Продаж кисневих коктейлів як ип в дитячому садку

0
88

До числа найбільш смачних і корисних напоїв, що популярні в нашій країні, можна віднести кисневі коктейлі. Це дає підприємцю – навіть початківцю, можливість організувати прибутковий бізнес на продажу даних напоїв. Вивчимо те, яким чином може облаштовуватися відповідні торгові точки.

Чи добре продаються кисневі коктейлі?

Продаж Кисневий коктейлів як ІП в дитячому садку

Бізнес на продаж кисневих коктейлів правомірно віднести до найбільш рентабельним і перспективним. Це обумовлено, перш за все, високим ступенем затребуваності даних коктейлів різними категоріями споживачів. Кисневі коктейлі мають широкий спектр корисних якостей:

 • естетичного характеру – приємним видом, смаком;
 • технологічного характеру – легкістю у виготовленні, відсутністю строгих законодавчих вимог до випуску даних напоїв;
 • оздоровлюючого характеру – пристосованістю стимулювати обмінні процеси в організмі, приводити в норму тиск, травлення, поліпшувати сон.

Залежно від складу конкретного різновиду коктейля його корисні властивості можуть доповнюватися іншими – зумовленими властивостями відповідних інгредієнтів (наприклад, соків, ягід).

Власне, що представляє собою кисневий коктейль? Це солодкий напій, легко впізнаваний за «шапці», що складається з маленьких бульбашок піни. У ньому дійсно присутній чистий кисень (не повітря, всупереч поширеній думці), найважливіший хімічний елемент з числа забезпечують життя на нашій планеті.

Кисень може надходити в організм не тільки через дихання, але також і за допомогою його вживання «харчовим» способом – у вигляді газу, розчиненого у воді або знаходиться всередині тих самих бульбашок піни на поверхні коктейлю. «Харчовий» кисень дуже швидко всмоктується в кров і активізує різні процеси, що сприяють оздоровленню організму.

Кисневий коктейль – до слова, є російським продуктом (точніше, радянським – перші досліди вчених по його застосуванню проводилися в СРСР в 1960 роках) визнаний безпечним продуктом.

Його рекомендують до застосування в багатьох оздоровчих установах. Разом з тим, кисневий коктейль – це і повсякденний харчовий продукт.

Він може бути затребуваний різними споживачами, наприклад:

 • клієнтами фітнес-центрів, розважальних центрів;
 • відвідувачами кіно, театрів;
 • відвідувачами парків, пляжів.

Таким чином, продаж кисневих коктейлів як бізнес може бути здійснена в самих різних сегментах. Рівень конкуренції в даному напрямку бізнесу можна охарактеризувати як помірний.

Продаж кисневих коктейлів – не новий вид бізнесу для Росії (що частково можна пояснити, виходячи з того факту, що вони були винайдені в нашій країні), і відповідний сегмент підприємництва досить насичений.

Разом з тим, з поряд з даної насиченістю сформований стійкий попит на кисневі коктейлі: тому, навіть при відкритті бізнесу з нуля не доведеться в зайвий раз приділяти увагу роз’ясненню споживачам всіх властивостей корисності даного напою. Всі знають, що він – корисний і смачний.

Але в силах підприємця – зробити його найсмачнішим, а також просунути свій бренд так, щоб, скориставшись гарним попитом на продукт, виграти місце на ринку у конкурентів.

вкладення

Продаж Кисневий коктейлів як ІП в дитячому садку

Вивчимо те, яким чином підприємець може вирішити дані непрості завдання, які вкладення йому належить інвестувати в свою справу.

Відкриття бізнесу з продажу кисневих коктейлів передбачає:

 1. Підготовку обладнання та облаштування приміщення.
 2. Закупівлю сировини та інгредієнтів.
 3. Розкрутку бізнесу і організацію продажів.

Розглянемо докладніше особливості реалізації даних етапів відкриття бізнесу в контексті доходів і витрат підприємця.

Устаткування і приміщення

Приготування коктейлю передбачає залучення таких основних видів обладнання:

 • Кисневий коктейлер – апарату для змішування кисню з смакової рідиною (він коштує близько 10 тис. рублів);
 • торгової стійки, столика, можливо – стільців (вони обійдуться приблизно в 20 тис. рублів).

Всього одноразових витрат – близько 30 тис. Рублів.

Продаж коктейлю повинна буде вестися в деякому приміщенні. Домовимося, що це торгове місце в розважальному центрі: в середньому за величиною російському місті його щомісячна оренда становитиме близько 10 тис. Рублів. У Москві, звичайно, незрівнянно дорожче – близько 30 тис. Рублів, а то і більше.

Сировина та інгредієнти

Продаж Кисневий коктейлів як ІП в дитячому садку У складі даного коктейлю присутні, як правило, 4 ключові компоненти:

 1. вода;
 2. смакова добавка (сироп, варення, концентрат);
 3. кисень;
 4. піноутворювач.

При цьому, багато «Оксиджен» (стильні продавці-виробники кисневих коктейлів – від oxygen – «кисень» і «ді-джей», той, що на дискотеці) вважають за краще не використовувати у виробництві продукту окремо воду і смакову добавку, а використовувати готову рідина з тим або іншим смаком – наприклад, натуральний або продається в пакетах сік. Домовимося і ми задіяти даний підхід.

Як піноутворювач може бути застосований звичайний білок з курячого яйця або, наприклад, желатин. Дані інгредієнти – оптимальні з точки зору якості і ціни.

У свою чергу, чистий кисень можна замінити нічим – потрібно буде купувати його в балонах. Вартість 200-грамового балона скрапленого під тиском кисню (відповідає приблизно 16 літрам газоподібного) складає близько 1 000 рублів.

Для виготовлення 1 середньої порції кисневого коктейлю знадобиться:

 • 50 мілілітрів соку (собівартість – 5 рублів, виходячи з середньої вартості 1 літра смачного хорошого пакетованого соку в 100 рублів);
 • порядку 0,32 літра газоподібного кисню (собівартість – 20 рублів).
 • Кисневий коктейль зазвичай подається в пластиковому стаканчику з ложкою (собівартість – 3 рубля).

Загальна собівартість 1 порції кисневого коктейлю складе близько 28 рублів.

Середня ринкова відпускна ціна 1 порції напою в ТРЦ – 50-60 рублів. Таким чином, операційна рентабельність кисневого коктейлю, очевидно, буде близька до 100%. Але фактична рентабельність (особливо, в перші місяці), очевидно, буде нижче – оскільки необхідно буде врахувати витрати на обладнання та облаштування приміщення.

Крім того, буде мати значення те, скільки порцій коктейлю вдасться продати підприємцю. Витрати на обладнання та приміщення ми вже вивчили, тепер – розглянемо те, як розкрутити бізнес, і яких оборотів від нього можна очікувати.

розкрутка бренду

Продаж Кисневий коктейлів як ІП в дитячому садку

З чого почати розкрутку бізнесу? Для цього можна задіяти:

 • традиційні, класичні канали – рекламу в друкованих ЗМІ, телебачення, радіо, задіявши «сарафанне радіо» (тобто, підключивши друзів і знайомих);
 • інноваційні (хоча вже зараз переходять в ранг традиційних – настільки вони поширені) канали: контекстна реклама, SEO-оптимізація, SMM.

