Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля: безкоштовні уроки

0
194

Ключове в Лендінзі – комерційна пропозиція, його подача і порядок блоків, структура, пройшовши крізь яку відвідувач здійснює цільове дію. За короткий час сторінка повинна викликати інтерес потенційного клієнта. Перший екран відіграє особливу роль – він повинен бути виразним, обіцяти вигоди і показувати дію для їх отримання. Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

З технічної точки зору зібрати посадкову сторінку нескладно – вона всього одна, контенту на ній небагато. Можна впоратися за пару годин. Головне – знати, чим зачепити клієнта. Ефективність залежить від безлічі факторів. Один з них – розуміння цільової аудиторії продукту / послуги, з якого випливає відповідна подача оффера.

Продаючи рожеві навушники зі стразами, краще натиснути на емоції – дизайн, гучність звуку та інше. Навряд чи будуть доречними буліти про матеріал проводу, випромінювачі і міцності конструкції. Виставивши похідну намет, навпаки, варто зробити упор на практичність – вага, розміри, зносостійкість, зручність. У товарів різні покупці, їм потрібні різні доводи.

З яких блоків збирати одностранічнік?

Все Лендінзі однакові: сторінка з секцій в кілька екранів скролінгу, яка розкриває переваги товару / послуги і дозволяє замовити їх негайно. Виникають питання: які ж блоки використовувати, в якому порядку, ніж їх наповнювати, як це краще робити? Це ціла наука. Проста на слух завдання, яке слід вирішувати делікатно, зі знанням справи. Інакше не бачити пристойною конверсії.

Найзручніший варіант – створити лише однієї сторінки сайт в конструкторі з візуальним редактором, профільними шаблонами і набором відповідних блоків.

Давно вже шляхом проб і помилок маркетологи виявили, скажімо так, класичну структуру одностранічнік, що веде до хорошим продажам при вдалій реалізації інших моментів.

Цей принцип використовується в шаблонах багатьох сайтбілдеров. Так, не знаючи теорії, люди публікують ефективні сторінки з готової основи.

Більшість посадочних сторінок схожі між собою – одні й ті ж блоки, елементи, але різні оффер. Така структура працює, що добре для всіх: покупець, вибираючи товар, буде радий швидше зустріти відповідний, переконливий оффер, а продавець – отримати виручку. Класично скроєний Лендінгем економить час і сили учасників угоди. Його структура така:

 1. Перший екран, хедер – найважливіша частина, яка містить ключові тригери: логотип з назвою фірми, магазину, ім’ям людини (автора коуча, наприклад) і дескриптором (розпродаж, 100% гарантія повернення грошей і т. Д.), Великий заголовок з УТП – унікальним торговим пропозицією ( «Продаж вікон в Мар’їно – установка в подарунок» або «безкоштовна доставка»), контакт (зазвичай телефон), зображення, що передає тематику оффера (якісне, що викликає інтерес, довіру і, можливо, симпатію), форма захоплення ( відправка заявки, замовлення дзвінка), анкорний меню ля швидкого переміщення між блоками сторінки.
 2. Блок переваг вашої компанії – буліти про те, що викличе довіру до вас як продавцеві товару або постачальника послуг. Це може бути щось на зразок такого: 3 роки на ринку, без 100% передоплати, гарантія повернення коштів протягом 14 днів, 3-х етапна перевірка товару, ціна від виробника, фірмова подарункова упаковка, збільшена гарантія і т. Д. Дивлячись про що йде мова. Буліти потрібно оформити виразним текстом з іконками, що ілюструють перевагу. Поруч можна помістити форму захоплення заявок з офферу на кшталт «Отримати безкоштовну консультацію», «Передзвоніть мені через хвилину» або «Отримати знижку» і т. Д.
 3. Блок переваг товару чи послуги – тут потрібно подати будь-які плюси вашого товару як щось видатне. Зробіть акцент на тому, що отримає клієнт від товару / послуги, – які вигоди, зручності. Наприклад, купивши професійну плойку, панянка зможе робити речі, які були доступні тільки в салонах краси за дорого. Коли захоче. Купивши намет, можна відпочивати на природі з комфортом, незалежно від погоди. Купивши чохол за $ 10, iPhone за $ 1000 переживе пряме зіткнення з плиткою / асфальтом, випавши з висоти росту людини. І все в такому дусі – потрібно 3-5 таких буллітів. Головне, щоб клієнту здавалося, що він отримає набагато більше, ніж заплатить.
 4. Ілюстрації і відео з товаром – продають зображення і відео, які посилять бажання відвідувача придбати товар. Зазвичай використовуються різні ракурси або сценарії в зображеннях: служіння в рюкзак намет, розібрана і в поставленому вигляді, наприклад. Відео повинні бути позитивними і показувати практичну користь від володіння товаром або замовлення послуги.
 5. Аудиторія товару / послуги – покажіть образи тих, для кого призначений ваш оффер: бізнесмени, підлітки, діти, офісні працівники, мами або ще хтось. Тема зразок «Кому буде корисний наш …?», А далі зображення задоволених людей або список з іконками і короткою розшифровкою. Потрібно, щоб клієнт дізнався себе в одному з образів.
 6. Як ми працюємо – покрокова схема взаємодії з клієнтом. Наприклад, замовлення, оформлення, доставка. Людина повинна чітко уявляти процес – що станеться після подачі заявки або дзвінка. Передбачувано, без сюрпризів і пов’язаних з ними сумнівів.
 7. Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки
 8. Відгуки – в цьому блоці повинні закриватися різні заперечення і даватися відповіді на невисловлені поки що питання. Тобто ви уявляєте, що в вашому офферу може викликати сумніви, і пишіть коментарі від імені «покупців», в яких розвіє всі ці шорсткості. Наприклад, таке: давно мріяв про таку наметі, вона міцна, не порвалася, навіть коли випадково провів по ній шампуром, влазить в маленький рюкзак і майже нічого не важить. Кількість відгуків залежить від того, скільки нюансів помітите у вашого товару, і від фантазії. Можна навіть з помилками писати – у деяких це викликає більше довіри. Але не переборщіть з цим.
 9. Оплата, доставка, гарантія – важливий блок, в якому необхідно детально показати способи оплати, доставки та умови гарантії на товар.
 10. Таймер зворотного відліку – використовуйте цей тригер для створення відчуття дефіциту, можна також додати тригер закресленою ціни для посилення ефекту. Наприклад, купивши до кінця тижня, отримаєте знижку таку-то або подарунок. І поруч форма захоплення на залишення заявки.
 11. Цифри – різна статистика, яка може переконати відвідувача купити товар. Наприклад, 10 000 задоволених клієнтів за місяць, на 50% довше термін служби товару завдяки чомусь там, економія до 40% при замовленні у нас і все в такому дусі. Тобто опублікуйте числові показники, що стосуються характеристик товару / послуги або вашої компанії. Це потрібно для ілюстрації переваг – багато людей цифри сприймають краще за інших форм докази.
 12. Карта – схема розташування вашого офісу або філій. Або навіть не фізичну адресу, а географія поширеності, популярності пропонованого вами товару або бренду – карта світу з зафарбованими областями або щось схоже. Загалом, карта чогось доречного в вашому випадку.
 13. Підвал – акуратно зібрані в одну купу ваші контактні дані (адреса, телефон, пошта, свідоцтва про Державну реєстрацію / ІПН, якщо потрібно) і кнопка замовлення дзвінка.

