Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал: думка експертів

0
95

Кріптовалютний ажіотаж 2017 року відбувся, трейдери та інвестори повернулися в реальність завдяки тому, що 2018 став роком падіння ринку криптовалюта.

Обвал посприяв тому, що кріптоіндустрія почала різко втрачати свої позиції, довіру до криптовалюта похитнулося, отже, знизилася зацікавленість інвесторів.

У свою чергу випадкові учасники залишили ринок, а реорганізація проектів, нові розробки минулого року, зацікавленість урядів у освоєнні технології блокчейна вивели на нову стадію розвитку індустрію цифрових валют.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік – один з найбільш часто зустрічаються запитів в пошукових системах, в кріптовалютних спільнотах обговорюють актуальні новини, сперечаються про те, яка криптовалюта краще для того, щоб сформувати якісний інвестпортфель. Огляд настроїв і очікувань кріпторинка, думок експертів допоможе зрозуміти, які монети будуть перспективними, і чи варто інвестувати в 2019 році.

Реальність така, що 2018 рік став роком розчарувань для всіх без винятку інвесторів в криптовалюта.

Зростання ринку в 2016-2017 змінилося падінням і, хоча стадія корекції виявилася досить тривалою, на даний момент ціна основний криптовалюта – біткоіни (bitcoin) тримається на досить високому рівні – вартості, яка встановилася з вересня 2017 року.

Навіть впавши з найвищої точки майже в 20 000 $ за 1 монету, втрати склали близько 80% від вартості і на момент написання статті (лютий 2019 роки) ціна торгується в районі 3 700 $ за 1 bitcoin. Якщо розглядати технічний аспект, то падіння можна вважати закономірним – вічного зльоту не буває, а корекція рано чи пізно повинна була початися.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Графік зміни вартості bitcoin в 2017-2019 рр.

Вивчаючи представлений графік, можна припустити, що корекція ще триває, оскільки різких підйомів на великих обсягах не спостерігається. На даний момент ціна знаходиться у флеті. Це стосується не тільки першою цифровою валюти, а й усіх інших топових альткоінов.

Якщо розглядати 2013-2015 роки, то ситуація з флетовим станом ринку вже спостерігалася, і це може тривати досить довго. Але на користь розвитку кріптовалютного ринку говорить те, що фонди зацікавилися включенням віртуальних грошей в свої портфелі. У перспективі це може призвести до підвищення попиту, а, отже, і до подорожчання вартості деяких цифрових валют.

Розглядаючи інтерес фондів, варто розуміти, що очікування ринку в 2019 році пов’язані перш за все з появою ETF. Серйозний інвестор може зараз придбати криптовалюта на світових фінансових ринках тільки за допомогою ф’ючерсів CME або CBOE, а це не завжди відповідний варіант.

Після того як SEC дасть дозвіл на відкриття ETF кріптовалютних активів розвиток ринку почне нову стадію, оскільки ETF простіше і дешевше ф’ючерсів. І початківець, і професійний інвестор зможе купувати криптовалюта легально, маючи гарантію, що випуск ETF пройшов з дотриманням законів, забезпечений ліквідністю і прозорий.

Звичайно, це не означає, що відразу ціна топових криптовалюта виросте в кілька разів і досягне прогнозованих висот, але коли мова йде про довгострокове інвестування, з ETF пов’язують великі надії:

 • розшириться інструментарій;
 • виросте надійність і безпеку;
 • сформується зв’язок фінансових ринків і ринку криптовалюта.

Але тим не менше, bitcoin-ETF на даний момент відкладається, як і інші серйозні події, які очікуються інвесторами. А саме:

 • запуск платформи Bakkt;
 • початок роботи платформи від Fidelity Investment;
 • розгляду заявки від VanEck і SolidX.

Ринок продовжує своє зниження у флеті, перетворившись з мегаволатільного в «тиху гавань». А поки, покладаючи надії на прийняття ETF, інвестори продовжують працювати в якості спекулянтів для того, щоб заробити в найближчі місяці. Але цей спосіб заробітку доступний тим, хто має досвід трейдингу.

Про перспективність кріптомонет співтовариство сперечається досить довго. Крім біткоіни, обговорюють ripple (XPR), ethereum (ETH), litecoin (LTC), EOS, а також нові проекти. Але як і раніше основний криптовалюта вважається bitcoin, і саме щодо його розвитку та перспектив йдуть основні дискусії.

Вважається, що вже на початку 2019 роки ситуація в кріптовалютной індустрії стабілізувалася, хоча, існують альткоіни, волатильність яких на високому рівні.

Валерій Петров, віце-президент РАКІБ щодо розвитку та регулювання ринку, вважає, що в 2019 він зазнає нових змін і піде по новому шляху – стабільності і меншою волатильності.

Ситуація на графіку, наданому coinmarketcap.com, говорить на підтвердження його слів: в лютому 2019 ринкова капіталізація крипти склав 121 775 263 755 $, тоді як на початок року вона перебувала на рівні приблизно в 125 000 000 000 доларів США.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Валерій Петров висловив думку, що bitcoin «знайшов» точку рівноваги на рівні 3500 $, що може влаштувати і трейдерів, і інвесторів, і Майнер. До того ж знизилися ризики і з’явилася можливість планування.

Посилення регуляторного тиску і впровадження нових законів позитивно позначилося на ринку, незважаючи на падіння темпів його зростання. «Охолодження» ринку привело до зниження ризиків для інвесторів.

З’явилася можливість планувати свої інвестиції не тільки на спекулятивному горизонті, але і в стратегічній перспективі.

Окремо Валерій Петров зазначив бурхливий розвиток і перспективи нового проекту TON, що викликає довіру завдяки сильній команді і відсутності спекулятивної складової при зборі інвестицій. Нову криптовалюта планують використовувати для оплати покупок і послуг. Вона може стати конкурентом ETH, так як за нею стоїть вся армія користувачів Telegram.

Сам факт залучення таких значних коштів (1,7 млрд доларів) може розглядатися як доказ спроможності кріптоідустріі в світових масштабах.

Баррі Сілберт, глава компанії Digital Currency Group, прогнозує розвиток великого майбутнього bitcoin, називаючи його цифровим золотом, але ставить під сумнів багато проектів інших альткоінов. На його думку, більшість з них знеціняться, так він заявив в інтерв’ю CNBC.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

I’m not a believer in the vast majority of digital tokens and believe most will go to zero.

