Продажі на eBay в пасивному режимі

0
151

Реєстрація на eBay

Тут все лонятно, сподіваюся. Якщо що Гугл в допомогу. Бо річ елементарна. Але тут же назріває питання – Ліві дані або свої? Вирішувати звичайно вам, можна зробити відразу на ліві дані, але тоді ви швидше за все не зможете збільшити ліміт. Для нових селлером Ібей ставить ліміт 10 товарів на місяць і максимум 500 доларів. Як власне і пейпал (40к рублів на місяць). З іншого боку вам же ніхто не заборонить робити кілька акаунтів, так? Але для початку тестів на своєму Акке. Тема біла ніяких проблем не було і бути не може! Максимум видалять ваш товар.

Реєстрація в PayPal

Теж не повинно виникнути питань. Ну і товариш Гугл в допомогу. Прив’язуємо карту (наприклад віртуальну) Якщо вирішили робити на ліві дані, то шукаємо десь на форумах, або в возі купа каналів зі сливами паспортних даних. Але простіше купити за сотку-дві! У паблік зазвичай убиті паспорта завжди.

Тепер головне! Що ж ми будемо продавати-то? Відповідь проста – СОФТ? Ліцензійний софт! Так, у випадку з Еппл софт дійсно ліцензійний та оновлюваний офіційно!

вибір товару

Я раджу почати з софта для Еппл (мак ос) бо з ним проблем немає ніяких! Власне завдяки їм і виникла ідея цієї схеми

Почнемо з найпопулярніших Final cut і Logic pro х Їх можна завантажити з inmac.org головне шукайте самі останні версії (на даний момент це 10.4.1), тобто без таблетки, має бути написано щось на кшталт

Купуємо

Детальніше про те, як виставити товар на Ібей подивіться в відео на ютубі купа відсів головне 2018 рік. Шукайте. Це елементарно! І не переплутайте категорію при заповненні! (Спочатку подивіться в яких категоріях продають конкуренти. Вони часто її змінюють.)

У нашому випадку це цифровий товар. Кількість для початку ставте 10 (https://pages.ebay.com/ru/ru-ru/help/sell/multiple.html). Доставка завжди безкоштовна світова!

Назва дивіться у конкурентів, головне не забувайте писати: довічна ліцензія миттєве завантаження! Загалом не забувайте про SEO . Це важливо!!! Тема вирішує скільки у вас буде продажів! Якщо ви тупо скопіювати у топового продавця він так і залишиться в толі, а ви в жопе.

Читайте також: Як заробити на копірайт?

Тому ретельно вибирайте ключові слова для пошуку. Уявіть наприклад, як би ви шукали той чи інший софт і пишіть це в заголовок.

Не забувайте ставити системні вимоги!

Особливо версія ОС!

НЕ НИЖЧЕ MAC OS 10.12.4

Ціну раджу ставити не особливо велику. На нашому прикладі. Logic pro х я продавав за 10-15 баксів, хоча деякі селлери впарівалі і за 30. Final cut можна продавати по 20-25 Експериментуйте!

Головне придумати легенду, типу, купувалася для коледжу розрахована на багато користувачів ліцензія. Або ви самі особисто купували, але більше не користуєтеся Макос, і так далі і тому подібне. Подивіться у конкурентів (На них варто завжди орієнтуватися. Якщо вони можуть, то чому ви ні? Чим ви гірші?). Я писав в кінці опису товару ось так: Note to eBay: Software is obtained legally from broker Macbooks or Apple products which no longer require them and it is legal to sell used licenses under law.This product does not infringe or any copyright. Trademark, or any other rights, or any of eBay’s listing policies or spam policies Можна розписати системні вимоги і офіційне опис, але ОБОВ’ЯЗКОВО пишіть, що “цифрова копія і миттєва безкоштовна доставка”! І НЕ забуваємо про легенду!

Типу софт купувався для навчального закладу або ще щось. Так само не забуваємо писати щоб в коменті до платежу покупець вказував своє робоче мило – саме туди прийде посилання на софт! Або напишіть після оплати йому в лс з питанням куди відправити посилання на софт. Можна звичайно зробити простіше. Після реги на ебей заходите зліва, вгорі вкладка продажу, там натискаєте старт або щось таке, в пошуку вводите назву потрібного софта, наприклад, лоджік про. Знаходьте і продаєте, навіть заповнювати особливо нічого не треба буде. Але краще заповнюйте всі самі. Досвід не завадить.