Така структура працює в більшості випадків. Звичайно, деякі блоки можуть бути відсутніми (наприклад, про аудиторію або цифри), щось, можливо, доведеться додати в залежності від характеру вашого оффера. Крім того, роль грає оформлення посадкової сторінки і текстова складова. Тобто важливо не тільки те, що ви покажете, але і як це буде подано. Давайте трохи докладніше про це.

Оформлення одностранічнік і комерційний текст

Лендінгем не вимагає якогось особливого, унікального дизайну для того, щоб бути ефективним. Ви можете використовувати стандартний шаблон профільного конструктора без помітних переробок і при цьому відмінно продавати. Це не дивно – в таких шаблонах все вже налаштовано гармонійно: кольору, шрифти, розміри елементів.

Головне, щоб ніщо не заважало сприймати інформацію, – текст, зображення, іконки, форми, схеми і т. Д. У цьому сенсі добірка квітів і форматування тексту мають велике значення. Ключові моменти повинні бути виділені розміром, кольором або ще чимось. Наприклад, кнопка не повинна зливатися з фоном, як і шрифти заголовків.

Якщо ви не є дизайнером, то рекомендуємо просто брати відповідний готовий шаблон і на його основу додавати свій контент. Чесно – покупцям взагалі все одно, якими засобами зроблена сторінка. Все одно 99% Лендінзі схожі між собою. Важливі подача і оффер.

Текст для одностранічнік дуже важливий. Це не публіцистичний стиль. Це комерційний текст – важливий елемент укладання угоди. Спосіб впливу на потенційного покупця. Звучати повинен просто і переконливо, містити і практичну інформацію, і емоційну, що викликає враження цінності придбання, вигідності.

Загальні принципи написання комерційного тексту для посадкової сторінки наступні:

 • Цінність властивостей товару або послуги повинна бути вище їх вартості – угода повинна здаватися вигідною. Заплатив менше – отримав набагато більше;
 • У покупця має скластися по тексту враження, що товар щось змінить в його житті на краще – спростить, прискорить, зробить більш стабільним і т. Д .;
 • При формулюванні цінності продукту потрібно враховувати портрет середньостатистичного представника цільової аудиторії. Орієнтуйтеся на його запити, закривайте текстом сумніву, показуйте реалістичні вигоди, що випливають з властивостей товару і потреб;
 • Текст не повинен бути надто прісним, пишіть різноманітно – використовуйте інтригу, десь легкий гумор, можна навіть припустити трохи негативу для контрасту;
 • Необхідний ефект від Лендінзі – негайний замовлення товару. Використовуйте бар’єри, що підвищують цінність пропозиції: тимчасова знижка, розпродаж до такого-то дня, подарунок при покупці в певний час. Все це зазвичай стимулює до дії.

За підсумком, яке враження повинен виробляти лише однієї сторінки сайт? Все просто: привернути увагу (соковитий заголовок з УТП, смачне зображення першого екрану), надати достатню кількість інформації для прийняття рішення (відгуки, презентація), показувати вигоди від здійснення угоди (буліти), схиляти до негайного здійснення покупки (форма захоплення, кнопка) . Загалом, оффер повинен зацікавити настільки швидко і аргументовано, щоб людина натиснула на кнопку. Якщо він піде, то, швидше за все, забуде про побачене.

Технічна сторона створення одностранічнік

Вищеописана теорія вимагає движка для реалізації. Треба десь зібрати і опублікувати Лендінгем. Стежити за його статистикою, рекламувати, тестувати різні варіанти тригерів та інше.

Потрібна технічна база. Кращий претендент на цю роль – профільний конструктор. Більш простого і зручного способу дістатися до конверсії годі й шукати.

У новачків взагалі немає варіантів – все інше складніше, просто не вийде без знань.

LPGenerator – кращий конструктор для створення односторінкових сайтів

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

LPGenerator – найпотужніша, продумана до дрібниць спеціалізована платформа для створення Лендінзі. Давно існує, є все для формування сторінок, насичення їх функціональними можливостями, збору статистики, маркетингу та просування. Прямо в панелі управління, без допомоги сторонніх сервісів, хоча інтеграції підтримуються у великій кількості.

Панель управління в LPG відмінно структурована, містить величезну кількість посилань і всіляких інструментів для оптимізації, аналізу і настройки сторінок. Складною її можна назвати з натяжкою просто через великий обсяг корисних речей. За фактом користуватися зручно після освоєння можливостей, на що буде потрібно 1-3 дні.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Редактор сторінок LPG нагадує адаптований під задачу Photoshop – безліч віджетів, блоків і засобів для їх перетворення у вільному порядку.

Є все, навіть нормальний магазин, який працює на внутрістранічной пагінацію.