Barry Silbert, Digital Currency Group

Майк Новограц, засновник Galaxy Digital, в інтерв’ю Bloomberg висловив думку, що вже навесні «розумні гроші» почнуть прокладати собі шлях. Кошти будуть вкладатися поступово, так як великі інвестори завжди дуже обережні. Але це позначиться на вартості bitcoin, ціна якого виросте до 8000 $.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

You’re going to start to see custody come online “through the middle of March, paving the way for the” smart money “to enter in a serious fashion.

Michael Novogratz, Galaxy Digital

Артур Хейес, глава біржі BitMEX, відзначає проблеми розвитку ринкае ICO в 2018 році, але вважає, що в 2019-му його чекає відновлення і, як наслідок, курс ethereum може вирости до 200 $. На його думку, саме security-токени і стейблкоіни будуть цікаві інвесторам в подальшому. Монета ETH як і раніше вважається перспективною, оскільки 87% додатків використовують блокчейн ethereum.

Аналітики також відзначають і перспективність активу XRP: в рейтинговому агентстві Weiss Ratings вважають, що ripple в майбутньому може обігнати за капіталізацією bitcoin.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Цифрове «срібло» – litecoin може рости в ціні в 2019 році, оскільки, за твердженням творця цього проекту, Чарлі Лі, вся команда працює над впровадженням технології конфіденційних транзакцій. А це питання дуже актуальне для кріптоіндустріі останнім часом.

Є і більш утопічні прогнози щодо розвитку цифрових валют. Наприклад, китайський мільйонер Чжу Фа в своєму інтерв’ю заявив про те, що він очікує зростання вартості bitcoin на 21 000% від поточного рівня. Сумнівний прогноз на тлі падаючого ринку.

У співтоваристві кріптоінвесторов теж задають питання про те, яка криптовалюта буде кращою для інвестування в 2019 році. Відповідь для багатьох важливий, тому що від нього залежить прибутковість кріптовалютного портфеля інвестора. Примітно, що не у всіх рейтингах bitcoin називають привабливим для вкладень.

Наприклад, в рейтингу від Центру з розвитку індустрії інформаційних технологій Китаю (CCID) він займає лише 15-е місце з 34. А топ місця, починаючи з середини 2018 і до цього дня, утримують EOS і ethereum. Китайські інвестори досить багато вкладають в капіталізацію цифрових грошей, тому їх думка при формуванні кріптовалютного портфеля варто враховувати.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Рейтинг від Центру з розвитку індустрії інформаційних технологій Китаю (CCID)

Стратегія інвесторів при формуванні кріптовалютного портфеля, починаючи з 2018 року, кардинально змінилася. Якщо раніше найчастіше використовували стратегію Buy & Hold (довгострокове зберігання перспективних активів), то зараз інвестори, щоб «вижити» на ведмежому ринку, більше цікавляться стратегіями ребалансировки і системами, заснованими на маржинальної торгівлі.

Ще одна популярна стратегія для збору кріптопортфеля – Dollar-Cost Averaging, що має на увазі зростання будь-яких інвестицій в довгостроковій перспективі.

З цієї стратегії слід підбирати активи і вкладати в них однакові невеликі суми через рівні проміжки часу.

Також при формуванні кріптовалютного портфеля інвестор повинен звертати увагу на індекс домінування криптовалюта і виходячи з нього закуповувати цифрові активи.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Індекс домінування від CoinMarketCap

За останніми даними, індекс домінування біткоіни зберігається на 52,77%. Тобто, незважаючи на різні рейтинги, інвестори як і раніше найбільше довіряють першою цифровою валюті.

На те, які перспективні криптовалюта варто тримати в своєму портфелі інвесторам і трейдерам, впливають прийдешні події, які можуть спричинити за собою новий виток розвитку ринку. Останні новини, гаряче обговорювані в 2019 році:

 1. Можливе схвалення біткоіни-ETF SEC (Комісія з цінних паперів і бірж США). Очікується рішення по VanEck / SolidX bitcoin ETF. Позитивна відповідь на це питання призведе на ринок великі інститути і державні фонди, що грунтовно підштовхне bitcoin та інші криптовалюта до зростання.
 2. Поява платформи для біткоіни-ф’ючерсів bakkt від Intercontinental Exchange (ICE). Запуск очікувався в січні, але знову був перенесений. Вважається, що процес знаходиться на завершальній стадії, вже були опубліковані розміри комісій і ліміти на лоти.
 3. Рішення проблем масштабування, зокрема, для криптовалюта ефіріум визначений чіткий план і терміни масштабування на основі шардінга і протоколу Casper.
 4. Впровадження мережі Lightning для bitcoin.
 5. Проведення Хардфорк Ethereum Constantinople.
 6. Поява державних цифрових грошей.
 7. У травні і червні 2019 року мають бути погашені судові позови до Mt.Gox. Великі продажу монет можуть викликати панічний падіння ринку.

Вплив на індустрію може надати будь-яка новина і змінити в подальшому хід подій у розвитку технологій. Працюючи з криптовалюта, варто відстежувати всі важливі явища в кріптосообществе.

В першу чергу варто розглядати інвестування в монети топ-20 рейтингу за капіталізацією, так як вони з найменшою вірогідністю можуть припинити своє існування. Яка з криптовалюта буде лідером по приросту, складно передбачити, тому інвесторам і трейдерам рекомендується інвестувати не в одну монету, а створити портфель цифрових валют.

Поки очевидно, що каталізатором руху на кріпторинке як і раніше є bitcoin – якщо він росте, ринок оживає, отримує драйв до зростання.

Також інвестору варто виходити з розміру свого капіталу – купити кілька перспективних монет може дрібний інвестор, в ось придбати кілька біткоіни не кожному по кишені.

Однозначної відповіді на питання, чи варто інвестувати в крипту в 2019, ні: приймати рішення повинен кожен індивідуально. Будь-яка інвестиційна діяльність – ризик.

Інвестиції в криптовалюта не виняток, гарантій того, що такі гроші виростуть в ціні, ніхто дати не зможе.

Поточний рік обіцяє бути дуже насиченим подіями в кріптоіндустріі, можливо, повернеться волатильність і зростання 2017 року. Найімовірніше, 2019 рік завершено з більш високими показниками, ніж попередній.

Криптовалюта в 2019 році: Чи буде обвал валюти або буде підйом?

