платних доручень від інших користувачів). Читати листи і відвідувати сайти можна, але це не принесе великих грошей. Вигідніше виконувати завдання.

Завдання можуть бути різними. Найдивовижніше, що мені зустрічалося – замовити таксі через Яндекс, записати контакти водія і скинути замовлення. За це платили 2 рубля. Але частіше зустрічаються більш прості завдання – поставити лайки в соцмережах, загугли сайт за певним алгоритмом або знайти якусь картинку в інтернеті.

Щоб добре заробляти на буксах, доведеться вибудовувати реферальную мережу. Це схоже на мережевий маркетинг. Ви запрошуєте користувачів і отримуєте частину від їх заробітку. Чим більше людей працює, тим вище буде ваш дохід. Але без свого джерела трафіку (сайту або блогу) набрати велику кількість рефералів складно. Так що це спосіб для просунутих.

Список сайтів:

 • Seosprint.
 • WmMail.
 • Seo-Fast.
 • WmZona.

Чи варто працювати: букси – найкращий майданчик для старту в інтернеті. Після роботи на таких сервісах приходить розуміння, за що платять гроші в мережі, як можна заробити більше і на що не варто витрачати час. Але великих доходів з таких сайтів чекати не варто.

Яндекс.Толока

Яндекс періодично публікує оплачувані завдання, щоб користувачі допомогли зробити пошуковик трохи краще.

У Толоці можна знайти завдання на будь-який смак – вибирати категорію для банерів, шукати адреси компаній, фільтрувати контент 18+, визначати формат тексту. Щоб отримати доступ до завдання, потрібно пройти навчання за цією категорією, а потім здати невеликий тест. Якщо ви наберете необхідні бали, зможете приступити до роботи.

Чи варто працювати:

Яндекс.Толока – цікавий інструмент для заробітку. Тут багато завдань, є можливість працювати з тим, що тобі цікаво, але заробіток залишає бажати кращого. Найвигідніший варіант – піші завдання, а вони доступні тільки для великих міст.

Скільки можна заробити на підробці в інтернеті

Якщо ви виконуєте просту роботу, з яким справиться кожен, ваша оплата в день буде коливатися від 50 до 200 рублів за 4 години. Це заробіток в буксах, капч і на час написання статей новачком.

Все залежить від того, що ви вмієте і наскільки відповідально підходьте до роботи.На простих замовленнях можна отримувати до 10 тисяч рублів щомісяця за ті ж 4 години. На більш складних – від 15 і вище.

Якщо ви нічого не вмієте і не хочете вчитися і розвиватися, то застрягнете на 4-5 тисячах на місяць. Але якщо будете тестувати різні способи заробітку, підбирати зручний варіант і вичавлювати з нього максимум, то вже через рік зможете заробляти 15-20 тисяч за ті ж 2-4 години.

Популярні способи шахрайства

В інтернеті дуже багато шахраїв. А в сфері заробітку їх найбільше. Є 3 популярних способу шахрайства.

1 спосіб. Легкий заробіток з великими виплатами. Це найпопулярніша схема шахрайства. Вам пропонують якусь просту віддалену роботу з високою оплатою. І як тільки ви погоджуєтеся, то шахраї пропонують або щось купити для старту роботи, або заплатити гроші, щоб отримати доступ до роботи.

Раніше були популярні обмани з вакансією «складач тексту на дому». На сайтах фріланса публікували вакансії приблизно з таким змістом: «Набираю в команду складачів тексту.

Вам на пошту надішлють скани документів, ваше завдання – передрукувати їх. Оплата – 80-150 рублів за 1 лист ». Але як тільки ви відгукується, з вас вимагають гроші в якості «серйозності ваших намірів».

І після оплати надсилається вам скан документа, а потім благополучно зникає.

Запам’ятайте одне важливе правило: в інтернеті не платитимуть багато за звичайну роботу, яку може зробити кожен. Все як і в реальному житті. Якщо ви професіонал – отримуєте багато. Якщо ви нічого не вмієте – вам платять копійки.

2 спосіб. Секретний спосіб заробітку, який знають лише обрані.

До вас на пошту або в соцмережах можуть стукати люди, які «знають спосіб заробітку в інтернеті і готові ним поділитися». Завжди це простий спосіб, на якому можна піднімати величезні гроші.

Але за доступ до цього способу просять кругленьку суму. Або розповідають безкоштовно якусь нісенітницю, з якою можна втратити гроші.

Ще в 2010 році були популярні всякі «чарівні гаманці». Суть їх у наступному: ви перекидаєте туди гроші, і через якийсь час вам повертається подвоєна сума. Аргументувалося все приблизно так: це збирають гроші ставочнікі, щоб підняти банк, і як тільки виграють, повертають суму. Але все було набагато простіше. Як тільки хтось кидав гроші на гаманець, вони випаровувалися.

Немає ніяких секретних способів заробітку, про які б не знали в інтернеті. Вже написано сотні статей в десятках блогів про те, як можна заробити в інтернеті.

3 спосіб. Термінова робота без передоплати. Це більше стосується фрілансу і найманої праці в інтернеті. Суть шахрайства гранично проста: публікується привабливу пропозицію. Але щоб почати працювати з компанією, потрібно зробити безкоштовне тестове завдання. Як тільки замовник отримає виконане завдання, він скаже, що ви не підходите, і благополучно зникне з вашою роботою.

Цей спосіб шахрайства досі популярний. Але саме незручне тут те, що багато великих компаній теж не готові оплачувати тестове. І дуже складно відрізнити сумлінного замовника від шахрая.

Щоб захиститися від такого, досить зробити дві речі: встановити собі чіткі рамки тестового завдання (такий-то обсяг роботи, не більше) і шукати інформацію про кожного роботодавця в інтернеті.

Щоб не попастися на вудку до шахраїв, працювати без вкладень і обману, потрібно дотримуватися алгоритм пошуку роботи:

 1. Знаходьте інформацію про якомусь способі заробітку.
 2. Дивіться відгуки на інших сайтах і в блогах.
 3. Вибираєте сервіс, з яким будете працювати.
 4. Шукаєте відгуки саме про цей сервіс.
 5. Читаєте 10-15 реальних відгуків.
 6. І якщо все гладко, то починайте створення.

Пам’ятайте, що якщо ви втратите гроші, складно буде їх повернути. Поліція рідко береться за справу про шахрайство в інтернеті, тому що злочинців складно знайти.

Кому підійде така підробіток в інтернеті

Подработка в інтернеті підходить тим, кого не влаштовує заробіток на основній роботі, але з якихось причин немає можливості його підвищити. Таке в нашій країні буває часто. Начальники рідко самі підвищують зарплату, а співробітники все ще соромляться відкрито говорити про це. І підробітку залишаються єдиним варіантом не втратити стабільність.

Для того щоб успішно працювати в інтернеті, потрібна хоча б базова мережева грамотність. Необхідно вміти шукати інформацію, відрізняти нормальні джерела від «жовтих» і мати стабільний вихід в мережу щодня. Такий заробіток – ідеальний варіант для школярів, студентів, а ще для тих, у кого на роботі є вихід в інтернет і багато вільного часу.

Згодом, якщо ви захочете розвиватися, зможете заробляти у вільний час більше і більше. Вибирайте відповідний спосіб заробітку, реєструйтеся в сервісах зі списку і заробляйте. Хто знає, можливо, через рік ви підете зі своєї роботи і будете жити тільки на гроші з інтернету.