Варіанти сторінки, правка / вставка коду, доступ до CSS окремих елементів і прості повзунки для настройки, лінійки, шари, сітки – вимогливі користувачі залишаться задоволені.

Готових макетів сторінок багато за мірками ніші – в районі трьохсот. Якість дуже хороша. Безліч тематик, структур, підходів до оформлення – є з чого вибирати. Режим повноекранного передперегляду сподобається всім. Можна також взяти чистий аркуш і намалювати сторінку з нуля засобами редактора – це цікаво і не так складно, як здається.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

LPG містить найповніший із усіх сайтбілдеров ніші набір інструментів для аналізу і оптимізації конверсії.

Воронки продажів з урахуванням джерел трафіку, CRM, вбудована панель управління контекстною рекламою і поштовими розсилками, моніторинг статистики, інтеграція сторонніх додатків, гнучка настройка повідомлень (SMS підтримуються), синхронізація з соціальними мережами і управління групами, джерелами трафіку, A / B-тести – дуже багато всього є всередині.

аудиторія LPGenerator

Дизайнери, веб-підприємці та новачки, охочі освоїти процес лідогенераціі на професійному рівні. Підходить всім, кому потрібна конверсія зі сторінок.

Вартість за 1 місяць при оплаті відразу за рік (на 30% дешевше щомісячної оплати):

 1. Базовий (558 рублів) – можливість підключення 1 домену, створення 3-х сторінок, цілодобова технічна підтримка.
 2. Високий рівень (1662 рубля) – 1 домен, створення 50 сторінок для проведення тестів.
 3. Безлімітний (2799 рублів) – необмежена кількість доменів, сторінок і вхідного трафіку, преміум-макети, прив’язка доменної пошти.
 4. Корпоративний, White Label (11011 рублів) – повністю безлімітний пакет, персональний брендинг на 15 клієнтських акаунтів, феноменальна підтримка.

Лайфхак: на LPG працює Кешбек 12.5% від LetyShops – чому б і ні, профіт ж!

плюси:

 • Безліч вбудованих інструментів для оптимізації конверсії;
 • Відсутність необхідності оплачувати підписку на зовнішні профільні сервіси (CRM, поштові розсилки, повідомлення та інше), так як все є з коробки;
 • Можливість підключення великої кількості зовнішніх інтеграцій, якщо все ж вони будуть потрібні;
 • Можливість роботи з кодом сторінки;
 • Професійний і одночасно зручний редактор сторінок;
 • Можливість додавання на сторінку магазину з масою налаштувань;
 • Хороший навчальний курс, ще й безкоштовний;
 • Можливість за оплату замовити послуги від розробників з гарантією якості;
 • Чуйна і професійна підтримка.

мінуси:

 • Новачкам доведеться повчитися, щоб задіяти можливості LPG по повній програмі;
 • Чимала вартість, як і у всіх спеціалізованих конструкторів Лендінзі.

uKit – найдоступніший і зручний конструктор одностранічнік

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

uKit – найдоступніший за вартістю серед всіх конструкторів з візуальним редактором. У його ціну нічого кращого немає. Так вже вийшло, що структура шаблонів ідеально підходить для створення посадочних сторінок – адаптивні блокові макети, які легко збираються і добре працюють. Для реалізації класичної продає структури, описаної вище, можливостей досить – це головне.

uKit ідеальний для тих, хто хоче швидко і недорого спробувати зібрати конверсію – підучитися, обходячись малою кров’ю. Буквально за 1 вечір ви зробите свою першу сторінку лідогенераціі. 15 хвилин на створення структури, решту часу – на наповнення текстом, завантаження / компоновку зображень і всілякі налаштування на зразок підключення домену, аналітики, SEO, SSL, соціалок і т. Д.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

З коробки отримуєте пару десятків односторінкових шаблонів хорошої якості. Вони зібрані з готових блоків візуального редактора і наповнені тематичним контентом. Можете вибрати будь-який і підігнати його під класичну структуру / оффер. Це найраціональніший варіант – щось спочатку буде як годиться, щось додасте або приберете. Це легко.

Лендінзі в uKit формуються з блоків і віджетів: картка, прайс, таймлайн, контакти, таймер, етапи, таблиця, замовлення зворотного дзвінка, онлайн-консультант, галерея, хедер, футер, переваг, відгуків та інших елементів. Будуєте все це в потрібному порядку, заповнюєте контентом, і можна публікувати. Дизайн, шрифти, кольори і ефекти настроюються.

Як працюють односторінкові сайти з продажу товарів

За допомогою Лендінгем Пейдж можна створити в інтернеті бізнес з нуля, не маючи грошей і знань в області розробки продають сайтів. Для цього достатньо зрозуміти, як діяти в системі дропшіппінг.

Знаючи маркетингові принципи здійснення продажів в інтернеті за допомогою односторінкових сайтів можна збільшити реалізацію продукції, а значить прибутковість компанії завдяки тому, що реклама побудована грамотно.

Ідеальний продає сайт допомагає знайти потрібний продукт, зробити вибір і купити.

Лендінг Пейдж для продажу товарів

Односторінковий сайт підійде для просування одного товару або послуги, тому що за допомогою Лендінзі результативна реклама і просування тільки одного продукту. Зараз успішність бізнесу на одностранічнік пояснюється тим, що через інтернет вони продають краще, в порівнянні з бакшишниками сайтами, так як містять постійний заклик до дії.

Купуючи рекламні пости в тематичних спільнотах, дивіться на тематику і статистику спільноти. Таргетована, тізерна і контекстна реклама платна. Виняток становить спам.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні уроки

Якщо налаштована реклама, ви отримаєте трафік на Лендінгем Пейдж. Від того, як зроблений лише однієї сторінки сайт, залежить, чи захочуть люди купити продукт, тому важливо створити продає сторінку правильно.