Хто б міг подумати, що буквально 2-3 роки тому аналітики і не припускали, що цю валюту чекає подібне динамічний розвиток. І саме з цієї причини досить складно обчислити хоча б більш-менш точний прогноз цієї криптовалюта на цей, 2019 рік.

Екскурс в історію

Визначити, як буде змінюватися біткоіни в новому, 2019 му році, чи можна після детального вивчення динаміки вартості цієї криптовалюта за кілька минулих років.

Як самостійна криптовалюта біткоіни з’явився близько вже понад 10 років тому – в 2008-му році, і за перші два роки вартість біткоіни не варта більше 1,4 долара. Через 4 роки після появи біткоіни перетворився в законну криптовалюта на території Європи, і саме тоді ж банк Bitcoin Central оформив на себе ліцензію, що дозволяє займатися фінансовою діяльністю.

Час минав, і з часом вартість btc стала рости. Взимку в 2013-му році вартість 1 біткоіни стала більше 260 доларів, проте приблизно тоді ж суспільство глибоко шокував серйозний скандал з даної валютою, що стало причиною значного зниження вартості btc.

І як раз в той же час була розсекречена торгова площадка під назвою «Шовковий шлях», що дозволяє купувати за криптовалюта зброю і наркотики, а також за цю ж валюту замовляти вбивства.

І це найпростіша відповідь на питання про те, що таке криптовалюта в негативному ключі.

Однак найважливішим етапом, що вплинув на різке зростання біткоіни, став 2016 рік, коли 1 біткоіни став коштує понад 1 тисячі доларів. І після цього, в 2017-му році, вартість біткоіни піднялася до 19 тисяч доларів.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Факти, що безпосередньо впливають на вартість біткоіни

Для того, щоб максимально знизити ризики в разі інвестування в криптовалюта, необхідно розглядати і брати до уваги всі наявні фактори і ймовірності, що впливають на зміну вартості біткоіни. На те, зростатиме біткоіни або падати, будуть впливати такі фактори:

 1. Санкції. Після зростання популярності криптовалюта їм стали цікавитися як новоявлені трейдери, так і державні правителі таких країн, як США, Іран та інші держави. Однак важливо пам’ятати про те, що деякі держави і до сьогоднішнього дня забороняють цей вид криптовалюта, а деякі держави просто обкладають її використання серйозними податками.
 2. Майнінг. Не секрет, що за останні 2-3 роки видобуток цієї криптовалюта з огляду на її популярності стала дуже важкою процедурою. Для того, щоб займатися Майнінг і робити це успішно, необхідно застосовувати для цього обладнання високої потужності і дуже потужні відеокарти, які впораються з поставленим завданням. Однак їх же використання спричинить за собою серйозну витрату електроенергії. В даному плані прогноз на 2018-2019 роки полягає в тому, що премія Майнер за видобуток одного блоку криптовалюта НЕ буде будь-яким чином змінюватися, проте процес ставатиме все складніше через різницю між ASIC-Майнер і GPU-Майнер. Через таких особливостей використання відеокарт буде падати прибуток, причому тоді ж будуть рости терміни окупності кожного блоку, що ускладнює прогноз вартості біткоіни в перспективі.
 3. Репутація. Ще один складний момент, що впливає на вартість біткоіни, полягає в ставленні людини і людського суспільства до біткоіни, а також від настрою суспільства. При цьому дуже велике значення мають як негативні, так і позитивні відгуки про біткоіни.
 4. Розвиток мережі. Після того, як біткоіни знайшов серйозну підтримку з боку брокерських всесвітніх організацій, процес як покупки, так і продажу біткоіни значно спростився. Відповідно, чим більше буде людей, так чи інакше пов’язаних з процесом обміну криптовалюта, тим серйознішою, досконалої і значущою буде вся система криптовалюта.
 5. Популярність. Це ще один значимий показник, який має значний вплив на вартість біткоіни. Згідно з попередніми прогнозами, до 2020 року збільшиться сумарна кількість людей, що займаються видобутком біткоіни.

Це самі основні фактори, що впливають на вартість біткоіни найближчим часом.

Думки фахівців і можливі прогнози. Який є прогноз по криптовалюта в 2019 році

Всі наявні відгуки, а також компетентні думки кваліфікованих фахівців, можна поділити на дві категорії.

Перша категорія говорить про те, що прогноз біткоіни на 2019 буде досить позитивним, а корекція вартості є тимчасовим явищем. Саме з цієї причини фахівці першої категорії передбачають поліпшення фінансової ситуації в цілому.

Однак є й інша категорія, в рамках якої передбачається зникнення біткоіни з загального кріптовалютного ринку, а також негативний вирішення цієї ситуації.

В цілому ж всі негативні перспективи пов’язані зі зменшенням значущості кріптовалютного ринку в 2019-му році.

Якраз про занепад кріптовалютного ринку і говорить такий фахівець, як Уоррен Баффет, Уоррен є одним з найбільш серйозних і великих інвесторів і підприємців на території США.

Він же зазначає, що вже до літа 2019 го року вартість біткоіни знизиться до позначки 1-2,5 тисяч доларів.

Слід врахувати, що на території Росії біткоіни як криптовалюта не відноситься до легалізованому платіжному засобу, яке можна використовувати для оплати будь-яких товарів і послуг. Саме тому в найближчий час суспільство очікує внесення великої кількості поправок від МВС до чинного законодавства.

Цілком може бути і так, що на території Росії можуть призначати покарання кримінального характеру в разі використання біткоіни.

Однак все ж існує певна ймовірність того, Китай і Росія зроблять біткоіни і іншу криптовалюта альтернативної валютою по відношенню до валют інших держав, особливо в разі здійснення великих угод.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Чому зараз біткоіни не росте. Як контролюється електронна валюта?

Багато хто пам’ятає, що в 2017-му році стався справжнісінький скачок зростання вартості біткоіни через його різко виросла популярності і уваги до нього. Однак на даний момент ситуація з біткоіни і його вартістю в перерахунку на різні валюти більш-менш стабілізувалася і залишається приблизно такою ж.

Головним активним гравцем на кріптовалютном ринку сьогодні є США, однак на території цієї держави криптовалюта заборонені. Що ж стосується Росії, то вона теж не говорить нічого позитивного в сторону біткоіни, адже він прив’язаний до долара.