Акцент в просуванні слід робити на тій цільової аудиторії, яка відвідує розважальний центр, де у підприємця орендовано місце для продажів кисневого коктейлю.

Тобто, якщо це ТРЦ переважно для молоді – рекламу слід давати в ЗМІ відповідної спрямованості, а в онлайн-просуванні робити акцент на «молодіжний» таргетинг в системах контекстної реклами та інших ресурсах.

Які витрати можуть характеризувати рекламне просування торгової точки? Якщо дивитися зазначені канали просування, 1 рекламний показ цільовому клієнту на хорошому ресурсі буде варіюватися в інтервалі 300-500 рублів за 1000 показів (конверсія – перетворення показів в продажу, може скласти близько 2-3%).

З урахуванням популярності ТРЦ, можливо, вдасться обійтися 1-2 рекламними кампаніями в 50 тис. Показів тривалістю близько 1 тижня. Після – клієнтський пул більш-менш сформується, потім – буде підтримуватися або доповнюватися за рахунок постійних відвідувачів ТРЦ. В середньому він може складати близько 50 покупців у день.

Разом можливих витрат на рекламу – 30-50 тис. Рублів.

Скільки можна заробити?

Отже, у нас є всі дані для розрахунку окупності бізнесу на продажу кисневих коктейлів.

Щоденна виручка у нас складе близько 2500 рублів (50 – розрахункова кількість покупців, множимо на 50 рублів відпускної ціни порції коктейлю). Якщо ми постараємося бути присутнім на робочому місці щодня, то за місяць заробимо, таким чином, близько 75 000 рублів (2500 * 30).

Щомісячні витрати:

 • на оренду приміщення – 10 тис. рублів (домовимося, що ми працюємо в середньому провінційному місті);
 • на інгредієнти: 33 600 (28 – собівартість 1 порції, множимо на 40, після – на 30).

Одноразові витрати:

 • на обладнання (30 000 рублів);
 • на рекламу (50 000 рублів).

Таким чином, щоб окупити одноразові вкладення, нам знадобиться попрацювати в мінус близько 2 місяців.

Після цього ми виходимо на рентабельність близько 70% (75 000 рублей виручки і 43 600 рублів щомісячних витрат) до моменту, коли потрібно буде міняти обладнання в силу зносу.

Але пов’язані з цим витрати нас вже не будуть сильно хвилювати: бізнес буде розкручений, і, швидше за все, знову успішно окупить вкладення в оновлене обладнання.

Значною мірою відповідь на питання – вигідно чи ні займатися бізнесом з продажу кисневих коктейлів, буде залежати від реальної ефективності проведення кампанії по розкрутці торгової точки, підходів підприємця до вибору торгового приміщення. Але з урахуванням середньої насиченості сегмента цілком правомірно розглядати даний бізнес як виключно рентабельний.

Як організувати малий бізнес з продажу кисневих коктейлів?

Продаж Кисневий коктейлів як ІП в дитячому садку

Малий бізнес передбачає унікальну можливість отримання непоганого прибутку. Головне вибрати відповідний рід діяльності, що приносить не тільки фінансовий прибуток і задоволення від його реалізації, а й користь оточуючим. Тоді успіх буде гарантований.

Одним з таких прикладів організації підприємницької діяльності є бізнес з продажу кисневих коктейлів.

Що таке кисневі коктейлі?

Кисневі коктейлі – це смачні та корисні напої, що представляють собою піноподібні соки, отримані за допомогою насичення рідини киснем високої концентрації.

Користь кисневих коктейлів полягає в їх властивості, що сприяють виведенню токсинів з організму, боротьби з мігренню і депресіями, підвищенню стресостійкості і працездатності, поліпшенню загального стану організму, підвищення імунітету.

Історія виникнення кисневих коктейлів

Вперше про кисневих коктейлях світ дізнався в кінці 60-х років 20-го століття. Їх винайшов російський вчений Н. Н. Сиротінін.

Перераховані вище корисні властивості кисневих коктейлів миттєво оцінили в усіх країнах світу, завдяки чому їх почали використовувати в медицині, в спорті, для оздоровлення дітей і підтримки здоров’я вагітних жінок. Іншими словами, коктейлі широко застосовували в оздоровчо-профілактичної сфері.

На відміну від країн пострадянського простору, на протязі всього цього часу кисневі коктейлі продовжували широко використовувати в США і Європі. У Росії цей напій лише недавно відновив своє існування. Сьогодні кисневі коктейлі часто пропонують в фітнес-центрах, в санаторіях і профілакторіях, в дитячих розважальних центрах, в фаст-фудах і т. Д.

Варто відзначити, що кисневі коктейлі не тільки корисні, але і вигідні як вид діяльності для малого бізнесу. По-перше, цей товар привертає велику аудиторію споживачів з самих різних категорій. По-друге, їх виробництво має високу ступінь окупності, що гарантує бізнесу швидке отримання прибутку.

Кисневі коктейлі готують з фруктових соків або сиропів і яєчного порошку, що робить їх неймовірно смачним, поживним і корисним ласощами. Готувати кисневі коктейлі дуже просто і головне швидко.

Основними конкуруючими з кисневими коктейлями продуктами є морозиво, попкорн і т. П.

Правда, на відміну від подібних ласощів, кисневі коктейлі не шкодять здоров’ю, що дозволяє їх пропонувати в різних сферах: спорт, туризм, виховання дітей, відпочинок, розваги, харчування, охорону здоров’я і т. Д.

Таким чином організувати свій малий бізнес з продажу кисневих коктейлів можна де завгодно – в парку, в школі, в дитячому саду, в поліклініці, в стаціонарному відділенні міської лікарні, в аптеках, в кінотеатрах, в басейні, в тренажерному залі чи фітнес-центрі і т. д.

Для організації такого бізнесу не потрібно великих капіталовкладень. Для установки обладнання потрібно маленька площа, що дозволяє економити на оренді.

При цьому продаж кисневих коктейлів обіцяє високу окупність при відносно невисоких витратах.

Особливо рентабельний бізнес з продажу кисневих коктейлів у великих мегаполісах. Тут, в умовах поганої екології і сильну загазованість, люди особливо стежать за своїм здоров’ям.

 • Основні місця для організації продажів кисневих коктейлів
 • Як вже було помічено вище, продажами напоїв, збагачених киснем, можна займатися практично в будь-якому місці, де спостерігається висока ступінь скупчення народу:
 • – торгові центри;
 • – спорт-клуби;
 • – фітнец-центри;
 • – розважальні центри;
 • – лікарні та поліклініки;
 • – аптеки;
 • – міські парки;
 • – школи;
 • – дитячі садочки;
 • – салони краси;
 • – басейни;
 • – курортні зони;
 • – зоопарки;

– аква-центри і т. Д.