Правила, відповідно до яких створюється ідеальний продає сайт

 1. Всі зображення треба розмістити продумано. Ідеальний Лендінгем Пейдж містить справжні, а не стокові фото. Так збільшується ліміт довіри у потенційних покупців. Зображення викликає у людей емоції, які повинні бути позитивними. Приклад: спочатку ретельно продумайте ідею, чому потенційний клієнт вибере цей продукт, чому це вигідно і відповідно до цього підбирайте картинку.
 2. Позбавте покупців від необхідності робити вибір. Безліч рішень за нетривалий період стомлює. Постарайтеся підштовхнути людину до потрібного рішення, тобто зробіть вибір за нього, але ненав’язливо.
 3. Ідеальний лише однієї сторінки сайт обов’язково включає в себе знайомство зі співробітниками компанії. Подібний крок підвищить довіру до вас, і як наслідок, збільшить продажі продуктів через інтернет.
 4. Варто продемонструвати результат використання товару, що продається. Людьми керують емоції, тому що прийшли на Лендінгем Пейдж люди повинні відчути ефект від володіння предметом.
 5. Соціальне доказ успішно працює: побачивши, що товаром скористалися двісті чоловік і є позитивні відгуки (як приклад, найкращі) про продукт, бажання купити його зросте.
 6. Заклик до дії оформляють так, щоб його можна було легко знайти. Навряд чи у відвідувачів виникне бажання його шукати.
 7. Візуалізують процес за допомогою демонстрації етапів роботи.
 8. Ціна повинна бути вказана. Покупців в першу чергу цікавить ціна товару, тому замовчувати її недоцільно. Приклад: людина потрапила на одностранічнік, що продається тут товар йому потрібен, але його вартість невідома. Він починає дзвонити, писати, йому починають дзвонити і писати. В результаті ціна з’ясовується, і вона не влаштовує клієнта. Результат: даремно витрачені нерви і час, а можливо, і гроші.
 9. Ідеальний Лендінгем Пейдж має лічильник, який підштовхне користувача сайту зробити покупку тут і зараз, а не піти шукати потрібний продукт кудись ще.
 10. Показавши розташування компанії, ви підвищите довіру клієнтів.
 11. Ніщо на сайті не повинно відволікати відвідувача від головної мети – продажу товару.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Товари для продають сайтів дропшіппінг

Пряма поставка товару від компанії-виробника покупцю через посередника називається дропшіппінг. Посередник замовляє товар, вказуючи при цьому адреса клієнта (кінцевого одержувача). В системі все нескладно: покупці отримують товар, постачальники – гроші за реалізований товар, а посередник відсоток від угоди. Нюансом виступає термін доставки з моменту продажу.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Найчастіше по системі дропшіппінг здійснюється продаж китайських товарів. Такий стан справ пояснюється тим, що саме Китай займає лідируюче положення у виробництві і максимально якісно налагодив поштовий сервіс з іншими країнами.

Товари для продає односторінкового сайту

Вибір товарів для Лендінзі проводиться відповідно до принципу: пропонувати покупцям треба те, що вони погодяться купити. Якщо у вас є досвід продажів через інтернет, то можна ризикнути – взяти нові ідеї та заробити на них. Для початківців роботу в мережі розумніше прислухатися до рекомендацій досвідчених бізнесменів, які торгують через інтернет.

Головна небезпека для початківців продажу в інтернеті полягає в тому, що створивши продає сайт з нуля або за шаблоном і не продавши через нього нічого, вони розчаровуються і йдуть, не працюючи над помилками.

Раніше щоб дізнатися, як буде продаватися товар через інтернет, потрібно було протестувати ніші, провести маркетингові дослідження, що передбачало грошові та часові витрати. Сьогодні необхідну інформацію і право на продаж можна отримати через спеціальні купання сервіси. Працюючи з купонами, можна отримувати прибуток, використовуючи якісний Лендінгем.

Топ купонних сервісів

Купонний сервіс – це сайт, де представлені різного роду продукти зі знижками, що дає можливість отримати достовірну інформацію про те, наскільки активно буде реалізовуватися товар. Приклад: що продається добре, в якому районі, за яку ціну.

Купонних сайтів сотні, але стежити можна тільки за найбільшими сервісами, які підкажуть який товар вибрати, щоб розмістити на Лендінгем Пейдж, що напевно захочуть купити прийшли на одностранічнік. Це також відмінний спосіб протестувати вибір товару до початку продажів.

Groupon.ru

Посідає перше місце в ТОП. На цей сайт щодня приходять мільйони людей. Для отримання відомостей про затребуваних товари треба зареєструватися на сервісі і перейти в розділ товари. Інформація заслуговує довіру, це не реклама і не один з ходів маркетингової політики, що забезпечує збільшення кількості проданих товарів.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Kupikupon.ru

Потрібно зареєструватися на сервісі і вибрати товар, який входить в ТОП найбільш популярних (приклад: певний бренд годин). Його ви зможете розмістити для продажу на одностранічнік.

Vigoda.ru

Третє місце в ТОП. Принцип пошуку популярних лотів той же: реєструєтеся і дивіться в різних категоріях і за ключовими словами. Відмінність від інших сервісів: щоб подивитися, яка кількість продукту, який ви збираєтеся розмістити у себе на одностранічнік, продано, треба клікнути на цей продукт.

Livingsocial.com

Якщо продає сайт створюється для російського споживача, то проаналізуйте менталітет жителів СНД і розсудіть здраво, чи буде її продавати річ так само затребувана у вас.

На livingsocial.com є можливість перегляду статистики по країнам світу. Цей сервіс полегшить вирішення дилеми, який товар вибрати і розмістити, що захочуть купити жителі РФ і ближнього зарубіжжя.

Amazon.com

Цей сервіс є не тільки купонним, а й повноцінним сервісом доставки товарів з США. Товари там значно дорожче, термін доставки вище, але асортимент позитивно відрізняється від китайського якістю і наявністю унікальних товарів.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Тут можна вибрати категорію товару, вкладену категорію і побачити сотню найбільш продаваних продуктів. Не треба роздумувати чи захочуть купити продукт, який ви плануєте розмістити для продажу на одностранічнік. Зібрані в цьому переліку товари – не реклама з метою збільшити прибуток, це правдива статистика.