Якщо говорити іншими словами і враховувати, що РФ проти криптовалюта, то, якщо США вирішить все-таки зробити криптовалюта легалізованої і діючої валютою, Росія просто повинна буде з цим змиритися.

Для того, щоб розуміти, чому в криптовалюта потрібно вкладати гроші і для чого це роблять, вкрай важливо розібратися, чому саме той же самий рубль або долар відрізняється від криптовалюта

 1. Відсутність податків. Не секрет, що вся існуюча на даний момент кріптовалютная система вибудувана так, що в ній немає контролю за грошима. При цьому кожен з учасників цього ринку є її потужністю для обчислення і збагачення. Тому немає кого-то, хто повинен платити податки, чого не можна сказати про фіатних валютах.
 2. Надійність. В основі будь-якої існуючої сьогодні криптовалюта лежить блокчейн технологія, тому всі накопичені і наявні кошти не зникнуть і не будуть вкрадені. Що ж стосується банківської системи, то тут рівень і показник надійності залежить в цілому від охорони грошей в терміналах і в банківських сховищах.
 3. Просте використання. Як набувають криптовалюта? Немає нічого простіше! Для того, щоб стати власником біткоіни-гаманця, досить лише витратити 1-3 хвилини на реєстрацію, і на цьому все – залишиться лише використовувати власні кошти протягом усього життя до самої смерті. Що ж стосується банку, то в ньому доведеться збирати безліч документів, а також підтверджувати особистість і займатися підписанням договорів.
 4. Анонімність. Через те, що зареєструвати кріптовалютний гаманець можна буквально за кілька хвилин і без вказівки особистих даних, ніхто і ніколи не дізнається, кому саме належить той чи інший гаманець. І це не єдина причина безпеки.
 5. Незалежність від держави. Чи не найбільш значимий плюс криптовалюта полягає в тому, що жоден з гаманців і ніяка з криптовалюта не залежить від політики держави або ж від політики інших валют по всьому світу. Саме з цієї причини зароблені кошти у вигляді криптовалюта людина може використовувати на території практично будь-який інший країни без обміну грошей на місцеву валюту.
 6. Відсутність контролю. Банківські системи не здатні існувати в рамках просування технологій блокчейн. Крім того, немає такої людини або організації, яка здатна була б повілять на роботу блокчейна і на перебіг грошових коштів всередині неї. І це одна з причин того, щоб тут немає контролю і злодійства.
 • Великий мінус: чому криптовалюта не здатна замінити справжні гроші

Багато, хто хоче або вже займається видобутком криптовалюта, задають приблизно один і той же питання – позиціонує чи себе криптовалюта як заміна існуючих на даний момент паперових грошей. Хтось, навпаки, вже в цьому впевнені, чим і приваблюють в різні махінації самих довірливих потенційних вкладників.

На превеликий жаль, в самому найближчому доступному для огляду майбутньому будь-яка криптовалюта і все кріптовалютние аналоги в цілому не будуть в змозі повністю замінити звичайні паперові гроші, і цьому є 4 основні причини.

По-перше, це можливі спекуляції і непостійний курс криптовалюта. Багато людей, які є власниками активів різних криптовалюта, розглядають всі наявні у них вкладення як засіб для отримання прибутку в матеріальному її вигляді. Деякі з цих власників навіть займаються найрізноманітнішими спекуляціями, через що вартість криптовалюта (будь-який) може значно змінюватися кілька разів на день.

Крім того, через нестабільність криптовалюта немає будь-якої держави, яка могла б використовувати криптовалюта як головну валюту країни.

Наприклад, після того, як нафта стала дешевшати, став дешевшати і рубль. І падіння рубля при цьому розтягнулося чи не на рік, протягом якого держава змогла як слід підстрахуватися.

А якщо уявити ситуацію з біткоіни чи іншої криптовалюта, то тут можна уявити іншу ситуацію, пов’язану з різким зміною її вартості – сьогодні людина за зарплату в 1000 коинов може купити собі 5 кілограм м’яса, а завтра – 0,5 кілограмів м’яса.

Крім того, при подібних умовах криптовалюта, що є кінцевою, через деякий час залишиться лише у певних людей, які в підсумку стануть контролювати життя всіх інших. Якщо так і буде, то ніхто не зможе в чомусь їх звинуватити або навіть довести цю провину.

По-друге, незабезпеченість. Дуже часто на подібний аргумент багато наводять свої аргументи, кажучи, що і долар так само ні з чим не пов’язаний і не прив’язаний до чого-небудь, крім як до довіри власників активів. Проте, на території США добре розвинена економіка і багато подій, пов’язаних з її забезпеченням галузі. Це ж положення відноситься і до інших країн.

А на основі цих положень і буде будуватися довіру до держав з боку інвесторів. Крім того, якщо в країні все добре, люди не будуть виводити з неї гроші.

Якщо ж мова йде про криптовалюта з її незабезпеченістю, то в даному випадку інвесторам буде складно прогнозувати руху цього курсу навіть до кінця дня

По-третє, неможливість відстеження платежів. Тут все досить просто – достатньо лише уявити корупціонерів, які вкрали з бюджету держави багато грошей і зробили з цих грошей власні скарбнички. Банківська система здатна відстежувати подібні операції, і тоді подібні операції можна буде зупиняти вже на початковому етапі.

Однак, якщо мова буде йти про криптовалюта, то тут нічого такого не вийде, тому всі громадяни, яких в результаті обдурили, так і залишаться обманутими. Що ж стосується держави, то він буде не в змозі як-небудь виправити ситуацію або ж зайнятися компенсацією всіх витрат.

По-четверте, невелика швидкість проведення транзакцій. Взагалі на те, щоб провести, підтвердити і завершити одну операцію між гаманцями, йде близько 10-15 хвилин. Що ж стосується побутового життя, то, 10-15 хвилин для сучасної людини, що оплачує товари в черзі, будуть досить серйозною перешкодою. Банківські ж платежі і переклади прямують практично завжди буквально за кілька секунд.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Який момент можна назвати найкращим для вкладення грошей. Де можна купити електронні гроші

Як вже стало зрозуміло, найкращий час для того, щоб займатися інвестуванням в криптовалюта, досить лише дочекатися попиту на неї. Така ситуація може виникнути за таких умов:

 1. Легалізація криптовалюта як засіб для розрахунку.
 2. Інвестиції в криптовалюта з боку великих компаній на кшталт Apple, Samsung і т.д.
 3. Поява стандартних побутових послуг, за яких можна заплатити криптовалюта.