Покрокова інструкція для відкриття бізнесу з продажу кисневих коктейлів

Перш ніж почати займатися організацією бізнесу з продажу кисневих напоїв, слід вивчити технологію їх приготування, а також придбати необхідне для цього процесу обладнання.

Традиційно точки продажу коктейлів, збагачених киснем, оснащені конденсатором кисню і кисневим коктейлери. Ця техніка дозволяє утворювати в рідини піну. Вартість такого обладнання невисока, що дозволяє організувати бізнес з продажу кисневих коктейлів без особливих капіталовкладень.

Вартість бізнесу з продажу кисневих коктейлів

Для початку подібного роду підприємницької діяльності з нуля вам буде потрібно купити коктейлер – міксер для приготування коктейлів і кисневий концентратор. В середньому таке обладнання обійдеться близько 28-32 тисяч рублів. Згідно з чинним в Росії законодавством, організація торгового бізнесу неможлива без наявності касового апарату.

Тому, якщо у підприємця немає подібних технологій, йому доведеться витратитися ще й на даний вид торгового обладнання. Середня ціна на касовий апарат в Россі варіює від 8 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Бізнес з продажу коктейлів потребує обладнання торгового місця – барна стійка і стілець для співробітника.

На ці предмети доведеться витратити від 25 до 32 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім покупки устаткування, необхідного за технологією приготування кисневих коктейлів, підприємцю потрібно врахувати додаткові щомісячні витрати – це оренда торговельного майданчика.

В середньому на обладнання торгової точки з продажу напоїв, збагачених киснем, потрібно не більше 3 квадратних метрів.

За такий майданчик, відповідно до існуючих середньостатистичними цінами в РФ, доведеться щомісяця платити від 4 до 6 тисяч рублів.

Для виробництва безпосередньо продукту потрібно здійснювати закупівлі фруктових соків, сиропів і піноутворювача. На перший погляд, вартість становить сировини кисневих коктейлів може здатися надмірно високою.

Але якщо врахувати, що піноутворювач додається в комплекті з устаткуванням, а з 1 літра фруктового соку виходить 60 порцій готового напою, можна відзначити високу окупність бізнесу, заснованого на приготуванні і продажах кисневих коктейлів.

Також торгівля алкогольними та іншими напоями передбачає закупівлю одноразових стаканів, а кисневими коктейлями – одноразових ложок. Якщо торгову точку буде обслуговувати найманий працівник, то до щомісячних витрат також додайте витрати по заробітній платі персоналу, розмір якого залежить від обсягу робіт, графіка і регіону.

Документальне обгрунтування бізнесу з продажу кисневих коктейлів

Згідно з чинним на території Російської Федерації законодавством, для відкриття бізнесу з продажу фруктових напоїв, збагачених киснем, немає необхідності отримувати спеціальні документальні дозволу.

Все що потрібно від підприємців, це сертифікати якості, що додаються до обладнання, і пенообразующую суміш, а також наявність медичної книжки і позначки санепідемстанції у продавця.

Перед початком підприємницької діяльності важливо зареєструвати бізнес і реалізовану їм продукцію в Санепідемстанції. В середньому вартість такої реєстрації складає 15 тисяч рублів.

Прибуток від продажів фруктових коктейлів, збагачених киснем

Одна порція кисневого напою, обсяг якої становить 400 мілілітрів, в середньому по Росії коштує 50-100 рублів. Її собівартість – 8-10 рублів.

У цю суму входить покупка соку (100 грамів на одну 500 мілілітрові порцію) – 5 рублів, пенообразующей суміші (1 грам одну 500 мілілітрові порцію) – 2 рубля, пластиковий стакан і ложка – 1 рубль. Разом: 8 рублів – собівартість однієї 500 міллітровой порції кисневого коктейлю.

В середньому в російських регіонах така порція напою продається за ціною 35-45 рублів, в столиці – 70 рублів. Т. е. Валовий прибуток становить 32 і 62 рублів з порції відповідно.

Скільки в день ви будете продавати порцій коктейлів, передбачити неможливо.

Цей показник залежить від ряду факторів, включаючи цінову політику, яку ведуть бізнесмени, місце розташування торгової точки, якість і смак продукції.

Навіть якщо в добу ви будете продавати 40-60 коктейлів, то зможете заробити понад 1,6 тисячі валового Доха, в місяць – 45 тисяч рублів доходу, за умови реалізації бізнесу в регіоні.

Отже, вже через кілька місяців бізнес з виробництва кисневих напоїв повністю окупиться. Причому, саме цей рід підприємницької діяльності найбільш рентабельним є в регіонах, де рівень доходів населення нижче, ніж в столиці Росії. Це дозволяє економити на оренді торгової площі, що набагато вигідніше, навіть в умовах порівняно низьку відвідуваність.

На даному етапі бізнес з виробництва кисневих коктейлів є слабо зайнятої нішею, тому гарантовано буде приносити прибуток, а самому підприємцю не доведеться довго думати, де розмістити барну стійку.

Складнощі організації бізнесу з продажу кисневих коктейлів

Перш ніж метушитися в організації підприємницької справи з виробництва фруктових коктейлів, необхідно уточнити, чи можна придбати в вашому регіоні коктейлер. Якщо немає, то де в найближчому місці це можна зробити.

На жаль, без кисневого коктейлери неможливо організувати бізнес з виробництва фруктових напоїв, насичених бульбашками кисню. В ідеалі купити якісне, високопродуктивне і головне зручне в використанні обладнання. Встановлювати коктейлер найкраще на самому видному місці.

Це дозволить покупцям готової продукції розуміти, яким чином відбувається насичення соку киснем. Це стане додатковим приводом для довіри до продавця.

Рецептура приготування кисневих коктейлів

Щоб коктейлі користувалися популярністю, важливо їх правильно і смачно приготувати. Густота, основа і піноутворювач – все це в кінцевому результаті грає важливу роль. Не нехтуйте якістю. Пам’ятайте, частина клієнтів уже гарантовано, але хоч раз в житті пробували кисневі напої, тому їм є з чим порівнювати.

висновки

Будьте ввічливими і привітними зі своїми покупцями, намагайтеся догодити споживачеві у всьому, вибирайте тільки якісну продукцію для виробництва товарів, і тоді ваш бізнес 100% знайде успіх.

Кисневий коктейль: Бізнес план і обладнання

Продаж Кисневий коктейлів як ІП в дитячому садку
У наш час можна заробити гроші практично на всьому і навіть на повітрі, тобто на кисневих коктейлях. Такий малий бізнес з мінімальними вкладеннями, приносить непоганий прибуток і окупається в короткі терміни, що немало важливо. Найголовніше – це знайти покупців, який будуть із задоволенням купувати ваш продукт.

Сучасні люди стали частіше замислюватися про своє здоров’я, тому коктейлі, насичені киснем, стали користуватися великим попитом.

Вони являють собою збагачене киснем напій, який рекомендують вживати спортсменам, вагітним жінкам, а також людям з нестачею кисню в крові.

За часів Радянського Союзу такі коктейлі пропонували в спортивних комплексах і різних медичних установах, наприклад в стоматологічних кабінетах. Тепер такі напої подають в кафе і ресторанах.