В сервісах є розділ під назвою пройшли акції. Він дозволяє заглянути в архів з тисячами товарів, отримати статистику і довідатися про ціни безкоштовно. Подібна інформація допоможе підібрати сезонні товари, які Ви захочете розмістити на продає сайті (приклад: новорічні ялинкові прикраси), вчасно знайти постачальників і заробити на цьому гроші.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Непогано, якщо Ви розбираєтеся в специфіці продукту, який збираєтеся розмістити на Лендінзі для продажу. Це збільшить ймовірність грамотно складеного тексту на що продає сторінці і спростить спілкування з покупцями при продажу.

Односторінкові сайти дропшіппінг з нуля до мільйона

За допомогою одностранічнік можна створити мережу магазинів і займатися продажами не маючи коштів на закупівлю, не маючи знаннями зі створення продають сайтів в інтернеті і не займаючись доставками, поверненнями і т. Д. Приклад – система дропшіппінг, яка допомагає швидко створити власний бізнес з нуля до мільйона. Дропшиппінг дозволяє продавати через інтернет все.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Класичний дропшіппінг – коли покупці роблять у вас замовлення і платять гроші, а ви забираєте відсоток і замовляєте товари на адресу покупця.

Постачальники обробляють зроблений вами замовлення на товар. Відправляють продані товари на адресу покупця теж постачальники.

Незручність подібної схеми дропшіппінг полягає в необхідності приймати платежі від покупця і за мінусом відсотка відправляти постачальнику.

Односторінковий сайт являє собою інструмент продажів, в якому міститься грамотно розроблена реклама і постійний заклик до дії, спонукає відвідувача купити товар.

Щоб заробити на одностранічнік, важливий вдало вибраний продукт, який слід розмістити для продажу і який напевно захочуть купити.

Скориставшись статистикою купонних сервісів, необхідність протестувати одностранічнік відпаде.

Створити сайт одностранічнік самому: покрокове керівництво

Ласкаво просимо на сторінки блогу Start-Luck. Якщо у вас є своя фірма або товар, то завдяки невеликій сайту можна залучати покупців. Ви самі вирішуєте скільки витрачати на рекламу і визначаєте кількість її показів. 100 нових клієнтів обійдеться рублів в 200. Багато що залежить від специфіки самого товару. Як ви вже зрозуміли, вкладення в інтернет окупаються.

Якщо ви можете створити сайт одностранічнік за три-чотири дні і продати його малому бізнесу, то роблячи Лендінзі на продаж, в рік ви будете отримувати додатково понад 400 000 рублей. Це при найскромніших запитах.

Але, зарано ділити шкуру і вважати прибуток. Для початку я дам покрокове керівництво як ці самі одностранічнікі створити самому – швидко, легко, просто і правильно.

Вам знадобиться

Я віддаю перевагу TimeWeb, якщо ви новачок то раджу свої перші кроки в сайтобудівництва робити саме на цьому хостингу. Він легкий і простий, не викличе ніякого здивування. Практично будь-яке завдання можна виконати за натхненням, діючи згідно підказкам логіки і здорового глузду.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Якщо у вас вже є досвід роботи на віртуальних серверах, і ви хочете заробляти на створенні односторінкових сайтів, то я б порадив вам Евробайт. Дешевий і непоганий сервіс. Його основна перевага – можливість зберігати необмежену кількість сайтів на виділеному просторі пам’яті.

Його я раджу купувати з порталу ReGod. Про реєстрацію, придбання і підключення до сайту я вже писав. Тут вони коштують лише 99 рублів на рік. Дешевше не знайдете.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Рекомендую звернути увагу на дві програми: Adobe Muse і CPortfolio. Друга трохи простіше і коштує 1500 рублів. На відміну від конструкторів, оплата проводиться один раз, вам не доведеться вносити щомісячну плату, як, наприклад, на Wix. Один раз віддали і все. Працюйте собі на втіху хоч все життя.

Adobe Muse трохи складніше, але безкоштовна для тих, хто користується програмами типу Photoshop і має проплачений аккаунт в Creative Cloud. Навіть якщо такого у вас немає, то підписка коштує близько 500 рублів на місяць. Ви оплачуєте її до тих пір, поки користуєтеся програмою, тобто відразу після того як сайт виготовлений і запущений, підписку можна не оформляти.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

З іншого боку, Cportfolio доведеться купувати кожен раз для нового домену (сайту), в той час як на Adobe Muse протягом місяця можна створити стільки проектів – скільки захочеться.

Програма Adobe Muse передбачає тестовий період протягом 30 днів, CPortfolio – 14, так що ви можете спробувати і той, і інший варіант абсолютно безкоштовно, щоб вибрати краще.

Інструкція

У звичайному блокноті або на аркуші А4 намалюйте яким хочете бачити ваш одностранічнік. Розділіть лист на кілька частин (екранів), яка буде послідовність переданої інформації? Де ви покажете переваги, відобразите чи рекламний ролик, залишите чи відгуки і як буде виглядати форма замовлення.

CPortfolio 5

 1. Реєструєтеся на обраному хостингу, створюєте папку сайту через файловий менеджер і підключаєте до неї домен. Всередині папки сайту створюєте ще одну, називаєте її Public_html.
 2. Завантажуєте з офіційного сайту Cportfolio файл start. php і завантажуєте всередину папки public_html. Зберігаєте зміни.
 3. В адресний рядок браузера, куди вводите адреси сторінок або пошукові запити, вставляєте домен-вашого-сайту / start. php і починаєте працювати над власним сайтом в простій і зручної панелі керування CPortfolio.

Adobe Muse

 1. Скачайте програму з офіційного сайту компанії Adobe.
 2. Відкрийте Muse і створіть свій проект продає сайту.
 3. Потім зареєструйтеся на хостингу і створіть папку для нового сайту.
 4. Підключіть до нього домен.
 5. Завантажте свій проект, створений в Muse, на хостінг.В папку нового сайту.

Дуже детально весь процес описаний в курсі Сергія Садовникова «Геній продають сайтів». Крім технічного керівництва тут є теоретична частина, в якій знайдеться безліч секретів і хитрощів для збільшення продажів товару і заявок від клієнтів.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

покрокове керівництво

Подальші кроки будуть однакові для будь-якого способу. Незалежно за допомогою якого інструменту ви створили сайт.