У тому випадку, якщо будь-яка з умов буде виконано, попит на криптовалюта піднімається, що, в свою чергу, підвищить її вартість.

Найголовніше при цьому – не тягнути до останнього моменту. Важливо пам’ятати про те, що на ринках завжди є ті, хто буде займатися уповільненням або навіть зупинкою підйому вартості криптовалюта.

Також важливо при цьому пам’ятати про можливі потенційні ризики, пов’язані з інвестуванням особистих вкладень в криптовалюта.

Наприклад, важливо пам’ятати про те, що по більшій частині інвесторами в цій справі є ще недосвідчені інвестори, ще поки не дуже добре вміють аналізувати курс вартості криптовалюта.

Через них навіть сама незначна новина про криптовалюта (через яку вони можуть як продати свої накопичення, так і почати їх закуповувати) може значно змінити кріптовалютний ринок в цілому.

Найперспективніші і вигідні вкладення в електронну валюту

На підставі всього, що було перераховано вище, можна зробити тільки один висновок про те, куди саме в 2019-му році можна інвестувати кошти.

Згідно з прогнозами кваліфікованих фахівців, біткоіни як криптовалюта ще здатна вирости, якщо будуть з’являться відповідні росту події або новини, а також в разі стрімкого і безпомилкового розвитку всієї інфраструктури криптовалюта в цілому. Проте, через те, що вартість криптовалюта можна коригувати і через те, що вона нічим не забезпечується, зробити більш-менш точні прогнози досить важко.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Вітаємо! У цій статті ми поговоримо про те, що чекає криптовалюта в 2019 році.

Криптовалюта викликали справжній фурор в 2017 році. Підірвали ринок новими технологіями, отримали загальносвітове визнання. Але в 2018-му з’явилися скептики, і ринок показав різкий спад інтересу до крипти. Давайте розберемося, що нам чекати в 2019 році від біткоіни і інших криптовалюта, чи буде обвал на ринку криптовалюта, і які валюти вважаються найперспективнішими на 2019 рік.

2018 рік пройшов для криптовалюта не дуже вдало. Різкий старт і зростання в ціні за січень обернувся затяжним падінням і нинішньої рецесією. Біткоіни – найяскравіший приклад провального року. На початку січня 1 BTC коштував 14 тисяч доларів, на піку пробив планку в 17 тисяч за монету, але потім відбулося різке піке до 6 тисяч в лютому. Багато хто подумав, що це мінімум, нижче якого вже нікуди.

У лютому-березні спекулянти знову підняли планку курсу до 11 тисяч доларів. І це стало першою ознакою того, що міхур скоро лопне.

Далі пішов затяжний період спаду. Влітку монета коштувала 6 тисяч доларів, лише раз піднявшись до 7.5. Під кінець року, через все більшої збитковості Майнінг та продажу обладнання від великих компаній, відбувся наступний спад до 4 тисяч доларів. Максимальний спад в цьому році був зафіксований в листопаді – 3,2 тисячі доларів.

2018 рік біткоіни закінчує ціною, яка більш ніж в 2 рази нижче ціни минулого року – 3,7 тисячі доларів за монету.

Статистика по ICO стала набагато краще. Замість 23% вийшли на біржу валют, в 2018-м до біржі дійшло 35%. Кількість інвестицій в нові проекти також збільшилася в півтора рази. 3 мільярди проти 2-х в минулому році.

Короткий підсумок: в 2018 році криптовалюта конкретно прошторміло. Підвищений інтерес, увагу ЗМІ, штучне роздування міхура. Все це не могло не позначитися негативно в довгостроковій перспективі. Зараз ринок поступово виходить зі стану затяжного піке, і 2019 й обіцяє бути перспективним.

Що буде з біткоіни в 2019-му: думки експертів

Біткоіни – своєрідний індикатор кріптовалютного ринку. Саме він задає тренди: чи буде зростання, падіння або нейтральний період. Тому, будь-яку розмову про криптовалюта варто починати саме з прогнозів щодо BTC. Розберемо позитивні чинники, які свідчать про швидке зростання:

 • Уряду світу приймають криптовалюта на законодавчому рівні.
 • Спекулянти і оптимістичні інвестори знатно обпеклися і тепер будуть діяти обережніше.
 • NASDAQ (друга за величиною біржа світу) запускає ф’ючерси на біткоіни.
 • Якщо аналізувати графік BTC, то, виходить, що він показує затяжний висхідний тренд.

Для російської людини важливу роль відіграє ще й курс рубля. Долар в 2019 році не повинен здавати свої позиції по відношенню до нашої валюти, і він навіть обіцяє рости, тому вартість біткоіни в рублях теж буде підніматися. Це ще один плюс в скарбничку біткоіни. Але є негативні фактори:

 • Напружений ставлення уряду деяких країн до криптовалюта. Більшою мірою це відноситься до Китаю.
 • Складне відношення до криптовалюта з боку великих інвесторів. Власники топових західних фондів поки не проявляють особливої ​​активності на кріптовалютном ринку.
 • Все ще незрозуміла реальна користь криптовалюта для економіки.
 • Відсутність регулювання з боку законодавства.

Це спірні пункти, в яких є як плюси для битків, так і мінуси. Головний фактор, який стримує розвиток біткоіни – відсутність будь-якого фінансового регулювання. Немає страхових компаній, які готові співпрацювати з криптовалюта, немає фінансових інструментів для торгівлі криптовалюта, і ніхто не захищений від штучного роздмухування ринку.

Відсутність захисту від роздування бульбашок ми яскраво бачили в кінці 2017 го. Коли курс біткоіни ріс настільки стрімко, що пробивав один стелю за іншим. А потім, коли ринок реально зрозумів, що крипта переоцінена, трапився жорсткий обвал.

Тепер перейдемо до конкретних думок експертів. Почнемо з позитивних:

1. John McAfee – засновник компанії McAfee, яка випускає програмне забезпечення. У нього дуже оптимістичний прогноз.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Коли я передбачав курс біткоіни в 500 000 $ в кінці 2020 го, я думав, що він буде коштувати 5 000 доларів в кінці 2017 го. BTC набрав обертів швидше, ніж я думав, тому зараз говорю, що він буде коштувати 1 000 000 $ в кінці 2020 го.