З чого почати?

Якщо вас цікавить кисневий коктейль як бізнес, слід знати, що попит на цей напій стає дедалі більше. Сьогодні він став більш затребуваний, ніж кілька десятків років тому. Щоб отримувати прибуток, необхідно продавати близько 30 порцій за день. Це справа не вимагає великих вкладень, а прибуток буде пристойною.

Здорові напої можна продавати в ресторанах і торгових центрах. Оксі-бар краще розташувати в місцях з великим потоком відвідувачів, але, в той же час, покупцям повинно бути комфортно і затишно. Приготувати порцію напою можна буквально за 5 хвилин.

Цінова політика

Підприємці, які реалізують бізнес план кисневих коктейлів, розробляють його з урахуванням інших послуг, які вони пропонують комплексно.

Для приготування одного коктейля потрібно витратити:

 • Фруктовий сік – 30 мл;
 • Спеціальний сироп – 5 мл;
 • Одноразовий посуд – ложка і склянка.

Все це обійдеться в 2,22 рубля. За рік витрати складуть 35 тис. Рублів на рік. Заробітна плата реалізаторам – 6 тис. Рублів.

Якщо буде працювати дві торгові точки, в рік на зарплату продавців піде 144 тис. Рублів. Оренда торгової точки обійдеться приблизно в 36 тис. Рублів. Загальні витрати складуть 245 тис. Рублів на рік, а продаж кисневих коктейлів принесе 780 тис.

рублів за умови, що за день буде продаватися 50 напоїв по 50 рублів. Такий бізнес зазвичай окупається буквально за 4 місяці.

Продавати коктейлі доцільно в тих місцях, де спостерігається масове скупчення народу. Найвища рентабельність у розважальних та торгових центрах. На сировину не доведеться витрачати багато коштів. Найбільші витрати – це покупка обладнання. Воно окупається буквально за півроку.

устаткування

Для реалізації напоїв, насичених киснем, знадобитися торгова точка, площею 1-2 кв. метра.

Крім того, потрібно придбати:

 • Апарат для приготування коктейлів – 50 тис. Рублів;
 • Барна стійка – 30 тис. Рублів;
 • Стілець – 2 тис. Рублів;
 • Касовий апарат – 15 тис. Рублів;

Меню з цінами

На обладнання для кисневих коктейлів доведеться витратити близько 55 тис. Рублів. На оформлення документів піде ще 5 тис. Рублів. Ці гроші потрібно мати на руках одразу.

Для приготування коктейлів знадобиться кисневий концентратор і коктейлер. Все обладнання працює від електромережі.

Де продавати кисневі коктейлі?

Найкраще продавати в установах, пов’язаних зі здоров’ям, а також в місцях з великою прохідністю, наприклад в дитячих розвиваючих центрах.

Продавати такі напої можна в:

 1. У лікарнях;
 2. басейнах;
 3. Фітнес центрах;
 4. На дитячих майданчиках;
 5. У торгових центрах;
 6. У спортивних школах.

Прибуток багато в чому залежить від прохідності точки і вартості одного коктейлю.

Наприклад, в елітних фітнес клубах, салонах краси, дитячих перукарень, відвідувачів небагато, але вартість одне напою тут висока, тому прибуток буде пристойна.

Реєстрація

Для торгівлі напоями здоров’я не знадобляться ніякі сертифікати, оскільки обладнання сертифіковане державними органами, як побутові прилади.

Щоб приступити до роботи, достатньо зареєструватися як індивідуальний підприємець. Податки краще платити за спрощеною системою.

Дозвіл від СЕС вам не знадобиться, оскільки всі інгредієнти для приготування напоїв сертифіковані.

персонал

У барі, що реалізовує такі напої, головна людина – це Оксиджен. Він спілкується з клієнтами і пропонує їм «кисневі сесії». Він повинен вміти створити правильний букет і змішати різні аромати. Крім того, продавець повинен грамотно підібрати відповідний коктейль в залежності від віку і стану клієнта.

Знайти працівників в такий бар нескладно, оскільки це елітна професія, яка добре оплачується.

практичні поради

Перед тим як відкрити кисневий бар, потрібно ознайомитися з деякими простими правилами:

 1. Не економте на покупці коктейлери. Він повинен бути зручний, продуктивний і привабливий. Обладнання належить поставити на саме видне місце, щоб клієнти бачили, як готують їх замовлення. Солідна установка викликає довіру і повагу.
 2. Слід пам’ятати, що виготовлення кисневого коктейлю – це непроста справа, яка вимагає певних знань і навичок. Важливо знати, як правильно створювати різні композиції і використовувати спеціальні інгредієнти. Нові суміші відрізняються приємним смаком і збалансованим складом. Вони розраховані на масового покупця.
 3. У барі повинен працювати привітний Оксиджен. Він розповідає про користь напоїв і ввічливо спілкується з покупцями. Беріть на роботу тільки відкритих доброзичливих співробітників. Завдяки цьому ви зможете істотно збільшити продажі.
 4. Безумовно, можна приготувати кисневий коктейль в домашніх умовах без обладнання. Для цього використовують кисневий міксер або коктейлер. Але багато людей цим не займаються. Вони йдуть в кисневі бари, щоб відпочити, а також насолодитися затишною і здоровою атмосферою.

Відео по темі Відео по темі

рентабельність

Найбільша рентабельність бізнесу на коктейлях в регіонах. Зазвичай в невеликих містах ціни на оренду торгових площ набагато нижче. Крім того, тут невисока заробітна плата.

Незважаючи на те що відвідуваність точок в регіонах нижче, прибуток може бути набагато більше. Ця ніша вільна у багатьох містах.

Тому необхідно задуматися, може бути варто зайнятися саме цим бізнесом в маленькому місті.

Можна домовитися з адміністрацією і продавати напої в школах або дитячих садах. На це соціальне справа держава видає субсидію.

Якщо бізнес буде розвиватися успішно, прибуток з однієї школи складе 21 тис. Рублів. Один комплект обладнання можна перевозити в різні школи і дитячі сади в певні дні.

Завдяки цьому ваш дохід збільшитися в 1,5 рази. Первинні вкладення окупляться буквально за 2-3 місяці.

Підведемо підсумок

Продаж коктейлів з кисневою пінкою – це простий і зрозумілий бізнес, в якому відсутній фактор сезонності. Крім того, це дуже корисна справа, яку дарує людям здоров’я.

Завдяки просвітницькій діяльності фітнес клубів і санаторіїв попит на таку продукцію постійно зростає. При мінімальних вкладеннях кисневий бар окупиться за кілька місяців.

Зайнятися цим бізнесом може будь-яка людина. Він не вимагає великого стартового капіталу і відрізняється високою самоокупністю. Найвигідніше продавати кисневі коктейлі у великих мегаполісах, де люди страждають від пилу і вихлопних газах. Жителі великих міст, які піклуються про своє здоров’я, регулярно купують ці смачні корисні напої.

Бізнес-план – школи і дитячі садки

Виробники:

Виберіть бренд Airnergy AG AirSep Armed Atmung Beijing Choise Electronic Technology Bitmos BMC Medical Co.