Напишіть правильні, оптимізовані тексти для сайту.

Для цього відкрийте Yandex.wordstat і подивіться які фрази з тематики вашого сайту шукають найчастіше. Використовуйте ці слова в тексті.

Не обов’язково зберігати відмінок, можете навіть розбивати їх декількома словами. Наприклад, якщо ви бачите фразу «Шуби Москва ціни», використовуйте «Наш магазин в Москві надає можливість купити шубу за низькою ціною» – і це спрацює.

 • Встановіть Яндекс Метрика на сайт.

Я вже описував як це робити. Потрібен цей сервіс для того, щоб відстежувати кількість відвідувань, бачити наскільки довго читачі перебувають на порталі. Якщо його залишають через 3 секунди або взагалі не відвідують – треба задуматися про зміну стратегії.

Використовуйте Яндекс Директ.

Яндекс Директ – це рекламна мережа знаменитої пошукової системи. Для просування вашого товару кращими способами. Напевно ви натикалися на дивні оголошення. Варто почитати про подорожі до Німеччини, як на всіх сайтах дуром починають пропонувати дешеві перельоти. Це заслуга контекстної реклами.

Якщо ви налаштуєте Яндекс Директ вірно, то користувачам інтернету будуть пропонувати ваш сайт на порталах інших розробників. Читач клацне на оголошення, зайде на утворять єдиний сайт і можливо купить ваш товар або подзвонить.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Реклама коштує грошей, але ви самі вирішуєте скільки витратите, а ціни тут досить демократичні.

Використовуйте рекламу в соціальних мережах.

Ви можете зв’язатися з адміністраторами груп і дізнатися скільки буде коштувати посилання на ваш проект з парою пропозицій, які зацікавлять передплатників спільноти. Ціни варіюються від 100 рублів мало не до нескінченності. Користь методу відстежити дуже легко. Для цього ви і встановлювали Яндекс Метрика.

Ну ось в принципі і все. Звичайно ж, кожному з цим пунктом можна присвятити окрему статтю. Багато з них вже є в моєму блозі, про інших можна прочитати незабаром, так що підписуйтесь на розсилку.

Створення одностранічнік, в принципі, справа не така вже й складна, але кожен епізод можна виконати більш якісно-менш. Від цього будуть залежати тільки продажу. Так що я раджу вам пробувати, експериментувати і дізнаватися все на конкретному прикладі.

Бізнес на одностранічнік

Чи варто сьогодні відкривати бізнес на одностранічнік? Почнемо по порядку. Свій перший бізнес на сайті одностранічнік я відкрив у 2010 році з продажу поясів для схуднення. Це був цікавий час, цікавий бізнес з якого я стартував. Чи змінилося щось сьогодні? Не думаю.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки

Бізнес на одностранічнік тільки набирає обертів, і сьогодні у нього дуже багато відгалужень. Сьогодні, все під цим розуміють поняття – бізнес з Китаєм.

Продаж китайських товарів через одностранічнікі

Розповім на прикладі свого досвіду, і досвіду наших клієнтів. Коли я починав цей бізнес, не було інструкцій, ні моделей продажів. Ми просто намагалися і доводили до результату. У чому я бачив плюси такого бізнесу? Повністю прозора модель, яку легко прорахувати і вести.

витрати: доходи:
Закупівля товару: 180 руб. Продаж 1 товара: 2000 руб.
Витрати на рекламу: 300 руб. Середня допродаж: 400 руб.
Витрати на відправку: 220 руб.
Витрати на упаковку: 110 руб.
Разом: 810 руб. Разом: 2400 руб.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні Вимоги уроки І весь бізнес зводився до того, що б правильно обмінювати 810 руб. на 2400 руб .. У цілому, в цьому і є основа будь-якого бізнесу. Купити дешевше, продати дорожче, або зробити дешевше, продати дорожче. Мінус в такому бізнесі для мене був один. Постійна робота з товаром породжує більше обігових коштів і маленькі доходи. Постійно потрібно вкладати в товар, що б заробляти гроші.

 • В середньому на оборот 400 000 руб в міс., Чистий прибуток 80 000-90 000 руб в міс.
 • На такі доходи ми вийшли за 6 місяців роботи з нуля.
 • На момент старту, стартових інвестицій було 6000-7000 руб. Це звичайно найбільший плюс такого бізнесу, дуже легкий вхід в бізнес.

Як відкрити бізнес на одностранічнік з нуля

Сьогодні, щоб почати бізнес на одностранічнік необхідно близько 5000 – 10000 інвестицій на вході. Давайте розберемо приклад бізнесу на одностранічнік нашого клієнта. Ми створили готовий бізнес під ключ з продажу розумних годин. Це дорогий товар, і в цьому випадку стартові умови такі.

витрати: доходи:
Закупівля товару: 2200 руб.
Витрати на рекламу: 350 руб.
Разом: 2550 руб. Продаємо за ціною 4950 руб.
 • Разом чистий прибуток: 2400 руб. з продажу одного товару.
 • Для старту такого бізнесу потрібно закупити мінімум 5 товарів (12750 руб.),
 • Чистого прибутку буде з цього – 12 000 руб.

Але якби все було так просто, все б почали робити бізнес на одностранічнік. Що б такий бізнес працював, потрібно виконати кілька умов. Все відштовхується від бюджету на рекламу. У нас, наприклад, це 350 руб., Що б це було так, потрібно зробити наступне.

А що б досягти такого результату новачкові з нуля, потрібно мінімум місяць постійної рутинної усвідомленої роботи над проектом. І в цьому випадку ми отримаємо грамотний бізнес через одностранічнікі. На старті такого бізнесу, якщо бізнес модель дає 0 руб., Тобто ви не заробляєте, але і не витрачаєте, це вже хороша модель для старту. А далі все справа в цифрах.

Останнім часом бізнесом на одностранічнік так само називають будь-який бізнес, який рекламується через утворять єдиний сайт.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні уроки

Оптовий бізнес на одностранічнік

Останнім часом, ми все частіше і частіше стикаємося з оптовим бізнесом на однастронічніках. Оптовий бізнес ідеально просувати через односторінкові сайти.