2. Sonny Singh, комерційний директор Bitpay, висловився трохи абстрактно:

Біткоіни – це величезна 800-фунтова горила, яка безпосередньо впливає на ринок криптовалюта. У BTC є всі шанси дійти до 15-20 тисяч доларів на день подяки (28 листопада) в 2019 році.

3. Sam Doctor і Tom Lee, аналітики дослідного центру Fundstrat, вважають, що ціна на біткоіни сильно залежить від точки беззбитковості Майнінг (скільки реально потрібно вкласти, щоб намайніть 1 BTC). Так як складність постійно зростає, а винагорода падає, сам біткоіни буде постійно зростати.

Чи відбудеться обвал криптовалюта в найближчому майбутньому?

Вадим Валєєв, який очолює платформу «Crypto Invest», впевнений, що ті інвестори, які сконцентрувалися виключно на bitcoin, втратять свої кошти. Ті ж користувачі, які диверсифікують свій портфель, зможуть зберегти заощадження або навіть залишаться в профіті.

Однак, переважна більшість інвесторів дотримуються думки, що класичний біткоіни ніколи не буде коштувати менше 1 тис. Дол. США.

Коли лопне кріптовалютний міхур?

Падіння криптовалюта сьогодні здається немислимим, адже йде зростання капіталізації віртуальних грошей і розвиток сфери в цілому.

Швидше за все в найближчі роки очікувати різкого обвалу курсу біткоіни до рівня нижче $ 5000 не варто. За прогнозами, його вартість буде коливатися в діапазоні $ 7000 і вище.

Але, якщо знову почнеться ажіотаж навколо біткоіни-кеш, то традиційний bitcoin може подорожчати, причому грунтовно.

Ситуація, що склалася поки не віщує швидкого схлопування біржового міхура. Біткоіни-кеш не може стати альтернативою традиційному біткоіни. По крайней мере, до тих пір, поки не відбудеться його стійка капіталізація.

Згідно з численними прогнозами, класичний біткоіни через кілька місяців може досягти психологічної позначки в 20 тис. Дол. США.

Ще не заробляєте на криптовалюта?

Поспішайте, волатильність ринку цифрових активів відкриває можливість одержання надприбутку! Ми рекомендуємо звернути увагу на наступні інструменти: Bitcoin-рахунок від АМаркетс, сервіс з торгівлі парою BTC / USD від Інстафорекс і опціони на торгівлю криптовалюта від брокера біном.

Фахівці звертають увагу громадськості на те, що одне з останніх падінь курсу традиційного bitcoin знаходилося в рамках висхідного каналу. Останній позначився ще в квітні. Тобто, якщо bitcoin просяде нижче позначки в 5,5 тис. Дол. США – то, швидше за все, він продовжить дешевшати і далі.

Аналогічна ситуація спостерігалася при бумі доткомів. До певного моменту всі вважали, що все в порядку, але потім стало зрозуміло, що вони мають справу з черговим міхуром. Таким чином, якщо біткоіни-кеш доведе свою перспективність і стане претендувати на роль однієї з основних валют, його курс почне рости. Разом з тим, традиційний bitcoin стане дешевшати.

Чи вистачить грошей?

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Один з аналітиків ІК “Фінам”, якого звуть Леонід Деліцин, також провів паралель між нинішнім зміцненням bitcoin і обвалом доткомів. На його думку, формується так звана ланцюг позитивного зворотного зв’язку, яка здатна розхитати всю систему. Основній масі людей без різниці, за яку ціну купувати. Вони дотримуються принципу – «аби були гроші».

Ще недавно здавалося, що інтернет швидко проникне в усі сфери життя. Але процес трохи сповільнилося. Теж саме може статися і з інтеграцією криптовалюта в глобальну економічну систему. Протягом часу колишні віртуальні монети можуть стати марними, і їх місце займуть нові.

Отже, що ж станеться з біткоіни і іншими криптовалюта в найближчому майбутньому?Щоб відповісти на це питання, можна згадати відносно недавню історію з численними інтернет-компаніями, які закінчили банкрутством (бум доткомів). Чи можливо таке і з криптовалюта? Цілком. А можливо все буде по-іншому, і через 5-10 років ми забудемо, що таке фіатние гроші.

Безумовно, розвиток інтернету спровокувало справжню революцію в сфері ведення бізнес-проектів і в інших видах діяльності. Наприклад, в період з 1995 по 2004 р

, Коли відбувалося активне формування Всесвітньої Павутини, продуктивність праці в США виросла в кілька разів. Подібних тенденцій зараз непомітно. Продуктивність праці зростає незначними темпами.

Так що не виключено, що крипта виявиться переоціненою – навіть більше, ніж свого часу «піонери» інтернету в 90-і роки минулого століття.

Проте, існує й інша думка. Деякі аналітики вважають, що, з одного боку, поза рамками «тіньового» ринку bitcoin може бути абсолютно марним інструментом, але з іншого – у нього є хороша перспектива стати відмінним засобом заощадження. Одним словом, біткоіни може замінити дорогоцінні метали, над якими інфляція не владна.

Станіслав Вернер, який є головою департаменту «Private Solutions Singapore Castle Family Office», підкреслює, що основна перевага біткоіни – його здатність протистояти фінансовим кризам. Адже він не базується на фундаментальних факторах. До того ж його емісія обмежена.

Чи є майбутнє у криптовалюта: прогноз на 2019 рік

Потрібні воістину величезні зусилля, щоб передбачити майбутнє тисячі активів на кріптовалютном ринку, адже для цього потрібно врахувати різні фактори, що лежать в основі цього майбутнього.

Хоча передбачувана модель розподіленого участі, яка фінансується ICO, вважається майбутнім, вона як і раніше є віртуальним Диким Заходом і зміниться ще кілька разів у міру дозрівання.

Все це робить криптовалюта набагато більш волатильними в порівнянні з іншими активами.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Немає нічого більш очевидного в ретроспективі (але набагато менш передбачуваного), ніж кріптовалютние ринки. Це видно з бичачої гонки з кінця 2016 року до початку 2018 року. Багато хто забуває, що навіть на шляху від 1800 до 19 000 доларів було стільки ж песимістів біткоіни, скільки і його оптимістів.