, Ltd Canta DeVilbiss Fisher & Paykel Helthcare Human Design Medical Invacare Medical Biophysics Nidek Medical Products Nonin Medical Philips Respironics ResMed Weinmann Біосфера Спум Продакт Котекс Меди СПА Майстер Прана

 • Вибираємо концентратор всього в три кліка! почати вибір

В: Чи великий шум від апарату?

Про: Рівень шуму пропонованих апаратів складає від 30 до 55 дБ в залежності від моделі, що рівносильно шуму підлогового вентилятора. Так, наприклад а …

Читати повністю
Домовтеся з керівництвом школи або садка, причому для підвищення лояльності є сенс передбачити передачу частини доходу на так звані господарські потреби. Адже при даній діяльності комерційний успіх в значній мірі залежить саме від адміністративного ресурсу, оскільки важливо донести інформацію про кисневому коктейлі до всіх батьків і організувати збір платежів.

Ваші вкладення в обладнання орієнтовно складуть від 18000 до 25000 рублів – це приблизний діапазон цін комплекту для приготування коктейлю (кисневий концентратор, коктейлер, класик-суміш).

З самим процесом приготування коктейлю в дитячому закладі за невелику доплату відмінно впорається чергова медсестра, тим більше що медичні працівники, як правило, особливо охайні й акуратні.

Враховуйте, що кисневий коктейль потрібно з’їсти протягом декількох хвилин після приготування, тому продумайте і обговоріть з адміністрацією час годування. Варто мати на увазі, що від коктейлю буде більше користі, якщо його вживати не одночасно з їжею, а хоча б за годину до або через годину після прийняття їжі.

Кисневий коктейль готується на основі звичайного пакетованого соку. Для формування пінної структури додається спеціальний піноутворювач (в школах і дитячих садах, як правило, використовують класик-суміш на основі екстракту кореня солодки). Коктейль подається в одноразовому пластиковому стаканчику обсягом 200 мл.

Про реальні цифри на прикладі школи

В середньому в міській школі вчиться 800 чоловік. Грунтуючись на статистику, можна розраховувати, що послугу оплатить приблизно половина учнів (точніше їх батьки) – 400 осіб.

Зі зрозумілих причин старшокласників навряд чи можна назвати цільовою аудиторією, а учні молодших і середніх класів обов’язково захочуть ласувати «повітряними бульбашками». Тим більше батьки при грамотній інформаційної подачі будуть тільки схвалювати таке корисне частування.

Оптимальна плата за послугу для більшості регіонів Росії – 150 рублів на місяць. Тобто при розглянутих умовах місячна виручка складе 60 тисяч рублів.

Найбільш зручною з точки зору організації роботи є схема годування коктейлем «тиждень через тиждень». При такій схемі на кожну дитину буде припадати по 10 порцій на місяць.

Собівартість порції коктейлю разом зі стаканчиком, одноразової ложкою і серветкою – не більше 1,5 р. Нескладно порахувати, що це всього 10% від фактичної ціни.

Щомісячні витрати: 6 тис. Рублів – вартість всіх витратних матеріалів на 4000 порцій, 15-25 тис. Рублів – оплата співробітника і відрахування на користь школи.

Щомісячний прибуток з одного об’єкта при таких умовах складе близько 30 або навіть більше тисяч рублів. Тобто при правильній організації роботи початкові вкладення повертаються менш ніж за місяць.

Чудові показники рентабельності бізнесу! Можна домовлятися з іншими дитячими установами і рухатися далі.

Як організувати кисневі коктейлі в дитячому садку

Чи можна приготувати коктейль будинку? Відгуки батьків Кисневий коктейль для дітей, відгуки про який досі суперечливі, можна приготувати в домашніх умовах. Для цього знадобиться балон з киснем і спеціальний коктейлер з міксером, який буде підключений до концентратора. В одноразовий стакан (0,5 л) додають близько 100 мл соку. Туди ж варто помістити spoom (натуральний порошок, що сприяє піноутворення, на основі шипшини) або яєчний білок. Включаємо коктейлер, і через хвилину напій повністю готовий. Батьки відзначають, що після подібного коктейлю дитина стає більш активним. Ті малюки, які вживали напій щодня протягом місяця, стали рідше хворіти на респіраторні захворювання. Що може свідчити про зміцнення імунітету.

Кисневі коктейлі для дітей: користь чи шкода, можна чи ні?

Я не бачила жодної дитини, який отримав би в групі травму або ні заспокоєний, якщо впав. Одним лише поглядом, спокоєм, професійної мудрістю дозволяли виникають конфлікти. Наші вихователі м’яко, одним своїм виглядом витвережували діють не тільки на хвору дітей, але і на нас – батьків.

Жодного разу не бачила, щоб хтось із батьків грубо поговорив з кимось із них. Це просто неможливо. Я, як людина запальна по натурі, часто вчуся у них терпінню і щирої любові (зауважимо, до чужих дітей). Рідко який вихователь стає фактично членом сім’ї, думкою якого цікавляться і дорожать.

А Ольга Анатоліївна і Тетяна Володимирівна стали для наших дітей по-справжньому другими мамами. Я впевнена, що ще довго, навіть коли ми підемо в школу, будемо приходити до улюблених вихователям за порадою, та й просто поділитися радістю.

Кисневий коктейль в дитячому садку

По-третє, боялися, як вона увіллється в уже сформований дитячий колектив. Чи знайде вона там друзів, адже діти зараз складні, а дитині в цьому віці спілкування в дитячому колективі не менш важливо, ніж з дорослими.

І найголовніше побоювання полягало в тому, що дітей в масовій групі в 2 рази більше, ніж в колишньою. Але, дійшовши до сходів на другий поверх, нам здалося, що ми потрапили на залиту сонцем казкову галявину, де кругом літають метелики.

Такий ефект створювали яскраві штори і вміло прикріплені до стін різнокольорові переливаються метелики.

Продаж кисневих коктейлів як ип в дитячому садку: які документи потрібні?

Важливо Батьки часто балують дитини такою новинкою в кулінарії, як кисневий коктейль. Однак лікарі ставлять під сумнів твердження, що цей напій корисний для дітей. Як з’явився кисневий коктейль, і наскільки виправдано його поява в дитячому садку як однієї зі складових харчування? Оздоровлення киснем Нове віяння в медицині лікування киснем з’явилося в 1960 р За допомогою катетера в носоглотку людини вводився озон в формі піни, яка прекрасно засвоюється в організмі. Кисень надавав позитивний вплив на організм:

 • зміцнювався імунітет:
 • кров насищалося киснем;
 • стан поліпшується.

Однак для дитини тривале перебування з катетерами в носі в статичному положенні було неприйнятно, тому був винайдений кисневий коктейль – смачний напій, який малюки пили з задоволенням.

Приготування кисневих коктейлів в дитячому садку

У нього входить: професійний концентратор кисню, кисневий коктейлер (насичує напій киснем), піноутворювач на основі кореня солодки (утримує кисень в напої), головна гарнітура для дихання киснем, інформаційні матеріали (рекламні плакати, інструкція з приготування коктейлів). Якщо ви вже знайшли обладнання, поділіться комплектом в коментарях (я не профі, можу щось не те порадити). Висновок Ну в принципі і все. Залишається тільки домовитися з дитячим садом на оренду.