Оптові бізнеси мають мінімум інформації, і в цьому плані Лендінгем Пейдж це ідеальне рішення для старту такого бізнесу в інтернеті.

На нашому конструкторі дуже багато шаблонів сайтів оптового бізнесу, якими ви можете скористатися безкоштовно. Деякі приклади оптових шаблонів одностранічнік:

В цьому випадку стартувати оптовий бізнес в інтернеті дуже просто. Ви можете працювати як посередник, або як оптовик. Різниця тільки в стартових вкладеннях в такий бізнес. Ми більше 3 років були пов’язані з заробітком в оптовому бізнесі, і так чи інакше такий бізнес приносить непогані гроші. Єдине, він дуже важкий для старту, тому що потрібна постійна робота.

Бізнес-план оптового бізнесу:

Ви створюєте лише однієї сторінки сайт, наприклад, з продажу борошна оптом. Налаштовуєте і запускаєте Яндекс Директ, після цього отримуєте перші заявки. Оскількив оптовому бізнесі дуже слабка конкуренція, заявки будуть досить дешеві, і конверсія сайту буде досить високою, тому що серед всіх рівних ваші сайти будуть дуже високого класу.

Тут все досить не складно. Найскладніше в тому, що вам потрібно знаходити підприємства, компанії, які продають борошно, і домовлятися про передачу клієнта з вашої націнкою. Інакше, це називають агентські продажу.

Тут і починаються всі біди, але якщо ви вирішите це питання і навчитеся домовлятися з постачальниками, то ви почнете одержувати дуже непогані гроші.

Якщо ж ви не на старті, і готові продавати свій товар, то в цьому випадку такий бізнес ставати просто шоколадним. Практично немає конкуренції, легкий вхід на ринок.

витрати: доходи:
Реклама в Яндекс Директ – 650 руб. Укладемо 1 операцію на 300 тонн борошна.
Дзвінки по РФ – 500 руб Націнка – 1 руб на 1 кг.
Зміст сайту – 450 руб.
Разом – 1600 руб. Разом – 1 * 300 000 = 300 000 руб.

Ось такий він оптовий бізнес через одностранічнікі. Єдине, при постійній роботі до першої угоди зазвичай доходять наші учні на 2-3 місяць після старту. Тому, морально важко стартувати з такого бізнесу.

Бізнес через одностранічнікі по послугах

Продавати послуги через інтернет на односторінкових сайтах (Лендінгем Пейдж), це найцікавіше.

Початок о Росії було покладено розвитком Інфобізнес, трохи пізніше стало зрозуміло, що будь-яку послугу продавати через одностранічнік набагато простіше, ніж на багатосторінковому сайті.

Сьогодні, ви можете скористатися будь-яким шаблоном нашого конструктора сайтів, у нас представлено близько 160+ шаблонів сайтів по послугах в різних бізнесах.

При грамотній розробці сайту, і настройки інтернет реклами, в середньому заявка потенційного клієнта по послугах з інтернету обходиться від 60 до 600 руб. Це набагато менше, ніж через багатосторінковий сайт.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні уроки

Як створити лише однієї сторінки бізнес з нуля

Для початку визначтеся, яким саме бізнесом, ви б хотіли займатися. Якщо ви тільки на старті і вам від 18 до 25 років і ви чоловік, раджу почати з бізнесу на одностранічнік з продажу одного товару.

Якщо вам 26-45, я б порадив стартувати вже з бізнесу з продажу послуг або оптового бізнесу з нуля, але зі своїм товаром (НЕ посередницький). Це більш краще рішення.

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні уроки

Покроковий курс з продажу товарів з одностранічнік з нуля + безкоштовні уроки

Вітаємо!Ви довго чекали, просили і нарешті дочекалися. Роман Колесников відновив свій курс «Продаж товарів з односторінкових сайтів з нуля».

Скажу відразу, що це найкращий курс в Рунеті по товарке! А також Роман віддає БЕЗКОШТОВНО 5 повноцінних уроків з даного курсу. Подробиці нижче!

 1. Ви з нуля навчитеся продавати товари з односторінкових сайтів і заробляти на цьому хороші гроші. Хтось з першого місяця заробляє по 30 000 р. і більше, хтось пізніше. Але якщо робити все те, про що йдеться в курсі, то заробляти почнете 100%.
 2. Ви навчитеся працювати з рекламою в інтернеті і продавати не тільки товари, але і надавати послуги.
 3. Ви навчитеся робити односторінкові сайти.
 4. Ви зможете консультуватися з автором курсу по будь-яких питань, пов’язані з продажами в Інтернеті. Консультація від досвідченої людини, дорогого коштує.

Навчання проходить з постійною підтримкою і зворотним зв’язком від Романа. Він відповідає на питання, підказує і дає все необхідне.

 • Після покупки, Ви будете додані на спеціальний сервіс, де зможете дивитися уроки і отримати всі додаткові файли до кожного уроку.
 • Вас також додають в закриту групу ВКонтакте, де можна спілкуватися з іншими учнями;
 • Ви також зможете задавати Роману питання по ходу навчання двома способами: в закритій групі ВКонтакте або через чат на сервісі для навчання.

Важливо!Це не групове навчання з наставником, тут немає перевірок домашнього завдання. Доступ до курсу отримаєте відразу після покупки.

Що ви дізнаєтеся з курсу

Курс включає в себе 6 розділів, а кожна глава складається з декількох уроків. Таким чином, всього в курсі буде 29 уроків.

1 глава: Вибір товару і тест

Глава включає в себе 9 уроків, в яких Роман навчить правильно знаходити товар для продажу і тестувати його перед закупівлею. Поділиться контактами постачальників і посередника і розповість як правильно купувати товар.

 • 2 глава: Робимо свій сайт
 • Включає в себе 7 уроків.
 • В цьому розділі Роман навчить створювати Landing Page в програмі Adobe Muse за своєю методикою і з усіма фішками, які використовує сам; покаже базові функції в фотошопі, які будуть потрібні для створення сайту; підключіть сервіси аналітики і налаштуєте їх; інтегруєте сайт з RetailCRM, налаштуєте її і підключіть телефонію для дзвінків.