Тепер, на наступний рік після цієї бичачої гонки, кожне падіння вартості біткоіни супроводжується вигуками: «це дно» або «останній шанс купити BTC до $ 6 тис.!». Щоб тверезо оцінити обстановку на кріптовалютном ринку, потрібно відкинути всю ту галас, що його супроводжує, і поглянути на факти. Ось десять кріптовалютних прогнозів на 2019 рік, заснованих на спостережуваних тенденціях.

Перший кріптовалютний ETF

Біткоіни – кращий кандидат на перший в світі кріптовалютний ETF (Біржовий інвестиційний фонд), який збільшить його доступність для інституціональних і роздрібних інвесторів і безпосередньо вплине на вартість. Цього не можна сказати щодо ф’ючерсів або інших деривативів.

Багато компаній зверталися SEC з приводу створення власного Bitcoin ETF, але заявки відхилили. Аналітики, такі як Brian Kelly з CNBC, очікують, що перший Bitcoin ETF схвалять до лютого 2019 року.

Підйом децентралізованих бірж

Централізовані біржі, такі як Mt.Gox (RIP) можуть бути легко зламані, вони стягують плату і вимагають багато вільного часу. Це стає все важче переносити з урахуванням децентралізованих альтернатив. Хоча перші децентралізовані біржі були повільними, і їм не вистачало ліквідності, такі проекти, як Kyber Network, допомагають вирішити цю задачу.

Децентралізовані біржі тепер ліквідні, а користувачі користуються можливістю керувати особистими ключами гаманця. У міру поліпшення екосистеми очікується, що ці біржі будуть ставати все більш популярними і затребуваними.

поширення dApps

CryptoKitties стало першим прикладом децентралізованого додатки, яке завоювало популярність в широких колах. Хоча це також і відмінний приклад того, наскільки складно масштабувати блокчейн, але такі проекти, як Casper від Ethereum, допоможуть подолати труднощі. Це станеться тоді, коли перші додатки на блокчейне завоюють значну аудиторію.

Security Tokens стануть популярнішими

З недавніми заявами SEC про те, що деякі криптовалюта будуть вважатися цінними паперами, багато хто вважає, що security tokens (інвестиційні токени) стануть наступною золотою лихоманкою. Токенізірованние акції в сферах нерухомості, класичних автомобілів, вантажного вина і мистецтва будуть доступні через звичайні канали.

Більш висока економічна ефективність цієї моделі зробить ці активи легкодоступними для роздрібних торговців і створить більш багатий вибір інвестицій для всіх.

ринок заспокоїться

У наступному році очікується, що ринок трохи заспокоїться, і це відбудеться не тільки через динаміки після міхура. Торгівля криптовалюта залишиться такою ж прибутковою, навіть якщо вартість монет знижується. Наприклад, такі компанії, як Coinbase, можуть заробити сотні мільйонів під час найбільшого спаду всіх часів.

Інші компанії також прагнуть завоювати ще не сформувалися ринки за допомогою ІІ, прогностичної аналітики і інструментів оцінки, які посилюють спреди і допомагають активів природним чином визначати ціни.

Геймінг йде на блокчейн

Ігри на блокчейне, що використовують токени, як внутрішньоігрову валюту, – це лише один із способів, за допомогою якого кріптосфера входить в цей величезний, прибутковий сектор.

Інші інноваційні компанії створюють децентралізовані ринки, де предмети з різноманітних онлайн-ігор можна купити і продати за криптовалюта. Тривалі цикли розвитку для цих проектів означають, що їх повномасштабний запуск доведеться на 2019 рік.

Роздрібні торговці візьмуть криптовалюта

Нове партнерство між Microsoft, Starbucks і ICE (International Exchange) є одним з ознак того, що роздрібні торговці готові прийняти криптовалюта в якості простого способу оплати. Інші торговці незабаром побачать вигоду, яку отримує Starbucks, коли клієнти платять за кавою криптовалюта, використовуючи нову швидшу інфраструктуру, якої в минулому році ще не було.

Банки готові робити ставки на криптовалюта

Ripple – одне з найбільших імен, які об’єднують блокчейн зі світом фінансів. Компанія додала кілька міжнародних банків в пілотну програму і довела, що використання криптовалюта заощадить цим банки мільйони у витратах. І хоча це буде не зовсім в тому вигляді, який вважали за краще б спекулянти, банки в 2019 році будуть вкладати набагато більше коштів в кріптовалютние проекти.

Відродження анонімних монет

За часів змін, подібних сьогоднішнім, застарілі себе переконання і ідеї про блокчейне оскаржуються новими, а застарілі, але ще актуальні платформи повертають колишню популярність. Анонімні монет є унікальна, сучасна мета, яка завжди буде затребувана, тим більше, коли довели, що криптовалюта, такі як біткоіни, можна відстежувати.

Ринок зростатиме

Той факт, що пророкування легко зробити, зовсім не означає, що від цього воно менш ймовірно: кріптовалютний ринок буде рости в 2019 році. Навіть зараз ціна більшості криптовалюта як і раніше росте в порівнянні з минулим роком, а з огляду на занепадницькі ринкові настрої через «лопається кріптовалютного міхура», у цифрових валют є достатній надлишок запасу.

Експертні прогнози курсу головною криптовалюта Bitcoin на 2019 рік

Згідно з соціологічним дослідженням, яке провели в Росії напередодні 2018 року, 49% росіян мріяли про новорічний подарунок у вигляді 1 BTC. Не дивно, якщо врахувати вартість біткоіни на той момент – 1 BTC становив в ціні майже 20 000 доларів.

Цікаво, що в середині 2017 року ще ніхто навіть припустити не міг, що найстаріша криптовалюта буде стільки коштувати – найсміливіші експерти і аналітики давали «битку» від сили 3 000-5 000 доларів.

Тих, хто припускав 7 000 доларів і більше, відверто висміювали і говорили, що йому потрібно перекваліфікуватися на синоптика.

Прогноз криптовалюта на 2019 рік: чи буде обвал + думка експертів

Але життя непередбачуване, і вже в грудні біткоіни задав всім спеку, коли почав різко зростати.

Ми більш ніж упевнені, що багато щасливі власники BTC божеволіли від підрахунків свого стану, інші кусали лікті і відверто ненавиділи весь світ – особливо ті, хто здуру продав свої біткоіни, ще коли вони коштували жалюгідні копійки.

Ну да ладно, що було, то було. Що далі? Скільки буде коштувати біткоіни в 2019 році? Що кажуть на цей раз аналітики і експерти? Поїхали!