За великим рахунком вам вистачить 2 квадратних метра. Крім садків можна продавати в спортивних спорудах, фітнес-центрах і т.д., але швидше за все в багатьох є свої апарати. Також є і вендінгове обладнання для виробництва кисневих коктейлів, його теж можна використовувати, але дехто каже, що воно часто ламається.

Чи корисний кисневий коктейль для дітей?

Калашникова (4 група) (26.03.13) Шановний колектив дошкільного навчального закладу № 235! Дуже хочеться висловити величезну подяку Вам за виховання, турботу, доброту і чуйність до наших дітей.

Цей дитячий сад відвідує мій другий дитина, і ми знову не можемо натішитися теплій атмосфері, яка панує в саду. Особливу подяку хочеться висловити медичному персоналу. Спасибі Вам велике за постійний контроль над здоров’ям дітей.

Протягом багатьох років, ви займаєтеся профілактикою захворювань. Кисневі коктейлі, лікувальна гімнастика, гімнастика на свіжому повітрі, безумовно, підвищує імунітет. Спасибі і завідуючої – Олені Валентинівні – за те, що вона приділяє велику увагу медичному напрямку.

З повагою батьки групи № 3. Шановні Світлана Володимирівна, Римма Павлівна і Світлана Костянтинівна! Спасибі вам велике за турботу про найменших діток садка.

Кисневий коктейль для бізнесу

Склад Щоб зрозуміти, шкода або користь має для дитини кисневий коктейль, потрібно вивчити його склад:

 • кисень – це головний компонент, який подається зі спеціального балона;
 • яєчний білок – він збивається в густу піну (або сироп кореня солодки, або спум з шипшини);
 • будь-який сік з м’якоті, молоко або настій з трав в якості основи.

Виходячи з вихідних інгредієнтів, що входять до складу, напій не може завдати шкоди дитячому організму, якщо, звичайно, у дитини немає алергії на один з компонентів. Як приймати? Щоб кисневий коктейль не нанесено шкоду малюкам, його потрібно правильно приймати. Найкраще це робити через годину після їжі, тоді напій не завдасть шкоди шлунку.

Їсти його треба ложкою, не поспішаючи, насолоджуючись смаком.

Дослідницька робота: «кисневий коктейль користь чи шкода»

Кисневий напій знімає фізичну і розумову втому, підвищує імунні сили, покращує стан нервової системи.

Курси прийому коктейлів з киснем в дитячих установах спрямовані на зниження захворюваності на простудні захворювання та компенсацію шкоди тривалого перебування міських дітей в закритих приміщеннях.

Скільки і коли можна пити? Хоча переборщити з кисневим коктейлем важко, існують вікові дозування прийому:

 • порція дітям дошкільного віку (3-6 років) не повинна перевищувати 150 мл;
 • молодшим школярам – 200 мл;
 • підліткам (11-14 років) – 250 мл.

Дітям дають пити коктейль один раз в день курсами по 10-15 днів.

Після перерви 1-2 місяці курс можна повторити. Напої, збагачені киснем, мають тонізуючий ефект. Їх можна приймати тільки в першій половині дня і тільки в свежеприготовленном вигляді.

Санаторій «ім. Ворошилова (ЦВС) »

Увага Склад У складі кисневого коктейлю є три групи інгредієнтів:

 • рідка частина (вода, молоко, сиропи, соки, відвари і екстракти лікувальних трав і плодів);
 • пенообразующие компоненти (розчин желатину, сироп кореня солодки або яєчний білок);
 • кисень, що становить до 95% повітряної суміші.

При виборі компонентів для рідкої частини відмовляються від маслянистих розчинів і морсів, що містять м’якоть. У процесі приготування вони помітно знижують піноутворення, а значить – і наповнення напою бульбашками газу. Популярні відвари з ехінацеї, шипшини, соки і сиропи з яблук, вишень, малини, груш.

З пенообразующих компонентів в даний час частіше використовується корінь солодки. Яєчний білок таїть небезпеку не тільки заразити сальмонельозом, але і спровокувати алергічну реакцію у дітей.

Як відкрити кисневий бар: бізнес-ідея, як відкрити, вкладення, устаткування, що потрібно для відкриття + реальні кейси

Досвідченого жителя мегаполісу складно чимось здивувати. Бари, клуби, вечірки, спортзали – це все є навіть в невеликому провінційному місті. А ось кисневий бар – вільна ніша, приємна новинка, яка буде цікава всім, особливо які ведуть здоровий спосіб життя. Про те, як відкрити кисневий бар з нуля, з чого почати, розповімо в цій статті.

Кисневі коктейлі були популярні ще в радянські роки. У санаторіях, оздоровчих центрах, дитячих садах і школах вони використовувалися як один з елементів профілактики синдрому хронічної втоми, гіпоксії. Цей продукт сприяє активізації метаболізму всередині клітин.

Збагачені киснем органи стимулюють підвищення імунної системи організму. Лікарями ще в 60-х роках минулого століття було доведено, що тканини шлунка найкраще засвоюють елементи кисню, тому подібний коктейль має швидке і ефективне вплив на всі системи життєдіяльності в цілому.

Однак є деякі протипоказання для застосування оздоровчого напою:

 • Бронхіальна астма в загостренні.
 • Алергічна реакція.
 • Захворювання органів шлунково-кишкового тракту.
 • Камені в сечовому або жовчному міхурі.

Кисневий коктейль складається з трьох компонентів:

 • Водна основа з сиропом.
 • Харчовий піноутворювач.
 • Кисень.

Також існує три основних способи виготовити кисневий коктейль:

 • Із застосуванням кисневого коктейлери.
 • Із застосуванням кисневого міксера.
 • Із застосуванням трубки аератора.

Так чи можна заробити на цьому? Так! А покрокова інструкція допоможе визначитися, чи підійде вам ця бізнес-ідея.

площі

Перше, з чого варто почати, – знайти приміщення. Для кисневого бару підійде невелика площа від двох до п’ятнадцяти квадратів. Ідеальним майданчиком для незвичайного бару стане:

 • Парк.
 • Торговий центр.
 • Фітнес-зал або басейн.
 • Бізнес центр.
 • Поліклініки і лікарні.
 • Санаторно-курортні заклади.
 • Пляжі.
 • Школи і дитячі сади (виїзні бари).
 • SPA і салони краси.
 • Кінотеатри.

Вартість оренди починається від 1000 рублів за квадратний метр в провінційному місті.

Реєстрація

Оптимальною формою власності для відкриття кисневого бару стане ВП. Реєструвати юридичну особу не потрібно сюди через наступні випадки:

 • Невелика площа.
 • Продаж кінцевого продукту тільки приватним покупцям.
 • Мала чисельність персоналу.