Як створити одностранічнік

Вітаю, друзі!Сьогодні мова піде про головного інструменту сучасного бізнесу – продає Landing Page . Створення односторінкового сайту – процес досить складний.

Топові веб-студії просять нескромне цінник за подібну послугу – від 25000 рублів.

Однак я знаю, як заощадити ваші гроші , і розповім про те, як зробити хороший одностранічнік самостійно.

З чого починається Лендінгем

В Інтернеті сотні тисяч односторінкових сайтів. Але тільки мала частина з них приносить реальний дохід власникам. Ви замислювалися, чому так відбувається? Мало грошей вклали в рекламу, найняли поганого дизайнера – це правильно, але далеко не все.

Landing Page, або посадкова сторінка, – це свого роду презентація послуги або продукту.

Всі елементи сайту повинні відповідати єдиній ідеї. Кожен рядок тексту і кожне зображення має говорити клієнту: «Купи», «купи», «купи»! Яскраві, що привертають увагу картинки, помітні чіпляють тексти, соковиті заголовки і правильна побудова блоків – ось секрет справжнього продає Лендінзі.

Створення сайту-одностранічнік має починатися з розуміння того, що ви продаєте, кому продаєте, і чому користувачі повинні стати вашими клієнтами. Отже, з чого складається хороший продає LP:

 • Блок 1. Привертає увагу заголовок, кілька офферов і красива картинка, кнопка / форма замовлення.
 • Блок 2. Основні переваги / характеристики вашого продукту / послуги.
 • Блок 3. Інформація про компанію або людину, послуги якого рекламуються.
 • Блок 4. Реальні кейси: приклади того, чого і як ви змогли добитися.
 • Блок 5. Відгуки реальних людей або компаній.
 • Блок 6. Контакти, правила доставки, карта і т.д.

Схема ця вельми приблизна, розташування і кількість блоків змінюються в залежності від специфіки товару. Однак після перегляду Лендінзі у клієнта не повинно залишитися сумнівів, що саме ваш продукт – це те, що йому потрібно.

Чи можна заощадити на послугах дизайнера

Відповідь однозначна – так, можна! На сьогоднішній день існує маса конструкторів, які роблять досить простим і швидким створення сайтів Landing Page. Для такого типу сторінок ідеально підходить:

 • Tilda;
 • LPgenerator;
 • LPmotor;
 • Wix;
 • Bitrix24.

Все, що від вас вимагається: зареєструватися на будь-якій платформі. Після цього ви отримаєте доступ до функціоналу і сотням безкоштовних шаблонів. Вибирайте відповідний і правте його на свій розсуд. Завдання нескладна, впоратися будь-хто. На кожному з конструкторів є навчальні матеріали. Та й в мережі чимало уроків по створенню Лендінзі.

Доменне ім’я рекомендую купувати окремо, інакше назва сайту буде виглядати не дуже привабливо. Наприклад: логін.tilda.ws. Хостинг онлайн-сервіси надають, до нього ви можете прив’язати будь-який домен.

У конструкторах передбачені платні пакети, що дають набір певних «булочок»: розширений функціонал, можливість вставки стороннього коду та інші додаткові послуги.

В середньому вміст такого Лендінзі обійдеться в 100-200 доларів в рік, без урахування витрат на рекламу.

Переробивши готовий шаблон під власні потреби, ви отримаєте робочий сайт, який добре індексується пошуковими системами і готовий приймати замовлення від клієнтів. Зручність користування конструкторами в тому, що з одного аккаунта можна створювати кілька сайтів, а вносити правки ви зможете в будь-який час.

Що робити далі

Припустимо, ви верстали одностранічнік самостійно, і його зовнішній вигляд вас цілком задовольнив. Куди рухатися далі? Клієнти не з’являються з нізвідки. Вони приходять по пошуковим запитам, а значить, ваш ресурс повинен з’явитися у верхніх рядках видачі.

Про просування сайтів написані чи не цілі енциклопедії. Зупинятися докладно на цьому моменті я зараз не буду. Розповім лише, як підготувати Лендінгем до просування:

 1. Правильно прописати мета-теги в заголовках, текстах, назвах зображень.
 2. Створити спільноти в соцмережах і прикріпити посилання на них на сайті.
 3. Підготувати мобільну версію сайту.

Далі вже доведеться або сплатити рекламу, чи намагатися просувати LP власними силами. Завдання важке, хоча цілком реальна. Деяким вдається загнати свій сайт в топ, не вкладаючи десятки тисяч рублів в рекламу.

маленькі хитрощі

Створення сайту Лендінгем-пейдж – відповідальне заняття. Ви можете отримувати хороший щомісячний дохід з однієї такої сторінки. А якщо їх буде три, п’ять або десять? Ви цілком здатні вести кілька Лендінзі одночасно, просуваючи різні товари. Або ви можете створити кілька посадкових сторінок для захоплення уваги різних цільових груп.

Чим би ви не займалися, не забувайте, що створюєте одностранічнік ви не для себе, а для людей. Тому:

 • Пишіть заголовки, які відразу привертають увагу і дозволяють зрозуміти, що саме пропонується на вашому сайті.
 • Чи не нагромаджуйте сторінку зайвою інформацією.
 • Поставте на головну сторінку кнопку замовлення, на яку дуже хочеться натиснути. А сама форма замовлення нехай буде простою і зрозумілою.
 • Переконайте клієнтів, що ваша діяльність законна, а ваші минулі клієнти залишилися задоволені співпрацею.
 • Не ставте шаблонний контент про «високопрофесійних співробітників» і «високоякісних послугах». Говоріть чітко і по справі, доводьте рівень реальними прикладами.

Є чим похвалитися – хваліться!

Постійно нагадуйте користувачам, які проблеми ви можете вирішити. Тоді ви виділитеся в море одноманітних сайтів, які тільки-но і твердять про те, що вони «молода, що подає надії команда», яка все робить «швидко, якісно і в строк».