Чого очікувати від курсу біткоіни в 2019 році

Щоб робити якесь адекватне прогнозування на 2019 рік, необхідно для початку зрозуміти ключові фактори, що впливають на курси валют майбутнього і BTC зокрема.

 • Майнінг. Не секрет, що багато в чому успіх криптовалюта залежить від хлопців в старих потертих майках і домашніх капцях з плюшевими слониками, які цілодобово віддають свої серце і розум бездушному «заліза». Так, мова йде про Майнер – про тих домашніх Білл Гейтс, які згодні закласти будинок / татову машину і свою душу в обмін на ферму з якісних Асіка – сучасних обчислювальних машин для видобутку «битка». Відповідно, чим більше криптовалюта затребувана серед Майнер, тим інтенсивніше вона буде рости.
 • Чутки / новини. Нагадаємо, коли Bitcoin Cash додали на майданчик Coinbase, він виріс в ціні більш ніж в 4 рази. Всього за пару годин. Як не дивно, але чутки про додавання «битка» на ту чи іншу площадку (хоча куди вже його можна ще додати, без нього і так ніде вода не освятиться) вирішують багато. Також, як новини про якісь чергові ФОРКОМ BTC. Позитивні новини дають зростання курсу біткоіни, негативні – мінус.
 • Санкції уряду. Для тих, хто в танку – ще в 2014-2015 році влада Євросоюзу і США (і навіть Китаю) іронічно відгукувалися про криптовалюта – мовляв, хто реально буде купувати це, які ще цифрові валюти! В кінці 2017 року, коли «биток» зробив всіх – і уряд, і експертів, і критиків і всіх інших представників «вершків» суспільства, ситуація раптово змінилася – влада різних країн почали застосовувати санкції до Майнер, трейдерам, бірж … Раптово Майнінг запропонували обкладати податком. Раптово торгові майданчики були змушені переїхати в більш лояльні країни (ряд китайських бірж переїхали в Гонконг, наприклад), і так далі. Зрозуміло, все це рух не може не впливати на вартість Bitcoin.

Як купити криптовалюта новачкові?

Ось основні чинники, які реально впливають на вартість криптовалюта.

Виходячи з того, що відбувалося в останні місяці 2017-2018 років, можна припустити, що в 2019 році валюта Bitcoin тільки продовжить своє зростання (інтерес найбагатших інвесторів Заходу тільки позитивно впливає на курс валюти), але навряд чи він буде здійснюватися різко і без компромісів . Швидше, зростання битка в 2019 році буде йти планомірно, повільно, але стабільно, з невеликими корекціями.

Оптимістичні прогнози експертів

На думку аналітиків Saxo Bank Kay Van-Petersen та Jacob Pouncey, курс біткоіни в 2019 році досягне 60 000 доларів.

При цьому експерти додають, що вартість криптовалюта до грудня 2019 року поступово підніматися, але взимку ситуація раптово зміниться, і BTC чекає різкий обвал.

Більш того, вони відверто заявляють, що в результаті, в грудні 2019 року курс становитиме всього 1000 доларів. Цікаво, чи не так?

За словами Євгена Гларіантова, одного із засновників блокчейн-проекту Freed, є підстави вважати, що до кінця 2019 року 1 ВТС буде оцінюватися вище 100 000 $. Звичайно, було б просто чудово, але чи є для такого щастя реальні підстави?

На думку Дмитра Мацука, біткоіни в 2019 році досягне порога в 40 000 доларів, причому на самому початку року.

У той же час експерт-оптиміст Володимир Смеркіс, партнер і співзасновник кріптофонда The Token Fund вважає, що ціна на ВТС продовжить своє зростання. Правда, наскільки – експерт не уточнив.

Світлана Іванова, представник ІК «Прайм Капітал» теж виявилася наповненою оптимістичного настрою. За її словами, зростання курсу битка досягне в 2019 році 50 000-60 000 доларів.

Більш того, фахівець щиро вірить, що при благополучному сценарії ціна перевищить навіть 100 000 доларів. Її думку поділяють аналітик Юрій Припачкин і експерт порталу Андрій Власов з порталу Cryptalk.ru.

песимістичні думки

Напевно, тільки самий ледачий новинний веб-сайт не опублікував новину про заяву Уоррена Баффета, який презирливо зауважив, що криптовалюта – це не більше ніж мильна бульбашка, роздутий до неймовірних розмірів.

Такої думки дотримується не тільки відомий американський інвестор, але і ряд інших експертів-песимістів.

На їхню думку, кошти, які вкладаються в біткоіни, мають спекулятивний характер, і це все не можна сприймати всерйоз. Самі похмурі з аналітиків прогнозують, що в 2019 році біткоіни опуститься до 1000-3000 доларів.

Зокрема, так вважає і професор Джеффрі Сакс. На його думку, в 2019 світ побачить повний провал ринку криптовалюта. Він стверджує, що такий прогноз заснований на ірраціональний характер рухів котирувань.

На ринку сформований неймовірних розмірів міхур, який рано чи пізно повинен лопнути. Також його прогноз враховує чинник анонімності і незалежності від політики центральних банків різних країн.

Це так чи інакше спричинить за собою жорсткі санкції урядових організацій, що спричинить кінець кріптовалютной системи BTC. Ось такий прогноз біткоіни на 2019 рік склав професор.

Аналіз думок і прогноз курсу

Добре, думки ми вже вивчили. Так яке ж майбутнє біткоіни? Прогноз команди нашого сайту: в 2019 році курс біткоіни досягне небувалих висот і поб’є свої минулі максимуми мінімум в 2 рази.

Якщо згадати, що прогнозували нам думки експертів в 2016-2017 роках, то стає зрозуміло, що ніхто так і не зміг вгадати істинний політ BTC.

І це незважаючи на те, що у аналітиків були вагомі підстави і факти для своїх прогнозів. Незважаючи на всі фундаментальні аналізи графіків. Незважаючи на те, що не було ніяких реальних передумов для ціни в 20 000 доларів, вона все таки була досягнута.

За всіма параметрами є підстави припускати, що в 2019 році максимальний курс біткоіни буде перевищувати 100 000 доларів, тоді як мінімальний може опуститися до 5 000 доларів.

Так, це не жарт. Не варто забувати про високу волатильність цього ринку, величезний вплив вкидань, фейків і маніпуляцій.