Оптимальною системою оподаткування стане патентна система або ЕНВД (громадське харчування). Відразу ж потрібно встати на облік в податкову службу і виготовити печатки. Купуючи обладнання, не забувайте про сертифікати. Вони потрібні для успішного проходження перевірок контролюючих органів.

Крім того, потрібно отримати дозвіл на реалізацію продукції від Росспоживнагляду і санітарно-епідеміологічної станції. Для цього обов’язково потрібно мати договір оренди, підписаний двома сторонами.

Так як кисневі коктейлі відносяться до громадського харчування, необхідно розробити нормативні документи з технічних умов. Готову продукцію потрібно задекларувати.

Одним з плюсів при відкритті подібного бару є те, що не потрібна спеціальна ліцензія, так як обраний тип діяльності не регламентується федеральним законодавством. Також кисневий коктейль не входить до реєстру лікарських засобів.

Для виробництва і продажу кисневих коктейлів підійде код КВЕД 56.3 «Подача напоїв». Ця група включає в себе продаж напоїв, виготовлення і продаж різних коктейлів, закусок і десертів для споживання, головним чином, на місці, іноді в супроводі деяких форм розважальних програм. На всі організаційні витрати знадобиться не більше 10 тис. Рублів.

Технічне оснащення

Для виготовлення коктейлів необхідно наступне обладнання:

 • Концентратор кисню (обсяг 5 літрів) – 25 тис. Рублів.
 • Міксер-коктейлер – 5 тис. Рублів.
 • Барна стійка – 40 тис. Рублів.
 • 4 барних стільця – 40 тис. Рублів.
 • Стілець для співробітника – 5 тис. Рублів.
 • Електричний чайник – 3 тис. Рублів.
 • Невеликий холодильник – 15 тис. Рублів.
 • Касовий апарат – 20 тис. Рублів.

Разом: 153 тис. Рублів.

Якщо ви вирішите не обмежуватися лише виготовленням і продажем кисневих коктейлів, такий бар гармонійно доповнить хедсет. Це апарат, через який вдихається кисень.

Один пристрій обійдеться вам близько 5 тис. Рублів. Кількість інгаляторів для бару розраховується за кількістю посадкових місць. В даному випадку знадобиться 4 апарату.

Тоді все обладнання обійдеться близько 173 тисяч рублів.

сировина

Для виготовлення одного коктейлю потрібно:

 • Основа (фруктовий сік, чай, трав’яний настій) – 40 мл.
 • Пенообразовательную сироп – 10 мл.
 • Одноразовий посуд – стакан і ложка.

На перших етапах буде складно визначити асортимент фруктових соків, чаїв і трав’яних настоїв. Тільки з досвідом ви зможете визначити потрібні пропорції закупівель. Спочатку краще придбати декілька видів основ:

 • Апельсиновий сік.
 • Яблучний сік.
 • Вишневий сік.
 • Кілька видів екзотичних видів соків (мультифрут, манго, грейпфрут).
 • Листовий зелений чай.
 • Листовий чорний чай.
 • Трав’яні збори.

Листових зборів варто взяти по 1 кг, це обійдеться вам близько 6 тис. Рублів, а соків на перший місяць роботи краще придбати близько 50 літрів. З урахуванням того, що в день ви будете продавати по 40 коктейлів в день, фруктові соки обійдуться вам в 5 тис. Рублів.

Крім основи необхідно придбати піноутворювач. Є два шляхи розвитку подій. Можна виготовляти піну самостійно. Для виготовлення необхідні корінь солодки або яєчний білок.

При використанні сирих яєць, проте, є ризик заразитися кишковою інфекцією. Краще використовувати промислові пенообразователи. Наприклад, 15 упаковок піноутворювача Spoom-суміші (по 100 шт.

) Обійдуться вам в 6 тис. Рублів.

Півтори тисячі комплектів одноразового посуду (цього вам вистачить на цілий місяць) обійдуться в суму близько 3,5 тис. Рублів. Краще, якщо на них буде ваша фірмова емблема, і вони будуть з екологічно чистого матеріалу. Кисень для хедсета краще купувати в невеликих балонах об’ємом 5 літрів. Один балон обійдеться вам в 500 рублів. Разом, на сировину знадобиться близько 24 тис. Рублів.

Також ви можете розширити асортимент бару десертами і морозивом, а основу виготовляти з молока. Але в цьому випадку оновлювати запаси доведеться щодня, на що будуть потрібні додаткові ресурси і обладнання.

персонал

Для нормального функціонування бару досить найняти двох барменів, які будуть працювати позмінно.

Вони повинні вміло виготовляти смакові мікси і відчувати потреби клієнтів, в обов’язковому порядку повинні мати санітарну книжку.

Як і в будь-якому іншому барі, краще встановити фіксований оклад і процентну частину, яка буде залежати від товарообігу. В даному випадку зарплата буде близько 90 тис. Разом з відрахуваннями.

маркетинг

Щоб ваш заклад помітили, необхідно зробити яскраву вивіску. Поширення флаєрів також буде доречно. Не забудьте зробити цікаве меню або прайс-лист. Досвідчені бізнесмени радять виготовити кілька листівок про користь кисневих коктейлів.

Важливо акцентувати увагу не на самому продукті, а на те, який він ефект надає: омолоджує організм, заспокоює і покращує колір обличчя. Така реклама точно приверне увагу слабкої статі. На всю рекламну кампанію доведеться витратити близько 30 тис. Рублів.

окупність

Настав час підбити підсумки, чи вигідно відкривати кисневий бар. Підрахуємо початкові витрати:

 • Організаційні витрати – 10 тис. Рублів.
 • Закупівля обладнання – 173 тис. Рублів.
 • Рекламна кампанія – 30 тис. Рублів.

Разом: 213 тис. Рублів.

Постійні витрати складуть:

 • Оренда – від 15 тис. Рублів на місяць.
 • Сировина – 24 тис. Рублів на місяць.
 • Фонд заробітної плати – 90 тис. Рублів на місяць.
 • Податки (по ЕНВД) – близько 5 тис. Рублів на квартал.
 • Непередбачені витрати – 5 тис. Рублів на місяць.
 • Ведення розрахункового рахунку – 5 тис. На місяць.
 • Послуги бухгалтерської фірми – 5 тис. На місяць.

Разом: 145,6 тис. Рублів на місяць.

Тепер підрахуємо доходи. При сформованому потоці в день розрахункова кількість коктейлів складе 40 штук. Крім цього, в барі маються на увазі інгаляційні процедури – близько 15 в день.

Якщо ваш бар буде працювати 30 днів в місяць, то за цей період бар реалізує 1 200 коктейлів і 450 інгаляцій.

Середня ринкова вартість кисневого коктейлю – 150 рублів (при собівартості близько 35 рублів), 1 інгаляції тривалістю 5 хвилин – 100 рублів (при собівартості близько 20 рублів). Разом в місяць ви отримаєте:

1 200 × 150 + 450 × 100 = 225 тис. Рублів.

Таким чином, ваша чистий прибуток складе 79,4 тис. Рублів. Початкові витрати можна окупити за 3 місяці. Рентабельність складе 35%.