Відправлення товару

Тут все просто, знайшли софт, скачали, залили на хмару. Гугл або one drive (на інші не пробував). І відправляєте лист покупцеві на мило, після того як він платить, з наступним змістом:

Читайте також: Заробляємо на жіночих грудей

Ліцензійна угода можете завантажити на офф. сайті Епл або ще де-небудь нагугліть. Його ніхто не читає). Також ОБОВ’ЯЗКОВО при стрибку софта з торрентів. Читайте, як його встановлювати і які проблеми при установці! Основна проблема, в нашому випадку, це заборона на установку з невідомих джерел тому робимо файл “How install” туди копіюємо ось текст нижче (а краще прямо в листі це написати!): (Назва програми міняємо природно на своє)

 

Logic Pro X 10.4 OS required update (Sierra 10.xx) when software previously downloaded from Appstore. Please note the Sierra OS X 10.XX ‘allow apps from anywhere’ update in the download folder to allow previously purchased Appstore applications to install.

 

Without the update the app will read as ‘damaged and unable to open’.

 

Various official articles:

 

https://www.cnet.com/uk/how-to/how-to-bypass-damaged-application-warnings-in-os-x/

 

https://www.tekrevue.com/tip/gatekeeper-macos-sierra/ http://osxdaily.com/2016/09/27/ allow-apps-from-anywhere-macos-gatekeeper /

 

And videos:

 

https: // www.youtube.com / watch? v = xFpVqkyXFy4

 

https: // www.youtube.com / watch? v = wcViGShRuWQ https: // www.youtube.com / watch? v = -g-cp-j-IF0 4

 

Або просто в листі напишіть:

 

Installation. Copy the program from the image to the disk of your computer. BE sure to allow any applications to run on the system! (Ir the Terminal, enter sudo spctl master-disable}

 

1 .In the Finder, locate the app you want to open. Do not use Launchpad to do this. Launchpad does not allow you to access the shortcut menu. Control-click the app icon, then choose Oper from the shortcut menu. Click Open. The app is saved as an exception to your security settings, and you can open it in the future by double-clicking it just as you can any registered app. Note: You can also grant ar exception for a blocked app by clicking the “Open Anyway» button in the General pane of Security & Privacy preferences. This button is available for about an hour after you try to open the app. To open this pane, choose Apple menu> System Preferences, click Security & Privacy, then click General.

 

Ну власне і все.

Читайте також: Як заробити на блозі

Так само повторюємо з іншими популярними програмами.

Для нових селлером холд коштів 14 днів. Але зазвичай 9 з 10 задоволені покупкою! Бо софт оновлюється і все з ним добре!

Якщо ніякої правознавець на вас не настукав (99%, що все буде ок), то збільшуємо ліміт продавця. Продовжуємо успішно торгувати! Також дуже раджу подивитися ролики на ютуб по складанню заголовків для продажу на ібей.

Головне, я вам показав шлях, а заробите чи ні вже залежить від вашої працьовитості і кмітливості! Якщо все, як барани почнуть продавати тільки Logic pro і Final cut, то природно буде дика конкуренції ідемпінг. Будьте розумнішими. Затребуваного софта для Еппл величезна кількість!

Тепер трохи додам про пошук товарів

Пошук на торрентах (не рахуючи inmac.org, де софт тільки на Mac Os є) і rutracker.org, nnmclub.to і інші інші-інші. Навіть не думайте викладати софт на вінду зламаний). Бай буде дуже скоро! Для Ел все ок. Там тупо образ офіційний з Еппстора – ніяких проблем не буде!

А для вінди можна шукати ліцензійні ключі для самої вінди, офісу, антивірусів та інших популярних програм!

Краще розділяйте акаунти. Якщо вирішили торгувати з декількох!

Наприклад 1 акк це тільки софт для Еппл, другий тільки для вінди і антивирь і так далі. Звичайно, можливі скарги і бан акка, але ми нічого не втрачаємо!

Коротенько про масштабування схеми

Регал пошту, Регал ківі або отрута через віртуальний номер і відключаємо смс. Ідентифікуємо ківі або отрута і випускаємо Вірт. карту, зберігаємо дані до себе. В ідеалі, ківі зареєструвалися на додаток, там реквізити карти видно завжди. Далі Регал пейпол на ліві дані, які краще купити і прив’язуємо виртуалку від індексу або ківі. Не забуваємо що потрібно поповнити виртуалку на пару баксів, щоб палиця верифіковані акаунти. Вони знімають тестові 2 бакса.

Join @biznesovich on Telegram