Переваги і недоліки

Як і будь-який малий бізнес, кисневий бар має свої плюси і мінуси. плюси:

 • Невеликі вкладення.
 • Швидка окупність.
 • Відсутність ліцензії.
 • Вільна ніша.
 • Висока рентабельність.
 • Відсутність сезонності.
 • Користь для здоров’я.

мінуси:

 • Є протипоказання до застосування коктейлю.
 • Робота з кисневими балонами вимагає спеціальної підготовки і дотримання норм безпеки.
 • Неправильно вибране місце реалізації призведе до провалу бізнесу.
 • Мало відвідувачів на самому початку.

В підсумку

Відкриття кисневого бару – відмінний варіант для підприємців-початківців. Це простий і зрозумілий бізнес. Він не вимагає великого стартового капіталу, великого приміщення і складної техніки.

На хвилі пожвавлення інтересу до здорового способу життя і правильного харчування кисневі коктейлі точно не залишаться без уваги.

Більш того, відкривши одну точку, вже через кілька місяців ви зможете розширити свою справу.

Поради по відкриттю прибуткового бізнес з нуля, як відкрити бізнес з продажу кисневих коктейлів?

Олексій Мельник: Якось я був з друзями в кіно. Там-то перший раз і побачив хлопців, які стояли за стійкою кисневих коктейлів. Як не дивно, замість того щоб брати пиво або газовану воду в кінобарі, більшість стояло в черзі за цими коктейлями. Дизайн у них був помітний, здалеку видно.

Подруга відразу сказала, що це цікава штука, і замовила всім по коктейлю з різними смаками. Спочатку мені це здалося дурістю. Смак-то є, звичайно, але там же становить смак соку 30%, решта – киснева піна.

Наступного разу, заглянувши в той же кінотеатр, я знову побачив цих хлопців і вирішив поцікавитися, що це за бізнес такий і з чим його їдять.

Виявилося, що їздять вони з власним прилавком, тобто зі стійкою, по кінотеатрам, різним заходам, торговим центрам та офісах і є дуже навіть затребуваними, особливо дітьми та любителями здорового харчування. У мене на той момент вже був невеликий бізнес – свій інтернет-магазин незвичайних речей. І я вирішив: чому б не спробувати що-небудь новеньке?

З чого все почалося?

Олексій Мельник: Для початку введу в курс справи. Це зараз говорять, що кисневі коктейлі недавно з’явилися, по-іншому – це кисневі бари.

Насправді витоки цього бізнесу лежать ще в Радянському Союзі, коли в санаторіях їх готували на магістральному або балонному кисні. Зараз з балонів теж качають кисень, але це небезпечно.

В основному ж використовується мобільне обладнання – так званий кисневий концентратор. Така штука важить 20-30 кг і випускається зараз і вітчизняними виробниками, і європейськими, і китайськими.

Власне, виробляти такі концентратори почали для зручності виносу кисню з медичних установ.

Загалом, чому мені було зручно зайнятися цим прибутковим бізнесом з нуля: великих вкладень він не вимагає. Спочатку, щоб створити кисневий бар, мені треба було $ 15 тис. Зручно і те, що ніяких сертифікатів для такого стартапу не потрібно, так як установки сертифіковані державою, як звичайні побутові прилади.

Більше мороки пішло на те, щоб вибити оренду в прохідному місці. В принципі багато місця для цієї справи не потрібно: в середньому близько 4-5 кв. м. Спочатку у мене були три постійні точки в великих торгових центрах, де оренда становила від 3 тис. до 5 тис. руб. за 1 кв. м.

Я давав рекламу в інтернеті, і мене запрошували на різні заходи та презентації: там за коктейлі, як правило, не платять, все готується безкоштовно, замовник розплачується по годинах за те, що ти знаходишся там. Зате про тебе дізнаються, беруть контакти, роблять рекламу. В середньому ціна одного коктейлю в людних місцях – від 50 руб.

Бар функціонує на генераторі кисню і станції з ароматичними капсулами. Капсули змінні, з різними ароматизаторами, кількість їх може досягати 30 різних смаків.

Готується все це справа на основі натурального пакетованого соку або фітораствора, потім додається піна, для якої використовується спеціальний натуральний порошок-піноутворювач, його також можна замінити коренем солодки або желатином.

Пізніше я пронюхав, що такі коктейлі можна продавати в школах, дитячих садах і спортивних дитячих та підліткових закладах. Там все відбувається набагато простіше. Для початку потрібно домовлятися з адміністрацією установи, що, виявляється, не так складно.

Найчастіше такі установи зацікавлені і йдуть вам назустріч. Для відкриття цього прибуткового бізнесу з нуля, спочатку буде потрібно не більше 45 тис. Руб., Тим більше з’являється можливість отримати субсидію на соціальну справу.

У школах, звичайно ж, коктейлі продаються за нижчою ціною – від 10 до 30 руб. Таким чином, на місяць прибуток може становити від 20 тис. Руб. Відразу скажу, що розкручуванням бару я займався недовго. Дуже багато сил і часу йшло на це. Сьогоднішніх споживачів не зрозумієш: то йде народ, то немає.

Тому я звалив цю справу на друзів. Мені було простіше крутитися в школах і дитячих садах, там дохід був стабільний.

Чому не вийшло розвиватися далі? Як, по-вашому, потрібно було діяти, щоб утримати бізнес?

Олексій Мельник: В общем-то вся справа була в мені. Дві барні стійки, які я придбав, в кінцевому підсумку продав друзям за півціни. До речі, у них бізнес пішов в гору. Треба сказати, що, коли через півтора-два роки оренда окупається, цей бізнес приносить хороші гроші, хоча б тому, що поки конкурентів на цьому ринку небагато. Але я думаю, це ненадовго.

Я погнався за двома зайцями: пустив на самоплив інтернет-магазин і почав займатися коктейлями. Думав, що в магазині у мене все стабільно, – виявилося, що над ним ще потрібно працювати, так що приділяти йому менше уваги не можна було.

Якийсь час ще попрацював на школи, накопичив грошей і вклав в новий, більш стабільний проект, яким я займаюся разом з приятелем і поки встигаю поєднувати з інтернет-магазином.

Діяти потрібно було з інтересом – у мене він пропав, ось і все.

Що можете порадити початківцям підприємцям, які вирішили зайнятися подібним бізнесом?

Олексій Мельник: Як і в будь-який інший сфері, тут не можна здавати позиції. Я вважаю, що це один з найбільш зручних бізнесів, з огляду на те, що великих вкладень на перших порах він не вимагає і є кілька стратегій, кілька шляхів дії.

Тобто в разі невдачі з одного боку можна податися в іншу сторону. Якщо поставити собі за мету, на цьому можна дуже добре заробляти. Можу посперечатися, через кілька років цей бізнес буде найбільш конкурентним, тому треба кувати залізо, поки гаряче.

Поки такий бізнес прибутковий і щоб відкрити його з нуля, не потрібно і конкретного, продуманого бізнес-плану.

Потрібно тільки пам’ятати про окупність орендної плати і мати терпіння, а також бути готовим рекламувати себе, доводити, що продукт дійсно хороший і якісний.